Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 24 -25 09 2016 r. Weekend

Go down 
+16
Ezet
Janko Traderroo
zibi
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
MICHU
Nadaje ze Stronia
thorgall
kamikaze
predictive analytics
REALISTA
Małolat
mariner
AgroTrader
Indiana
Reser
dziadek
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 24 -25 09  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 -25 09 2016 r. Weekend   UFO 24 -25 09  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 25 Wrz 2016, 21:22

thorgall napisał:
Argos napisał:
thorgall napisał:

a Ty kuźwa moglbyc cos sam wymyślić i napisać a nie tylko wklejki Mad Mad
jak nie Michalkiewicz to JKM a sam masz jakies poglady wlasne ???? Very Happy Very Happy

nagraj cos na ju tubie i wrzuć na forum

ale to są wszystko moje przemyślenia Laughing
ja tak myslałem zanim on to teraz mówi

barany tak by powiedział: ja tak zawsze uważałem, myślałem ... a potem spisano biblię. clown
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 24 -25 09  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 -25 09 2016 r. Weekend   UFO 24 -25 09  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 25 Wrz 2016, 21:22

cała prawda o pierdolonych Żydach

http://fakty.interia.pl/religia/news-przemoc-zbrodnie-i-inne-biblijne-skandale,nId,2280057
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30010
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 22/05/2008

UFO 24 -25 09  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 -25 09 2016 r. Weekend   UFO 24 -25 09  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 25 Wrz 2016, 21:27

Osły napisał:
zibi napisał:
Czesi na 4 miejscu Shocked

http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/expat-explorer-survey-2016-ranking-hsbc-najlepszych-miejsc-do-zycia,678904.html
za pare lat najwyzej beda te kraje gdzie nie ma  muslimow Very Happy

a weźmy np taka Francje Mad Mad
przeciez mozna powiedziec ze tam juz nie ma panstwa
dżungla pod Calais gdzie panstwo nie siega stawia Francje w jednym rzędzie z takimi demokracjami jak Czad , Kongo ,Somalia,
czy niektore kraje ameryki poludniowej gdzie w dzungli partyzantka rządzi

muslimyy złapali przyczułek do kolonizacji jak Kolumb ponad 500 lat wstecz
jak się skończyło każdy wie

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30010
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 22/05/2008

UFO 24 -25 09  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 -25 09 2016 r. Weekend   UFO 24 -25 09  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 25 Wrz 2016, 21:31

reklama Providenta 4.4%
i zboku RSO 132%

tyko brać dobryżart

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 24 -25 09  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 -25 09 2016 r. Weekend   UFO 24 -25 09  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 25 Wrz 2016, 21:45

mariner napisał:
cała prawda o pierdolonych Żydach

http://fakty.interia.pl/religia/news-przemoc-zbrodnie-i-inne-biblijne-skandale,nId,2280057

muszę z przykrością przyznać że całej biblii nigdy sam nie przeczytałem
zawierzyłem tylko fragmentom przekazanym przez księży na lekcjach religii w salkach katechetycznych
ale
wartości i kultura chrześcijańska a nie żydowska
jednak jest do obrony
przeszła wiele dróg i nie chcę tego zmieniać
Powrót do góry Go down
ból i cierpienie
Fake Profil Hiob Team
ból i cierpienie


Liczba postów : 2644
Location : HIOB
Registration date : 25/01/2008

UFO 24 -25 09  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 -25 09 2016 r. Weekend   UFO 24 -25 09  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 25 Wrz 2016, 21:47

mariner napisał:
Osły napisał:
Wczoraj oglądałam w internecie o Szwecji ,teraz zaczynają mówić na temat uchodźców i ostrzegac inne państwa przed tą płacą .Tam do tej pory to było ukrywane ,ale teraz zaczynają mówić głośno .Uchodźcy kosztują ich miliony ,poziom nauczania w szkołach spada ,jest mało dzieci Szwedów przeważają muzułmanie .To naród letni ,głośny .Nauczyciele mówią że ze się boją coś powiedzieć ,bo zaraz ojciec poleci skarżyć na nauczyciela ze stosuje rasizm .Są szkoły gdzie nie ma już Szwedów .Pomimo że już się tam urodziły nie znają dobrze języka szwedzkiego .Oni zamykają się i izoluja się od wszystkich ,nie chcą pracować ,uczyć chcą tylko żyć na koszt innych .Szwedzi mówią żeby nie słuchać jak zagubionych państw dają ich za wzór .To jest ogromna klęska strzał w kolano który zafundował szwedzki rząd Teraz nie wiedzą jak z tego wybrnąć .Sami Szwedzi teraz ostrzegają inne kraje przed uchodzcami .To samo jest w Anglii i dlatego tak chcą tam się dostać za wszelką cenę .Są filmiki na internecie jak atakują kierowców we Francji w porcie i na drodze do niego .To są bandy młodych ,zdrowych ludzi co by mogli walczyć tam u siebie o wolny kraj ,ale oni wolą walczyć w Europie o socjal i potem terroryzowac społeczeństwo i cały kraj .Kto brał udział w zamachach ,mieszkańcy Francji ,Belgii .Anglii .,Niemiec

Szwecja była pięknym krajem- takim wikingowskim
"13ty wojownik" czy "Templariusze. miłość i krew"
i wszystko poszło w pizdu
jedyna nadzieja w naszych młodych- kiboli narodowców i ONRowców
innej drogi ni ma aby Szwedom pomóc
je**ć i wyjebać muslimów i tyle
żadnej jebanej tolerancji i poprawności politycznej


Ch.j ze szwecjanami, niech giną
Nie ruszą na częstochowę
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 24 -25 09  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 -25 09 2016 r. Weekend   UFO 24 -25 09  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 25 Wrz 2016, 21:56

afro
ból i cierpienie napisał:
mariner napisał:
Osły napisał:
Wczoraj oglądałam w internecie o Szwecji ,teraz zaczynają mówić na temat uchodźców i ostrzegac inne państwa przed tą płacą .Tam do tej pory to było ukrywane ,ale teraz zaczynają mówić głośno .Uchodźcy kosztują ich miliony ,poziom nauczania w szkołach spada ,jest mało dzieci Szwedów przeważają muzułmanie .To naród letni ,głośny .Nauczyciele mówią że ze się boją coś powiedzieć ,bo zaraz ojciec poleci skarżyć na nauczyciela ze stosuje rasizm .Są szkoły gdzie nie ma już Szwedów .Pomimo że już się tam urodziły nie znają dobrze języka szwedzkiego .Oni zamykają się i izoluja się od wszystkich ,nie chcą pracować ,uczyć chcą tylko żyć na koszt innych .Szwedzi mówią żeby nie słuchać jak zagubionych państw dają ich za wzór .To jest ogromna klęska strzał w kolano który zafundował szwedzki rząd Teraz nie wiedzą jak z tego wybrnąć .Sami Szwedzi teraz ostrzegają inne kraje przed uchodzcami .To samo jest w Anglii i dlatego tak chcą tam się dostać za wszelką cenę .Są filmiki na internecie jak atakują kierowców we Francji w porcie i na drodze do niego .To są bandy młodych ,zdrowych ludzi co by mogli walczyć tam u siebie o wolny kraj ,ale oni wolą walczyć w Europie o socjal i potem terroryzowac społeczeństwo i cały kraj .Kto brał udział w zamachach ,mieszkańcy Francji ,Belgii .Anglii .,Niemiec

Szwecja była pięknym krajem- takim wikingowskim
"13ty wojownik" czy "Templariusze. miłość i krew"
i wszystko poszło w pizdu
jedyna nadzieja w naszych młodych- kiboli narodowców i ONRowców
innej drogi ni ma aby Szwedom pomóc
je**ć i wyjebać muslimów i tyle
żadnej jebanej tolerancji i poprawności politycznej


Ch.j ze szwecjanami, niech giną
Nie ruszą na częstochowę

ni hooja
to teraz my musimy uderzyć na Sztokholm aby ich uratować
ot paradoks
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 24 -25 09  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 -25 09 2016 r. Weekend   UFO 24 -25 09  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 25 Wrz 2016, 22:02

mariner napisał:
przed tym co się obecnie dzieje w Europie ja już dawno temu przestrzegałem
ale takie pizdy ludzkie jak Kaczor Diablo czy inni lekceważyli to sobie
pisali że to daleko i że to nas nie dotyczy
\no to jest niedaleko qrwa
niech se qrwa teraz zrobią swój pierdolony rachunek sumienia
sorry ale się wqrwiłem jak sobie przypomniałem dawne wpisy
hej

...
Mariner! Nazywanie kogoś kto ma inne zdanie "pizdą ludzką " jest słabe i niepięknie świadczy........  czerwona  czerwona  dziadek

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 24 -25 09  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 -25 09 2016 r. Weekend   UFO 24 -25 09  2016 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 25 Wrz 2016, 22:06


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO 24 -25 09  2016 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 24 -25 09 2016 r. Weekend   UFO 24 -25 09  2016 r. Weekend - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 24 -25 09 2016 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: