Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 20 04 2016 r.

Go down 
+14
kiwi
kaczor
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Małolat
myśliwyl
ból i cierpienie
Reser
zibi
dex
thorgall
Osły
REALISTA
delphia
dziadek
18 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 00:29

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Dave, dziadek, inwestor,


Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g


Ostatnio zmieniony przez dziadek dnia Sro 20 Kwi 2016, 01:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 00:44

natknąłem się na taką ciekawostkę

http://arctic.atmos.uiuc.edu/cryosphere/antarctic.sea.ice.interactive.html

jak widać na wykresie powierzchnia lodu morskiego wzrosła, spadła i ponownie wzrosła o kilka mln km2 w ciągu zaledwie kilku dni. Sytuacja która nie miała miejsca w historii pomiarów

na biegunie Północnym podobnie choć skala bez porównania mniejsza.

http://arctic.atmos.uiuc.edu/cryosphere/arctic.sea.ice.interactive.html


czyli albo mieliśmy do czynienia z fizycznym zjawiskiem i lód błyskawicznie zamarzał a następnie topił się z ogromną szybkością by za moment wrócić do "średniej" albo coś zakłóciło pomiary. Problem w tym że tego rodzaju zakłócenia wykryłyby też inne urządzenia.

ciekawe jakie wytłumaczenie wymyślą naukowcy
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43778
Registration date : 03/09/2007

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 06:02

Ja już po modlitwie.
Moze być ciekawie Twisted Evil
http://www.pb.pl/4430467,85365,pis-bierze-sie-za-polisolokaty
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43778
Registration date : 03/09/2007

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 06:05

http://www.pb.pl/4430465,30979,dow-jones-najwyzej-od-lipca


Wzięciem cieszyły się udziały w spółce Hasbro, jednym z największych producentów zabawek. Kurs zwyżkował o ponad 5 proc. po tym jak firma pochwaliła się lepszymi niż oczekiwano wynikami kwartalnymi. Stało się tak m.in. dzięki figurkom z filmów Disneya o Księżniczkach i Krainy Lodu.

no no, ozywienie gospodarcze widać gołym okiem.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 07:39

REALISTA napisał:
Ja już po modlitwie.
Moze być ciekawie Twisted Evil
http://www.pb.pl/4430467,85365,pis-bierze-sie-za-polisolokaty

czytelnik 2016-04-19

"jeśli rząd zbyt szeroko otworzy furtkę posiadaczom polisolokat, to mogą oni w krótkim czasie wycofać 55,5 mld zł, trzymanych obecnie w tych produktach, co może zagrozić stabilności branży." takie teksty są nieodpowiedzialne bo oznacza to innymi słowami że złodziej nie może zwrócić pieniędzy jeśli oznaczałoby to dla niego kłopoty finansowe !!!


Ted 2016-04-19

do czytelnik: Trafny argument. Dodam, że wmawia się, iż zwrot ukradzionych pieniędzy zaszkodzi nie tylko złodziejowi ale całemu rynkowi ... nie sądziłem że przyjdzie mi żyć w tak absurdalnych czasach. Prawo w pierwszej kolejności powinno chronić ofiarę nie oprawcę !!


UFO - 20 04  2016 r. 767691 UFO - 20 04  2016 r. 767691 UFO - 20 04  2016 r. 767691
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24535
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 07:46

Kazik Staszewski do Jacka kurskiego.

Panie Kurski, Patrycja jest elegancka i miła, więc nie podkreśliła. Ja mogę, bo Pan jesteś buc i arogant a pana ego rozdęte jak pusty wór.
Z Pana powodu przykro mi, że zabrałem Patrycję na koncert pamięci jej Ojca - Jacka Kaczmarskiego.
Widziałem na żywo w życiu setki koncertów, organizowałem od 89 r. trasy Jacka Kaczmarskiego, ale czegoś takiego nie przeżyłem nigdy.
Nikt z nas wrażliwych i znających granice między sztuką a żenadą nie byłby nigdy w stanie czegoś takiego wymyślić, zwłaszcza podczas spotkania upamiętniającego naszego najwybitniejszego poetę i barda.
Gdy przez Panią Popek był zapowiadany przez 5 minut gość specjalny koncertu, czekałem z zaciekawieniem na wyjście jakiegoś wybitnego Artysty.
Gdy zobaczyłem Pana na scenie pomyślałem, że pan jako Prezes TVP przywita ludzi, coś powie o Jacku, zniknie, ew. usiądzie w prezesowskim rzędzie. Ale nie, pan postanowił wykorzystać publiczną, profesjonalną estradę i ludzi przybyłych dla Jacka do własnego wiecu politycznego.
Na podrzędnych festiwalach odpadłby pan w eliminacjach wstępnych, prócz pana rodziny i podwładnych nikt by nie przyszedł słuchać pana śpiewu i grania o ile takich słów w ogóle można tu użyć.
Pożartował Pan, zdjął krawacik i zaśpiewał „Katyń” i „Sen Katarzyny II”. Pana fobie antyrosyjskie i antyniemieckie szczególnie dały o sobie znać w Katarzynie, gdzie w miejsce słów z oryginalnych zwrotek Pan wyłącznie śpiewał chyba ulubione frazy. Czy Kreml i Niemra to pana słowa klucze, słowa obsesje? Takie, że zmienia pan słowa w wierszach Jacka? Zapomniał pan inne? To niech się pan nie pcha na scenę!
"Ze wstydu potem ten i ów
Rzekł o mnie - Niewyżyta Niemra!
I pod batogiem nago biegł
Po śniegu dookoła Kremla!"

Może Pan grać sobie Kaczmarskiego w domu, z kolegami partyjnymi, przy ognisku, ale nie w Palladium. Bo pan nie umie sztuki estradowej, a my pana po prostu nie chcemy ani widywać ani słuchać jak nie musimy. Dlatego jedyne z czym się zgadzam to tekst z ostatniej wykonanej piosenki Jacka pt. „Pięć głosów z kraju. Bieszczady”. Ruch w narodzie już jest - więc niech pan wyjedzie śpiewać sobie w Bieszczady, jak radził Jacek Kaczmarski:
"Co ty tam robisz jeszcze na Zachodzie
Czy cię tam forsa trzyma, czy układy
Przyjedź i mojej zawierz raz metodzie:
Ja - zawsze, gdy jest jakiś ruch w narodzie -
Wyjeżdżam w Bieszczady."
Powrót do góry Go down
Online
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 07:59



Kazik zadrosci Kurskiemu znajomości z Kaczmarskim


Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 08:04

delphia napisał:
natknąłem się na taką ciekawostkę

http://arctic.atmos.uiuc.edu/cryosphere/antarctic.sea.ice.interactive.html

jak widać na wykresie powierzchnia lodu morskiego wzrosła, spadła i ponownie wzrosła o kilka mln km2 w ciągu zaledwie kilku dni. Sytuacja która nie miała miejsca w historii pomiarów

na biegunie Północnym podobnie choć skala bez porównania mniejsza.

http://arctic.atmos.uiuc.edu/cryosphere/arctic.sea.ice.interactive.html


czyli albo mieliśmy do czynienia z fizycznym zjawiskiem i lód błyskawicznie zamarzał a następnie topił się z ogromną szybkością by za moment wrócić do "średniej" albo coś zakłóciło pomiary. Problem w tym że tego rodzaju zakłócenia wykryłyby też inne urządzenia.

ciekawe jakie wytłumaczenie wymyślą naukowcy

No to jest raczej błąd pomiaru albo oprogramowania.
Pewnie spowodowany tym, że 2016 jest rokiem przestępnym.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 29941
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 08:11

http://www.tvn24.pl/brytyjski-minister-tak-dla-brexitu,637106,s.html

CITY już się nie może doczekać Very Happy

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 29941
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 08:13

Osły napisał:


Kazik zadrosci Kurskiemu znajomości z Kaczmarskim



jeszcze z 3-4 pełne obsady Tupolewa i będzie w kraju normalnie

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 08:19

Jankes qpę w nocy zrobił a właściwie takiego śmierdzącego klopsa z pierdem sranda sranda no i mamy luki w Europie.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 29941
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 08:20

wczoraj w tvp była dyskusja o mafiach paliwowych
niejaki Święcicki z tej jebanej PO błysnął takim pomysłem że ludzie są sami winni że dają się oszukiwać , ponieważ nie sprawdzają sprzedawców paliw czy robią to legalnie Shocked

k**wa mać a od czego są te bataliony urzędników

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43778
Registration date : 03/09/2007

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 08:26

OpCjOnEr napisał:
Jankes qpę w nocy zrobił a właściwie takiego śmierdzącego klopsa z pierdem sranda sranda no i mamy luki w Europie.
A) Chiny
B) koniec starjku w Kuwejcie nafciarzy i ropa wraca na właściwy tor
C) słabe wyniki IBM (obok GE to pigulka Jankeskiej gospodarki) wczoraj -5,5% i w handlu przedsesyjnym dalej padaka
D) utworzenie PGG czyli ubranie w nic niewarte papiery PGNiG, PE, Energa , jakiś 5 banków i PZU
E) u nas wczorajsze dane (tragiczne)
F) oprócz Myśliwego i Indiany JA mam SS min. na GPW Laughing

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Porozumienie-zwiazkow-i-zarzadu-Kompanii-Weglowej-ws-powstania-PGG-3516944.html
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 08:30

zibi napisał:
wczoraj w tvp była dyskusja o mafiach paliwowych
niejaki  Święcicki z tej jebanej PO błysnął takim pomysłem że ludzie są sami winni że dają się oszukiwać , ponieważ nie sprawdzają sprzedawców paliw czy robią to legalnie Shocked

k**wa mać a od czego są te bataliony urzędników
urzednik ci powie zebys sprawdzal oszusta bo twoja wina ze dales sie oswzukac
a policja prowadzi szkolenia jak zakładać dodatkowe zamki i zabezpieczenia zeby cie nie okradli

a po huj oni wlasciwie sa
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 08:33

REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Jankes qpę w nocy zrobił a właściwie takiego śmierdzącego klopsa z pierdem sranda sranda no i mamy luki w Europie.
A) Chiny
B) koniec starjku w Kuwejcie nafciarzy i ropa wraca na właściwy tor
C) słabe wyniki IBM (obok GE to pigulka Jankeskiej gospodarki) wczoraj -5,5% i w handlu przedsesyjnym dalej padaka
D) utworzenie PGG czyli ubranie w nic niewarte papiery PGNiG, PE, Energa , jakiś 5 banków i PZU
E) u nas wczorajsze dane (tragiczne)
F) oprócz Myśliwego i Indiany JA mam SS min. na GPW Laughing

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Porozumienie-zwiazkow-i-zarzadu-Kompanii-Weglowej-ws-powstania-PGG-3516944.html

pierdolicie , podajcie powazne argumenty
takie jak ; baran na L , prezes był w bialych trampkach , opcjoner korbe glosil
i jak to ma spadac ??? to tylko okazja (ostatnia ? )do dobrania tanich akcji
Powrót do góry Go down
ból i cierpienie
Fake Profil Hiob Team
ból i cierpienie


Liczba postów : 2644
Location : HIOB
Registration date : 25/01/2008

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 08:34

REALISTA napisał:
Ja już po modlitwie.
Moze być ciekawie Twisted Evil
http://www.pb.pl/4430467,85365,pis-bierze-sie-za-polisolokaty

żyd nie wyjaśnił na czym to polega i nie wiadomo czy mają słabych sprzedawców czy celowo ubarwiali rzeczywistość,
żeby mieć więcej "klientów"
polisa to koszt, który kasuje zyski z lokaty a nawet samą lokatę bo procenta słabe są
za ubezpieczenie trzeba zapłacić, nie ma tak że zjadło sie schabowego i ma sie schabowego
więc tam zysków w pieniądzu nigdy nie będzie
zyskiem jest to, że leming śpi spokojnie bo ma wypasione ubezpieczonko
ale leming jest chytry chce mieć ubezpieczenie czyli polisę i jeszcze szarpać kasiora z lokaty
to se tak ne da Pane Havranek
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 08:38

ból i cierpienie napisał:
REALISTA napisał:
Ja już po modlitwie.
Moze być ciekawie Twisted Evil
http://www.pb.pl/4430467,85365,pis-bierze-sie-za-polisolokaty

żyd nie wyjaśnił na czym to polega i nie wiadomo czy mają słabych sprzedawców czy celowo ubarwiali rzeczywistość,
żeby mieć więcej "klientów"
polisa to koszt, który kasuje zyski z lokaty a nawet samą lokatę bo procenta słabe są
za ubezpieczenie trzeba zapłacić, nie ma tak że zjadło sie schabowego i ma sie schabowego
więc tam zysków w pieniądzu nigdy nie będzie
zyskiem jest to, że leming śpi spokojnie bo ma wypasione ubezpieczonko
ale leming jest chytry chce mieć ubezpieczenie czyli polisę i jeszcze szarpać kasiora z lokaty
to se tak ne da Pane Havranek
a jakie widzisz rozwiazanie problemu ???

czy zastrzyk w karczycho  wystarczy ???

lol!
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 08:41

nowa dobra zmiana

W połowie stycznia papiery JSW wyznaczyły nowe minima, cena akcji spółki sięgnęła 8,66 zł. Dziś za te same walory momentami płacono powyżej 18 zł. W ledwie kwartał można było zarobić pokaźny procent. Czy jastrzębskiej spółce pozostał jeszcze jakiś potencjał do wzrostu kursu?

http://www.bankier.pl/wiadomosc/JSW-w-kwartal-podwoila-rynkowa-wartosc-Co-dalej-7366092.html
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 08:44

REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Jankes qpę w nocy zrobił a właściwie takiego śmierdzącego klopsa z pierdem sranda sranda no i mamy luki w Europie.
A) Chiny
B) koniec starjku w Kuwejcie nafciarzy i ropa wraca na właściwy tor
C) słabe wyniki IBM (obok GE to pigulka Jankeskiej gospodarki) wczoraj -5,5% i w handlu przedsesyjnym dalej padaka
D) utworzenie PGG czyli ubranie w nic niewarte papiery PGNiG, PE, Energa , jakiś 5 banków i PZU
E) u nas wczorajsze dane (tragiczne)
F) oprócz Myśliwego i Indiany JA mam SS min. na GPW Laughing

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Porozumienie-zwiazkow-i-zarzadu-Kompanii-Weglowej-ws-powstania-PGG-3516944.html

Co to PGG? Nic nie wiem. Shocked
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 08:44

8 Złotych Bankierów, 3 wyróżnienia specjalne i nagroda główna – Złoty Bank. To plon trzymiesięcznych badań nad jakością i bezpieczeństwem w bankach przeprowadzonych przez Bankier.pl i „Puls Biznesu” wspólnie z partnerami merytorycznymi – TNS Polska i Obserwatorium.biz.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bankowa-ekstraklasa-Wyniki-rankingu-Zloty-Bankier-7366158.html

nagrodą  główną powinien byc zastrzyk w karczycho dla najlepszego złodzieja -bankstera


~Hhhhh 2016-04-19 22:47

MBank wrażliwy społecznie śmiechu warte i mega żałosne :-(


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sro 20 Kwi 2016, 08:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 08:45

Osły napisał:
ból i cierpienie napisał:
REALISTA napisał:
Ja już po modlitwie.
Moze być ciekawie Twisted Evil
http://www.pb.pl/4430467,85365,pis-bierze-sie-za-polisolokaty

żyd nie wyjaśnił na czym to polega i nie wiadomo czy mają słabych sprzedawców czy celowo ubarwiali rzeczywistość,
żeby mieć więcej "klientów"
polisa to koszt, który kasuje zyski z lokaty a nawet samą lokatę bo procenta słabe są
za ubezpieczenie trzeba zapłacić, nie ma tak że zjadło sie schabowego i ma sie schabowego
więc tam zysków w pieniądzu nigdy nie będzie
zyskiem jest to, że leming śpi spokojnie bo ma wypasione ubezpieczonko
ale leming jest chytry chce mieć ubezpieczenie czyli polisę i jeszcze szarpać kasiora z lokaty
to se tak ne da Pane Havranek
a jakie widzisz rozwiazanie problemu ???

czy zastrzyk w karczycho  wystarczy ???

lol!

Nie byłoby polisolokat gdyby nie było podatku belki.
Powrót do góry Go down
ból i cierpienie
Fake Profil Hiob Team
ból i cierpienie


Liczba postów : 2644
Location : HIOB
Registration date : 25/01/2008

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 08:45

Osły napisał:
ból i cierpienie napisał:
REALISTA napisał:
Ja już po modlitwie.
Moze być ciekawie Twisted Evil
http://www.pb.pl/4430467,85365,pis-bierze-sie-za-polisolokaty

żyd nie wyjaśnił na czym to polega i nie wiadomo czy mają słabych sprzedawców czy celowo ubarwiali rzeczywistość,
żeby mieć więcej "klientów"
polisa to koszt, który kasuje zyski z lokaty a nawet samą lokatę bo procenta słabe są
za ubezpieczenie trzeba zapłacić, nie ma tak że zjadło sie schabowego i ma sie schabowego
więc tam zysków w pieniądzu nigdy nie będzie
zyskiem jest to, że leming śpi spokojnie bo ma wypasione ubezpieczonko
ale leming jest chytry chce mieć ubezpieczenie czyli polisę i jeszcze szarpać kasiora z lokaty
to se tak ne da Pane Havranek
a jakie widzisz rozwiazanie problemu ???

czyu zastrzyk w karczycho  wystarczy ???

lol!

Very Happy
trzeba w umowie na sztywno wpisać ile rocznie kosztuje taka polisa
np.600zł
i dopisać że będzie to koszt potrącony z zysków lokaty a jak zabraknie to z samej lokaty
przy 10tyś lokaty powiedzmy zarobek 3% to jest 300zł
300zł
-600 polisa
-100 koszty operacyjne
rocznie - 400zł / po 10 latach przy małych rocznych wpłatach może zniknąć nawet kilkadziesią proc lokaty /
tak to ogólnie powinno być wyjaśnione

Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43778
Registration date : 03/09/2007

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 08:53

OpCjOnEr napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Jankes qpę w nocy zrobił a właściwie takiego śmierdzącego klopsa z pierdem sranda sranda no i mamy luki w Europie.
A) Chiny
B) koniec starjku w Kuwejcie nafciarzy i ropa wraca na właściwy tor
C) słabe wyniki IBM (obok GE to pigulka Jankeskiej gospodarki) wczoraj -5,5% i w handlu przedsesyjnym dalej padaka
D) utworzenie PGG czyli ubranie w nic niewarte papiery PGNiG, PE, Energa , jakiś 5 banków i PZU
E) u nas wczorajsze dane (tragiczne)
F) oprócz Myśliwego i Indiany JA mam SS min. na GPW Laughing

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Porozumienie-zwiazkow-i-zarzadu-Kompanii-Weglowej-ws-powstania-PGG-3516944.html

Co to PGG? Nic nie wiem. Shocked
masz linka
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 08:54

W Niemcowie silny rynek Shocked 

STRONG BUY faszystowskie akcje
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 08:55

ból i cierpienie napisał:
Osły napisał:
ból i cierpienie napisał:
REALISTA napisał:
Ja już po modlitwie.
Moze być ciekawie Twisted Evil
http://www.pb.pl/4430467,85365,pis-bierze-sie-za-polisolokaty

żyd nie wyjaśnił na czym to polega i nie wiadomo czy mają słabych sprzedawców czy celowo ubarwiali rzeczywistość,
żeby mieć więcej "klientów"
polisa to koszt, który kasuje zyski z lokaty a nawet samą lokatę bo procenta słabe są
za ubezpieczenie trzeba zapłacić, nie ma tak że zjadło sie schabowego i ma sie schabowego
więc tam zysków w pieniądzu nigdy nie będzie
zyskiem jest to, że leming śpi spokojnie bo ma wypasione ubezpieczonko
ale leming jest chytry chce mieć ubezpieczenie czyli polisę i jeszcze szarpać kasiora z lokaty
to se tak ne da Pane Havranek
a jakie widzisz rozwiazanie problemu ???

czyu zastrzyk w karczycho  wystarczy ???

lol!

Very Happy
trzeba w umowie na sztywno wpisać ile rocznie kosztuje taka polisa
np.600zł
i dopisać że będzie to koszt potrącony z zysków lokaty a jak zabraknie to z samej lokaty
przy 10tyś lokaty powiedzmy zarobek 3% to jest 300zł
300zł
-600 polisa
-100 koszty operacyjne
rocznie - 400zł / po 10 latach przy małych rocznych wpłatach może zniknąć nawet kilkadziesią proc lokaty /
tak to ogólnie powinno być wyjaśnione

to  o czym mowisz zapomnieli wpisac  Smile
ale pamietali zeby wpisac ze po zerwaqniu traci sie srodki - prawie wszystko  Very Happy  Very Happy
UFO - 20 04  2016 r. Rok%2Bpolisy


Ja również dałam się nabrać... Zainwestowałam w polisolokatę w Skandii, myślałam, a raczej doradca finansowy zapewnił mnie, że pieniądze będą tam najbezpieczniejsze... Po jakimś czasie zorientowałam się jaka to jest faktycznie "inwestycja". Byłam bezradna, zerwanie polisolokaty wiązało się z ogromnymi stratami, a to były moje ciężko zarobione za granicą pieniądze. ........


konieczny ,szybki zastrzyk w karczycho Mad Mad


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sro 20 Kwi 2016, 08:58, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 08:56

REALISTA - nie ma się co napalać jak szczerbaty na SSuchary bo to może być u nas okazja na taniego longa.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 09:01

OpCjOnEr napisał:
REALISTA - nie ma się co napalać jak szczerbaty na SSuchary bo to może być u nas okazja na taniego longa.

niedługo sie to wszystko zawali na calym swiecie
a najbardziej bedzie stratna ... nasza zlotowka Smile Mad Mad
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 09:04

OpCjOnEr napisał:
REALISTA - nie ma się co napalać jak szczerbaty na SSuchary bo to może być u nas okazja na taniego longa.

i po hooj sie tak szarpiecie na tych gieldach Mad Mad

nie lepiej te pieniądze ,co jeszcze macie , ulokować w polisolokate

licencjonowani doradcy finansowi  twierdzą ze to najlepsza inwestycja
daje nawet 98% zarobic w jeden rok


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sro 20 Kwi 2016, 09:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 09:06

Już GUCIO jest

Guczjola hossa lol!

postraszyli leszczy pseudospadkiem i wio do góry
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. EmptySro 20 Kwi 2016, 09:16

OpCjOnEr napisał:
Już GUCIO jest

Guczjola hossa lol!

postraszyli leszczy pseudospadkiem i wio do góry

i juz po hossie Very Happy Very Happy tutaj nic nie zarobisz


ja Ci mowie tylko polisolokata z zyskami jak u Micha
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 20 04  2016 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 20 04 2016 r.   UFO - 20 04  2016 r. Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 20 04 2016 r.
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» UFO - 27 01 2016 r.
» UFO - 15 02 2016 r.
» UFO - 24 03 2016 r.
» UFO - 13 04 2016 r.
» UFO - 04 05 2016 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: