Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 10 02 2016 r.

Go down 
+13
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Reser
Frater
Dave
zibi
betonowe_buty
Prezes
Diablo
REALISTA
Małolat
kamikaze
MICHU
dziadek
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 17:10

Fatalne świece wig20 daily i Jankes h1



JUTRO KRACH - CZARNA ŚRODA BĘDZIE
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38699
Registration date : 25/10/2010

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 17:20



Dawno nie bylo.

Narka wilki. clown
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 19:14

Środę to mamy dzisiaj, nawet nie za bardzo krachowa, a co dopiero czarna Laughing
Jak się jutro coś spier..oli, to przynajmniej poniedziałkowe S zamknę na jakimś plusie :-)
Czyli muszę czekać i czekać, żeby a nuż jakiś plus się zrobił na pozycji, a miszcz już ze dwa razy dołek i szczyt wyłapał sygnał systemu
Chyba pier... te swoje systemy i zacznę grać jak rekin giełdy pod odwrotne reko Miszcza, będę kosił kasę jak Michu - 30% dzień w dzień dopingg
Trza by tylko znaleźć wspólnika (co niniejszym czynię - kto dorzuci dychę? Może Realista? ), żeby zrzucić cię na jakąś koszerną flaszkę dla miszcza, żeby sygnały podawał przed fixem, a nie 2h po What a Face
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 19:54

Za Oceanem handel całkowicie ustajał - nic się nie dzieje już w ogóle.

SYTUACJA Z DUPY: ŻYD SPASOWAŁ A LESZCZ NIE WIE CO ROBIĆ dobryżart
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43923
Registration date : 03/09/2007

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 20:00

coraz lepsze longi dają na ropkę
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 20:22

Indiana napisał:
Środę to mamy dzisiaj, nawet nie za bardzo krachowa, a co dopiero czarna Laughing
Jak się jutro coś spier..oli, to przynajmniej poniedziałkowe S zamknę na jakimś plusie :-)
Czyli muszę czekać i czekać, żeby a nuż jakiś plus się zrobił na pozycji, a miszcz już ze dwa razy dołek i szczyt wyłapał sygnał systemu
Chyba pier... te swoje systemy i zacznę grać jak rekin giełdy pod odwrotne reko Miszcza, będę kosił kasę jak Michu - 30% dzień w dzień dopingg
Trza by tylko znaleźć wspólnika (co niniejszym czynię - kto dorzuci dychę? Może Realista? ), żeby zrzucić cię na jakąś koszerną flaszkę dla miszcza, żeby sygnały podawał przed fixem, a nie 2h po What a Face
Indiana, Twoja strategia zarabiania wymaga dużego dopracowania!
Przeczytaj jakąś książkę o tradingu, wynotuj sobie parę banałów typu "gra z trendem ", "stawiamy stopy, bez stopów gra frajer" itp. Słowem kluczem jest "gra z trendem" i "wiem kiedy odejść od stołu". I już jesteś forumowym guru otrzymującym się z gry na rynkach!
Niedowiarkom (czasem się trafiają ) można napisać że są gejami, mogą Ci loda zrobić itd. Można jeszcze dodać o ministrancie zerżniętym przez proboszcza żeby każdy wiedział jaki jesteś postępowy.....
Wykres, koniecznie z linią trendu można ściągnąć np. ze Stoqa i masz kompletną strategię na bycie forumowym guru i trzecią na forum osobą zarabiającą, zarabiającą.............i jeszcze raz zarabiającą Basketball Basketball Basketball
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 20:24

Re Frater:
Nie gadaj tyle, tylko szarpnij się i dorzuć do flaszki dla miszcza, samemu tak ciężko 20zeta wysupłać w kryzysie  What a Face

Re Realista
Chyba robi się okazja.

Jak będzie po 20 USD, to chyba kupię sobie za 100k ropki tyle, żeby nawet przy 0 USD nie pękał depozyt dopingg
Tylko kuwa jak to policzyć, ile to lotów, jak w życiu ani pół pozycji na forexie nie miałem scratch
Zobaczę na link Bogdana study Dobra, już mam: 1 lot na ropie to odpowiednik 106 tys złotych (przy obecnej cenie 27 USD!), depozyt wymagany 3500 zeta, swapów nie liczą.
Czyli w skrócie: kupując 1 lota po 20 USD mając 80k depozytu (20/27x106k = 79k), poczekam z rok aż pójdzie na 40 USD, to po roku mam 160k depozytu.
Dobrze to policzyłem?

To teraz realnie, może z 0.1 lota za 10k to się szarpnę? Hmm. Tylko trzeba najpierw konto w Bosiu założyć. Hmm.

Tylko ile jeszcze kutasy policzą za trzymanie takiej pozycji przez rok, czy jakieś ich zakichane zmiany serii scratch


Ostatnio zmieniony przez Indiana dnia Sro 10 Lut 2016, 20:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 20:35

Indiana napisał:
Re Frater:
Nie gadaj tyle, tylko szarpnij się i dorzuć do flaszki dla miszcza, samemu tak ciężko 20zeta wysupłać w kryzysie  What a Face

Re Realista
Chyba robi się okazja.
Jak będzie po 20 USD, to chyba kupię sobie za 100k ropki tyle, żeby nawet przy 0 USD nie pękał depozyt dopingg
Tylko kuwa jak to policzyć, ile to lotów, jak w życiu ani pół pozycji na forexie nie miałem scratch
Zobaczę na link Bogdana study
Tylko ile jeszcze kutasy policzą za trzymanie takiej pozycji przez rok scratch
Mówiąc brutalnie, wyjębią Cię albo na comiesięcznych rolowaniach albo na codziennych swapach Basketball
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 20:47

To co miesiąc mają matoły zmiany serii???? Chyba ich poje...ło, nie muszę oczywiście zgadywać że różnica na seriach jest zawsze w plecy lol!
Czyli pier..lę forex, GPW rządzi Laughing
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 21:00

Indiana napisał:
To co miesiąc mają matoły zmiany serii???? Chyba ich poje...ło, nie muszę oczywiście zgadywać że różnica na seriach jest zawsze w plecy lol!
Czyli pier..lę forex, GPW rządzi Laughing
Dokładnie tak, co miesiąc rolowanie i co m-c w plecy affraid Jak nie rolują to swap 7day/weekly.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38699
Registration date : 25/10/2010

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 21:13

Indiana napisał:
To co miesiąc mają matoły zmiany serii???? Chyba ich poje...ło, nie muszę oczywiście zgadywać że różnica na seriach jest zawsze w plecy lol!
Czyli pier..lę forex, GPW rządzi Laughing

Sprawa sie rypla lol!
"Oczy w podloge". lol!

Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 22:07

Na czym Wy qwa gracie What a Face
Przecież na takich warunkach, to nie idzie regularnie zarabiać, a już o utrzymaniu się z tego to nie ma mowy...
To już szybciej można zarobić w pokera, przy założeniu że nie gra się z szulerami - w sumie gra w pokera z szulerami to mniej więcej równe szanse jak tutaj gracie ze szfagrami na ich warunkach i zasadach....
Nic dziwnego, że ta takich warunkach 95% graczy wpierdala kasę.... What a Face
Pier.olę, nawet już nie myślę o wchodzeniu w forex, zupełnie nie na mój styl grania. Rozumiem jeszcze, jak ktoś wchodzi na kilka minut / godzin, to idzie jakoś ominąć połowę pułapek, ale to też kwestia czasu aż przewiozą na kilka dobrych %, tak jak np. japoniec wczoraj i dziś.

Na GPW-uni, mimo iż to taki mały i płytki rynek, to jak wdupczyłem się z wysoko branymi elkami, to zrolowałem je sobie praktycznie za darmo na odległą serię, nic mnie to nie kosztowało (a nawet zarobiłem spory%, bo dalekie serie są niżej wyceniane o dywidendy), leży sobie za darmo i czeka na lepsze czasy. Żadnych swapów ani innych rolowań nie ma, umówmy się że u nas bez problemu idzie się przerolować na następną serię po tej samej cenie. Na foreksie już byłbym bankrutem, a tutaj grając systemami resztą depozytu wyszedłem na plus na całości, a gdzie tam jeszcze do 2500 Basketball
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 22:08

http://www.tvn24.pl/pomorze,42/szczecin-udomowiona-wiewiorka,617804.html
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12622
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 22:19

Indiana napisał:
Na czym Wy qwa gracie What a Face
Przecież na takich warunkach, to nie idzie regularnie zarabiać, a już o utrzymaniu się z tego to nie ma mowy...
To już szybciej można zarobić w pokera, przy założeniu że nie gra się z szulerami - w sumie gra w pokera z szulerami to mniej więcej równe szanse jak tutaj gracie ze szfagrami na ich warunkach i zasadach....
Nic dziwnego, że ta takich warunkach 95% graczy wpierdala kasę.... What a Face
Pier.olę, nawet już nie myślę o wchodzeniu w forex, zupełnie nie na mój styl grania. Rozumiem jeszcze, jak ktoś wchodzi na kilka minut / godzin, to idzie jakoś ominąć połowę pułapek, ale to też kwestia czasu aż przewiozą na kilka dobrych %, tak jak np. japoniec wczoraj i dziś.

Na GPW-uni, mimo iż to taki mały i płytki rynek, to jak wdupczyłem się z wysoko branymi elkami, to zrolowałem je sobie praktycznie za darmo na odległą serię, nic mnie to nie kosztowało (a nawet zarobiłem spory%, bo dalekie serie są niżej wyceniane o dywidendy), leży sobie za darmo i czeka na lepsze czasy. Żadnych swapów ani innych rolowań nie ma, umówmy się że u nas bez problemu idzie się przerolować na następną serię po tej samej cenie. Na foreksie już byłbym bankrutem, a tutaj grając systemami resztą depozytu wyszedłem na plus na całości, a gdzie tam jeszcze do 2500 Basketball
indiana demo nie kosztuje, ani nie boli- nie budź ludzi ze snu lol!
jedyna możliwosc zarobku jaka jest "możliwa" to spekulacja akcjami i to jak ktoś ma szczęście, wszystko co na lewarze to już sukces jak jestes na zero . a forex to już lepiej kase na wóde i dziwki w kasynie wydać pirat jak słysze podniety o jenotach edkach ropkach itp to odrazu mam lepszy humor co Ci ludzie mają w głowie 😂
lewy kolejna bramka cheers
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 22:20

Tak sobie patrzę na ten oil na bossafx, i qfa już bym miał L po 27.30, z profitem na dolca w górę, pewnie zaraz cienia puszczą :-)
Kusi, kurka kusi, w sumie takich pozycji z dupy za 100zł na mikrolotach to można pootwierać w pierniki, niech połowa zarobi to będzie gicio, a nawet jak nie to przynajmniej ciekawy sposób na zabawę :-)
I dlatego za wuja nawet demo nie otworzę, bo nawet demo nie mam a samo patrzenie na te wykresy już mnie wciąga, dopiero bym tam kasy wdupił cheers

Na tej samej zasadzie nie miałem nigdy motoru, bo wiem o tym dobrze że do max. tygodnia bym się zabił - jak widzę przyspieszający ścigacz to coś mi się dzieje, wiem dobrze że ciągnąłbym do oporu i jeszcze, jeszcze, jeszcze.... nie no idę spać lol!
Powrót do góry Go down
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16360
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 22:28

Małolat napisał:
Indiana napisał:
Na czym Wy qwa gracie What a Face
Przecież na takich warunkach, to nie idzie regularnie zarabiać, a już o utrzymaniu się z tego to nie ma mowy...
To już szybciej można zarobić w pokera, przy założeniu że nie gra się z szulerami - w sumie gra w pokera z szulerami to mniej więcej równe szanse jak tutaj gracie ze szfagrami na ich warunkach i zasadach....
Nic dziwnego, że ta takich warunkach 95% graczy wpierdala kasę.... What a Face
Pier.olę, nawet już nie myślę o wchodzeniu w forex, zupełnie nie na mój styl grania. Rozumiem jeszcze, jak ktoś wchodzi na kilka minut / godzin, to idzie jakoś ominąć połowę pułapek, ale to też kwestia czasu aż przewiozą na kilka dobrych %, tak jak np. japoniec wczoraj i dziś.

Na GPW-uni, mimo iż to taki mały i płytki rynek, to jak wdupczyłem się z wysoko branymi elkami, to zrolowałem je sobie praktycznie za darmo na odległą serię, nic mnie to nie kosztowało (a nawet zarobiłem spory%, bo dalekie serie są niżej wyceniane o dywidendy), leży sobie za darmo i czeka na lepsze czasy. Żadnych swapów ani innych rolowań nie ma, umówmy się że u nas bez problemu idzie się przerolować na następną serię po tej samej cenie. Na foreksie już byłbym bankrutem, a tutaj grając systemami resztą depozytu wyszedłem na plus na całości, a gdzie tam jeszcze do 2500 Basketball
indiana demo nie kosztuje, ani nie boli- nie budź ludzi ze snu lol!
jedyna możliwosc zarobku jaka jest "możliwa" to spekulacja akcjami i to jak ktoś ma szczęście, wszystko co na lewarze to już sukces jak jestes na zero . a forex to już lepiej kase na wóde i dziwki w kasynie wydać pirat jak słysze podniety o jenotach edkach ropkach itp to odrazu mam lepszy humor co Ci ludzie mają w głowie 😂
lewy kolejna bramka cheers

Małolat dobrze mówi! Dać mu wódki i karnet na dziwki. Very Happy Czekać cierpliwie na hossę głupców, zakupić pod korek i potem legendy pisać. A teraz to lepiej z dala się trzymać. Fantazje o ropie po 40 dolców, gdy ta sunie ostro na 20, lepiej na erotyczne zamienić. Wilk z Wall Street wskazówką. Laughing
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38699
Registration date : 25/10/2010

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 22:30

Indiana napisał:
Na czym Wy qwa gracie What a Face
Przecież na takich warunkach, to nie idzie regularnie zarabiać, a już o utrzymaniu się z tego to nie ma mowy...
To już szybciej można zarobić w pokera, przy założeniu że nie gra się z szulerami - w sumie gra w pokera z szulerami to mniej więcej równe szanse jak tutaj gracie ze szfagrami na ich warunkach i zasadach....
Nic dziwnego, że ta takich warunkach 95% graczy wpierdala kasę.... What a Face
Pier.olę, nawet już nie myślę o wchodzeniu w forex, zupełnie nie na mój styl grania. Rozumiem jeszcze, jak ktoś wchodzi na kilka minut / godzin, to idzie jakoś ominąć połowę pułapek, ale to też kwestia czasu aż przewiozą na kilka dobrych %, tak jak np. japoniec wczoraj i dziś.

Na GPW-uni, mimo iż to taki mały i płytki rynek, to jak wdupczyłem się z wysoko branymi elkami, to zrolowałem je sobie praktycznie za darmo na odległą serię, nic mnie to nie kosztowało (a nawet zarobiłem spory%, bo dalekie serie są niżej wyceniane o dywidendy), leży sobie za darmo i czeka na lepsze czasy. Żadnych swapów ani innych rolowań nie ma, umówmy się że u nas bez problemu idzie się przerolować na następną serię po tej samej cenie. Na foreksie już byłbym bankrutem, a tutaj grając systemami resztą depozytu wyszedłem na plus na całości, a gdzie tam jeszcze do 2500 Basketball

Ja Indiana inaczej zarabiam pieniadze / w przygotowaniu kolejne + 200%/
Ale dziwie sie temu co piszesz o forex.
Jestes juz tyle lat na gieldzie I przeciez to jest zupelnie to samo co forex.
Zagraj sobie lewarem 1:10 /mikroloty/ I ryzyko bedziesz mial tak samo niskie przeciez.
A zasady gry sa przeciez takie same.
Powrót do góry Go down
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16360
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 22:34

Indiana napisał:
Tak sobie patrzę na ten oil na bossafx, i qfa już bym miał L po 27.30, z profitem na dolca w górę, pewnie zaraz cienia puszczą :-)
Kusi, kurka kusi, w sumie takich pozycji z dupy za 100zł na mikrolotach to można pootwierać w pierniki, niech połowa zarobi to będzie gicio, a nawet jak nie to przynajmniej ciekawy sposób na zabawę :-)
I dlatego za wuja nawet demo nie otworzę, bo nawet demo nie mam a samo patrzenie na te wykresy już mnie wciąga, dopiero bym tam kasy wdupił cheers

Na tej samej zasadzie nie miałem nigdy motoru, bo wiem o tym dobrze że do max. tygodnia bym się zabił - jak widzę przyspieszający ścigacz to coś mi się dzieje, wiem dobrze że ciągnąłbym do oporu i jeszcze, jeszcze, jeszcze.... nie no idę spać lol!

Indiana, kupuj siłę, sprzedawaj słabość. Po co bić się z koniem, czy to FW20 czy na OIL, czy na PLNx. Gołym okiem widać, że spadki idą gładko, a wzrosty szarpane są i krótkotrwałe. No to jaki mamy trend? Nawet jeśli się na chwilę zatrzymają (lajk nasza Szkapa), to tylko by znów wymłócić frajera liczącego na odwrócenie trendu. Dżizas, ile to forum ma lat? Poza kilkoma juzerami, czyli Opcjem, Diablo, kaczorem, Panem Nikt czy dexem, to ciężko tu lajv graczy odszukać, chyba że dokładających do biznesu. Ech, za dużo Micha czytam...
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38699
Registration date : 25/10/2010

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 22:38

mariner napisał:
http://www.tvn24.pl/pomorze,42/szczecin-udomowiona-wiewiorka,617804.html

O, EL Szpinako !!! cheers

Juz sie Tak nie oblizuj. geek
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 22:43

Prezes napisał:
Indiana napisał:
Tak sobie patrzę na ten oil na bossafx, i qfa już bym miał L po 27.30, z profitem na dolca w górę, pewnie zaraz cienia puszczą :-)
Kusi, kurka kusi, w sumie takich pozycji z dupy za 100zł na mikrolotach to można pootwierać w pierniki, niech połowa zarobi to będzie gicio, a nawet jak nie to przynajmniej ciekawy sposób na zabawę :-)
I dlatego za wuja nawet demo nie otworzę, bo nawet demo nie mam a samo patrzenie na te wykresy już mnie wciąga, dopiero bym tam kasy wdupił cheers

Na tej samej zasadzie nie miałem nigdy motoru, bo wiem o tym dobrze że do max. tygodnia bym się zabił - jak widzę przyspieszający ścigacz to coś mi się dzieje, wiem dobrze że ciągnąłbym do oporu i jeszcze, jeszcze, jeszcze.... nie no idę spać lol!

Indiana, kupuj siłę, sprzedawaj słabość. Po co bić się z koniem, czy to FW20 czy na OIL, czy na PLNx. Gołym okiem widać, że spadki idą gładko, a wzrosty szarpane są i krótkotrwałe. No to jaki mamy trend? Nawet jeśli się na chwilę zatrzymają (lajk nasza Szkapa), to tylko by znów wymłócić frajera liczącego na odwrócenie trendu. Dżizas, ile to forum ma lat? Poza kilkoma juzerami, czyli Opcjem, Diablo, kaczorem, Panem Nikt czy dexem, to ciężko tu lajv graczy odszukać, chyba że dokładających do biznesu. Ech, za dużo Micha czytam...
Ale w końcu napisałeś coś po ludzku
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38699
Registration date : 25/10/2010

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 22:50

Kurodawa przemawia a usd/jen 113 lol!

Ciekawe czy Ksiaze Ciemnosci usrednia. lol!
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 22:52

Indiana - pytanie o ropę to tak naprawdę nie do jakiego poziomu spadnie tylko jak długo będzie na nich pozostawać.
Wg mnie nie potrwa to długo - wydobycie ropy już spada a nowe projekty zastopowane. Procesy inwestycyjne i uruchomienie wydobycia nie trwa w tej branży kilka tygodni tylko miesiące i lata. A obecnie zarówno w USA, Rosji czy Arabi Saudyjskiej wydobycie na rekordowych poziomach. Dodaj do tego możliwe szoki podażowe (np w wyniku napięcia na Bliskim Wschodzie). A propos - gdyby tam do czegoś doszło z udziałem krajów Zatoki i Iranu to instalacje i transport ropy byłyby pierwszymi ofiarami. Nie wyobrażam sobie jakie byłyby wówczas wzrosty - w każdym razie kolejna akcja podobna do zdjęcia ochrony z pary CHF/EUR przez SNB.

Oczywiście przy normalnych warunkach jest też druga strona medalu - nagromadzone przez półtora roku nadprodukcji zapasy ropy. Dodaj do tego ewentualne spowolnienie gospodarcze na świecie i spadek popytu (na razie cały czas rośnie).
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 22:55

Po 20, no pewnie tyle nie będzie więc po 25 dolców to naprawdę możnaby zarydzykować ze 100k, ale jeśli nie da się tej ropy tak po prostu kupić ze dwa loty i potrzymać przez rok, to jak to mówią na wsi ch.j im w d.pę i kamieni kupę Laughing
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 23:05

to i mamy nowe dołki na ropce What a Face Very Happy


[img]UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 2j0ytnc[/img]
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38699
Registration date : 25/10/2010

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 23:06

Indiana napisał:
Po 20, no pewnie tyle nie będzie więc po 25 dolców to naprawdę możnaby zarydzykować ze 100k, ale jeśli nie da się tej ropy tak po prostu kupić ze dwa loty i potrzymać przez rok, to jak to mówią na wsi ch.j im w d.pę i kamieni kupę Laughing

Laughing
Taki byl plan przeciez. Laughing
Byl. lol!
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38699
Registration date : 25/10/2010

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 23:08

Antek juz wie co na ropce. What a Face
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptySro 10 Lut 2016, 23:40

duży ruch to może być na edku o ile pokonamy ostatnie szczyty. W takim przypadku mielibyśmy za sobą korektę typu irregular failure a po niej z reguły występują fale wydłużone....



Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 EmptyCzw 11 Lut 2016, 00:11


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10 02 2016 r.   UFO - 10 02  2016 r. - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 10 02 2016 r.
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» UFO - 05 02 2016 r.
» UFO - 25 02 2016 r.
» UFO - 15 03 2016 r.
» UFO - 04 04 2016 r.
» UFO - 22 04 2016 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: