Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 28 04 2016 r.

Go down 
+17
rydzo
MICHU
Brutus
tarzan
kaczor
delphia
thorgall
Osły
Aligator
dex
Pan Nikt
Indiana
barany
Reser
REALISTA
ból i cierpienie
dziadek
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 19:55

thorgall napisał:
mariner napisał:

walka z ociepleniem nabiera rozpędu

http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/dania-chce-opodatkowac-czerwone-mieso,639659.html


nie wiem k**wa co napisać Mad  bo i ciężko

jak można z białego europejczyka zrobić takiego bydlaka bezmyślnego

gorzej


W Rosji na czerwonei meiso malo kogo stac, wiec lepiej to rozwiazane. Laughing
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 19:55

MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:

Niczym Tony Halik.
Z kamera wsrod zwierzat. clown

wiesz flora i fauna tutaj specyficzna ... i przeciekawa.  albino

ale żeby, bez nieporozumień ... ja na ciebie michu nie poluję, jestem tylko neutralnym obserwatorem, w procesie samoaktualizacji. pirat

A propo polowania...
Dzisiaj chodzila za mna jakas laska i strasznie Mi za cos dziekowala...
Nie powiem, z checia bym ja...w reke pocalowal Laughing

laska, czy babka z laską, czy babka laską dziękowała. Very Happy
Powrót do góry Go down
Brutus

Brutus


Liczba postów : 829
Age : 46
Location : Dom zły!!!
Registration date : 03/09/2007

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 19:57

MICHU napisał:
Brutus napisał:
bog.dan napisał:
thorgall napisał:
 chyba nie nazywasz tego zarobkiem?
sprawdź czy żyd lepszych procentów na lokacie nie daje
to już lepiej do roboty iść
tu się zarabia 30-100% dziennie!!!

o.. k..wa... ale plama !!  to teraz Michu ma bekę z leszcza... fuck..
Michu dlatego chyba nie oddaje Ci kasy bo gołym okiem widać że Ci niepotrzebne.
(a jak Ci potrzebne to se pożycz bo Michowi jak były potrzebne to se pożyczył Laughing)

A Brutusowi w glowie tylko Bociany. Laughing
Michu, zapraszam do Sulejówka, coś tam podobno odkopali, trudno, musisz to wziąć na klatę, nie ma. ..........................doskonałych  scratch
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 19:59

Nie dziwie sie ze nie ma komu robic jak urzednic,rolnicy,spawacze i kopacze rowow (thorgal) wola na forum siedziec

http://www.rp.pl/Rynek-pracy/304289919-RZECZoBIZNESIE-Wojciech-Warski-W-Polsce-brakuje-pracownikow.html#ap-2
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24632
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 20:15

kaczor napisał:
Nie dziwie sie ze nie ma komu robic jak urzednic,rolnicy,spawacze i kopacze rowow (thorgal) wola na forum siedziec

http://www.rp.pl/Rynek-pracy/304289919-RZECZoBIZNESIE-Wojciech-Warski-W-Polsce-brakuje-pracownikow.html#ap-2

pudło
jestem muzykiem, podróżnikiem i finansistą
Powrót do góry Go down
Online
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 20:18

thorgall napisał:
kaczor napisał:
Nie dziwie sie ze nie ma komu robic jak urzednic,rolnicy,spawacze i kopacze rowow (thorgal) wola na forum siedziec

http://www.rp.pl/Rynek-pracy/304289919-RZECZoBIZNESIE-Wojciech-Warski-W-Polsce-brakuje-pracownikow.html#ap-2

pudło
jestem muzykiem, podróżnikiem i finansistą

Munhausen z Olsztyna Laughing
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 20:24

Kaczor, to dobrze że nasza praca jest coraz wyżej wyceniana, mi tam pasuje że za spokojną pracę przez kilka godzin dziennie bez napinki można zarobić na wygodne życie i jeszcze sporo odłożyć. Im mniej pracowników, tym lepiej dla prawdziwych specjalistów, stawki już szybują w kosmos. Nie będę się chwalił ile dziś zarobiłem (na budowie), ale było dobrze a idzie coraz lepiej cheers
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 20:26

Tak sobie siedzę i myślę.............a tak naprawdę to tylko siedzę! scratch
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38784
Registration date : 25/10/2010

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 20:27

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:

Niczym Tony Halik.
Z kamera wsrod zwierzat. clown

wiesz flora i fauna tutaj specyficzna ... i przeciekawa.  albino

ale żeby, bez nieporozumień ... ja na ciebie michu nie poluję, jestem tylko neutralnym obserwatorem, w procesie samoaktualizacji. pirat

A propo polowania...
Dzisiaj chodzila za mna jakas laska i strasznie Mi za cos dziekowala...
Nie powiem, z checia bym ja...w reke pocalowal Laughing

laska, czy babka z laską, czy babka laską dziękowała. Very Happy

No powiem tak po mesku,
Fajna kobitka,
Tak sie na siebie spojrzelismy i sie zmieszala,
To lubie w kobitkach. Smile
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 20:29

Indiana napisał:
Kaczor, to dobrze że nasza praca jest coraz wyżej wyceniana, mi tam pasuje że za spokojną pracę przez kilka godzin dziennie bez napinki można zarobić na wygodne życie i jeszcze sporo odłożyć. Im mniej pracowników, tym lepiej dla prawdziwych specjalistów, stawki już szybują w kosmos. Nie będę się chwalił ile dziś zarobiłem (na budowie), ale było dobrze a idzie coraz lepiej cheers

Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 20:30

Indiana napisał:
Kaczor, to dobrze że nasza praca jest coraz wyżej wyceniana, mi tam pasuje że za spokojną pracę przez kilka godzin dziennie bez napinki można zarobić na wygodne życie i jeszcze sporo odłożyć. Im mniej pracowników, tym lepiej dla prawdziwych specjalistów, stawki już szybują w kosmos. Nie będę się chwalił ile dziś zarobiłem (na budowie), ale było dobrze a idzie coraz lepiej cheers
Ja sie z tym zgadzam, jak mowilem rynek sam sie wyreguluje nie trzeba do tego politykow.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38784
Registration date : 25/10/2010

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 20:35

Brutus napisał:
MICHU napisał:
Brutus napisał:
bog.dan napisał:
thorgall napisał:
 chyba nie nazywasz tego zarobkiem?
sprawdź czy żyd lepszych procentów na lokacie nie daje
to już lepiej do roboty iść
tu się zarabia 30-100% dziennie!!!

o.. k..wa... ale plama !!  to teraz Michu ma bekę z leszcza... fuck..
Michu dlatego chyba nie oddaje Ci kasy bo gołym okiem widać że Ci niepotrzebne.
(a jak Ci potrzebne to se pożycz bo Michowi jak były potrzebne to se pożyczył Laughing)

A Brutusowi w glowie tylko Bociany. Laughing
Michu, zapraszam do Sulejówka, coś tam podobno odkopali, trudno, musisz to wziąć na klatę, nie ma. ..........................doskonałych  scratch

Ale ja Ci przeciez w parade nie wchodze. Rolling Eyes
Na rower dopiero zbieram. / alu rama i szprycha /
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 20:38

kaczor napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
kaczor napisał:
No coz ja jestem na tyle skromny ze sie ograniczam do tego swiata ty sie za to uwazasz za speca od wieloswiatow i innych wymiarow Laughing Laughing Laughing
   Tobie to powini podawac dawki kilka razy wieksze niz michowi ale sie na razie uchowales bo jestes malo szkodliwie spoleczny
podejrzewam że dowolne dawki, nic by nie pomogły, bo to nie kwestia mózgu, układu hormonalnego i subświadomości. Very Happy

no wiesz kaczor ty jesteś zwolennikiem teorii statycznych i chyba jeszcze przedkwantowego materialistycznego paradygmatu, ja wolę systemy pluralistyczne.
nauka ruszyła poważniej do przodu 150 lat temu
poznane jest 5 % rzeczywistosci,
i 10% zdolności mózgu,
ale mimo tego uważasz że wiedząc mniej niż o 5% naturze rzeczywistości i nie wiedząc kompletnie nic o 95% pozostałych puzlach, możesz bezbłędnie orzec o całej naturze tej puzzlowej układanki.
i nawet nie orientujesz się że jesteś nie tylko ignorantem ale i tryglodytą.  clown


kiedyś czarownik mówił: uuu ziemia jest płaska, leży na grzbietach 3 słoni, które stoją na wielkim żółwiu, który pływa w oceanie, a tryglodyci powtarzali, łubu dubu niech żyje na prezes klubu.
niewiele się to różni od:
ziemia jest płaszczyzną zwiniętą w kulę, leży na 3 wymiarach, które stoją na oddziaływaniu grawitacyjnym, które pływa w oceanie materii. (to oczywiście żarcik   dobryżart )

a tak serio kaczorek, tym jesteś tylko teoretykiem, a ja praktykiem, i podróżnikiem. clown

Te 10% zdolnosci mozgu to popularna bzdura, o tym wlasnei mowie.
O ezoterycznych bzdurach, ktorym nadaje sie status paranauki a tak naprawde zeruje sie na ludzkiej niewiedzy.
Czlowiek wykorzystuje prawie 100% mozliwosci mozgu,ale co tam pingwin w trakcie podrozy nadwietlnej w 7 wymiarze w wagoniku z Diablem wyczul ze jednak jest inaczej Twisted Evil

Ja bym nie lekceważył wagonika w siódmym wymiarze, zwłaszcza jesli sie nim nigdy nie podróżowało.
Duza cześć nauki została właśnie tak odkryta.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 20:53

dex napisał:
kaczor napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
kaczor napisał:
No coz ja jestem na tyle skromny ze sie ograniczam do tego swiata ty sie za to uwazasz za speca od wieloswiatow i innych wymiarow Laughing Laughing Laughing
   Tobie to powini podawac dawki kilka razy wieksze niz michowi ale sie na razie uchowales bo jestes malo szkodliwie spoleczny
podejrzewam że dowolne dawki, nic by nie pomogły, bo to nie kwestia mózgu, układu hormonalnego i subświadomości. Very Happy

no wiesz kaczor ty jesteś zwolennikiem teorii statycznych i chyba jeszcze przedkwantowego materialistycznego paradygmatu, ja wolę systemy pluralistyczne.
nauka ruszyła poważniej do przodu 150 lat temu
poznane jest 5 % rzeczywistosci,
i 10% zdolności mózgu,
ale mimo tego uważasz że wiedząc mniej niż o 5% naturze rzeczywistości i nie wiedząc kompletnie nic o 95% pozostałych puzlach, możesz bezbłędnie orzec o całej naturze tej puzzlowej układanki.
i nawet nie orientujesz się że jesteś nie tylko ignorantem ale i tryglodytą.  clown


kiedyś czarownik mówił: uuu ziemia jest płaska, leży na grzbietach 3 słoni, które stoją na wielkim żółwiu, który pływa w oceanie, a tryglodyci powtarzali, łubu dubu niech żyje na prezes klubu.
niewiele się to różni od:
ziemia jest płaszczyzną zwiniętą w kulę, leży na 3 wymiarach, które stoją na oddziaływaniu grawitacyjnym, które pływa w oceanie materii. (to oczywiście żarcik   dobryżart )

a tak serio kaczorek, tym jesteś tylko teoretykiem, a ja praktykiem, i podróżnikiem. clown

Te 10% zdolnosci mozgu to popularna bzdura, o tym wlasnei mowie.
O ezoterycznych bzdurach, ktorym nadaje sie status paranauki a tak naprawde zeruje sie na ludzkiej niewiedzy.
Czlowiek wykorzystuje prawie 100% mozliwosci mozgu,ale co tam pingwin w trakcie podrozy nadwietlnej w 7 wymiarze w wagoniku z Diablem wyczul ze jednak jest inaczej Twisted Evil

Ja bym nie lekceważył wagonika w siódmym wymiarze, zwłaszcza jesli sie nim nigdy nie podróżowało.
Duza cześć nauki została właśnie tak odkryta.
Dlatego cpun po DMT jest lepszy od pseudoszamana po DMT, cpun wie ze to dla fazy a pseudoszaman wymysla rozne racjonalizacje.
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 21:04

kaczor napisał:
dex napisał:
kaczor napisał:

Te 10% zdolnosci mozgu to popularna bzdura, o tym wlasnei mowie.
O ezoterycznych bzdurach, ktorym nadaje sie status paranauki a tak naprawde zeruje sie na ludzkiej niewiedzy.
Czlowiek wykorzystuje prawie 100% mozliwosci mozgu,ale co tam pingwin w trakcie podrozy nadwietlnej w 7 wymiarze w wagoniku z Diablem wyczul ze jednak jest inaczej Twisted Evil

Ja bym nie lekceważył wagonika w siódmym wymiarze, zwłaszcza jesli sie nim nigdy nie podróżowało.
Duza cześć nauki została właśnie tak odkryta.
Dlatego cpun po DMT jest lepszy od pseudoszamana po DMT, cpun wie ze to dla fazy a pseudoszaman wymysla rozne racjonalizacje.

Czy ja wiem... Moim zdaniem, że szamani, mesjasze i inni schizofrenicy mieli ważną funkcje w społeczeństwie choć w ostatnich czasach ich rola jest bardzo zmarginalizowana. Od czasów Rzymu jesteśmy bardziej skupieni na wymiarze czasu, 3 wymiarach przestrzeni (razem 4), a nie 7 niebie i 11 wymiarach z teorii strun. Znowu te liczby lucasa???
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 21:17

kaczor napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
kaczor napisał:
No coz ja jestem na tyle skromny ze sie ograniczam do tego swiata ty sie za to uwazasz za speca od wieloswiatow i innych wymiarow Laughing Laughing Laughing
   Tobie to powini podawac dawki kilka razy wieksze niz michowi ale sie na razie uchowales bo jestes malo szkodliwie spoleczny
podejrzewam że dowolne dawki, nic by nie pomogły, bo to nie kwestia mózgu, układu hormonalnego i subświadomości. Very Happy

no wiesz kaczor ty jesteś zwolennikiem teorii statycznych i chyba jeszcze przedkwantowego materialistycznego paradygmatu, ja wolę systemy pluralistyczne.
nauka ruszyła poważniej do przodu 150 lat temu
poznane jest 5 % rzeczywistosci,
i 10% zdolności mózgu,
ale mimo tego uważasz że wiedząc mniej niż o 5% naturze rzeczywistości i nie wiedząc kompletnie nic o 95% pozostałych puzlach, możesz bezbłędnie orzec o całej naturze tej puzzlowej układanki.
i nawet nie orientujesz się że jesteś nie tylko ignorantem ale i tryglodytą.  clown


kiedyś czarownik mówił: uuu ziemia jest płaska, leży na grzbietach 3 słoni, które stoją na wielkim żółwiu, który pływa w oceanie, a tryglodyci powtarzali, łubu dubu niech żyje na prezes klubu.
niewiele się to różni od:
ziemia jest płaszczyzną zwiniętą w kulę, leży na 3 wymiarach, które stoją na oddziaływaniu grawitacyjnym, które pływa w oceanie materii. (to oczywiście żarcik   dobryżart )

a tak serio kaczorek, tym jesteś tylko teoretykiem, a ja praktykiem, i podróżnikiem. clown

Te 10% zdolnosci mozgu to popularna bzdura, o tym wlasnei mowie.
O ezoterycznych bzdurach, ktorym nadaje sie status paranauki a tak naprawde zeruje sie na ludzkiej niewiedzy.
Czlowiek wykorzystuje prawie 100% mozliwosci mozgu,ale co tam pingwin w trakcie podrozy nadwietlnej w 7 wymiarze w wagoniku z Diablem wyczul ze jednak jest inaczej Twisted Evil

to mniej istotne czy 10%, najistotniejsze jest to czy mózg jest przygotowany do rozpakowania pliku pod szumną ezoterycznie nazwą 'wyzwolenie' (niezależnie jak błędne wyobrażenie to niesie), i to jest główną funkcja gdy świadomość jest przygotowana. pozostałe to tradycyjne funkcje fizyczne plus zbieranie i przetwarzanie danych.

natomiast gdy nie jest się zamkniętym w ograniczonym w paradygmacie religijnym, to ci pojęcia religijne w niczym nie przeszkadzają, mają swoje odnośniki i odpowiedniki w rzeczywistości, natomiast nie ma potrzeby używać takich przestarzałych filtrów i schematów.
ty masz zastarzały i schematycznie ograniczony umysł więc jesteś przywiązany do ich używania.  Very Happy

a że ezoteryka to nie nauka to wiadomo, skąd ci ten durny pomysł do łba przyszedł że może być. zresztą mam w dupie i ezoterykę i religię i naukę. clown

stoisz w opozycji do ezoteryków w imię racjonalności, i w ramach i wobec własnych wyobrażeń. i z tym walczysz lub kłócisz się.
jest to ciekawe albo nudne, ale póki co ma małe odniesienia do rzeczywistości, nie doświadczasz jej bo jesteś jeszcze za słaby mentalnie i zbyt nieświadomy. pirat
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 21:37

kaczorek nie wygłupiaj że się dzielisz wszystko na:
racjonalność kontra nieracjonalność?

wprawdzie jest ta sfera quasilogiczna(racjonalna) i logiczna,

ale jest również przedlogiczna, pozalogiczna i hiperlogiczna,
no weź rozszesz trochi swoje postrzeganie, bo jakbym do tryglodyty gadał. Evil or Very Mad

masz potencjał a wolisz własne ego, schemat, i przywiązanie do tradycji, prawie jak konserwatysta. Very Happy

narka. dbrejnocy.


Ostatnio zmieniony przez PINGWIN (Z MADAGASKARU) dnia Czw 28 Kwi 2016, 21:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
ból i cierpienie
Fake Profil Hiob Team
ból i cierpienie


Liczba postów : 2644
Location : HIOB
Registration date : 25/01/2008

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 21:41

A robić nie ma komu
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 21:43

ból i cierpienie napisał:
A robić nie ma komu

ważne aby nie leżeć chujem do góry
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 21:44

ból i cierpienie napisał:
A robić nie ma komu

czy wyginasz się na trzepaku?
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 21:46

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
kaczorek nie wygłupiaj że się dzielisz wszystko na:
racjonalność kontra nieracjonalność?

wprawdzie jest ta sfera quasilogiczna(racjonalna) i logiczna,

ale jest również przedlogiczna, pozalogiczna i hiperlogiczna,
no weź rozszesz trochi swoje postrzeganie, bo jakbym do tryglodyty gadał. Evil or Very Mad

masz potencjał a wolisz własne ego, schemat, i przywiązanie do tradycji, prawie jak konserwatysta. Very Happy

narka. dbrejnocy.
jeszcze o sferze analnej zapomniales.
W sumie od Freuda sie zaczely te wszystkei irracjonalne dziwactwa a najzabawniejsze ze jeszcze sie uwazasz za elitarnego znawce metafizycznych objawien.
Jak jakas wrozka Very Happy
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 21:47

ból i cierpienie napisał:
A robić nie ma komu

ściemniasz, udowodnij jak jesteś kozak
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 21:54

kaczor napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
kaczorek nie wygłupiaj że się dzielisz wszystko na:
racjonalność kontra nieracjonalność?

wprawdzie jest ta sfera quasilogiczna(racjonalna) i logiczna,

ale jest również przedlogiczna, pozalogiczna i hiperlogiczna,
no weź rozszesz trochi swoje postrzeganie, bo jakbym do tryglodyty gadał. Evil or Very Mad

masz potencjał a wolisz własne ego, schemat, i przywiązanie do tradycji, prawie jak konserwatysta. Very Happy

narka. dbrejnocy.
jeszcze o sferze analnej zapomniales.
W sumie od Freuda sie zaczely te wszystkei irracjonalne dziwactwa a najzabawniejsze ze jeszcze sie uwazasz za elitarnego znawce metafizycznych objawien.
Jak jakas wrozka Very Happy

myślisz że jak powiesz pare mądrych słówek to odrazu jesteś mądry? Very Happy
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 21:55

Do treningu ''włanczamy'' .-.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 21:56

delphia napisał:
OpCjOnEr napisał:
Na yenie 117.4 ->109.3 zrobione w okamgnieniu po prostu nietransakcyjnym przeskokiem cenowym Shocked   2.1f

Ciekawe po ile weszły sl gdy ktoś miał sobie longa, poszedł spać i dał sl np. 111.2 affraid affraid   bo podejrzewam że w czarnej dupie się wykonały.

To nawet ciężko oszacować risk/reward początkowy bo co z tego że się "akceptuje" stratę np. 30pips skoro się i tak zamknie na -230? Bo nagle ten "superpłynny rynek" w tej najważniejszej chwili jest nietransakcyjny jak spółeczka z NC.

Płynność forexu to jest iluzja optyczna. Niby jest a w najważniejszych momentach nie ma w ogóle.

To na giełdach akcji nie ma takich jaj, żeby w trakcie notowań nagle zabrakło ofert w arqszu przez najbliższe 5%.... dobryżart

dokładnie to samo miałem wczoraj na AUD/NZD w mBanku luka na prawie 100 pipsów o 23

właśnie wystopowali mnie z S na CHF/PLN - tyle że kurs spada a spread skacze do 1500 Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 21:56

Gówno prawda, że każdy ma mięśnie brzucha i wystarczy je odkryć z tłuszczu. Jakoś żydzi w Auschwitz nie chodzili z sześciopakami na wierzchu tylko raczej z żebrami. 
Powrót do góry Go down
ból i cierpienie
Fake Profil Hiob Team
ból i cierpienie


Liczba postów : 2644
Location : HIOB
Registration date : 25/01/2008

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 21:57

Aligator napisał:
ból i cierpienie napisał:
A robić nie ma komu

ściemniasz, udowodnij jak jesteś kozak

Pochyl sie skarbie
mydełko w narożniku leży
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 21:59

kaczor napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
kaczorek nie wygłupiaj że się dzielisz wszystko na:
racjonalność kontra nieracjonalność?

wprawdzie jest ta sfera quasilogiczna(racjonalna) i logiczna,

ale jest również przedlogiczna, pozalogiczna i hiperlogiczna,
no weź rozszesz trochi swoje postrzeganie, bo jakbym do tryglodyty gadał. Evil or Very Mad

masz potencjał a wolisz własne ego, schemat, i przywiązanie do tradycji, prawie jak konserwatysta. Very Happy

narka. dbrejnocy.
jeszcze o sferze analnej zapomniales.
W sumie od Freuda sie zaczely te wszystkei irracjonalne dziwactwa a najzabawniejsze ze jeszcze sie uwazasz za elitarnego znawce metafizycznych objawien.
Jak jakas wrozka Very Happy

"nauka" o wyzwoleniu, istnieje odkąd pojawiła się pierwsza oddzielona istota, na ziemi od setki tysięcy lat, pod różnymi nazwami, oraz przed nazwami.

nie uważam się się za elitarnego znawcę ani mnie to obchodzi, to twoje wyobrażenie biorące się z potrzeby wywyższania lub poniżania, oraz potrzeby określania czy czujesz się dobrze czy źle wobec punktu odniesienia.
tak czy siak twój punkt odniesienia jest z gruntu fałszywy i nietrafiony bo odnosi się do twoich własnych wyobrażeń i pojęć. jest poważnie zapośredniczony.
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 22:00

ból i cierpienie napisał:
Aligator napisał:
ból i cierpienie napisał:
A robić nie ma komu

ściemniasz, udowodnij jak jesteś kozak

Pochyl sie skarbie
mydełko w narożniku leży

Życzę wytrwałości............................................... dla Twojego kręgosłupa
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 EmptyCzw 28 Kwi 2016, 22:02

Aligator napisał:
ból i cierpienie napisał:
Aligator napisał:
ból i cierpienie napisał:
A robić nie ma komu

ściemniasz, udowodnij jak jesteś kozak

Pochyl sie skarbie
mydełko w narożniku leży

Życzę wytrwałości............................................... dla Twojego kręgosłupa

policz kalorii i jedz co chcesz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 28 04 2016 r.   UFO - 28 04  2016 r. - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 28 04 2016 r.
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» UFO - 28 01 2016 r.
» UFO - 16 02 2016 R.
» UFO - 07 03 2016
» UFO - 25 03 2016 r.
» UFO - 14 04 2016 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: