Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 23-24 07 2016 r. Weekend

Go down 
+17
REALISTA
spacerolog
Małolat
delphia
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
MICHU
bog.dan
Osły
zibi
Frater
Reser
kaczor
ból i cierpienie
thorgall
dex
Indiana
dziadek
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
bog.dan




Liczba postów : 1030
Registration date : 30/06/2013

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 09:38

jest nadzieja dla stodoły Dziadka..

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 2012004

http://www.safehaven.com/
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 09:46

Mam znajomego, który w opiece robi w Helmutni: emerytowanych Wehrmachtów dogląda ale bez podcierania dup itp tylko przywieź zawieź do lekarza do domu jego samochodem, zorganizuj mu zajęcia żeby sie nie nudził, podaj leki itp. Wyciąga na tym jakieś €1500 + oczywiście zakwaterowanie w domu u Wehrmachta i żarcie tak więc nie ma żadnych kosztów i 100% wypłaty może odkładać. Nawet na koszt firmy przyjazd i powrót do/z Reichu. Ale bez jakichkolwiek świadczeń, zusów srusów chorobowych nic.
Słyszałem że Niemiec za identyczną pracę musi dostać jakieś €2500 + pełne świadczenia emerytalno-chorobowe co dla pracodawcy jest znacznie wyższym kosztem.

Więc jakby nie patrzeć są to znacznie gorsze warunki ale teraz patrzeć z drugiej strony to z jakiej pracy w Polsce można każdego miesiąca odkładać 6k oszczędności? affraid affraid

A ceny w marketach są praktycznie identyczne. Lidl szwabski czy Lidl polski jeden chooy to samo.

Dysproporcja masakryczna w relacji płace/ceny. affraid


A w Polsce za taką robotę to 1500 ale złotych by dostał dobryżart dobryżart

nie wiem jak to wygląda w UK ale podejrzewam, że mniej więcej podobnie


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Nie 24 Lip 2016, 09:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 09:48

OpCjOnEr napisał:
Aligator napisał:
OpCjOnEr napisał:
Sonntag Szkopen null

Dopóki nie ma zamachu w Yuesey dopóty nie ma terroryzmu. Laughing

Pamiętacie jak z dekadę temu rynki reagowały panicznie na zamachy? Teraz juś się przyzwyczaiły, nie ma to znaczenia w ogóle. W Jankielni gdyby był zamach to wtedy by jebło a w Europie to tam nic wielkiego.

Karma do Ciebie wróci!

Tzn. że co?

Tak odpowiedziałeś z dupy nie wiem na jaki temat.

Żart
Ile czasu zajęło zrobienie Tobie tych 140km bez postoju?


Ostatnio zmieniony przez Aligator dnia Nie 24 Lip 2016, 09:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38798
Registration date : 25/10/2010

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 09:49

Aligator napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
dziadek napisał:
Michu, coś dla Ciebie Laughing

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 W1v5w1

Ale ja nie szukam figurantki tylko żony.  lol!


ty to wybredny jesteś, takiej laski nie chcesz, zakonnicy szukasz? Shocked
może frater ci narai jakąś romantyczkę szukającą chrystusa forexu.
dobryżart  

najwidoczniej po tych sukcesach antka-terminatora sodówa uderzyła do głowy.   Very Happy

żadna sodówa to odpryski wieloletniego katowania, pozostawania w niewolnictwie i wyzysku.
Ale spójrzmy prawdzie w oczy.
Wystarczy Jordan forexu.
KUPA KASY WYDANA A EFEKT MIZERNY !

Tzn Jordan forexu jeszcze sobie sznorówek nie zawiązał. Laughing


Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 09:51

Aligator napisał:
OpCjOnEr napisał:
Aligator napisał:
OpCjOnEr napisał:
Sonntag Szkopen null

Dopóki nie ma zamachu w Yuesey dopóty nie ma terroryzmu. Laughing

Pamiętacie jak z dekadę temu rynki reagowały panicznie na zamachy? Teraz juś się przyzwyczaiły, nie ma to znaczenia w ogóle. W Jankielni gdyby był zamach to wtedy by jebło a w Europie to tam nic wielkiego.

Karma do Ciebie wróci!

Tzn. że co?

Tak odpowiedziałeś z dupy nie wiem na jaki temat.

Żart
Ile czasu zajęło zrobienie i tych 140km bez postoju?

Około 8h z dwiema przerwami posiłkowymi  - ja sie po około 40km głodny jak wilk robię. Wcześniej przygotowane żarcie do pojemniqw curver żeby było co szamać. W przypadkowym miejscu gdy zgłodnieję robię stop, wyciągam pojemnik i sztucieć i wpieprzam, zamykam i jadę dalej. Cool
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 09:56

OpCjOnEr napisał:
Aligator napisał:
OpCjOnEr napisał:
Aligator napisał:
OpCjOnEr napisał:
Sonntag Szkopen null

Dopóki nie ma zamachu w Yuesey dopóty nie ma terroryzmu. Laughing

Pamiętacie jak z dekadę temu rynki reagowały panicznie na zamachy? Teraz juś się przyzwyczaiły, nie ma to znaczenia w ogóle. W Jankielni gdyby był zamach to wtedy by jebło a w Europie to tam nic wielkiego.

Karma do Ciebie wróci!

Tzn. że co?

Tak odpowiedziałeś z dupy nie wiem na jaki temat.

Żart
Ile czasu zajęło zrobienie i tych 140km bez postoju?

Około 8h z dwiema przerwami posiłkowymi  - ja sie po około 40km głodny jak wilk robię. Wcześniej przygotowane żarcie do pojemniqw curver żeby było co szamać. W przypadkowym miejscu gdy zgłodnieję robię stop, wyciągam pojemnik i sztucieć i wpieprzam, zamykam i jadę dalej. Cool

Jeździsz główna droga z samochodami czy bocznymi, jak wygląda trasa?
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 10:28

OpCjOnEr napisał:
http://fakty.interia.pl/raporty/raport-brytyjskie-referendum/aktualnosci/news-sondaz-po-brexicie-polacy-nie-chca-opuszczac-wysp,nId,2241465

Juś słyszałem gdzieś opinię, że Polacy będą wracać do kraju lol! lol!    chyba po resztę rzeczy.

W Polsce cichaczem rynek pracy ogarniają Ukraińcy a to raczej nie sprzyja wzrostowi płac.  Lepiej zarabiać Ł1200 niż 2500pln a chuja to ma do rzeczy czy kraj pozostanie w UE czy nie - i tak ma swoją walutę cały czas.

W małpkach, żabkach, freshach Ukraińcy, ostatnio strzygła mnie też Ukrainka, na budowach Ukraińcy, kierowcy Ukraińcy itd.  Bo kto się będzie we Freshu jebał na pełny etat za €400 na zlecenie? Bez urlopu, chorobowego i za psie grosze. Im się to i tak opłaca bo na Ukrainie gówno zarabiają.


To i tak jest ich dość niewielu bo mają do przeskoczenia bariery biurokratyczne (muszą uzyskać wizy i pozwolenia na pracę w PL) ale gdyby to znieśli to ja pier**lę.... płace w Polsce by poleciały na dół na mordę.

Sądzę, że analogicznie patrzą Anglicy na imigrantów... Polacy czy Hindusi pracują dobrze i za mniejsze pieniądze niż Brytole i to ich chyba trochę wqrwia też Surprised  Anglik to musi mieć przerwę na lunch, herbatkę, gadkę-szmatkę a Polak zapierdala aż skończy. lol!
ukr w POlszy zarabi juz prawie tyle co Polak, w Krośnie dostają 3k miesięcznie z zakwaterowaniem ,w breslau kumpel im daje na budowie 4k z zakwaterowaniem. we Wrzesni przy budowie fabryki passeratti Polak miał 15zl/h brutto ,a ukr 13zł/hmi podobno dużo lepsi pracownicy od nas bo im zależy i nie kradną. W POlsce nie ma ludzi do roboty .
sam bym zatrudnil ... no ale ukra? dziadek by mnie do 3 pokolenia przeklnął
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 10:47

Hiobie, a co to za osobnik UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Jugzdu
Kalkenstein juz Polin konczy wprowadzac Very Happy
Powrót do góry Go down
fxdetal

fxdetal


Liczba postów : 161
Registration date : 09/12/2013

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 10:54

Małolat napisał:
Hiobie, a co to za osobnik UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Jugzdu
Kalkenstein juz Polin konczy wprowadzac Very Happy
A kto eto?
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 10:59

OpCjOnEr napisał:
Mam znajomego, który w opiece robi w Helmutni: emerytowanych Wehrmachtów dogląda ale bez podcierania dup itp tylko przywieź zawieź do lekarza do domu jego samochodem, zorganizuj mu zajęcia żeby sie nie nudził, podaj leki itp. Wyciąga na tym jakieś €1500 + oczywiście zakwaterowanie w domu u Wehrmachta i żarcie tak więc nie ma żadnych kosztów i 100% wypłaty może odkładać. Nawet na koszt firmy przyjazd i powrót do/z Reichu. Ale bez jakichkolwiek świadczeń, zusów srusów chorobowych nic.
Słyszałem że Niemiec za identyczną pracę musi dostać jakieś €2500 + pełne świadczenia emerytalno-chorobowe co dla pracodawcy jest znacznie wyższym kosztem.

Więc jakby nie patrzeć są to znacznie gorsze warunki ale teraz patrzeć z drugiej strony to z jakiej pracy w Polsce można każdego miesiąca odkładać 6k oszczędności? affraid affraid

A ceny w marketach są praktycznie identyczne. Lidl szwabski czy Lidl polski jeden chooy to samo.

Dysproporcja masakryczna w relacji płace/ceny. affraid


A w Polsce za taką robotę to 1500 ale złotych by dostał dobryżart dobryżart

nie wiem jak to wygląda w UK ale podejrzewam, że mniej więcej podobnie

Za to zobacz sobie ile w Reichu kosztuja uslugi,najem mieszkania,ubezpieczenia aura,fryzjer etc to ci wtedy szczena opadnie.
Zywnosc nawet w POlsce to okolo 20% wydatkow przecietnego gospodarstwa wiec porownywanie cen w Lidlu to bezsens.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 11:00

Małolat napisał:
OpCjOnEr napisał:
http://fakty.interia.pl/raporty/raport-brytyjskie-referendum/aktualnosci/news-sondaz-po-brexicie-polacy-nie-chca-opuszczac-wysp,nId,2241465

Juś słyszałem gdzieś opinię, że Polacy będą wracać do kraju lol! lol!    chyba po resztę rzeczy.

W Polsce cichaczem rynek pracy ogarniają Ukraińcy a to raczej nie sprzyja wzrostowi płac.  Lepiej zarabiać Ł1200 niż 2500pln a chuja to ma do rzeczy czy kraj pozostanie w UE czy nie - i tak ma swoją walutę cały czas.

W małpkach, żabkach, freshach Ukraińcy, ostatnio strzygła mnie też Ukrainka, na budowach Ukraińcy, kierowcy Ukraińcy itd.  Bo kto się będzie we Freshu jebał na pełny etat za €400 na zlecenie? Bez urlopu, chorobowego i za psie grosze. Im się to i tak opłaca bo na Ukrainie gówno zarabiają.


To i tak jest ich dość niewielu bo mają do przeskoczenia bariery biurokratyczne (muszą uzyskać wizy i pozwolenia na pracę w PL) ale gdyby to znieśli to ja pier**lę.... płace w Polsce by poleciały na dół na mordę.

Sądzę, że analogicznie patrzą Anglicy na imigrantów... Polacy czy Hindusi pracują dobrze i za mniejsze pieniądze niż Brytole i to ich chyba trochę wqrwia też Surprised  Anglik to musi mieć przerwę na lunch, herbatkę, gadkę-szmatkę a Polak zapierdala aż skończy. lol!
ukr w POlszy zarabi juz prawie tyle co Polak, w Krośnie dostają 3k miesięcznie z zakwaterowaniem ,w breslau kumpel im daje na budowie 4k z zakwaterowaniem. we Wrzesni przy budowie fabryki passeratti Polak miał 15zl/h brutto ,a ukr 13zł/hmi podobno dużo lepsi pracownicy od nas bo im zależy i nie kradną. W POlsce nie ma ludzi do roboty .
sam bym zatrudnil ... no ale ukra? dziadek by mnie do 3 pokolenia przeklnął

Jeszcze bedziemy mieli klopoty z tymi Ukraincami i wtey zachod sie z nas bedzie smial zesmy konia trojanskiego wpuscili jak nam beda zielone ludziki kolo Przemysla buszowac
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 11:04

Wojna 13-letnia. 24 lipca 1466 oddziały polskie i gdańskie, po oblężeniu zdobyły Starogard.
Już wtedy podobno padł pomysł żeby w S. otworzyć renomowany szpital dla Micha............... i ewentualnie dla Kaczora lol!
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 11:04

kaczor napisał:
Indiana napisał:
Kaczor - jeśli ja oszukam Józka, to dlaczego podatnicy mają zrzucać się na Józka? Banki rok w rok zarabiają największą kasę w gospodarce, co mnie to obchodzi skąd wezmą kasę? Jeśli na skutek zwrotu wyłudzonych kwot zmniejszą akcję kredytową, to świetna wiadomość dla małych banków, bo one nie są umoczone w oszustwo frankowe więc one zarobią.
Jest sporo możliwości wyrównania strat, np. przeliczenie kredytu i rat tak jakby był brany w PLN i dorzucenie 15% za głupotę, i kontynuację spłaty w PLN. Na tyle banki stać, a wszyscy zobaczą że w Polsce nawet banki muszą przestrzegać prawa.

Fajnie jest nad wodą, zawsze tu gdzie jestem były niesamowite tłumy, teraz miasto zastosowało zasadę DEXa w płaceniu za zajmowaną przestrzeń (czyli podwoili cenę biletów), i od razu wymiotło 80% ludzi. Teraz plażowanie nad Balatonem (stary kamieniołom w Trzebini) jest dla bogatszych, sporo znajomych widzę. A biedniejsi siedzą w domu...
Przy LVT w wysokości 4% to samo by się działo z nieruchomościami.

Ale dlaczego jesli ktos DOBROWOLNIE podpisal umowe, w ktorej jest informacja o ryzyku kursowym i sa symulacje wzrostu rat to ma sie mu kase zwracac?

Jak wjebiesz na gieldzie to tez powiesz zeby ci Dom Maklerski zwrocil kase bo jest bogatszy?I ze reklamy cie wprowadzily w blad i banki specjalnie cie wjebaly bo wiadomo byl oze spadnie a ty kupwoales bo MYSLALES ze wzrosnie?Pzreciez to identyczna sytuacja.

Teksty w stylu "banki sa bogate wiec neich palca" jest typowo komuszy,bez jaj.

A o przestrzeganiu prawa decyduja sady a nie ty albo osly na podstawie swojego widzimisie.

Umowa zawarta byla DOBROWOLNIE, bez przymusu, jesli ktos uwaza ze byla neizgoda z owczesnie obowiazujacym prawem (bo prawo nei dziala wstecz wiec jesli jakies przepisy zmienily sie pozniej to bez znaczenia) to droga do sadu wolna.


Poza tym skoro to PiS namawial ludzi do brania kredytow w CHF i protestowal kiedy ograniczono taka mozliwosc to dlaczego by nie pociagnac pisu do odpowiedzialnosci?Rzadzili i nei wiedzieli co sie dzieje?

http://old.pis.org.pl/article.php?id=4415

Szczegolnie punkt 4

4. Podstawowe uzasadnienie Komisji Nadzoru Bankowego „Rekomendacji S” powołujące się na ogromne ryzyko związane przede wszystkim z nagłymi spadkami wartości walut, możliwością znacznego podniesienia stóp procentowych przez zagraniczne banki centralne, a także na możliwy znaczny spadek wartości złotówki, nie znajduje potwierdzenia w danych makroekonomicznych. Oczywiście nie możemy nie dostrzegać tego ryzyka, ale jeśli weźmiemy pod uwagę ciągły wzrost gospodarczy naszego kraju, niską inflację i umacniającą się złotówkę, to obawy Komisji Nadzoru Bankowego nie znajdują potwierdzenia w faktach.


Wiec albo PiS wpierdalal razem z bankami Polakow w CHF albo ty sam jzu nei wiesz co psizesz Very Happy


albo to
5. Komisja Nadzoru Bankowego poprzez swoje niejasne i nie znajdujące poparcia w faktach działania udowadnia, że realizuje jedynie interes korporacyjny banków. Stawia ona interes największych sieci bankowych ponad interesem zwykłych obywateli i interesem publicznym. Trudno dostrzec w polityce Komisji Nadzoru Bankowego uwzględnianie postulatów i fachowych opinii niezależnych ekspertów. Działania Komisji nie wychodzą poza ramy wyznaczane przez Radę Polityki Pieniężnej. Nie może nas to zbytnio dziwić, gdyż Komisja Nadzoru Bankowego i Rada Polityki Pieniężnej są ze sobą ściśle powiązane, chociażby osobą Prezesa Pana Leszka Balcerowicza.

Wtedy zly Balcerowicz przycial kredyty w CHF i PiS mowil ze to dobre dla bankow a zle dla ludzi Very Happy
teraz ci sami imbecyle i poplecznicy tacy jak ty i osly nagle sie obudziliscie

To jest wlasnei zenujace i smeichu warte, nadzor bankowy jzu w 2006r. ostrzegal i ograniczal a ludzie dalej napierdalali te kredyty za namowa oczywiscie PiS i oczywiscie NIE WIEDZIELI o ryzyku kursowym.
Proponuje panowie mniej pierdolenai glupot bo fakty sa konkretnie przeciwko wam

"podpisał DOBROWOLNIE "
bo został oszukany - oszustwo jest tutaj problematyczne i trudno to bedzie  udowodnic
ale na pewno banki " wykorzystały niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania"
Widzisz Kaczor Ty bankowiec i forexowiec a sam piszesz tu jakies pierdoly o ksztaltowaniu sie kursu walut
w wyniku gry rynkowej  Smile Smile  - czyli sam jako fachowiec nie do konca pojmujesz mechanizm ustalania = USTAWIANIA kursow walut - a raczej chyba tylko tak pitolisz jakbys nie wiedzial jak to naprawde dziala ? (ale jest jeszcze inna mozliwosc ze  jestes pisda nie fachowiec i naprawde nie wiesz Smile Smile )
a jakim cudem ktos nie "fachowiec-praktyk"  mógł wtedy  wiedziec   ze zydostwo wciaga ich w misternie opracowaną pułapkę - "gre na foreksie " gre w ktorej nie maja prawa zarobić = musza stracić -  to taka troche inna odmiana AMBER GOLD albo sposobu wyłudzenia "na wnuczka " tutaj banksterzy wymyslili sposob wyludzenia " na franka " bo wiadomo ze oszusci  musza byc kreatywni  bo jesli ofiary sie juz "wyedukują " na swoich bledach to trzeba wymyslac cos nowego zeby znowy mozna zlamac ten zapis paragrafu "niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania" zeby ofiara znowu byla nieswiadoma i dała sie wyzyskac , oszukac ,okraść -nawet podpisujac dobrowolnie skrajnie niekorzystna dla siebie umowe - BO BYLA NIESWIADOMA ZE JEST OSZUKIWANA ,OKRADANA W BIALY DZIEN , przez instytucje zaufania publicznego    Mad  niedobrze mi
(jak juz ludzi wyedukowali na tematy franka i kursow walut to wymyslili "poliso-lokaty" - nastepny wałek ,przekret banksterski  i znowu wykorzystali nieswiadomosc ,naiwnosc i niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania Mad  Mad )

MASZ TUTAJ PARAGRAF na ten" biznes banksterski "

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd
albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.


ja bym im wszystkim - tym organizatorom tego przekrętu dał po 8 lat wiezienia + oczywiście naprawienie szkód i zadośćuczynienie
a Tobie jako pomocnikowi - jak widac nie w pełni świadomemu współsprawcy tego przestępstwa zastosowałbym zmniejszenie kary i stopień złagodzenia uzależnił od stopnia współpracy z organami ścigania
a jeżelibyś -tak jak teraz nie współpracował i nadal szedł "w zaparte " to żadnego złagodzenia kary by nie było Mad Mad


Na czym polega przestępstwo oszustwa z art.286§1 k.k.?
Opublikowano 25 lipca 2013, autor: Mariusz Stelmaszczyk


Przestępstwo oszustwa z art.286§1 k.k. polega na wprowadzeniu w błąd drugiej osoby lub wykorzystaniu błędu drugiej osoby (najczęściej kontrahenta – strony umowy) w celu osiągnięcia korzyści majątkowej i doprowadzeniu jej w ten sposób do niekorzystnego rozporządzenia mieniem.

Dla popełnienia przestępstwa oszustwa konieczne jest łączne spełnienie następujących przesłanek:

   wprowadzenie w błąd lub wyzyskanie błędnego przeświadczenia drugiej osoby, np. strony umowy
   doprowadzenie osoby wprowadzonej w błąd do niekorzystnego rozporządzenia mieniem
   działanie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej

Wprowadzenie w błąd polega na podstępnym wytworzeniu o innej osoby (np. strony umowy) błędnego obrazu rzeczywistości, np. przedłożeniu w Banku niezgodnego z prawdą zaświadczenia o zatrudnieniu w celu przekonania Banku o zdolności kredytowej.

Doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem polega na tym, że na skutek błędu druga strona umowy dokonuje czynności rozporządzającej mieniem, która jest dla niej niekorzystna i której by nie dokonała, gdyby znała prawdziwy obraz rzeczywistości.

Działanie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej ma miejsce wówczas, gdy sprawca wprowadza w błąd drugą osobę po to właśnie, by działając pod jego wpływem dokonała niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Nie ma przy tym znaczenia czy sprawca działa w celu osiągnięcia korzyści majątkowej dla siebie czy też innej osoby.


http://przestepstwa-gospodarcze.pl/na-czym-polega-przestepstwo-oszustwa-z-art-286%C2%A71-k-k/


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Nie 24 Lip 2016, 11:44, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
fxdetal

fxdetal


Liczba postów : 161
Registration date : 09/12/2013

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 11:18

Bajkowe czasy: Osioł zastrzelił Kaczora lol!
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 11:46

Osły napisał:
kaczor napisał:
Indiana napisał:
Kaczor - jeśli ja oszukam Józka, to dlaczego podatnicy mają zrzucać się na Józka? Banki rok w rok zarabiają największą kasę w gospodarce, co mnie to obchodzi skąd wezmą kasę? Jeśli na skutek zwrotu wyłudzonych kwot zmniejszą akcję kredytową, to świetna wiadomość dla małych banków, bo one nie są umoczone w oszustwo frankowe więc one zarobią.
Jest sporo możliwości wyrównania strat, np. przeliczenie kredytu i rat tak jakby był brany w PLN i dorzucenie 15% za głupotę, i kontynuację spłaty w PLN. Na tyle banki stać, a wszyscy zobaczą że w Polsce nawet banki muszą przestrzegać prawa.

Fajnie jest nad wodą, zawsze tu gdzie jestem były niesamowite tłumy, teraz miasto zastosowało zasadę DEXa w płaceniu za zajmowaną przestrzeń (czyli podwoili cenę biletów), i od razu wymiotło 80% ludzi. Teraz plażowanie nad Balatonem (stary kamieniołom w Trzebini) jest dla bogatszych, sporo znajomych widzę. A biedniejsi siedzą w domu...
Przy LVT w wysokości 4% to samo by się działo z nieruchomościami.

Ale dlaczego jesli ktos DOBROWOLNIE podpisal umowe, w ktorej jest informacja o ryzyku kursowym i sa symulacje wzrostu rat to ma sie mu kase zwracac?

Jak wjebiesz na gieldzie to tez powiesz zeby ci Dom Maklerski zwrocil kase bo jest bogatszy?I ze reklamy cie wprowadzily w blad i banki specjalnie cie wjebaly bo wiadomo byl oze spadnie a ty kupwoales bo MYSLALES ze wzrosnie?Pzreciez to identyczna sytuacja.

Teksty w stylu "banki sa bogate wiec neich palca" jest typowo komuszy,bez jaj.

A o przestrzeganiu prawa decyduja sady a nie ty albo osly na podstawie swojego widzimisie.

Umowa zawarta byla DOBROWOLNIE, bez przymusu, jesli ktos uwaza ze byla neizgoda z owczesnie obowiazujacym prawem (bo prawo nei dziala wstecz wiec jesli jakies przepisy zmienily sie pozniej to bez znaczenia) to droga do sadu wolna.


Poza tym skoro to PiS namawial ludzi do brania kredytow w CHF i protestowal kiedy ograniczono taka mozliwosc to dlaczego by nie pociagnac pisu do odpowiedzialnosci?Rzadzili i nei wiedzieli co sie dzieje?

http://old.pis.org.pl/article.php?id=4415

Szczegolnie punkt 4

4. Podstawowe uzasadnienie Komisji Nadzoru Bankowego „Rekomendacji S” powołujące się na ogromne ryzyko związane przede wszystkim z nagłymi spadkami wartości walut, możliwością znacznego podniesienia stóp procentowych przez zagraniczne banki centralne, a także na możliwy znaczny spadek wartości złotówki, nie znajduje potwierdzenia w danych makroekonomicznych. Oczywiście nie możemy nie dostrzegać tego ryzyka, ale jeśli weźmiemy pod uwagę ciągły wzrost gospodarczy naszego kraju, niską inflację i umacniającą się złotówkę, to obawy Komisji Nadzoru Bankowego nie znajdują potwierdzenia w faktach.


Wiec albo PiS wpierdalal razem z bankami Polakow w CHF albo ty sam jzu nei wiesz co psizesz Very Happy


albo to
5. Komisja Nadzoru Bankowego poprzez swoje niejasne i nie znajdujące poparcia w faktach działania udowadnia, że realizuje jedynie interes korporacyjny banków. Stawia ona interes największych sieci bankowych ponad interesem zwykłych obywateli i interesem publicznym. Trudno dostrzec w polityce Komisji Nadzoru Bankowego uwzględnianie postulatów i fachowych opinii niezależnych ekspertów. Działania Komisji nie wychodzą poza ramy wyznaczane przez Radę Polityki Pieniężnej. Nie może nas to zbytnio dziwić, gdyż Komisja Nadzoru Bankowego i Rada Polityki Pieniężnej są ze sobą ściśle powiązane, chociażby osobą Prezesa Pana Leszka Balcerowicza.

Wtedy zly Balcerowicz przycial kredyty w CHF i PiS mowil ze to dobre dla bankow a zle dla ludzi Very Happy
teraz ci sami imbecyle i poplecznicy tacy jak ty i osly nagle sie obudziliscie

To jest wlasnei zenujace i smeichu warte, nadzor bankowy jzu w 2006r. ostrzegal i ograniczal a ludzie dalej napierdalali te kredyty za namowa oczywiscie PiS i oczywiscie NIE WIEDZIELI o ryzyku kursowym.
Proponuje panowie mniej pierdolenai glupot bo fakty sa konkretnie przeciwko wam

"podpisal dobrowolnie"
bo został oszukany - tutaj jest to problematyczne i trudno oszustwo  udowodnic
ale na pewno banki " wykorzystały niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania"
Widzisz Kaczor Ty bankowiec i forexowiec a sam piszesz tu jakies pierdoly o ksztaltowaniu sie kursu walut
w wyniku gry rynkowej  Smile Smile  - czyli sam jako fachowiec nie do konca pojmujesz mechanizm ustalania = USTAWIANIA kursow walut - a raczej chyba tylko tak pitolisz jakbys nie wiedzial jak to naprawde dziala ? (ale jest jeszcze inna mozliwosc ze  jestes pisda nie fachowiec i naprawde nie wiesz Smile Smile )
a jakim cudem ktos nie "fachowiec-praktyk"  mógł wtedy  wiedziec   ze zydostwo wciaga ich w misternie opracowaną pułapkę - "gre na foreksie " gre w ktorej nie maja prawa zarobić = musza stracić -  to taka troche inna odmiana AMBER GOLD albo sposobu wyłudzenia "na wnuczka " tutaj banksterzy wymyslili sposob wyludzenia " na franka " bo wiadomo ze oszusci  musza byc kreatywni  bo jesli ofiary sie juz "wyedukują " na swoich bledach to trzeba wymyslac cos nowego zeby znowy mozna zlamac ten zapis paragrafu niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działaniazeby ofiara znowu byla nieswiadoma i dała sie wyzyskac , oszukac ,okraść -nawet podpisujac dobrowolnie skrajnie niekorzystna dla siebie umowe - BO BYLA NIESWIADOMA ZE JEST OSZUKIWANA ,OKRADANA W BIALY DZIEN , przez instytucje zaufania publicznego    Mad  niedobrze mi
(jak juz ludzi wyedukowali na tematy franka i kursow walut to wymyslili "poliso-lokaty" - nastepny wałek ,przekret banksterski  i znowu wykorzystali nieswiadomosc ,naiwnosc i niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania Mad  Mad )

MASZ TUTAJ PARAGRAF na ten" biznes banksterski "

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd
albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.


ja bym im wszystkim - tym organizatorom tego przekrętu dał po 8 lat wiezienia + oczywiście naprawienie szkód i zadośćuczynienie
a Tobie jako pomocnikowi - jak widac nie w pełni świadomemu współsprawcy tego przestępstwa zastosowałbym zmniejszenie kary i stopień złagodzenia uzależnił od stopnia współpracy z organami ścigania
a jeżelibyś -tak jak teraz nie współpracował i nadal szedł "w zaparte " to żadnego złagodzenia kary by nie było Mad Mad


Na czym polega przestępstwo oszustwa z art.286§1 k.k.?
Opublikowano 25 lipca 2013, autor: Mariusz Stelmaszczyk


Przestępstwo oszustwa z art.286§1 k.k. polega na wprowadzeniu w błąd drugiej osoby lub wykorzystaniu błędu drugiej osoby (najczęściej kontrahenta – strony umowy) w celu osiągnięcia korzyści majątkowej i doprowadzeniu jej w ten sposób do niekorzystnego rozporządzenia mieniem.

Dla popełnienia przestępstwa oszustwa konieczne jest łączne spełnienie następujących przesłanek:

   wprowadzenie w błąd lub wyzyskanie błędnego przeświadczenia drugiej osoby, np. strony umowy
   doprowadzenie osoby wprowadzonej w błąd do niekorzystnego rozporządzenia mieniem
   działanie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej

Wprowadzenie w błąd polega na podstępnym wytworzeniu o innej osoby (np. strony umowy) błędnego obrazu rzeczywistości, np. przedłożeniu w Banku niezgodnego z prawdą zaświadczenia o zatrudnieniu w celu przekonania Banku o zdolności kredytowej.

Doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem polega na tym, że na skutek błędu druga strona umowy dokonuje czynności rozporządzającej mieniem, która jest dla niej niekorzystna i której by nie dokonała, gdyby znała prawdziwy obraz rzeczywistości.

Działanie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej ma miejsce wówczas, gdy sprawca wprowadza w błąd drugą osobę po to właśnie, by działając pod jego wpływem dokonała niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Nie ma przy tym znaczenia czy sprawca działa w celu osiągnięcia korzyści majątkowej dla siebie czy też innej osoby.


http://przestepstwa-gospodarcze.pl/na-czym-polega-przestepstwo-oszustwa-z-art-286%C2%A71-k-k/

Wszystkie dane zawarte w umowie kredytowej byly PRAWDZIWE, lacznie z symulacjami kursu walut, wiec caly twoj wywod jest chuja warty.

KNF i Balcerowicz ostrzegali a PiS nakrecal zeby brac dalej moze to skomentujesz ?Very Happy

I teraz ten sam PiS nagle chce "ratowac" to cie jakos nie zastanawia?  lol!


Jak ty osly umowisz sie z kims na sprzedaz jablek po 2 zlote za kilogram za rok i nagle sie okaze ze jablka na rynku sa po 4 zlote to zamiast sprzedac za 2 kontrahentowi bedziesz krzyczec ze cie ktos oszukal i doprowadzil do niekorzystnego rozporzadzanai mieniem?
Na chooy cytujez prawo jak go nie rozumiesz?

Jak w umowie masz SYMULACJE i informacje o ryzyku kursowym to jakie tu oszustwo?
Chygba tylko w takiej pustej glowie jak twoja bo zaden sad tego nei kupi.

Polaczek cwaniaczek zawsze chce sie wymiksowac jak mu nei wyjdzie i najlepiej zeby ktos inny za to zaplacil.

Za to zgadzam sie ze jesli w umowie nie bylo informacji o ryzyku kursowym i ryzyku stopy procentowej to konsument ma prawo domagac sie zmian warunkow umowy.

Jestem przeciwko temu zeby chronic debili za moje pieniadze, jak chcesz osly to im dorzucaj, ja wiem jak bylo i tym bardzije smiesza mnie takie wywody twoje, bo doskonale pamietam te wszystkie cwaniackie teksty o tym jak to chf bedzie tylko spadal jeszcze ZANIM ktos nawet do banku poszedl. Po prostu lduzie tak mieli w bani i nie chcieli sie dac przekonac i chooy.
A teraz ktos taki jak ty bedzie mi mowil ze oni byli tacy biedni i poszkodowani jakas k**wa paranoja.

To jest ta sama sytuacja jak z toba kiedy kupujesz jakies kontrakty a pozniej trzymasz mimo ze spada i oczywiscie ZYS jest winny a nie ty ze swoja glupia psychika i brakiem umiejetnosci trejdingu.
Tyle kasy jzu wjebales i nie potrafisz sie ANI RAZU przyznac ze po prostu jestes hazardzista tylk ozawsze ktos iwnny jest winny.
Jak jestes taki madry i wiesz jak gra zyd to graj przeciwnie i zarabiaj albo skoncz sie kompromitować.


Ostatnio zmieniony przez kaczor dnia Nie 24 Lip 2016, 11:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 11:50

kaczor napisał:
ból i cierpienie napisał:

Kaczor miasto zżera ci nerwy, jesteś notorycznie podminowany.
Ty byś pojechał na wieś, powdychał troche swojskiego powietrza z obornikiem, pospał w stodole, gąski popasał, kurom jaja powybierał to zaraz byś się uspokoił.

owce poruchal, o najwazniejszym zapomniales Very Happy

kaczor ( ja na forum pisze tylko o najwazniejszym )

 Ty byś pojechał na wieś, owce poruchał  to zaraz byś się uspokoił.

ps
piszesz "Jak ty osly umowisz sie z kims na sprzedaz jablek po 2 zlote za kilogram za rok i nagle sie okaze ze jablka na rynku sa po 4 zlote to zamiast sprzedac za 2 kontrahentowi bedziesz krzyczec ze cie ktos oszukal i doprowadzil do niekorzystnego rozporzadzanai mieniem?
Na chooy cytujez prawo jak go nie rozumiesz?"

tak , to by bylo oszustwo jesli   któraś strona mojego zakładu byłaby  monopolista na rynku
USTALAJACYM prawie ze DOWOLNIE CENY JABLEK - to ten drugi nieswiadomy tego po prostu zostalby oszukany = wyruchany

zreszta tak sie dzieje na wszelkich gieldach , foreksach itd
i tak czesto traktuja swoich klientow brokerzy - wykorzystują ich niewiedze ,nieswiadomosc jak naprawde dziala " rynek "
i po prostu ich dymaja = oszukuja

ale to tez jest b. tudno udowodnic bo za tym stoja cale wieki szlifowania i usprawniania sposobu okradania ludzi przedz nacje ktora od wieków zyje z tego haniebnego procederu Mad Mad a co naqjgorsze ma wielkie wplywy na wszystkie wladze - ustawodawcza ,wykonawcza i sądownicza i przez to jest bezkarna


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Nie 24 Lip 2016, 12:04, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 11:53

Osły napisał:
kaczor napisał:
ból i cierpienie napisał:

Kaczor miasto zżera ci nerwy, jesteś notorycznie podminowany.
Ty byś pojechał na wieś, powdychał troche swojskiego powietrza z obornikiem, pospał w stodole, gąski popasał, kurom jaja powybierał to zaraz byś się uspokoił.

owce poruchal, o najwazniejszym zapomniales Very Happy

kaczor ( ja na forum pisze tylko o najwazniejszym )

 Ty byś pojechał na wieś, owce poruchał  to zaraz byś się uspokoił.  

JA niose kaganek oswiaty.
Indiana jest w takim szoku jak sie dowiedzial ze to PiS wjebal ludzi na kredyty frankowe ze do teraz sie nie odzywa Very Happy
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 12:10

Aligator napisał:
Kredyt na 30 lat?
Skąd kaczor ma znać kurs franka za 30 lat?

a na huj znac kurs za 30 lat jak  przez 10 lat puszcza ludzi golych i wyruchaja ich na miliardy Mad

nikt nie wie jaki bedzie kurs za 30 lat - nawet zyd  ,
tak jak nikt nie wie czy za 30 lat bedzie nadal istnial swiat i czy bedzie jeszcze żył

ale jesli wszytsko bedzie po staremu = tak jak jest teraz , to miej pewnosc ze
za 30 lat kurs franka bedzie taki jaki bedzie dobry dla zyda = na którym zyd zarobi

i to jest jedyny pewnik
i nie udaj naiwnego bo to kolejny argument z tzw "dupy " Smile Smile
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 12:11

Indiana ma wolną niedzielę i nad wodą siedzi, a nie zajmuje się śledzeniem UFO Very Happy
Na obiadek przyjechałem, a zaraz do puszczy na rowerek.
Mam trochę przemyśleń odnośnie LVT, ale to jak deszcz będzie padał to posiedzę i popiszę.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 12:16

Indiana napisał:
Indiana ma wolną niedzielę i nad wodą siedzi, a nie zajmuje się śledzeniem UFO Very Happy
Na obiadek przyjechałem, a zaraz do puszczy na rowerek.
Mam trochę przemyśleń odnośnie LVT, ale to jak deszcz będzie padał to posiedzę i popiszę.

i nic dzisiaj nie zarobiłeś ????  Mad  
na niczym ????? !!!    

dzien stracony

ja wczoraj/dzisiaj zarabiałem (Bronisze )- dzień niestracony

straty beda od jutra Very Happy Very Happy jak uzupelnie depo Smile
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 12:24

zibi napisał:
kaczor napisał:
OpCjOnEr napisał:
UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 How-to-make-a-muslim

Tak jak wczoraj pisałem - "czółka" o dywan od niemowlęcia, silna inwazyjna indoktrynacja religią "pokoju" i psychol urobiony. Mimo iż ma tylko 18 lat do dla niego nie jest ważne jego życie czy dobrobyt tylko jakaś chora misja, którą sobie uroił [albo ktoś za niego] i kretyńska wiara w to, że gdy zdechnie to mu Allach zaoferuje życie wieczne z 72-ma dziewicami.
Taki ktoś ma całkowicie wyłączony mózg z myślenia (funkcjonują jedynie podstawowe czynności życiowe i odruchy ale nie myślenie) i staje się maszyną do zabijania, która się niczego nie boi bo i tak wie że zgninie.

Tak popierdolonej indoktrynacji nie ma w żadnej innej religii. Dlatego jak wspomniałem też wczoraj buddyści czy katolicy nie robią zamachów.

Oni są ok ale tylko w własnych krajach - tam są bardziej ogarnięci bo mają zazwyczaj surowe prawa i za to za co w np. Arabii Saudyjskiej grozi chłosta ileś batów po plerach że będzie się goić przez rok albo w ogóle zostanie kaleką, za to w Europie w zasadzie nic nie grozi i to gnojów rozbestwia - świadomość bezkarności lub co najwyżej lekkiej "kareczki" która jest niczym w porównaniu do tej jaką by dostał w swoim kraju.

A wczorajszy przypadek z Munchen to zindoktrynowana maszyna do zabijania, dla której jej własne życie było bez znaczenia.

I nikt mnie nie przekona, że pojebany islam nie ma tu wpływu - ma KOLOSALNY, zasadniczy wpływ! 90%

Tyle ze ten zamach nie ma akurat z islamem nic wspolnego raczej przypomina zamachy w amerykanskich szkolach,jakis mlody psychopata

ufff i cała europa może  odetchnąć z ulga ,że to nie islamski terrorysta tylko psychiczny niemiec w drugim pokoleniu dobryżart

i tak się kiwają w europie i te pierdy tanie ludziom  sprzedają Evil or Very Mad

nikt tak naprawdę nie dostrzega tego,że te akcje jak zwał tak zwał mają mianowicie wspólny mianownik , a jest to iż są to młodzi ludzie którzy tak naprawdę z powodu perspektyw mocno się radykalizują i w aktach desperacji atakują niewinnych ludzi którzy w ich mniemaniu są przyczyną ich nieszczęść

jest to początek nowej rewolucji , ale nikt jak na razie się nie odważy tego tak nazwać Evil or Very Mad

młodzi odtrącani , widzący jak żyje luksusowo jakaś cześć społeczeństwa , chcą zmian , a takie rzeczy zawsze dokonywały się zawsze taką drogą
w stanach podobnie  również tylko tam  już do policjantow strzelają , z to jest już ewidentny sygnał i ostrzeżenie dla władz , bo to w sumie w nie jest wymieżone

już niedługo będą namierzać i likwidować prominientnych i wpływowych polityków , bankierów itp , to tylko kwestia głębszego przeanalizowania sytuacji  lol!

tak to poczatki OR
choc na  Titanicu (Wall strett ) nadal gra orkiestra
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38798
Registration date : 25/10/2010

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 12:38

Musze się zapytać lol! fratera i Brutusa

Za czym ta promocja? Laughing

Nie oszukujcie Evil or Very Mad bidnego Micha.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 12:41

frater napisał:
Poza tym wnioskuje żeby wyruchać wszystkie dziewice dymanko
Jak bisurmanie zobaczą że nie będzie nagrody to się wezma do uczciwej roboty albo i nawrócą na jedyną prawdziwą rzymsko-katolicką wiarę Laughing

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 767691 UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 767691
przyłączam sie do tej anty muzułmańskiej krucjaty
i obiecuje ze nie będę szczędził sił , środków i narzędzi (narzędzia ?) Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 12:43

frater napisał:

Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 12:49

REALISTA napisał:
UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 7402beb560035830aabf3a0de3e91065
\
nie bedzie sraki na gieldach ??? Mad Mad Mad
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 12:55

OpCjOnEr napisał:
Poza tym ISIS jest organizacją z konkretnym zapleczem finansowym (KTOŚ to sponsoruje) a takie wyprane koranem mózgi błąkające się po Europie z wpojoną "misją" to są jakby żołnierze tej organizacji, żołnierze jihadu... którzy tylko czekają na rozkazy kiedy mają przystąpić do akcji.

Poza tym nie wiadomo nawet czy robią to tak całkiem tylko z powołania bo może być tak, że taki jeden się wypierdoli w kosmos w metrze zabijając przy okazji kilkaset osób a jego rodzina dostanie za to cichaczem forsę więc jest on jakby jeszcze bardziej wtedy zmotywowany. Nie wiem czy tak jest ale może tak być.

A koran i cała ta doktryna muzułmańska jest tylko NARZĘDZIEM do urobienia psychiki.

Jankes ich bombarduje a rozpiździaj robia w Europie
Saudowie ich wspieraja ale do siebie nie wpuszczaja

delegalizacja Islamu
albo na nowo przetłumaczyć /zinterpretować Koran - jakpo religie milosci bliźniego
a głosicieli starej wersji w trybie naglym do dziewic odsylac
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 13:00

OpCjOnEr napisał:
Kolejny zamaszek:

http://fakty.interia.pl/swiat/news-samobojczy-zamach-w-bagdadzie-zginelo-co-najmniej-12-osob,nId,2241498

Ciekawe czy wg dexa ci zabici szyici też bombardowali islamistów albo zabierali im ziemię dobryżart

wczoraj -- ale qrwa kogo to obchodzi ?
wazniejszy jeden amerykanin ,niemiec ,francuz niz 100 afgaqnczykow

Co najmniej 61 osób zginęło, a ponad 200 zostało rannych w samobójczym zamachu bombowym, dokonanym w Kabulu na szyickiej mniejszości Hazarów. Odpowiedzialność za atak wzięło na siebie tzw. Państwo Islamskie. ZOBACZ VIDEO I ZDJĘCIA.

Czytaj więcej: http://www.dziennikpolski24.pl/aktualnosci/a/afganistan-krwawy-zamach-pod-kabulem-nie-zyje-co-najmniej-61-osob-ponad-200-rannych-video,10438884/

nawet policzyc nie potrafia - to chyba to samo ?

W samobójczym zamachu bombowym, dokonanym w sobotę w Kabulu na szyicką mniejszość Hazarów, zginęło 80 osób, a 231 zostało rannych - poinformowało Ministerstwo spraw wewnętrznych Afganistanu. Odpowiedzialność za zamach wzięło na siebie Państwo Islamskie

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1646817,Atak-islamistow-na-manifestacji-Hazarow-Dziesiatki-zabitych
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28167
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 14:14

fxdetal napisał:
Małolat napisał:
Hiobie, a co to za osobnik UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Jugzdu
Kalkenstein juz Polin konczy wprowadzac Very Happy
A kto eto?


..... mnie się paczy, że to Typek z DOBREJ ZMIANY, co twierdzi że w Jedwabnem to NAS a nie My Ich scratch
Powrót do góry Go down
Online
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 16:50

Nadaje ze Stronia napisał:
fxdetal napisał:
Małolat napisał:
Hiobie, a co to za osobnik UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Jugzdu
Kalkenstein juz Polin konczy wprowadzac Very Happy
A kto eto?


..... mnie się paczy, że to Typek z DOBREJ ZMIANY, co twierdzi że w Jedwabnem to NAS a nie My Ich scratch
Izraelici też mają takich rabinów magików co twierdzą:
1) po pierwsze primo że Mesjasz J. Ch. wogóle nie istniał
2) po drugie primo secundo że jak już istniał to sam się ukrzyżował.......itd.....itp.
To jak nasi znaleźli takiego co twierdzi że izraelici z Jedwabnego sami się spalili to mamy rzadko spotykaną tzw. rownowagę!
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 24 Lip 2016, 18:32

frater napisał:
Nadaje ze Stronia napisał:
fxdetal napisał:
Małolat napisał:
Hiobie, a co to za osobnik UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Jugzdu
Kalkenstein juz Polin konczy wprowadzac Very Happy
A kto eto?


..... mnie się paczy, że to Typek z DOBREJ ZMIANY, co twierdzi że w Jedwabnem to NAS a nie My Ich scratch
Izraelici też mają takich rabinów magików co twierdzą:
1)  po pierwsze primo że Mesjasz J. Ch. wogóle nie istniał
2)  po drugie primo secundo że jak już istniał to sam się ukrzyżował.......itd.....itp.
To jak nasi znaleźli takiego co twierdzi że izraelici z Jedwabnego sami się spalili to mamy rzadko spotykaną tzw. rownowagę!

Nie kuamm co za problem z tym Jedwabnem, jak ilus tam Polakow spalilo ilus tam Zydow to tak bylo i tyle, tak samo Zydzi czasami podpierdalali Polakow do sowietow jak Armia Czerwona 17 wrzesnia wkroczyla.

To byly wilcze czasy i to wszystko jzu dawno powinno zostac wybaczone tym co sie przyznali (czyli tylko Niemcom Very Happy)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23-24 07 2016 r. Weekend   UFO 23-24 07  2016 r. Weekend - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 23-24 07 2016 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO 23 - 24 01 2016 r. Weekend
» UFO 19 - 20 03 2016 r. Weekend
» UFO 20-21 08 2016 r. Weekend
» UFO 15 - 16 10 2016 r. Weekend
» UFO 26 - 27 11 2016 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: