Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 25 07 2016 r.

Go down 
+11
myśliwyl
spacerolog
delphia
Indiana
kaczor
MICHU
thorgall
ból i cierpienie
Osły
Reser
dziadek
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 25 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 07 2016 r.   UFO 25 07  2016 r. - Page 5 EmptyPon 25 Lip 2016, 23:17

ból i cierpienie napisał:
Indiana napisał:
MICHU napisał:
Indiana napisał:
Kaczor - przez weekend mam ciekawsze zajęcia niż dyskusje tutaj, ale nie znam tematu kto i jak się wypowiadał z PIS-u, więc po co się będę wypowiadał na tematy o których niewiele wiem. Przy czym zauważ, że jeśli masz rację i ludzie PIS również dali się nabrać na kredyty frankowe z braku wiedzy finansowej, dobrze świadczy o organizatorach tej akcji i dobrym jej przygotowaniu medialnym. Nawet politycy u władzy dali się nabrać, co nie zmienia faktu, że to zwykły chamski przekręt dokonany przez bankowców na granicy prawa.
Inna sprawa, że nie ma ludzi idealnych, PIS również nie składa się z samych orłów a nawet jest z tym gorzej niż w innych partiach, jednak czuć od nich na kilometr że mają dobre chęci i chcą Polskę rozwijać.
Po co ci mózgi z Nowoczesnej, gdzie każdy kombinuje co by tu jeszcze zaje..bać dla siebie i jakie prawo uchwalić by wały robić i Polskę osłabiać bo taką łatwiej dymać, a na samą myśl że mogliby coś uchwalić aby przeciętny Polak coś zyskał to wybałuszają gały i zaczynają rechotać myśląc że debila spotkali. Albo gostek który miał zostać doradcą czy jakimś ministrem w "rządzie" Petru tak skutecznie zainwestował swoją podejrzaną kasę na giełdzie, że przy W20 na 2500 stracił 85 czy 90% kasy. W akcjach, qwa, żeby było śmieszniej, nie na koniach  Shocked  PIS-iorki spokojnie, kupi sobie stodołę za 10 koła, zatrudni 2 majstrów i za 5 lat ma domek myśliwski warty pod bańkę. Kogo wolisz do rządzenia, durnia z Nowoczesnej co w czasie hossy (no dobra boczniaka, niech będzie) traci 90% kasy na akcjach, czy gościa z PIS-u który metodycznie pomnaża majątek?
Już widać te efekty, PO z N. rozwrzeszczały pod niebiosa że PIS zrujnuje Polskę programem 500+, no i proszę co mamy, rozdali ludziom kilkanaście miliardów a deficyt na rachunku mniejszy po czerwcu 2016 niż po czerwcu 2015 i rządach PO, gdzie zupełnie nic ludziom nie dali, a każda zagraniczna i nie tylko firma wyłudzała podatki na potęgę. PIS tylko zaczął mówić i coś tam wstępnie wprowadzać w celu ograniczenia wyłudzeń i zabrał się za oszustów i mamy cud, miliardy idą do zwykłych ludzi a deficyt mniejszy niż za Tuska  geek

Natomiast docinki średnio mnie interesują, gdyż obrażać szlachtę może tylko szlachta a nie jakieś wieczne bankruty, więc odniosę się tylko do jednego - nigdy nie byłem za SLD ani na nich nie głosowałem. Brutusa też nie kojarzę, pewnie zmienił nicka, ale w morzu wypitej wódy chyba coś się poprzestawiało  Laughing  Teoretycznie, patrząc z perspektywy czasu rządy SLD należały do najbardziej prorynkowych, ale od zawsze na widok Millera i s-ki złodziei robiło mi się niedobrze. Przecież to widać na kilometr że te chytre oczka to cały czas patrzą w lewo i prawo co by tu jeszcze zapierd...lić albo gdzie jeszcze coś przekręcić. Szczęście że przez komuchów Zandberga całe szemrane towarzystwo poszło won z Sejmu  lol!

Od razu gadaj ile dziś ftopiles
Bo to jest elitarne forum a nie miejsce dla placzków.
Nie musisz zaraz pisać Kronik jak Chryzostom Pasek.   Laughing
Rozdział XII
Zycie i doczesność Indiany  Laughing /bez urazy oczywiście. /
Michusiu kochany, ja tam wiem że Antek tak ma że czy bessa czy hossa to 500-600 pkt dzień w dzień wtopi (jakby zarabiał tobyś o nim ani słowem nie wspomniał i grał nim w realu, a nie szukał frajera któremu przerżniesz kasę - to oczywiste chyba). Ale wytłumacz mi jedno - jakim cudem, siedząc na longach i nic nie robiąc, mając poprzednie zamknięcie 1800, a dzisiejsze 1813, to jak można wtopić Shocked

znowu szpilka od Micha
Michu + kaczor = Miczor

Wiekszosc twoich postow jest o mnie, widze ze bezsilna zlosc cie rozpiera stary komuchu Laughing
Powrót do góry Go down
Brutus

Brutus


Liczba postów : 829
Age : 46
Location : Dom zły!!!
Registration date : 03/09/2007

UFO 25 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 07 2016 r.   UFO 25 07  2016 r. - Page 5 EmptyPon 25 Lip 2016, 23:22

Indiana napisał:
Przecież wszystko do dziś pamiętam ze zlotu, nawet pijany nie byłem, to jak mogłem grzać jak leci Laughing
A jak smakował udziec o 2 w nocy, no pychotka  Laughing

Dobra, idę pokimać.
Dla porządku, to był udzie wieprzowy i prawie wszyscy jedli lub spróbowali co przeczy tezie o dominacji narodu wybranego na rynkach finansowych! Laughing
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 25 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 07 2016 r.   UFO 25 07  2016 r. - Page 5 EmptyWto 26 Lip 2016, 00:09

Brutus napisał:
Indiana napisał:
Przecież wszystko do dziś pamiętam ze zlotu, nawet pijany nie byłem, to jak mogłem grzać jak leci Laughing
A jak smakował udziec o 2 w nocy, no pychotka  Laughing

Dobra, idę pokimać.
Dla porządku, to był udzie wieprzowy i prawie wszyscy jedli lub spróbowali co przeczy tezie o dominacji narodu wybranego na rynkach finansowych! Laughing

Albo potwierdza teze ze nei ma rzeczy ktorej by czosnek nei zrobil dla kasy Very Happy
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 25 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 07 2016 r.   UFO 25 07  2016 r. - Page 5 EmptyWto 26 Lip 2016, 00:19


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO 25 07  2016 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 07 2016 r.   UFO 25 07  2016 r. - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 25 07 2016 r.
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» UFO - 28 01 2016 r.
» UFO - 16 02 2016 R.
» UFO - 07 03 2016
» UFO - 25 03 2016 r.
» UFO - 14 04 2016 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: