Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend

Go down 
+25
betonowe_buty
Małolat
Matka Dave'a
MoralnyNiepokój
Diablo
rostar
Kazik
Zygmunt de Bill
gumbas
Cris
kaczor
mariner
Generał
delphia
SYLWESTER
Dave
Indiana
REALISTA
dex
Reser
zibi
kamikaze
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
BP
dziadek
29 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12961
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 00:29

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
5. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków i innych materiałów nie związanych z tematyką główną (patrz pkt. 4).
Od godz. 22:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
6. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem pod groźbą ujawnienia użytkownika występującego pod wieloma wcieleniami.
Dopuszcza się pisanie pod kilkoma nickami pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika wszystkich swoich tożsamości w podpisie (stopce).
7. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
8. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów.
9. Użytkownik forum powinien po sesji podać swoje nastawienie do rynku przez głosowanie na subforum.
WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu
10. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkowników moderator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie, żółtą lub czerwoną kartką
- wnioskować o czasowe lub bezterminowe wykluczenie użytkownika
2. Moderator ma obowiązek usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie lub usunąć cały post. W przypadku usunięcia tekstu lub posta moderator wypisuje odpowiednią adnotację.
3. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się zostanie usunięte.
4. W przypadku wyjątkowo rażącego i uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może zostać usunięte karnie.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Dave, dziadek, inwestor
, Sir Nick


Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl


flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
BP
MOD
MOD
BP


Liczba postów : 939
Registration date : 22/11/2012

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 00:39

KARNAWAŁ TRWA?

Miśkom zapewne zrobiło się gorąco.

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend 1yq1zo

Ale nie widać formacji odwrócenia, to wygląda jak ślad pazurów na tynku.

Warto także przypomnieć, może dla Indiany ...

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend 20f4vow

Gołodupki .... odrabiamy?
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 03:12

kaczor napisał:

Opcjo jest w ogole ciekawym przypadkiem, bo widac na jego przykladzie jak sztucznym pojeciem jest moralnosc. Morlanosc to taki wymysl majacy na celu
powstrzymanie ludzi przed maksymalizowaniem swojej funkcji uzytecznosci za wszelka cene.

dex napisał:

Moralność wynika z odpowiedzialności za rodzinę i jest kompletnie naturalna.
Widać na kilometr że zarówno ty jak i opcjo nie macie dzieci. Zresztą kiedyś sam myślałem że moralność to sztuczny wymysł i najlepszy jest prosty egoizm.
Naturalna moralność to dla mnie odpowiedź na pytanie: czy moi rodzice/dzieci chcieliby mieć syna/ojca złodzieja?

dex wszystkie rodzaje moralności ludzkiej są sztuczne:
oparte o jednostkowe, społeczno-rodzinne, czy państwowe ramy,
ale każda moralność ma swoje zadanie, i chyba nawet kaczor się na to nie obrazi.

nie ma prostego egoizmu to naiwne postrzeganie, ani egoizm też nie jest prosty, co najwyżej prostacki.

kaczorex ludzie wprawdzie starają się maksymalizować swoje funkcje, ale człowiek nie jest jednorodnym bytem (i na dodatek jak pływająca górka lodowa na oceanie składa się w 90% z NIEŚWIADOMOŚCI), więc ma bardzo niski poziom wglądu w to w jaki sposób działa i jak zaspokajane są potrzeby nieświadomości, a i to działanie odbywa się niezależnie i jest postfactum sztucznie racjonalizowane oraz szufladkowane aby sztucznie utrzymywać względnie spójny obraz działania jako trwałego jednolitego ja-ego.
a im silniejsze ego, instynkt, zmysły oraz bardziej racjonalny rozum tym lepiej zakrywa się niespójność.


e naturalne to może być (być może) wu-wei Smile
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 06:42

witam!
pisałem o sygnale z cot'ów na kupno aud/usd
zwykle po takim sygnale jest ruch na 1000-2000 pipsów
ale nie tym razem
ja póki co ustawiłem swój tp na 700 pipsów (optymistycznie, wątpię by doszło), a połowę pozycji będę zamykał już w połowie oczekiwanego ruchu, czyli po po 350 pipsach od dołka
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30099
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 10:27

kamikaze napisał:
witam!
pisałem o sygnale z cot'ów na kupno aud/usd
zwykle po takim sygnale jest ruch na 1000-2000 pipsów
ale nie tym razem
ja póki co ustawiłem swój tp na 700 pipsów (optymistycznie, wątpię by doszło), a połowę pozycji będę zamykał już w połowie oczekiwanego ruchu, czyli po po 350 pipsach od dołka

złoto kończy korektę , a więc te 2000 pipsow to tylko będzie mały ząbek Basketball

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 10:40

kamikaze napisał:
witam!
pisałem o sygnale z cot'ów na kupno aud/usd
zwykle po takim sygnale jest ruch na 1000-2000 pipsów
ale nie tym razem
ja póki co ustawiłem swój tp na 700 pipsów (optymistycznie, wątpię by doszło), a połowę pozycji będę zamykał już w połowie oczekiwanego ruchu, czyli po po 350 pipsach od dołka

a co to właściwie są te coty?
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 10:41

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
kaczor napisał:

   Opcjo jest w ogole ciekawym przypadkiem, bo widac na jego przykladzie jak sztucznym pojeciem jest moralnosc. Morlanosc to taki wymysl majacy na celu
powstrzymanie ludzi przed maksymalizowaniem swojej funkcji uzytecznosci za wszelka cene.

dex napisał:

Moralność wynika z odpowiedzialności za rodzinę i jest kompletnie naturalna.
Widać na kilometr że zarówno ty jak i opcjo nie macie dzieci. Zresztą kiedyś sam myślałem że moralność to sztuczny wymysł i najlepszy jest prosty egoizm.
Naturalna moralność to dla mnie odpowiedź na pytanie: czy moi rodzice/dzieci chcieliby mieć syna/ojca złodzieja?

dex wszystkie rodzaje moralności ludzkiej są sztuczne:
oparte o jednostkowe, społeczno-rodzinne, czy państwowe ramy,
ale każda moralność ma swoje zadanie, i chyba nawet kaczor się na to nie obrazi.

nie ma prostego egoizmu to naiwne postrzeganie, ani egoizm też nie jest prosty, co najwyżej prostacki.

kaczorex ludzie wprawdzie starają się maksymalizować swoje funkcje, ale człowiek nie jest jednorodnym bytem (i na dodatek jak pływająca górka lodowa na oceanie składa się w 90% z NIEŚWIADOMOŚCI), więc ma bardzo niski poziom wglądu w to w jaki sposób działa i jak zaspokajane są potrzeby nieświadomości, a i to działanie odbywa się niezależnie i jest postfactum sztucznie racjonalizowane oraz szufladkowane aby sztucznie utrzymywać względnie spójny obraz działania jako trwałego jednolitego ja-ego.
a im silniejsze ego, instynkt, zmysły oraz bardziej racjonalny rozum tym lepiej zakrywa się niespójność.


e naturalne to może być (być może) wu-wei Smile

Piosenka o maksymalizacji własnej funkcji użyteczności, czyli miłości.



"Jeśli pozwolisz: wyrzekam się tego wszystkiego,
gdy pomyślę że jutro Cię stracę.
Jesteś moim spokojem ducha, domem, środkiem,
Które staram się utrzymać kolejny dzień.

Zaćmij moje oczy, gdyby miały
zgubić nasz punkt podparcia.
Podzielony przez potrzeby i chęci,
równie dobrze mogę nie istnieć."
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 10:57

Szwecja to jest kraj w Afryce? affraid

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend A133

qrde, słabo znam mapę świata - sądziłem że to państwo w Europie Rolling Eyes, z VOLVO mi sie zawsze kojarzyło a nie z bananami  dobryżart
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30099
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 11:07

OpCjOnEr napisał:
Szwecja to jest kraj w Afryce? affraid

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend A133

qrde, słabo znam mapę świata - sądziłem że to państwo w Europie Rolling Eyes, z VOLVO mi sie zawsze kojarzyło a nie z bananami  dobryżart  

jakieś wywiady ostatnio z uchodźcami oglądałem

jeden z nich mówił ,że musi uciekać z Serbi bo tu ciagle tylko kluskami go karmią i mysle ,ze go już brzuch rozbolał
drugi mówił że musi jak najszybciej do niemiec bo tam jest najlepszy zasiłek Very Happy

konkluzja jest taka ,że żaden nic nie mówił o chęci podjęcia pracy i normalnego życia w społeczeństwie

dadzą zasiłki , a potem zabiorą i wtedy się zacznie lol!

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 11:15

zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
Szwecja to jest kraj w Afryce? affraid

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend A133

qrde, słabo znam mapę świata - sądziłem że to państwo w Europie Rolling Eyes, z VOLVO mi sie zawsze kojarzyło a nie z bananami  dobryżart  

jakieś wywiady ostatnio z uchodźcami oglądałem

jeden z nich mówił ,że musi uciekać z Serbi bo tu ciagle tylko kluskami  go karmią i mysle ,ze go już brzuch rozbolał
drugi mówił że musi jak najszybciej do niemiec bo tam jest najlepszy zasiłek Very Happy

konkluzja jest taka ,że żaden nic nie mówił o chęci podjęcia pracy i normalnego życia w społeczeństwie

dadzą zasiłki , a potem zabiorą i wtedy się zacznie lol!

Dzisiaj w Wroc ma być jakiś marsz przeciwko imigrantom, pewnie znowu ONR z Wszechpolakami łyse pały będą się drzeć. Z ciekawości można zerknąć lol!

Takie coś wywołuje nastroje rasistowskie, afro będą się bać wychodzić po zmroq na piwo, żeby nie dostać wpierdol tak jak tamten ze smartfonem.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44085
Registration date : 03/09/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 11:39

zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
Szwecja to jest kraj w Afryce? affraid

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend A133

qrde, słabo znam mapę świata - sądziłem że to państwo w Europie Rolling Eyes, z VOLVO mi sie zawsze kojarzyło a nie z bananami  dobryżart  

jakieś wywiady ostatnio z uchodźcami oglądałem

jeden z nich mówił ,że musi uciekać z Serbi bo tu ciagle tylko kluskami  go karmią i mysle ,ze go już brzuch rozbolał
drugi mówił że musi jak najszybciej do niemiec bo tam jest najlepszy zasiłek Very Happy

konkluzja jest taka ,że żaden nic nie mówił o chęci podjęcia pracy i normalnego życia w społeczeństwie

dadzą zasiłki , a potem zabiorą i wtedy się zacznie lol!
czerwona czerwona czerwona
siejesz defetyzm i powielasz kłamstwa !!! Jesteś rasistą i ksenofobem!!!
Powrót do góry Go down
Online
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44085
Registration date : 03/09/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 11:40

OpCjOnEr napisał:
zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
Szwecja to jest kraj w Afryce? affraid

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend A133

qrde, słabo znam mapę świata - sądziłem że to państwo w Europie Rolling Eyes, z VOLVO mi sie zawsze kojarzyło a nie z bananami  dobryżart  

jakieś wywiady ostatnio z uchodźcami oglądałem

jeden z nich mówił ,że musi uciekać z Serbi bo tu ciagle tylko kluskami  go karmią i mysle ,ze go już brzuch rozbolał
drugi mówił że musi jak najszybciej do niemiec bo tam jest najlepszy zasiłek Very Happy

konkluzja jest taka ,że żaden nic nie mówił o chęci podjęcia pracy i normalnego życia w społeczeństwie

dadzą zasiłki , a potem zabiorą i wtedy się zacznie lol!

Dzisiaj w Wroc ma być jakiś marsz przeciwko imigrantom, pewnie znowu ONR z Wszechpolakami łyse pały będą się drzeć. Z ciekawości można zerknąć lol!

Takie coś wywołuje nastroje rasistowskie, afro będą się bać wychodzić po zmroq na piwo, żeby nie dostać wpierdol tak jak tamten ze smartfonem.
i prawidłowo, tak ma być ; kozojeby w ogóle nie pasują do naszego kręgu kulturowego. We Francji siedzą już np. drugie czy trzecie pokolenie a po francusku ni w ząb
Powrót do góry Go down
Online
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 11:55

Dokładnie!
żółta czerwona żółta czerwona Żeby było kolorowo, tak teraz modnie UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend 767691
To są totalne bzdury, że "uchodźcy" przybywają do Europy wyłącznie po socjal i w celu zalania islamem Zachodu, że płyną do nas tylko dlatego że USA i spółka wywołały wojny w ich rodzinnych krajach, a już wierutną bzdurą i pod paragraf karny podlega pogląd że wśród uchodźców są tysiące bojowników ISIS nastawionych na wyrzynkę Europejczyków. Kłamstwem podlegającym karze śmierci jest stwierdzenie, że przy 10% muzułmanów w danym państwie ponad 90% gwałtów, zabójstw i rozbojów i innych ciężkich przestępstw popełnianych jest przez miłujących pokój muzułmanów.
Zdecydowanie szerzenie takich kłamstw i rozpowiadanie o nich jest sprzeczne z duchem postępu i tolerancji kozak


Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 12:14

[img]UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Xc3tsk[/img]


chyba kręcenie wora putinowi ... jeszcze nie jest zakończone Shocked
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 12:51

Indiana napisał:
Dokładnie!
żółta czerwona żółta czerwona  Żeby było kolorowo, tak teraz modnie  UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend 767691
To są totalne bzdury, że "uchodźcy" przybywają do Europy wyłącznie po socjal i w celu zalania islamem Zachodu, że płyną do nas tylko dlatego że USA i spółka wywołały wojny w ich rodzinnych krajach, a już wierutną bzdurą i pod paragraf karny podlega pogląd że wśród uchodźców są tysiące bojowników ISIS nastawionych na wyrzynkę Europejczyków. Kłamstwem podlegającym karze śmierci jest stwierdzenie, że przy 10% muzułmanów w danym państwie ponad 90% gwałtów, zabójstw i rozbojów i innych ciężkich przestępstw popełnianych jest przez miłujących pokój muzułmanów.
Zdecydowanie szerzenie takich kłamstw i rozpowiadanie o nich jest sprzeczne z duchem postępu i tolerancji kozak



A ja jestem zdania że nie mam wpływu czy tu dotrą czy nie. Wolę ich przyjąć dobrowolnie niż zostać do tego zmuszony. Tak czy inaczej dostaną to co chcą, ale wiemy że w Polsce będzie im trudniej niż w innych krajach UE.

System kwotowy tak, ale pod jednym warunkiem: to uchodźcy ostatecznie ustalają gdzie się osiedlają, czyli mogą się poruszać swobodnie po całej UE.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44085
Registration date : 03/09/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 13:17

dex napisał:
Indiana napisał:
Dokładnie!
żółta czerwona żółta czerwona  Żeby było kolorowo, tak teraz modnie  UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend 767691
To są totalne bzdury, że "uchodźcy" przybywają do Europy wyłącznie po socjal i w celu zalania islamem Zachodu, że płyną do nas tylko dlatego że USA i spółka wywołały wojny w ich rodzinnych krajach, a już wierutną bzdurą i pod paragraf karny podlega pogląd że wśród uchodźców są tysiące bojowników ISIS nastawionych na wyrzynkę Europejczyków. Kłamstwem podlegającym karze śmierci jest stwierdzenie, że przy 10% muzułmanów w danym państwie ponad 90% gwałtów, zabójstw i rozbojów i innych ciężkich przestępstw popełnianych jest przez miłujących pokój muzułmanów.
Zdecydowanie szerzenie takich kłamstw i rozpowiadanie o nich jest sprzeczne z duchem postępu i tolerancji kozak



A ja jestem zdania że nie mam wpływu czy tu dotrą czy nie. Wolę ich przyjąć dobrowolnie niż zostać do tego zmuszony. Tak czy inaczej dostaną to co chcą, ale wiemy że w Polsce będzie im trudniej niż w innych krajach UE.

System kwotowy tak, ale pod jednym warunkiem: to uchodźcy ostatecznie ustalają gdzie się osiedlają, czyli mogą się poruszać swobodnie po całej UE.
to jest dobry pomysł, bo wtedy wszyscy by poszli do niemieckiego kalifatu Sułtanowej Merkel Laughing
Powrót do góry Go down
Online
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44085
Registration date : 03/09/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 13:18

REALISTA napisał:
dex napisał:
Indiana napisał:
Dokładnie!
żółta czerwona żółta czerwona  Żeby było kolorowo, tak teraz modnie  UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend 767691
To są totalne bzdury, że "uchodźcy" przybywają do Europy wyłącznie po socjal i w celu zalania islamem Zachodu, że płyną do nas tylko dlatego że USA i spółka wywołały wojny w ich rodzinnych krajach, a już wierutną bzdurą i pod paragraf karny podlega pogląd że wśród uchodźców są tysiące bojowników ISIS nastawionych na wyrzynkę Europejczyków. Kłamstwem podlegającym karze śmierci jest stwierdzenie, że przy 10% muzułmanów w danym państwie ponad 90% gwałtów, zabójstw i rozbojów i innych ciężkich przestępstw popełnianych jest przez miłujących pokój muzułmanów.
Zdecydowanie szerzenie takich kłamstw i rozpowiadanie o nich jest sprzeczne z duchem postępu i tolerancji kozak



A ja jestem zdania że nie mam wpływu czy tu dotrą czy nie. Wolę ich przyjąć dobrowolnie niż zostać do tego zmuszony. Tak czy inaczej dostaną to co chcą, ale wiemy że w Polsce będzie im trudniej niż w innych krajach UE.

System kwotowy tak, ale pod jednym warunkiem: to uchodźcy ostatecznie ustalają gdzie się osiedlają, czyli mogą się poruszać swobodnie po całej UE.

żółta żółta żółta



to jest dobry pomysł, bo wtedy wszyscy by poszli do niemieckiego kalifatu Sułtanowej Merkel Laughing
Powrót do góry Go down
Online
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 13:25

Mamy bardzo duży wpływ, na to czy tu dotrą czy nie:
- badano uchodźców w Niemczech, i stwierdzono że są przekonani o panującej w Polsce niechęci, że nikt ich tu nie chce, nie dostaną żadnej pomocy czy zasiłku i dlatego tu nie przyjeżdżają.

Jeśli więc będziemy pisać o naszej niechęci otwarcie, każdego spotkanego na ulicy muslima mierzyć z niechęcią wzrokiem, to ani tu nie przyjadą, a jak już to szybko się wyniosą do Niemiec. To taka nasza prosta, osobista metoda walki z zalewem islamu. Nie wpuściliśmy ich przez tysiąc lat, to i przez kolejny tysiąc damy radę.
Żebyśmy się tylko nie dali ogłupić nachalnej lewackiej propagandzie, co raczej nam Polakom nie grozi.

Pewnie że współczuję tym nielicznym uchodźcom, którym kraje popadły w ruinę za sprawą ingerencji USA i innych krajów, ale nasza pomoc powinna polegać na wysłaniu wojska w celu stabilizacji sytuacji a nie przyjmowaniu milionów obcych kulturowo i nieadaptujących się w nowych ojczyznach muzułmanów. Co innego chrześcijanie z ogarniętych wojną terenów, tych powinniśmy przyjmować bez problemów, sam nie mam nic przeciwko by obok mnie jakaś NORMALNA rodzina zamieszkała.
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10474
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 13:46

http://wpolityce.pl/kultura/265675-adamski-z-gdyni-demon-zemsta-zydowskiego-dybuka-recenzja
" Marcin Wrona popełnił samobójstwo. Reżyser DEMONA powiesił się w łazience pokoju hotelowego. Nad ranem jego ciało znalazła żona. "

DEMON ma szansę na główną nagrodę ....
szkoda reżysera Crying or Very sad

Powrót do góry Go down
Online
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 13:53

w poniedziałek okaże się czy piątkowe spadki to była już reakcja na FED czy też dopiero ją zobaczymy. Wg mnie FED traci wiarygodność i wielu inwestorów się tego obawia. Uzasadnianie braku zapowiadanej podwyżki szokami podażowymi (ceny ropy, czy sytuacja w Chinach) to zaprzeczenie stabilnej polityki pieniężnej. Skutek może być taki że w przypadku gwałtownego ruchu cen ropy w drugą stronę FED będzie musiał dokonywać skokowych podwyżek.

Jeśli ma spadać to przydałaby się luka w dół i szybki ruch do sierpniowych dołków.

Na tapetę wraca też inny temat - brak porozumienia w sprawie budżetu w USA mimo zbliżającej się daty 01.10.2015. Biorąc pod uwagę to że Republikanie walczą z Obamą o ratyfikację układu z Iranem mogą użyć tej "broni".
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 14:39

delphia napisał:
w poniedziałek okaże się czy piątkowe spadki to była już reakcja na FED czy też dopiero ją zobaczymy. Wg mnie FED traci wiarygodność i wielu inwestorów się tego obawia. Uzasadnianie braku zapowiadanej podwyżki szokami podażowymi (ceny ropy, czy sytuacja w Chinach) to zaprzeczenie stabilnej polityki pieniężnej. Skutek może być taki że w przypadku gwałtownego ruchu cen ropy w drugą stronę FED będzie musiał dokonywać skokowych podwyżek.

Jeśli ma spadać to przydałaby się luka w dół i szybki ruch do sierpniowych dołków.

Na tapetę wraca też inny temat - brak porozumienia w sprawie budżetu w USA mimo zbliżającej się daty 01.10.2015. Biorąc pod uwagę to że Republikanie walczą z Obamą o ratyfikację układu z Iranem mogą użyć tej "broni".

Moim zdaniem sytuacja ze stopami jest odwrotna.

Reguła Tylora określająca wysokość stóp odpowiednią dla zachowania stabilności cen wskazuje, że FED powinien obniżyć stopy poniżej zera, ale nie może tego zrobić z wielu względów. Najważniejszymi z nich są względy polityczne, m.in. dolar utraciłby status głównej waluty rezerwowej. Więc gadanie FEDu na temat podwyżki stóp jest dramatyczną próbą stworzenia oczekiwań inflacyjnych i zaklinaniem rzeczywistości w nadziei że presja deflacyjna jest krótkoterminowa. (moim zdaniem nie jest)

W skrócie stopy są za wysokie.
UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend 1426959070764
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 15:03

A teraz cos dla przypomnienia, bo chyba wileu zapomnialo jak byla idea powstania tego forum..niektorym to sie na tyle popierdolilo w glowce po tych 8 latach ze mysla ze to forum jest ich wlasnoscia Shocked



Bankrut napisał:
A ja zacytuje kilka wypowiedzi neutralnych (delikatnie mówiąc)
I skomentuje.

Cytat :

NOWE PRZYSZLO
Autor: ~osły [83.12.133.*], 2007-08-30 13:26

regulamun nowego forum - wielkie zmiany w stosunku do starego

1 wycina sie zbiorowo -glosuja szwagry szwagra
2 piszemy z sensem - sens wypowiedzi okresla irc

jesli bez sensu patrz pkt 1


A JA PIERDOLE TAKIE FORUM !!!!!!!!!

Co i gdzie Ci wycieli?
Kto? Za co?
Tu się nie tnie... to miejsce dla użytkowników, Admini są - bo być muszą, choćby po to aby dodać głosowanie, nowy dział, uruchomić Chatbox etc...



Cytat :

Re: UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI - 30.08.07
Autor: barany [86.111.102.*], 2007-08-30 20:37

ja tez nie przenosze sie na inne forum,
zrobi sie z tego drugi czat snajpera,

przeniesiemy sie najwyzej spowrotem pod Rejczaka

Who is Snajper?


Cytat :

Re: UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI - 30.08.07
Autor: barany [86.111.102.*], 2007-08-30 20:39

tam jest duza publika i latwy rozglos

duża publika - super!!!!
rozgłos? - UWAGA! ROZGŁASZAM! - wtopiłem kupe siana w ubiegłym tygodniu. jestem kiepskim traderem, myśle że jednym z gorszych na tym forum.


FORUM - jest dla użytkowników, bez nich forum nie ma sensu, oni je tworzą, kreują etc. Miejsce swobodnej dyskusji, rozważań itd.

za słownikiem PWN

Cytat :

forum
1. «miejsce publicznych wystąpień»
2. «spotkanie poświęcone omawianiu spraw z określonej dziedziny; też: grupa ludzi biorących udział w takim spotkaniu


Tak jest i tak będzie. Howgh.

Pytanie testowe:
Platforma wymiany myśli powstała bo:
A. wkurw... nas cięcie postów na Bankierze
B. wkurw... nas wycięcie naszej grupy spod Rejczaka
C. wkurw... nas przedpotopowy charakter forum (brak jakichkolwiek udogodnień dla userów)
D. chcieliśmy spróbować
E. jesteśmy młodzi i wódka nam nie szkodzi

Odpowiedzi proszę na PW.

lol!


jak widac wystarczylo pare lat by grupka osob przywlaszczyla sobie to forum i ustanowila dyktature wg swoich wyimaginowanych chorych zasad

jaki jest sensn pisac tylko o rynkach finansowych o giledzie i w ogole o ekonomii ?
bez tematow "z innej beczki" to forum zdechnie, bo wlasnie tym sie roznimyn (roznilismy) od innych foruw ze u nas jest luz... szczeze pisanie tylko o inwestowaniu jest nudne bo ja np nigdy wam nie napisze jak ja zarabiam i huj bo to moja ciezka praca i nie mam zamiaru sie z wami nia dzielic...a wkleic wykres to kazdy potrafi ktory i tak kazdy z nas widzi na swojej platformie
"na innych forach sie z nas smieja" - a kogo to kurwa obchodzi? jakas sztuczna moralnosc? czy co?

poczatkowa idea forum upadla Shocked
chyba czas by to zmienic Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 15:25

Generał napisał:
A teraz cos dla przypomnienia, bo chyba wileu zapomnialo jak byla idea powstania tego forum..niektorym to sie na tyle popierdolilo w glowce po tych 8 latach ze mysla ze to forum jest ich wlasnoscia Shocked



Bankrut napisał:
A ja zacytuje kilka wypowiedzi neutralnych (delikatnie mówiąc)
I skomentuje.

Cytat :

NOWE PRZYSZLO
Autor: ~osły [83.12.133.*], 2007-08-30 13:26

regulamun nowego forum - wielkie zmiany w stosunku do starego

1 wycina sie zbiorowo -glosuja szwagry szwagra
2 piszemy z sensem - sens wypowiedzi okresla irc

jesli bez sensu patrz pkt 1


A JA PIERDOLE TAKIE FORUM !!!!!!!!!

Co i gdzie Ci wycieli?
Kto? Za co?
Tu się nie tnie... to miejsce dla użytkowników, Admini są - bo być muszą, choćby po to aby dodać głosowanie, nowy dział, uruchomić Chatbox etc...



Cytat :

Re: UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI - 30.08.07
Autor: barany [86.111.102.*], 2007-08-30 20:37

ja tez nie przenosze sie na inne forum,
zrobi sie z tego drugi czat snajpera,

przeniesiemy sie najwyzej spowrotem pod Rejczaka

Who is Snajper?


Cytat :

Re: UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI - 30.08.07
Autor: barany [86.111.102.*], 2007-08-30 20:39

tam jest duza publika i latwy rozglos

duża publika - super!!!!
rozgłos? - UWAGA! ROZGŁASZAM! - wtopiłem kupe siana w ubiegłym tygodniu. jestem kiepskim traderem, myśle że jednym z gorszych na tym forum.


FORUM - jest dla użytkowników, bez nich forum nie ma sensu, oni je tworzą, kreują etc. Miejsce swobodnej dyskusji, rozważań itd.

za słownikiem PWN

Cytat :

forum
1. «miejsce publicznych wystąpień»
2. «spotkanie poświęcone omawianiu spraw z określonej dziedziny; też: grupa ludzi biorących udział w takim spotkaniu


Tak jest i tak będzie. Howgh.

Pytanie testowe:
Platforma wymiany myśli powstała bo:
A. wkurw... nas cięcie postów na Bankierze
B. wkurw... nas wycięcie naszej grupy spod Rejczaka
C. wkurw... nas przedpotopowy charakter forum (brak jakichkolwiek udogodnień dla userów)
D. chcieliśmy spróbować
E. jesteśmy młodzi i wódka nam nie szkodzi

Odpowiedzi proszę na PW.

lol!


jak widac wystarczylo pare lat by grupka osob przywlaszczyla sobie to forum i ustanowila dyktature wg swoich wyimaginowanych chorych zasad

jaki jest sensn pisac tylko o rynkach finansowych o giledzie i w ogole o ekonomii ?
bez tematow "z innej beczki" to forum zdechnie, bo wlasnie tym sie roznimyn (roznilismy) od innych foruw ze  u nas jest luz... szczeze pisanie tylko o inwestowaniu jest nudne bo ja np nigdy wam nie napisze jak ja zarabiam i huj bo to moja ciezka praca i nie mam zamiaru sie z wami nia dzielic...a wkleic wykres to kazdy potrafi ktory i tak kazdy z nas widzi na swojej platformie
"na innych forach sie z nas smieja" - a kogo to kurwa obchodzi? jakas sztuczna moralnosc? czy co?

poczatkowa idea forum upadla Shocked
chyba czas by to zmienic Twisted Evil


mogę ci tylko napisać to samo co delphii ...




"naprawdę strasznie mi przykro, że forum które powstało jako forum giełdowe będzie o rynkach finansowych a nie o korwinie czy arabach.



jednak jest wyjście z tej stresującej sytuacji. skoro wam tutaj tak jest źle, odpalcie swoje własne gdzie będziecie adminami, modami i będziecie robić dokładnie wszystko co chcecie. (kupa takich bezpłatnych for jest w necie).
my ze swojej strony wam pomożemy jak potrafimy. umieścimy link na ufo do waszego forum aby wszyscy zainteresowani mogli tam trafić.
i postaramy się wszystkich o tej waszej inicjatywie poinformować.

i na koniec, to już moja ostatnia wypowiedź w tej sprawie.
ufo będzie o rynkach a nie o polityce.
amen."
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 15:34

jak grochem o sciane... czy ja tu pisze o korwinie ? Shocked

to ze ktos pisze to niech sobie pisze....jest tu na forum taki przyglup cookies co pisze o Kukizie... i jakos bana nie dostal


z reszta mnie to juz nic nie obchodzi

PS: biore udzial w konkursie mForex pod nickiem Black Hole
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44085
Registration date : 03/09/2007

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 16:00

http://niezalezna.pl/71065-ksenofobiczna-histeria-michnik-poskarzyl-sie-niemieckiej-gazecie-na-pis-i-polakow
pożyteczny debil;
Powrót do góry Go down
Online
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 16:09

Generał napisał:
jak grochem o sciane... czy ja tu pisze o korwinie ? Shocked

to ze ktos pisze to niech sobie pisze....jest tu na forum taki przyglup cookies co pisze o Kukizie... i jakos bana nie dostal


z reszta mnie to juz nic nie obchodzi

PS: biore udzial w konkursie mForex pod nickiem Black Hole

dyskusja z Dave`em nie ma sensu - pół wątku o "beżowych" ze 3 posty merytoryczne a on dalej się ośmiesza wypisując bzdury.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 16:16

http://lublin.wyborcza.pl/lublin/1,48724,18844861,w-szkolach-kwitnie-czarny-rynek-drozdzowek-reportaz.html#MT

socjalizm w praktyce
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 16:16

delphia napisał:
Generał napisał:
jak grochem o sciane... czy ja tu pisze o korwinie ? Shocked

to ze ktos pisze to niech sobie pisze....jest tu na forum taki przyglup cookies co pisze o Kukizie... i jakos bana nie dostal


z reszta mnie to juz nic nie obchodzi

PS: biore udzial w konkursie mForex pod nickiem Black Hole

dyskusja z Dave`em nie ma sensu - pół wątku o "beżowych" ze 3 posty merytoryczne a on dalej się ośmiesza wypisując bzdury.

to wszystko troche wyglada z tym wklejaniem wykreow i opisywaniem ich na sprawy az tak oczywsite ze podchodzi pod idiotyzm

to jak w kawale :

Jadą wariaci autobusem.
W pewnej chwili autobus stanął.
Kierowca zagląda pod maskę.
Podchodzi do niego wariat i mówi:
- Ja wiem co się stało, ja wiem co się stało!
- Spadaj wariacie, idź pobaw się z kolegami.
I tak ze 3 razy.
Za 4 razem nie wytrzymał i zrezygnowany pyta:
- No to co się stało?
- Autobus sie zepsuł.


od czasu do czasu mozna cos ciekawego zapodac lub napisac jak pozycje sie zajmuje...ale pisac o tym ciagle to jest nudne
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 16:20

@ Admini

W kwesti tego co zgodne i niezgodne z tematyką forum, może warto rozróżnić pomiędzy agitacją polityczną, a próbą opisu zachodzących zjawisk społecznych i uwarunkowań politycznych.

Opis taki może być pomocny przy podejmowaniu decyzji na rynku, zwłaszcza dla tych, którzy stosują analizę behawioralną i fundamentalną. Przykładowo obecna sytuacja dot. migracji, czy też polityki monetarnej i fiskalnej, ma i będzie miała wpływ na zachowanie rynków, wobec czego moim zdaniem może mieścić się w formule tego forum.

Natomiast agitacja polityczna, czy też ataki personalne do formuły UFO nie należą. Jak dla mnie,  informacja kto na tym forum jest za korwinem, kto jest lewakiem, a kto lepiej obrzuca epitetami nie pomaga mi zupełnie w spekulacji na giełdzie.


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Sob 19 Wrz 2015, 16:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30099
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend EmptySob 19 Wrz 2015, 16:23

Dave z Sernikem kończcie już ta ochujala kanodadę która jak się będzie zaostrzać okaże się że jest gwoździem do trumny tego forum

czy wy jakiś kryzys wieku średniego przeżywacie czy jak i próbujecie jeszcze udowadniać sobie i wszystkim w koło że jeszcze wiele możecie Question

dopóki jeden drugiego nie weźmie na wyzwiska to po co się wpierdalacie
jak w wyborczej , można pisać to co jest tylko słuszne i dobre dla jedynie i miłościwie nam panujących , a reszta to już nagonka polityczna Evil or Very Mad

Mylogi dużo o rynkach i systemach pisał i co z tego geek

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend   UFO  19 - 20 09  2015 r. Weekend Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 19 - 20 09 2015 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 1 z 10Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: