Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend

Go down 
+17
Janko Traderroo
zibi
Diablo
Windziarz
Reser
kamikaze
thorgall
Osły
Aligator
MICHU
nomad
MaxMartini
inwestor
kaczor
delphia
Generał
dziadek
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 14:21

Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 14:22

kaczor napisał:
Generał napisał:
Bardzo konkretny przykład

Kaczor pisze że każdy niech robi co chce i jednocześnie wszystko co do tej pory istniej, oraz co stworzył człowiek powinno być prywatne

ok w takim ktoś ma hobby wędkowanie i chce łowić ryby no i tu powstaje problem bo jezioro nalezy obecnie do związku lub jest prywatne i już nie mozna łowić... jak to teraz pogodzić z kaczorową wolnością

sam sobie zaprzecza... takich przykładów bedzie pełno w każdej sferze zycia
Wolnoc ci robic wszystko tak dlugo jak nie narusza to praw i wolnosci innej osoby.
Myslalem ze to oczywiste ale twoje braki w edukacji sa tak pzrerazajace ze trzeba ci wszystko lopata do glowy wkladac.

Jak chcesz lowic ryby to lowisz je albo na zasadzie licencji, pozwolenia albo umowy z wlascieielem albo sam sobie kupujesz staw.

Zreszta twoj przyklad jest na maksa debilny bo teraz jest tak samo Very Happy
Nie wolno ci lowic bez licencji albo porozumienia z wlascicielem chyba ze we wlasnym stawie wiec nei wiem co chciales tym debilnym przykladem udowodnic Laughing
We wszystkich wodach panstwowych musisz miec pozwolenie i licencje PZW, wiec i tak nie uzywasz tej "wspolnej" wlasnosci.

Tak samo nei wolno ci teraz pojsc do lasu polowac bo panstwo tego zabrania i wolno to robic tylko waskiej grupie z przywilejami. Zbierania grzybow i jagod nie uwzgledniam bo panstwo samo tego nei robi wiec nie chce prostaczkom zabraniac.

Prawda jest taka ze panstwo teraz jst gorsze niz prywatny wlasciciel bo i tak wiele zabrania a dodatkowo kaze jeszcze wszystkim za to placic oklamujac ze mamy do czynienia z dobrem wspolnym.

Ale lemingi nie przyswoja nie ma chuja, tyle lat komuny rozmiekczylo mozgi na rzadka papke.

A co do tego kto jest cpunem i pjakiem albo nieudacznikiem to wystarczy twoja historie zycia przejrzec, koles ktory zbanczyl,rzucila go zona i wyladaowal jako fizyczny robol bo nic nie umie i niczego nei potrafi.


piszesz o wolności wiec kurwa ty chyba czegoś nie czaisz... pop co wtedy te licencje ??
pisze o całkowitej wolności a jednocześnie pisze o licencjach - hipokryta Smile
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 14:23

Generał napisał:
poza tym od kąd istnieją związki rybackie od lat 90 to w wielu jeziorach stan ryb tragicznie się zmniejszył... teraz trwa zarybianie, które za kilka lat pozwoli powrócić do stanu normalnego

wg mnie jeziora, rzeki, góry, lasy niegdy nie powinny byc prywatne

jesli już ktoś chce mieć prywatne jezioro niech kupi sobie np 100 ha pola i wykopie staw/jezioro i bedzie miał swoje prywatne, to samo z lasem - chcesz las kup ziemie i zaleś teren itp

A ja uwazam ze powinieniem miec prawo do twojej kasy na koncie, po co Ci w sumie te pieniadze skoro ja tez moge sobie z nich korzystac.
A jak idzie fajna laska na ulicy to powinienes miecp rawo ja zgwalcic bo masz taka ochote, przeciez wszystko am bcy wspolne wiec jakim prawem ona ma ograniczac twobie mozliwosc realizacji swojej potrzeby Very Happy
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 14:24

Generał napisał:
kaczor napisał:
Generał napisał:
Bardzo konkretny przykład

Kaczor pisze że każdy niech robi co chce i jednocześnie wszystko co do tej pory istniej, oraz co stworzył człowiek powinno być prywatne

ok w takim ktoś ma hobby wędkowanie i chce łowić ryby no i tu powstaje problem bo jezioro nalezy obecnie do związku lub jest prywatne i już nie mozna łowić... jak to teraz pogodzić z kaczorową wolnością

sam sobie zaprzecza... takich przykładów bedzie pełno w każdej sferze zycia
Wolnoc ci robic wszystko tak dlugo jak nie narusza to praw i wolnosci innej osoby.
Myslalem ze to oczywiste ale twoje braki w edukacji sa tak pzrerazajace ze trzeba ci wszystko lopata do glowy wkladac.

Jak chcesz lowic ryby to lowisz je albo na zasadzie licencji, pozwolenia albo umowy z wlascieielem albo sam sobie kupujesz staw.

Zreszta twoj przyklad jest na maksa debilny bo teraz jest tak samo Very Happy
Nie wolno ci lowic bez licencji albo porozumienia z wlascicielem chyba ze we wlasnym stawie wiec nei wiem co chciales tym debilnym przykladem udowodnic Laughing
We wszystkich wodach panstwowych musisz miec pozwolenie i licencje PZW, wiec i tak nie uzywasz tej "wspolnej" wlasnosci.

Tak samo nei wolno ci teraz pojsc do lasu polowac bo panstwo tego zabrania i wolno to robic tylko waskiej grupie z przywilejami. Zbierania grzybow i jagod nie uwzgledniam bo panstwo samo tego nei robi wiec nie chce prostaczkom zabraniac.

Prawda jest taka ze panstwo teraz jst gorsze niz prywatny wlasciciel bo i tak wiele zabrania a dodatkowo kaze jeszcze wszystkim za to placic oklamujac ze mamy do czynienia z dobrem wspolnym.

Ale lemingi nie przyswoja nie ma chuja, tyle lat komuny rozmiekczylo mozgi na rzadka papke.

A co do tego kto jest cpunem i pjakiem albo nieudacznikiem to wystarczy twoja historie zycia przejrzec, koles ktory zbanczyl,rzucila go zona i wyladaowal jako fizyczny robol bo nic nie umie i niczego nei potrafi.


piszesz o wolności wiec kurwa ty chyba czegoś nie czaisz... pop co wtedy te licencje ??
pisze o całkowitej wolności a jednocześnie pisze o licencjach - hipokryta Smile

Tak wolnosci i wlasnosci a nie jakims pierdolonym komunizmie .
Wolnosc oznacza dysponowaniem tym co do mnie nalezy a nie zabieranie innym w imie swoich egoistycznych zasad.
Ty po prostu nie znasz podstawowych definicji tak jak z piramidowaniem sie klociles a okazalo sie ze p oprostu jestes tepak i nawet nei rozumeisz o zcym mwoa bo w sumie sie zgadzasz Very Happy
Do roboty zapierdalaj lepiej a nie za lamiglowki sie biezresz:D
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 14:26

kaczor napisał:
Generał napisał:
poza tym od kąd istnieją związki rybackie od lat 90 to w wielu jeziorach stan ryb tragicznie się zmniejszył... teraz trwa zarybianie, które za kilka lat pozwoli powrócić do stanu normalnego

wg mnie jeziora, rzeki, góry, lasy niegdy nie powinny byc prywatne

jesli już ktoś chce mieć prywatne jezioro niech kupi sobie np 100 ha pola i wykopie staw/jezioro i bedzie miał swoje prywatne, to samo z lasem - chcesz las kup ziemie i zaleś teren itp

A ja uwazam ze powinieniem miec prawo do twojej kasy na koncie, po co Ci w sumie te pieniadze skoro ja tez moge sobie z nich korzystac.
A jak idzie fajna laska na ulicy to powinienes miecp rawo ja zgwalcic bo masz taka ochote, przeciez wszystko am bcy wspolne wiec jakim prawem ona ma ograniczac twobie mozliwosc realizacji swojej potrzeby Very Happy

no właśnie ty masz taką wizję świata by być włascicielem... jak będę chhciał być właścicielem wiochy włącznie z jej mieszkańcasmi- jak było kiedyś... i jak kaczor będzie się hajtał to pierwszą noc poślubną ja spędzę z twoją żonką Smile
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 14:29

kaczor napisał:
Generał napisał:
poza tym od kąd istnieją związki rybackie od lat 90 to w wielu jeziorach stan ryb tragicznie się zmniejszył... teraz trwa zarybianie, które za kilka lat pozwoli powrócić do stanu normalnego

wg mnie jeziora, rzeki, góry, lasy niegdy nie powinny byc prywatne

jesli już ktoś chce mieć prywatne jezioro niech kupi sobie np 100 ha pola i wykopie staw/jezioro i bedzie miał swoje prywatne, to samo z lasem - chcesz las kup ziemie i zaleś teren itp

A ja uwazam ze powinieniem miec prawo do twojej kasy na koncie, po co Ci w sumie te pieniadze skoro ja tez moge sobie z nich korzystac.
A jak idzie fajna laska na ulicy to powinienes miecp rawo ja zgwalcic bo masz taka ochote, przeciez wszystko am bcy wspolne wiec jakim prawem ona ma ograniczac twobie mozliwosc realizacji swojej potrzeby Very Happy

Gdzieś muszą być granice... przyroda.. to co powstawało na długo przed tym zanim pojawiła się cywilizacja i pieniądz, rzeczywiście nie powinno byc prywatne bo niby z jakiej okazji?
To dlaczegoby np. nie wprowadzić prywatynych sądów i więzień? Wtedy oskrażony będzie miał wybór w jakim sądzie chce być sądzony a sądy by promocje za wyroki ogłaszały aby przyciągnąć klienta "np. zabij i okradnij a pójdziesz siedzieć tylko za kradzież" promocja wielosztuki dobryżart
Albo czemu powietrza nie sprywatyzować? Wtedy płaciłbyś za możliwość oddychania.

Pojęcie własności materialnej nie może być niczym nie ograniczone bo pewne rzeczy właśnie nie mogą być sprywatyzowane gdyż to by spowodowało więcej szkody jak pożytq i utworzyłyby się chore monopole, że byś musiał płacić za coś za co teraz nie musisz (przykład z powietrzem).
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 14:34

OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
Generał napisał:
poza tym od kąd istnieją związki rybackie od lat 90 to w wielu jeziorach stan ryb tragicznie się zmniejszył... teraz trwa zarybianie, które za kilka lat pozwoli powrócić do stanu normalnego

wg mnie jeziora, rzeki, góry, lasy niegdy nie powinny byc prywatne

jesli już ktoś chce mieć prywatne jezioro niech kupi sobie np 100 ha pola i wykopie staw/jezioro i bedzie miał swoje prywatne, to samo z lasem - chcesz las kup ziemie i zaleś teren itp

A ja uwazam ze powinieniem miec prawo do twojej kasy na koncie, po co Ci w sumie te pieniadze skoro ja tez moge sobie z nich korzystac.
A jak idzie fajna laska na ulicy to powinienes miecp rawo ja zgwalcic bo masz taka ochote, przeciez wszystko am bcy wspolne wiec jakim prawem ona ma ograniczac twobie mozliwosc realizacji swojej potrzeby Very Happy

Gdzieś muszą być granice... przyroda.. to co powstawało na długo przed tym zanim pojawiła się cywilizacja i pieniądz, rzeczywiście nie powinno byc prywatne bo niby z jakiej okazji?
To dlaczegoby np. nie wprowadzić prywatynych sądów i więzień? Wtedy oskrażony będzie miał wybór czy w jakim sądzie chce być sądzony a sądy by promocje za wyroki ogłaszały aby przyciągnąć klienta "np. zabij i okradnij a pójdziesz siedzieć tylko za kradzież" promocja wielosztuki dobryżart
Albo czemu powietrza nie sprywatyzować? Wtedy płaciłbyś za możliwość oddychania.

normalni ludzie to wiedzą i co najwyżej uśmiechają się słuchajac, czytając takie bajki

ale są też tacy co wierzą w to że tak może być - niech sie cieszą że żyją w takich czasach gdzie państwo pomoże takim uposledzonym bo gdyby żyli w takich jak ich wyimaginowane światy to kto by im pomgół...kto pomoże debilowi się wyleczyć skoro debli jest niesprawny do pracy i nie ma za co sie leczyć
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 14:38

Opcjoner wyobraź sobie sytuacje że chcesz jechac jak ostatnio na wycieczkę rowerową z gdańska do wrocławia i po drodze będziesz przejezdżał przez grunty, lasy, drogi, mosty różnych włascicieli i wszedzie będzie na poczatku lub końcu trasy czekał na ciebie koleś a budce na haracz za przejazd - niezła beka co nie Smile
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 14:41

Albo ide do parku... gdzie oczywiscie na wejściu musze zapłacić za wstęp... trochę spaceruję i chcę usiąść na ławce... no ale własciecielem ławki jest inna firma i znów czeka mnie haracz a jak nie mam kasy to mogę co najwyżej z dupą na glebie posiedzieć... chce zrobić zdjęcie - kolejna opłata... hehe zajebiscie co nie Smile
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 14:43

chyba idę na spacer póki jeszcze chodniki i parki są darmowe - trzeba korzystać z życia nim wizja debili się spełni affraid
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 14:46

kaczor napisał:
Generał napisał:
Bardzo konkretny przykład

Kaczor pisze że każdy niech robi co chce i jednocześnie wszystko co do tej pory istniej, oraz co stworzył człowiek powinno być prywatne

ok w takim ktoś ma hobby wędkowanie i chce łowić ryby no i tu powstaje problem bo jezioro nalezy obecnie do związku lub jest prywatne i już nie mozna łowić... jak to teraz pogodzić z kaczorową wolnością

sam sobie zaprzecza... takich przykładów bedzie pełno w każdej sferze zycia
Wolnoc ci robic wszystko tak dlugo jak nie narusza to praw i wolnosci innej osoby.
Myslalem ze to oczywiste ale twoje braki w edukacji sa tak pzrerazajace ze trzeba ci wszystko lopata do glowy wkladac.

Jak chcesz lowic ryby to lowisz je albo na zasadzie licencji, pozwolenia albo umowy z wlascieielem albo sam sobie kupujesz staw.

Zreszta twoj przyklad jest na maksa debilny bo teraz jest tak samo Very Happy
Nie wolno ci lowic bez licencji albo porozumienia z wlascicielem chyba ze we wlasnym stawie wiec nei wiem co chciales tym debilnym przykladem udowodnic Laughing
We wszystkich wodach panstwowych musisz miec pozwolenie i licencje PZW, wiec i tak nie uzywasz tej "wspolnej" wlasnosci.

Tak samo nei wolno ci teraz pojsc do lasu polowac bo panstwo tego zabrania i wolno to robic tylko waskiej grupie z przywilejami. Zbierania grzybow i jagod nie uwzgledniam bo panstwo samo tego nei robi wiec nie chce prostaczkom zabraniac.

Prawda jest taka ze panstwo teraz jst gorsze niz prywatny wlasciciel bo i tak wiele zabrania a dodatkowo kaze jeszcze wszystkim za to placic oklamujac ze mamy do czynienia z dobrem wspolnym.

Ale lemingi nie przyswoja nie ma chuja, tyle lat komuny rozmiekczylo mozgi na rzadka papke.

A co do tego kto jest cpunem i pjakiem albo nieudacznikiem to wystarczy twoja historie zycia przejrzec, koles ktory zbanczyl,rzucila go zona i wyladaowal jako fizyczny robol bo nic nie umie i niczego nei potrafi.


jesli  w angli  wszystkie łabedzie naleza do krolowej to jakie moga miec prawa do nich inni
a jesli nastopny krol powie ze wszystkie ptaki ,zwierzęta  wody ,lasy naleza do niego
to jak zyc zeby nie naruszyc jego praw i wlasnosci ?

takie rzaczy to mogły jeszcze przejsc dawno temu jak wladztwo  siegało na jakies ksiestwo
bo byla jeszcze mozliwosc uciekac w inne rejony gdzie była wolnosc i rzadzil ktos madrzejszy albo nie bylo nikogo

ale w tym swiecie to zaraz taki zyd amerykanski ogarnie caly swiat i wszystkich zniewoli
a kaczor bedzie gadal ze prawo wlasnosci to swiete prawo i trzeba to uszanowac
w globalnym swiecie takie "madrosci " sie nie sprawdza bo moga ogarnac cala planete i nbie bedzie juz mozliwosci przeczekac taki eksperyment gdzies na boku i moze toi prowadzic tylko do rewolucji
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 14:49

Ale balet zajebisty wczoraj cheers Pierwsze urodziny pubu Kontynuacja, taki tort dawali i

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 F7sZqP

browary na krzywusa!!!! cheers   tzn jeden rodzaj był za friko ale dobry i można było chlać skolko ugodna to 3 wypiliśmy z qmpelą a później na jakiś balet nawet nie pamiętam gzie bo w paru miejscach byliśmy ale nie ma to jak bujać się po lokalach z atrakcyjną laską - z dupy leszcze jakieś podbijały do niej, stawiali coś nawet mi się dostało jakiegoś whiskacza na krzywy ryj hahahaaa i nagle pół Wrocławia znajomych z dupy, których już nie pamiętam hahaahaa
Wróciliśmy coś koło siódmej, nie wiedziałem czy ten czas to jeszcze stary czy już nowy ale dopiero wstałem z godzinę temu. Balet zajebisty a jeszcze beforek był wieczorem. Najebałem się a ona to już w ogóle nie wiedziała co się dzieje a zimno było jak sam sqrwysyn że łeb urywało rano, panna do taxi a ja autobusem bo na krzywusa jeżdże MPK - żydowi nie dałem zarobić lol!
Może dziś jakiś mini aftereczek się zrobi jeszcze.


W ogól to fajna barmanka na tym zdjęciu, taka drobna jak Azjatka Cool
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 14:54

OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
Generał napisał:
poza tym od kąd istnieją związki rybackie od lat 90 to w wielu jeziorach stan ryb tragicznie się zmniejszył... teraz trwa zarybianie, które za kilka lat pozwoli powrócić do stanu normalnego

wg mnie jeziora, rzeki, góry, lasy niegdy nie powinny byc prywatne

jesli już ktoś chce mieć prywatne jezioro niech kupi sobie np 100 ha pola i wykopie staw/jezioro i bedzie miał swoje prywatne, to samo z lasem - chcesz las kup ziemie i zaleś teren itp

A ja uwazam ze powinieniem miec prawo do twojej kasy na koncie, po co Ci w sumie te pieniadze skoro ja tez moge sobie z nich korzystac.
A jak idzie fajna laska na ulicy to powinienes miecp rawo ja zgwalcic bo masz taka ochote, przeciez wszystko am bcy wspolne wiec jakim prawem ona ma ograniczac twobie mozliwosc realizacji swojej potrzeby Very Happy

Gdzieś muszą być granice... przyroda.. to co powstawało na długo przed tym zanim pojawiła się cywilizacja i pieniądz, rzeczywiście nie powinno byc prywatne bo niby z jakiej okazji?
To dlaczegoby np. nie wprowadzić prywatynych sądów i więzień? Wtedy oskrażony będzie miał wybór w jakim sądzie chce być sądzony a sądy by promocje za wyroki ogłaszały aby przyciągnąć klienta "np. zabij i okradnij a pójdziesz siedzieć tylko za kradzież" promocja wielosztuki dobryżart
Albo czemu powietrza nie sprywatyzować? Wtedy płaciłbyś za możliwość oddychania.

Pojęcie własności materialnej nie może być niczym nie ograniczone bo pewne rzeczy właśnie nie mogą być sprywatyzowane gdyż to by spowodowało więcej szkody jak pożytq i utworzyłyby się chore monopole, że byś musiał płacić za coś za co teraz nie musisz (przykład z powietrzem).

naprawde opcjoner jest jednym z nielicznych normalnych na UFO Very Happy Very Happy

powietrze ,woda ,lasy rzeki powinny byc darmowe i dla wszystkich dostepne
oczywiscie z zakazem ich niszczenia i dewastowania
bo wtedy juz nie ma wolnosci robic co chcesz
a tak jak w swiecie kaczora to kupuje rzeke i zachce mi sie zeby woda byla czerwona albo zólta
a wpierdalam chemie bo taki mam kaprys i mi wolno

ja na swoim polu napierdlalm opryski tonamni i nawet nie takie co zagrazaja innym , sasiadom
ale tylko takie co moja wlasnosc zniszcza na wiele lat bo jest moje i mi wolno

a jeswli bede wlascicielem wojewodztwa ,kraju ????
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 14:55

Generał napisał:
Opcjoner wyobraź sobie sytuacje że chcesz jechac jak ostatnio na wycieczkę rowerową z gdańska do wrocławia i po drodze będziesz przejezdżał przez grunty, lasy, drogi, mosty różnych włascicieli i wszedzie będzie na poczatku lub końcu trasy czekał na ciebie koleś a budce na haracz za przejazd - niezła beka co nie Smile

No tak - paranoja by była.

Jeszcze mnie lekko nosi fazka Very Happy
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 14:59

OpCjOnEr napisał:
Generał napisał:
Opcjoner wyobraź sobie sytuacje że chcesz jechac jak ostatnio na wycieczkę rowerową z gdańska do wrocławia i po drodze będziesz przejezdżał przez grunty, lasy, drogi, mosty różnych włascicieli i wszedzie będzie na poczatku lub końcu trasy czekał na ciebie koleś a budce na haracz za przejazd - niezła beka co nie Smile

No tak - paranoja by była.

Jeszcze mnie lekko nosi fazka Very Happy

tak opłaty robili/robią własciciele firm przewozowych, gdy wjeżdżały na teran ukrainy rosji - haracz w doloarach trzeba było zapłacić bo towr dojechał na miejsce a kierowca cały

Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 15:00

swiat wg kaczora -tylko ze to byl XII wieczny swiat a nie w XXI wieku


http://jejswiat.pl/13473,swan-upping-czyli-labedz-ptakiem-krolewskim
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 15:07

osły reinkarnacja napisał:
swiat wg kaczora -tylko ze to byl XII wieczny swiat a nie w XXI wieku


http://jejswiat.pl/13473,swan-upping-czyli-labedz-ptakiem-krolewskim

kaczor poszedł kupić maryche bo jego wizje słabną i nie wie co napisać... zaraz na odlocie będzie miał znów fantazje
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 15:11

Ulice w Gdyni sprywatyzować - kaczor będzie wtedy chciał sie np. przejść na spacer to po drodze 3 bramki minie i paypassem będzie bulił dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 15:14

osły reinkarnacja napisał:
OpCjOnEr napisał:
kaczor napisał:
Generał napisał:
poza tym od kąd istnieją związki rybackie od lat 90 to w wielu jeziorach stan ryb tragicznie się zmniejszył... teraz trwa zarybianie, które za kilka lat pozwoli powrócić do stanu normalnego

wg mnie jeziora, rzeki, góry, lasy niegdy nie powinny byc prywatne

jesli już ktoś chce mieć prywatne jezioro niech kupi sobie np 100 ha pola i wykopie staw/jezioro i bedzie miał swoje prywatne, to samo z lasem - chcesz las kup ziemie i zaleś teren itp

A ja uwazam ze powinieniem miec prawo do twojej kasy na koncie, po co Ci w sumie te pieniadze skoro ja tez moge sobie z nich korzystac.
A jak idzie fajna laska na ulicy to powinienes miecp rawo ja zgwalcic bo masz taka ochote, przeciez wszystko am bcy wspolne wiec jakim prawem ona ma ograniczac twobie mozliwosc realizacji swojej potrzeby Very Happy

Gdzieś muszą być granice... przyroda.. to co powstawało na długo przed tym zanim pojawiła się cywilizacja i pieniądz, rzeczywiście nie powinno byc prywatne bo niby z jakiej okazji?
To dlaczegoby np. nie wprowadzić prywatynych sądów i więzień? Wtedy oskrażony będzie miał wybór w jakim sądzie chce być sądzony a sądy by promocje za wyroki ogłaszały aby przyciągnąć klienta "np. zabij i okradnij a pójdziesz siedzieć tylko za kradzież" promocja wielosztuki dobryżart
Albo czemu powietrza nie sprywatyzować? Wtedy płaciłbyś za możliwość oddychania.

Pojęcie własności materialnej nie może być niczym nie ograniczone bo pewne rzeczy właśnie nie mogą być sprywatyzowane gdyż to by spowodowało więcej szkody jak pożytq i utworzyłyby się chore monopole, że byś musiał płacić za coś za co teraz nie musisz (przykład z powietrzem).

naprawde opcjoner jest jednym z nielicznych normalnych na UFO Very Happy Very Happy

powietrze ,woda ,lasy rzeki powinny byc darmowe i dla wszystkich dostepne
oczywiscie z zakazem ich niszczenia i dewastowania
bo wtedy juz nie ma wolnosci robic co chcesz
a tak jak w swiecie kaczora to kupuje rzeke i zachce mi sie zeby woda byla czerwona albo zólta
a wpierdalam chemie bo taki mam kaprys  i mi wolno

ja na swoim polu napierdlalm opryski  tonamni i nawet nie takie co zagrazaja innym , sasiadom
ale tylko takie co moja wlasnosc zniszcza na wiele lat bo jest moje i mi wolno

a jeswli bede wlascicielem wojewodztwa ,kraju ????

dlatego jestem przeciwny prywatyzacji lasów, bo wiem jak to wyglądało w innych krajach, a że jestem synem leśnika i nieraz robiłem taksacje dla lasów to wiem o czym mowa. U nas też są lasy prywatne ale to jest porażka , nie ma lini oddziałowych, dróg, wymieniać można sporo, generalnie własnosc prywatna jest dla mnie świętością, ale są pewne sfery które powinny byc sferą publiczną, zwłaszcza że gospodarka leśna w Polsce przynosi zyski państwu, nie generuje strat jak przedsiębiorstwa państwowe.
We Włoszech są prywatne plaże i mnie kurwica strzelała jak tam byłem bo normalnie nie mogłem się przemieszczać bo zakaz wstępu, wiec zwiedziłem Rzym i pojechałem dalej bo to był kompletny bezsens
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 15:25

cos o systemach

http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104665,16834388,Czlowiek__ktory_przechytrzyl_Vegas__wymyslil_komputer.html#MT

Człowiek, który przechytrzył Vegas: wymyślił komputer na nadgarstku i rozbił bank
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 15:27




ta wersja lepsza od oryginału dobryżart dobryżart dobryżart   na końcu jak go skasował
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 16:06

Pobierz darmowe oprogramowanie do zarabiania nawet €600 dziennie, siedzisz pierdzisz w stołek a kapusta się sama tuli - perpetyuum mobile Basketball

a pod spodem WESPRZYJ NAS dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

http://www.roulettebot-plus.com/3bdf8.lp
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24563
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 16:35

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 K063id
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 16:43



zajebisty remix Kygo
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 17:20

W poniedziałek Litwa inauguruje uruchomienie terminalu LNG, dzięki któremu chce się uniezależnić od Gazpromu. Minister finansów Litwy Rimantas Szadzius przekonuje, że zapewni on alternatywne dostawy gazu i poprawi pozycję kraju w negocjacjach z Gazpromem.

Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,16862821,Litwa_uruchamia_terminal_LNG__ktory_uniezalezni_ja.html#ixzz3HGiZinUt
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 17:42

musze sie balonem przelecieć
latał ktos ?

http://lotbalonem.warszawa.pl/?page_id=57
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 17:54

osły reinkarnacja napisał:
musze sie balonem przelecieć
latał ktos ?

http://lotbalonem.warszawa.pl/?page_id=57

lepsza jest paralotnia, balonem to troche nuda.
http://sklep.escapador.pl/pl/o/Lot-paralotnia/trojmiasto#.VE0nJSKG-wE
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24563
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 17:57

osły reinkarnacja napisał:
musze sie balonem przelecieć
latał ktos ?

http://lotbalonem.warszawa.pl/?page_id=57

Twisted Evil
W Argentynie.
Kiedyś opowiem jakie przygody miałem jak huragan mnie zniósł nad ocean i jak uratowałem całą załogę przed śmiercią w paszczy baracudy.

zobaczyłbyś diablo nudy k... Laughing
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 18:24

thorgall napisał:
osły reinkarnacja napisał:
musze sie balonem przelecieć
latał ktos ?

http://lotbalonem.warszawa.pl/?page_id=57

Twisted Evil
W Argentynie.
Kiedyś opowiem jakie przygody miałem jak huragan mnie zniósł nad ocean i jak uratowałem całą załogę przed śmiercią w paszczy baracudy.

zobaczyłbyś diablo nudy k... Laughing

a w tej Argentynie
to Ty leciałeś balonem czy Cię zrobili w balona ?????
Laughing
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30012
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 EmptyNie 26 Paź 2014, 18:43

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Burza-po-wpisie-Ewy-Stankiewicz-nt-smierci-Dariusza-Kmiecika-i-jego-rodziny,wid,16986899,wiadomosc.html?ticaid=113b13


wariat

górników w kopalniach również ruskie mordują , po to aby im się węgiel swój sprzedawał lepiej

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend   UFO  25 - 26 10 2014 r.  Weekend - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 25 - 26 10 2014 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 4 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» UFO 26 -27 07 2014 r. Weekend
» UFO 11 - 12 10 2014 r. Weekend
» UFO 06 - 07 12 2014 r. Weekend
» UFO 21-22 06. 2014 r. Weekend
» UFO 06-07 09 2014 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: