Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra

IndeksIndeks  PortalePortale  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
thorgall

Liczba postów : 18636
Registration date : 08/07/2008

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 12:46

OpCjOnEr napisał:
Wczoraj się porobiłem zdrowo, zielony smok + 5 browarów. Upał jak sam sqrwysyn, tak sobie idę patrzę jakaś typiara leży centralnie przed klatką schodową na ul. Nowy Świat. Jacyś ludzie tam przy niej czy żyje i w ogóle a ona była po prostu zdrowo najebana bo się podniosła do siadu i do wszystkich, którzy chcieli jej pomóc centralnie "wypierdalać!"  dobryżart a nawet ładna była, nie wyglądała na jakąś ćpunkę czy coś. Takie głupie czasy jakieś, że gdy ktoś naprawdę potrzebuje pomocy to znieczulica qrwa można zdechnąć na ulicy a nikt sie nie zainteresuje a z kolei gdy ktoś jest tylko najebany to zaraz qpe ludzi chce "pomagać" a ja bym też się wqrwił, że nie można się w tym kraju na spokojnie najebać. I później karetki jeżdżą za publiczne pieniądze do menelstwa a nieprzytomny i zakrwawiony Afroeuropejczyk bez telefonu czeka pół godziny Evil or Very Mad Evil or Very Mad
I okazało sie przypadkiem, że jedna ze stojących obok dwóch dziewczyn to dawna koleżanka z liceum ze Świneminde Idea  ona mnie poznała a ja na pierwszy look nawet nie ale poszliśmy na browara. Tak nawiasem to pracuje w eskimoskim banq na literę N "opieqjąc się" klientami Laughing Laughing Ładna dupa w sumie ale mężata i poszły sie upałować przy salsie. Ta druga pyta mnie czy tańcze salse a ja chuja tańczę nie salsę, najwyżej technodrgawki  lol!
Później mnie faza zaczęła coraz mocniej ogarniać i w sumie znudziło mi się czekać na nie to polazłem po kolejny browar i na spontan połazić i tak mi zeszło jakoś nawet nie wiem gdzie byłem, w końcu do autobusu nocnego trafiłem i o mało co bym przystanek przegapił. Chyba tam jeszcze wróciłem póżniej ale ich już nie było.

Aha i jeszcze jest ciekawy wątek: wynajdując wolny stolik na zewnątrz jedyny dostępny był zawalony niedopitymi jeszcze drinkami ale widać było że już wolny bo leżał rachunek i uwaga - na nim 3 monety po 2 zeta Laughing Laughing Laughing [chyba napiwek ktoś zostawił] I teraz zagadka - jak myślicie co zrobiłem? Wskazówka: na perełkę export stykło dobryżart
Ja wiem że to jest chooy 6 zeta gdy się wtapia 12 koła ale tu chodzi o SATYS-FUCK-CJĘ, że cokolwiek na krzywusa wpada. Każda krzywusopromocja daje mi dużo radości. Cokolwiek ZA DARMO albo TANIO to ja zawsze pierwszy Laughing   nawet jeśli mnie stać bo bawi mnie to i podnosi level zadowolenia.

No i za te 6zł to wpierdolisz teraz na giełdzie ze 4k Twisted Evil

ps. Nie umiesz tańczyć salsy? Shocked
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dex

Liczba postów : 7859
Registration date : 14/09/2010

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 12:51

mariner napisał:
dex napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
Małolat napisał:
delphia napisał:
chyba pora by przypomnieć pewną dyskusję

http://ufoforum.forumotion.com/t3792p100-ufo-15-09-2014-r

czasu trochę upłynęło a nie posunęliśmy się w znacząco do przodu w naszych militarnych przygotowaniach a sytuacja rozwija się niekorzystnie z naszego punktu widzenia

trzeba się uważnie przyglądać jak rozwijać się będzie proces wychodzenia UK z UE. Być może UE będzie chciała mocno ukarać Brytoli ale Niemcy będą raczej działali rozważniej bo to ich 3 największy partner jeżeli chodzi o eksport i 2 jeżeli chodzi o wysokość nadwyżki w handlu która wynosi 50 mld EUR. Jeżeli doszłoby jednak do ostrzejszego starcia sytuacja w niemieckiej gospodarce znacznie się pogorszy a wtedy ich pacyfizm może ulec osłabieniu że się tak eufemistycznie wyrażę
najpierw krul płaz teraz kaczor ...nie masz litości w narożniku Very Happy Exclamation trzepanie Leszcza

akurat tej dyskusji nie przypominałem ze złośliwości wobec kaczora tylko dlatego że zaliczyliśmy pewien etap procesu który opisywałem a możliwe następne etapy rodzą dla nas przykre konsekwencje jeżeli nie będziemy gotowi

No przypominasz dyskusje z ktorej nic nie wynika i ktora nie ma nic wspolnego z Brexitem, ale chooy wy wiecie lepiej Very Happy
Taki maolat potakuje jak malpa bo tak w PRL wyuczony, tylko siekiera albo dluga lina i galaz moga wyleczyc

jeśli nie widzisz związku to szkoda nawet czasu na wyjaśnienia. Trochę to dziwne bo jest tam wprost opisane do czego wyjście UK i ewentualnie Francji może doprowadzić (a wybory w przyszłym roku).

Z jednym można się zgodzić, referendum jest końcem pewnego etapu w relacjach UK - Niemcy rozpoczętym na początku II wojny światowej.

A dokładnie końcem krótkiego cyklu Kallippa, który trwa 76 lat minus 29 dni (dokładnie 27730 dni).
1940-07-22 Początek Bitwy o Anglię (odrzucenie przez UK warunków pokoju z Niemcami)
2016-06-23 Koniec Bitwy o Anglię (odrzucenie przez UK warunków współpracy z Niemcami)

Dokładnie jeden cykl Kallippa istniał ZSRR:
1917-11-07 Początek ZSRR (rewolucja październikowa)
1993-10-08 Koniec ZSRR (szturm na budynek parlamentu)

Tak ogólnie to do 2021r przed nami końce wszystkich cyklów Kallipa rozpoczętych w czasie II wojny światowej.

Będzie się działo. Shocked

znowu będziemy Berlin zdobywać ???? Shocked

Raczej odwrotność zdobycia Berlina.
Choć trudno mi powiedzieć w jakim aspekcie odwrotność.

Przykładowo:
1939.09 - kampania wrześniowa, początek ekspansji Niemiec i Rosji w Polsce
2015.08 - wygrana PiS w wyborach, koniec ekspansji Niemiec i Rosji w Polsce

albino
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

Liczba postów : 66870
Registration date : 30/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 12:52

thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
Wczoraj się porobiłem zdrowo, zielony smok + 5 browarów. Upał jak sam sqrwysyn, tak sobie idę patrzę jakaś typiara leży centralnie przed klatką schodową na ul. Nowy Świat. Jacyś ludzie tam przy niej czy żyje i w ogóle a ona była po prostu zdrowo najebana bo się podniosła do siadu i do wszystkich, którzy chcieli jej pomóc centralnie "wypierdalać!"  dobryżart a nawet ładna była, nie wyglądała na jakąś ćpunkę czy coś. Takie głupie czasy jakieś, że gdy ktoś naprawdę potrzebuje pomocy to znieczulica qrwa można zdechnąć na ulicy a nikt sie nie zainteresuje a z kolei gdy ktoś jest tylko najebany to zaraz qpe ludzi chce "pomagać" a ja bym też się wqrwił, że nie można się w tym kraju na spokojnie najebać. I później karetki jeżdżą za publiczne pieniądze do menelstwa a nieprzytomny i zakrwawiony Afroeuropejczyk bez telefonu czeka pół godziny Evil or Very Mad Evil or Very Mad
I okazało sie przypadkiem, że jedna ze stojących obok dwóch dziewczyn to dawna koleżanka z liceum ze Świneminde Idea  ona mnie poznała a ja na pierwszy look nawet nie ale poszliśmy na browara. Tak nawiasem to pracuje w eskimoskim banq na literę N "opieqjąc się" klientami Laughing Laughing Ładna dupa w sumie ale mężata i poszły sie upałować przy salsie. Ta druga pyta mnie czy tańcze salse a ja chuja tańczę nie salsę, najwyżej technodrgawki  lol!
Później mnie faza zaczęła coraz mocniej ogarniać i w sumie znudziło mi się czekać na nie to polazłem po kolejny browar i na spontan połazić i tak mi zeszło jakoś nawet nie wiem gdzie byłem, w końcu do autobusu nocnego trafiłem i o mało co bym przystanek przegapił. Chyba tam jeszcze wróciłem póżniej ale ich już nie było.

Aha i jeszcze jest ciekawy wątek: wynajdując wolny stolik na zewnątrz jedyny dostępny był zawalony niedopitymi jeszcze drinkami ale widać było że już wolny bo leżał rachunek i uwaga - na nim 3 monety po 2 zeta Laughing Laughing Laughing [chyba napiwek ktoś zostawił] I teraz zagadka - jak myślicie co zrobiłem? Wskazówka: na perełkę export stykło dobryżart
Ja wiem że to jest chooy 6 zeta gdy się wtapia 12 koła ale tu chodzi o SATYS-FUCK-CJĘ, że cokolwiek na krzywusa wpada. Każda krzywusopromocja daje mi dużo radości. Cokolwiek ZA DARMO albo TANIO to ja zawsze pierwszy Laughing   nawet jeśli mnie stać bo bawi mnie to i podnosi level zadowolenia.

A ty umiesz?

Ja tylko tak umiem:

lol!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
zibi
S I L V E R TRADER
S I L V E R      TRADER

Liczba postów : 16267
Registration date : 23/05/2008

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 12:56

już wiem co produkują banki cheers

opiekunów klienta dobryżart

dzięki opcjo Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 12:59

Jak się sfazować bez przypału w miejscu publicznym.

Trzeba mieć wcześniej zrobionego green dragona, wziąć odrobinę do np. pipetki i sobie wkropić do np. browara. Wygla to jak oliwa z oliwek.
Efekt identyczny jakby się zbakał ale nie ma dymu ani nie trzeba nosić żadnych akcesoriów ani kryć sie jak ćpun gdzieś za śmietnikami. lol! 

W Czechach widziałem takie coś:

30% vol

Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Sob 25 Cze 2016, 13:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 13:01

zibi napisał:

dzięki opcjo Wink

No nie do końca, produqją to "produkty" jak polisolokaty, ubezpieczenia i inne gówna a opieqnowie klientów są po to by leszczom to wciskać i na tym wtedy zarabia i Eskimos i opieqn.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
zibi
S I L V E R TRADER
S I L V E R      TRADER

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 13:03

OpCjOnEr napisał:
zibi napisał:

dzięki opcjo Wink

No nie do końca, produqją to "produkty" jak polisolokaty, ubezpieczenia i inne gówna a opieqnowie klientów są po to by leszczom to wciskać i na tym wtedy zarabia i Eskimos i opieqn.

czyli kit i kiciarzy Very Happy
jak zwał tak zwał lol!
Powrót do góry Go down
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 13:04

Dobra, browary i żarcie przed meczem trzeba ogarnąć. Chujowa ta godzina wypdła, mógłby być o 21. ten mecz.

Oczywiście kibicujemy NASZYM biało-czerwonym (bo przeciwnik też biało-czerwony).
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 13:07

O 3 zajebany byłem równo, że ledwo drogę do chałupy ogarnąłem a wstałem rześki jak skowronek, w ogóle nawet nic mnie nie muli. Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

Liczba postów : 18636
Registration date : 08/07/2008

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 13:12

Opcjoner
Ja salsę doskonale tańczę.
Kiedys w Caracas w barze portowym tańczyłem z dziwkami do białego rana. Z przerwą na bójkę na noże z miejscowymi gangsterami. Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
zibi
S I L V E R TRADER
S I L V E R      TRADER

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 13:30

thorgall napisał:
Opcjoner
Ja salsę doskonale tańczę.
Kiedys w Caracas w barze portowym tańczyłem z dziwkami do białego rana. Z przerwą na bójkę na noże z miejscowymi gangsterami. Twisted Evil

nie w Caracas w barze portowym tylko w chlewni w klatce , nie z dziwakami tylko z lochami i nie z gangsterami tylko z knurami
Powrót do góry Go down
Małolat

Liczba postów : 10477
Registration date : 29/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 13:41

kaczor napisał:
delphia napisał:
Małolat napisał:
delphia napisał:
chyba pora by przypomnieć pewną dyskusję

http://ufoforum.forumotion.com/t3792p100-ufo-15-09-2014-r

czasu trochę upłynęło a nie posunęliśmy się w znacząco do przodu w naszych militarnych przygotowaniach a sytuacja rozwija się niekorzystnie z naszego punktu widzenia

trzeba się uważnie przyglądać jak rozwijać się będzie proces wychodzenia UK z UE. Być może UE będzie chciała mocno ukarać Brytoli ale Niemcy będą raczej działali rozważniej bo to ich 3 największy partner jeżeli chodzi o eksport i 2 jeżeli chodzi o wysokość nadwyżki w handlu która wynosi 50 mld EUR. Jeżeli doszłoby jednak do ostrzejszego starcia sytuacja w niemieckiej gospodarce znacznie się pogorszy a wtedy ich pacyfizm może ulec osłabieniu że się tak eufemistycznie wyrażę
najpierw krul płaz teraz kaczor ...nie masz litości w narożniku Very Happy Exclamation trzepanie Leszcza

akurat tej dyskusji nie przypominałem ze złośliwości wobec kaczora tylko dlatego że zaliczyliśmy pewien etap procesu który opisywałem a możliwe następne etapy rodzą dla nas przykre konsekwencje jeżeli nie będziemy gotowi

No przypominasz dyskusje z ktorej nic nie wynika i ktora nie ma nic wspolnego z Brexitem, ale chooy wy wiecie lepiej Very Happy
Taki maolat potakuje jak malpa bo tak w PRL wyuczony, tylko siekiera albo dluga lina i galaz moga wyleczyc
no w żłobku nam serwowali wywody Gierka i Gomułki cherry . Na ciebie to szkoda liny, a nawet młotka wystarczy płytkie szambo Laughing  ty nasz  urbanowski oportunisto  Very Happy
udanego łikendu kaczorku.pzdr Very Happy
dziś wszyscy jesteśmy Chorwatami, a jutro słowakami bij szwagra
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

Liczba postów : 4567
Registration date : 29/10/2007

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 14:57

OpCjOnEr napisał:
Ta druga pyta mnie czy tańcze salse a ja chuja tańczę nie salsę, najwyżej technodrgawki  lol!
wi mnie to i podnosi level zadowolenia.
A ty umiesz?
Ja tylko tak umiem:
lol!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

Liczba postów : 12194
Registration date : 18/05/2014

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 15:24

nasi dobrze graja tylko maja huyowe buty (trudno dobrac obuwie -koment polsat )  Very Happy  Mad

jaki brak skutecznosci
powinni Milika i Lewandowskiego wyjebac z boiska bo powinno juz byc 4-5 bramek
a Milik znowu do pustej bramki nie trafil Mad

NIE WYGRA SIE MECZU NIE STRZELAJAC BRAMEK Mad Mad Mad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 15:32

k**wa !!
ONI W ZYCIU GOLA NIE STRZELA Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

pieknie graja ale wykonczenie to psu w dupe

jaka nieskuteczność !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked Mad Mad Mad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 15:38

thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
Wczoraj się porobiłem zdrowo, ...........z zagadka - jak myślicie co zrobiłem? Wskazówka: na perełkę export stykło dobryżart

poćwicz trochę i nie rob obciachu  Mad  Mad  Mad
opanuj pierwsze kroki a dalej juz latwiej pójdzie

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 15:40

BLASZYKOWSKI !!!! i Grosicki najlepsi + Pazdan

a napastnicy do dupy Mad Mad Mad
juz powinno byc 5:0
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 15:49

dziadek moze bys tak zalozyl wątek "nauka tańca "
Opcjoner by sobie poruchal ale z taka pi*da co nie potrafi tanczyc to jaka panienka pójdzie ? Mad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 15:51

dex napisał:

Przykładowo:
1939.09 - kampania wrześniowa, początek ekspansji Niemiec i Rosji w Polsce
2015.08 - wygrana PiS w wyborach, koniec ekspansji Niemiec i Rosji w Polsce

albino

no przeciez z tylu wydarzen na swiecie zawsze cos mozna " dobrac do teorii"
a teoria jak wszystkie podobne czy AT psu na bude sie nadaje
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 15:56

nie ma z kim pogadac w tej pijackiej melinie Mad Mad Mad

wszyscy najebani ???? Mad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 15:58

delphia napisał:
http://www.reuters.com/article/us-puertorico-debt-prifa-idUSKCN0ZB06C?feedType=RSS&feedName=topNews&utm_source=twitter&utm_medium=Social

Puerto Rico ogłasza bankructwo
lepiej byc bankrutem w Puerto Rico niz mieszkancem Rosji

Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sob 25 Cze 2016, 16:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

Liczba postów : 18357
Registration date : 03/09/2007

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 15:59

Osły napisał:

no drunken drunken drunken ŻYCIE NA TRZEŻWO JEST NUDNE
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 16:01

Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sob 25 Cze 2016, 16:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 16:03

REALISTA napisał:
Osły napisał:

no drunken drunken drunken  ŻYCIE NA TRZEŻWO JEST NUDNE

jeden co jeszcze palcem w klawiature trafia Very Happy
\
martwie sie o dziadka
wczoraj opór ,dzisiaj opór ...
a wątroba , nerki juz niemłode Shocked
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 16:12

ja bym Milika i Lewnadowskiego wycofal do pomocy  albo wyjebal z boiska Mad Mad Mad
a w ataku Błaszczykowski i Grosicki
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kamikaze

Liczba postów : 11251
Registration date : 28/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 16:27

Obama "pomógł" ? Laughing

Powrót do góry Go down
kamikaze

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 16:31

Osły napisał:
ja bym Milika i Lewnadowskiego wycofal do pomocy  albo wyjebal z boiska Mad Mad Mad
a w ataku Błaszczykowski i Grosicki

ale Lewandowskiemu trzeba przyznać że pady ma opanowane Laughing
Powrót do góry Go down
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 16:32

Osły napisał:
BLASZYKOWSKI !!!! i Grosicki najlepsi + Pazdan

a napastnicy do dupy Mad Mad Mad
juz powinno byc 5:0

+ Fabiański

kuźwa powinno byc 5;0 i nie byloby nerwow
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 16:41

Milik i Lewandowski na korepetycje do Szakirego

tak sie k**wa patałachy strzela bramki
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 16:53

tak zjebać mecz który powinien byc wygrany w pierwszych 10-ciu minutach Mad Mad Mad Mad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ból i cierpienie

Liczba postów : 2324
Registration date : 25/01/2008

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 16:56

Osły napisał:
k**wa !!

jaka nieskuteczność !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked Mad Mad Mad

Ja bym pomógł ale Nawałka o mnie nie wie
Nawet helikopter z Francyji by nie zdążyl
poza tym mam sjestę do 17.30

Ostatnio zmieniony przez ból i cierpienie dnia Sob 25 Cze 2016, 17:03, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 17:01

ból i cierpienie napisał:
Osły napisał:
k**wa !!

pewnie Go nie stać na takiego zawodnika
i wzial tych tańszych Mad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Frater

Liczba postów : 1149

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 17:04

Osły napisał:
k**wa !!

Ja myślę że Ty jesteś Piszczek scratch
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ból i cierpienie

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 17:05

Osły napisał:
Osły napisał:
k**wa !!

pewnie Go  nie stać na takiego zawodnika
i wzial tych tańszych Mad

No wlasnie
Leszcze na boisku
a ja na kanapie marnuje talent pilkarski
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ból i cierpienie

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 17:11

a i kuchni francjanskiej bym pojadł
sery i wina bym przywiózł
wielka strata, ze mnie nie powolali
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Frater

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 17:20

Prośmy o wstawiennictwo św. Huberta, mojego szczególnego patrona!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 17:21

mieli przeciwnika na deskach w pierwszej połowie
to osly postanowili zabiegac murzynow na smierc w samo poludnie w upał

fajansiarstwo Mad Mad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 17:31

maja szanse sie zrehabilitować Lewandowski z Milikiem w karnych

????????????????????????????????????

nadzieja w Fabiańskim i św. Hubercie Very Happy

ps

dzieki ci Hubercie

ale strzelali b. dobrze i szczesliwie (Milik) Smile

Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sob 25 Cze 2016, 17:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kamikaze

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 17:42

Kuźwa, ale dreszczowiec!

cheers
Powrót do góry Go down
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 17:44

kamikaze napisał:
Kuźwa, ale dreszczowiec!

cheers

na własne zyczenie Mad Mad

nasi stracili duzo zdrowia
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mariner
Captain en Chief
Captain en Chief

Liczba postów : 13770
Registration date : 14/11/2010

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 17:46

nosz qm
mało zawału nie dostałem
cheers
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Frater

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 17:51

Św. Hubert nie zawiódł Dobrze by było żeby Indiana z tej okazji na ofiarę rzucił np.z tych 15k które co m-c wydaje na godne życie albo z tego co na ostatnim krachu zarobił na eLkach bo Indian podobnie jak Antek zarabia we wszystkich kierunkach.
Niechby i św. Hubert coś z tego miał Basketball Basketball Basketball
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 18:03

Osły napisał:

fajansiarstwo Mad Mad

60% czasu byli przy piłce aborygeni, doprzucili 2-ch świeżych atakujacych, ale trener w zaparte szedł ze zmianami, pewnie przy 1:2 by dopiero zareagował. Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 18:05

frater napisał:
Św. Hubert nie zawiódł  Dobrze by było żeby Indiana z tej okazji na ofiarę rzucił np.z tych 15k które co m-c wydaje na godne życie albo z tego co na ostatnim krachu zarobił na eLkach bo Indian podobnie jak Antek zarabia we wszystkich kierunkach.
Niechby i św. Hubert coś z tego miał Basketball Basketball Basketball

we wszystkich kierunkach i  na każdej pozycji

chyba uczen Barana
jeszcze zeby tak nocne zmiany pozycji na zamknietym rynku opanował
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 18:06

Osły napisał:

ps

dzieki ci Hubercie

b .dawno temu zauważyłem że jakby bramkarz wogóle się nie ruszał w czasie karnych, tylko ręcami co najwyżej pomachał, toby więcej obronił bo w środek strzelają, nawet ja bym dzisiaj 3 karne szwajcarów obronił. Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 18:06

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
Osły napisał:

fajansiarstwo Mad Mad

60% czasu byli przy piłce aborygeni, doprzucili 2-ch świeżych atakujacych, ale trener w zaparte szedł ze zmianami, pewnie przy 1:2 by dopiero zareagował. Evil or Very Mad
Nawałka tez slaby punkt zespołu dzisiaj
Boniek sie wkurwia ale co teraz moze ?????
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator

Liczba postów : 4640

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 18:11

Dobry pomysł Fraterku, trzeba pomagać biedniejszym.
Jakim trzeba być durniem, by nie kumać że otwierając L-ki na -9% i zamykając na -5% zarabia się błyskawicznie tysiące złotych Evil or Very Mad

Pocieszę cię zawistniku, że cały zysk z L-ek został zjedzony przez spadek wartości posiadanych przeze mnie akcji. Jednak żebyś się za bardzo nie cieszył z tego że nie zarobiłem na największej luce w historii GPW, wiedz że cały mój portfel inwestycyjny przy 1750 jest tyle samo warty, co był przy 1850. Czyli podwyższyłem wartość mojego kapitału w przyszłości, mniej więcej o tyle co wyłudzasz rocznie renty geek
Powrót do góry Go down
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 18:12

odkryłem plagiat  

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 18:20

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
Osły napisał:

ps

dzieki ci Hubercie

b .dawno temu zauważyłem że jakby bramkarz wogóle się nie ruszał w czasie karnych, tylko ręcami co najwyżej pomachał, toby więcej obronił bo w środek strzelają,  nawet ja bym dzisiaj 3 karne szwajcarów obronił. Very Happy
słusznie bo to loteria - uda sie albo nie , obierasz róg i reszta w rekach sw. Huberta Very Happy
ale nasi strzelali dzisiaj b. dobrze karne i nic bys nie obronil
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kaczor

Liczba postów : 18619
Registration date : 07/05/2009

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Sob 25 Cze 2016, 18:23

Tho0rgal i mariner powinni sie wstydzic bo Polska gra dalej a taka Rosja juz dawno wyjebana z turnieju.!
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend   Today at 23:24

Powrót do góry Go down

UFO 25 - 26 06 2016 r. Weekend
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» UFO 19 - 20 03 2016 r. Weekend
» UFO 16 - 17 04 2016 r. Weekend
» UFO 30 04 - 03 05 2016 r. Weekend (Long)
» UFO 11 - 12 06 2016 r. Weekend
» UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend