Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend

Go down 
+15
thorgall
Reser
mariner
delphia
kamikaze
Nadaje ze Stronia
zibi
Małolat
AgroTrader
REALISTA
ból i cierpienie
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
MICHU
Zygmunt de Bill
dziadek
19 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 00:12

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Dave, dziadek, inwestor,
Sir Nick, BP

Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g


Ostatnio zmieniony przez dziadek dnia Sob 01 Paź 2016, 22:12, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6076
Registration date : 22/12/2011

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 00:28

1.

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend 522408vw3d1kw5b1
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38673
Registration date : 25/10/2010

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 00:42

Z cyklu... panel dyskusyjny pt. zarabianie jest proste.

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Suy353



Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38673
Registration date : 25/10/2010

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 00:58

Z cyklu... alternatywa.



Laughing
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 01:07

MICHU napisał:
Z cyklu... alternatywa.



Laughing

ale michu kolego to jest skierowane .. do klasy średniej (nie próżniaczej). chyba się do kl. średniej nie zaliczasz (no ewentualnie do arystokracji sportowej). clown

właśnie czytam forum i jestem zbulwersowany, kto ci opierdolił lodówke.  affraid
ktoś z forum zapewne. no co za pojeby. kiełbase zwinęli czy mrożonego homara. trzeba zamykać na kłódkę i kluczyk, jak hiob bunkier. Evil or Very Mad

siedzisz wlampiony przed monitorem to nie dopilnujesz dobytku. Sad
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38673
Registration date : 25/10/2010

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 01:20

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
Z cyklu... alternatywa.



Laughing

ale michu kolego to jest skierowane .. do klasy średniej (nie próżniaczej). chyba się do kl. średniej nie zaliczasz (no ewentualnie do arystokracji sportowej). clown

właśnie czytam forum i jestem zbulwersowany, kto ci opierdolił lodówke.  affraid
ktoś z forum zapewne. no co za pojeby. kiełbase zwinęli czy mrożonego homara. trzeba zamykać na kłódkę i kluczyk, jak hiob bunkier. Evil or Very Mad

siedzisz wlampiony przed monitorem to nie dopilnujesz dobytku. Sad

No... trochę z bydłem przysnąłem.
Było ich 5 - ciu i dziwnym trafem jeszcze innych 3 klientów jednocześnie wszyscy naraz.
Ten co wybierał / z zabandażowanym uchem / był potem jeszcze raz i pytał o wafelki w czekoladzie.

Co jeszcze chcesz wiedzieć?
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 01:23

MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
Z cyklu... alternatywa.



Laughing

ale michu kolego to jest skierowane .. do klasy średniej (nie próżniaczej). chyba się do kl. średniej nie zaliczasz (no ewentualnie do arystokracji sportowej). clown

właśnie czytam forum i jestem zbulwersowany, kto ci opierdolił lodówke.  affraid
ktoś z forum zapewne. no co za pojeby. kiełbase zwinęli czy mrożonego homara. trzeba zamykać na kłódkę i kluczyk, jak hiob bunkier. Evil or Very Mad

siedzisz wlampiony przed monitorem to nie dopilnujesz dobytku. Sad

No... trochę z bydłem przysnąłem.
Było ich 5 - ciu i dziwnym trafem jeszcze innych 3 klientów jednocześnie wszyscy naraz.
Ten co wybierał / z zabandażowanym uchem / był potem jeszcze raz i pytał o wafelki w czekoladzie.

Co jeszcze chcesz wiedzieć?

nie spoko, wystarczy, nie jestem śledczym, tak się towarzysko spytałem. clown

miszka, pracujesz w spożywczaku? Suspect
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 01:31

apropo cad co opcjoner pisał,
przerzuciłem się na grę na dzienne świeczki, i na cadzie tylko, i wprawdzie skasowali mi zarabiającą piramidkę głównie przez dane o inflacji i sprzedaży a potem jebnięcie na ropie, ale po 10 dniach i tak +15% kapitału (na mikrolocie oczywista  clown ).

także na cadzie wydaje się to znacznie sensowniejsze i spokojniejsze niż szukanie świeczek godzinowych, a potem spierdalanie po każdym pierdnięciu ropy, eurodolara czy kangura. cat

Powrót do góry Go down
ból i cierpienie
Fake Profil Hiob Team
ból i cierpienie


Liczba postów : 2644
Location : HIOB
Registration date : 25/01/2008

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 07:23

Czas zarabiania!
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43776
Registration date : 03/09/2007

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 08:30

http://www.zerohedge.com/news/2016-09-30/furious-rick-santelli-rages-janets-jawboning-please-dont-help-anymore
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43776
Registration date : 03/09/2007

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 08:31

ból i cierpienie napisał:
Czas zarabiania!
nie wiesz czy przyszły nasze resortowe uposażenia ? Pytam, bo zupki mi się kończą .
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 47287
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 09:00

Gwiazda Kaczora w tarapatach

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,20757717,najwieksza-gwiazda-polskiego-biznesu-nie-wytrzymuje-czy-nagla.html#rel

jak czytam o takich gwiazdach to zygac mi sie chce
powinni ich wszystkich pozamykac w obozach pracy
niech zapierdalaja za pensje i na warunkach ktore maja ich pracownicy

taki "biznes" byl dobry na plantacjach bawełny w poludniowych stanach w XVIII wieku
20 lat temu w chinach
i kilkamascie/kilka lat temu w szwalniach w azji
a w Polsce gwiozda bysnesu rok temu chciala to skopiowac - przy zawodzie zachwytu innych zlodziei i oszustow




andre013 3
Pracowałem jakiś czas temu jako doręczyciel przesyłem InPost i podzielę się swymi uwagami

InPost ma garstkę swych etatowych pracowników, a na prace w terenie podpisuje umowy z osobami mającymi zarejestrowaną działalność gospodarczą, ci z kolei podpisują umowy tzw śmieciowe z ludźmi pracującymi na najniższym szczeblu (tych jest najwięcej)

płace 0,16 zł/szt doręczonej przesyłki bez względu na jej wagę i gabaryty (od zwykłych listów poprzez ciężkie formatu A4 do małych paczek)

zero ekwiwalentu za cokolwiek (odzież, środki transportu itp) w przeciwieństwie do Poczty Polskiej tylko urządzenie GPS i wieczne poganianie gdy przesyłki już w chwili dotarcia do doręczycieli są na pograniczu przeterminowania (np. rachunki)

te pośredniczące firmy pomiędzy InPost a Białymi Murzynami najczęściej prowadzą przypadkowe osoby, a spotyka się tak jak w moim przypadku cwaniaków (teren Koszalin, Szczecinek, Złotów, Biały Bór itp)

pierwsza umowa o dzieło na trzy miesiące z firmą której prezesem był Jan L. i jakoś ,,z bólami'' ale szło wytrzymać, lecz po minięciu tego okresu nagle powstały problemu z nową umową i płacą za wykonane zadania, zapewniano że zaraz będzie co trwało prawie następne trzy miesiące (oczywiście zadania jako doręczyciel dalej wykonywałem) i nagle zaprzestano współpracy bez żadnego wyjaśnienia

moje prywatne śledztwo uświadomiło mi z kim mam do czynienia, czyli firmy wynajmowane przez InPosto firmy ,,krzak'' gdzie w moim przypadku firma zarejestrowania na męża ogłasza upadłość a jej obowiązki przejmuje druga nowo utworzona o czym mnie nie poinformowano przez żonę Annę L. (znana z udziałów w firmach doprowadzonych do upadłości w okolicach Koszalina)

na wezwania ustne i pisemne o zapłatę należności za prawie trzy miesiące zero reakcji

próba interwencji w Centrali InPost w Krakowie bez powodzenia, bo umywają ręce nie biorąc za nic odpowiedzialności (choć doręczyciele reprezentują w stosunku do końcowego odbiorcy InPost i mają imienne identyfikatory jako przedstawiciele InPost, nie jakiejś tam firmy ,,krzak'')

Sąd Gospodarczy w Koszalinie raczył mnie poinformować o prowadzeniu czynności likwidacyjnej firmy tej żony, ale likwidator na moje pytania nie raczył odpowiedzieć

Prokuratura nie widzi znamion przestępstwa w świadomym braku zapłaty za wykonanie zadania (dowody w postaci list dostarczeń) radząc udać się do Sądy Cywilnego

Państwowa Inspekcja Pracy nie chce się tym zająć twierdząc że dla nich ,,umowa o dzieło'' i forma doręczyciela przesyłek pocztowych to nie praca (brak stałego stanowiska pracy i ściśle określonych godzin pracy) choć zgodnie z przepisami mogli wystąpić do Sądu o zakwalifikowanie tego typu czynności jako praca stała i zażądać zmiany formy umowy

reasumując: zostałem bez zapłaconych za trzy miesiące należnych wynagrodzeń, a InPost dalej tego typu sposobami (umowami śmieciowymi) buduje swoje imperium, Brzoska dalej twierdzi że nikt nikogo do tego nie zmusza (prawda, ale na bezrybiu i rak ryba więc ludzie godzą sie na różne opcje by tylko zarobić)

gdy czytam Brzoskę że facet sie oburza za krytykę zatrudniania ludzi na umowy śmieciowe jednocześnie jako budowniczy ,,jedynie słusznej'' gospodarki Polski to krew mnie zalewa,

jedni mnożą miliony pracą Białego Murzyna, a Biały Murzyn ma się żywić suchym chlebem dla konia, to dla Petru żadne nowum tylko podstawa funkcjonowania społeczeństwa
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 47287
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 09:01

REALISTA napisał:
ból i cierpienie napisał:
Czas zarabiania!
nie wiesz czy przyszły nasze resortowe uposażenia ? Pytam, bo zupki mi się kończą .

jak Ci malo to ich do InPostu dorobic
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12620
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 09:01

REALISTA napisał:
http://www.zerohedge.com/news/2016-09-30/furious-rick-santelli-rages-janets-jawboning-please-dont-help-anymore
w Piśmie Świętym wyraźnie stoi "posiadacze Short muszą poczuć że są w błędzie i wtedy spadnie" Ric Santelli , Cramer i cała ekipaCNBC zaczyna czuć , jak zaczną bluzgać na Clintonową (tak jakby TVN bluzgał na tuska) i wezmą Long to spadnie cheers
Tylko Ból i Cierpienie nas wyzwoli Exclamation Razz Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Małolat dnia Sob 01 Paź 2016, 09:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38673
Registration date : 25/10/2010

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 09:02

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
apropo cad co opcjoner pisał,
przerzuciłem się na grę na dzienne świeczki, i na cadzie tylko, i wprawdzie skasowali mi zarabiającą piramidkę głównie przez dane o inflacji i sprzedaży a potem jebnięcie na ropie, ale po 10 dniach i tak +15% kapitału (na mikrolocie oczywista  clown ).

także na cadzie wydaje się to znacznie sensowniejsze i spokojniejsze niż szukanie świeczek godzinowych, a potem spierdalanie po każdym pierdnięciu ropy, eurodolara czy kangura. cat


Coś bujasz.
Gra mikrolotem pozwala na bardzo duży lewar bo wtedy nie czujesz, że cokolwiek coś ryzykujesz.
Zatem po 10 dniach powinno być już 600%. clown
I wiadomo, że wraz ze wzrostem kapitału lewar powinien znacząco spadać. clown
Dlatego jak już dojdziesz do tego miliona nie zarobisz dniówki większej jak 10% bo inaczej pikawa Ci siądzie. Smile
Tekst z przymróżeniem oka i odnosi się do spostrzeżenia któregoś z Ufoków, że siedzi cały dzień na mikrolocie przed kompem i na prąd nie może zarobić. No to się będzie musiał "przelewarować" i nieszczęście gotowe. clown
Wtopi na MC całe 64 zł. clown
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 47287
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 09:03

ból i cierpienie napisał:
Czas zarabiania!

S na sapine ,nsq i fw20

i DB

I JUZ MI ROSNIE
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 47287
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 09:06

MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
apropo cad co opcjoner pisał,
przerzuciłem się na grę na dzienne świeczki, i na cadzie tylko, i wprawdzie skasowali mi zarabiającą piramidkę głównie przez dane o inflacji i sprzedaży a potem jebnięcie na ropie, ale po 10 dniach i tak +15% kapitału (na mikrolocie oczywista  clown ).

także na cadzie wydaje się to znacznie sensowniejsze i spokojniejsze niż szukanie świeczek godzinowych, a potem spierdalanie po każdym pierdnięciu ropy, eurodolara czy kangura. cat


Coś bujasz.
Gra mikrolotem pozwala na bardzo duży lewar bo wtedy nie czujesz,  że cokolwiek coś ryzykujesz.
Zatem po 10 dniach powinno być już 600%. clown
I wiadomo,  że wraz ze wzrostem kapitału lewar powinien znacząco spadać. clown
Dlatego jak już dojdziesz do tego miliona nie zarobisz dniówki większej jak 10% bo inaczej pikawa Ci siądzie. Smile
Tekst z przymróżeniem oka i odnosi się do spostrzeżenia któregoś z Ufoków,  że siedzi cały dzień na mikrolocie przed kompem i na prąd nie może zarobić. No to się będzie musiał "przelewarować"  i nieszczęście gotowe.  clown
Wtopi na MC całe 64 zł. clown

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend 767691  Michu
JEDYNE CZYM SIE MARTWIE  to ze Twoj geniusz  nie znajduje tutaj zrozumienia i uznania
mali ludzie ... Mad Mad

czasem i ja tego nie rozumiem Embarassed  ale przynajmniej sie nie do tego przyznaje i nie potepiam
bo wiem ze piszesz o rzeczach wielkich i bardzo skomplikowanych
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 47287
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 09:11

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
Z cyklu... alternatywa.



Laughing

ale michu kolego to jest skierowane .. do klasy średniej (nie próżniaczej). chyba się do kl. średniej nie zaliczasz (no ewentualnie do arystokracji sportowej). clown

właśnie czytam forum i jestem zbulwersowany, kto ci opierdolił lodówke.  affraid
ktoś z forum zapewne. no co za pojeby. kiełbase zwinęli czy mrożonego homara. trzeba zamykać na kłódkę i kluczyk, jak hiob bunkier. Evil or Very Mad

siedzisz wlampiony przed monitorem to nie dopilnujesz dobytku. Sad

kto ci opierdolił lodówke. TO STRASZNE

I MAM JUZ NAWET SWOJE PODEJRZENIA Mad Mad

Realista cos pisal ze zupki mu sie koncza
Michu , sprawdź czy nie dostal jeszcze "resortowki" i bedziesz mial pewnosc ze to On Mad Mad
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 47287
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 09:17

MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
Z cyklu... alternatywa.



Laughing

ale michu kolego to jest skierowane .. do klasy średniej (nie próżniaczej). chyba się do kl. średniej nie zaliczasz (no ewentualnie do arystokracji sportowej). clown

właśnie czytam forum i jestem zbulwersowany, kto ci opierdolił lodówke.  affraid
ktoś z forum zapewne. no co za pojeby. kiełbase zwinęli czy mrożonego homara. trzeba zamykać na kłódkę i kluczyk, jak hiob bunkier. Evil or Very Mad

siedzisz wlampiony przed monitorem to nie dopilnujesz dobytku. Sad

No... trochę z bydłem przysnąłem.
Było ich 5 - ciu i dziwnym trafem jeszcze innych 3 klientów jednocześnie wszyscy naraz.
Ten co wybierał / z zabandażowanym uchem / był potem jeszcze raz i pytał o wafelki w czekoladzie.

Co jeszcze chcesz wiedzieć?

podales nowe fakty i nowe mam podejrzenie

jak mial zabandażowane ucho to Kaczor , On czesto ma uszy POpodrywane
i ta bezczelność ( caly Kaczor )  ze jeszcze raz wrocil na miejsce przestepstwa po wafelki
( pewnie dla żony zeby mu drugiego ucha nie poderwała  )  

widzisz przeprowadzilem krotka dedukcje i juz mam dwoch podejrzanych
i najpewniej  to Realista z Kaczorem objebali Ci lodowke   Shocked  dzialajac wspolnie i w porozumieniu
(ZA TO wyzszy wymiar kary ich czeka )


Ostatnio zmieniony przez Argos dnia Sob 01 Paź 2016, 09:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38673
Registration date : 25/10/2010

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 09:18

Argos napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
apropo cad co opcjoner pisał,
przerzuciłem się na grę na dzienne świeczki, i na cadzie tylko, i wprawdzie skasowali mi zarabiającą piramidkę głównie przez dane o inflacji i sprzedaży a potem jebnięcie na ropie, ale po 10 dniach i tak +15% kapitału (na mikrolocie oczywista  clown ).

także na cadzie wydaje się to znacznie sensowniejsze i spokojniejsze niż szukanie świeczek godzinowych, a potem spierdalanie po każdym pierdnięciu ropy, eurodolara czy kangura. cat


Coś bujasz.
Gra mikrolotem pozwala na bardzo duży lewar bo wtedy nie czujesz,  że cokolwiek coś ryzykujesz.
Zatem po 10 dniach powinno być już 600%. clown
I wiadomo,  że wraz ze wzrostem kapitału lewar powinien znacząco spadać. clown
Dlatego jak już dojdziesz do tego miliona nie zarobisz dniówki większej jak 10% bo inaczej pikawa Ci siądzie. Smile
Tekst z przymróżeniem oka i odnosi się do spostrzeżenia któregoś z Ufoków,  że siedzi cały dzień na mikrolocie przed kompem i na prąd nie może zarobić. No to się będzie musiał "przelewarować"  i nieszczęście gotowe.  clown
Wtopi na MC całe 64 zł. clown

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend 767691  Michu
JEDYNE CZYM SIE MARTWIE  to ze Twoj geniusz  nie znajduje tutaj zrozumienia i uznania
mali ludzie ... Mad Mad

czasem i ja tego nie rozumiem Embarassed  ale przynajmniej sie nie do tego przyznaje i nie potepiam
bo wiem ze piszesz o rzeczach wielkich i bardzo skomplikowanych

Dzięki za uznanie. cheers
Pożale Ci się jeszcze, że jak odwiedzają mnie Ci wiecznie napróci ziołami albo wódką albo piwem Ziomale z rynsztokowymi odzywkami to mam wielkie poczucie niespełnienia. Smile
Myślę sobie wtedy kurna co ja Jordan forexu tutaj robię. Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43776
Registration date : 03/09/2007

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 09:18

Opcjo ! 
Mam pytanko: jak idziesz w niedzielę na Mszę Świętą ( jeszcze przed podaniem DAX-a) to ile dajesz na tacę ? 
A Ty Argos ile dajesz  ? Pytam, bo jestem w rozterce a nie chciałbym obrazić Wielebnego a Wy w końcu macie doświadczenie w tej kwestii .
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38673
Registration date : 25/10/2010

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 09:21

Argos napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
Z cyklu... alternatywa.



Laughing

ale michu kolego to jest skierowane .. do klasy średniej (nie próżniaczej). chyba się do kl. średniej nie zaliczasz (no ewentualnie do arystokracji sportowej). clown

właśnie czytam forum i jestem zbulwersowany, kto ci opierdolił lodówke.  affraid
ktoś z forum zapewne. no co za pojeby. kiełbase zwinęli czy mrożonego homara. trzeba zamykać na kłódkę i kluczyk, jak hiob bunkier. Evil or Very Mad

siedzisz wlampiony przed monitorem to nie dopilnujesz dobytku. Sad

No... trochę z bydłem przysnąłem.
Było ich 5 - ciu i dziwnym trafem jeszcze innych 3 klientów jednocześnie wszyscy naraz.
Ten co wybierał / z zabandażowanym uchem / był potem jeszcze raz i pytał o wafelki w czekoladzie.

Co jeszcze chcesz wiedzieć?

podales nowe fakty i nowe mam podejrzenie

jak mial zabandażowane ucho to Kaczor , On czesto ma uszy POpodrywane
i ta bezczelność ( caly Kaczor )  ze jeszcze raz wrocil na miejsce przestepstwa po wafelki
( pewnie dla żony zeby mu drugiego ucha nie poderwała  )  

widzisz przeprowadzilem krotka dedukcje i juz mam dwoch podejrzanych
i najpewniej  to Realista z Kaczorem objebali Ci lodowke   Shocked  dzialajac wspolnie i w porozumieniu
(ZA TO wyzszy wymiar kary ich czeka )

I prawie każdy z nich kupił słonecznik.
Masz kolejny ślad i poszlakę co do pełnej aranżacji wydarzenia.
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 47287
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 09:22

MICHU napisał:
Argos napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
apropo cad co opcjoner pisał,
przerzuciłem się na grę na dzienne świeczki, i na cadzie tylko, i wprawdzie skasowali mi zarabiającą piramidkę głównie przez dane o inflacji i sprzedaży a potem jebnięcie na ropie, ale po 10 dniach i tak +15% kapitału (na mikrolocie oczywista  clown ).

także na cadzie wydaje się to znacznie sensowniejsze i spokojniejsze niż szukanie świeczek godzinowych, a potem spierdalanie po każdym pierdnięciu ropy, eurodolara czy kangura. cat


Coś bujasz.
Gra mikrolotem pozwala na bardzo duży lewar bo wtedy nie czujesz,  że cokolwiek coś ryzykujesz.
Zatem po 10 dniach powinno być już 600%. clown
I wiadomo,  że wraz ze wzrostem kapitału lewar powinien znacząco spadać. clown
Dlatego jak już dojdziesz do tego miliona nie zarobisz dniówki większej jak 10% bo inaczej pikawa Ci siądzie. Smile
Tekst z przymróżeniem oka i odnosi się do spostrzeżenia któregoś z Ufoków,  że siedzi cały dzień na mikrolocie przed kompem i na prąd nie może zarobić. No to się będzie musiał "przelewarować"  i nieszczęście gotowe.  clown
Wtopi na MC całe 64 zł. clown

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend 767691  Michu
JEDYNE CZYM SIE MARTWIE  to ze Twoj geniusz  nie znajduje tutaj zrozumienia i uznania
mali ludzie ... Mad Mad

czasem i ja tego nie rozumiem Embarassed  ale przynajmniej sie nie do tego przyznaje i nie potepiam
bo wiem ze piszesz o rzeczach wielkich i bardzo skomplikowanych

Dzięki za uznanie.  cheers
Pożale Ci się jeszcze,  że jak odwiedzają mnie Ci wiecznie napróci ziołami albo wódką albo piwem Ziomale z rynsztokowymi odzywkami to mam wielkie poczucie niespełnienia. Smile
Myślę sobie wtedy kurna co ja Jordan forexu tutaj robię.  Rolling Eyes

No wlanie CO TY TUTAJ ROBISZ ???

(tytko nie odchodź z UFO bo sie Dziadek zapłacze )
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 47287
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 09:24

REALISTA napisał:
Opcjo ! 
Mam pytanko: jak idziesz w niedzielę na Mszę Świętą ( jeszcze przed podaniem DAX-a) to ile dajesz na tacę ? 
A Ty Argos ile dajesz  ? Pytam, bo jestem w rozterce a nie chciałbym obrazić Wielebnego a Wy w końcu macie doświadczenie w tej kwestii .

z tego co wiem to juz po wymianie pieniedzy- obcieciu zer ksieza apelowali zeby "taca była cicha "
tzn zeby zaden miedziak nie brzęczał na tacy - tzn . min paierkowe 10 zl
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 47287
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 09:29

MICHU napisał:
Argos napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
Z cyklu... alternatywa.



Laughing

ale michu kolego to jest skierowane .. do klasy średniej (nie próżniaczej). chyba się do kl. średniej nie zaliczasz (no ewentualnie do arystokracji sportowej). clown

właśnie czytam forum i jestem zbulwersowany, kto ci opierdolił lodówke.  affraid
ktoś z forum zapewne. no co za pojeby. kiełbase zwinęli czy mrożonego homara. trzeba zamykać na kłódkę i kluczyk, jak hiob bunkier. Evil or Very Mad

siedzisz wlampiony przed monitorem to nie dopilnujesz dobytku. Sad

No... trochę z bydłem przysnąłem.
Było ich 5 - ciu i dziwnym trafem jeszcze innych 3 klientów jednocześnie wszyscy naraz.
Ten co wybierał / z zabandażowanym uchem / był potem jeszcze raz i pytał o wafelki w czekoladzie.

Co jeszcze chcesz wiedzieć?

podales nowe fakty i nowe mam podejrzenie

jak mial zabandażowane ucho to Kaczor , On czesto ma uszy POpodrywane
i ta bezczelność ( caly Kaczor )  ze jeszcze raz wrocil na miejsce przestepstwa po wafelki
( pewnie dla żony zeby mu drugiego ucha nie poderwała  )  

widzisz przeprowadzilem krotka dedukcje i juz mam dwoch podejrzanych
i najpewniej  to Realista z Kaczorem objebali Ci lodowke   Shocked  dzialajac wspolnie i w porozumieniu
(ZA TO wyzszy wymiar kary ich czeka )

I prawie każdy z nich kupił słonecznik.
Masz kolejny ślad i poszlakę  co do pełnej aranżacji wydarzenia.

z tym slonecznikiem to było  dla zmyłki , skierowania sladztwa na falszywy tor
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 10:38

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend I6w2u1

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38673
Registration date : 25/10/2010

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 10:45

Argos napisał:
MICHU napisał:
Argos napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
Z cyklu... alternatywa.



Laughing

ale michu kolego to jest skierowane .. do klasy średniej (nie próżniaczej). chyba się do kl. średniej nie zaliczasz (no ewentualnie do arystokracji sportowej). clown

właśnie czytam forum i jestem zbulwersowany, kto ci opierdolił lodówke.  affraid
ktoś z forum zapewne. no co za pojeby. kiełbase zwinęli czy mrożonego homara. trzeba zamykać na kłódkę i kluczyk, jak hiob bunkier. Evil or Very Mad

siedzisz wlampiony przed monitorem to nie dopilnujesz dobytku. Sad

No... trochę z bydłem przysnąłem.
Było ich 5 - ciu i dziwnym trafem jeszcze innych 3 klientów jednocześnie wszyscy naraz.
Ten co wybierał / z zabandażowanym uchem / był potem jeszcze raz i pytał o wafelki w czekoladzie.

Co jeszcze chcesz wiedzieć?

podales nowe fakty i nowe mam podejrzenie

jak mial zabandażowane ucho to Kaczor , On czesto ma uszy POpodrywane
i ta bezczelność ( caly Kaczor )  ze jeszcze raz wrocil na miejsce przestepstwa po wafelki
( pewnie dla żony zeby mu drugiego ucha nie poderwała  )  

widzisz przeprowadzilem krotka dedukcje i juz mam dwoch podejrzanych
i najpewniej  to Realista z Kaczorem objebali Ci lodowke   Shocked  dzialajac wspolnie i w porozumieniu
(ZA TO wyzszy wymiar kary ich czeka )

I prawie każdy z nich kupił słonecznik.
Masz kolejny ślad i poszlakę  co do pełnej aranżacji wydarzenia.

z tym slonecznikiem to było  dla zmyłki , skierowania sladztwa na falszywy tor

Mylisz się przekaz śr. wyrazu jest obosieczny.
1.Nie wszyscy z danej grupy kupili słonecznik.
2.Jeden z nich kupił 1 paczkę.
3.Dwóch kupiło po 2 paczki.
4.Wcześniej była kobitka typu laseczka i kupiła 2 paczki. / tu pewnie zmyła /
5.Oraz jakiś Gostek nawet 6 paczek / I napiepsza w te słoneczniki /  dobryżart

Zatem jesteście ostatnio w plecy od poniżej 1 paczki do 6 paczek.
1 paczka = to 10 zł.

Zatem Delta w przeliczeniu na osobe wynosi conajmniej od 5 paczek do 11 paczek biorąc jako tydzień tylko 2 dni.
I niech stanowi to uzasadnienie Moich przygód.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38673
Registration date : 25/10/2010

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 10:48

dziadek napisał:
UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend I6w2u1

DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM!!!
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 29941
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 10:54

http://www.newsweek.pl/polska/ks-jacek-miedlar-w-warto-rozmawiac,artykuly,397888,1.html

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 29941
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend EmptySob 01 Paź 2016, 11:04

ksiądz dostał po pysku i gorzej się będzie modlić dobryżart

http://www.tvn24.pl/polska-i-swiat-ofiara-za-slub-co-laska-czy-kwota-wg-cennika,680418,s.html

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend   UFO  01 - 02 10  2016 r. Weekend Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 01 - 02 10 2016 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: