Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 30 10 2014 r.

Go down 
+17
filip
zibi
Generał
betonowe_buty
Diablo
thorgall
MICHU
struggler1
dex
Reser
mariner
barany
spacerolog
Osły
TRADER
kaczor
dziadek
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30 10 2014 r.   UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 EmptyCzw 30 Paź 2014, 21:48

thorgall napisał:
Generał napisał:
Nie lubią Litwinów, Żydów...

Pol­scy ki­bi­ce w tym wzglę­dzie zresz­tą też nie mają się czym po­chwa­lić. UEFA uka­ra­ła ich ostat­nio za wnie­sio­ny na mecz na­pi­su: "Li­tew­ski cha­mie, klęk­nij przed pol­skim panem". Wcze­śniej dużą cier­pli­wo­ścią mu­sie­li się wy­ka­zać czar­no­skó­rzy za­wod­ni­cy, jak Car­los Co­stly, za­wod­nik Beł­cha­to­wa. – Ja­kieś pa­lan­ty wy­zy­wa­ły mnie od małp i py­ta­ły, czy mam ocho­tę na ba­na­na. Ra­sizm jest prze­kleń­stwem pol­skich sta­dio­nów. Ktoś musi się wresz­cie z nim roz­pra­wić. Ja nie mam na to siły – mówił w wy­wia­dzie.

Pol­ska i An­glia zo­sta­ły uzna­ne przez FARE – or­ga­ni­za­cję zwal­cza­ją­cą ra­sizm w fut­bo­lu – za naj­bar­dziej an­ty­se­mic­kie kraje zrze­szo­ne w UEFA. – W Pol­sce fani nie­mal ru­ty­no­wo na­zy­wa­ją prze­ciw­ni­ków Ży­da­mi – twier­dzi ra­port or­ga­ni­za­cji ba­da­ją­cej zja­wi­sko ra­si­zmu na sta­dio­nach. Przy­kła­dy? "Pod­czas pu­cha­ro­we­go meczu Stali Rze­szów z Re­so­vią wy­wie­szo­no flagę z na­pi­sem: "H5N1. I umrze nie jeden Żyd, a wielu". Pod­czas spo­tka­nia Wisły z Legią ki­bi­ce z War­sza­wy krzy­cze­li "Żydzi, Żydzi, cała Pol­ska się was wsty­dzi".

http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytania-i-irlandia/jakimi-kibicami-sa-polacy-i-brytyjczycy/l1c4r


to straszne jest

powinni sie z nimi rozprawić
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30 10 2014 r.   UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 EmptyCzw 30 Paź 2014, 22:02

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Nipini10

te świeczki takie ni w pizdę ni w oko



absolutny brak jakiegokolwiek trendu jest; jebanie się w dupie innymi słowy cyclops cyclops

Pieprznęli 1 białą i nie wiedzą teraz co z tym zrobić. Połączone to wszystko gumową linka z Jankesem - jak tam dygnie tak tu tańczą a tam też się to jebie wszystko jak żyd po pustym sklepie


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Czw 30 Paź 2014, 22:04, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30 10 2014 r.   UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 EmptyCzw 30 Paź 2014, 22:03

barany napisał:
barany napisał:
osły reinkarnacja napisał:
barany napisał:
Każdy, kto weźmie na open dziś L  zarobi, nie ma innej mozliwości Very Happy

znowu zarobi ?? Shocked

ogolą Cie do cna przed zimą Smile

Jak znowu? Wczoraj nie pisałem, że zarobi! Osły czytaj uważnie posty i myśl, bo jak Ty chcesz ograć pejsa?

obiecałem, że każdy zarobi na close i zarobek był, nie było innej możliwości!

Jakie to szczęście że zainwestowalem setki tysiecy $ w szkolenia barany,dzięki temu zarabiam miliony, jedynie nie wychodzą mi nadal modlitwy, no kurde "ojcze nasz" mi się wiecznie pierdoli i regułki nie moge się nauczyc na pamięc Evil or Very Mad
za to szatan mój.. to mi dobrze wychodzi, viva Lucyfer cheers
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30 10 2014 r.   UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 EmptyCzw 30 Paź 2014, 22:06

thorgall napisał:
Nic się nie dzieje. Wogóle brak akcji jest.

ps. Wiecie dlaczego dziadek się przeprowadza do Warszawy?
Bo chce zagłosować na Wiplera.
 Laughing

hahahahahaha

No nic się nie dzieje, siekło w dół, siekło w górę a od poziomu porannego constans. Oprócz paru luidzkich tragedii intraday to nudą wieje ogólnie Laughing
Żyd uruchomił siekaczkę a poziomy jak się trzymały tak się trzymają.

W ogóle to mam jakieś takie wrażenie, że od dobrych 2 lat prawie na wszystkim są wciąż te same qrsy (średnio rzecz biorąc). Na wiguńce pojemność 2400 to przecie od 2011. się powtarza ciągle

Ed miedzy 1.2x a 1.3x, kabel 1.5x - 1.6x to od pięciu lat to samo. Nie ma żadnych poważniejszych trendów a jeśli sa to bardzo nietrwałe. Jedynie na jenach wyraźnie przyqrwili ostatnimi czasy.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30 10 2014 r.   UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 EmptyCzw 30 Paź 2014, 22:12

A wiecie że od 2014r ZUS wprowadził po cichu reforme, wszyscy gadają o wydłuzeniu do 67 lat prejscie na emeryturę i o zabraniu kasy z OFE a malo kto wie że nasz kochany ZUŚ będzie wypłacał tylko 40% obecnych pensji Very Happy ZUS nie zbankrutuje cheers
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30 10 2014 r.   UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 EmptyCzw 30 Paź 2014, 22:13

OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
Nic się nie dzieje. Wogóle brak akcji jest.

ps. Wiecie dlaczego dziadek się przeprowadza do Warszawy?
Bo chce zagłosować na Wiplera.
 Laughing

hahahahahaha

No nic się nie dzieje, siekło w dół, siekło w górę a od poziomu porannego constans. Oprócz paru luidzkich tragedii intraday to nudą wieje ogólnie Laughing
Żyd uruchomił siekaczkę a poziomy jak się trzymały tak się trzymają.

W ogóle to mam jakieś takie wrażenie, że od dobrych 2 lat prawie na wszystkim są wciąż te same qrsy (średnio rzecz biorąc). Na wiguńce pojemność 2400 to przecie od 2011. się powtarza ciągle

Ed miedzy 1.2x a 1.3x, kabel 1.5x - 1.6x to od pięciu lat to samo. Nie ma żadnych poważniejszych trendów a jeśli sa to bardzo nietrwałe. Jedynie na jenach wyraźnie przyqrwili ostatnimi czasy.

a jankes?? zobacz nasdaqa jaki pikny trend
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30 10 2014 r.   UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 EmptyCzw 30 Paź 2014, 22:16

W ogóle to wqrwiłem się dziś bo na fw40 ładnie mi żarło od rana to zachciało się qrwa uśrednić niżej (bo przecież wybicie-sricie miało już tak pięknie lecieć na ryja do końca sesji to leszcz chciał więcej zarobić) no i po raz kolejny miałeś chamie złoty róg Evil or Very Mad Twisted Evil w blady piździec musiałem gawno pogonić i jeszcze stówa straty nawet wyszła zamiast 7 stów na plusie jakie były w pewnym momencie.

Strasznie mnie irytuje to cholerne wykręcanie kota ogonem w połwie sesji - który to już raz tak w trąbę lecą to nie zliczę Twisted Evil I do góry też - korba korba korba od samego rana zajob przychodzi 15 rzadkie gówno leci z dupy wsio kasują... a dziś padaka i z powrotem. Nie da się do cholery utrzymać pozycji dłużej jak 2 godziny. wariat wariat
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30 10 2014 r.   UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 EmptyCzw 30 Paź 2014, 22:18

Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
Nic się nie dzieje. Wogóle brak akcji jest.

ps. Wiecie dlaczego dziadek się przeprowadza do Warszawy?
Bo chce zagłosować na Wiplera.
 Laughing

hahahahahaha

No nic się nie dzieje, siekło w dół, siekło w górę a od poziomu porannego constans. Oprócz paru luidzkich tragedii intraday to nudą wieje ogólnie Laughing
Żyd uruchomił siekaczkę a poziomy jak się trzymały tak się trzymają.

W ogóle to mam jakieś takie wrażenie, że od dobrych 2 lat prawie na wszystkim są wciąż te same qrsy (średnio rzecz biorąc). Na wiguńce pojemność 2400 to przecie od 2011. się powtarza ciągle

Ed miedzy 1.2x a 1.3x, kabel 1.5x - 1.6x to od pięciu lat to samo. Nie ma żadnych poważniejszych trendów a jeśli sa to bardzo nietrwałe. Jedynie na jenach wyraźnie przyqrwili ostatnimi czasy.

a jankes?? zobacz nasdaqa jaki pikny trend

a tydzień temu krach był (niby) albino

Przytulasz na tym?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30 10 2014 r.   UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 EmptyCzw 30 Paź 2014, 22:26

Idę se zjeść granata - może się trochę rozerwę przed snem Laughing

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Owoc_granatu

To jest tak pyszny owoc, że narody klękajcie!

Kiedyś niechętnie się za to brałem bo dużo pierdolenia (tak mi sie wydawało) ale wymyśliłem patenta jak to względnie szybko spożyć - po prostu przekrajam na 2 części, częściowo obieram i wysypuję te ziarenka z tych błon do miski a po skończeniu biorę łyżeczkę i sie przed compem dialektuję Cool

W Biedroniu ostatnio widziałem takie dorodne wypasione chyba 7 za kg to wychodzi niecałe 3zł sztuka.


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Czw 30 Paź 2014, 22:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30 10 2014 r.   UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 EmptyCzw 30 Paź 2014, 22:28

OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
Nic się nie dzieje. Wogóle brak akcji jest.

ps. Wiecie dlaczego dziadek się przeprowadza do Warszawy?
Bo chce zagłosować na Wiplera.
 Laughing

hahahahahaha

No nic się nie dzieje, siekło w dół, siekło w górę a od poziomu porannego constans. Oprócz paru luidzkich tragedii intraday to nudą wieje ogólnie Laughing
Żyd uruchomił siekaczkę a poziomy jak się trzymały tak się trzymają.

W ogóle to mam jakieś takie wrażenie, że od dobrych 2 lat prawie na wszystkim są wciąż te same qrsy (średnio rzecz biorąc). Na wiguńce pojemność 2400 to przecie od 2011. się powtarza ciągle

Ed miedzy 1.2x a 1.3x, kabel 1.5x - 1.6x to od pięciu lat to samo. Nie ma żadnych poważniejszych trendów a jeśli sa to bardzo nietrwałe. Jedynie na jenach wyraźnie przyqrwili ostatnimi czasy.

a jankes?? zobacz nasdaqa jaki pikny trend

a tydzień temu krach był (niby) albino

Przytulasz na tym?

no pewnie, wsparcie lekko naruszyli, a jak zobaczylem popytowa swieczke, to od razu L i dzis dopiero zamknalem
Naszych przestalem pilnowac od dluzszego czasu, bo nie kumam tych ruchow, wiec skupilem sie tylko na nasdaqu i mam spokój, zagladam tylko na smartfonie aktualny kurs i podwyższam stopa, dziś tylko zamknałem bo za blisko gornej bandy i się cykam dłuzej trzymac. Jak przebiją 4120 to odnowie, ale z mniejsza pozycją, bo pewnie troche pobuja się w tym zakresie
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30 10 2014 r.   UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 EmptyCzw 30 Paź 2014, 22:29

Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
Nic się nie dzieje. Wogóle brak akcji jest.

ps. Wiecie dlaczego dziadek się przeprowadza do Warszawy?
Bo chce zagłosować na Wiplera.
 Laughing

hahahahahaha

No nic się nie dzieje, siekło w dół, siekło w górę a od poziomu porannego constans. Oprócz paru luidzkich tragedii intraday to nudą wieje ogólnie Laughing
Żyd uruchomił siekaczkę a poziomy jak się trzymały tak się trzymają.

W ogóle to mam jakieś takie wrażenie, że od dobrych 2 lat prawie na wszystkim są wciąż te same qrsy (średnio rzecz biorąc). Na wiguńce pojemność 2400 to przecie od 2011. się powtarza ciągle

Ed miedzy 1.2x a 1.3x, kabel 1.5x - 1.6x to od pięciu lat to samo. Nie ma żadnych poważniejszych trendów a jeśli sa to bardzo nietrwałe. Jedynie na jenach wyraźnie przyqrwili ostatnimi czasy.

a jankes?? zobacz nasdaqa jaki pikny trend

a tydzień temu krach był (niby) albino

Przytulasz na tym?

no pewnie, wsparcie lekko naruszyli,  a jak zobaczylem popytowa swieczke, to od razu L i dzis dopiero zamknalem
Naszych przestalem pilnowac od dluzszego czasu, bo nie kumam tych ruchow, wiec skupilem sie tylko na nasdaqu i mam spokój, zagladam tylko na smartfonie aktualny kurs i podwyższam stopa, dziś tylko zamknałem bo za blisko gornej bandy i się cykam dłuzej trzymac. Jak przebiją 4120 to odnowie, ale z mniejsza pozycją, bo pewnie troche pobuja się w tym zakresie

To od jakiego levelu w niego wlazłes?
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30 10 2014 r.   UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 EmptyCzw 30 Paź 2014, 22:38

OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
Nic się nie dzieje. Wogóle brak akcji jest.

ps. Wiecie dlaczego dziadek się przeprowadza do Warszawy?
Bo chce zagłosować na Wiplera.
 Laughing

hahahahahaha

No nic się nie dzieje, siekło w dół, siekło w górę a od poziomu porannego constans. Oprócz paru luidzkich tragedii intraday to nudą wieje ogólnie Laughing
Żyd uruchomił siekaczkę a poziomy jak się trzymały tak się trzymają.

W ogóle to mam jakieś takie wrażenie, że od dobrych 2 lat prawie na wszystkim są wciąż te same qrsy (średnio rzecz biorąc). Na wiguńce pojemność 2400 to przecie od 2011. się powtarza ciągle

Ed miedzy 1.2x a 1.3x, kabel 1.5x - 1.6x to od pięciu lat to samo. Nie ma żadnych poważniejszych trendów a jeśli sa to bardzo nietrwałe. Jedynie na jenach wyraźnie przyqrwili ostatnimi czasy.

a jankes?? zobacz nasdaqa jaki pikny trend

a tydzień temu krach był (niby) albino

Przytulasz na tym?

no pewnie, wsparcie lekko naruszyli,  a jak zobaczylem popytowa swieczke, to od razu L i dzis dopiero zamknalem
Naszych przestalem pilnowac od dluzszego czasu, bo nie kumam tych ruchow, wiec skupilem sie tylko na nasdaqu i mam spokój, zagladam tylko na smartfonie aktualny kurs i podwyższam stopa, dziś tylko zamknałem bo za blisko gornej bandy i się cykam dłuzej trzymac. Jak przebiją 4120 to odnowie, ale z mniejsza pozycją, bo pewnie troche pobuja się w tym zakresie

To od jakiego levelu w niego wlazłes?

3870, zobacz na dzienne swieczki jakie fajne, troche za póxno wsedłem bo mozna było wczesniej, ale przegapiłem moment wejścia i tak tragedii nie ma, najlepszy indeks jak dla mnie, nie ma potrzeby ślipienia non stop w monitor, po prostu żre, teraz ciul wie co będzie dalej sie działo. bo doszli do gornej bandy. Przyglądam się tez ropie, tam był fajny ruch w dół, widać ze uparli się ruskich upierdolic, opec też nie widzi problemu z tak niskimi cenami ropy Laughing

Ciekawe kiedy zwykli rosjanie zaczną sie buntowac bo ich gospodarka leży i kwiczy, inflacja szaleje, upierdolili emerytom co miesięczne wyplaty, a rubel dołuje.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30 10 2014 r.   UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 EmptyCzw 30 Paź 2014, 22:40

OpCjOnEr napisał:
Idę se zjeść granata - może się trochę rozerwę przed snem Laughing

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Owoc_granatu

To jest tak pyszny owoc, że narody klękajcie!

Kiedyś niechętnie się za to brałem bo dużo pierdolenia (tak mi sie wydawało) ale wymyśliłem patenta jak to względnie szybko spożyć - po prostu przekrajam na 2 części, częściowo obieram i wysypuję te ziarenka z tych błon do miski a po skończeniu biorę łyżeczkę i sie przed compem dialektuję Cool

W Biedroniu ostatnio widziałem takie dorodne wypasione chyba 7 za kg to wychodzi niecałe 3zł sztuka.

a mnie to srednio wchodzi, zchęcią bym sprobował karczocha wszamać, ale za chuja nie wiem jak sie to przyrządza, ponoc ma wśrodku jakiś kwiat i jego się wpierdala.
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30 10 2014 r.   UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 EmptyCzw 30 Paź 2014, 22:43

mariner napisał:
dex napisał:
dex napisał:
Es 2449 obrócone na eL na otwarciu.

El zostało do jutra.

u mnie też nawet powiększone czyli jak tu piszą spiramidowane
u Ciebie tak z systemu codziennego
czy może masz jakiś target w średnim terminie
Hej

Sygnały systemowe

Nadal nie mam możliwości spojrzeć częściej niż open i close
więc gram wirtualnie na mniej dokładnym systemie.

Gdybym miał możliwość spojrzeć częściej,
to obracałbym na eL 2445.

System nie daje targetów - tak 'na czuja' to w średnim terminie (na fut to miesiąc)
wyjazd po scianie strachu i podwójny szczyt.  Rolling Eyes

Potem kroi się coś grubego, licząc w skali następnych 30 lat.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30 10 2014 r.   UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 EmptyCzw 30 Paź 2014, 22:54

Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Idę se zjeść granata - może się trochę rozerwę przed snem Laughing

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Owoc_granatu

To jest tak pyszny owoc, że narody klękajcie!

Kiedyś niechętnie się za to brałem bo dużo pierdolenia (tak mi sie wydawało) ale wymyśliłem patenta jak to względnie szybko spożyć - po prostu przekrajam na 2 części, częściowo obieram i wysypuję te ziarenka z tych błon do miski a po skończeniu biorę łyżeczkę i sie przed compem dialektuję Cool

W Biedroniu ostatnio widziałem takie dorodne wypasione chyba 7 za kg to wychodzi niecałe 3zł sztuka.

a mnie to srednio wchodzi, zchęcią bym sprobował karczocha wszamać, ale za chuja nie wiem jak sie to przyrządza, ponoc ma wśrodku jakiś kwiat i jego się wpierdala.

Granaty są pyszne - codziennie mógłbym po kilka żreć... gdyby miał mi kto się bawić i przygotowywać to.

Karczoch to nawet nie wiem z czym to się je, jakieś dziwne warzywo z dupy podobnie jak patison, z którym hgw co właściwie robić.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30 10 2014 r.   UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 EmptyCzw 30 Paź 2014, 23:03

Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30 10 2014 r.   UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 EmptyCzw 30 Paź 2014, 23:18

OpCjOnEr napisał:

raz moze go zrobie, za duzo jebania z tym
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30 10 2014 r.   UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 EmptyCzw 30 Paź 2014, 23:39

OpCjOnEr napisał:
W ogóle to wqrwiłem się dziś bo na fw40 ładnie mi żarło od rana to zachciało się qrwa uśrednić niżej (bo przecież wybicie-sricie miało już tak pięknie lecieć na ryja do końca sesji to leszcz chciał więcej zarobić) no i po raz kolejny miałeś chamie złoty róg Evil or Very Mad Twisted Evil w blady piździec musiałem gawno pogonić i jeszcze stówa straty nawet wyszła zamiast 7 stów na plusie jakie były w pewnym momencie.

Strasznie mnie irytuje to cholerne wykręcanie kota ogonem w połwie sesji - który to już raz tak w trąbę lecą to nie zliczę Twisted Evil I do góry też - korba korba korba od samego rana zajob przychodzi 15 rzadkie gówno leci z dupy wsio kasują... a dziś padaka i z powrotem. Nie da się do cholery utrzymać pozycji dłużej jak 2 godziny. wariat wariat

BO CHUJOWA PIRAMIDE POSTAWIŁEŚ - musisz sie jeszcze duzo nauczyc
do kaczora na szkolenie MARSZ !!!!
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30 10 2014 r.   UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 EmptyCzw 30 Paź 2014, 23:48

jakbyscie mieli żony
to kupujsz karczocha czy granata i rzucasz na stół -prosze mi to przygotowac na obiad /kolacje
i wuj , włączasz tv i spokojnie czekasz , po wszystkim w nagrode jak smakowało mozesz żonkę posunac przed snem
a tak to pozostało szukanie przepisow na you tubie
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30 10 2014 r.   UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 EmptyPią 31 Paź 2014, 00:18


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30 10 2014 r.   UFO  - 30 10 2014 r. - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 30 10 2014 r.
Powrót do góry 
Strona 8 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» UFO - 27 06 2014 r.
» UFO - 16 07 2014 r.
» UFO - 04 08 2014 r.
» UFO - 11 09 2014 r.
» UFO - 30 09 2014 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: