Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend

Go down 
+17
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
gumbas
Krach Polski
Janko Traderroo
bog.dan
Reser
Brutus
betonowe_buty
Dave
zibi
Indiana
kaczor
kamikaze
REALISTA
MICHU
Diablo
dziadek
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 18:33

Indiana napisał:
Akurat Kaczor każdy mój klient dostaje fakturę na pełną kwotę, i mimo zapłaty tych strasznych podatków dalej dobrze mi się powodzi. Teraz w dobie kart jak niby miałbym ukryć lewe dochody? Skoro wydaję tyle i tyle, odkładam tyle i tyle, to muszę też przynajmniej tyle zarabiać.
Dzięki temu spokój, kontrola US mija z uśmiechem, zero stresu, no i poczucie że jestem uczciwym Polakiem. Wiele znajomych firm działa podobnie, płacąc uczciwie wcale nie takie wysokie podatki - w końcu 19% od zysku to nie jest jakoś szczególnie uciążliwe.

Niestety znam również wiele przykładów skrajnego kombinowania - niektórzy pracując 16h/dobę potrafią na zmianę rejestrować nowe firmy na całą rodzinę, firma działa według zasady "dzisiaj ja mam firmę, a reszta bierze zasiłek dla bezrobotnych, a za rok zmiana", 90% robót na lewo, + co najmniej połowa pracowników na zasiłku dla bezrobotnych affraid
Mowiles tez ze ciagle masz kontrole, wiec co t oza system w ktorym uczciwy podatnik ciagle ma kontrole ?Very Happy

Sam sobie przeczysz Very Happy
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 18:46

Fakt, dwie albo trzy kontrole VAT-u miałem w 2015r.
Kontrola polega na tym, że przesyłają pismo z telefonem do urzędniczki, żeby w ciągu tam tygodnia skontaktować się i podrzucić faktury.
Dzwonię, i umawiamy się że np. jutro przed pracą podrzucę do miejscowego US komplet faktur i zestawień za dany miesiąc. No więc na szybko drukuję 3 wymagane strony z programu Mała Księgowość Rzeczpospolitej, wrzucam w koszulkę, tą do segregatora z fakturami z danego miesiąca i w drodze na budowę podrzucam po 7 rano do US.
Za dwa tygodnie dostaję telefon od miłej dziewczyny, ze wszystko w porządku, i zaprasza po odbiór dokumentów w dogodnym terminie.
Więc znowu wracając z roboty przed 15 podjeżdżam pod US (mam go 500m od domu), wpadam na chwilkę, wesoło sobie porozmawiamy i odbieram moje faktury oraz protokół o zakończonej pozytywnie kontroli.

To ma być nękanie podatnika? Każda to pół godziny na sprawdzenie czy wszystkie faktury są w segregatorze (czasem jakaś reklamacja czy coś i wyciągam) i wydrukowanie 3 zestawień z programu, do tego dwa razy po pół godziny na zostawienie i odebranie dokumentów w US.
Bez przesady, idzie przeżyć Laughing
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30012
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 18:49

REALISTA napisał:
kaczor napisał:
Indiana napisał:
Jaki represyjny urząd skarbowy? Męczą Cię ciągłymi kontrolami, czy co, a może ZUS z komornikiem przychodzi po te parę złotych składek? Ile to jest % przychodów firmy ten cały ZUS, VAT i PIT?
Podatki to podniosła PO, doszła do władzy z hasłami 3x15%, a zajęła się wyłącznie podnoszeniem podatków. PIS chce poprawić ściągalność w tych miejscach, gdzie zagraniczny kapitał w ogóle nie płaci żadnych podatków, czym dołuje uczciwe polskie filmy. Żadnych podatków dla mnie ani dla Ciebie czy dla milionów polskich firm nie podnosi.
Chyba w innym świecie żyjemy.

Taak dokładnie w innym, zapytaj sie tych firm co sie rejestruja w CZechach albo UK dlaczego sa takimi debliami skoro u nas tak swietnie jest Very Happy

Dla mnie nei ma roznicy miedzy PiS a PO, nie ma zadnych ulatwien dla biznesu, nowa ordynacja podatkowa jest na maksa niekorzystna dla podatnika, skladka ZUS znowu poszla w gore, kredyty sa drozsze przez ten glupi podatek.
"domykanie luki podatkowej" musi sie odbyc kosztem szarej strefy czyli wielu drobnych takich jak ty co robia bez faktur.

Zamiast obnizyc przedsiebiorcom i pracodawcom koszty zatrudniania nowych pracownikow bardziej sie drenuje firmy zeby dawac menelom na dzieci.

To jest polityka ANTYROZWOJOWA, bedziemy wychowywac sile robocza innym krajom a ludzie i tak beda wyjezdzac bo w UK place przez dziesiatki lat beda wyzsze niz tutaj.

Zgadzam się z tym co piszesz Kaczor ale akurat te 500 na meneli to nie jest największe obciążenie. Zobacz ile jest w Polsce urzędników biorących kasę za nicnierobienie, ile jest urzędów dublujących się nawzajem...... tam szukać kasy. Sztywne wydatki budżetowe są ogrone. W budżetówce zarabia się więcej niż w sektorze prywatnym !!! ( dane GUS ). To jest chore. O kastach uprzywilejowanych trepów i innych 40letnich emerytach nie wspomnę. No i górnictwo, które ciągnie całą gospodarkę w dól.

cos mówią o tym e 2 tys urzędników kierowniczych szczebli mają do marca zwolnić Very Happy

a co do naszego kraju to my ciągle w komunie jesteśmy zasiedzeni i ciągle coś chcemy od państwa , an zasadzie że państwo to nasz najlepszy opiekun i nie chcemy aby było inaczej
wydaje mi się że to jest jak z gościem który urodził się z jedną noga i całe życie tak żyje i nie wyobraża sobie życia z dwiema nogami

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
Online
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 19:00

REALISTA napisał:
Kwiczą świnie rozpasane Od koryta odrywane Kiedy słucham ich narracji O gwałceniu demokracji To mnie taka myśl nachodzi Nie o wolność świniom chodzi Pełen fałszu jest ten kwik Bo to o koryto krzyk Zawłaszczone, rozkradane Słusznie świniom odebrane Wie już cała okolica Ze ten kwik to Targowica.
...
Ja tam chętnie posłucham jak Jasińskiego będą od koryta odrywać!
Szefem Rady Nadzorczej Agencji Mienia Wojskowego został 24-letni student! Na pytanie o kompetencje jeden ze współpracowników v-premiera od szkolnictwa wyższego odpowiedział oburzony: "Przecież to syn Janusza Kurtyki, musiał coś dostać".
To ja się pytam co dostanie Katarzyna Gójska-Hejke która też współpracowała z Kurtyką (w łóżku) a tak aktywnie że działacze prawicowi nie bardzo wiedzieli komu składać kondolencje, żonie czy obecnej kochance Rachonia akurat rzuconego na media, mam nadzieję że nie dlatego że kontynuuje dzieło Kurtyki! Dobra zmiana dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30012
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 19:13

bog.dan napisał:
zibi napisał:
 (...) za przykład podał ,ze w Europie 150 tyś Polaków jeździ tirami i to dla niego jest pokaz naszej siły (...) są to ludzie którzy za murzynów pracują u Niemca , Belga itp. bo tam małe jest zainteresowanie tą pracą w porównaniu pensje do wyrzeczeń itp.  

widać ze kolega spoza branży.. jestem w logistyce od 20 lat.. i tak złotego okresu jak ost 3-5 lat to w tej branży nie było..
bezrobocia wśród kierowców praktycznie nie ma.. a zarobki ? 5k (krajowka) nawet do 15k (miedzynarodówka).
i większośc to sa firmy polskie, a nie jakis belg czy niemiec..

u mnie podstawia sie dziennie 15-20 tirów.. prawie wszystko nówki.. 3-letni ciągnik to chyba najstarsze..
mówisz że ciezka praca ? jak kazda inna.. a komfort pracy ?
widziałes wnetrze takiego ciągnika ? naszprycowane to elektroniką, gps-y, net, laptop.. praktycznie sysytem go prowadzi jak po sznurku..



niezłe baje Ci kierowcy na tym logistyku cisną z 15kilami na miesiąc w międzynarodówce Very Happy

dobrze wiesz że kierowcy to nieźli bajkopisarze lol!

mój znajomy ma 8 ciężarówek w transporcie międzynarodowym wszystko nówki , a jego kierowcy jeżdżą 20 letnimi prywatnymi kaszlakami od tej kasiory im się w glowach popier......wariat

zapytaj się ich 9kierowców)czym jeżdżą , ale tak z zaskoczenia aby nie mieli czasu pomyśleć Very Happy

mój kumpel po kraju jeździ cysterką , fakt ma 6,3 tyś na fakturze z czego 1300 zł to VAT , od tego minus 1200 zł DG do tego przeżyć cały tydzień w trasie i dojazdy affraid

no fakt można mówić że zarabia lepiej jak 6 koła dobryżart

ale ja nie o tym w sumie pisałem
przejąć zawód kierowcy w unii , nakarmić ich kurczakami i ziemniakami i już mamy silny innowacyjny kraj dobryżart

kiedyś w stanach około 80 % truckerów to byli Polacy a to dlatego że byliśmy tanią siłą roboczą a nie jakimiś specjalistami

widzisz polak przesiadł się ze stara do scanii i już myśli że królem życia jest ,
ale są tacy co mówią że oni są z ciężarówką jednak w czarnej dupie

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
Online
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30012
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 19:17

dziadek napisał:
REALISTA napisał:
Kwiczą świnie rozpasane Od koryta odrywane Kiedy słucham ich narracji O gwałceniu demokracji To mnie taka myśl nachodzi Nie o wolność świniom chodzi Pełen fałszu jest ten kwik Bo to o koryto krzyk Zawłaszczone, rozkradane Słusznie świniom odebrane Wie już cała okolica Ze ten kwik to Targowica.
...
Ja tam chętnie posłucham jak Jasińskiego będą od koryta odrywać!
Szefem Rady Nadzorczej Agencji Mienia Wojskowego został 24-letni student! Na pytanie o kompetencje jeden ze współpracowników v-premiera od szkolnictwa wyższego odpowiedział oburzony: "Przecież to syn Janusza Kurtyki, musiał coś dostać".
To ja się pytam co dostanie Katarzyna Gójska-Hejke która też współpracowała z Kurtyką (w łóżku) a tak aktywnie że działacze prawicowi nie bardzo wiedzieli komu składać kondolencje, żonie czy obecnej kochance Rachonia akurat rzuconego na media, mam nadzieję że nie dlatego że kontynuuje dzieło Kurtyki! Dobra zmiana dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

no Gosiewski tak się rozmnożył że dwie żony do polityki wprowadził dobryżart

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
Online
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43924
Registration date : 03/09/2007

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 19:23

dziadek napisał:
REALISTA napisał:
Kwiczą świnie rozpasane Od koryta odrywane Kiedy słucham ich narracji O gwałceniu demokracji To mnie taka myśl nachodzi Nie o wolność świniom chodzi Pełen fałszu jest ten kwik Bo to o koryto krzyk Zawłaszczone, rozkradane Słusznie świniom odebrane Wie już cała okolica Ze ten kwik to Targowica.
...
Ja tam chętnie posłucham jak Jasińskiego będą od koryta odrywać!
Szefem Rady Nadzorczej Agencji Mienia Wojskowego został 24-letni student! Na pytanie o kompetencje jeden ze współpracowników v-premiera od szkolnictwa wyższego odpowiedział oburzony: "Przecież to syn Janusza Kurtyki, musiał coś dostać".
To ja się pytam co dostanie Katarzyna Gójska-Hejke która też współpracowała z Kurtyką (w łóżku) a tak aktywnie że działacze prawicowi nie bardzo wiedzieli komu składać kondolencje, żonie czy obecnej kochance Rachonia akurat rzuconego na media, mam nadzieję że nie dlatego że kontynuuje dzieło Kurtyki! Dobra zmiana dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
to jest układ postokrągłostołowy, a ludziom się wciska kit, że mają wybór i sztucznie się ludzi dzieli ; co do nepotyzmu to ja nie mam złudzeń, żeby było jasne
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 19:32

zibi napisał:
dziadek napisał:
REALISTA napisał:
Kwiczą świnie rozpasane Od koryta odrywane Kiedy słucham ich narracji O gwałceniu demokracji To mnie taka myśl nachodzi Nie o wolność świniom chodzi Pełen fałszu jest ten kwik Bo to o koryto krzyk Zawłaszczone, rozkradane Słusznie świniom odebrane Wie już cała okolica Ze ten kwik to Targowica.
...
Ja tam chętnie posłucham jak Jasińskiego będą od koryta odrywać!
Szefem Rady Nadzorczej Agencji Mienia Wojskowego został 24-letni student! Na pytanie o kompetencje jeden ze współpracowników v-premiera od szkolnictwa wyższego odpowiedział oburzony: "Przecież to syn Janusza Kurtyki, musiał coś dostać".
To ja się pytam co dostanie Katarzyna Gójska-Hejke która też współpracowała z Kurtyką (w łóżku) a tak aktywnie że działacze prawicowi nie bardzo wiedzieli komu składać kondolencje, żonie czy obecnej kochance Rachonia akurat rzuconego na media, mam nadzieję że nie dlatego że kontynuuje dzieło Kurtyki! Dobra zmiana dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

no Gosiewski tak się rozmnożył że dwie żony do polityki wprowadził dobryżart
...
EEee, Gosiewski to był człowiek rzadkiej pracowitości i uczciwy, ludzie Go dobrze wspominają. Do polityki to wystarczyło by jakby jedną żonę wprowadził bo ta druga to cyganowata i wypić też lubi Laughing

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43924
Registration date : 03/09/2007

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 19:35

Jak zagra dobra muzyczka PO-d batutą Sorosa to KOD-ziarze zaśpiewają tak: („murmurando“ na melodię „Starszych Panów“.) Rysiu jest dobry na wszystko. Rysiu na drogę za śliską Rysiu na stopę za niską Rysiu podniesie Ci ją Parararara... „Parararara... “ mogą śpiewać do następnej zadymy KOD-u.
lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 19:35

Indiana napisał:


Re Diablo:
Zgadza się, ja bym tego nie podpisał, w ogóle nie poszedłbym nawet do Tesco skoro obiegowe opinie o nich to oszuści i złodzieje. Ale też dzięki mojej nadmiernej ostrożności nigdy nie podpiszę dużego kontraktu, moi znajomi koledzy z branży awansują i rozwijają firmy, wykonują coraz większe roboty i zarabiają coraz więcej, a moja trzyosobowa firma raczej zostanie tam gdzie jest, nie chce mi się ryzykować i wchodzić na duże budowy żeby zarabiać jeszcze więcej. Poza tym nie chce mi się pracować w nadgodzinach bo jakiś termin trzyma. Jestem wolny i robię co chcę, ale za to nigdy nie kupię sobie nowego luksusowego auta, inna sprawa że wcale mi na tym nie zależy.

Wracając do znajomego: nie jest debilem, tylko zdecydowanie za szybko podejmuje decyzje. Obecnie jest solidnym milionerem, robią cały czas interesy z moim ojcem. Bardzo fajny i miły człowiek, tyle że kilka razy w życiu dał się oszukać, w tym ten z Tesco. Równie dobrze możesz powiedzieć o połowie klientów Kaczora, że to debile bo wzięli kredyt we frankach w dołku. A według mnie nie są to debile, mimo iż podpisali skrajnie niekorzystne umowy, zostali w planowy sposób oszukani przez banki.


dlaczego uwazasz że frankowicze zostali oszukani przez banki, skoro sami się śmiali z kredytobiorców złotówkowych że płacą mniej, skoro zdolnosc mieli tylko na franka to co ma do tego bank? ja teraz z pocałowaniem ręki wziąłbym kredyt we franku, tyle że tak jak bank zabezpieczyłbym sobie kurs, narzędzia są, trzeba tylko troche pomyslec, nie jest mi zal frankowiczów, bo jakby znowu frank spadł na 2złote to spiewka by była inna, wtedy nagle kredytobiorcy złotówkowi by lamentowali, no bez k**wa jaj.
Ja też robiłem w życiu błędy, ale jedynie do kogo moge miec pretensje, to tylko do siebie.
Powrót do góry Go down
Krach Polski




Liczba postów : 4
Registration date : 16/01/2016

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 19:45

Indiana napisał:
Właśnie dziwne, nabijają się tu z poważnych rzeczy a KOD-owcy sami marzną na mrozie Laughing
Nawet nie idę ich przekrzykiwać, bo na zdjęciu z GW nie będzie widać, że jest 5 KOD-owców i 15 antyKOD-owców, tylko 20 protestujących przeciwko rządowi lol!

Czy kodowcy są lewakami? dobryżart

Śmieszą mnie nazwy tych ugrupowań parapolitycznych.


Multikonta są niezgodne z regulaminem! Ban to jest zakaz pisania a nie.......itd   czerwona  czerwona Jeżeli odpalisz kolejnego klona zbanuje adresy IP z których korzystasz......na dłużej!   dziadek
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 19:53

Macie jakieś analizy hamerykańskie na prognozę co w poniedziałek zrobi edek? Chciałbym zerknąć na te najbardziej odjechane. Mam na ful L pomimo że moje doświadczenie rynkowe mówi mi ze na 75% będzie długa czarna.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 19:55

Krach Polski napisał:
Indiana napisał:
Właśnie dziwne, nabijają się tu z poważnych rzeczy a KOD-owcy sami marzną na mrozie Laughing
Nawet nie idę ich przekrzykiwać, bo na zdjęciu z GW nie będzie widać, że jest 5 KOD-owców i 15 antyKOD-owców, tylko 20 protestujących przeciwko rządowi lol!

Czy kodowcy są lewakami? dobryżart

Śmieszą mnie nazwy tych ugrupowań parapolitycznych.


Multikonta są niezgodne z regulaminem! Ban to jest zakaz pisania a nie.......itd   czerwona  czerwona Jeżeli odpalisz kolejnego klona zbanuje adresy IP z których korzystasz......na dłużej!   dziadek

A ty jesteś KOD-owcem, lewakiem, ziobrystą, pisowcem czy neoliberałem? dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

bo ja jestem internautą dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart   tara rara bum cyk cyk ta lala cudofix
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 19:56

OpCjOnEr napisał:
Krach Polski napisał:
Indiana napisał:
Właśnie dziwne, nabijają się tu z poważnych rzeczy a KOD-owcy sami marzną na mrozie Laughing
Nawet nie idę ich przekrzykiwać, bo na zdjęciu z GW nie będzie widać, że jest 5 KOD-owców i 15 antyKOD-owców, tylko 20 protestujących przeciwko rządowi lol!

Czy kodowcy są lewakami? dobryżart

Śmieszą mnie nazwy tych ugrupowań parapolitycznych.


Multikonta są niezgodne z regulaminem! Ban to jest zakaz pisania a nie.......itd   czerwona  czerwona Jeżeli odpalisz kolejnego klona zbanuje adresy IP z których korzystasz......na dłużej!   dziadek

A ty jesteś KOD-owcem, lewakiem, ziobrystą, pisowcem czy neoliberałem? dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

bo ja jestem internautą dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart   tara rara bum cyk cyk ta lala cudofix
aa zaraz będziesz kosmonautą jak nie odłożysz jointa
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43924
Registration date : 03/09/2007

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 20:07

OpCjOnEr napisał:
Krach Polski napisał:
Indiana napisał:
Właśnie dziwne, nabijają się tu z poważnych rzeczy a KOD-owcy sami marzną na mrozie Laughing
Nawet nie idę ich przekrzykiwać, bo na zdjęciu z GW nie będzie widać, że jest 5 KOD-owców i 15 antyKOD-owców, tylko 20 protestujących przeciwko rządowi lol!

Czy kodowcy są lewakami? dobryżart

Śmieszą mnie nazwy tych ugrupowań parapolitycznych.


Multikonta są niezgodne z regulaminem! Ban to jest zakaz pisania a nie.......itd   czerwona  czerwona Jeżeli odpalisz kolejnego klona zbanuje adresy IP z których korzystasz......na dłużej!   dziadek

A ty jesteś KOD-owcem, lewakiem, ziobrystą, pisowcem czy neoliberałem? dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

bo ja jestem internautą dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart   tara rara bum cyk cyk ta lala cudofix
a ja jestem weganem, rowerzystą, biegaczem, gejem, heteroseksualistą, filatelistą i numizmatykiem Laughing

nikt mi nie chce wyjaśnić, przeciwko czemu, komu protestuje KOD. Nie wiecie czy mnie nie lubicie? Jak nie wiecie to się od razu przyznajcie Laughing
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 20:10

OpCjOnEr napisał:
Krach Polski napisał:
Indiana napisał:
Właśnie dziwne, nabijają się tu z poważnych rzeczy a KOD-owcy sami marzną na mrozie Laughing
Nawet nie idę ich przekrzykiwać, bo na zdjęciu z GW nie będzie widać, że jest 5 KOD-owców i 15 antyKOD-owców, tylko 20 protestujących przeciwko rządowi lol!

Czy kodowcy są lewakami? dobryżart

Śmieszą mnie nazwy tych ugrupowań parapolitycznych.


Multikonta są niezgodne z regulaminem! Ban to jest zakaz pisania a nie.......itd   czerwona  czerwona Jeżeli odpalisz kolejnego klona zbanuje adresy IP z których korzystasz......na dłużej!   dziadek

A ty jesteś KOD-owcem, lewakiem, ziobrystą, pisowcem czy neoliberałem? dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

bo ja jestem internautą dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart   tara rara bum cyk cyk ta lala cudofix
...
Opcjoner, mnie osobiście nie przeszkadza że zadajesz pytania sam sobie i sam na nie odpowiadasz. Ale niestety regulamin tego nie dopuszcza.....noo chyba że się pilnuje żeby nie pomylić logowania!  żółta  żółta  dziadek

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g


Ostatnio zmieniony przez dziadek dnia Nie 24 Sty 2016, 04:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 20:14

Kiedy Marinerowi i Hiobowi kończą się bany? Tak smutno tu bez nich:-)
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 20:17

dziadek napisał:
OpCjOnEr napisał:
Krach Polski napisał:
Indiana napisał:
Właśnie dziwne, nabijają się tu z poważnych rzeczy a KOD-owcy sami marzną na mrozie Laughing
Nawet nie idę ich przekrzykiwać, bo na zdjęciu z GW nie będzie widać, że jest 5 KOD-owców i 15 antyKOD-owców, tylko 20 protestujących przeciwko rządowi lol!

Czy kodowcy są lewakami? dobryżart

Śmieszą mnie nazwy tych ugrupowań parapolitycznych.


Multikonta są niezgodne z regulaminem! Ban to jest zakaz pisania a nie.......itd   czerwona  czerwona Jeżeli odpalisz kolejnego klona zbanuje adresy IP z których korzystasz......na dłużej!   dziadek

A ty jesteś KOD-owcem, lewakiem, ziobrystą, pisowcem czy neoliberałem? dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

bo ja jestem internautą dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart   tara rara bum cyk cyk ta lala cudofix
...
Opcjoner, mnie osobiście nie przeszkadza że zadajesz pytania sam sobie i sam na nie odpowiadasz. Ale niestety regulamin tego nie dopuszcza.....noo chyba że się pilnuje żeby nie pomylić logowania!  żółta  żółta  dziadek

Mi chodziło  o  to czerwone
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 20:28

Indiana napisał:
Kiedy Marinerowi i Hiobowi kończą się bany? Tak smutno tu bez nich:-)
...
Przecież niedawno dyskutowałeś i z jednym i drugim Smile
Tak poważnie to według mojej wiedzy Hiob odszedł z forum natomiast Marinerowi się oberwało trochę za dużo, liczę na jakąś amnestie Wink

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 20:44

@Indiana

W nawiązaniu do Twojej dyskusji z Hiobem Brutusem mam kilka pytań związanych z intronizacją Chrystusa na Króla Polski.
Rozumiem że z samego faktu wyboru byłaby to monarchia elekcyjna (zniesiona Konstytucją 3 Maja).
Co jednak będzie jeżeli Węgrzy Orbana też wpadną na identyczny pomysł i dokonają intronizacji J. Chrystusa na Króla Węgier?
Czy Nasz J. Chrystus Król Polski będzie ważniejszy niż J. Ch. Król Węgier? Czy będziemy z Węgrami w unii personalnej?
Historycznie rzecz biorąc jest pewien problem bowiem Z Bożej łaski Apostolski Król Węgier był równocześnie  Królem Slawonii (Słowiańszczyzny), Królem Galicji i Lodomerii, Wielkim Księciem Krakowa, Księciem i Hrabią Górnego i Dolnego Śląska, Cieszyna, Oświęcimia i Zatora.
Z tego wynika że J. Chrystus mógłby władać całą Małopolską jako Król węgierski affraid  Wprawdzie były już takie precedensy w historii ale to było Średniowiecze, wtedy jeszcze pojęcie unitarności państwa to nie był dogmat!Laughing Laughing Laughing

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43924
Registration date : 03/09/2007

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 20:51

ludzie na mieście mówią, że ten KOD o w obronie demokracji i wolności mediów Niemczech Shocked
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 21:12

Dziadek - nie wiedziałem, że Brutus to Hiob, ostatnia moja wiedza o Hiobie skończyła się na Bólu i Cierpieniu lol!

A odnośnie Intronizacji - przecież to akt symboliczny, nie trzeba konstytucji pisać od nowa, to kwestia dobrej woli king
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 21:35

Indiana napisał:
Dziadek - nie wiedziałem, że Brutus to Hiob, ostatnia moja wiedza o Hiobie skończyła się na Bólu i Cierpieniu lol!

A odnośnie Intronizacji - przecież to akt symboliczny, nie trzeba konstytucji pisać od nowa, to kwestia dobrej woli king
...
Mnie to pachnie Średniowieczem ale przeszkadzać mi nie przeszkadza. Co do Brutusa jakoś nie kojarzę Go z UFO-zlotu na którym podobno był. Takie pojawienie się jak królik z kapelusza pasi mi do Hioba ale jakiejś specjalnej wiedzy na ten temat nie mam!

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 22:35

Rzeczywiście, mit!


UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 2624d5j

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 23:06

Indiana napisał:
Dziadek - nie wiedziałem, że Brutus to Hiob, ostatnia moja wiedza o Hiobie skończyła się na Bólu i Cierpieniu lol!

A odnośnie Intronizacji - przecież to akt symboliczny, nie trzeba konstytucji pisać od nowa, to kwestia dobrej woli king

To sobie neich kazdy symbolicznie w domu intronizuje a nie miesza panstwo do tego.
Wystarczy ze kosciol katolicki okrada ten kraj na sumy wielokrotnei wieksze niz wymysleni zydzi, teraz jeszcze kolejny prezent dla Watykanu.
Moze od razu wpisac w konstytucji ze jestesmy Watykanska kolonia?
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30012
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 23 Sty 2016, 23:58

kaczor napisał:
Indiana napisał:
Dziadek - nie wiedziałem, że Brutus to Hiob, ostatnia moja wiedza o Hiobie skończyła się na Bólu i Cierpieniu lol!

A odnośnie Intronizacji - przecież to akt symboliczny, nie trzeba konstytucji pisać od nowa, to kwestia dobrej woli king

To sobie neich kazdy symbolicznie w domu intronizuje a nie miesza panstwo do tego.
Wystarczy ze kosciol katolicki okrada ten kraj na sumy wielokrotnei wieksze niz wymysleni zydzi, teraz jeszcze kolejny prezent dla Watykanu.
Moze od razu wpisac w konstytucji ze jestesmy Watykanska kolonia?

okradają Żydzi Niemcy , Ruscy i Czarni , a my jeszcze nad wodą affraid

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
Online
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38701
Registration date : 25/10/2010

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 24 Sty 2016, 00:41

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 1e74ly

He he Laughing

Sprzedaja juz nawet nowe tablety zainfekowane trojanem lol!

Jakis pracownik w fabryce chcial sobie tylko psikusa zrobic lecz bardziej bedzie sie to pamietac jako
wine posrednika w dystrybucji do konsumenta.

Pomysli jakis dziadek, ktory kupi taki tablet w prezencie DLA wnuczka "jak to ? szmelc nie dziala ?". lol!
"Za moich czasow sprzet byl nie gniotsa - nie lamiotsa." lol!

A wnuczek spyta " dziadku, kiedy to bylo ? Chyba jeszcze za Bieruta. " lol!













Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 24 Sty 2016, 02:48

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 2hp298w

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 24 Sty 2016, 03:42

dziadek napisał:
@Indiana

W nawiązaniu do Twojej dyskusji z Hiobem Brutusem mam kilka pytań związanych z intronizacją Chrystusa na Króla Polski.
Rozumiem że z samego faktu wyboru byłaby to monarchia elekcyjna (zniesiona Konstytucją 3 Maja).
Co jednak będzie jeżeli Węgrzy Orbana też wpadną na identyczny pomysł i dokonają intronizacji J. Chrystusa na Króla Węgier?
Czy Nasz J. Chrystus Król Polski będzie ważniejszy niż J. Ch. Król Węgier? Czy będziemy z Węgrami w unii personalnej?
Historycznie rzecz biorąc jest pewien problem bowiem Z Bożej łaski Apostolski Król Węgier był równocześnie  Królem Slawonii (Słowiańszczyzny), Królem Galicji i Lodomerii, Wielkim Księciem Krakowa, Księciem i Hrabią Górnego i Dolnego Śląska, Cieszyna, Oświęcimia i Zatora.
Z tego wynika że J. Chrystus mógłby władać całą Małopolską jako Król węgierski affraid  Wprawdzie były już takie precedensy w historii ale to było Średniowiecze, wtedy jeszcze pojęcie unitarności państwa to nie był dogmat!Laughing Laughing Laughing


ostatnio oglądnąłem film, całkiem ciekawa parafraza.   clown

Zupełnie Nowy Testament - Le tout nouveau testament *2015*
Produkcja: Belgia, Francja, Luksemburg
Gatunek: Komedia

"Gdzie mieszka Pan Bóg? W Brukseli. Z rodziną, którą tyranizuje. Największą przyjemność sprawia mu bezmyślne oglądanie telewizji, dokuczanie żonie i wymyślanie praw, które coraz bardziej komplikują ludziom życie. Do czasu. Jego córka Ea nie może go już znieść i postanawia się zbuntować. Wykrada ojcu z komputera hasła i wszystkie tajemnice, dzięki którym będzie mogła urządzić świat zupełnie od nowa. "
http://agusiq-torrents.pl/torrent/76821
http://auratorrent.pl/torrent/026d65f07e99e572c4972380d7acb104469398da
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43924
Registration date : 03/09/2007

UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 24 Sty 2016, 08:47

Żeby było proszę państwa tak jak było

Wiersz ten powstał z inspiracji pani Holland
Której słowo całą prawdę nam odkryło
Że są po to te protesty w państwie Poland
Żeby było proszę państwa tak jak było.

Brać garściami zamówienia i dotacje
Tu kontrakcik, tam zlecenie się trafiło
Ośmiorniczki jeść i kawior na kolację
Żeby było proszę państwa tak jak było.

Na posadach by państwowych się uwłaszczyć
Wziąć odprawę siedem baniek, że aż miło
Za granicą w pas się kłaniać oraz płaszczyć
Żeby było proszę państwa tak jak było.

By ustawę można było kupić w Sejmie
Na cmentarzu żeby coś się załatwiło
Wiara prosi i domaga się uprzejmie
Żeby było proszę państwa tak jak było.

Demokracji dzielnie broni Gross Jan Tomasz
On też pragnie, żeby nic się nie zmieniło
Gdy oczernić trzeba Polskę, zawsze go masz
Żeby było proszę państwa tak jak było.

Jest, a jakże i przemawia Lis na żywo
Protestuje, żeby mu się nie skończyło
W telewizji wypasione sute żniwo
Żeby było proszę państwa tak jak było.

Protestuje jak należy Urban Jerzy
Przyznam szczerze, że mnie wcale nie zdziwiło
Larum grają więc z pomocą i on bieży
Żeby było proszę państwa tak jak było.

Ale naród jednak rozum ma nielichy
I w wyborach zdecydował głosów siłą
By odsunąć towarzystwo to od michy
I nie będzie proszę państwa tak jak było.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend   UFO  23 - 24 01  2016 r. Weekend - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» UFO 28 - 29 05 2016 r. Weekend
» UFO 23-24 07 2016 r. Weekend
» UFO 12 - 13 03 2016 r. Weekend
» UFO 08 - 09 10 2016 r. Weekend
» UFO 19 - 20 11 2016 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: