Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend

Go down 
+20
Indiana
bog.dan
Osły
BP
Brutus
Ezet
kaczor
mariner
Reser
dex
SYLWESTER
tradefw20
delphia
zibi
REALISTA
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
ból i cierpienie
thorgall
MICHU
dziadek
24 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 00:18

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
bog.dan, Dave, dziadek, inwestor,


Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 00:19

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend 73e00m

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38673
Registration date : 25/10/2010

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 00:20

Dziadek

Zaden czlowiek nie ma prawa twierdzic ze jest Panem innego czlowieka.
Ja odczuwam, ze spacerolog zwie sie moim Panem.
Jesli prowadzimy dyspute i ja oceniamy to tylko merytorycznie.
Spacerolog przekazal swoje zdanie a ja swoje.

Powrót do góry Go down
Online
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 00:27

MICHU napisał:
Dziadek

Zaden czlowiek nie ma prawa twierdzic ze jest Panem innego czlowieka.
Ja odczuwam, ze spacerolog zwie sie moim Panem.
Jesli prowadzimy dyspute i ja oceniamy to tylko merytorycznie.
Spacerolog przekazal swoje zdanie a ja swoje.

...
Spacerolog może sobie być Twoim panem a jeżeli to lubisz to nic nikomu do tego! Sugerowanie przestępstw bez dowodów jest niedopuszczalne a jeżeli masz dowody to idź do prokuratury a nie na forum!

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24537
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 00:35

dziadek napisał:
MICHU napisał:
Dziadek

Zaden czlowiek nie ma prawa twierdzic ze jest Panem innego czlowieka.
Ja odczuwam, ze spacerolog zwie sie moim Panem.
Jesli prowadzimy dyspute i ja oceniamy to tylko merytorycznie.
Spacerolog przekazal swoje zdanie a ja swoje.

...
Spacerolog może sobie być Twoim panem a jeżeli to lubisz to nic nikomu do tego! Sugerowanie przestępstw bez dowodów jest niedopuszczalne a jeżeli masz dowody to idź do prokuratury a nie na forum!

W Szczecinie Laughing
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 00:43

thorgall napisał:
dziadek napisał:
MICHU napisał:
Dziadek

Zaden czlowiek nie ma prawa twierdzic ze jest Panem innego czlowieka.
Ja odczuwam, ze spacerolog zwie sie moim Panem.
Jesli prowadzimy dyspute i ja oceniamy to tylko merytorycznie.
Spacerolog przekazal swoje zdanie a ja swoje.

...
Spacerolog może sobie być Twoim panem a jeżeli to lubisz to nic nikomu do tego! Sugerowanie przestępstw bez dowodów jest niedopuszczalne a jeżeli masz dowody to idź do prokuratury a nie na forum!

W Szczecinie Laughing
...
W Starogardzie jest prężnie działająca jednostka, w Drawsku też to Michu ma bliżej. Do Szczecina niech lepiej nie jedzie, jeszcze Mu jaki żul telefon podprowadzi Laughing

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38673
Registration date : 25/10/2010

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 00:44

thorgall napisał:
dziadek napisał:
MICHU napisał:
Dziadek

Zaden czlowiek nie ma prawa twierdzic ze jest Panem innego czlowieka.
Ja odczuwam, ze spacerolog zwie sie moim Panem.
Jesli prowadzimy dyspute i ja oceniamy to tylko merytorycznie.
Spacerolog przekazal swoje zdanie a ja swoje.

...
Spacerolog może sobie być Twoim panem a jeżeli to lubisz to nic nikomu do tego! Sugerowanie przestępstw bez dowodów jest niedopuszczalne a jeżeli masz dowody to idź do prokuratury a nie na forum!

W Szczecinie Laughing

W Miedzyzdrojach Laughing

Albo lepiej, w Mikolajkach. lol!
Powrót do góry Go down
Online
ból i cierpienie
Fake Profil Hiob Team
ból i cierpienie


Liczba postów : 2644
Location : HIOB
Registration date : 25/01/2008

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 00:56

MICHU napisał:
thorgall napisał:
dziadek napisał:
MICHU napisał:
Dziadek

Zaden czlowiek nie ma prawa twierdzic ze jest Panem innego czlowieka.
Ja odczuwam, ze spacerolog zwie sie moim Panem.
Jesli prowadzimy dyspute i ja oceniamy to tylko merytorycznie.
Spacerolog przekazal swoje zdanie a ja swoje.

...
Spacerolog może sobie być Twoim panem a jeżeli to lubisz to nic nikomu do tego! Sugerowanie przestępstw bez dowodów jest niedopuszczalne a jeżeli masz dowody to idź do prokuratury a nie na forum!

W Szczecinie Laughing

W Miedzyzdrojach Laughing

Albo lepiej, w Mikolajkach. lol!

1:45 autobus do Mławy
zbiór truskawek
2zł za koszyczek
łykend, czas zarabiania
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38673
Registration date : 25/10/2010

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 00:57

dziadek napisał:
thorgall napisał:
dziadek napisał:
MICHU napisał:
Dziadek

Zaden czlowiek nie ma prawa twierdzic ze jest Panem innego czlowieka.
Ja odczuwam, ze spacerolog zwie sie moim Panem.
Jesli prowadzimy dyspute i ja oceniamy to tylko merytorycznie.
Spacerolog przekazal swoje zdanie a ja swoje.

...
Spacerolog może sobie być Twoim panem a jeżeli to lubisz to nic nikomu do tego! Sugerowanie przestępstw bez dowodów jest niedopuszczalne a jeżeli masz dowody to idź do prokuratury a nie na forum!

W Szczecinie Laughing
...
W Starogardzie jest prężnie działająca jednostka, w Drawsku też to Michu ma bliżej. Do Szczecina niech lepiej nie jedzie, jeszcze Mu jaki żul telefon podprowadzi Laughing

A co z tym Srebrzyskiem ?

lol! lol! lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
Online
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38673
Registration date : 25/10/2010

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 00:59

ból i cierpienie napisał:
MICHU napisał:
thorgall napisał:
dziadek napisał:
MICHU napisał:
Dziadek

Zaden czlowiek nie ma prawa twierdzic ze jest Panem innego czlowieka.
Ja odczuwam, ze spacerolog zwie sie moim Panem.
Jesli prowadzimy dyspute i ja oceniamy to tylko merytorycznie.
Spacerolog przekazal swoje zdanie a ja swoje.

...
Spacerolog może sobie być Twoim panem a jeżeli to lubisz to nic nikomu do tego! Sugerowanie przestępstw bez dowodów jest niedopuszczalne a jeżeli masz dowody to idź do prokuratury a nie na forum!

W Szczecinie Laughing

W Miedzyzdrojach Laughing

Albo lepiej, w Mikolajkach. lol!

1:45 autobus do Mławy
zbiór truskawek
2zł za koszyczek
łykend, czas zarabiania

Reka ? Laughing
Witaj Baron w rodzinie. lol!
Powrót do góry Go down
Online
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 01:16

MICHU napisał:
dziadek napisał:
thorgall napisał:
dziadek napisał:
MICHU napisał:
Dziadek

Zaden czlowiek nie ma prawa twierdzic ze jest Panem innego czlowieka.
Ja odczuwam, ze spacerolog zwie sie moim Panem.
Jesli prowadzimy dyspute i ja oceniamy to tylko merytorycznie.
Spacerolog przekazal swoje zdanie a ja swoje.

...
Spacerolog może sobie być Twoim panem a jeżeli to lubisz to nic nikomu do tego! Sugerowanie przestępstw bez dowodów jest niedopuszczalne a jeżeli masz dowody to idź do prokuratury a nie na forum!

W Szczecinie Laughing
...
W Starogardzie jest prężnie działająca jednostka, w Drawsku też to Michu ma bliżej. Do Szczecina niech lepiej nie jedzie, jeszcze Mu jaki żul telefon podprowadzi Laughing

A co z tym Srebrzyskiem ?  

lol! lol! lol! lol! lol!
...
Kaczor pisał że jako Michael Jordan Forexu kwalifikujesz się do Starogardu! Na Srebrzysku sama drobnica, żule i alkoholicy! lol!

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 08:09

Indiana napisał:

Re Pingwin
Najczęściej słyszę o 90-95% tracących, zależnie od badania. Przy czym oczywiste jest, że średnia wtopa jest wielokrotnie większa od przeciętnego zysku, masa narodu traci setki tysięcy do milionów zł, a jeszcze nie słyszałem, by ktoś zarobił miliony na forexie :-)

To tak jakby zaczynać biznes polegający na sprzedaży zniczy tydzień po Wszystkich Świętych, gdy ci co już zarobili na akcji Święta wyprzedają niepotrzebne już znicze poniżej swojej ceny zakupu Laughing

no i to są indiana prawdziwe dane - w odniesieniu do pierwszego konta forexowego -
95% baniaczy, a z pozostałych maximum 5% tracą np 1/3 lub połowę depa i sobie odpuszczają ten forex, lub mniej się lewarują i grają na dłuższych interwałach, lub nieliczni coś tam skrobią.

albo zasada 90/90/90 - 90% ludzi traci 90% depa w ciągu 90dni (potem może jest 80/80/80, ... 50/50/50 Smile )
jak wsiadasz pierwszy raz na rower albo z chodzenia pieszo na motor pomijając fazę roweru, i miałbyś przyśpieszenie *10 lub *100 to wiadomo jak będzie.

dlatego największym debilstwem jest zaczynać zabawę od kilkudziescięciu-kilkuset koła. kości takich cfaniaków bielą się na polach forexu. clown
dlatego nigdy nikogo ze znajomych nie zachęcam. tylko wrogów należy zachęcać do brania się za forex. Very Happy
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 08:28

kaczor napisał:

POlska zawsze bedzie biedniejsza niz Niemcy bo Polacy tacy jak thorgal zamiast pracowac wola marnowac czas na mitomanskei pierdolenie.
Kogo obchodza jacys slowanie, panslowianska idea to wymysl ruskich ktorzy chcieli kontrolowac inne narody slowianskie.
Po przejsciach z ZSRR tylko kompletna szmata moze jeszcze szerzyc takie idee

faktycznie z ideą panslawizmu tak było,
tym nie mniej i ta idea ma też m.in inne podstawy: np to o czym pisał dex o wspólnocie dziedziczenia haplogrupy R1a1 z męskiego chromosomu Y
(co nie znaczy że musimy z afgańcami, tadżykami, kirgizami oraz indyjczykami tworzyć ściślejszą wspólnotę, jeśli znacznie i najbliżej nam do nich pod tym względem  clown )

ale tak apropo a jeśli chodzi o żeńskie dziedzictwo to podobnoż mamy MATKĘ POLKĘ (tu z imieniem Katarzyna) sprzed ok 35tys lat temu
"współcześni Europejczycy wywodzą się od zaledwie siedmiu kobiet - wynika z badań profesora Bryana Sykesa. Większość współczesnych Polaków to potomkowie tylko jednej z nich."   albino  :

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend 2isxch0,

http://historia.wp.pl/title,Historica-Z-jakimi-narodami-spokrewnieni-sa-Polacy,wid,18200449,wiadomosc.html?ticaid=11735f
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43781
Registration date : 03/09/2007

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 08:47

DEX !
mam prośbę: napisz cos o ropie. Masz L? S? Wiem, że ładnie pojechałeś z trendem. Na tym poziomie mam mieszane odczucia co do zajęcia pozycji.
Powrót do góry Go down
Online
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 09:34

zda się dex zamknął ropę gdy pisał o urlopie.  Smile

tu jest wersja korekcyjna:
UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend 17-ropa
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 29941
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 10:05

Cameron cwaniakował z Brexitem i chciał jak najwięcej na tym ugrać , a tu mu niezłe jaja mogą wyjść Very Happy

unia to pannna która ma wiele wad , ale rozwód z nią to zła alternatywa , bo ta ma również zalety z których już nie pozwoli korzystać swojemu byłemu

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
Online
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 10:28

zibi napisał:
Cameron  cwaniakował z Brexitem i chciał jak najwięcej na tym ugrać , a tu mu niezłe jaja mogą wyjść Very Happy

unia to pannna która ma wiele wad , ale rozwód z nią to zła alternatywa , bo ta ma również zalety z których już nie pozwoli korzystać swojemu byłemu

wersja nr 7 mi tam pasi nawet (ewent słabsza 3/4), a wersja nr 1 gównem szwabskim zalatuje ale jest najbardziej prawdopodobna lub też nr 2.   Surprised  

(z oneta Smile
"Konsekwencje. Jakie zatem one będą?

1 Po pierwsze, wzmocnienie osi Berlin-Paryż. A mówiąc bardziej brutalnie – wzrost znaczenia Niemiec, dla których Francja jest jedynie listkiem figowym, mającym ukryć ich dominację. Dominacja ta po wyjściu z UE Wielkiej Brytanii pozostanie już praktycznie bez jakiejkolwiek przeciwwagi. Będzie oczywista, bezwstydna i pełna. Do tej pory to właśnie Albion miał zdolność do budowania, zgodnie ze swoją wielowiekową tradycją, koalicji, które równoważyły potęgę Berlina. Gdy go zabraknie, dominacja Niemiec będzie już całkowita.

2 Po drugie, osłabienie w UE myślenia wolnościowego, kapitalistycznego, konserwatywnego. Londyn zawsze był nosicielem tych wartości, które określano jako „common sense”, czyli zdrowy rozsądek. Nawet gdy nad Tamizą do władzy dochodzili laburzyści, to i tak ich pogląd na sprawy gospodarki i polityki, był bliższy racjonalnemu myśleniu, niż ideologicznym szaleństwom, tak charakterystycznym dla filozofii na kontynencie. Brexit będzie oznaczał wzrost w Unii socjalizmu, etatyzmu i wszelkiego rodzaju regulacji prawnych i ekonomicznych.

3 Po trzecie, szybko dojdzie do utworzenia „Europy dwóch prędkości”, a mówiąc bardziej szczerze – do utworzenia „Europy dwóch jakości”. Ta pierwsza będzie się konstytuować wokół strefy euro, a jej głównym motorem będzie tandem niemiecko-francuski, ze szczególnym uwzględnieniem Berlina. Ta druga, gorsza Europa będzie się składała z państw, które nie przyjęły wspólnej waluty i które położone są na wschód i południe od Niemiec. Te kraje, które obecnie należą do obu grup, czyli zarówno do eurozony, jak i do obszaru Europy Środkowej i Wschodniej, będą musiały dokonać wyboru – czy nadal pogłębiać integrację wokół twardego jądra, czy też tworzyć dla niego jakąś przeciwwagę, w postaci sojuszu tzw. nowych członków, czyli tych państw, które stały się częścią UE po 2004 roku. Przypieczętuje to zapewne trwały podział Wspólnoty na dwie części – tę lepszą i tę gorszą.

4 Po czwarte, Polska ma szansę stać się liderem tej gorszej, bardziej zapóźnionej i mniej zintegrowanej części UE. W sojuszu z innymi państwami regionu, może tworzyć coś na wzór „UE-bis”. Będą temu zapewne sprzyjać nowe polskie władze, ale też – paradoksalnie – najważniejsze czynniki na Zachodzie, chcące odseparować się od tego chaosu, który może zapanować w naszej części kontynentu. Bo to pozwoli im na zmniejszenie transferów płynących do naszych państw i na niesprzeciwianie się penetracji rosyjskiej, która z całą pewnością nastąpi, gdy tylko na Kremlu rozpoznają ten trwały podział Wspólnoty.

5 Po piąte, w gorszej części UE zapanuje jakiś rodzaj autorytaryzmu. Nie będzie to całkowite odejście od standardów demokratycznych, ale wspólna siła tych państw będzie tak duża, że nie pozwoli Brukseli na skuteczny nacisk na nie, w celu zmuszenia ich do przestrzegania prawa i zasad demokratycznych. W takich państwach, jak Polska, Węgry, Bułgaria czy Rumunia może więc zapanować ustrój znany politologom jako „demokracja nieliberalna” lub jako „demokracja suwerenna”. Stanie się to przy przyzwoleniu, a przynajmniej biernej postawie, Brukseli. Wejdziemy w geopolityczną i prawną „szarą strefę”.

6 Po szóste, wyjście Brytyjczyków i podział UE, zachęci Rosję do zwiększenia swojej obecności w naszym regionie. Będzie mogła bezkarnie już ingerować w politykę państw naszej części Wspólnoty, a jednocześnie zachować bardzo dobre stosunki polityczne i gospodarcze z państwami tzw. „starej Unii”. Wielka Brytania przez lata wspierała działania Brukseli starające się dyscyplinować naszego wschodniego sąsiada. Jej brak ułatwi ekspansję Rosji i wzmocni w UE lobby prorosyjskie. A państwa Zachodu nie będą miały powodu i chęci do tego, by bronić autorytaryzujących się krajów wschodniej Unii przed agresją rosyjską – ekonomiczna, polityczną lub nawet militarną.

7 Po siódme, Brexit spowoduje zapewne ogłoszenie przez Szkocję niepodległości. Wzmocni to wszystkie regionalizmy i separatyzmy na kontynencie. Z całą pewnością czekają na to Baskowie i Katalończycy, a także Walonowie i Flamandowie. Oraz…Ślązacy. Wyjście z UE Wielkiej Brytanii, a następnie jej rozpad, musi zakończyć się regionalistycznym trzęsieniem ziemi w całej Unii. Polski nie wyłączając.

8 Po ósme, osłabieniu ulegną relacje UE ze Stanami Zjednoczonymi. Oczywiście, nie będzie tak, że Ameryka wycofa się całkowicie z naszego kontynentu, ale na pewno jej związki z nami stracą na intensywności. Albion był przez wiele dziesiątków lat najbliższym sojusznikiem USA w Europie i jeśli opuści on Wspólnotę, to z całą pewnością odbije się to negatywnie na zainteresowaniu Waszyngtonu Unią – zwłaszcza, gdyby nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych został Donald Trump."
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43781
Registration date : 03/09/2007

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 10:40

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
zibi napisał:
Cameron  cwaniakował z Brexitem i chciał jak najwięcej na tym ugrać , a tu mu niezłe jaja mogą wyjść Very Happy

unia to pannna która ma wiele wad , ale rozwód z nią to zła alternatywa , bo ta ma również zalety z których już nie pozwoli korzystać swojemu byłemu

wersja nr 7 mi tam pasi nawet (ewent słabsza 3/4), a wersja nr 1 gównem szwabskim zalatuje ale jest najbardziej prawdopodobna lub też nr 2.   Surprised  

(z oneta Smile
"Konsekwencje. Jakie zatem one będą?

1 Po pierwsze, wzmocnienie osi Berlin-Paryż. A mówiąc bardziej brutalnie – wzrost znaczenia Niemiec, dla których Francja jest jedynie listkiem figowym, mającym ukryć ich dominację. Dominacja ta po wyjściu z UE Wielkiej Brytanii pozostanie już praktycznie bez jakiejkolwiek przeciwwagi. Będzie oczywista, bezwstydna i pełna. Do tej pory to właśnie Albion miał zdolność do budowania, zgodnie ze swoją wielowiekową tradycją, koalicji, które równoważyły potęgę Berlina. Gdy go zabraknie, dominacja Niemiec będzie już całkowita.

2 Po drugie, osłabienie w UE myślenia wolnościowego, kapitalistycznego, konserwatywnego. Londyn zawsze był nosicielem tych wartości, które określano jako „common sense”, czyli zdrowy rozsądek. Nawet gdy nad Tamizą do władzy dochodzili laburzyści, to i tak ich pogląd na sprawy gospodarki i polityki, był bliższy racjonalnemu myśleniu, niż ideologicznym szaleństwom, tak charakterystycznym dla filozofii na kontynencie. Brexit będzie oznaczał wzrost w Unii socjalizmu, etatyzmu i wszelkiego rodzaju regulacji prawnych i ekonomicznych.

3 Po trzecie, szybko dojdzie do utworzenia „Europy dwóch prędkości”, a mówiąc bardziej szczerze – do utworzenia „Europy dwóch jakości”. Ta pierwsza będzie się konstytuować wokół strefy euro, a jej głównym motorem będzie tandem niemiecko-francuski, ze szczególnym uwzględnieniem Berlina. Ta druga, gorsza Europa będzie się składała z państw, które nie przyjęły wspólnej waluty i które położone są na wschód i południe od Niemiec. Te kraje, które obecnie należą do obu grup, czyli zarówno do eurozony, jak i do obszaru Europy Środkowej i Wschodniej, będą musiały dokonać wyboru – czy nadal pogłębiać integrację wokół twardego jądra, czy też tworzyć dla niego jakąś przeciwwagę, w postaci sojuszu tzw. nowych członków, czyli tych państw, które stały się częścią UE po 2004 roku. Przypieczętuje to zapewne trwały podział Wspólnoty na dwie części – tę lepszą i tę gorszą.

4 Po czwarte, Polska ma szansę stać się liderem tej gorszej, bardziej zapóźnionej i mniej zintegrowanej części UE. W sojuszu z innymi państwami regionu, może tworzyć coś na wzór „UE-bis”. Będą temu zapewne sprzyjać nowe polskie władze, ale też – paradoksalnie – najważniejsze czynniki na Zachodzie, chcące odseparować się od tego chaosu, który może zapanować w naszej części kontynentu. Bo to pozwoli im na zmniejszenie transferów płynących do naszych państw i na niesprzeciwianie się penetracji rosyjskiej, która z całą pewnością nastąpi, gdy tylko na Kremlu rozpoznają ten trwały podział Wspólnoty.

5 Po piąte, w gorszej części UE zapanuje jakiś rodzaj autorytaryzmu. Nie będzie to całkowite odejście od standardów demokratycznych, ale wspólna siła tych państw będzie tak duża, że nie pozwoli Brukseli na skuteczny nacisk na nie, w celu zmuszenia ich do przestrzegania prawa i zasad demokratycznych. W takich państwach, jak Polska, Węgry, Bułgaria czy Rumunia może więc zapanować ustrój znany politologom jako „demokracja nieliberalna” lub jako „demokracja suwerenna”. Stanie się to przy przyzwoleniu, a przynajmniej biernej postawie, Brukseli. Wejdziemy w geopolityczną i prawną „szarą strefę”.

6 Po szóste, wyjście Brytyjczyków i podział UE, zachęci Rosję do zwiększenia swojej obecności w naszym regionie. Będzie mogła bezkarnie już ingerować w politykę państw naszej części Wspólnoty, a jednocześnie zachować bardzo dobre stosunki polityczne i gospodarcze z państwami tzw. „starej Unii”. Wielka Brytania przez lata wspierała działania Brukseli starające się dyscyplinować naszego wschodniego sąsiada. Jej brak ułatwi ekspansję Rosji i wzmocni w UE lobby prorosyjskie. A państwa Zachodu nie będą miały powodu i chęci do tego, by bronić autorytaryzujących się krajów wschodniej Unii przed agresją rosyjską – ekonomiczna, polityczną lub nawet militarną.

7 Po siódme, Brexit spowoduje zapewne ogłoszenie przez Szkocję niepodległości. Wzmocni to wszystkie regionalizmy i separatyzmy na kontynencie. Z całą pewnością czekają na to Baskowie i Katalończycy, a także Walonowie i Flamandowie. Oraz…Ślązacy. Wyjście z UE Wielkiej Brytanii, a następnie jej rozpad, musi zakończyć się regionalistycznym trzęsieniem ziemi w całej Unii. Polski nie wyłączając.

8 Po ósme, osłabieniu ulegną relacje UE ze Stanami Zjednoczonymi. Oczywiście, nie będzie tak, że Ameryka wycofa się całkowicie z naszego kontynentu, ale na pewno jej związki z nami stracą na intensywności. Albion był przez wiele dziesiątków lat najbliższym sojusznikiem USA w Europie i jeśli opuści on Wspólnotę, to z całą pewnością odbije się to negatywnie na zainteresowaniu Waszyngtonu Unią – zwłaszcza, gdyby nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych został Donald Trump."
Teoretycznie S scratch nie lubię grać S na ropie
dzięki
Powrót do góry Go down
Online
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38673
Registration date : 25/10/2010

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 11:14

Ja tam juz nikomu  i w nic nie wierze.

Jak moga byc takie dane ze 90% ( dawniej 95%) graczy traci na forex ?

Przeciez skutkiem wieloletniego doswiadczenia wiekszosc z grajacych powinna juz uczciwie stale zarabiac.
Pisze stale bo to nie sztuka zarobic 30% a potem na zlej fazie rynku wpitolic 50%.

To pewnie ten spadek przegrywajacych o 5% to Ci doswiadczeni nauczeni.
A reszta to doswiadczeni nienauczeni + niedoswiadczeni nienauczeni.

Pozostaje o rozstrzygniecie wzgledem niedoswiadczonych nauczonych.
Takich z pewnoscia jest bardzo niewielu.
Wszyscy pamietamy swoje poczatki: gielda potem koniki zwykle wig20 potem koniki faszerowane lewarem /forex/.

Najlepiej byloby byc niedoswiadczonym bardzo szybko nauczonym bo grac przy pomocy jakiegos mentora, który
pokazujac jak wlasciwie grac jednoczesnie nauczy jak nie grac.

Bo jak mawial Pan Zdzislaw:
"Bierz zawsze dobra pozycje, to nie bedziesz miec zlej czyli bedziesz zarabial podwójnie".
/slawetna delta/ geek

Ja bardzo dziekuje mojemu mentorowi Panu Zdzislawowi.
Jego uwagi o rynku byly tak cenne, ze pozwolily chocby po latach ale jednak
na stworzenie super systemu.

A teraz z cyklu...Anegdotki o Panu Zdzislawie.

Wiedzial ze w swiadomosci gracza dominuja:
przywiazanie sie do pozycji, upieranie sie co do swojej racji,
ze jest sie madrzejszym od rynku,
niepogodzenie sie ze stratami i przetrzymywanie strat liczac na cud.
Na to Pan Zdzislaw:
"Odwróc sobie monitor, podloga to teraz sufit a sufit podloga."

Polecam wszystkim grajacym na rynku ta jakze skuteczna w proficie sentencje.
Powrót do góry Go down
Online
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 11:24

REALISTA napisał:

Teoretycznie S scratch  nie lubię grać S na ropie
dzięki

widocznie już cię wytresowali, Very Happy
co za różnica w jakim kierunku, ważny zasięg i wyjście,
ale póki od lutego trwa względna korelacja między indeksami a ropą, to dalsza hossa na indeksach równa się wyjazd na ropie na 63. a głębsza korekta na wszystkim to 36. Laughing
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 11:31

MICHU napisał:
Ja tam juz nikomu  i w nic nie wierze.

Jak moga byc takie dane ze 90% ( dawniej 95%) graczy traci na forex ?

Przeciez skutkiem wieloletniego doswiadczenia wiekszosc z grajacych powinna juz uczciwie stale zarabiac.
Pisze stale bo to nie sztuka zarobic 30% a potem na zlej fazie rynku wpitolic 50%.

To pewnie ten spadek przegrywajacych o 5% to Ci doswiadczeni nauczeni.
A reszta to doswiadczeni nienauczeni + niedoswiadczeni nienauczeni.

Pozostaje o rozstrzygniecie wzgledem niedoswiadczonych nauczonych.
Takich z pewnoscia jest bardzo niewielu.
Wszyscy pamietamy swoje poczatki: gielda potem koniki zwykle wig20 potem koniki faszerowane lewarem /forex/.

Najlepiej byloby byc niedoswiadczonym bardzo szybko nauczonym bo grac przy pomocy jakiegos mentora, który
pokazujac jak wlasciwie grac jednoczesnie nauczy jak nie grac.

Bo jak mawial Pan Zdzislaw:
"Bierz zawsze dobra pozycje, to nie bedziesz miec zlej czyli bedziesz zarabial podwójnie".
/slawetna delta/ geek

Ja bardzo dziekuje mojemu mentorowi Panu Zdzislawowi.
Jego uwagi o rynku byly tak cenne, ze pozwolily chocby po latach ale jednak
na stworzenie super systemu.

A teraz z cyklu...Anegdotki o Panu Zdzislawie.

Wiedzial ze w swiadomosci gracza dominuja:
przywiazanie sie do pozycji, upieranie sie co do swojej racji,
ze jest sie madrzejszym od rynku,
niepogodzenie sie ze stratami i przetrzymywanie strat liczac na cud.
Na to Pan Zdzislaw:
"Odwróc sobie monitor, podloga to teraz sufit a sufit podloga."

Polecam wszystkim grajacym na rynku ta jakze skuteczna w proficie sentencje.

w piontek napisałem że,
"25-30 % na forexie zarabia, 70-75% traci
55-60 % ma zarabiające pozycje"
a te 95% to chodzi o świeży narybek frxa.

miszka znaczy może powinieneś jak pan zdzisław, zostać MENTOREM cheers
a nie graczem.
mógłbyś do woli mentorzyć, i gwiazdorzyć, i mentorzyć. Very Happy

bo z grania ciężko wyżyć, nawet hiob i kaczor nie potrafią, chociaż receptę mają na wszystko. cat


Ostatnio zmieniony przez PINGWIN (Z MADAGASKARU) dnia Sob 18 Cze 2016, 11:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 11:34

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019379,title,Wieloryb-w-Zatoce-Gdanskiej-Nagrali-go-marynarze-z-fregaty-rakietowej-ORP-Kosciuszko,wid,18385200,wiadomosc.html

to jest Łun czy Łuna?

kiedyś Hameryańce zrzucali stonkę - ciekawe kto nam do portu walenia wpuścił?
Powrót do góry Go down
tradefw20




Liczba postów : 3
Registration date : 18/06/2016

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: SYSTEM---TRANSAKCYJNY---DLA---KONTRAKTÓW---FW20   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 12:02

tradefw20.pl

sprawdzony system transakcyjny


Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43781
Registration date : 03/09/2007

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 12:14

fajne Laughing
http://archiwum.gf24.pl/prezes-mbanku-w-archiwach-sb/

w tle, a jakże, Balcerowicz Twisted Evil ( nominacja minfina)
Powrót do góry Go down
Online
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43781
Registration date : 03/09/2007

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 12:16

tradefw20 napisał:
tradefw20.pl

sprawdzony system transakcyjny


a co tam znowu oni od nas chcą ?
Powrót do góry Go down
Online
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 12:29

REALISTA napisał:
fajne Laughing
http://archiwum.gf24.pl/prezes-mbanku-w-archiwach-sb/

w tle, a jakże, Balcerowicz Twisted Evil ( nominacja minfina)
...
kolejny co palił ale się nie zaciągał!

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 12:38

tradefw20 napisał:
tradefw20.pl

sprawdzony system transakcyjny


...
Reklamowanie na forum płatnych sygnałów jest niemile widziane, poza tym jest niezgodne z regulaminem!

5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów...........


Dzień dobry, witamy na forum! Very Happy  pzdr d......

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43781
Registration date : 03/09/2007

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 12:47

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend 0dae7c16dd68c0750312b44ade64a3e1
Powrót do góry Go down
Online
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38673
Registration date : 25/10/2010

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 12:58

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
Ja tam juz nikomu  i w nic nie wierze.

Jak moga byc takie dane ze 90% ( dawniej 95%) graczy traci na forex ?

Przeciez skutkiem wieloletniego doswiadczenia wiekszosc z grajacych powinna juz uczciwie stale zarabiac.
Pisze stale bo to nie sztuka zarobic 30% a potem na zlej fazie rynku wpitolic 50%.

To pewnie ten spadek przegrywajacych o 5% to Ci doswiadczeni nauczeni.
A reszta to doswiadczeni nienauczeni + niedoswiadczeni nienauczeni.

Pozostaje o rozstrzygniecie wzgledem niedoswiadczonych nauczonych.
Takich z pewnoscia jest bardzo niewielu.
Wszyscy pamietamy swoje poczatki: gielda potem koniki zwykle wig20 potem koniki faszerowane lewarem /forex/.

Najlepiej byloby byc niedoswiadczonym bardzo szybko nauczonym bo grac przy pomocy jakiegos mentora, który
pokazujac jak wlasciwie grac jednoczesnie nauczy jak nie grac.

Bo jak mawial Pan Zdzislaw:
"Bierz zawsze dobra pozycje, to nie bedziesz miec zlej czyli bedziesz zarabial podwójnie".
/slawetna delta/ geek

Ja bardzo dziekuje mojemu mentorowi Panu Zdzislawowi.
Jego uwagi o rynku byly tak cenne, ze pozwolily chocby po latach ale jednak
na stworzenie super systemu.

A teraz z cyklu...Anegdotki o Panu Zdzislawie.

Wiedzial ze w swiadomosci gracza dominuja:
przywiazanie sie do pozycji, upieranie sie co do swojej racji,
ze jest sie madrzejszym od rynku,
niepogodzenie sie ze stratami i przetrzymywanie strat liczac na cud.
Na to Pan Zdzislaw:
"Odwróc sobie monitor, podloga to teraz sufit a sufit podloga."

Polecam wszystkim grajacym na rynku ta jakze skuteczna w proficie sentencje.

w piontek napisałem że,
"25-30 % na forexie zarabia, 70-75% traci
55-60 % ma zarabiające pozycje"
a te 95% to chodzi o świeży narybek frxa.

miszka znaczy może powinieneś jak pan zdzisław, zostać MENTOREM cheers
a nie graczem.
mógłbyś do woli mentorzyć, i gwiazdorzyć, i mentorzyć. Very Happy

bo z grania ciężko wyżyć, nawet hiob i kaczor nie potrafią, chociaż receptę mają na wszystko. cat

Nie wiem, dostepne dane od Brokerów potwierdzaja, ze 95% - 80% w ostatecznym rozrachunku traci.
Pewnie sa to dane juz po zamknieciu tych 55% - 60% zarabiajacych pozycji
stad podwyzszenie progu tracacych z 70% - 75% do 80%.- 95%
Czyli 10%- 20% z calosci graczy i którzy byli w grupie wczesniej zarabiajacych nie wie kiedy zamknac zarabiajace pozycje aby te nie przerodzily sie w straty.
Co do mentorzenia znam duzo takich na tym forum.  lol!
Ktos kto walczy o prawo do normalnego zycia nie mentorzy
wiec nie wiem skad ten zaszczyt wobec mojej bardzo skromnej osoby.  Rolling Eyes


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Sob 18 Cze 2016, 13:11, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Online
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend EmptySob 18 Cze 2016, 13:05

UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Nfikgi

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend   UFO 18 - 19 06  2016 r. Weekend Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 1 z 8Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» UFO 23 - 24 04 2016 r. Weekend
» UFO 14 - 15 05 2016 r. Weekend
» UFO 09 - 10 07 2016 r. Weekend
» UFO 27 - 28 02 2016 r. Weekend
» UFO 24 -25 09 2016 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: