Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend

Go down 
+28
mariner
_ted
neuron
Ptak
Nadaje ze Stronia
delphia
Aligator
BP
predictive analytics
Reser
kiwi
betonowe_buty
Brutus
AgroTrader
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
bog.dan
Dave
Indiana
spiter
Małolat
kaczor
Osły
zibi
MICHU
thorgall
Cichy!
Diablo
dziadek
32 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 01:00

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Dave, dziadek, inwestor,


Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka,karmimy pieseła:
www.pajacyk.pl
http://olx.pl/nakarm-psa/

flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 01:02

Przepraszam za konieczne zmiany! dziadek

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 03:27

ponoc 23 litopada na parkingu w galerii handlowej uszkodziłem jakiejs babie auto, bylem dzis na policji, policjantka przedstawiła mi nagranie na ktorym chuja widac, niby parkujac na zatoczce prawym bokiem zarysowalem zderzak skarżącej, ja na nagraniu nic nie widzialem, zarzut policjantki dotyczyl dlaczego obszedlem auto, mowie jej że nie wiem, po prostu czulem wewnetrzną potrzebę podziwu mojego niebieskiego wozidła (zeznałem ze chciałem sprawdzic czy zachowałem odpowiednią odległosc od sciany). policjantka poszla na parking obejrzec moje auto i oczywiscie nic nie znalazła, poinformowała mnie że sprawa idzie do sądu, bo oczywiście nie przyznałem się do spowodowania uszkodzenia pojazdu oskarżycielki, bo niby z jakiej paki? Z niecierpliwością czekam na ropoczęcie sprawy przez sąd, żebym mógł wnieśc wniosek o zapoznanie sie z aktem oskarżenia i dowodem z monitoringu, bo jakoś dziwnie policjantka nie pozwoliła mi abym mógł się zbliżyc do monitora i dokładnie obejrzeć nagranie.


PS najbardziej mnie zatanawia zachowanie policjantki, byla niemiła od samego początku i zachecała mnie do przyznania się do winy, czy oni to robią standardowo czy moze skarżąca ma znajomości w policji i szukaja jelenia do golenia ?
Powrót do góry Go down
Cichy!




Liczba postów : 189
Location : Kraków
Registration date : 15/01/2009

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 07:44

Diablo napisał:
ponoc 23 litopada na parkingu w galerii handlowej uszkodziłem jakiejs babie auto, bylem dzis na policji, policjantka przedstawiła mi nagranie na ktorym chuja widac, niby parkujac na zatoczce prawym bokiem zarysowalem zderzak skarżącej, ja na nagraniu nic nie widzialem, zarzut policjantki dotyczyl dlaczego obszedlem auto, mowie jej że nie wiem, po prostu czulem wewnetrzną potrzebę podziwu mojego niebieskiego wozidła (zeznałem ze chciałem sprawdzic czy zachowałem odpowiednią odległosc od sciany). policjantka poszla na parking obejrzec moje auto i oczywiscie nic nie znalazła, poinformowała mnie że sprawa idzie do sądu, bo oczywiście nie przyznałem się do spowodowania uszkodzenia pojazdu oskarżycielki, bo niby z jakiej paki? Z niecierpliwością czekam na ropoczęcie sprawy  przez sąd, żebym mógł wnieśc wniosek o zapoznanie sie z aktem oskarżenia i dowodem z monitoringu, bo jakoś dziwnie policjantka nie pozwoliła mi abym mógł się zbliżyc do monitora i dokładnie obejrzeć nagranie.


PS najbardziej mnie zatanawia zachowanie policjantki, byla niemiła od samego początku i zachecała mnie do przyznania się do winy, czy oni to robią standardowo czy moze skarżąca ma znajomości w policji i szukaja jelenia do golenia ?
Może zabrzmi to dziwnie, ale zadawaj proste pytania i oczekuj prostych odpowiedzi. Typu tak, nie.
Wiem jak to brzmi ale oni już "ciebie osądzili"!
Evil or Very Mad bicz
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24662
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 08:46

Diablo napisał:
ponoc 23 litopada na parkingu w galerii handlowej uszkodziłem jakiejs babie auto, bylem dzis na policji, policjantka przedstawiła mi nagranie na ktorym chuja widac, niby parkujac na zatoczce prawym bokiem zarysowalem zderzak skarżącej, ja na nagraniu nic nie widzialem, zarzut policjantki dotyczyl dlaczego obszedlem auto, mowie jej że nie wiem, po prostu czulem wewnetrzną potrzebę podziwu mojego niebieskiego wozidła (zeznałem ze chciałem sprawdzic czy zachowałem odpowiednią odległosc od sciany). policjantka poszla na parking obejrzec moje auto i oczywiscie nic nie znalazła, poinformowała mnie że sprawa idzie do sądu, bo oczywiście nie przyznałem się do spowodowania uszkodzenia pojazdu oskarżycielki, bo niby z jakiej paki? Z niecierpliwością czekam na ropoczęcie sprawy  przez sąd, żebym mógł wnieśc wniosek o zapoznanie sie z aktem oskarżenia i dowodem z monitoringu, bo jakoś dziwnie policjantka nie pozwoliła mi abym mógł się zbliżyc do monitora i dokładnie obejrzeć nagranie.


PS najbardziej mnie zatanawia zachowanie policjantki, byla niemiła od samego początku i zachecała mnie do przyznania się do winy, czy oni to robią standardowo czy moze skarżąca ma znajomości w policji i szukaja jelenia do golenia ?

nie umisz jeździć i zabulisz Twisted Evil
co za szkodnik Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24662
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 08:49

k**wa w moim sklepie ciepłe piwo !!! Shocked
to się w głowienie mieści

mówie szefowej- czemu lodówki nie włączone?
- bo jest zima i klienci nie lubią zimnego

affraid affraid affraid

nie dość że żyd robi pod górkę to jeszcze szefowa sklepu Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 08:50

thorgall napisał:
Diablo napisał:
ponoc 23 litopada na parkingu w galerii handlowej uszkodziłem jakiejs babie auto, bylem dzis na policji, policjantka przedstawiła mi nagranie na ktorym chuja widac, niby parkujac na zatoczce prawym bokiem zarysowalem zderzak skarżącej, ja na nagraniu nic nie widzialem, zarzut policjantki dotyczyl dlaczego obszedlem auto, mowie jej że nie wiem, po prostu czulem wewnetrzną potrzebę podziwu mojego niebieskiego wozidła (zeznałem ze chciałem sprawdzic czy zachowałem odpowiednią odległosc od sciany). policjantka poszla na parking obejrzec moje auto i oczywiscie nic nie znalazła, poinformowała mnie że sprawa idzie do sądu, bo oczywiście nie przyznałem się do spowodowania uszkodzenia pojazdu oskarżycielki, bo niby z jakiej paki? Z niecierpliwością czekam na ropoczęcie sprawy  przez sąd, żebym mógł wnieśc wniosek o zapoznanie sie z aktem oskarżenia i dowodem z monitoringu, bo jakoś dziwnie policjantka nie pozwoliła mi abym mógł się zbliżyc do monitora i dokładnie obejrzeć nagranie.


PS najbardziej mnie zatanawia zachowanie policjantki, byla niemiła od samego początku i zachecała mnie do przyznania się do winy, czy oni to robią standardowo czy moze skarżąca ma znajomości w policji i szukaja jelenia do golenia ?

nie umisz jeździć i zabulisz Twisted Evil
co za szkodnik Evil or Very Mad
noo, ciebie to z przyjemnością bym przejechał, tak dla samej satysfakcji z 6 razy
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 08:52

thorgall napisał:
k**wa w moim sklepie ciepłe piwo !!! Shocked
to się w głowienie mieści

mówie szefowej- czemu lodówki nie włączone?
- bo jest zima i klienci nie lubią zimnego

affraid affraid affraid

nie dość że żyd robi pod górkę to jeszcze szefowa sklepu Evil or Very Mad

a moze sklepowa nie chce widziec twojej pijackiej mordy? przy okazji wachac pijaka, slusznie traktuje menelski element
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24662
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 09:36

dobry film

Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24662
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 09:43

W Berlinie kończy się cierpliwość wobec polskiego rządu- przestrzega gazeta wyborcza Laughing
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 10:21

Prosisz żebym nie zniszczyła rąk
Wiersze orzą skórę bardziej
niż fizyczna praca

Zachciało im się prawdy
Tlenu
I wieczności


Jestem za słaba by żyć
Za silna by umrzeć
Za próżna by nosić worek po kartoflach
Za skromna by iść na bal
Za łapczywa by chleb popijać wodą
Za wstrzemięźliwa by raczyć się kawiorem

To miasto nie jest Paryżem
Całe szczęście nie Moskwą


http://wanilioweporanki.blog.onet.pl/

Bardzo fajny blog Pani Malgorzaty Anny Bobak.
Polecam wszystkim Ufokom, tym o wrazliwej naturze.

Hienom, Dzikusom, Pasozytom, Bandytom, Oprawcom gowno polecam.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30182
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 10:22

Diablo napisał:
ponoc 23 litopada na parkingu w galerii handlowej uszkodziłem jakiejs babie auto, bylem dzis na policji, policjantka przedstawiła mi nagranie na ktorym chuja widac, niby parkujac na zatoczce prawym bokiem zarysowalem zderzak skarżącej, ja na nagraniu nic nie widzialem, zarzut policjantki dotyczyl dlaczego obszedlem auto, mowie jej że nie wiem, po prostu czulem wewnetrzną potrzebę podziwu mojego niebieskiego wozidła (zeznałem ze chciałem sprawdzic czy zachowałem odpowiednią odległosc od sciany). policjantka poszla na parking obejrzec moje auto i oczywiscie nic nie znalazła, poinformowała mnie że sprawa idzie do sądu, bo oczywiście nie przyznałem się do spowodowania uszkodzenia pojazdu oskarżycielki, bo niby z jakiej paki? Z niecierpliwością czekam na ropoczęcie sprawy  przez sąd, żebym mógł wnieśc wniosek o zapoznanie sie z aktem oskarżenia i dowodem z monitoringu, bo jakoś dziwnie policjantka nie pozwoliła mi abym mógł się zbliżyc do monitora i dokładnie obejrzeć nagranie.


PS najbardziej mnie zatanawia zachowanie policjantki, byla niemiła od samego początku i zachecała mnie do przyznania się do winy, czy oni to robią standardowo czy moze skarżąca ma znajomości w policji i szukaja jelenia do golenia ?

mnie ostatnio gość szukał dwa dni była nawet na policji z nr rejestracji aby mu podali właściciela bo niechcący przetarł zderzak , a te kurwy nie dały więc wsadził kartkę za wycieraczkę z tel i znalazł mnie

zdarzenie miało miejsce w któryś piątek ,a ja w sumie zauważyłem to w sobotę będąc u kolegi
po telefonie przyjechał pooglądaliśmy co i jak , on przeprosił
za przetarty zderzak bym mu odpuścił , bo co tu się pierdolić , ale miałem jeszcze zbita lampę więc uzgodniliśmy stratę na stówkę i każdy z czystym sumieniem poszedł w swoją stronę

mało dziś jest takich ludzi uczciwych , w większości przypadków jeszcze by cisnęli kit ,że nieprawidłowo zaparkowany scratch

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 10:25

zibi napisał:
Diablo napisał:
ponoc 23 litopada na parkingu w galerii handlowej uszkodziłem jakiejs babie auto, bylem dzis na policji, policjantka przedstawiła mi nagranie na ktorym chuja widac, niby parkujac na zatoczce prawym bokiem zarysowalem zderzak skarżącej, ja na nagraniu nic nie widzialem, zarzut policjantki dotyczyl dlaczego obszedlem auto, mowie jej że nie wiem, po prostu czulem wewnetrzną potrzebę podziwu mojego niebieskiego wozidła (zeznałem ze chciałem sprawdzic czy zachowałem odpowiednią odległosc od sciany). policjantka poszla na parking obejrzec moje auto i oczywiscie nic nie znalazła, poinformowała mnie że sprawa idzie do sądu, bo oczywiście nie przyznałem się do spowodowania uszkodzenia pojazdu oskarżycielki, bo niby z jakiej paki? Z niecierpliwością czekam na ropoczęcie sprawy  przez sąd, żebym mógł wnieśc wniosek o zapoznanie sie z aktem oskarżenia i dowodem z monitoringu, bo jakoś dziwnie policjantka nie pozwoliła mi abym mógł się zbliżyc do monitora i dokładnie obejrzeć nagranie.


PS najbardziej mnie zatanawia zachowanie policjantki, byla niemiła od samego początku i zachecała mnie do przyznania się do winy, czy oni to robią standardowo czy moze skarżąca ma znajomości w policji i szukaja jelenia do golenia ?

mnie ostatnio gość szukał dwa dni była nawet na policji z nr rejestracji aby mu podali właściciela bo niechcący przetarł zderzak , a te kurwy nie dały więc wsadził kartkę za wycieraczkę z tel  i znalazł mnie

zdarzenie miało miejsce w któryś piątek ,a ja w sumie zauważyłem to w sobotę będąc u kolegi
po telefonie przyjechał pooglądaliśmy co i jak , on przeprosił
za przetarty zderzak bym mu odpuścił , bo co tu się pierdolić , ale miałem jeszcze zbita lampę więc uzgodniliśmy stratę na stówkę i każdy z czystym sumieniem poszedł w swoją stronę  

mało dziś jest takich ludzi uczciwych , w większości przypadków jeszcze by cisnęli kit ,że nieprawidłowo zaparkowany scratch

no ja to samo zrobiłem, jak mnie koles stuknałl na skrzyżowaniu, nic sie nie stalo wiec skończyło sie na przeprosinach i już. jedno jest pewne, nigdy zadnej babie nie odpuszczę jak mnie coś takiego kiedyś spotka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 10:26

Zygmunt de Bill napisał:

Yesterday at 22:45

Dziś wieczór z 'czterema różami'.
Zakończyłem miesiąc z 'HFT podwajamy' - bez sukcesu.
Może chociaż milionowego posta ustrzelę.
Osła nie ma. Z kim teraz pogadać na wysokim poziomie merytorycznym?
A Brutus myśli, że zawsze będzie pierwszy ...

witam i pozdrawiam
(do wczoraj miałem bana - o tym nizej napisze zeby nie psuc nastroju tego posta  Smile )

załoz drugie konto ( na rodzine , najlepiej na meskiego czlonka a jesli na żonę to Ty telefonow nie odbieraj Smile )
do konca roku mozna startowac

ja mam czas do połowy stycznia wykonac plan na bonus +5 k  w tym konkursie ALE
do wczoraj miałem juz  +4200 ale wczoraj na jebanym fw20 wtopilem - na razie na papierze -1200 zł
i mysle ze odrobie ale glupota bylo wchodzic w tak nieplynny i spekulacyjny walor
tutaj kilkoma koniami trend zawracasz
to samo masz na HFTB  na usd/pln - jak wszedlem w pozycje sluszna -z trendem to calą noc sciemniali zeby nie dac zarobic
i jak spadalo mocniej to spred  na ponad 100 pips -  patrze  jest + 130 zl i nagle k**wa - 16 zl Sad a na wykresie prawie nic sie nie zmienilo
ale i tak 1k im wyrwałem nad ranem
a nastepnego dnia jak wszedlem pod prad w to samo to moment i juz minus 200 zl na 0,1 lota i znowu caly dzien czekalem
zeby odrobic -zamknąłem i starczy
to samo z nsq - dochodzi do mojego zera i sie kolysze - tez hooj nie rynek -100% spekulacji (wszytko na 0,1 lota bo wejsc na 1 lota to tam zabojstwo
jedynie z tego co tam mozna grac grubiej to edek mozna smialo grac jednym lotem i " nie zakłócasz taka pozycją ruchu na wykresie "
po prostu nie zauwazaja twojej pozycji i ida tam gdzie mieli isc
- 1 k zarobilem w tych szarpankach po podwyzce stop - po prostu zaczyna isc w jakims kierunku ,dosiadasz sie i moment + 200 - 300 zl jest
dotad zawsze szybciutko wysiadalem ale można by sprobowac ostopowac to i juz kulka ruchów bylo takich na 2 k jak sie na poczatku ruchu  zalapiesz

i jeszcze jedno - ja wplacilem 10 k  i musze zrobic + 7,5 - w sumie glupio zrobilem , chcialem  zeby mi depo nie zabraklo ale i tak gram najwyższym depo na 5 k a zapas drugie  5 by smialo wystarczył   zeby nie panikować


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sob 19 Gru 2015, 10:56, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 10:28

tak jak pisalem wczesniej argos i osly mial bana do 18.12
Zostałeś wyrzucony z tego forum
Until 18/12/2015
no coz zdarza sie ,swiety nie bylem

ale nastepnie jakis ...j zablokowal mi IP

zeby mi zablokowac takze czytanie UFO i chyba wyjebac stad definitywnie !!
a to swidczy ze jest nie tylko wredny ale i glupi
bo zmiana IP to nie problem
http://anonymouse.org/anonwww.html
http://kproxy.com/
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/one-click-proxy/
ale sa tez i niedogodnosci bo jak dzisiaj stwierdzilem to przy kazdym lkogowaniu z innego IP
musze haslo recznie wpisywac bo fire starego nie kojarzy z nowym adresem

i w sumie takie dzialania administracji forum ( z ul Mysiej )
niezbyt zachecaja do zagladania i pisania tutaj
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 10:31

ha i nawet mi stary nick przywrocilo -stary ale juz wyzerowany - DZIEWICZY - osły zawsze dziewica Smile
bo posty od zera liczą Smile

myslalem ze sie zalogowalem na nowy osły z kropką
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 10:42

administracja najbardziej  tępi tutaj tych  ktorzy maja najwiecej i najbarwniej do powiedzenia  
jak chocby mnie i  Marinera -pozdrawiam Smile

choc (musze stwierdzic )  ze  kaczor tez jest w czołówce inteligentnych   ...

........... Najciekawsze jest jednak to, że im sprawniej ktoś przeklinał, tym większą miał swobodę wypowiadania się i tym bogatszy zasób słów. Ludzie używający przekleństw zarówno dobrze rozumieli ich znacznie, jak i wyczuwali niuanse potrzebne do odpowiedniego stosowania tych słów.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114885,19356213,czesto-przeklinasz-to-znaczy-ze-masz-bogatsze-slownictwo.html#Czolka3Img


Ostatnio zmieniony przez Osły. dnia Sob 19 Gru 2015, 10:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30182
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 10:42

kaczor

zibi pisowski pacholek Laughing Laughing

Czarna wolga jezdzi i zbiera pasazerow.


nie wiem z czego wynika twoja ocena , czy jesteś głupi i nie umiesz czytać ze zrozumieniem tego co jest napisane , czy jakaś inna choroba scratch

większość by Cię w łyżce wody utopiła za dodatek do diety geek

sam same porażki polityczne w życiu przeżywa a innych będzie stygmatyzował dobryżart

pierwsze PO na które głosował i się zawiódł , potem lewak Palikot za którego się musiał wstydzić , teraz głosował na konserwatywnego liberała , może mu się tu uda , bo się nie dostał to nie będzie za co się wstydzić wstawobrazek

faluje jak chorągiewka na wietrze od prawa do lewa , a potem z powrotem na prawo wariat



a co do tego KOD-u u mnie to tak (filmik z wczoraj)
organizator jak się przyznaje był w PO już nie jest scratch
Marcin Zamojski , były prezydent bezpartyjny z poparciem PO:scratch: ostatnio widziany w sztabie Bronisława komorowskiego:D
Sławomir Ćwik należał do PO teraz nowoczesna
ten młody radny zapomniałem nazwiska nie dostał się do rady w poprzedniej kadencji dupowłaz Zamojskiego startujący z list PO

to jest jakiś komitet obrony sierot po Platformie , a nie inicjatywa społeczna:wstawobrazek:

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24662
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 10:48

Osły napisał:
tak jak pisalem wczesniej argos i osly mial bana do 18.12
Zostałeś wyrzucony z tego forum
Until 18/12/2015
no coz zdarza sie ,swiety nie bylem

ale nastepnie jakis ...j zablokowal mi IP  

zeby mi zablokowac takze czytanie UFO  i chyba wyjebac stad definitywnie !!
a  to swidczy ze jest nie tylko wredny ale i glupi
bo zmiana IP to nie problem
http://anonymouse.org/anonwww.html
http://kproxy.com/
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/one-click-proxy/
ale sa tez i niedogodnosci bo jak dzisiaj stwierdzilem to przy kazdym lkogowaniu z innego IP
musze haslo recznie wpisywac bo  fire  starego nie kojarzy z nowym adresem

i w sumie takie  dzialania administracji forum ( z ul Mysiej )
niezbyt zachecaja do  zagladania i pisania  tutaj

miałem to samo ale mi zdjęli

przez bramkę proxy dostałem się tu i napisałem info do dziadka
dziadek mówi że nic nie wie, ale musiał to poruszyć i zdjęli

musi żaba szeleje Laughing
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24662
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 10:51

poszłem do drugiego sklepu i jest zimne piwo Laughing
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 11:10

zibi napisał:
Diablo napisał:
ponoc 23 litopada na parkingu w galerii handlowej uszkodziłem jakiejs babie auto, bylem dzis na policji, policjantka przedstawiła mi nagranie na ktorym chuja widac, niby parkujac na zatoczce prawym bokiem zarysowalem zderzak skarżącej, ja na nagraniu nic nie widzialem, zarzut policjantki dotyczyl dlaczego obszedlem auto, mowie jej że nie wiem, po prostu czulem wewnetrzną potrzebę podziwu mojego niebieskiego wozidła (zeznałem ze chciałem sprawdzic czy zachowałem odpowiednią odległosc od sciany). policjantka poszla na parking obejrzec moje auto i oczywiscie nic nie znalazła, poinformowała mnie że sprawa idzie do sądu, bo oczywiście nie przyznałem się do spowodowania uszkodzenia pojazdu oskarżycielki, bo niby z jakiej paki? Z niecierpliwością czekam na ropoczęcie sprawy  przez sąd, żebym mógł wnieśc wniosek o zapoznanie sie z aktem oskarżenia i dowodem z monitoringu, bo jakoś dziwnie policjantka nie pozwoliła mi abym mógł się zbliżyc do monitora i dokładnie obejrzeć nagranie.


PS najbardziej mnie zatanawia zachowanie policjantki, byla niemiła od samego początku i zachecała mnie do przyznania się do winy, czy oni to robią standardowo czy moze skarżąca ma znajomości w policji i szukaja jelenia do golenia ?

mnie ostatnio gość szukał dwa dni była nawet na policji z nr rejestracji aby mu podali właściciela bo niechcący przetarł zderzak , a te kurwy nie dały więc wsadził kartkę za wycieraczkę z tel  i znalazł mnie

zdarzenie miało miejsce w któryś piątek ,a ja w sumie zauważyłem to w sobotę będąc u kolegi
po telefonie przyjechał pooglądaliśmy co i jak , on przeprosił
za przetarty zderzak bym mu odpuścił , bo co tu się pierdolić , ale miałem jeszcze zbita lampę więc uzgodniliśmy stratę na stówkę i każdy z czystym sumieniem poszedł w swoją stronę  

mało dziś jest takich ludzi uczciwych , w większości przypadków jeszcze by cisnęli kit ,że nieprawidłowo zaparkowany scratch

Rozumiem, ze Ci rower zahaczyl bo w zadnym aucie nawet klasy typu TIco lampa nie kosztuje 100 PLN Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 12:48

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend 10wtzcm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 12:56

thorgall napisał:
Osły napisał:
tak jak pisalem wczesniej argos i osly mial bana do 18.12
Zostałeś wyrzucony z tego forum
Until 18/12/2015
no coz zdarza sie ,swiety nie bylem

ale nastepnie jakis ...j zablokowal mi IP  

zeby mi zablokowac takze czytanie UFO  i chyba wyjebac stad definitywnie !!
a  to swidczy ze jest nie tylko wredny ale i glupi
bo zmiana IP to nie problem
http://anonymouse.org/anonwww.html
http://kproxy.com/
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/one-click-proxy/
ale sa tez i niedogodnosci bo jak dzisiaj stwierdzilem to przy kazdym lkogowaniu z innego IP
musze haslo recznie wpisywac bo  fire  starego nie kojarzy z nowym adresem

i w sumie takie  dzialania administracji forum ( z ul Mysiej )
niezbyt zachecaja do  zagladania i pisania  tutaj
.
miałem to samo ale mi zdjęli

przez bramkę proxy dostałem się tu i napisałem info do dziadka
dziadek mówi że nic nie wie, ale musiał to poruszyć i zdjęli

musi żaba szeleje Laughing
..
IP nie są blokowane, jestem tego pewien, musi być inny powód! pzdr dziadek

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 13:25

dziadek napisał:
thorgall napisał:
Osły napisał:
tak jak pisalem wczesniej argos i osly mial bana do 18.12
Zostałeś wyrzucony z tego forum
Until 18/12/2015
no coz zdarza sie ,swiety nie bylem

ale nastepnie jakis ...j zablokowal mi IP  

zeby mi zablokowac takze czytanie UFO  i chyba wyjebac stad definitywnie !!
a  to swidczy ze jest nie tylko wredny ale i glupi
bo zmiana IP to nie problem
http://anonymouse.org/anonwww.html
http://kproxy.com/
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/one-click-proxy/
ale sa tez i niedogodnosci bo jak dzisiaj stwierdzilem to przy kazdym lkogowaniu z innego IP
musze haslo recznie wpisywac bo  fire  starego nie kojarzy z nowym adresem

i w sumie takie  dzialania administracji forum ( z ul Mysiej )
niezbyt zachecaja do  zagladania i pisania  tutaj
.
miałem to samo ale mi zdjęli

przez bramkę proxy dostałem się tu i napisałem info do dziadka
dziadek mówi że nic nie wie, ale musiał to poruszyć i zdjęli

musi żaba szeleje Laughing
..
IP nie są blokowane, jestem tego pewien, musi być inny powód! pzdr dziadek
Nie ma sie co czarowac.
Ja mysle, ze On chcial Ci pomoc...znalezc inny sposob.

Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 13:28

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Ei9mwh

Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 13:46

Osły napisał:
tak jak pisalem wczesniej argos i osly mial bana do 18.12
Zostałeś wyrzucony z tego forum
Until 18/12/2015
no coz zdarza sie ,swiety nie bylem

ale nastepnie jakis ...j zablokowal mi IP  

zeby mi zablokowac takze czytanie UFO  i chyba wyjebac stad definitywnie !!
a  to swidczy ze jest nie tylko wredny ale i glupi
bo zmiana IP to nie problem
http://anonymouse.org/anonwww.html
http://kproxy.com/
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/one-click-proxy/
ale sa tez i niedogodnosci bo jak dzisiaj stwierdzilem to przy kazdym lkogowaniu z innego IP
musze haslo recznie wpisywac bo  fire  starego nie kojarzy z nowym adresem

i w sumie takie  dzialania administracji forum ( z ul Mysiej )
niezbyt zachecaja do  zagladania i pisania  tutaj
mi szmaciarz też bez zająknienia dojebał 10dni do 14.12 .
musi sie pizdzielec dowartościować odczasu do czasu santa rendeer


bana dostałeś za chamstwo i obrażanie innych użytkowników forum .... a konkretnie mnie.
co ci zresztą bardzo dokładnie napisałem.

więc skoro nadal masz problem z przyswajaniem tak prostej informacji, to kolejne 10 dni ... tym razem na naukę czytania ze zrozumieniem.
Dave
czerwona
Powrót do góry Go down
spiter

spiter


Liczba postów : 1078
Age : 39
Location : Pozen
Registration date : 28/03/2012

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 13:55

Macie kogoś w fosie na tym forum?
Ja mam jedną osobę i czasami chcę ją odblokowac.
Ale wtedy przypadkowo wchodzę na stronę niezalogowany, czytam i już nie chcę odblokowywać.
Nie rozumiem jednego słowa z jego postów, o całości wypowiedzi nawet nie wspomnę.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 13:59

Dziadek

Nie uwierzysz, ale dostalem dzis w nocy od Ojca dokladne projekcje co chcieliscie/chcecie zrobic
I co ja mam NATO dokladnie zrobic. Laughing

1. "Zrobic krzywde - unik - ucieczka " / ucieklem przez plot -skoczylem jak Walesa. lol!
W reku mam awizo oczekujacej przesylki.

2. "Na celowniku, do odstrzalu" / Jakies stare Babsko snajperem / lol!
Nacisnela na spust jak juz zniknalem z pola widzenia.
Na pograniczu bylo, wsciekala sie ze nie zdazyla zlozyc sie do strzalu. lol!

Co mam zrobic zachowam DLA siebie. Smile
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 14:20

Kaczor - zdziwiłbyś się, jak ceny części poleciały na ryj. Niedawno u mnie w Oplu za wymianę chłodnicy na nową, nie jakąś regenerowaną, zapłaciłem 240zł What a Face  - z czego 100zł wymiana i 140zł chłodnica. A to przecież spory kawał precyzyjnie tłoczonego aluminium, a gdzie VAT, gdzie 2 hurtownie po drodze, a gdzie importer??
Lampka tylna stopu w dostawczym Doblo - 30zł w serwisie Fiata.
Reflektory przednie do większości samochodów idzie kupić za 200-300zł, no chyba że jakiś rzadki model lub ksenony to drożej.
Lampy tylna, do większości samochodów, do 30-50zł.
W wolnym handlu, poza serwisem oczywiście.

Swoją drogą, patrząc na te ceny, to rzeczywiście robi się nieswojo. Bo takie niskie ceny pojawiają się coraz częściej w bardzo wielu branżach. Coraz więcej osób narzeka, że ciężko znaleźć pomysł na nowy biznes, praktycznie wszędzie ostra konkurencja i groszowe marże, a dla sporej części firm samo zarobienie na ZUS to spory wysiłek... U  mnie też niedawno klient odmówił części robót (konkretnie instalacji wodnej), bo ja te prace wyceniłem na 7.5k, a inna firma na... 2.5k. Same materiały to około 4.5k, robota 3k, ale też jest tam co robić. No to się zastanawiam, ile ta firma na tym "zarobi", skoro cała ich instalacja z materiałem została wyceniona mniej niż sama moja robocizna Laughing Na szczęście nie narzekam na brak zamówień, ale też dziwią takie sytuacje desperatów...


Re Spiter:
Pewnie mamy tego samego osobnika w fosie, jak się nie zaloguję to nie da się oglądać forum, o zrozumieniu tego nie wspominając lol!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend EmptySob 19 Gru 2015, 16:32

dziadek napisał:
thorgall napisał:
Osły napisał:
tak jak pisalem wczesniej argos i osly mial bana do 18.12
Zostałeś wyrzucony z tego forum
Until 18/12/2015
no coz zdarza sie ,swiety nie bylem

ale nastepnie jakis ...j zablokowal mi IP  

zeby mi zablokowac takze czytanie UFO  i chyba wyjebac stad definitywnie !!
a  to swidczy ze jest nie tylko wredny ale i glupi
bo zmiana IP to nie problem
http://anonymouse.org/anonwww.html
http://kproxy.com/
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/one-click-proxy/
ale sa tez i niedogodnosci bo jak dzisiaj stwierdzilem to przy kazdym lkogowaniu z innego IP
musze haslo recznie wpisywac bo  fire  starego nie kojarzy z nowym adresem

i w sumie takie  dzialania administracji forum ( z ul Mysiej )
niezbyt zachecaja do  zagladania i pisania  tutaj

.
miałem to samo ale mi zdjęli

przez bramkę proxy dostałem się tu i napisałem info do dziadka
dziadek mówi że nic nie wie, ale musiał to poruszyć i zdjęli

musi żaba szeleje Laughing
..
IP nie są blokowane, jestem tego pewien, musi być inny powód! pzdr dziadek

no wlasnie powod zniknął Smile  i  teraz moge normalnie wchodzic a wczesniej z mojego IP bylemm blokowany
nawet jako niezalogowany mialem komunikat gdy chcialem jakakolwiek strone UFO otworzyc
"zostales wyrzucony z tego forum skontaktuj sie a administratorem " - znaczy sie administrator wiedzial jaki to powod

nie wiem kto zablokowal i gdzie ale wlasnie moj IP byl zablokowany i teraz jest odblokowany Very Happy
...
Osły! Przypominam Ci jedno. Multikonta są niezgodne z regulaminem i nadal będa usuwane lub blokowane. To nie moja wina że zachciało Ci się pajacować pod nickiem "wyborca". Ten nick został zablokowany. Było napisać że wyborca to osioł to by się może obeszło bez blokady! Po odpaleniu kolejnego klona blokada będzie dłuższa! Nie wystarczy zmienić IP, trzeba styl zmienić a najlepiej pisać w zgodzie z regulaminem, przyjętym przez większość!
....................................................... Pozdrawiam dziadek ręką własną
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend   UFO 19 - 20 12  2015 r. Weekend Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 19 - 20 12 2015 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 1 z 13Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: