Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? Empty
PisanieTemat: Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl?   Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? EmptyCzw 24 Sty 2008, 19:57

Szukam telefonu, na ktorym mozna by skladac zlecenia internetowe w bossiu. Wiem, ze podobny watek byl poruszany na UFO, mnie jednak chodzi mi o TELEFON, a nie o palmtop.

Nie bawie sie w DT, wiec to nie musi byc jakis wypasiona komora nad ktora bym sleczal przez cala sesje. Dla moich potrzeb wystaczy jak wrzuce jedno zlecenie na dzien i pare razy popatrze co tam sie na sesji dzieje. Musi sie jednak poprawnie otwierac https://www.bossa.pl (strona zawiera ramki).

Ma ktos jakies sugestie?
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? Empty
PisanieTemat: Re: Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl?   Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? EmptyCzw 24 Sty 2008, 20:17

gdybys mial sprawdzac wlasnorecznie to
w salonie plusa na (blisko?) krolewskiej dali mi tel i karte na ktorym moglem sprawdzic czy sie loguje do pekao24 (nie udalo sie to dwoch modelach z winmobile i symbianem) , w orange musialem dac swoja karte
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? Empty
PisanieTemat: Re: Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl?   Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? EmptyCzw 24 Sty 2008, 20:25

na stronie bosia masz opisane jakie modele możesz brać pod uwagę http://bossa.pl/oferta/internet/nom/, osobiście sam dołączam się do Twojej prośby i z chęcią poznam opinie Tych którzy mają jakiekolwiek doświadczenia w tym temacie, bo znudziło mi się już latanie wszędzie z kompem pod pachą.
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? Empty
PisanieTemat: Re: Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl?   Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? EmptyCzw 24 Sty 2008, 20:47

nisaQ napisał:
na stronie bosia masz opisane jakie modele możesz brać pod uwagę http://bossa.pl/oferta/internet/nom/, osobiście sam dołączam się do Twojej prośby i z chęcią poznam opinie Tych którzy mają jakiekolwiek doświadczenia w tym temacie, bo znudziło mi się już latanie wszędzie z kompem pod pachą.

Wiem o tej stronie, ale mi nie zupelnie o to chodzi. Oni tam podaja modele pod katem NOM, a mi chodzi o skladanie zlecen (NOM-u nie musze miec). Prawdopodobnie do samego sladania zlecen wystaczy jakis mniej zaawansowany telefon. Wazne, zeby na nim sensownie chodzila Opera.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? Empty
PisanieTemat: Re: Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl?   Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? EmptyCzw 24 Sty 2008, 21:11

znajomy ostatnio zakupił okazyjnie 2 telefony mniej zaawansowane, mam zamiar je przetestować w przyszłym tygodniu, jak by co to dam znak
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? Empty
PisanieTemat: Re: Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl?   Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? EmptyCzw 24 Sty 2008, 21:26

To moze spytam konkretnie. Co sadzicie o Nokii 3110 classic?

Sprawdzilem, ze Opera na tym chodzi. Telefon ma szybka transmisje danych (GPRS, EDGE). Z PC mozna sie laczyc przez: Irda, Bluetooth, USB. Dlugi czas czuwania (do 370h). Niepokoi mnie tylko niska rozdzielczosc ekranu (128 x 160). Nie wiem jak opera poradzi sobie na takim ekranie ze strona bossia.

Ma ktos jakies doswiadczenia z tym telefonem?
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? Empty
PisanieTemat: Re: Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl?   Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? EmptyPią 25 Sty 2008, 16:50

forex,

ja osobiscie kupuje nokie e61 (qwerty)
jak sie zaczalem logowac na telefonie ze zwykla klawiatura i klikac login/haslo/pin to stwierdzilem ze wysiadam
z e61 zalogowalem sie bez problemu wbudowana przegladara do czesci transakcyjnej bzwbk i to nie na wersje strony 'mobile' tylko zwykla.
tel ma obsluge javy wiec bez problemu zainstalujesz opere

e61 jest starsza wersja, e61i to 'biezaca'. roznica ok 800pln sprawila, ze wybralem werjse bez aparatu i z nieco starszym systemem (to chyba nie jest problem zaktualizowac z tego co sie orientuje)
w era pani rzekomo sprawdzila, ze od morza do tatr w zadnym magazynie juz jej nie maja wiec kupuje w plusie
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? Empty
PisanieTemat: Re: Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl?   Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? EmptyPią 25 Sty 2008, 18:10

ja mam E61i...

wqwiam sie

mozna coprawda otworzyc stronke w przegladarce ale dzila to powoli. Stronka sie przeladowuje na starcie. przesuwanie po stronie zeby trafic w jakis klawisz. wkuzrajace.
jak otworze migawki to co przeladowanie trzeba odnajdywac ranke z FW tym posranym klawiszem nawigacji.

no i nie moge otworzyc ISPAG bo jest w Javie.

Wie ktos czy i jak zainstalowc jave zeby ISPAG CHODZIL ?

planuje Iphona Apple przetestowac, obsluga niesamowicie latwa!!!
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? Empty
PisanieTemat: Re: Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl?   Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? EmptyPią 25 Sty 2008, 18:16

mylogi napisał:
ja mam E61i...

wqwiam sie

mozna coprawda otworzyc stronke w przegladarce ale dzila to powoli. Stronka sie przeladowuje na starcie. przesuwanie po stronie zeby trafic w jakis klawisz. wkuzrajace.
jak otworze migawki to co przeladowanie trzeba odnajdywac ranke z FW tym posranym klawiszem nawigacji.

no i nie moge otworzyc ISPAG bo jest w Javie.

Wie ktos czy i jak zainstalowc jave zeby ISPAG CHODZIL ?

planuje Iphona Apple przetestowac, obsluga niesamowicie latwa!!!

mylogi,

ja licze ze bzwbk mobile bedzie wygodny w uzyciu - bo to ma byc niby przystosowane do urzadzen przenosnych
najlepiej chyba byloby miec urzadzenie gdzie jest rysik - nawigacja wtedy znacznie latwiejsza
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? Empty
PisanieTemat: Re: Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl?   Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? EmptyPią 25 Sty 2008, 19:01

chudy mis napisał:
mylogi napisał:
ja mam E61i...

wqwiam sie

mozna coprawda otworzyc stronke w przegladarce ale dzila to powoli. Stronka sie przeladowuje na starcie. przesuwanie po stronie zeby trafic w jakis klawisz. wkuzrajace.
jak otworze migawki to co przeladowanie trzeba odnajdywac ranke z FW tym posranym klawiszem nawigacji.

no i nie moge otworzyc ISPAG bo jest w Javie.

Wie ktos czy i jak zainstalowc jave zeby ISPAG CHODZIL ?

planuje Iphona Apple przetestowac, obsluga niesamowicie latwa!!!

mylogi,

ja licze ze bzwbk mobile bedzie wygodny w uzyciu - bo to ma byc niby przystosowane do urzadzen przenosnych
najlepiej chyba byloby miec urzadzenie gdzie jest rysik - nawigacja wtedy znacznie latwiejsza

rysik OK,

ale zobacz jak rozkmili to w Iphonie, latasz palcem po ekranie i wszystko zap....

JESZCZE RAZ PROSBA

JAK OTWORZYC ISPAG W E61 ( JAVA)
Powrót do góry Go down
crus
Sys Trader
Sys Trader



Liczba postów : 592
Registration date : 01/10/2007

Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? Empty
PisanieTemat: Re: Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl?   Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? EmptyCzw 31 Sty 2008, 17:15

mylogi napisał:
chudy mis napisał:
mylogi napisał:
ja mam E61i...

wqwiam sie

mozna coprawda otworzyc stronke w przegladarce ale dzila to powoli. Stronka sie przeladowuje na starcie. przesuwanie po stronie zeby trafic w jakis klawisz. wkuzrajace.
jak otworze migawki to co przeladowanie trzeba odnajdywac ranke z FW tym posranym klawiszem nawigacji.

no i nie moge otworzyc ISPAG bo jest w Javie.

Wie ktos czy i jak zainstalowc jave zeby ISPAG CHODZIL ?

planuje Iphona Apple przetestowac, obsluga niesamowicie latwa!!!

mylogi,

ja licze ze bzwbk mobile bedzie wygodny w uzyciu - bo to ma byc niby przystosowane do urzadzen przenosnych
najlepiej chyba byloby miec urzadzenie gdzie jest rysik - nawigacja wtedy znacznie latwiejsza

rysik OK,

ale zobacz jak rozkmili to w Iphonie, latasz palcem po ekranie i wszystko zap....

JESZCZE RAZ PROSBA

JAK OTWORZYC ISPAG W E61 ( JAVA)
jak jedziesz autem to lipa trche zeby rysikiem sie bawic wiec njlepiej rysik + jakis mini joistik iphone nie polecam poza wmiare łątwa obsługa nie za dobry jest (opinia znajomego co sie takimi rzeczami zajmuje)
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? Empty
PisanieTemat: Re: Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl?   Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? EmptyCzw 31 Sty 2008, 17:48

crus napisał:
mylogi napisał:
chudy mis napisał:
mylogi napisał:
ja mam E61i...

wqwiam sie

mozna coprawda otworzyc stronke w przegladarce ale dzila to powoli. Stronka sie przeladowuje na starcie. przesuwanie po stronie zeby trafic w jakis klawisz. wkuzrajace.
jak otworze migawki to co przeladowanie trzeba odnajdywac ranke z FW tym posranym klawiszem nawigacji.

no i nie moge otworzyc ISPAG bo jest w Javie.

Wie ktos czy i jak zainstalowc jave zeby ISPAG CHODZIL ?

planuje Iphona Apple przetestowac, obsluga niesamowicie latwa!!!

mylogi,

ja licze ze bzwbk mobile bedzie wygodny w uzyciu - bo to ma byc niby przystosowane do urzadzen przenosnych
najlepiej chyba byloby miec urzadzenie gdzie jest rysik - nawigacja wtedy znacznie latwiejsza

rysik OK,

ale zobacz jak rozkmili to w Iphonie, latasz palcem po ekranie i wszystko zap....

JESZCZE RAZ PROSBA

JAK OTWORZYC ISPAG W E61 ( JAVA)
jak jedziesz autem to lipa trche zeby rysikiem sie bawic wiec njlepiej rysik + jakis mini joistik iphone nie polecam poza wmiare łątwa obsługa nie za dobry jest (opinia znajomego co sie takimi rzeczami zajmuje)


notowanie mobilne uruchomilem w Nokii E61i.

jest oK.

zeby skladac zlecenia potrzebujesz PDA z VGA.

Na telefonie mozna sobie sledzic notowania w tabelce albo na wykresie.

a z java ( pod katem ISPAGA) jest tak ze na zadnym mobilnym sie nie uruchomi. Trzba miec cos z normalnym Windowsem.

Np --> OQO, Aristo Pico
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? Empty
PisanieTemat: Re: Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl?   Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? EmptyPon 14 Kwi 2008, 17:14

Wciaz jeszcze nie kupilem sobie tego smartphona.

Przypominam, ze potrzebny mi jest do skladania zlecen w bossa.pl poprzez ich interface www.

Ostatnio kumpel zaproponowal HTC S710 Vox lub HTC SPV E650.

Mial ktos kiedys kontakt z wyzej wymienionymi modelami? Czy serwis bossa.pl byl na niech testowany?

Czekam na Wasze opinie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? Empty
PisanieTemat: Re: Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl?   Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? EmptyPią 30 Maj 2008, 20:13

do składania zleceń na bossie używałem MDA Compact III czyli HTC P3300 i wszystko działało ok
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? Empty
PisanieTemat: Re: Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl?   Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? EmptyPon 18 Maj 2009, 15:48

Ogólnie to na smartphonach/PDA musisz miec możliwość zainstalownaia czegoś co obsługuje ramki odpowiednio - przykładowo Opera ;-)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? Empty
PisanieTemat: Re: Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl?   Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl? Empty

Powrót do góry Go down
 
Jaki TELEFON do skladania zlecen on-line w bossa.pl?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» telefon do składania zleceń
» Wykresy on-line
» UFO - 19.06.2008
» Platformy transakcyjne
» Integracja z Bossa API - zlecę pracę

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: FAQ & P.U.P.A.-
Skocz do: