Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend

Go down 
+19
gumbas
dex
Prezes
Reser
Nadaje ze Stronia
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
zibi
fxdetal
Osły
thorgall
MICHU
kamikaze
REALISTA
ból i cierpienie
kaczor
delphia
Frater
mariner
dziadek
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:02

frater napisał:
2 lipca 1186 książe pomorski Sambor I założył klasztor cystersów w Oliwie. Jako Opactwo odegrało znaczącą rolę w naszych dziejach a w sporach Rzeczpospolitej z Wolnym Miastem Gdańsk opowiadało się po polskiej stronie!. Obecnie klasztor jest Przeoratem i częścią Opactwa Cystersów w Szczyrzycu!

Wolne Miasto Gdańsk to było w okresie międzywojennym. Smile

przez wieki duchowieństwa po prostu walczyło z mieszczaństwem o przywileje i wpływy, ziemię, i nie ma w tym krzty patriotyzmu. zwykła rywalizacja stanowa. natomiast wielkie i zamożne miasta handlowe takie jak gdańsk, szczególnie gdy był członkiem hanzy, mogły wystawiać własne dość liczne wojska i niezależne od króla, więc kler zwyczajnie podjudzał monarchów wobec nich. albino
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:04

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
frater napisał:
2 lipca 1186 książe pomorski Sambor I założył klasztor cystersów w Oliwie. Jako Opactwo odegrało znaczącą rolę w naszych dziejach a w sporach Rzeczpospolitej z Wolnym Miastem Gdańsk opowiadało się po polskiej stronie!. Obecnie klasztor jest Przeoratem i częścią Opactwa Cystersów w Szczyrzycu!

Wolne Miasto Gdańsk to było w okresie międzywojennym. Smile

przez wieki duchowieństwa po prostu walczyło z mieszczaństwem o przywileje i wpływy, ziemię, i nie ma w tym krzty patriotyzmu. zwykła rywalizacja stanowa. natomiast wielkie i zamożne miasta handlowe takie jak gdańsk, szczególnie gdy był członkiem hanzy, mogły wystawiać własne dość liczne wojska i niezależne od króla, więc kler zwyczajnie podjudzał monarchów wobec nich. albino

wariat wariat wariat
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:11

delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
WTF?????? właśnie się dowiedziałem że podpisaliśmy z Niemcami porozumienie o utworzeniu wspólnego centrum operacji dla naszych okrętów podwodnych. Mają być też włączone do ich systemu komunikacji. Umiejscowiony oczywiście w Niemczech.

Ja pier**le delphia jak to mozliwe ze tak pozno o tym wiesz? Shocked  Przeciez gdybys wiedzial wczesniej to bsy cos zdzialal, zablokowal a tak musisz zeby zacisnac i jakos to zniesc ,koniec swiata

wiedziałem że się ucieszysz bo najchętniej widziałbyś stolicę w Berlinie i powrót Gdańska do Rzeszy Smile

Natomiast to jest bardzo niebezpieczny sygnał bo Twój imiennik (nicknik???) Ober Kaczor JarKacz prowadzi bardzo niebezpieczną i niespójną politykę: z jednej strony mówi o "wstawaniu z kolan" i obronie własnych interesów a z drugiej wykonuje krok w kierunku likwidacji suwerenności Polski. Bo to właśnie własna armia jest jednym z ostatnich elementów suwerenności jaki nam został. Nawet Policja już jest np w sensie wizualnym zunifikowana z niemiecką, niemieckie kontrole drogowe w Świnoujściu itp.

Zresztą Kaczyński od dawna był piewcą wspólnej europejskiej armii a niedawno po Brexicie te tezy powtórzył. To jest bardzo zły sygnał bo powstanie europejskiej armii może prowadzić do rozpadu NATO. Niemcy już teraz żądają większego wpływu na NATO bo w NATO rządzą Anglosasi z USA na czele. A ewentualny rozpad NATO to jest kolejny krok do tego co pisałem czyli współpracy Niemców z Rosją którą obecnie blokują Amerykanie.

Faktycznie wpsolne centrum dowodzenia dla tych kilku gotowych do zezlomowania naszych lodzi podwodnych (pewnie jak siedziba centrum jest w Neimfczech to szefem bedzie POlak) doprowadzi nas do utraty niepodleglosci Very Happy

idz sie napij chlopie i wyluzuj bo jak tak masz ciagle poslady zacisniete to cizaczna hemoroidy na lbie wyskakiwac zamiast na dupie

metoda małych kroków - nie znasz? Już wcześniej (za czasów PO)  oddaliśmy dowodzenie nad kompanią czołgów Niemcom (w zamian w ramach naszych struktur jest niemiecka kompania grenadierów pancernych). To są pierwsze kroki a po nich przyjdą kolejne.

i przestań wciskać wszędzie te odniesienia do dupy bo zaraz Cię frater podsumuje

To ty przetsan pierdolic glupoty bo sie osmieszasz zupelnie.
Kazda forma wspolpracy z Niemcami to od razu dla ciebie zamach na nasza niepodleglosc, masz zero racjonalnego podejscia i jestes slepym ideologiem.
Oskarzanie Kaczynskiego ze chce Polske Niemcom oddac, szczyt k**wa glupoty Laughing Laughing Laughing

Oskarzaj go o prawde czyli ze jest komuchem gospodarczym, ale nie o jakies bzdury na litosc boska.



to przeczytaj jeszcze raz dyskusję i pokaż w którym miejscu się mylę albo przekręcam fakty. Chcesz powiedzieć że Kaczyński nie jest zwolennikiem utworzenia wspólnej europejskiej armii albo też że utworzenie takiej armii nie  będzie oznaczać jeszcze większej utraty suwerenności? Jeszcze większej bo część już oddaliśmy np: prawa samodzielnie już praktycznie nie możemy stanowić (musi być zgodne z UE a razie wątpliwości obowiązuje nas jurysdykacja unijna).

Więc nie pier**l tylko napisz wprost: popieram pomysł utworzenia unijnego Państwa z silną europejską armią i uważam że jest to krok w dobrym kierunku a nie wymyślaj jakiś wyimaginowanych zarzutów. I dodaj uczciwie że nie przeszkadza Ci to że decydujący głos w takim państwie będą miały Niemcy. A jak dogadają się z Rosją to wszystko będzie cacy i nie będziesz wypisywał postów do marinera tylko chwalił racjonalne podejście do polityki.

czas na tabletke paranoiku Laughing Laughing Laughing Laughing

W dupie mam panstwo polskie i europejskie, dla mnie kazdy system w ktorym jednostka ma wiecej wolnosci jest lepszy.

Polska biurokracja jest duzo gorsza od unijnej, polskie panstwo jest duzo bardzije opresyjne i ingerujace niz UE wiec wybor jest oczywisty.

A co do armii to niezly ubaw, panstwa sie nie moga dogadac co do dosc prostej kwestii imigracji brudasow i nagle swtorza wlasna armie, widze ze humor ci dopisuje Very Happy

UE jest dobra bo prowadzi do erozji kontroli panstwa nad obywatelem a im wieksza struktura tym wiecej w niej chaosu i wiecej meijsca dla jednostek.

Nie ma gorszego przeciwniak wolnosci niz silne panstwo, poczytaj sobie jak USA powstawaly i po co powstala amerykanska konstytucja.

Dla mnie kazdy kto chce silnego panstwa ktore bedzie ludzi trzymac za gardlo jest wrogiem wolnosci i kandydatem do zawisniecia na galezi.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:12

kaczor napisał:

czas na tabletke paranoiku Laughing Laughing Laughing Laughing

W dupie mam panstwo polskie i europejskie, dla mnie kazdy system w ktorym jednostka ma wiecej wolnosci jest lepszy.

Polska biurokracja jest duzo gorsza od unijnej, polskie panstwo jest duzo bardzije opresyjne i ingerujace niz UE wiec wybor jest oczywisty.

A co do armii to niezly ubaw, panstwa sie nie moga dogadac co do dosc prostej kwestii imigracji brudasow i nagle swtorza wlasna armie, widze ze humor ci dopisuje Very Happy

UE jest dobra bo prowadzi do erozji kontroli panstwa nad obywatelem a im wieksza struktura tym wiecej w niej chaosu i wiecej meijsca dla jednostek.

Nie ma gorszego przeciwniak wolnosci niz silne panstwo, poczytaj sobie jak USA powstawaly i po co powstala amerykanska konstytucja.

Dla mnie kazdy kto chce silnego panstwa ktore bedzie ludzi trzymac za gardlo jest wrogiem wolnosci i kandydatem do zawisniecia na galezi.

drunken wariat drunken wariat drunken


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sob 02 Lip 2016, 17:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:12

frater napisał:
Osły napisał:
frater napisał:
2 lipca 1186 książe pomorski Sambor I założył klasztor cystersów w Oliwie. Jako Opactwo odegrało znaczącą rolę w naszych dziejach a w sporach Rzeczpospolitej z Wolnym Miastem Gdańsk opowiadało się po polskiej stronie!. Obecnie klasztor jest Przeoratem i częścią Opactwa Cystersów w Szczyrzycu!

dobryżart dobryżart dobryżart
Już Mariner wczoraj mnie obraził, Ty też mnie chcesz obrazić scratch

byłem mały ale ambitny
a jak zacząłem trenować to więksi ode mnie już mi mogli naskoczyć
ale ja nie prowokowałem ich bo mam taką naturę
w sumie to jestem popierdółka która.....
potrafi tak przypierdolić że frajerzy wyskakują z kapci

prosiłem Cię abyś zszedł ze mnie
no nie nie da rady Ty swoje
a hooj ci w doopę
mogłeś być przyjacielem a wybrałeś bycie wrogiem

daję ci ostatnią szansę
pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:14

mariner napisał:
frater napisał:
Osły napisał:
frater napisał:
2 lipca 1186 książe pomorski Sambor I założył klasztor cystersów w Oliwie. Jako Opactwo odegrało znaczącą rolę w naszych dziejach a w sporach Rzeczpospolitej z Wolnym Miastem Gdańsk opowiadało się po polskiej stronie!. Obecnie klasztor jest Przeoratem i częścią Opactwa Cystersów w Szczyrzycu!

dobryżart dobryżart dobryżart
Już Mariner wczoraj mnie obraził, Ty też mnie chcesz obrazić scratch

byłem mały ale ambitny
a jak zacząłem trenować to więksi ode mnie już mi mogli naskoczyć
ale ja nie prowokowałem ich bo mam taką naturę
w sumie to jestem popierdółka która.....
potrafi tak przypierdolić że frajerzy wyskakują z kapci

prosiłem Cię abyś zszedł ze mnie
no nie nie da rady Ty swoje
a hooj ci w doopę
mogłeś być przyjacielem a wybrałeś bycie wrogiem

daję ci ostatnią szansę
pozdrawiam

bojesie bojesie bojesie biegusiem biegusiem UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcTS9Mujaqqs2UFImsUIMikpjjWEy4F_x9apPhd8vBbmoBKfa8UT9o9kZg


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sob 02 Lip 2016, 17:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:15

mariner napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
Osły napisał:

nie wiesz " nie wiem, która wypowiedź jest bardziej debilna" ?
Twoja jest najbardziej  Very Happy  
rozumiem że twój wpis to był żart aw wypowiedzi marinera, ale no wiesz, jakbyś napisał "31.12.1939 r w państwie Polskim nie było żydów", to miałoby jakiś sens bo nie było państwa polskiego. Smile

wbij se do pingwiniego łba
moje wpisy są zawsze inteligentne
a ty se gadaj z Michem


gadam z michem, bo to ciekawszy i szerszy przypadek psychologiczny, nie tylko z szeregiem dziecięcych reakcji na własną nieadekwatność, ale z poważną psychozą.  Suspect  
ale ty również masz dziecięce reakcje, z tym że najczęściej zwyczajnie kompensujesz sobie poczucie niższości, utrwalonym nawykiem reagowania agresją oraz regresją do niższego stadium rozwoju. i tyle. clown

a wili wonka to bardziej złożony konstrukt mentalny. i nie żebym cię obrażał, czy miał jakieś złe intencje lub uprzedzenia. albino
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:22

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
mariner napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
Osły napisał:

nie wiesz " nie wiem, która wypowiedź jest bardziej debilna" ?
Twoja jest najbardziej  Very Happy  
rozumiem że twój wpis to był żart aw wypowiedzi marinera, ale no wiesz, jakbyś napisał "31.12.1939 r w państwie Polskim nie było żydów", to miałoby jakiś sens bo nie było państwa polskiego. Smile

wbij se do pingwiniego łba
moje wpisy są zawsze inteligentne
a ty se gadaj z Michem


gadam z michem, bo to ciekawszy i szerszy przypadek psychologiczny, nie tylko z szeregiem dziecięcych reakcji na własną nieadekwatność, ale z poważną psychozą.  Suspect  
ale ty również masz dziecięce reakcje, z tym że najczęściej zwyczajnie kompensujesz sobie poczucie niższości, utrwalonym nawykiem reagowania agresją oraz regresją do niższego stadium rozwoju. i tyle. clown

a wili wonka to bardziej złożony konstrukt mentalny. i nie żebym cię obrażał, czy miał jakieś złe intencje lub uprzedzenia. albino

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 27718818-Catholic-priest-with-aspergillum-and-Holly-Bible-performing-exorcisms--Stock-Photo
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:27

Osły napisał:
mariner napisał:
frater napisał:
Osły napisał:
frater napisał:
2 lipca 1186 książe pomorski Sambor I założył klasztor cystersów w Oliwie. Jako Opactwo odegrało znaczącą rolę w naszych dziejach a w sporach Rzeczpospolitej z Wolnym Miastem Gdańsk opowiadało się po polskiej stronie!. Obecnie klasztor jest Przeoratem i częścią Opactwa Cystersów w Szczyrzycu!

dobryżart dobryżart dobryżart
Już Mariner wczoraj mnie obraził, Ty też mnie chcesz obrazić scratch

byłem mały ale ambitny
a jak zacząłem trenować to więksi ode mnie już mi mogli naskoczyć
ale ja nie prowokowałem ich bo mam taką naturę
w sumie to jestem popierdółka która.....
potrafi tak przypierdolić że frajerzy wyskakują z kapci

prosiłem Cię abyś zszedł ze mnie
no nie nie da rady Ty swoje
a hooj ci w doopę
mogłeś być przyjacielem a wybrałeś bycie wrogiem

daję ci ostatnią szansę
pozdrawiam

bojesie bojesie bojesie biegusiem biegusiem UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcTS9Mujaqqs2UFImsUIMikpjjWEy4F_x9apPhd8vBbmoBKfa8UT9o9kZg

Ty się Osioł śmiej
jak ograbie Eskimosa to Cię qrwa znajdę
i
wyjebiemy
parę litrów
Very Happy
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:28

Osły napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
frater napisał:
2 lipca 1186 książe pomorski Sambor I założył klasztor cystersów w Oliwie. Jako Opactwo odegrało znaczącą rolę w naszych dziejach a w sporach Rzeczpospolitej z Wolnym Miastem Gdańsk opowiadało się po polskiej stronie!. Obecnie klasztor jest Przeoratem i częścią Opactwa Cystersów w Szczyrzycu!

Wolne Miasto Gdańsk to było w okresie międzywojennym. Smile

przez wieki duchowieństwa po prostu walczyło z mieszczaństwem o przywileje i wpływy, ziemię, i nie ma w tym krzty patriotyzmu. zwykła rywalizacja stanowa. natomiast wielkie i zamożne miasta handlowe takie jak gdańsk, szczególnie gdy był członkiem hanzy, mogły wystawiać własne dość liczne wojska i niezależne od króla, więc kler zwyczajnie podjudzał monarchów wobec nich. albino

wariat wariat wariat

osły, jakby powstał "samodzielny/niezależny polski kościół" katolicki czy jakiś inny, np na wzór kościoła anglikańskiego, to wtedy możnaby mówić o patriotyźmie, a tak to jest zawsze kościół watykański, który przez 1500lat błogosławił szereg monarchów kazdej strony w wojnach państw. No
w watykanie siedzieli sorosze-bukmacherzy którzy obstawiali obie strony, jednej dawali mocniejsze lub słabsze kursy.  clown
a naiwne chłopy po obu stronach szły na wojnę i ginęły przez wieki w obronie króla i państwa i boga. pobłogosławieni do ginięcia i mordowania przez lokalnego kapłana/księdza a i tak podporządkowanego centrali.   albino


Ostatnio zmieniony przez PINGWIN (Z MADAGASKARU) dnia Sob 02 Lip 2016, 17:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28111
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:29

ból i cierpienie napisał:
4 lipca dzień niepodległości
prozaki zazwyczaj korbili


..od POniedziałku licze na kilkudniowy rajd wariata Laughing Laughing Laughing ......... Mariner za dużo pije i dostanie za to stosowny wpir****L affraid affraid affraid affraid affraid

PiS

....dzisiaj 8 godzin fizycznie zapitalałem koło domostwa ( odgarnianie śniegu, malunki ścienne i koszenie trawy ( ta Qwa rośnie jak oszalała) ... ect)


a teraz ...... 4 browarek leci do brzuszka & muzyczka live z Ołpenera cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:35

mariner napisał:
frater napisał:
Osły napisał:
frater napisał:
2 lipca 1186 książe pomorski Sambor I założył klasztor cystersów w Oliwie. Jako Opactwo odegrało znaczącą rolę w naszych dziejach a w sporach Rzeczpospolitej z Wolnym Miastem Gdańsk opowiadało się po polskiej stronie!. Obecnie klasztor jest Przeoratem i częścią Opactwa Cystersów w Szczyrzycu!

dobryżart dobryżart dobryżart
Już Mariner wczoraj mnie obraził, Ty też mnie chcesz obrazić scratch

byłem mały ale ambitny
a jak zacząłem trenować to więksi ode mnie już mi mogli naskoczyć
ale ja nie prowokowałem ich bo mam taką naturę
w sumie to jestem popierdółka która.....
potrafi tak przypierdolić że frajerzy wyskakują z kapci

prosiłem Cię abyś zszedł ze mnie
no nie nie da rady Ty swoje
a hooj ci w doopę
mogłeś być przyjacielem a wybrałeś bycie wrogiem

daję ci ostatnią szansę
pozdrawiam

Ale tak szczerze przyznaj mariner ................................................... żółta żółta dziadek
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:37

dobra ide do roboty

Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28111
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:39

frater napisał:
2 lipca 1186 książe pomorski Sambor I założył klasztor cystersów w Oliwie. Jako Opactwo odegrało znaczącą rolę w naszych dziejach a w sporach Rzeczpospolitej z Wolnym Miastem Gdańsk opowiadało się po polskiej stronie!. Obecnie klasztor jest Przeoratem i częścią Opactwa Cystersów w Szczyrzycu!
Sambor cheers ...... to ten od BROKa Sambora scratch

PiS Kaczora cheers cheers cheers


.....w Biedrze też go dają PO 1,79 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:41

mariner napisał:
frater napisał:
Osły napisał:
frater napisał:
2 lipca 1186 książe pomorski Sambor I założył klasztor cystersów w Oliwie. Jako Opactwo odegrało znaczącą rolę w naszych dziejach a w sporach Rzeczpospolitej z Wolnym Miastem Gdańsk opowiadało się po polskiej stronie!. Obecnie klasztor jest Przeoratem i częścią Opactwa Cystersów w Szczyrzycu!

dobryżart dobryżart dobryżart
Już Mariner wczoraj mnie obraził, Ty też mnie chcesz obrazić scratch

byłem mały ale ambitny
a jak zacząłem trenować to więksi ode mnie już mi mogli naskoczyć
ale ja nie prowokowałem ich bo mam taką naturę
w sumie to jestem popierdółka która.....
potrafi tak przypierdolić że frajerzy wyskakują z kapci

prosiłem Cię abyś zszedł ze mnie
no nie nie da rady Ty swoje
a hooj ci w doopę
mogłeś być przyjacielem a wybrałeś bycie wrogiem

daję ci ostatnią szansę
pozdrawiam
Wczoraj Cię chciałem zlać razem z Thorgallem ale siedziałeś jak mysz pod miotłą a dzisiaj przy Ośle kozaczysz.
A hooj Ci w doope!
Daje Ci jeszcze jedną szansę lol!
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:41

kaczor napisał:
mariner napisał:
frater napisał:
Osły napisał:
frater napisał:
2 lipca 1186 książe pomorski Sambor I założył klasztor cystersów w Oliwie. Jako Opactwo odegrało znaczącą rolę w naszych dziejach a w sporach Rzeczpospolitej z Wolnym Miastem Gdańsk opowiadało się po polskiej stronie!. Obecnie klasztor jest Przeoratem i częścią Opactwa Cystersów w Szczyrzycu!

dobryżart dobryżart dobryżart
Już Mariner wczoraj mnie obraził, Ty też mnie chcesz obrazić scratch

byłem mały ale ambitny
a jak zacząłem trenować to więksi ode mnie już mi mogli naskoczyć
ale ja nie prowokowałem ich bo mam taką naturę
w sumie to jestem popierdółka która.....
potrafi tak przypierdolić że frajerzy wyskakują z kapcio jakiś szacun na swojej dzielni

prosiłem Cię abyś zszedł ze mnie
no nie nie da rady Ty swoje
a hooj ci w doopę
mogłeś być przyjacielem a wybrałeś bycie wrogiem

daję ci ostatnią szansę
pozdrawiam

Ale tak szczerze przyznaj mariner ...................................................................... c....d...... :/

czemu tak ??
dlaczego ?????
mam 52 lata- sprawiłoby ci przyjemność pokonać mnie
miałbyś z tego szacun na swojej dzielni ??
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:43

ja to mam chyba najniebezpieczniejszy zawod swiata Shocked
(najniebezpieczniejszy zaraz po kaczora zajeciu - udzielanie pozyczek we frankach affraid )

Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:44

A propos zrzeczenia się suwerenności na rzecz Brukseli, to moim zdaniem jeszcze jest na to za wcześnie o jakieś 200 lat. Na razie jesteśmy na etapie, że jak się zrobi syf na Zachodzie, a my nie będziemy mieli nic do gadania, to Bruksela ten syf wyeksportuje do "gorszych" krajów. Właśnie do Polski.

Będą problemy z muslimami i terroryzmem, to wepchną Polsce 500 tys najgorszych bandziorów. Będzie jakikolwiek inny problem który Niemcy i Francja będą mogli zepchnąć na nas - to tak zrobią. A jeżeli ktoś nas zaatakuje, np. Rosja, to się na nas wypną. Mając taką świadomość jak można myśleć że zrzeczenie się suwerenności może być dobrym pomysłem?

Państwo Europejskie to dobry projekt, ale ludzie do tego jeszcze nie dorośli. I jeszcze długo nie dorosną. A jeżeli mowa o tym kto jest zacofany i ciemny, to ja powiem tak: Polak dużo prędzej będzie walczył i ginął za Niemca, niż Niemiec za Polaka. Polacy biją Niemców na głowę jeżeli chodzi o takie cechy jak lojalność, odwaga, poświęcenie się w imię wyższych celów. Niemcy nie dorośli do tego by tworzyć z Polakami jedno państwo. Dorosną jak wybuchnie islamska rewolucja w Europie i Niemiec czy Francuz będą musieli walczyć o własny kraj, rodzinę i zachowanie głowy na karku.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:44

frater napisał:
mariner napisał:
frater napisał:
Osły napisał:
frater napisał:
2 lipca 1186 książe pomorski Sambor I założył klasztor cystersów w Oliwie. Jako Opactwo odegrało znaczącą rolę w naszych dziejach a w sporach Rzeczpospolitej z Wolnym Miastem Gdańsk opowiadało się po polskiej stronie!. Obecnie klasztor jest Przeoratem i częścią Opactwa Cystersów w Szczyrzycu!

dobryżart dobryżart dobryżart
Już Mariner wczoraj mnie obraził, Ty też mnie chcesz obrazić scratch

byłem mały ale ambitny
a jak zacząłem trenować to więksi ode mnie już mi mogli naskoczyć
ale ja nie prowokowałem ich bo mam taką naturę
w sumie to jestem popierdółka która.....
potrafi tak przypierdolić że frajerzy wyskakują z kapci

prosiłem Cię abyś zszedł ze mnie
no nie nie da rady Ty swoje
a hooj ci w doopę
mogłeś być przyjacielem a wybrałeś bycie wrogiem

daję ci ostatnią szansę
pozdrawiam
Wczoraj Cię chciałem zlać razem z Thorgallem ale siedziałeś jak mysz pod miotłą a dzisiaj przy Ośle kozaczysz.
A hooj Ci w doope!
Daje Ci jeszcze jedną szansę lol!

nie ma sprawy
wybrałeś

Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:48

mariner napisał:
kaczor napisał:
mariner napisał:
frater napisał:
Osły napisał:
frater napisał:
2 lipca 1186 książe pomorski Sambor I założył klasztor cystersów w Oliwie. Jako Opactwo odegrało znaczącą rolę w naszych dziejach a w sporach Rzeczpospolitej z Wolnym Miastem Gdańsk opowiadało się po polskiej stronie!. Obecnie klasztor jest Przeoratem i częścią Opactwa Cystersów w Szczyrzycu!

dobryżart dobryżart dobryżart
Już Mariner wczoraj mnie obraził, Ty też mnie chcesz obrazić scratch

byłem mały ale ambitny
a jak zacząłem trenować to więksi ode mnie już mi mogli naskoczyć
ale ja nie prowokowałem ich bo mam taką naturę
w sumie to jestem popierdółka która.....
potrafi tak przypierdolić że frajerzy wyskakują z kapcio jakiś szacun na swojej dzielni

prosiłem Cię abyś zszedł ze mnie
no nie nie da rady Ty swoje
a hooj ci w doopę
mogłeś być przyjacielem a wybrałeś bycie wrogiem

daję ci ostatnią szansę
pozdrawiam

Ale tak szczerze przyznaj mariner ze ruskiemu to bys possal co nie ? Very Happy
Ja jestem pol ruski to mi bys pewnie polowe tego czasu co normalnemu ruskiemu possal :/

czemu tak ??
dlaczego ?????
mam 52 lata- sprawiłoby ci przyjemność pokonać mnie
miałbyś z tego szacun na swojej dzielni ??

jak bedziesz walczyl  z kaczorem to badź czujny
i  nie odwracaj sie do niego tyłem affraid
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:54

kiedys były weekendowe aniolki
a teraz beda

weekendowy diabełek



..................................................... żółta żółta dziadek
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28111
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:56

[quote="Osły"]kiedys były weekendowe aniolki
a teraz beda

weekendowy diabełek





................................................. c.....d....


...dawaj wersje dla ..... dziadków Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 17:58

no i gdzie qrwa te szklane domy ???
dookoła chłam coraz wiekszy produkują

Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 18:01

Osły napisał:
kiedys były weekendowe aniolki
a teraz beda

weekendowy diabełek




.....................................................  żółta  żółta   dziadek

no to se pooglądałem
Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 18:02

tak ładnie gadał
i komu to prezeszkadzalo



2:29 Hiob w czerwonym krawacie


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sob 02 Lip 2016, 18:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 18:02

Osły napisał:
mariner napisał:
kaczor napisał:
mariner napisał:
frater napisał:
Osły napisał:
frater napisał:
2 lipca 1186 książe pomorski Sambor I założył klasztor cystersów w Oliwie. Jako Opactwo odegrało znaczącą rolę w naszych dziejach a w sporach Rzeczpospolitej z Wolnym Miastem Gdańsk opowiadało się po polskiej stronie!. Obecnie klasztor jest Przeoratem i częścią Opactwa Cystersów w Szczyrzycu!

dobryżart dobryżart dobryżart
Już Mariner wczoraj mnie obraził, Ty też mnie chcesz obrazić scratch

byłem mały ale ambitny
a jak zacząłem trenować to więksi ode mnie już mi mogli naskoczyć
ale ja nie prowokowałem ich bo mam taką naturę
w sumie to jestem popierdółka która.....
potrafi tak przypierdolić że frajerzy wyskakują z kapcio jakiś szacun na swojej dzielni

prosiłem Cię abyś zszedł ze mnie
no nie nie da rady Ty swoje
a hooj ci w doopę
mogłeś być przyjacielem a wybrałeś bycie wrogiem

daję ci ostatnią szansę
pozdrawiam

Ale tak szczerze przyznaj mariner ze ruskiemu to bys possal co nie ? Very Happy
Ja jestem pol ruski to mi bys pewnie polowe tego czasu co normalnemu ruskiemu possal :/

czemu tak ??
dlaczego ?????
mam 52 lata- sprawiłoby ci przyjemność pokonać mnie
miałbyś z tego szacun na swojej dzielni ??

jak bedziesz walczyl  z kaczorem to badź czujny
i  nie odwracaj sie do niego tyłem affraid
Pisałem już wczoraj że Kaczor prawdopodobnie jest diabłem Purtkiem grasującym po Kaszubach i ja z sympatii do kol. Marinera odprawie egzorcyzmy lol! W końcu Mariner to kapitan a Kaczor bankster (czyli najwyżej marynarka śródlądowa).
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 18:08

taki był ład i porządek
i komu to przeszkadzało Mad Mad

kiedys wyłudzali kartki a teraz zyda na giełdzie chca oszwabić Mad  

Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 18:11

Wyniki wyborów Prezesa Całej Polski! Nie ma 100% na szczęście boby opozycja się darła że to Korea Płn. Laughing

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 E8rb4i

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 18:17

dziadek napisał:
Wyniki wyborów Prezesa Całej Polski! Nie ma 100% na szczęście boby opozycja się darła że to Korea Płn. Laughing

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 E8rb4i

Kiwi coś nic nie pisze
a i betonowy znikł
czekam na Zaharego
hej
i nie są to podśmiechujki
dawaj Zahary
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptySob 02 Lip 2016, 18:24

kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:


Ja pier**le delphia jak to mozliwe ze tak pozno o tym wiesz? Shocked  Przeciez gdybys wiedzial wczesniej to bsy cos zdzialal, zablokowal a tak musisz zeby zacisnac i jakos to zniesc ,koniec swiata

wiedziałem że się ucieszysz bo najchętniej widziałbyś stolicę w Berlinie i powrót Gdańska do Rzeszy Smile

Natomiast to jest bardzo niebezpieczny sygnał bo Twój imiennik (nicknik???) Ober Kaczor JarKacz prowadzi bardzo niebezpieczną i niespójną politykę: z jednej strony mówi o "wstawaniu z kolan" i obronie własnych interesów a z drugiej wykonuje krok w kierunku likwidacji suwerenności Polski. Bo to właśnie własna armia jest jednym z ostatnich elementów suwerenności jaki nam został. Nawet Policja już jest np w sensie wizualnym zunifikowana z niemiecką, niemieckie kontrole drogowe w Świnoujściu itp.

Zresztą Kaczyński od dawna był piewcą wspólnej europejskiej armii a niedawno po Brexicie te tezy powtórzył. To jest bardzo zły sygnał bo powstanie europejskiej armii może prowadzić do rozpadu NATO. Niemcy już teraz żądają większego wpływu na NATO bo w NATO rządzą Anglosasi z USA na czele. A ewentualny rozpad NATO to jest kolejny krok do tego co pisałem czyli współpracy Niemców z Rosją którą obecnie blokują Amerykanie.

Faktycznie wpsolne centrum dowodzenia dla tych kilku gotowych do zezlomowania naszych lodzi podwodnych (pewnie jak siedziba centrum jest w Neimfczech to szefem bedzie POlak) doprowadzi nas do utraty niepodleglosci Very Happy

idz sie napij chlopie i wyluzuj bo jak tak masz ciagle poslady zacisniete to cizaczna hemoroidy na lbie wyskakiwac zamiast na dupie

metoda małych kroków - nie znasz? Już wcześniej (za czasów PO)  oddaliśmy dowodzenie nad kompanią czołgów Niemcom (w zamian w ramach naszych struktur jest niemiecka kompania grenadierów pancernych). To są pierwsze kroki a po nich przyjdą kolejne.

i przestań wciskać wszędzie te odniesienia do dupy bo zaraz Cię frater podsumuje

To ty przetsan pierdolic glupoty bo sie osmieszasz zupelnie.
Kazda forma wspolpracy z Niemcami to od razu dla ciebie zamach na nasza niepodleglosc, masz zero racjonalnego podejscia i jestes slepym ideologiem.
Oskarzanie Kaczynskiego ze chce Polske Niemcom oddac, szczyt k**wa glupoty Laughing Laughing Laughing

Oskarzaj go o prawde czyli ze jest komuchem gospodarczym, ale nie o jakies bzdury na litosc boska.



to przeczytaj jeszcze raz dyskusję i pokaż w którym miejscu się mylę albo przekręcam fakty. Chcesz powiedzieć że Kaczyński nie jest zwolennikiem utworzenia wspólnej europejskiej armii albo też że utworzenie takiej armii nie  będzie oznaczać jeszcze większej utraty suwerenności? Jeszcze większej bo część już oddaliśmy np: prawa samodzielnie już praktycznie nie możemy stanowić (musi być zgodne z UE a razie wątpliwości obowiązuje nas jurysdykacja unijna).

Więc nie pier**l tylko napisz wprost: popieram pomysł utworzenia unijnego Państwa z silną europejską armią i uważam że jest to krok w dobrym kierunku a nie wymyślaj jakiś wyimaginowanych zarzutów. I dodaj uczciwie że nie przeszkadza Ci to że decydujący głos w takim państwie będą miały Niemcy. A jak dogadają się z Rosją to wszystko będzie cacy i nie będziesz wypisywał postów do marinera tylko chwalił racjonalne podejście do polityki.

czas na tabletke paranoiku Laughing Laughing Laughing Laughing

W dupie mam panstwo polskie i europejskie, dla mnie kazdy system w ktorym jednostka ma wiecej wolnosci jest lepszy.

Polska biurokracja jest duzo gorsza od unijnej, polskie panstwo jest duzo bardzije opresyjne i ingerujace niz UE wiec wybor jest oczywisty.

A co do armii to niezly ubaw, panstwa sie nie moga dogadac co do dosc prostej kwestii imigracji brudasow i nagle swtorza wlasna armie, widze ze humor ci dopisuje Very Happy

UE jest dobra bo prowadzi do erozji kontroli panstwa nad obywatelem a im wieksza struktura tym wiecej w niej chaosu i wiecej meijsca dla jednostek.

Nie ma gorszego przeciwniak wolnosci niz silne panstwo, poczytaj sobie jak USA powstawaly i po co powstala amerykanska konstytucja.

Dla mnie kazdy kto chce silnego panstwa ktore bedzie ludzi trzymac za gardlo jest wrogiem wolnosci i kandydatem do zawisniecia na galezi.

widzisz Twój problem polega na tym że nie kontrolujesz tego co tu wypisujesz i miotasz się w zależności od tego co danego dnia Ci pasuje do tezy.

nie tak dawno pisałeś:

"(..)Im mniejsze i slabsze panstwa tym lepiej dla jednostek.(..)"
https://ufoforum.forumotion.com/t4363-ufo-21-06-2016-r

a jesteś zwolennikiem superpaństwa do roli którego aspiruje UE, gdzie za moment nastąpi jeszcze większy skręt w lewo w kwestiach gospodarczych.  Założenie że silniejsza UE będzie oznaczać mniej kontroli to mżonki - będzie dokładnie odwrotnie bo stworzą jednolite instytucje. Na dodatek ignorujesz działania które do powstania takowego mogą prowadzić.

reszty szkoda komentować bo najwyraźniej nie rozumiesz jak działają procesy polityczne
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend   UFO  02 - 03 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 02 - 03 07 2016 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 4 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» UFO 28 - 29 05 2016 r. Weekend
» UFO 23-24 07 2016 r. Weekend
» UFO 12 - 13 03 2016 r. Weekend
» UFO 08 - 09 10 2016 r. Weekend
» UFO 19 - 20 11 2016 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: