Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend

Go down 
+17
Brutus
Frater
Ezet
Krzysztof
mariner
delphia
REALISTA
bog.dan
MICHU
zibi
Osły
SYLWESTER
Indiana
thorgall
dex
spacerolog
dziadek
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
fxdetal

fxdetal


Liczba postów : 161
Registration date : 09/12/2013

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 05 Mar 2016, 20:22

zibi napisał:
mariner napisał:

sprawa wczorajszego wypadku prezydenta

no więc mamy szczęście w nieszczęście że u władzy jest PIS
inaczej już by były 2 komisje i zadyma na całego


jebany sierściuch Lis wczoraj niemało orgazmu na tweterze nie dostał w związku z ta sytuacja i żałował że tam brzozy nie było Evil or Very Mad
Jakoś nikt nie ma jednak odwagi żeby napisać że to swoi mogli "upomnieć" pana prezydenta że jest za mało "prawilny" i następnym razem....... Chyba nie będzie następnego razu.
Powrót do góry Go down
fxdetal

fxdetal


Liczba postów : 161
Registration date : 09/12/2013

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 05 Mar 2016, 20:53

5 marca 1953 r. zmarł Chorąży pokoju i wolności narodów,  Tytan myśli i czynów, Generalissimus Józef Wissarionowicz Stalin! Myślę że Mariner powinien napisać jakąś okolicznościową laurkę bo przecież Ruskie nas lubią a to że Genialny Filolog był Gruzinem to chyba jeden chooy!
Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6142
Registration date : 22/12/2011

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 05 Mar 2016, 21:03

Dopóki Michu Dexa nie przeprosi to będę go z palca przewijał.
Micha, nie Dexa.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 05 Mar 2016, 21:04

fxdetal napisał:
5 marca 1953 r. zmarł Chorąży pokoju i wolności narodów,  Tytan myśli i czynów, Generalissimus Józef Wissarionowicz Stalin! Myślę że Mariner powinien napisać jakąś okolicznościową laurkę bo przecież Ruskie nas lubią a to że Genialny Filolog był Gruzinem to chyba jeden chooy!

laurkę to niech napiszą Chazarzy czy inni Żydzi
którzy stanowili trzon bolszewickiej władzy i gnębili zarówno Rosjan jak i Polaków

Powrót do góry Go down
fxdetal

fxdetal


Liczba postów : 161
Registration date : 09/12/2013

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 05 Mar 2016, 21:17

mariner napisał:
fxdetal napisał:
5 marca 1953 r. zm76uuthjarł Chorąży pokoju i wolności narodów,  Tytan myśli i czynów, Generalissimus Józef Wissarionowicz Stalin! Myślę że Mariner powinien napisać jakąś okolicznościową laurkę bo przecież Ruskie nas lubią a to że Genialny Filolog był Gruzinem to chyba jeden chooy!

laurkę to niech napiszą Chazarzy czy inni Żydzi
którzy stanowili trzon bolszewickiej władzy i gnębili zarówno Rosjan jak i Polaków

Ale Ruscy których tak lubisz to właśnie mieszanka Chazarów, Tatarów i innych nacji bo byli przez wieki całe gwałceni (także oralnie i analnie) przez Waregów, Mongołów i insze dzikie narody z czego powstała naprawdę chujowa mieszanka kacapów których Ty lubisz i chooy w to wbijasz!!!
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30010
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 05 Mar 2016, 21:31

fxdetal napisał:
zibi napisał:
mariner napisał:

sprawa wczorajszego wypadku prezydenta

no więc mamy szczęście w nieszczęście że u władzy jest PIS
inaczej już by były 2 komisje i zadyma na całego


jebany sierściuch Lis wczoraj niemało orgazmu na tweterze nie dostał w związku z ta sytuacja i żałował że tam brzozy nie było Evil or Very Mad
Jakoś nikt nie ma jednak odwagi żeby napisać że to swoi mogli "upomnieć" pana prezydenta że jest za mało "prawilny" i następnym razem....... Chyba nie będzie następnego razu.

Lisowi nie darmo nadali tytuł hieny roku

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 05 Mar 2016, 21:36

fxdetal napisał:
mariner napisał:
fxdetal napisał:
5 marca 1953 r. zm76uuthjarł Chorąży pokoju i wolności narodów,  Tytan myśli i czynów, Generalissimus Józef Wissarionowicz Stalin! Myślę że Mariner powinien napisać jakąś okolicznościową laurkę bo przecież Ruskie nas lubią a to że Genialny Filolog był Gruzinem to chyba jeden chooy!

laurkę to niech napiszą Chazarzy czy inni Żydzi
którzy stanowili trzon bolszewickiej władzy i gnębili zarówno Rosjan jak i Polaków

Ale Ruscy których tak lubisz to właśnie mieszanka Chazarów, Tatarów i innych nacji bo byli przez wieki całe gwałceni (także oralnie i analnie) przez Waregów, Mongołów i insze dzikie narody z czego powstała naprawdę chujowa mieszanka kacapów których Ty lubisz i chooy w to wbijasz!!!

jest cały czas parcie aby ciągle antagonizować Polaków i Rosjan - czemu ??????

natomiast prawda o wpływie i postawach Żydów na terytorium obu państw jest ciągle tabu
i nie jest przedstawiana w głównych mediach - czemu ???

Powrót do góry Go down
fxdetal

fxdetal


Liczba postów : 161
Registration date : 09/12/2013

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 05 Mar 2016, 21:38

zibi napisał:
fxdetal napisał:
zibi napisał:
mariner napisał:

sprawa wczorajszego wypadku prezydenta

no więc mamy szczęście w nieszczęście że u władzy jest PIS
inaczej już by były 2 komisje i zadyma na całego


jebany sierściuch Lis wczoraj niemało orgazmu na tweterze nie dostał w związku z ta sytuacja i żałował że tam brzozy nie było Evil or Very Mad
Jakoś nikt nie ma jednak odwagi żeby napisać że to swoi mogli "upomnieć" pana prezydenta że jest za mało "prawilny" i następnym razem....... Chyba nie będzie następnego razu.

Lisowi nie darmo nadali tytuł hieny roku
Nie na darmo ale jakbyś poczytał prawicowych blogerów i dziennikarzy niepokornych jak choćby Pereire, Feusette, Janeckiego czy Jastrzębowskiego to byś powiedział: "kudy jemu".
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 05 Mar 2016, 21:42

RE Fxdetal - tutaj niestety prawda z tym kacapskim pochodzeniem, ale tak samo jest prawdą że prawowici potomkowie Abrahama - naród wybrany - po wiekach życia pod islamskim panowaniem przeszli na islam. Dalej zamieszkują tereny obecnego Izraela, ale teraz ten lud to po prostu Palestyńczycy - mili, kulturalni, uśmiechnięci ludzie prześladowani we własnym kraju przez obcych najeźdźców - chazarów, którzy z prawdziwymi Żydami nie mają wiele wspólnego, poza tym że kiedyś ich władcą został Żyd i narzucił nową religię.

Michu - przeproś DEX-a, jako jedyny chyba tutaj szanował Cię mimo wszystkiego co robisz i robiłeś, nie żartował z ciebie, próbował z tobą normalnie zagadać, a ty go do fosy dałeś? Mnie to dziwne że dopiero teraz, sam mam cię w fosie od kilku miechów i czytam tylko jak ktoś zacytuje, ale DEX-a? Tylko wariat wsadza DEXa- do fosy, bardzo ciekawie i życzliwie do ludzi pisze.
Do czasu aż DEX nie wróci będę o tobie michu pisał z małej litery, bo na dużą nie zasługujesz...
Powrót do góry Go down
fxdetal

fxdetal


Liczba postów : 161
Registration date : 09/12/2013

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 05 Mar 2016, 21:43

mariner napisał:
fxdetal napisał:
mariner napisał:
fxdetal napisał:
5 marca 1953 r. zm76uuthjarł Chorąży pokoju i wolności narodów,  Tytan myśli i czynów, Generalissimus Józef Wissarionowicz Stalin! Myślę że Mariner powinien napisać jakąś okolicznościową laurkę bo przecież Ruskie nas lubią a to że Genialny Filolog był Gruzinem to chyba jeden chooy!

laurkę to niech napiszą Chazarzy czy inni Żydzi
którzy stanowili trzon bolszewickiej władzy i gnębili zarówno Rosjan jak i Polaków

Ale Ruscy których tak lubisz to właśnie mieszanka Chazarów, Tatarów i innych nacji bo byli przez wieki całe gwałceni (także oralnie i analnie) przez Waregów, Mongołów i insze dzikie narody z czego powstała naprawdę chujowa mieszanka kacapów których Ty lubisz i chooy w to wbijasz!!!

jest cały czas parcie aby ciągle antagonizować Polaków i Rosjan - czemu ??????

natomiast prawda o wpływie i postawach Żydów na terytorium obu państw jest ciągle tabu
i nie jest przedstawiana w głównych mediach - czemu ???

Czyli jakby Żydzi nie antaganizowali to Ruscy byliby jeszcze lepsi i jeszcze bardziej lubiani??? Chyba też ich polubie ale na razie chooy w nich wbijam!
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38701
Registration date : 25/10/2010

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 05 Mar 2016, 21:43

ZdB.

Dex onegdaj pisał że nie mam tzw środków przenoszenia i faktycznie sprawa ugrzezla.
Dla mnie tylko ugrzezla bo bal jest w najlepsze.
A wczoraj pisał że rynki są w czarnej d.
I tak jakoś po postach pingwina o kopaniu wziąłem osobiście do siebie.
Ach te podteksty.

Czy takie wyjaśnienie coś uzasadnia?

Jestem tu bardzo lubiany jako worek treningowy.
Powrót do góry Go down
fxdetal

fxdetal


Liczba postów : 161
Registration date : 09/12/2013

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 05 Mar 2016, 21:53

@Indiana
Palestyńczycy są potomkami Filistynów a nie pochodzą absolutnie od dwunastu pokoleń. Jehowa skazał Filistynów na wytępienie ale niestety naród wybrany realizując wole bożą zbytnio się nie przyłożył chociaż i dzisiaj robią co mogą!
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 05 Mar 2016, 21:58

U nas Żydzi w 1939r, na terenie wschodniej RP zajętym przez Sowietów masowo donosili na Polaków, sami masowo zapisywali się do sowieckich służb i za najmniejsze korzyści bezwzględnie prześladowali i mordowali Polaków. Polacy po wejściu Niemców odpłacili w niektórych miejscowościach za krzywdy doznane od Żydów, i stąd bierze się przekonanie niektórych o antysemityźmie Polaków, szczególnie na Kresach Wschodnich. Właściwie, gdyby nie Żydzi, to nasze relacje z ruskimi wyglądałyby o niebo lepiej.
Coś w tym jest, że nikt Żydów nie trawi, i to od tysiąca lat są wyrzucani i gnębieni po całej Europie, to nie przypadek...

Re Fxdetal: zrobiono badania genetyczne, Palestyńczycy to właśnie potomkowie Abrahama, a wśród Żydów tylko około 10%. Reszta to jakieś azjatyckie mieszanki...
Zresztą Żydzi przyjmują z otwartymi ramionami każdego Żyda z dowolnego miejsca na świecie, sam widziałem ośrodki pomagające w przystosowaniu do życia w Izraelu dla Żydów z kilku krajów afrykańskich, państwo izraelskie zapewnia im mieszkania i jakieś utrzymanie, dla każdego Żyda ze świata, stąd taka grabież palestyńskich ziem, budują tysiące nowych domów dla nowych Żydów.
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 05 Mar 2016, 22:08

Indiana napisał:
U nas Żydzi w 1939r, na terenie wschodniej RP zajętym przez Sowietów masowo donosili na Polaków, sami masowo zapisywali się do sowieckich służb i za najmniejsze korzyści bezwzględnie prześladowali i mordowali Polaków. Polacy po wejściu Niemców odpłacili w niektórych miejscowościach za krzywdy doznane od Żydów, i stąd bierze się przekonanie niektórych o antysemityźmie Polaków, szczególnie na Kresach Wschodnich. Właściwie, gdyby nie Żydzi, to nasze relacje z ruskimi wyglądałyby o niebo lepiej.
Coś w tym jest, że nikt Żydów nie trawi, i to od tysiąca lat są wyrzucani i gnębieni po całej Europie, to nie przypadek...

Re Fxdetal: zrobiono badania genetyczne, Palestyńczycy to właśnie potomkowie Abrahama, a wśród Żydów tylko około 10%. Reszta to jakieś azjatyckie mieszanki...
...
Indiana to chyba niedokładnie tak. Trzeba przyznać że Ruscy nie mordowali Polaków za to że byli Polakami tylko dlatego że uznawali ich za wrogów, klasowych czy innych.
Nawet w Katyniu nie stosowano tego kryterium. Mordowano Ich bo byli oficerami armii która w 1920 roku przetrzepała im dupę a przekrój narodowościowy był szeroki.
Natomiast Ukraincy mordowali dokładnie za to że byli Polakami, dorosłych i dzieci i to było prawdziwe ludobójstwo które zresztą sobie wypisali na sztandarach np. takie hasło: "Lachiw wyriżem, Żydiw wydusym a Ukrajinu stworyty musym"

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g


Ostatnio zmieniony przez dziadek dnia Sob 05 Mar 2016, 23:15, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
fxdetal

fxdetal


Liczba postów : 161
Registration date : 09/12/2013

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 05 Mar 2016, 22:14

@Indiana
Bez urazy ale to co piszesz to są bzdury z którymi nie chce mi się polemizować. Skoro twierdzisz że Filistyni to Żydzi a Żydzi przyjmują wszystkich i otaczają opieką to dlaczego nie przyjmą Żydów/Filistynów i byłoby po konflikcie? Przecież przyjmują wszystkich Żydów z całego świata???
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 05 Mar 2016, 22:18

Z Ukraińcami to problemy ciągnęły się od wieków, najpierw my ich wykorzystywaliśmy, te ziemie co parę lat przechodziły z rąk do rąk, robili powstania przeciwko nam, aż na końcu stało się najgorsze - rzeź pod koniec IIWŚ.
Teraz jestem neutralny, jak najbardziej chciałbym żyć w przyjaźni z Ukrainą , ale najpierw muszę usłyszeć wyraźne "Przepraszamy" i  można po tym normalnie współpracować jak ludzie. Natomiast jeśli oni dalej u siebie czczą zbrodniarza Banderę i innych tego typu, to nie chcę mieć z nimi nic wspólnego, niech sobie sami radzą z ruską agresją.

Kacapy od zawsze byli naszymi wrogami, przez tysiąc lat ani jedna pozytywna rzecz nie spotkała Polaków od strony ruskich. Ani żadna wiedza z tej strony nie przyszła (to ostatni ciemnogród), ani umiejętności (Żydzi wygnani z zachodniej Europy przynajmniej nas czegoś nauczyli, w większości byli to dobrzy rzemieślnicy), ani nic innego. No żywcem nie mam najmniejszego pomysłu, co od tysiąca lat dobrego z Rosji przyszło, choćby najbłachsze, walonki czy coś w tym stylu, no nic. Tylko wojny, ludobójstwo, rozbiory, więzienia i zsyłki i głód.

Fxdetal:
Ani razu nie użyłem słowa Filistyni, nie mam bladego pojęcia co się z nimi stało, wiem jedynie że badania genetyczne dowiodły że lud wybrany to dzisiejsi Palestyńczycy i około 10% Żydów mieszkających w Izraelu, o Filistyńczykach nie wiem nic. Pozostałe 90% Żydów to Chazarzy z domieszką nawróconych na judaizm mieszkańców Afryki i Azji.
Może jaśniej: potomkowie Abrahama to Palestyńczycy, a oni obecnie wyznają islam - wiec są wrogami nr 1 państwa Izrael, a rządzący w Izraelu Chazarzy przyjmują choćby i Indian z Madagaskaru, byleby wyznawali religię mojżeszową.
Powrót do góry Go down
fxdetal

fxdetal


Liczba postów : 161
Registration date : 09/12/2013

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 05 Mar 2016, 22:31

Indiana napisał:
Z Ukraińcami to problemy ciągnęły się od wieków, najpierw my ich wykorzystywaliśmy, te ziemie co parę lat przechodziły z rąk do rąk, robili powstania przeciwko nam, aż na końcu stało się najgorsze - rzeź pod koniec IIWŚ.
Teraz jestem neutralny, jak najbardziej chciałbym żyć w przyjaźni z Ukrainą , ale najpierw muszę usłyszeć wyraźne "Przepraszamy" i  można po tym normalnie współpracować jak ludzie. Natomiast jeśli oni dalej u siebie czczą zbrodniarza Banderę i innych tego typu, to nie chcę mieć z nimi nic wspólnego, niech sobie sami radzą z ruską agresją.

Kacapy od zawsze byli naszymi wrogami, przez tysiąc lat ani jedna pozytywna rzecz nie spotkała Polaków od strony ruskich. Ani żadna wiedza z tej strony nie przyszła (to ostatni ciemnogród), ani umiejętności (Żydzi wygnani z zachodniej Europy przynajmniej nas czegoś nauczyli, w większości byli to dobrzy rzemieślnicy), ani nic innego. No żywcem nie mam najmniejszego pomysłu, co od tysiąca lat dobrego z Rosji przyszło, choćby najbłachsze, walonki czy coś w tym stylu, no nic. Tylko wojny, ludobójstwo, rozbiory, więzienia i zsyłki i głód.

Fxdetal:
Ani razu nie użyłem słowa Filistyni, nie mam bladego pojęcia co się z nimi stało, wiem jedynie że badania genetyczne dowiodły że lud wybrany to dzisiejsi Palestyńczycy i około 10% Żydów mieszkających w Izraelu, o Filistyńczykach nie wiem nic. Pozostałe 90% Żydów to Chazarzy z domieszką nawróconych na judaizm mieszkańców Afryki i Azji.
Może jaśniej: potomkowie Abrahama to Palestyńczycy, a oni obecnie wyznają islam - wiec są wrogami nr 1 państwa Izrael, a rządzący w Izraelu Chazarzy przyjmują choćby i Indian z Madagaskaru, byleby wyznawali religię mojżeszową.
Może przywołaj jakieś źródła bo to co piszesz brzmi kuriozalnie nawet na zdrowy rozum. Pochodzenie etniczne Palestyńczyków i szerzej Arabów nie budzi żadnych wątpliwościi kontrowersji a ich pochodzenie od Abrahama potwierdza również Biblia. Zamiast bzdur z prawicowych portali poczytaj trochę naukowych opracowań a potem zapraszam do dyskusji!
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 05 Mar 2016, 22:32

@ Indiana
to dalej nienawidź Rosjan, idż na mecze z Rosją i gwiżdż na sportowców
wywieraj na zwykłych Rosjanach presję
w końcu padną na kolana i się ukorzą i zaczną nas lubić i szanować

Powrót do góry Go down
fxdetal

fxdetal


Liczba postów : 161
Registration date : 09/12/2013

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 05 Mar 2016, 22:38

Bez urazy Panowie ale jak nie ma Osła i Barana to nie ma z kim podyskutować na wysokim, merytorycznym poziomie.Idę sobie!
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 05 Mar 2016, 23:08

Brawo My!

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 2wf794z
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 05 Mar 2016, 23:52

Mariner - ruski od tysiąca lat nie mieli Rosjanina na tronie, najpierw rządzili Wikingowie, potem kalejdoskop, dopiero po Chruszczowie (ukrainiec) jakiś rusek doszedł do władzy :-) Obcy władcy mordowali wszystkich, najbardziej jednak ruskich.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38701
Registration date : 25/10/2010

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptySob 05 Mar 2016, 23:57

Jezeli ten /wlasnie ten /esemes jest prawdziwy to jest to najpiekniejszy esemes w moim zyciu. Very Happy

Esemes warty tych 6 lat I warty zeby niczego nie zalowac Smile

Smile Smile Smile Smile Smile

Przepraszam. Jak tu teraz zawrocic ? Embarassed
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 06 Mar 2016, 00:02

MICHU napisał:
ZdB.

Dex onegdaj pisał że nie mam tzw środków przenoszenia i faktycznie sprawa ugrzezla.
Dla mnie tylko ugrzezla bo bal jest w najlepsze.
A wczoraj pisał że rynki są w czarnej d.
I tak jakoś po postach pingwina o kopaniu wziąłem osobiście do siebie.
Ach te podteksty.

Czy takie wyjaśnienie coś uzasadnia?

Jestem tu bardzo lubiany jako worek treningowy.

Nie napisałem, że rynki są w czarnej d***.
Napisałem tylko że gruby jest w takiej sytuacji, bo po zleceniach widać, że nie ma siły zmusić leszcza do oddania eL.
https://ufoforum.forumotion.com/t4269p150-ufo-04-03-2016-r#1014990
Kasa zaczyna spływać z wał street na main street.

A że bierzesz wszystko do siebie, to się nie dziw, że czujesz się po tym jak worek treningowy.
Jaki człowiek by to wytrzymał? Michu, nie jesteśmy mitologicznymi Atlasami!
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 06 Mar 2016, 02:17


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 06 Mar 2016, 02:21


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38701
Registration date : 25/10/2010

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 06 Mar 2016, 08:24

dex napisał:
MICHU napisał:
ZdB.

Dex onegdaj pisał że nie mam tzw środków przenoszenia i faktycznie sprawa ugrzezla.
Dla mnie tylko ugrzezla bo bal jest w najlepsze.
A wczoraj pisał że rynki są w czarnej d.
I tak jakoś po postach pingwina o kopaniu wziąłem osobiście do siebie.
Ach te podteksty.

Czy takie wyjaśnienie coś uzasadnia?

Jestem tu bardzo lubiany jako worek treningowy.

Nie napisałem, że rynki są w czarnej d***.
Napisałem tylko że gruby jest w takiej sytuacji, bo po zleceniach widać, że nie ma siły zmusić leszcza do oddania eL.
https://ufoforum.forumotion.com/t4269p150-ufo-04-03-2016-r#1014990
Kasa zaczyna spływać z wał street na main street.

A że bierzesz wszystko do siebie, to się nie dziw, że czujesz się po tym jak worek treningowy.
Jaki człowiek by to wytrzymał? Michu, nie jesteśmy mitologicznymi Atlasami!

Jesli mialbym sie posluzyc analogia do czasow mitologicznych to moje zycie jest jak zycie Syzyfa.
Ku przypomnieniu.

Syzyf (gr. Σίσυφος Sísyphos, Sisyphos Aiolides, łac. Sisyphus) – w mitologii greckiej założyciel i król miasta Efyra (późniejszy Korynt), syn Eola. Postać tragiczna. Archetyp. Miał być ojcem Odyseusza i Glaukosa późniejszego króla Koryntu. Bogowie lubili Syzyfa i zapraszali go na swoje uczty, skąd król zawsze podkradał trochę ambrozji, a także słuchał pogłosek i plotek wymienianych przy stole, które potem powtarzał wśród innych śmiertelnych. Bogowie wybaczali jego przewinienia, do czasu gdy zdradził pewien poufny sekret Zeusa.
Wtedy to bogowie zdecydowali, że ukarzą Syzyfa wieczną i bezużyteczną pracą - ma on wtaczać na szczyt ogromnej góry wielki głaz, który jednak przed wierzchołkiem zawsze wymyka mu się z rąk i stacza się na sam dół zbocza
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38701
Registration date : 25/10/2010

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 06 Mar 2016, 08:36

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 2s19nir

Ufff... to juz chyba ostatni raz !!!

lol! lol! lol! lol! lol!


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Nie 06 Mar 2016, 08:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
bog.dan




Liczba postów : 1030
Registration date : 30/06/2013

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 06 Mar 2016, 08:39

zauważyliście, że jak media się uprą na kogoś to wszystkie jadą w tym samy tonie.. tak jaby dostali wytyczne..

Njusy nt Donalda Trumpa prawie zawsze opatrzone sa przymiotnikiem 'kontrowersyjny".. tak jakby mial dwa imiona Kontrowersyjny Donald Trump..
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38701
Registration date : 25/10/2010

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 06 Mar 2016, 08:45

Z cyklu na wesolo Smile


UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Oh3cpd


Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38701
Registration date : 25/10/2010

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 06 Mar 2016, 08:50

UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Wqpt2c


Przestancie wreszcie tego biednego
Micha w wala robic bo biedaczysko az piszczy !!!


lol! lol! lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend   UFO  05 - 06 03  2016 r. Weekend - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 05 - 06 03 2016 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO 27 - 28 02 2016 r. Weekend
» UFO 24 -25 09 2016 r. Weekend
» UFO 04 - 05 06 2016 r. Weekend
» UFO 30 - 31 07 2016 r. Weekend
» UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: