Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend

Go down 
+21
Dave
Brutus
EX
neuron
gumbas
Ezet
MICHU
bog.dan
zibi
Krach Polski
kaczor
betonowe_buty
Diablo
kiwi
REALISTA
Osły
delphia
Zygmunt de Bill
thorgall
Indiana
dziadek
25 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutorWiadomość
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 09:53

Osły napisał:
Diablo napisał:
REALISTA napisał:
Osły napisał:
Żaba , Diablo  ,Kiwi zobaczcie  jak ten PiS namieszał

wczoraj wielkie  spadki na swiecie  pod ta onizke ratingu Polski
a wszystko przez TK i Ustwe medialną
trzeba szybko Lisa przywrocic do pracy ,banki zwolnic z podatku a reszte mediow sprzedać Niemcom
i bedziemy mieli rating AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA+++++++++++++++++++++++

I CHÓJ

aha i zapomniałem o najwaznijszym
budynia szybko odwołać i Bronek niech wroci na stanowisko
a Kaczynskiego  z Beatką postawić  pod trybunał stanu  za zamach na swiatowa gospodarke
i powrócić do premier Kopacz , Sienkiewicza , Chlebowskiego i innych takich co lubia ośmiorniczki ....
fDAX -4% bo Niemcy się przestraszyli, że stracą media w Polsce lol! no i kaufland z lidlem i "dla idiotów" beda musieli płacić podatki Laughing  że na onetach i bankierach jest lemingioza to juś sie przyzwyczaiłem, ale na UFO ?

dwóch takich co mieli być wielce obrażeni na UFOFORUM, a piszą , jakby mogli to całą dobę by pisali Laughing

NIE pier**l BO JAK BYŁES MODEM TO BYLES 10 RAZY GŁUPSZY OD ZABY
i nawet wtedy pisalem choc Ci szajba jebala i dzieciak z ciebie wychodzil gdy bawiles sie banowaniem jak w piaskownicy
to tyle w tym temacie

hahaha taki wielki antysystemowiec a poleciałeś na skargę do Chudego misia wtedy , hahahahhahahahahhahahahahhahahahha
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 09:54

Osły napisał:
betonowe_buty napisał:
Ministerstwo Rozwoju Gospodarczego Federacji Rosyjskiej wyceniło straty Rosji, wynikające z sankcji Unii Europejskiej, na 25 mld euro. Oświadczenie takie wystosował wiceminister rozwoju gospodarczego Aleksiej Lichaczow.


“Straty, jakie poniosła Unia Europejska, wyceniamy na 40 mld dolarów w 2014 roku, i 50 mld dolarów w 2015 roku. W tym samym czasie sankcje względem Rosji kosztowały ją 25 mld euro, co wyniosło ok. - 1,5% PKB”, - powiedział Lichaczow.

Zgodnie z oświadczeniem A. Lichaczowa, Rosja spodziewa się polepszenia sytuacji gospodarczej.

“I nie tylko dlatego, że oczekujemy odwołania sankcji, ale bardziej dlatego, że gospodarka zaczęła się już adaptować”, - podkreślił wiceminister.
kraje europejskie z 50 mld - niech wszystko policza i napisza
sama Polska najwiecej na tym po dupie dostala
i z czego sie cieszyc ? sankcje choc uzasadnione politycznie wszystkic b duzo kosztuja

no masz racje, ja już pod koniec roku czulem, ze na Polske będą wprowadzone jakies sankcje a na rząd Kaczynskiego ostracyzm. Już pierwsza jaskolka w postaci obniżenia ratingu się pojawila. Majdan na Ukrainie zaczal się od tego, ze Janukowycz nie chciał pojsc w strone UE tylko Rosji. Prawdopodobnie jakby doszło do rewolucji jak na Majdanie to Kaczynski by się zesral jak w stanie wojennym i szybko podal rząd do dymisji.


Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Sob 16 Sty 2016, 09:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 09:55

Osły napisał:
Diablo napisał:
Osły napisał:
ciekawie dzisiaj jeden dr ekonomii gadal o kredycie frankowym

ze nawet gdyby frakowcow przewalutowac  na pln po kursie z dnia brania kredytu
to banki wcale by na tym nie musiały stracić - nie straciliby
a wlasciwie to nie osigneliby spodziewanych zyskow (nie okradliby leszczy )
BO
wtedy instytucje finansowe "zamieszane we franki "  mialyby interes w doprowadzeniu do znacznego
oslabienia kursu franka i frank szybko by sie oslabil
bo na rynku walutowym rzadzi i kursy ustala -ustawia spekulacja i (=) instytucje finansowe

przedstawilem te madre slowa  naukowca  w prostych slowach
zeby np. taki samouk ekonomiczny jak Kaczor zrozumial co mial na mysli dr ekonomii

a wszystko sprowadza sie do tego ze kurs waluty jest taki jaki ma byc - na jakim zyd zarabia

debil roku cheers
OSŁY

wg Ciebie kursy  waluty ustala rynek - czyli walka popytu z podaza
ludzie ida do kantorow i jak wiecej ludzi sprzdaje to kurs spada a jak wiecej kupuje to kurs rosnie Very Happy Very Happy
a gielda jest odbiciem sytuacji gospodarczej - dyskontuje przyszlosc
i  tzn ze w usa jest juz b.dobrze a po kursach akcji widac ze w przyszlosci bedzie jeszcze chooy wie o ile lepiej Smile
ale  pod warunkiem
...
zeby  Kaczyński i Szydło , ze o Putinie nie wspomnę ,  nie zakłócili  im tej sielanki i dobrobytu

Debil roku, osły
Powrót do góry Go down
kiwi

kiwi


Liczba postów : 1750
Registration date : 16/09/2008

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 09:57

Mam znajomego co ma 3 dzieci.
Facet jest majętnym gościem. Dla niego tysiak to żaden pieniądz. Pytam się go czy będzie brał tą kasę na te dzieci?
odpowiedział że "byłby głupi gdyby nie brał"
pomyślcie jak będziecie płacić podatki o moim bogatym koledze Very Happy
tysiak co miesiąc
dobra zmiana
damy radę
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:03

kiwi napisał:
Mam znajomego co ma 3 dzieci.
Facet jest majętnym gościem. Dla niego tysiak to żaden pieniądz. Pytam się go czy będzie brał tą kasę na te dzieci?
odpowiedział że "byłby głupi gdyby nie brał"
pomyślcie jak będziecie płacić podatki o moim bogatym koledze Very Happy  
tysiak co miesiąc
dobra zmiana
damy radę

zaraz ci wyjasni debil roku osły i jego zastępca REALISTA że lepsze to niż PO
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:04

Diablo napisał:
Osły napisał:
Diablo napisał:
REALISTA napisał:
Osły napisał:
Żaba , Diablo  ,Kiwi zobaczcie  jak ten PiS namieszał

wczoraj wielkie  spadki na swiecie  pod ta onizke ratingu Polski
a wszystko przez TK i Ustwe medialną
trzeba szybko Lisa przywrocic do pracy ,banki zwolnic z podatku a reszte mediow sprzedać Niemcom
i bedziemy mieli rating AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA+++++++++++++++++++++++

I CHÓJ

aha i zapomniałem o najwaznijszym
budynia szybko odwołać i Bronek niech wroci na stanowisko
a Kaczynskiego  z Beatką postawić  pod trybunał stanu  za zamach na swiatowa gospodarke
i powrócić do premier Kopacz , Sienkiewicza , Chlebowskiego i innych takich co lubia ośmiorniczki ....
fDAX -4% bo Niemcy się przestraszyli, że stracą media w Polsce lol! no i kaufland z lidlem i "dla idiotów" beda musieli płacić podatki Laughing  że na onetach i bankierach jest lemingioza to juś sie przyzwyczaiłem, ale na UFO ?

dwóch takich co mieli być wielce obrażeni na UFOFORUM, a piszą , jakby mogli to całą dobę by pisali Laughing

NIE pier**l BO JAK BYŁES MODEM TO BYLES 10 RAZY GŁUPSZY OD ZABY
i nawet wtedy pisalem choc Ci szajba jebala i dzieciak z ciebie wychodzil gdy bawiles sie banowaniem jak w piaskownicy
to tyle w tym temacie

hahaha taki wielki antysystemowiec a poleciałeś na skargę do Chudego misia wtedy , hahahahhahahahahhahahahahhahahahha
lepiej wiesz ode mnie ze cie pojebalem ?
ja z chudym nie mialem nigdy zadnego kontaktu i do nikogo sie nie skarżyłem
bo jak widzisz sam wobie dobrze radze z takimi jak Ty Smile  
ale ze juz chyba kolejny raz o tym piszesz to tak sobie teraz - na szybko kombinuje jak to bylo ...?
a wiec tak naginales pałe i błaznowałeś z tym "modowaniem "  ze pewnie chydy mis to zauwazyl
i cie wypierdolil z modowania boś byl głąb nie mod - widzisz a Ty jeszcze do tego wyciagnales bledne wnioski
a wyciagniecie prawidlowych wnioskow i zrozumienie swoich  błędów
to podstwa do tego zeby sie uczyc na przyszlosc
Ty doszedles do wniosku ze Cie ukrzywdzili bo cie osiol podjebal
a nie ze cie wyjebaqli z moda boś  sie nie nadawal ...


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sob 16 Sty 2016, 10:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:05

kiwi napisał:
Mam znajomego co ma 3 dzieci.
Facet jest majętnym gościem. Dla niego tysiak to żaden pieniądz. Pytam się go czy będzie brał tą kasę na te dzieci?
odpowiedział że "byłby głupi gdyby nie brał"
pomyślcie jak będziecie płacić podatki o moim bogatym koledze Very Happy  
tysiak co miesiąc
dobra zmiana
damy radę

prawdopodobnie budżet Polski będzie w czarnej dupie, a to dlatego, ze Kaczynski pokloci się ze wszystkimi (nie będzie miał z kim interesow robic, każdy go będzie ignorowal) tj. z Putinem (Putin już zabiega o zniesienie sankcji, bo ropa tania jak barszcz i cos musi zrobić); poklocil się już z Niemcami (najwieksza potega gospodarcza w Europie); poklocil się z Bruksela, UE: wyzywa wysokich urzednikow poprzez swoich debilnych ministrów; pokloci się z nastepna potega czyli USA, której agencja ratingowa w piątek wlasnie obnizyla wiarygodność kredytowa Polski (USA to podobno ostatni kraj, który Kaczynski jako tako PODOBNO szanuje i nawet chciał sprzdac POLAKOW za granica za bazy NATO w Polsce). Jeszcze został Orban ale Orban to cwaniak i dogada się z UE, zresztą wycofal się z części radykalnych zmian jakie zapowiadal, i zostawi kurdupla lwom na pozarcie.
Jak ten rząd się nie poda do dymisji to pewnie będzie rewolucja jak na Ukrainie tylko UE musi wprowadzić jakas forme sankcji. Chyba, ze Kaczynski wszystkich przeprosi i padnie na kolana z Duda i Szydło.


Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Sob 16 Sty 2016, 10:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:09

Diablo napisał:
Osły napisał:
Diablo napisał:
Osły napisał:
ciekawie dzisiaj jeden dr ekonomii gadal o kredycie frankowym

ze nawet gdyby frakowcow przewalutowac  na pln po kursie z dnia brania kredytu
to banki wcale by na tym nie musiały stracić - nie straciliby
a wlasciwie to nie osigneliby spodziewanych zyskow (nie okradliby leszczy )
BO
wtedy instytucje finansowe "zamieszane we franki "  mialyby interes w doprowadzeniu do znacznego
oslabienia kursu franka i frank szybko by sie oslabil
bo na rynku walutowym rzadzi i kursy ustala -ustawia spekulacja i (=) instytucje finansowe

przedstawilem te madre slowa  naukowca  w prostych slowach
zeby np. taki samouk ekonomiczny jak Kaczor zrozumial co mial na mysli dr ekonomii

a wszystko sprowadza sie do tego ze kurs waluty jest taki jaki ma byc - na jakim zyd zarabia

debil roku cheers
OSŁY

wg Ciebie kursy  waluty ustala rynek - czyli walka popytu z podaza
ludzie ida do kantorow i jak wiecej ludzi sprzdaje to kurs spada a jak wiecej kupuje to kurs rosnie Very Happy Very Happy
a gielda jest odbiciem sytuacji gospodarczej - dyskontuje przyszlosc
i  tzn ze w usa jest juz b.dobrze a po kursach akcji widac ze w przyszlosci bedzie jeszcze chooy wie o ile lepiej Smile
ale  pod warunkiem
...
zeby  Kaczyński i Szydło , ze o Putinie nie wspomnę ,  nie zakłócili  im tej sielanki i dobrobytu

Debil roku, osły

kończę z Toba dyskusje bo widze ze jeszcze nie wyrosles z piaskownicy
i zaraz mi jakąś łopatką  lub grabkami przypierdolisz albo naplujesz do tornistra  .... Very Happy Very Happy Very Happy
po czym napiszesz o tym na UFO najwieksza , kolorowa czcionką Very Happy Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sob 16 Sty 2016, 10:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:14

Osły napisał:
Diablo napisał:
Osły napisał:
Diablo napisał:
REALISTA napisał:
Osły napisał:
Żaba , Diablo  ,Kiwi zobaczcie  jak ten PiS namieszał

wczoraj wielkie  spadki na swiecie  pod ta onizke ratingu Polski
a wszystko przez TK i Ustwe medialną
trzeba szybko Lisa przywrocic do pracy ,banki zwolnic z podatku a reszte mediow sprzedać Niemcom
i bedziemy mieli rating AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA+++++++++++++++++++++++

I CHÓJ

aha i zapomniałem o najwaznijszym
budynia szybko odwołać i Bronek niech wroci na stanowisko
a Kaczynskiego  z Beatką postawić  pod trybunał stanu  za zamach na swiatowa gospodarke
i powrócić do premier Kopacz , Sienkiewicza , Chlebowskiego i innych takich co lubia ośmiorniczki ....
fDAX -4% bo Niemcy się przestraszyli, że stracą media w Polsce lol! no i kaufland z lidlem i "dla idiotów" beda musieli płacić podatki Laughing  że na onetach i bankierach jest lemingioza to juś sie przyzwyczaiłem, ale na UFO ?

dwóch takich co mieli być wielce obrażeni na UFOFORUM, a piszą , jakby mogli to całą dobę by pisali Laughing

NIE pier**l BO JAK BYŁES MODEM TO BYLES 10 RAZY GŁUPSZY OD ZABY
i nawet wtedy pisalem choc Ci szajba jebala i dzieciak z ciebie wychodzil gdy bawiles sie banowaniem jak w piaskownicy
to tyle w tym temacie

hahaha taki wielki antysystemowiec a poleciałeś na skargę do Chudego misia wtedy , hahahahhahahahahhahahahahhahahahha
lepiej wiesz ode mnie ze cie pojebalem ?
ja z chudym nie mialem nigdy zadnego kontaktu i do nikogo sie nie skarżyłem
bo jak widzisz sam wobie dobrze radze z takimi jak Ty Smile  
ale ze juz chyba kolejny raz o tym piszesz to tak sobie teraz - na szybko kombinuje jak to bylo ...?
a wiec tak naginales pałe i błaznowałeś z tym "modowaniem "  ze pewnie chydy mis to zauwazyl
i cie wypierdolil z modowania boś byl głąb nie mod - widzisz a Ty jeszcze do tego wyciagnales bledne wnioski
a wyciagniecie prawidlowych wnioskow i zrozumienie swoich  błędów
to podstwa do tego zeby sie uczyc na przyszlosc
Ty doszedles do wniosku ze Cie ukrzywdzili bo cie osiol podjebal
a nie ze cie wyjebaqli z moda boś  sie nie nadawal ...

twój pech polega na tym że mam dobrą pamieć, i dokładnie pamiętam jak skomlałeś do chudego bo cie mod KRT przedrzeźnia Laughing
Tak naprawde jesteś słaby , cienki i śmieszny, dookoła mówisz jacy to złodzieje, a sam jesteś nie lepszy , do tego kapuś Very Happy

debil roku
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:15

Osły napisał:
Diablo napisał:
kiwi napisał:
Mam znajomego co ma 3 dzieci.
Facet jest majętnym gościem. Dla niego tysiak to żaden pieniądz. Pytam się go czy będzie brał tą kasę na te dzieci?
odpowiedział że "byłby głupi gdyby nie brał"
pomyślcie jak będziecie płacić podatki o moim bogatym koledze Very Happy  
tysiak co miesiąc
dobra zmiana
damy radę

zaraz ci wyjasni debil roku osły i jego zastępca REALISTA że lepsze to niż PO
kończę z Toba dyskusje bo widze ze jeszcze nie wyrosles z piaskownicy
i zaraz mi jakąś łopatką  lub grabkami przypierdolisz albo naplujesz do tornistra  .... Very Happy Very Happy Very Happy
po czym napiszesz o tym na UFO najwieksza , kolorowa czcionką Very Happy Very Happy  

dlaczego nie masz honoru i nie odejdziesz jak się odgrażałeś? to twoje własne słowa, co? ja je napisałem czy ty?
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:19

Diablo napisał:
Osły napisał:
Diablo napisał:
kiwi napisał:
Mam znajomego co ma 3 dzieci.
Facet jest majętnym gościem. Dla niego tysiak to żaden pieniądz. Pytam się go czy będzie brał tą kasę na te dzieci?
odpowiedział że "byłby głupi gdyby nie brał"
pomyślcie jak będziecie płacić podatki o moim bogatym koledze Very Happy  
tysiak co miesiąc
dobra zmiana
damy radę

zaraz ci wyjasni debil roku osły i jego zastępca REALISTA że lepsze to niż PO
kończę z Toba dyskusje bo widze ze jeszcze nie wyrosles z piaskownicy
i zaraz mi jakąś łopatką  lub grabkami przypierdolisz albo naplujesz do tornistra  .... Very Happy Very Happy Very Happy
po czym napiszesz o tym na UFO najwieksza , kolorowa czcionką Very Happy Very Happy  

dlaczego nie masz honoru i nie odejdziesz jak się odgrażałeś? to twoje własne słowa, co? ja je napisałem czy ty?

jak mialem ochote to odchodzilem
a innym razem gdy  mialem inną  ochote to wracalem

i nikomu hoooj do tego na co ja mam ochote
paniał ???

a honoru to nie maja takie lewackie ..... jak Ty co Polske by sprzedali za garsc srebrników (dularow )

PS
juz musze jechac
jak wroce to Ci odpisze
-najwieksza czcionka jaka tutaj maja Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sob 16 Sty 2016, 10:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:21

Diablo napisał:
Osły napisał:
Diablo napisał:
kiwi napisał:
Mam znajomego co ma 3 dzieci.
Facet jest majętnym gościem. Dla niego tysiak to żaden pieniądz. Pytam się go czy będzie brał tą kasę na te dzieci?
odpowiedział że "byłby głupi gdyby nie brał"
pomyślcie jak będziecie płacić podatki o moim bogatym koledze Very Happy  
tysiak co miesiąc
dobra zmiana
damy radę

zaraz ci wyjasni debil roku osły i jego zastępca REALISTA że lepsze to niż PO
kończę z Toba dyskusje bo widze ze jeszcze nie wyrosles z piaskownicy
i zaraz mi jakąś łopatką  lub grabkami przypierdolisz albo naplujesz do tornistra  .... Very Happy Very Happy Very Happy
po czym napiszesz o tym na UFO najwieksza , kolorowa czcionką Very Happy Very Happy  

dlaczego nie masz honoru i nie odejdziesz jak się odgrażałeś? to twoje własne słowa, co? ja je napisałem czy ty?

powiem ci jak to wygląda w realu, fika taki do ciebie jaki on kozak a w starciu dostaje wpierdol. i taki lamus później odgraza się, ze przyjedzie ze swoimi wieśniakami. i znowu wpierdol dostaje.


Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Sob 16 Sty 2016, 10:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:21

Osły napisał:
Diablo napisał:
Osły napisał:
Diablo napisał:
kiwi napisał:
Mam znajomego co ma 3 dzieci.
Facet jest majętnym gościem. Dla niego tysiak to żaden pieniądz. Pytam się go czy będzie brał tą kasę na te dzieci?
odpowiedział że "byłby głupi gdyby nie brał"
pomyślcie jak będziecie płacić podatki o moim bogatym koledze Very Happy  
tysiak co miesiąc
dobra zmiana
damy radę

zaraz ci wyjasni debil roku osły i jego zastępca REALISTA że lepsze to niż PO
kończę z Toba dyskusje bo widze ze jeszcze nie wyrosles z piaskownicy
i zaraz mi jakąś łopatką  lub grabkami przypierdolisz albo naplujesz do tornistra  .... Very Happy Very Happy Very Happy
po czym napiszesz o tym na UFO najwieksza , kolorowa czcionką Very Happy Very Happy  

dlaczego nie masz honoru i nie odejdziesz jak się odgrażałeś? to twoje własne słowa, co? ja je napisałem czy ty?

jak mialem ochote to odchodzilem
a innym razem gdy  mialem inną  ochote to wracalem

i nikomu hoooj do tego na co ja mam ochote
paniał ???

to tylko świadczy o tobie jakim jesteś człowiekiem, bez honoru, i do tego kapuś Very Happy
zapomniałbym
debil roku
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:23

Diablo napisał:
Osły napisał:
Diablo napisał:
Osły napisał:
Diablo napisał:
kiwi napisał:
Mam znajomego co ma 3 dzieci.
Facet jest majętnym gościem. Dla niego tysiak to żaden pieniądz. Pytam się go czy będzie brał tą kasę na te dzieci?
odpowiedział że "byłby głupi gdyby nie brał"
pomyślcie jak będziecie płacić podatki o moim bogatym koledze Very Happy  
tysiak co miesiąc
dobra zmiana
damy radę

zaraz ci wyjasni debil roku osły i jego zastępca REALISTA że lepsze to niż PO
kończę z Toba dyskusje bo widze ze jeszcze nie wyrosles z piaskownicy
i zaraz mi jakąś łopatką  lub grabkami przypierdolisz albo naplujesz do tornistra  .... Very Happy Very Happy Very Happy
po czym napiszesz o tym na UFO najwieksza , kolorowa czcionką Very Happy Very Happy  

dlaczego nie masz honoru i nie odejdziesz jak się odgrażałeś? to twoje własne słowa, co? ja je napisałem czy ty?

jak mialem ochote to odchodzilem
a innym razem gdy  mialem inną  ochote to wracalem

i nikomu hoooj do tego na co ja mam ochote
paniał ???

to tylko świadczy o tobie jakim jesteś człowiekiem, bez honoru, i do tego kapuś Very Happy
zapomniałbym
debil roku

daj mu już spokoj, zlotowka się bardzo oslabila ale to nie przez działania bandy Kaczynskiego tylko przez wredne "zydowskie" Standard & Poors.
dla mnie to dobrze bo przy wzroście euro o 10% premie mam wieksza o 19%.


Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Sob 16 Sty 2016, 10:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:24

betonowe_buty napisał:
Diablo napisał:
Osły napisał:
Diablo napisał:
kiwi napisał:
Mam znajomego co ma 3 dzieci.
Facet jest majętnym gościem. Dla niego tysiak to żaden pieniądz. Pytam się go czy będzie brał tą kasę na te dzieci?
odpowiedział że "byłby głupi gdyby nie brał"
pomyślcie jak będziecie płacić podatki o moim bogatym koledze Very Happy  
tysiak co miesiąc
dobra zmiana
damy radę

zaraz ci wyjasni debil roku osły i jego zastępca REALISTA że lepsze to niż PO
kończę z Toba dyskusje bo widze ze jeszcze nie wyrosles z piaskownicy
i zaraz mi jakąś łopatką  lub grabkami przypierdolisz albo naplujesz do tornistra  .... Very Happy Very Happy Very Happy
po czym napiszesz o tym na UFO najwieksza , kolorowa czcionką Very Happy Very Happy  

dlaczego nie masz honoru i nie odejdziesz jak się odgrażałeś? to twoje własne słowa, co? ja je napisałem czy ty?

powiem ci jak to wygląda w realu, fika taki do ciebie jaki on kozak a w starciu dostaje wpierdol. i taki lamus później odgraza się, ze przyjedzie ze swoimi wieśniakami. i znowu wpierdol dostaje.

co zrobic, takie kmioty jak Generał, REALISTA, Debil roku Osły, to takie skamlące tchórze, któzy głośno mówią o lewakach, tylko po to żeby sobie odbić własną słabość Very Happy
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:25

betonowe_buty napisał:
Diablo napisał:
Osły napisał:
Diablo napisał:
kiwi napisał:
Mam znajomego co ma 3 dzieci.
Facet jest majętnym gościem. Dla niego tysiak to żaden pieniądz. Pytam się go czy będzie brał tą kasę na te dzieci?
odpowiedział że "byłby głupi gdyby nie brał"
pomyślcie jak będziecie płacić podatki o moim bogatym koledze Very Happy  
tysiak co miesiąc
dobra zmiana
damy radę

zaraz ci wyjasni debil roku osły i jego zastępca REALISTA że lepsze to niż PO
kończę z Toba dyskusje bo widze ze jeszcze nie wyrosles z piaskownicy
i zaraz mi jakąś łopatką  lub grabkami przypierdolisz albo naplujesz do tornistra  .... Very Happy Very Happy Very Happy
po czym napiszesz o tym na UFO najwieksza , kolorowa czcionką Very Happy Very Happy  

dlaczego nie masz honoru i nie odejdziesz jak się odgrażałeś? to twoje własne słowa, co? ja je napisałem czy ty?

powiem ci jak to wygląda w realu, fika taki do ciebie jaki on kozak a w starciu dostaje wpierdol. i taki lamus później odgraza się, ze przyjedzie ze swoimi wieśniakami. i znowu wpierdol dostaje.

no i k**wa nie dadza odejsc od kompa
sluchaj kolejny lewaku , brzydzę sie donosicielstwem  i sprzedajnym lewactwem Mad Mad
a takich jak was dwoch lewakow to hurtem  smiechem pokonuje  
i odgrazac sie nie potrzebuje bo bez tego  w lewacki ryj moge dac ( tak  po cichu  Smile  )


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sob 16 Sty 2016, 10:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:26

betonowe_buty napisał:
Diablo napisał:
Osły napisał:
Diablo napisał:
Osły napisał:
Diablo napisał:
kiwi napisał:
Mam znajomego co ma 3 dzieci.
Facet jest majętnym gościem. Dla niego tysiak to żaden pieniądz. Pytam się go czy będzie brał tą kasę na te dzieci?
odpowiedział że "byłby głupi gdyby nie brał"
pomyślcie jak będziecie płacić podatki o moim bogatym koledze Very Happy  
tysiak co miesiąc
dobra zmiana
damy radę

zaraz ci wyjasni debil roku osły i jego zastępca REALISTA że lepsze to niż PO
kończę z Toba dyskusje bo widze ze jeszcze nie wyrosles z piaskownicy
i zaraz mi jakąś łopatką  lub grabkami przypierdolisz albo naplujesz do tornistra  .... Very Happy Very Happy Very Happy
po czym napiszesz o tym na UFO najwieksza , kolorowa czcionką Very Happy Very Happy  

dlaczego nie masz honoru i nie odejdziesz jak się odgrażałeś? to twoje własne słowa, co? ja je napisałem czy ty?

jak mialem ochote to odchodzilem
a innym razem gdy  mialem inną  ochote to wracalem

i nikomu hoooj do tego na co ja mam ochote
paniał ???

to tylko świadczy o tobie jakim jesteś człowiekiem, bez honoru, i do tego kapuś Very Happy
zapomniałbym
debil roku

daj mu już spokoj, zlotowka się bardzo oslabila ale to nie przez działania bandy Kaczynskiego tylko przez wredne "zydowskie" Standard & Poors.

no odpuszcze mu, bo znając takich słabeuszy jak osły gotów przyłożyć żonie, bo nie odda Very Happy
Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6362
Registration date : 22/12/2011

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:29

@ Diablo

Dużo ludzi się odgrażało, że przestanie tu pisać. M.in. Ty, kiedyś, dawno temu.
I nie przestali. I bardzo dobrze.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:32

Zygmunt de Bill napisał:
@ Diablo

Dużo ludzi się odgrażało, że przestanie tu pisać. M.in. Ty, kiedyś, dawno temu.
I nie przestali. I bardzo dobrze.

oczywiście że tak, ale mam satysfakcje po wkurwiać osły, jemu tak łatwo przychodzi oskarżanie wszystkich od żydów, złodziei, więc mu przypomne kim sam jest, po gotów zapomnieć Very Happy
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:33

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Zj759t

przyjdzie zaraz Indiana co kupuje polskie akcje i będzie krzyczał, ze "zyd" chce kupic tanio. Tylko, ze to było do przewidzenia, bo PiS nie lubi zagranicy i pisałem, ze WIG20 nie podskoczy dopóki gnomy będą zajmować się polska gospodarka. Indiana chyba ma klapki na oczach i nie widzi, ze kapitał ma w dupie narodowości i idzie tam gdzie go LUBIĄ Smile jest caly ŚWIAT a nie tylko Polska - Chrystus Narodów....
teraz nawet jak DAX / USA wzrosną to WIG20 będzie dreptal w miejscu. Bo każdy ma w  dupie inwestować w kraju gdzie chcą mu zajebac kase i jeszcze być wyzywanym....

poczytajcie sobie dlaczego KAZDY musi pokochać ZAGRANICE bez dzielenia na gorszy sort
Temat: •Dlaczego Polacy nie oszczędzają? PiS potrzebuje zagranicy Sob 07 Lis 2015, 15:32
https://ufoforum.forumotion.com/t4168-8226dlaczego-polacy-nie-oszczedzaj-pis-potrzebuje-zagranicy

Laughing


Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Sob 16 Sty 2016, 10:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24673
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:38

lewacy to jednak durnie scratch
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44303
Registration date : 03/09/2007

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:39

a można już pisać "je**ć lewaków i beżowych" czy jeszcze obowiązuje cenzura ?
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:41

betonowe_buty napisał:
Ukraina weszła do Unii Europejskiej

Od 1 stycznia 2016 roku zaczęła obowiązywać umowa o wolnym handlu pomiędzy Ukrainą a Unią Europejską. Kilkuletnie przygotowania do porozumienia zostały ostatecznie zatwierdzone przez wszystkich członków UE w grudniu 2015 r.

Polska chce z Kaczynskim wyjść z UE, a Ukraina wchodzi[/color] bom zblia się blekitna rewolucja w Polsce kozak

nigdzie nie wchodzi - jeszcze w 2014 podpisano umowę o wolnym handlu jako część umowy stowarzyszeniowej. Teraz ta część wchodzi w życie. Droga do UE to dla Ukrainy wiele lat - minimum 10.

a propos błękitnej rewolucji - przypomnij sobie kto robił rewolucję na Majdanie i od razu zdasz sobie sprawę że wśród "błękitnych" nie ma takich sił a co najwyżej internetowi napinacze którzy poza wklejeniem postu czy mema na FB d... nie ruszą.
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24673
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:41

REALISTA napisał:
a można już pisać "je**ć lewaków i beżowych" czy jeszcze obowiązuje cenzura ?

ale po co?
to durnie
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:42

thorgall napisał:
lewacy to jednak durnie scratch

a co powiedzieć o lachociągach JKMa?
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:42

„Dobra zmiana”. S&P zmienia ocenę Polski z pozytywnej na negatywną i przewiduje dalsze spadki.

Pierwszy raz w historii agencja Standard & Poor’s obniżyła perspektywę ratingu Polski z “A-” do poziomu “BBB+”, z perspektywą dalszego obniżenia. Jednym ruchem straciliśmy zaufanie światowych inwestorów. – Rating reaguje na bieżącą sytuację. O ile bardzo łatwo spaść jest jeszcze niżej, o tyle powrót na półkę A będzie, w obecnej sytuacji osłabienia wizerunku, bardzo trudny - tłumaczy Paweł Zielewski z “Forbesa”.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:43

thorgall napisał:
lewacy to jednak durnie scratch

affraid - miałeś kiedykolwiek wątpliwości?????
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44303
Registration date : 03/09/2007

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:44

thorgall napisał:
lewacy to jednak durnie scratch
Osły niepotrzebnie daje się wciągnąć w debilne dyskusje i zniża się do poziomu idiotów. Najlepiej nie reagować albo do foes. Pewni ludzie są niereformowalni. Ja np. jestem niereformowalny, bo nigdy nie zrezygnuje z picia wódki Laughing Tylko śmierć mnie od niej wyzwoli lol!
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24673
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:46

delphia napisał:
thorgall napisał:
lewacy to jednak durnie scratch

affraid - miałeś kiedykolwiek wątpliwości?????

obliczałem ich inaczej trochę
myslałem że 30% to cwaniacy którzy ciągną z tego bajzlu profity a durniów tylko 70%
a tu jest 5% do 95% Laughing
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44303
Registration date : 03/09/2007

UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 EmptySob 16 Sty 2016, 10:46

delphia napisał:
thorgall napisał:
lewacy to jednak durnie scratch

affraid - miałeś kiedykolwiek wątpliwości?????
Thorgall dopiero wytrzeżwiał Laughing a ja zaczynam lol!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend   UFO  16 - 17  01 2016 r. Weekend - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 16 - 17 01 2016 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 2 z 17Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
 Similar topics
-
» UFO 17 18 09 2016 r. Weekend
» UFO 28 - 29 05 2016 r. Weekend
» UFO 23-24 07 2016 r. Weekend
» UFO 12 - 13 03 2016 r. Weekend
» UFO 08 - 09 10 2016 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: