Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend

Go down 
+19
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
dex
_ted
bog.dan
mariner303
kiwi
Małolat
zibi
betonowe_buty
kaczor
Brutus
MICHU
Frater
Osły
REALISTA
delphia
spacerolog
thorgall
dziadek
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 29941
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 12:41

dziadek napisał:
kaczor napisał:
dziadek napisał:
kaczor napisał:
dziadek napisał:
kaczor napisał:
kaczor napisał:


.................................................................................................................
......................................................................................................................................
Kaczor, Twój wpis zawierał w zasadzie same inwektywy! Nie znalazłem nic co warto by zachowac dla potomności.  żółta  żółta  pzdr dziadek
A wpis osla co zawiera?
...
Wpis Osła zawiera negatywna ocene kapowania za pieniądze i ma prawo do takiej oceny a na poparcie tego konkretnego, przywołanego przypadku są dokumenty takie czy inne!

A osiol byl w ZSl (do czego sie przyznal) i mial z tego tytulu profity wiec ja tez dokonalem oceny moralnej tego, co za roznica?
...
To że Osioł był w ZSL to jest część Jego narracji na tym forum gdzie pisze jako prywatna osoba. Tu każdy pisze to co uważa i niekoniecznie jest to prawdziwe. Na forum nie jest politykiem i ma prawo nie zgadzać się na krytykę przekraczającą pewną granicę. Wałęsa jest politykiem i na krytykę musi się godzić!
Walesa nie jest juz politykiem a starym dziadkiem, ktory nie moze sie bronic przed hejterami piszacymi anonimowo na roznych forach.
Ja wielokrotnie slysze, ze jestem zlodziejem,zydem i chooy wie kim bo pracuje w branzy finansowej i jakos tych postow nikt nie wycina.
Bronisz zlej sprawy dziadek i tyle i nie uda ci sie tego uargumentowac.
...
Ja niczego nie bronię. To co napisałeś mogłeś napisać nieco innym językiem i byłoby ok.
Wałęsa jest osobą publiczną i ja linczu na Nim nie pochwalam. Ale On też nie jest beż winy w temacie hejtu bo jak nieżyjący poseł K. Świtoń zadał Mu pytanie na temat przeszłości, odpowiedział żeby Go pocałował w dupę! (publicznie)
Ja pamiętam czasy komuny i rozumiem że wszyscy Ci co działali przeciw władzy w jakiś sposób mogli się ubrudzić i nie jest o żaden zarzut. Co innego jednak współpraca za pieniądze. Wałęsa jak został prezydentem zachował się poniżej wszelkich norm, powyrywał kartki z akt które Mu wpadły w ręce i uważa że jest OK! Nie jest ok i długo nie będzie! I obrona tego powoduje skutek odwrotny!

i o to w tym chodzi
co innego gra , a co innego podpierdalanie za kasę

kaczor w swojej świadomości już jest przy niesprzyjających warunkach nastawiony na ewentualne podpierdalanie w celu utrzymania swojej pozycji i lepszego życia skoro rozgrzesza taką sytuację

Wałesa do 88 roku utrzymywał stała korespondencje z Kiszczakiem( listy do siebie pisali)dobryżart ciekawe o czym Question


_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 29941
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 13:19

ja pier**lę świat się kończy Evil or Very Mad

to jakiś amerykański Michu Shocked

sprzedaje trampki po 850 zł i nie ma pieniędzy lol!

http://tvn24bis.pl/lifestyle,87/kanye-west-prosi-o-pieniadze-jest-zbiorka-w-internecie,620062.html

do tego potrzebuje miliarda na swoje wizje dobryżart

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12620
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 13:22

Osły napisał:
betonowe_buty napisał:


zakłady o wyniki meczow piłkarskich to totolotek? puknij się w glowe.
rzeczywiście jesteś Osły w liczbie mnogiej

\no teraz mnie zmiażdżyłeś
nie wiem co odpowiedzieć na tak błyskotliwy , koronny argument Very Happy Very Happy



odwołuje wszystko co wcześniej napisalem i przepraszam zainteresowanych

a to zdzira ta generałowa
tak człowieka oczernić Mad Mad

i qrwa przeproś urbana i szechtera publicznie Mad Exclamation
dostajesz mentalnego bana od gabinetu cieni tego forum , miszcz go wystosował
to forum powinno być pod patronatem palikota , niesioła, celińskiego i ryszarda
konfitura zawsze smaczna afro
Powrót do góry Go down
kiwi

kiwi


Liczba postów : 1750
Registration date : 16/09/2008

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 13:33

Osły napisał:
a teraz na poważnie
to nie ma gorszej kurwy niz kapuś donoszacy za pieniadze
(za pralkę ,  telewizor sprzedawał kolegow  Mad  Mad  )
a milosnikom GW broniącym "bohatera " wyjasniam
ze taka manda w wojne bylaby szmalcownikiem i zydow sprzedawałaby  za boczek czy słoninę  
albo donosiła  na Gestapo na sąsiadów

wtedy by wiedzieli co z mendą zrobic a teraz  jeszcze mende bronią niedobrze mi niedobrze mi
ci co żydów by wydawali nawet za darmo to na tym forum można paru znaleźć
tak po chrześcijańsku
i w niedziele w pierwszej ławce w kościele
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 29941
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 13:39

kiwi napisał:
Osły napisał:
a teraz na poważnie
to nie ma gorszej kurwy niz kapuś donoszacy za pieniadze
(za pralkę ,  telewizor sprzedawał kolegow  Mad  Mad  )
a milosnikom GW broniącym "bohatera " wyjasniam
ze taka manda w wojne bylaby szmalcownikiem i zydow sprzedawałaby  za boczek czy słoninę  
albo donosiła  na Gestapo na sąsiadów

wtedy by wiedzieli co z mendą zrobic a teraz  jeszcze mende bronią niedobrze mi niedobrze mi
ci co żydów by wydawali nawet za darmo to na tym forum można paru znaleźć
tak po chrześcijańsku
i w niedziele w pierwszej ławce w kościele

i tu masz rację Ci wierzący na pokaz to największe kurwy

a Matka Boska z klapy na to wszystko patrzy Evil or Very Mad

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24534
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 13:50

A mi nawet nie chodzi o Bolka.
Mały człowiek to i podpierdalał kolegów za pieniądze.
Chodzi o to że cały okrągły stół był jedną perfidną mistyfikacją.
Skutkiem po 26 latach jest 3 mln młodych emigrantów, bo świnie nie dopuścili do rynku ludzi nie powiązanych z ich sitwą.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 14:01

thorgall napisał:
A mi nawet nie chodzi o Bolka.
Mały człowiek to i podpierdalał kolegów za pieniądze.
Chodzi o to że cały okrągły stół był jedną perfidną mistyfikacją.
Skutkiem po 26 latach jest 3 mln młodych emigrantów, bo świnie nie dopuścili do rynku ludzi nie powiązanych z ich sitwą.
mały cvzlowiek ale w wyniku oszustwa zostal prezydentem
i wtedy szkodził Polsce najbardziej wspierajac uklad -sitwe -mafie

http://niewygodne.info.pl/artykul6/02840-Anna-Walentynowicz-pyta-Lecha-Walese.htm
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 14:10

zibi napisał:
dziadek napisał:
kaczor napisał:
dziadek napisał:
kaczor napisał:
dziadek napisał:
kaczor napisał:

A wpis osla co zawiera?
...
Wpis Osła zawiera negatywna ocene kapowania za pieniądze i ma prawo do takiej oceny a na poparcie tego konkretnego, przywołanego przypadku są dokumenty takie czy inne!

A osiol byl w ZSl (do czego sie przyznal) i mial z tego tytulu profity wiec ja tez dokonalem oceny moralnej tego, co za roznica?
...
To że Osioł był w ZSL to jest część Jego narracji na tym forum gdzie pisze jako prywatna osoba. Tu każdy pisze to co uważa i niekoniecznie jest to prawdziwe. Na forum nie jest politykiem i ma prawo nie zgadzać się na krytykę przekraczającą pewną granicę. Wałęsa jest politykiem i na krytykę musi się godzić!
Walesa nie jest juz politykiem a starym dziadkiem, ktory nie moze sie bronic przed hejterami piszacymi anonimowo na roznych forach.
Ja wielokrotnie slysze, ze jestem zlodziejem,zydem i chooy wie kim bo pracuje w branzy finansowej i jakos tych postow nikt nie wycina.
Bronisz zlej sprawy dziadek i tyle i nie uda ci sie tego uargumentowac.
...
Ja niczego nie bronię. To co napisałeś mogłeś napisać nieco innym językiem i byłoby ok.
Wałęsa jest osobą publiczną i ja linczu na Nim nie pochwalam. Ale On też nie jest beż winy w temacie hejtu bo jak nieżyjący poseł K. Świtoń zadał Mu pytanie na temat przeszłości, odpowiedział żeby Go pocałował w dupę! (publicznie)
Ja pamiętam czasy komuny i rozumiem że wszyscy Ci co działali przeciw władzy w jakiś sposób mogli się ubrudzić i nie jest o żaden zarzut. Co innego jednak współpraca za pieniądze. Wałęsa jak został prezydentem zachował się poniżej wszelkich norm, powyrywał kartki z akt które Mu wpadły w ręce i uważa że jest OK! Nie jest ok i długo nie będzie! I obrona tego powoduje skutek odwrotny!

i o to w tym chodzi
co innego gra , a co innego podpierdalanie za kasę

kaczor w swojej świadomości już jest przy niesprzyjających warunkach nastawiony na ewentualne podpierdalanie w celu utrzymania swojej pozycji i lepszego życia skoro rozgrzesza taką sytuację

Wałesa do 88 roku utrzymywał stała  korespondencje z Kiszczakiem( listy do siebie pisali)dobryżart  ciekawe o czym  Question


typowy pisiak co krzyczy, gdy jeszcze dowody nie zostały zbadane.
a po drugie jeśli to trudno to tobie sobie wyobrazić to donosy często były fałszowane, a pieniądze brali ci co fałszowali z SB. - - taka ubecka kombinacja.
a po trzecie to zadnej logiki nie ma w tym co mowi Kiszczakowa, ze maz trzymal te teczki, bo dbal o Walese. a prawda była taka, ze SB Kiszczaka wyslala do komisji Nobla sfałszowane dokumenty na Walese i wskutek tego nagrodę Nobla dostal rok później.
To co zrobil Kiszczak to oplucie dokonan Walesy i Solidarnosci i państwa po 1989. Komuchowii tylko o to chodzilo. A teraz dzieci o mentalności komuchow się z tego ciesza i glownie sa w PiSie na czele z Jaroslawem i spisosławem Macierewiczem i bylym komunistycznym prokuratorem Piotrowiczem.
ja się pytam gdzie sa teczki na Jaroslawa i Macierewcza ?

w ogole ekscytowanie się ubeckimi papierami to dla mnie forma popierania komunistow. granie po ich stronie. bo UBEK to typowa menda dla mnie co mogla napisac w papierach dla pieniędzy i awansu co mu kazali.
-ale żeby to zrozumieć to trzeba być dojrzałym i nie pakowac w glowe botoksu ....
Powrót do góry Go down
mariner303




Liczba postów : 17
Registration date : 23/05/2015

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 14:19

betonowe_buty napisał:
zibi napisał:
dziadek napisał:
kaczor napisał:
dziadek napisał:
kaczor napisał:
dziadek napisał:

...
Wpis Osła zawiera negatywna ocene kapowania za pieniądze i ma prawo do takiej oceny a na poparcie tego konkretnego, przywołanego przypadku są dokumenty takie czy inne!

A osiol byl w ZSl (do czego sie przyznal) i mial z tego tytulu profity wiec ja tez dokonalem oceny moralnej tego, co za roznica?
...
To że Osioł był w ZSL to jest część Jego narracji na tym forum gdzie pisze jako prywatna osoba. Tu każdy pisze to co uważa i niekoniecznie jest to prawdziwe. Na forum nie jest politykiem i ma prawo nie zgadzać się na krytykę przekraczającą pewną granicę. Wałęsa jest politykiem i na krytykę musi się godzić!
Walesa nie jest juz politykiem a starym dziadkiem, ktory nie moze sie bronic przed hejterami piszacymi anonimowo na roznych forach.
Ja wielokrotnie slysze, ze jestem zlodziejem,zydem i chooy wie kim bo pracuje w branzy finansowej i jakos tych postow nikt nie wycina.
Bronisz zlej sprawy dziadek i tyle i nie uda ci sie tego uargumentowac.
...
Ja niczego nie bronię. To co napisałeś mogłeś napisać nieco innym językiem i byłoby ok.
Wałęsa jest osobą publiczną i ja linczu na Nim nie pochwalam. Ale On też nie jest beż winy w temacie hejtu bo jak nieżyjący poseł K. Świtoń zadał Mu pytanie na temat przeszłości, odpowiedział żeby Go pocałował w dupę! (publicznie)
Ja pamiętam czasy komuny i rozumiem że wszyscy Ci co działali przeciw władzy w jakiś sposób mogli się ubrudzić i nie jest o żaden zarzut. Co innego jednak współpraca za pieniądze. Wałęsa jak został prezydentem zachował się poniżej wszelkich norm, powyrywał kartki z akt które Mu wpadły w ręce i uważa że jest OK! Nie jest ok i długo nie będzie! I obrona tego powoduje skutek odwrotny!

i o to w tym chodzi
co innego gra , a co innego podpierdalanie za kasę

kaczor w swojej świadomości już jest przy niesprzyjających warunkach nastawiony na ewentualne podpierdalanie w celu utrzymania swojej pozycji i lepszego życia skoro rozgrzesza taką sytuację

Wałesa do 88 roku utrzymywał stała  korespondencje z Kiszczakiem( listy do siebie pisali)dobryżart  ciekawe o czym  Question


typowy pisiak co krzyczy, gdy jeszcze dowody nie zostały zbadane.
a po drugie jeśli to trudno to tobie sobie wyobrazić to donosy często były fałszowane, a pieniądze brali ci co fałszowali z SB. - - taka ubecka kombinacja.
a po trzecie to zadnej logiki nie ma w tym co mowi Kiszczakowa, ze maz trzymal te teczki, bo dbal o Walese. a prawda była taka, ze SB Kiszczaka wyslala do komisji Nobla sfałszowane dokumenty na Walese i wskutek tego nagrodę Nobla dostal rok później.
To co zrobil Kiszczak to oplucie dokonan Walesy i Solidarnosci i państwa po 1989. Komuchowii tylko o to chodzilo. A teraz dzieci komuchow się z tego ciesza i glownie sa w PiSie na czele z Jaroslawem i spisosławem Macierewiczem i bylym komunistycznym prokuratorem Piotrowiczem.
ja się pytam gdzie sa teczki na Jaroslawa i Macierewcza ?

w ogole ekscytowanie się ubeckimi papierami to dla mnie forma popierania komunistow. granie po ich stronie.

trudno niech ma Dziadek uciechę ze zbanowania mnie na pół roku

Gdańsk-Wrzeszcz centrum- postawiono pomnik Walentynowicz
naocznemu świadkowi tamtych czasów
uważała Wałęsę za ścierwo i była przez to gnojona
a ty tu pierdolisz farmazony

Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 14:26

mariner303 napisał:
betonowe_buty napisał:
zibi napisał:
dziadek napisał:
kaczor napisał:
dziadek napisał:
kaczor napisał:


A osiol byl w ZSl (do czego sie przyznal) i mial z tego tytulu profity wiec ja tez dokonalem oceny moralnej tego, co za roznica?
...
To że Osioł był w ZSL to jest część Jego narracji na tym forum gdzie pisze jako prywatna osoba. Tu każdy pisze to co uważa i niekoniecznie jest to prawdziwe. Na forum nie jest politykiem i ma prawo nie zgadzać się na krytykę przekraczającą pewną granicę. Wałęsa jest politykiem i na krytykę musi się godzić!
Walesa nie jest juz politykiem a starym dziadkiem, ktory nie moze sie bronic przed hejterami piszacymi anonimowo na roznych forach.
Ja wielokrotnie slysze, ze jestem zlodziejem,zydem i chooy wie kim bo pracuje w branzy finansowej i jakos tych postow nikt nie wycina.
Bronisz zlej sprawy dziadek i tyle i nie uda ci sie tego uargumentowac.
...
Ja niczego nie bronię. To co napisałeś mogłeś napisać nieco innym językiem i byłoby ok.
Wałęsa jest osobą publiczną i ja linczu na Nim nie pochwalam. Ale On też nie jest beż winy w temacie hejtu bo jak nieżyjący poseł K. Świtoń zadał Mu pytanie na temat przeszłości, odpowiedział żeby Go pocałował w dupę! (publicznie)
Ja pamiętam czasy komuny i rozumiem że wszyscy Ci co działali przeciw władzy w jakiś sposób mogli się ubrudzić i nie jest o żaden zarzut. Co innego jednak współpraca za pieniądze. Wałęsa jak został prezydentem zachował się poniżej wszelkich norm, powyrywał kartki z akt które Mu wpadły w ręce i uważa że jest OK! Nie jest ok i długo nie będzie! I obrona tego powoduje skutek odwrotny!

i o to w tym chodzi
co innego gra , a co innego podpierdalanie za kasę

kaczor w swojej świadomości już jest przy niesprzyjających warunkach nastawiony na ewentualne podpierdalanie w celu utrzymania swojej pozycji i lepszego życia skoro rozgrzesza taką sytuację

Wałesa do 88 roku utrzymywał stała  korespondencje z Kiszczakiem( listy do siebie pisali)dobryżart  ciekawe o czym  Question


typowy pisiak co krzyczy, gdy jeszcze dowody nie zostały zbadane.
a po drugie jeśli to trudno to tobie sobie wyobrazić to donosy często były fałszowane, a pieniądze brali ci co fałszowali z SB. - - taka ubecka kombinacja.
a po trzecie to zadnej logiki nie ma w tym co mowi Kiszczakowa, ze maz trzymal te teczki, bo dbal o Walese. a prawda była taka, ze SB Kiszczaka wyslala do komisji Nobla sfałszowane dokumenty na Walese i wskutek tego nagrodę Nobla dostal rok później.
To co zrobil Kiszczak to oplucie dokonan Walesy i Solidarnosci i państwa po 1989. Komuchowii tylko o to chodzilo. A teraz dzieci komuchow się z tego ciesza i glownie sa w PiSie na czele z Jaroslawem i spisosławem Macierewiczem i bylym komunistycznym prokuratorem Piotrowiczem.
ja się pytam gdzie sa teczki na Jaroslawa i Macierewcza ?

w ogole ekscytowanie się ubeckimi papierami to dla mnie forma popierania komunistow. granie po ich stronie.

trudno niech ma Dziadek uciechę ze zbanowania mnie na pół roku

Gdańsk-Wrzeszcz centrum- postawiono pomnik Walentynowicz
naocznemu świadkowi tamtych czasów
uważała Wałęsę za ścierwo i była przez to gnojona
a ty tu pierdolisz farmazony


podziękuj organizatorom lotu Tupolewa do Smolenska, temu co musial wyladowac we mgle i temu drugiemu co teraz czerpie profity z okłamywania, ze już jej i innych nie ma


Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Sob 20 Lut 2016, 14:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
bog.dan




Liczba postów : 1030
Registration date : 30/06/2013

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 14:26

co do Lecha Wałęsy... to fakt że by TW już mnie tak mocno nie irytuje (chociaż irytuje dalej).. ale fakt że sie do tego nie przyznał, i zacieral po drodze ślady to juz bardzo..

szkoda, ze nie dokonano lustracj 25 lat temu.. było wyplenić do żywego gorącym żelazem.. a tak, Kiszczak trzyma se zabezpieczenie w postaci kwitów na pół 'elyt' salonu.. ch.. wie ile decyzji polityczno-gospodarczych było podjętych pod szantażem w ciągu tych 25 lat..
śmieszą mnie te wątpliwości ze może to fałszywki.. myslicie ze szef bezpieki, który znał sie na teczkach jak nikt inny trzyma jako zabezp 'fałszywki'?

słyszę ze niszczymy autorytet.. ze Wałęsa to taki nasz 'brand' za granicą.. tylko ze ten autorytet został zniszczony najbardziej przez samego Wałęse..
te milion wersji.. co wpis to inna.. teraz wymyślił jakiegoś 'sprawcę', któremu dał słowo honoru ze nie ujawni.. a już prośba do Kiszczakowej żeby mu wystawiła świadectwo moralności.. to nawet nie zasługuje na komentarz..

ale jeszcze raz napisze.. teraz, kiedy odwaga mocno staniała, to każdy sie zarzeka ze by sie nie złamał.. a gówno prawda.. łamali skurwysyny nie takich kozaków.. a to bo kariera naukowa, a to bo choroba w rodzinie i potrzebna operacja zagranicą, a to sprawy 'intymne' z podstawianiem kochanki czy sprawy rodzinne (kontakt z dzieckiem po rozwodzie).. itd.. więc najprościej było powiedziec prawdę.. Wałesie zabrakło odwagi albo dał sie dalej manipulować Wachowskiemu.. i wyszło jak wyszło
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 14:33

zibi napisał:
dziadek napisał:
kaczor napisał:
dziadek napisał:
kaczor napisał:
dziadek napisał:
kaczor napisał:

A wpis osla co zawiera?
...
Wpis Osła zawiera negatywna ocene kapowania za pieniądze i ma prawo do takiej oceny a na poparcie tego konkretnego, przywołanego przypadku są dokumenty takie czy inne!

A osiol byl w ZSl (do czego sie przyznal) i mial z tego tytulu profity wiec ja tez dokonalem oceny moralnej tego, co za roznica?
...
To że Osioł był w ZSL to jest część Jego narracji na tym forum gdzie pisze jako prywatna osoba. Tu każdy pisze to co uważa i niekoniecznie jest to prawdziwe. Na forum nie jest politykiem i ma prawo nie zgadzać się na krytykę przekraczającą pewną granicę. Wałęsa jest politykiem i na krytykę musi się godzić!
Walesa nie jest juz politykiem a starym dziadkiem, ktory nie moze sie bronic przed hejterami piszacymi anonimowo na roznych forach.
Ja wielokrotnie slysze, ze jestem zlodziejem,zydem i chooy wie kim bo pracuje w branzy finansowej i jakos tych postow nikt nie wycina.
Bronisz zlej sprawy dziadek i tyle i nie uda ci sie tego uargumentowac.
...
Ja niczego nie bronię. To co napisałeś mogłeś napisać nieco innym językiem i byłoby ok.
Wałęsa jest osobą publiczną i ja linczu na Nim nie pochwalam. Ale On też nie jest beż winy w temacie hejtu bo jak nieżyjący poseł K. Świtoń zadał Mu pytanie na temat przeszłości, odpowiedział żeby Go pocałował w dupę! (publicznie)
Ja pamiętam czasy komuny i rozumiem że wszyscy Ci co działali przeciw władzy w jakiś sposób mogli się ubrudzić i nie jest o żaden zarzut. Co innego jednak współpraca za pieniądze. Wałęsa jak został prezydentem zachował się poniżej wszelkich norm, powyrywał kartki z akt które Mu wpadły w ręce i uważa że jest OK! Nie jest ok i długo nie będzie! I obrona tego powoduje skutek odwrotny!

i o to w tym chodzi
co innego gra , a co innego podpierdalanie za kasę

kaczor w swojej świadomości już jest przy niesprzyjających warunkach nastawiony na ewentualne podpierdalanie w celu utrzymania swojej pozycji i lepszego życia skoro rozgrzesza taką sytuację

Wałesa do 88 roku utrzymywał stała  korespondencje z Kiszczakiem( listy do siebie pisali)dobryżart  ciekawe o czym  Question


kaczor zeznawal w mlodosci w wielu sparwach roznych i nigdy nikogo nei wysypal, ty bys leszczu od razu sie przypucowal jakby ci psiarnia pogrozila.
Smiesza mnie tacy jak ty leszcze mowiacy o rzeczach o ktorych nie maja pojecia
Powrót do góry Go down
_ted




Liczba postów : 272
Location : Łódż
Registration date : 03/02/2008

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 14:34

http://m.wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,106542,19639164,andrzej-zulawski-bledy-ktorych-juz-nie-naprawie-wywiad.html
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 14:40

thorgall napisał:
A mi nawet nie chodzi o Bolka.
Mały człowiek to i podpierdalał kolegów za pieniądze.
Chodzi o to że cały okrągły stół był jedną perfidną mistyfikacją.
Skutkiem po 26 latach jest 3 mln młodych emigrantów, bo świnie nie dopuścili do rynku ludzi nie powiązanych z ich sitwą.

chodzi o to, ze skonczyl się komunizm w '89, a spoleczenstwo po Solidarnosci uwierzylo w komusze obiecanki i krzyczało "komuno wroc" i na nich głosowali, na Millera, na Kwasniewskiego itd. bo nie mogli sobie poradzić z tym, ze trzeba odpowiadać za siebie, a państwo nic za darmo nie da. i co tak krzyczeli głosowali na komuchow, sami ich wspierali, a teraz udaja wielkich antysystemowcow i glosuja na mentalny PRL w postaci PiS i Kukiz '15. minelo wiele lat zanim poparcie dla postkomunistów spadlo poniżej kilku %. co cwanszy komuch jest tez teraz w partii np. taki prokurator PRLu.


Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Sob 20 Lut 2016, 14:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 14:44

Małolat napisał:
Osły napisał:
betonowe_buty napisał:


zakłady o wyniki meczow piłkarskich to totolotek? puknij się w glowe.
rzeczywiście jesteś Osły w liczbie mnogiej

\no teraz mnie zmiażdżyłeś
nie wiem co odpowiedzieć na tak błyskotliwy , koronny argument Very Happy Very Happy



odwołuje wszystko co wcześniej napisalem i przepraszam zainteresowanych

a to zdzira ta generałowa
tak człowieka oczernić Mad Mad

i  qrwa  przeproś urbana  i  szechtera publicznie Mad Exclamation
dostajesz mentalnego bana od gabinetu cieni tego forum , miszcz go wystosował
to forum powinno być pod patronatem palikota , niesioła, celińskiego i ryszarda
konfitura zawsze smaczna afro

Palikot był jedynym politykiem występującym otwarcie przeciwko okupacji Afganistanu przez polskie wojska. Mordowanie ludzi za publiczne pieniądze to jest istotny temat. Kto podpisał, i kto ma na kogo kwit, jest w porównaniu do tego nieistotne.
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 14:47

dex napisał:
Małolat napisał:
Osły napisał:
betonowe_buty napisał:


zakłady o wyniki meczow piłkarskich to totolotek? puknij się w glowe.
rzeczywiście jesteś Osły w liczbie mnogiej

\no teraz mnie zmiażdżyłeś
nie wiem co odpowiedzieć na tak błyskotliwy , koronny argument Very Happy Very Happy



odwołuje wszystko co wcześniej napisalem i przepraszam zainteresowanych

a to zdzira ta generałowa
tak człowieka oczernić Mad Mad

i  qrwa  przeproś urbana  i  szechtera publicznie Mad Exclamation
dostajesz mentalnego bana od gabinetu cieni tego forum , miszcz go wystosował
to forum powinno być pod patronatem palikota , niesioła, celińskiego i ryszarda
konfitura zawsze smaczna afro

Palikot był jedynym politykiem występującym otwarcie przeciwko okupacji Afganistanu przez polskie wojska. Mordowanie ludzi za publiczne pieniądze to jest istotny temat. Kto podpisał, i kto ma na kogo kwit, jest nieistotne.

slowo komucha bylego prokuratora PRLu ważniejsze - wystarczylo, ze powiedział, ze on nic takiego nie robil, nie kapowal, a brązowy krzyz zasługi PRLdostal a dziś rządzi. i teraz cieszy gebe siedząc z glowami PiSu w Sejmie i ustanawiając socjalistyczno-komunistyczne prawo nie liczace się z nikim.
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 14:57

betonowe_buty napisał:
dex napisał:
Małolat napisał:
Osły napisał:
betonowe_buty napisał:


zakłady o wyniki meczow piłkarskich to totolotek? puknij się w glowe.
rzeczywiście jesteś Osły w liczbie mnogiej

\no teraz mnie zmiażdżyłeś
nie wiem co odpowiedzieć na tak błyskotliwy , koronny argument Very Happy Very Happy



odwołuje wszystko co wcześniej napisalem i przepraszam zainteresowanych

a to zdzira ta generałowa
tak człowieka oczernić Mad Mad

i  qrwa  przeproś urbana  i  szechtera publicznie Mad Exclamation
dostajesz mentalnego bana od gabinetu cieni tego forum , miszcz go wystosował
to forum powinno być pod patronatem palikota , niesioła, celińskiego i ryszarda
konfitura zawsze smaczna afro

Palikot był jedynym politykiem występującym otwarcie przeciwko okupacji Afganistanu przez polskie wojska. Mordowanie ludzi za publiczne pieniądze to jest istotny temat. Kto podpisał, i kto ma na kogo kwit, jest nieistotne.

slowo komucha bylego prokuratora PRLu ważniejsze - wystarczylo, ze powiedział, ze on nic takiego nie robil, nie kapowal, a brązowy krzyz zasługi PRLdostal a dziś rządzi. i teraz cieszy gebe siedząc z glowami PiSu w Sejmie i ustanawiając socjalistyczno-komunistyczne prawo nie liczace się z nikim.

Mnie to nie interesuje kto co mówi, tylko co kto robi - który polityk jest odpowiedzialny za śmierć ludzi, a większość jest. Miller, Tusk, Komorowski, Kwaśniewski, Kaczyńscy, wszyscy są ludobójcami. Nie ma tu nic do tłumaczenia.

EDIT: Prawo Polskie zabrania obrażania głowy państwa, więc oczywiście cofam to co powiedziałem. dobryżart


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Sob 20 Lut 2016, 15:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
mariner303




Liczba postów : 17
Registration date : 23/05/2015

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 14:58

mnich ksiądz Międlar jest the best
Pośpieszalski jest the best
tak trzymać
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24534
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 15:00

mariner303 napisał:
mnich ksiądz Międlar jest the best
Pośpieszalski jest the best
tak trzymać

brawo mariner że przechytrzyłeś adminów i uciekłeś z więzienia Laughing
Powrót do góry Go down
kiwi

kiwi


Liczba postów : 1750
Registration date : 16/09/2008

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 15:08

Dziwne ostatnio były te negocjacje w Brukseli. Wszyscy prosili się Brytyjczyków żeby ci zostali w ue.
Ku.....!
Jak się nie podoba to wypied.....ć!!!
To samo nasi i Węgrzy. Jak ktoś nie potrafi liczyć to niech kilka lat popatrzy z boku i wróci na kolanach. Jeśli w tym czasie putin łapy na tym nie położy.
Brakuje polityków z jajami. Hollande, Cameron, Renzi, Obama, Endrju D. - same ciepłe kluchy. Już nawet Merkelową to wszystko widać zaczyna przerastać. Nic dziwnego że putin robi co chce. Jedyny który się mu stawia to Erdogan. Tylko że to następny świr.

a u nas polskie bagienko
teczki z przed 20 lat, smoleńsk
na kilka lat starczy
Powrót do góry Go down
mariner303




Liczba postów : 17
Registration date : 23/05/2015

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 15:10

thorgall napisał:
mariner303 napisał:
mnich ksiądz Międlar jest the best
Pośpieszalski jest the best
tak trzymać

brawo mariner że przechytrzyłeś adminów i uciekłeś z więzienia Laughing

ostatnio obejrzałem program Pośpieszalskoego
nie jestem pedofilem ale piękna dziewczyna z ONR wyraziła to co czuję
pozdrawiam

Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24534
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 15:14

mariner303 napisał:
thorgall napisał:
mariner303 napisał:
mnich ksiądz Międlar jest the best
Pośpieszalski jest the best
tak trzymać

brawo mariner że przechytrzyłeś adminów i uciekłeś z więzienia Laughing

ostatnio obejrzałem program Pośpieszalskoego
nie jestem pedofilem ale piękna dziewczyna z ONR wyraziła to co czuję
pozdrawiam


UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 767691
mariner, kiedyś odejdą ci adminowie, zostanie ci przywrócony honor i dostaniesz gwiazdki za walkę o prawdę Twisted Evil
serce mnie boli jak patrzę jak musisz znosić te tortury i upokarzania psychiczne przez tych terrorystów forumowych


Ostatnio zmieniony przez thorgall dnia Sob 20 Lut 2016, 15:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 15:16

bog.dan napisał:
co do Lecha Wałęsy... to fakt że by TW już mnie tak mocno nie irytuje (chociaż irytuje dalej).. ale fakt że sie do tego nie przyznał, i zacieral po drodze ślady to juz bardzo..

szkoda, ze nie dokonano lustracj 25 lat temu.. było wyplenić do żywego gorącym żelazem.. a tak, Kiszczak trzyma se zabezpieczenie w postaci kwitów na pół 'elyt' salonu.. ch.. wie ile decyzji polityczno-gospodarczych było podjętych pod szantażem w ciągu tych 25 lat..
śmieszą mnie te wątpliwości ze może to fałszywki.. myslicie ze szef bezpieki, który znał sie na teczkach jak nikt inny trzyma jako  zabezp 'fałszywki'?

słyszę ze niszczymy autorytet.. ze  Wałęsa to taki nasz 'brand' za granicą.. tylko ze ten autorytet został zniszczony najbardziej przez samego Wałęse..
te milion wersji.. co wpis to inna.. teraz wymyślił jakiegoś 'sprawcę', któremu dał słowo honoru ze nie ujawni.. a już prośba do Kiszczakowej żeby mu wystawiła świadectwo moralności.. to nawet nie zasługuje na komentarz..

ale jeszcze raz napisze.. teraz, kiedy odwaga mocno staniała, to każdy  sie zarzeka ze by sie nie złamał.. a gówno prawda.. łamali skurwysyny nie takich kozaków.. a to bo kariera naukowa, a to bo choroba w rodzinie i potrzebna operacja zagranicą, a to sprawy 'intymne' z podstawianiem kochanki czy sprawy rodzinne (kontakt  z dzieckiem po rozwodzie).. itd..  więc najprościej było powiedziec prawdę.. Wałesie zabrakło  odwagi albo dał sie dalej manipulować Wachowskiemu.. i wyszło jak wyszło

otóż to. Nie ma żadnych wątpliwości co do współpracy Wałęsy z SB w latach 70 tych. Mało tego Wałęsa popełnił przestępstwo zabierając dokumenty z teczki Bolka.

ciekawą opinię przedstawił na swej stronie Stanisław Remuszko
http://www.remuszko.pl/akta_bolka/bolek.php

"(..)Niedługo potem miałem okazję rozmawiać z wybitnym warszawskim adwokatem (wcześniej wyjawił mi, że uważa się za narodowca). Gdy zrelacjonowałem mu stan moich dociekań, mecenas spytał: - I po cóż pan grzebie w tym wszystkim? Odparłem z wiarą - Szukam prawdy. Ona nas wyzwoli. Lecz mecenas rzekł surowo: - Bez przesady, panie Stanisławie, bez przesady. Nie wszystko z Pisma trzeba brać dosłownie. Cóż jest prawda? Przecie prócz prawd materialnych istnieją prawdy świętej wiary, a także prawdy narodowe, jest Bóg, Honor i Ojczyzna, jest też pełna złotych legend Tradycja i dla milionów rodaków są to wartości tak ważne, jak polskie Barwy albo Hymn. Lud chce widzieć w Wałęsie swego Króla Lecha, i to, czy ćwierć wieku temu patriotycznie skoczył przez płot, czy też został agenturalnie przywieziony motorówką, dla tych milionowych rzesz nie ma już żadnego znaczenia. Powiedzmy, że udowodnisz pan czarno na białym, że z Wałęsą było inaczej. I co? I nic. Pańska prywatna prawda tylko osłabi moc Narodowego Ducha. Dlatego jako szczery Polak radzę: lepiej niech zostanie, jak jest... (..)"

oczywiście Bolek to tylko symbol i Ci politycy którzy Go bronią bronią po prostu układu z Magdalenki. Walka toczy się właśnie o to.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38673
Registration date : 25/10/2010

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 15:18

Widzę mamy nowego usera na forum.

Witaj Dywizjon 303 Smile
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 15:21

Osły napisał:
http://teresakiszczak.bloog.pl/?smoybbtticaid=616839
Z niebytu
21. 01.2016  |  15:18
Z niebytu
Wyłaniają się z niebytu
Rządzą naszymi umysłami
Opętują, porywają, ludzi ..
Kimże  oni są, kimże?
Potworami, gadami...
Jakimi potworami?
Z wybitnymi umysłami
Z niezwykłymi umiejętnościami
Dlaczego im się poddajemy?
Niezwykła mądrość?
Wąż uwiódł Ewę? Wąż Eskulapa?
Węże faraonów? święte smoki?
Dlaczego w to wierzymy?
Możesz wierzyć lub  nie wierzyć
.......
stwierdzam ze spokojnie mogłaby pisać na UFO  (po 18-tej ) Very Happy

"Padają gdzieś tam słowa złe, nienawistne
Do ciebie. Ludzi pełnych zła, ludzi zakłamanych.
Tyle kłamstw jest kierowanych
Do człowieka, który pracował tylko dla dobra Polaków
Twoje bohaterskie czyny, kiedyś zostaną odkryte.
Teraz zapisane są zapewne gdzieś w niebie.

Czyta je tylko Bóg.
To Ty zakazałeś użycia broni w Kopalni Wujek
Nie wydałeś nigdy w życiu żadnego
rozkazu użycia broni, żadnego.
Panoszy się nienawiść do
Człowieka tego, który czynił dobro.
Człowieka uczciwego
.
Tchórzliwość dochodzi do głosu
Tchórzliwość i nienawiść
Ludzi młodych, nie znających prawdy o polskiej historii

Praniu mózgu poddanych celowo
Niech im Bóg przebaczy
Ty im pewnie już przebaczyłeś
mój najdroższy, jedyny.
Bóg zna prawdę najdroższy
Bóg Ci zapłaci za wszystkie krzywdy
Które niewdzięczny, niegodny Polak Ci czyni.

Bóg Ci za to zapłaci mój najdroższy, jedyny ."

wygląda że kiszczakowa ostatnie półwiecze spędziła zamknięta w słoiku za złotymi/różowymi firankami, całkiem jest odklejona i pierdolnięta. brak słów. Shocked
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38673
Registration date : 25/10/2010

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 15:21

Patrzcie jakiego esemesa dostałem.

Ross Poldark
24,9917,90 zł

Ross Poldark, zmęczony krwawą wojną w Ameryce, wraca do domu w Wielkiej Brytanii. Jego ojciec nie żyje, majątek jest zrujnowany, ukochana zaręczyła się z kuzynem. Życie bohatera zmienia się całkowicie, gdy pewnego dnia zabiera do domu ubogą dziewczynę.
Przeczytaj już dziś ›

Na pewno nie przeczytam tego. Smile
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 15:34

zibi napisał:
ja pier**lę świat się kończy Evil or Very Mad

to jakiś amerykański Michu Shocked

sprzedaje trampki po 850 zł i nie ma pieniędzy lol!

http://tvn24bis.pl/lifestyle,87/kanye-west-prosi-o-pieniadze-jest-zbiorka-w-internecie,620062.html

do tego potrzebuje miliarda na swoje wizje dobryżart

"Kanye West powtarza nam, że jest największym żyjącym artystą oraz największym artystą w historii. Wielcy artyści potrzebują wsparcia finansowego, aby osiągnąć pełny potencjał" - wyjaśnia dalej.

Zbiórka pieniędzy dla Westa trwa od 15 lutego. Do środy do godziny 14.00 udało się zebrać 294 dolary, a pieniądze wpłaciło 48 osób. Do 53 milionów jeszcze więc trochę brakuje.

O "nieco" więcej poprosił natomiast Marka Zuckerberga. West chciałby, aby założyciel i prezes Facebooka zainwestował w jego "pomysły" okrągły miliard dolarów. "Jedną z najfajniejszych rzeczy, jaką kiedykolwiek możesz zrobić to pomóc mi w potrzebie" - zwrócił się do Zuckerberga. "Nie mam środków, aby stworzyć to co naprawdę chcę" - dodał.
Twierdzi też, że przed śmiercią zdobędzie 100 nagród Grammy. Poskarżył się również, że ludzie nie dają pieniędzy "prawdziwym artystom" jak on, tylko przeznaczają je na otwieranie szkół w Afryce." dobryżart
W serii opublikowanych tweetów West nazywa siebie Michaelem Jordanem i Stephenem Curry muzyki. Smile


fuktycznie zibi, wykapany Miszka, który jest największym artystą forexu oraz najlepszym graczem w historii forexu. a Wielcy artyści potrzebują wsparcia finansowego, aby osiągnąć pełny potencjał. Jedną z najfajniejszych rzeczy, jaką kiedykolwiek możesz zrobić to pomóc Michowi w potrzebie. cheers
Powrót do góry Go down
mariner303




Liczba postów : 17
Registration date : 23/05/2015

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 15:36

thorgall napisał:
mariner303 napisał:
thorgall napisał:
mariner303 napisał:
mnich ksiądz Międlar jest the best
Pośpieszalski jest the best
tak trzymać

brawo mariner że przechytrzyłeś adminów i uciekłeś z więzienia Laughing

ostatnio obejrzałem program Pośpieszalskoego
nie jestem pedofilem ale piękna dziewczyna z ONR wyraziła to co czuję
pozdrawiam


UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 767691
mariner, kiedyś odejdą ci adminowie, zostanie ci przywrócony honor i dostaniesz gwiazdki za walkę o prawdę Twisted Evil
serce mnie boli jak patrzę jak musisz znosić te tortury i upokarzania psychiczne przez tych terrorystów forumowych

takie mam zdanie i poglądy
nie można dopuścić aby nas zakrzyczeli
bo taka jest polityka lewaków
wyzwać od durniów debili idiotów
zdyskredytować ośmieszyć
nazwać alkoholikami i nawiedzonymi
hej
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 15:39

dex napisał:


Mnie to nie interesuje kto co mówi, tylko co kto robi - który polityk jest odpowiedzialny za śmierć ludzi, a większość jest. Miller, Tusk, Komorowski, Kwaśniewski, Kaczyńscy, wszyscy są ludobójcami. Nie ma tu nic do tłumaczenia.

EDIT: Prawo Polskie zabrania obrażania głowy państwa, więc oczywiście cofam to co powiedziałem. dobryżart

obrażania panującej głowy państwa, ale byłą to może już można. Suspect  Wink

o np powiemy że bierut był bandytą. można czy nie?. Very Happy
Powrót do góry Go down
mariner303




Liczba postów : 17
Registration date : 23/05/2015

UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 20 Lut 2016, 15:46

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
dex napisał:


Mnie to nie interesuje kto co mówi, tylko co kto robi - który polityk jest odpowiedzialny za śmierć ludzi, a większość jest. Miller, Tusk, Komorowski, Kwaśniewski, Kaczyńscy, wszyscy są ludobójcami. Nie ma tu nic do tłumaczenia.

EDIT: Prawo Polskie zabrania obrażania głowy państwa, więc oczywiście cofam to co powiedziałem. dobryżart

obrażania panującej głowy państwa, ale byłą to może już można. Suspect  Wink

o np powiemy że bierut był bandytą. można czy nie?. Very Happy

napisz coś co nawet ja zrozumiem

Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend   UFO  20 - 21 02  2018 r. Weekend - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 2 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» UFO 10 - 11 02 2018 r. Weekend
» UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend
» UFO 10 - 12 11 2018 r. Weekend
» UFO 28-29 04 2018 r. Weekend
» UFO 30 06 - 01 07 2018 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: