Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra

IndeksIndeks  PortalePortale  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

UFO 07 10 2016 r.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin

Liczba postów : 7311
Registration date : 13/11/2007

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 18:31

Indiana napisał:
Dziadek, pamiętasz co zrobili "żołnierze" francuscy i holenderscy w Srebrenicy? Na odgłos pierwszych strzałów Serbów porzucili broń, sprzęt, posterunki i spier...lali w podskokach. Gdyby zostali, nie doszłoby do jednej z największych rzezi na Bałkanach. Ty naprawdę wierzysz, że ci tchórze którzy sami siebie nie są w stanie obronić przyjechaliby w razie zadymy bronić Polaków? Nawet byłby problem z napisaniem listu potępiającego Putina, żeby nie pogarszać stosunków z ruskimi, a co dopiero wysyłka żołnierzy. W najlepszym razie jak spuścimy tradycyjny łomot ruskim jak w 1920, to może ewentualnie jakichś 3 żandarmów przyślą po miesiącu że jakby co pilnują pokoju...
dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
...
Nie rozumiem czemu polemizujesz z tym czego nie napisałem scratch Napisałem wyraźnie że nie wierzę.......!

Ostatnio zmieniony przez dziadek dnia Pią 07 Paź 2016, 18:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ufoforum.forumotion.com/
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

Liczba postów : 66862
Registration date : 30/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 18:32

DAX w końcu sraczki jakiejś dostał bo grał debila z durniem w kretyna cały dzień.

W ogóle burdel jest na qłkach totalny. Cad się wyjebał to korbi na maxa, yeny rosły to spadają
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 18:36

To dziś akcje w Jankielni przestały być tanie??? affraid affraid affraid

No niemożliwe Shocked Shocked Shocked

O której PPT włączają?

Trzeba uśredniać longi bo były za darmo a teraz to już poniżej zera są
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dziadek
Admin

Liczba postów : 7311
Registration date : 13/11/2007

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 18:39

dobryżart dobryżart dobryżart

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ufoforum.forumotion.com/
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 18:43

kamikaze napisał:
Armagedon w ZUS. Wszyscy dyrektorzy zwolnieni  walec  nie ma zlituj

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/konkurs-na-dyrektorow-oddzialow-zus-obecni-odwolani-od-30-listopada,682027.html

JA byłbym idealnym kandydatem!

MNIE powinni zatrudnić na to stanowisko bez konqrsu. Uczciwy, praworządny, ponad wszystko dla mnie byłby interes publiczny i szeroko pojęte dobro kraju. Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

Liczba postów : 18612
Registration date : 08/07/2008

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 18:43

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 18:46

REALISTA napisał:
Monitoring pomógł namierzyć sklepowych złodziei. Ukradli 10 koszulek
Policjanci mając wiedzę co do rysopisu sprawców rozpoczęli ich poszukiwania. Już kilka minut później, na Pl. Wolności zauważyli dwie osoby odpowiadające rysopisom. Po ich zatrzymaniu okazało się, że mają przy sobie skradzione wcześniej koszulki.

widzieliście Opcja ?  Shocked

Ja byłem tym w jedenastej koszulce, o której nie wiedzieli.

Że też za takie bzdety ludzi ganiają - niska szkodliwość społeczna. Na Xiążęcej 4 w Warszawie w biały dzień miliony kradną i nic a biednych się czepiają.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

Liczba postów : 22454
Registration date : 25/10/2010

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 18:46

dziadek napisał:
ból i cierpienie napisał:
dziadek napisał:
http://dyskusja.biz/rynki/gpw-dobry-symbol-to-martwy-symbol-57853

I tutaj pojawia się pytanie do prezydenta Dudy: dlaczego Pan w tej sprawie nie robi? Skoro w Pańskiej opinii GPW jest symbolem pozytywnej (żeby nie powiedzieć dobrej) zmiany w polskiej gospodarce, to dlaczego nie wykorzystuje Pan autorytetu stanowiska jakie zajmuje, by powstrzymać swoich kolegów przed niszczeniem owego symbolu?

Dziadek, bo trzeba kupować Polskie produkcje i wiesz ile rzeczy trzeba odkręcać żeby polski przemysł miał robotę.
To gigantyczna praca.
Zobacz na helikopter z Mielca jaki zawodowy a gangsterzy z Platformy Obywatelskiej zamawiają u Francjan, nie dlatego że lepszy ale dlatego że tam można wziąć łapówkę.
To bydło zawszone, które straciło władzę jeszcze jątrzy i przebiera złodziejskimi nóżkami.
Nie jest łatwo walczyć z targowicą-bydlakami i rozwijać kraj.

...
Jaki tam Mielec jest polski, jaja sobie robisz? Mielec jest Amerykanów i Oni też dają, nawet więcej z tym że Ich towar jest technologicznie starszy albo nawet złom  stojący na pustyni jak np. F-16.
To już może lepiej żeby nasi latali na drzwiach od stodoły, bo podobno potrafią lol!  

Nie potrafią lol!

Samolot bez paliwa jest właśnie jak te drzwi od stodoły. Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 18:51

OpCjOnEr napisał:
DAX w końcu sraczki jakiejś dostał bo grał debila z durniem w kretyna cały dzień.

W ogóle burdel jest na qłkach totalny. Cad się wyjebał to korbi na maxa, yeny rosły to spadają

Znasz się na opcjach to i nie ma jak chycić. dobryżart

No dobra, to było booskie. dobryżart
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 18:53

thorgall napisał:

dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart   na zajarkę to byłoby dobre

taka mina jakby fazę miała
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Frater

Liczba postów : 1145
Registration date : 28/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 18:56

OpCjOnEr napisał:
kamikaze napisał:

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/konkurs-na-dyrektorow-oddzialow-zus-obecni-odwolani-od-30-listopada,682027.html

MNIE powinni zatrudnić na to stanowisko bez konqrsu. Uczciwy, praworządny, ponad wszystko dla mnie byłby interes publiczny i szeroko pojęte dobro kraju. Laughing
Bez urazy Opcjoner ale Ty trochę złodziejowaty jesteś a tam złodziei mają własnych, potrzebny jest taki co łapie złodziei lol!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 18:56

Patrzcie na złocie jak żydzisko gra: podbitka -> drugie tyle w mordę -> za sznureczek wio do stanu początkowego

a Jankes jeśli skończy dziś na minimum to to będzie cud nad Hudson Shocked Shocked
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 18:57

frater napisał:
OpCjOnEr napisał:
kamikaze napisał:

Bez urazy Opcjoner ale Ty trochę złodziejowaty jesteś a tam złodziei mają własnych, potrzebny jest taki co łapie złodziei lol!

Bo biedny jestem a za taką pensyjkę to bym był uczciwy jak Matka Teresa Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator

Liczba postów : 4634

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 19:00

Dziadek - kojarzysz ciężki karabin maszynowy MG42? Niemiecki z II WW? No to do dzisiaj jest używany przez 30 państw na świecie, również przez nasze wojsko - jest na uzbrojeniu Leopardów. Więc co to za problem, że amerykańskie helikoptery są konstrukcyjnie starsze niż Caracale, skoro zostały przetestowane w co najmniej kilkunastu konfliktach, a Caracale w żadnym, nie mówiąc o włoskim wynalazku, który nawet nad morzem nie może latać...
Poza tym 50 identycznych helikopterów dla różnych rodzajów wojsk to słaby pomysł, szczególnie że aż za 13 mld zł affraid  Nie mówię że Caracal jest zły, bo nasi żołnierze byli bardzo zadowoleni po testach, ale z niewiadomych przyczyn podczas przetargu organizowanego przez PO konkurencja wystawiła sprzęt w oczywisty sposób nie spełniający naszych warunków, więc niejako z musu wygrał jedyny spełniający - Caracal. Dziwne to wszystko, i śmierdzi na odległość, jak zresztą większość przetargów organizowanych przez PO.
Dlatego uważam że te helikoptery można kupić gdzie indziej, choćby na Ukrainie, która produkuje na razie dość przestarzałe helikoptery ale gwałtownie je unowocześnia, i w ciągu kilku lat przy współpracy z nami mogą coś niezłego zrobić, i za cenę 50 Caracali kupimy 150 różnych, zbliżonych jakościowo maszyn.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 19:03

dziadek napisał:
Indiana napisał:
Dziadek, pamiętasz co zrobili "żołnierze" francuscy i holenderscy w Srebrenicy? Na odgłos pierwszych strzałów Serbów porzucili broń, sprzęt, posterunki i spier...lali w podskokach. Gdyby zostali, nie doszłoby do jednej z największych rzezi na Bałkanach. Ty naprawdę wierzysz, że ci tchórze którzy sami siebie nie są w stanie obronić przyjechaliby w razie zadymy bronić Polaków? Nawet byłby problem z napisaniem listu potępiającego Putina, żeby nie pogarszać stosunków z ruskimi, a co dopiero wysyłka żołnierzy. W najlepszym razie jak spuścimy tradycyjny łomot ruskim jak w 1920, to może ewentualnie jakichś 3 żandarmów przyślą po miesiącu że jakby co pilnują pokoju...
dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
...
Nie rozumiem czemu polemizujesz z tym czego nie napisałem scratch Napisałem wyraźnie że nie wierzę.......!

A racja, tak pobieżnie rzuciłem okiem i źle zinterpretowałem. Padnięty trochę jestem po całym szalonym tygodniu, marzy mi się jeszcze grzane winko (mój Aniołek już coś tam szykuje), ciepełko i lulu cheers
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 19:07

bog.dan napisał:
Ci co piramidowali eS na kablu obudzą się z fortuną.. Ci co usredniali eL mają przejeb..
mysle ze  proporcje sa jak 5 : 95..

nie wiem czy to aby nie była akcja zorganizowana.. przedwczoraj i wczoraj dostałem reko zarówno z HFT i XTB na budowanie pozycji długich na kablu.. bo 'potencjał spadkowy się wyczerpuje" Smile).. ich nie posądzam o inicjowanie, bo to są leszcze wśród brokerów.. ale moze dostali wytyczne ?

na wszelki wypadek zleciłem z rana wycofanie 70% środków od każdego z nich.. póki są wypłacalni ..

pier**le.. na walutach to microlotami i max 5-10 k na rachunku

Na indexach za jakis czas może być to samo; jedną próbę miałeś w maju 2010 na sapince. To kwestia czasu.

Nagle SRAX przez "pomyłkę" zanurqje na chwilę -30% a po chwili sobie wróci jak gdyby nigdy nic i wystarczy pół świata upierdolić a przy okazji trochę firemek brokerskich.

Jak oszacować sensownie zmienność instrumentu, który potrafi się pałować długie miesiące i raz na ileś lat w ciągu chwili wyjebie "historyczne coś tam" poza jakimikolwiek zakresami spodziewalności się czyjejkolwiek? wariat dobryżart

Zlikwidować lewar pozostanie, grać bez lewaru. Albo wprowadzić widełki tak jak na normalnym rynq regulowanym. Powiedzmy co każde 1% zmiany ceny dla pary walutowej widły i równoważenie. Wtedy przy takim czymś jak dziś nie byłoby tego cyrq, że na chwilę jest od 1.12 do 1.18 a później wraca 1.24 tylko po prostu by się ustaliło otwarcie bez tego bad ticka i to by nie spowodowało fali bankructw i debetów.
Tyle że jak to w praktyce wykonać skoro jest to rynek z pizdy wzięty bo leszcz nawet nie do końca wie skąd tak naprawdę idzie strumień danych mu prezentowanych Shocked
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 19:26

Mi się podoba system giełdowy: jest LOP; każda otwarta pozycja na derywacie ma swoją realnie istniejącą przeciwstawną u kogoś innego.

Jeśli leszcz otwiera longa to musi być inny ktoś kto albo otwiera w to miejsce shorta [lop rośnie] albo zamyka otwieranego wcześniej (od kogoś innego) longa [lop bez zmian].
Jeśli leszcz otwiera shorta to musi być inny ktoś kto albo otwiera w to miejsce longa albo zamyka otwieranego wcześniej (od kogoś innego) shorta.
LOP się zawsze musi sumować do zera; nie ma fizycznie innej możliwości.

Poza tym giełda ma swoją siedzibę w Warszawie przy Xiążęcej 4 i stamtąd idzie prezentowany wszystkim domom maklerskim jednolity, spójny przekaz bieżących cen, które są jednoznaczne. [czyli nie może jedna spółka u różnych brokerów kosztować w tym samym czasie inaczej]

A forex??? Gdzie to coś ma siedzibę?

Gdzie tam jest w ogóle jakiś lop? Jeśli leszcz otwiera longa czy tam shorta na coś to tak naprawdę kto jest drugą stroną jego transakcji?

Tak naprawdę to chooy wielki wie wariat wariat  Jak to jest możliwe, że u jednych było 1.12 u innych 1.15 a gdzie indziej 1.18??? To do chuja funt się roztroił i przybrał kilka wartości jednocześnie? dobryżart

Jak wyżej ktoś wspomniał: zarobionym anulują transakcje bo cen "nie było"  a do wtopielców wyślą komorniqw bo ceny "były". Jednocześnie w tym samym momencie coś jest i tego samego nie ma.

Przecież to jakaś kpina jest a nie rynek kapitałowy. Dlaczego pozycje stratne nie są zamykane jednocześnie z zyskownymi - w ten sposób byłaby zachowana płynność jakaś.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 19:28

Opcjoner - dla mnie zasady forexu (czyli nikt nie wie, skąd się biorą notowania) to chore jest z założenia, i dlatego nawet dema na forexie nie mam, bo po co tracić czas na testy gdy wiadomo że i tak złamanego grosza złodziejom nie wpłacę.

Teraz widzę, że myślisz identycznie - na GPW masz prostą tabelkę, tyle osób chce kupić / sprzedać, i każdy na świecie widzi swoje zlecenia jak się pojawiają w arkuszu. Jest czysto, przejrzyście i uczciwie, grając systematycznie idzie spokojnie zarobić. A na forexie - notowania z dupy, broker patrzy gdzie leszcz ma stopa i specjalnie ceną braną z dupy podjeżdża Laughing A jeszcze jak mu mało, to spready z kosmosu sobie robi na niby najpłynniejszym rynku świata Laughing Kiedy na GPW masz przeskok notowań? No kurna nie kojarzę, żeby nie szło kupić po lepszej cenie niż pada sygnał, jak silny trend to fakt że 2-3 punkty tylko wraca i dalej leci, ale nigdy przeskokami....

Ale z drugiej strony, jeśli ktoś wkleja tabelkę, że według jakiejś tam statystyki 90% drobnych graczy ma longi, to kto zdrowy na umyśle spodziewa się wzrostów? Co kurna, Żyd miał lagę do góry puścić jak 90% leszcza na L  scratch lol! I tak dobrze że mało spadło, stopy strzelały mógł niżej pociągnąć affraid
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
bog.dan

Liczba postów : 746
Registration date : 30/06/2013

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 19:36

MICHU napisał:
 Co jeszcze mogę dla Ciebie zrobić zanim przestaniesz mnie pytać.  clown

no coż.. dla mnie i dla inych kolegów z forum przestań pierdolić Smile.. i nie wypowiadaj sie na tematy o których nie masz najmniejszego pojęcia..
to na początek!.. ale jesli jesteś rzeczywiście chory,,  wróć - jak Dziadek proponuje - do swojego bajdurzenia..
wtedy wszyscy wiedzą żę bredzisz , i Cię tolerują..
krótko: nie udawaj normalnego, bo to  anormalne

Ostatnio zmieniony przez bog.dan dnia Pią 07 Paź 2016, 19:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 19:36

Jeszcze jeden przykład złodziejstwa market makerów, znany od dawna. Argos chyba kiedyś o tym wspominał.

Wyobraźmy sobie taką sytuację, piątek wieczór DAX się kończy 10500: leszcz A ma longa i dał sl np. na 10480, leszcz B ma shorta i dał tp na 10482; obaj zostawiają na weekend. Spread 2pkt.

W niedzielę na openie luka i open jest 10400 od razu... co się dzieje? Leszczowi A wywala sl ale po 10400 bo 10480 "nie było", natomiast leszcz B realizuje tp po 10482 bo tak ustawił przecież i jakoś dziwnie ta cena "była" dobryżart dobryżart dobryżart 

W ten sposób broker złodziej zaiwania 80pkt do kieszeni.

Tymczasem na normalnym rynq regulowanym leszcz B powinien dostać po 10402 - tak jak sprzedał leszcz A pomniejszone o spread.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 19:41

O proszę, PPT na pełnej qrwie weszło niczym proboszcz po winie mszalnym do ministranta dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

Muszą być jakieś potężne pierdyliardy $$$$ utopione w tym szambie, że tak zaciekle za wszelką cenę będą tego bronić do zajebania. Cała drukarnia babci Jeleń wpompowana w ten balon, który już nie ma gdzie pęcznieć bo przekroczył granice swojej rzeczywistości . wariat  dobryżart

Dopóki jakiejś wojny czy przewrotu na świecie nie będzie to to się po prostu nigdy nie wypierdoli. No chyba że w sposób taki jak funt dzisiaj to ewentualnie jeśli już to tylko tak.

Widzę, że kończy się normalne granie w trendy... w modzie teraz szybkie nagłe na rympał skoki na kasę wykorzystując bardziej luki czy ułomności systemów niż jakąś grę rynkową. W obie strony już wszyscy nauczyli się zarabiać to Maszynka Z znajduje obejście wszystkiego od dupy strony.

Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Pią 07 Paź 2016, 19:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

Liczba postów : 18309
Registration date : 03/09/2007

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 19:43

wy tu gadu gadu, pierdu pierdu a u pokemonów panika ( zakupów)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Janko Traderroo

Liczba postów : 3976
Registration date : 08/07/2009

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 19:45

OpCjOnEr napisał:
Mi się podoba system giełdowy: jest LOP; każda otwarta pozycja na derywacie ma swoją realnie istniejącą przeciwstawną u kogoś innego.

Jeśli leszcz otwiera longa to musi być inny ktoś kto albo otwiera w to miejsce shorta [lop rośnie] albo zamyka otwieranego wcześniej (od kogoś innego) longa [lop bez zmian].
Jeśli leszcz otwiera shorta to musi być inny ktoś kto albo otwiera w to miejsce longa albo zamyka otwieranego wcześniej (od kogoś innego) shorta.

Poza tym giełda ma swoją siedzibę w Warszawie przy Xiążęcej 4 i stamtąd idzie prezentowany wszystkim domom maklerskim jednolity, spójny przekaz bieżących cen, które są jednoznaczne. [czyli nie może jedna spółka u różnych brokerów kosztować w tym samym czasie inaczej]

Gdzie tam jest w ogóle jakiś lop? Jeśli leszcz otwiera longa czy tam shorta na coś to tak naprawdę kto jest drugą stroną jego transakcji?

Tak naprawdę to chooy wielki wie wariat wariat  Jak to jest możliwe, że u jednych było 1.12 u innych 1.15 a gdzie indziej 1.18??? To do chuja funt się roztroił i przybrał kilka wartości jednocześnie? dobryżart

Jak wyżej ktoś wspomniał: zarobionym anulują transakcje bo cen "nie było"  a do wtopielców wyślą komorniqw bo ceny "były". Jednocześnie w tym samym momencie coś jest i tego samego nie ma.

Przecież to jakaś kpina jest a nie rynek kapitałowy. Dlaczego pozycje stratne nie są zamykane jednocześnie z zyskownymi - w ten sposób byłaby zachowana płynność jakaś.

Ja pisałem o kasacji zleceń itp
UE powinna scentralizować rynek walutowy, przynajmniej na terenie unii, ale z racji Brexitu nie wyjdzie.

Rożne ceny bo różni brokerzy kwotowali z róznych źródeł gdzie zawierane były transakcje.

W nocy to wydaje mi się, że fizycznie rynek działał w Japonii i Australii i być może tam ktoś rzucił duże zlecenie, a że to małe rynki  to poszło w przepaść, aktywując automaty w Europie i USA.

Indiana te statystyki to chyba robią tylko platformy dla detalistów, a one nie mają wpływu na ustalanie cen, jedynie kwotują w zbliżonych cenach jakie Blomberg czy Reuters pokazuje oraz stanowią nie duży % obrotu.

PL jako państwo chyba nawet nie ma bezpośredniego dostępu do rynku, korzysta z brokera w Londku.

Ostatnio zmieniony przez Janko Traderroo dnia Pią 07 Paź 2016, 19:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 19:45

OpCjOnEr napisał:
O proszę, PPT na pełnej qrwie weszło niczym proboszcz po winie mszalnym do ministranta dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

Muszą być jakieś potężne pierdyliardy $$$$ utopione w tym szambie, że tak zaciekle za wszelką cenę będą tego bronić do zajebania. Cała drukarnia babci Jeleń wpompowana w ten balon, który już nie ma gdzie pęcznieć bo przekroczył granice swojej rzeczywistości . wariat  dobryżart

Dopóki jakiejś wojny czy przewrotu na świecie nie będzie to to się po prostu nigdy nie wypierdoli. No chyba że w sposób taki jak funt dzisiaj to ewentualnie jeśli już to tylko tak.
no  Laughing  idziesz sie odlać wracasz a tu pół % up, tak se z dupy  lol!  tylko Dziadek ma zdrowie i cierpliwość ( chyba ze względu na wiek) grać u jankeskiej kurwy  Twisted Evil  
TAM NIE MOŻE PO PROSTU SPAŚĆ !!! ZERO REALIZACJI ZYSQW  ZAROBIENI PO KILKASET% ALE NIKT NIE CHCE BRAĆ CO SWOJE  Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 19:46

REALISTA napisał:
wy tu gadu gadu, pierdu pierdu a u pokemonów panika ( zakupów)

A spodziewałeś się czegoś innego? Piątek wieczór, no proszę cię Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 19:46

OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:

dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart   na zajarkę to byłoby dobre

taka mina jakby fazę miała
zajebiste !!!   dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 19:49

REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:

no  Laughing  idziesz sie odlać wracasz a tu pół % up, tak se z dupy  lol!  tylko Dziadek ma zdrowie i cierpliwość ( chyba ze względu na wiek) grać u jankeskiej kurwy  Twisted Evil  
TAM NIE MOŻE PO PROSTU SPAŚĆ !!! ZERO REALIZACJI ZYSQW  ZAROBIENI PO KILKASET% ALE NIKT NIE CHCE BRAĆ CO SWOJE  Laughing

A wprowadzający Wilka... ten od pytania czy wali konia... pamiętasz jak mu tłumaczył? Klienta się przez telefon tak omamia aby zarobione natychmiast reinwestował w kolejną genialna inwestycję itd. Najgorszym z możliwych jest gdy klient wycofa realną kasę z systemu! To jest to czego należy unikać, może być w chooy zarobiony ale dopóki tego nie wycofuje to jest ok.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 19:51

bog.dan napisał:
MICHU napisał:
 Co jeszcze mogę dla Ciebie zrobić zanim przestaniesz mnie pytać.  clown

no coż.. dla mnie i dla inych kolegów z forum przestań pierdolić Smile.. i nie wypowiadaj sie na tematy o których nie masz najmniejszego pojęcia..
to na początek!.. ale jesli jesteś rzeczywiście chory,,  wróć - jak Dziadek proponuje - do swojego bajdurzenia..
wtedy wszyscy wiedzą żę bredzisz , i Cię tolerują..
krótko: nie udawaj normalnego, bo to  anormalne

Booze czego jeszcze nie rozumiesz? scratch

Ryzyko 1 Lot na Wig20 jest takie samo jak 0,01 Lota na jakieś walucie poprzez właśnie 100 krotnie większą zmienność na walucie niż wig20. Natomiast jeśli pobierzesz oba instrumenty za taką samą wielkość depozytu ryzyko na niekorzyść waluty względem kontraktu na Wig20 będzie jeszcze większe.
Pobrać pozycję na danym instrumencie to jeszcze nie wszystko bo jest tak zwane prowadzenie pozycji.

Nie komentuj jako kontra wypowiedzi, której nie rozumiesz jeśli zarzucasz adwersarzowi głupotę.

Niech będzie, że obaj jesteśmy tak samo mądrzy. lol!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Janko Traderroo

Liczba postów : 3976
Registration date : 08/07/2009

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 19:53

OpCjOnEr napisał:
Jeszcze jeden przykład złodziejstwa market makerów, znany od dawna. Argos chyba kiedyś o tym wspominał.

Wyobraźmy sobie taką sytuację, piątek wieczór DAX się kończy 10500: leszcz A ma longa i dał sl np. na 10480, leszcz B ma shorta i dał tp na 10482; obaj zostawiają na weekend. Spread 2pkt.

W niedzielę na openie luka i open jest 10400 od razu... co się dzieje? Leszczowi A wywala sl ale po 10400 bo 10480 "nie było", natomiast leszcz B realizuje tp po 10482 bo tak ustawił przecież i jakoś dziwnie ta cena "była" dobryżart dobryżart dobryżart 

Tymczasem na normalnym rynq regulowanym leszcz B powinien dostać po 10402 - tak jak sprzedał leszcz A pomniejszone o spread.

MM jest organizatorem obrotu dla detalistów i leszczy, normalnie nie ma dostępu do rynku bo jest to rynek hurtowy i jako właściciel kasyna ustala swoje zasady Smile Smile
Gdy chcesz jak na giełdzie to przecież można w USA na futuresach na waluty handlować.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 19:56

OpCjOnEr napisał:

no bo to jest jak ze sprzedażą działek na Marsie  Laughing  albo jak Zagłoba sprzedawał Niderlandy  lol!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 19:57

Ten system zaczyna sam się zjadać. Sam ma za nic reguły gry jakie ustalił.

Wyobraźmy sobie, że Deep Blue zamiast ogrywać szachistę-człowieka zgodnie z zasadami tej gry [do czego zresztą jest zaprogramowany] po prostu wysuwa metalową piąchę i daje mu wpierdol strzała a następnie "wygrywa" ustawiając sobie sam figury jak chce bo przeciwnik leży nieprzytomny i nie kontaktuje.

To tak to zaczyna wyglądać ostatnio z "inwestowaniem" na "globalnych rynkach".

Zaczyna być strach 1000zł wpłacić na forex bo można się obudzić z kilkakrotnie wyższym długiem nagle tak z dupy na qrwa "płynnym" rynq.

To jakby wejść do Cocomo Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
bog.dan

Liczba postów : 746
Registration date : 30/06/2013

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 20:03

MICHU napisał:
Nie komentuj jako kontra wypowiedzi,  której nie rozumiesz jeśli zarzucasz adwersarzowi głupotę.

Niech będzie,  że obaj jesteśmy tak samo mądrzy.   lol!  

absolutnie nie!.. może ja nie nie jestem mądry... ale na pewno Ty jesteś jebnięty Smile))
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 20:04

OpCjOnEr napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:

A wprowadzający Wilka... ten od pytania czy wali konia... pamiętasz jak mu tłumaczył? Klienta się przez telefon tak omamia aby zarobione natychmiast reinwestował w kolejną genialna inwestycję itd. Najgorszym z możliwych jest gdy klient wycofa realną kasę z systemu! To jest to czego należy unikać, może być w chooy zarobiony ale dopóki tego nie wycofuje to jest ok.

no właśnie o to chodzi, moglibyśmy spokojnie "pracować" na łolstrit  Cool
a tam PO PROSTU NIE MA ULICY!! PAPIERU SĄ SKUPIONE U KILKU NAJWIĘKSZYCH NICZYM U NAS NIEKTÓRE AKCJE NA NEW CONNECT.
przy mikroskopijnym friflołcie  mozna dowolnie ustalac ceny; njakies 2-3 lata temu na PBiznesu był artykuł o tym, że średnie obroty na łolstrit w stosunku do lat 90-tych spadły drastycznie, o kilka rzędów wielkości ( dokładnie liczb nie pamietam, ale spadek był szokujący); tam po prostu krachu nie będzie, chyba że kontrolowany, no ale wtedy to już nie krach ; żeby był krach musi byc drobnica-ulica , no ewentualnie krach moze byc nanosekundowy jak na wyżej wspomnianym kablu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 20:11

REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:

no właśnie o to chodzi, moglibyśmy spokojnie "pracować" na łolstrit  Cool
a tam PO PROSTU NIE MA ULICY!! PAPIERU SĄ SKUPIONE U KILKU NAJWIĘKSZYCH NICZYM U NAS NIEKTÓRE AKCJE NA NEW CONNECT.
przy mikroskopijnym friflołcie  mozna dowolnie ustalac ceny; njakies 2-3 lata temu na PBiznesu był artykuł o tym, że średnie obroty na łolstrit w stosunku do lat 90-tych spadły drastycznie, o kilka rzędów wielkości ( dokładnie liczb nie pamietam, ale spadek był szokujący); tam po prostu krachu nie będzie, chyba że kontrolowany, no ale wtedy to już nie krach ; żeby był krach musi byc drobnica-ulica , no ewentualnie krach moze byc nanosekundowy jak na wyżej wspomnianym kablu

Dla brokera gorszy jest klient, który na dziś chce wypłatę 5k niż ten, który zarobił miliona ale przez rok go nie ruszy. wariat wariat Temu drugiemu zaproponują specjalną promocję byleby tylko handlował to kwestia czasu gdy wtopi.
Dla kasyna gorszy jest ten, kto chce cokolwiek wypłacić (nawet jeśli coś tam stracił) niż ten, który nawet wygrał dużo ale ciągle jeszcze gra... do tego drugiego piękne hostessy z drineczkami podejdą żeby tylko więcej stawiał i mniej myślał.

Ledwo się coś tam zesrało juz od razu skontrowane białą świeczka; ja mam wrażenie że tysięczny raz to samo widzę.

Teraz za mordę na młotka wyciągnąć i gitara.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 20:19

Ciekawe ile dziś zarobili ci z reklam, którzy za pomocą jednego prostego sposobu z domowych komputerów.... dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

Liczba postów : 18612
Registration date : 08/07/2008

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 20:26

Laughing

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 20:26

bog.dan napisał:
MICHU napisał:
Nie komentuj jako kontra wypowiedzi,  której nie rozumiesz jeśli zarzucasz adwersarzowi głupotę.

Niech będzie,  że obaj jesteśmy tak samo mądrzy.   lol!  

absolutnie nie!.. może ja nie nie jestem mądry... ale na pewno Ty jesteś jebnięty Smile))

Dobrze,  że dzisiaj nie grałem na kablu.  Laughing

Znając siebie zacząłbym się wymądrzać przed Antkiem i począł łapać dołek aby koniecznie uśrednić  stratę.  

Suma sumarum przecież odbiło to i odbyło by się bez straty.

Jak mawiał Pan Zdzisław najpierw patrz aby być ogolonym przynajmniej na zero!!!  Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 20:31

Na wiguńce też taka mielonka codzienna, jebie się to i jebie juś dwa tygodnie te same ceny sprawiajac wrażenie niskiej zmienności.
Jak nagle wypierd pójdzie na 100pkt w dwa dni to się wszyscy zdziwią.
Kwestia tylko kiedy i w którą stronę.

Szwabinka się spałowała na maxa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 20:31

OpCjOnEr napisał:
Ciekawe ile dziś zarobili ci z reklam, którzy za pomocą jednego prostego sposobu z domowych komputerów.... dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
albo ci od szkoleń i cudownych systemów  Laughing   
mam wrażenie, że jesteśmy świadkami początku końca rynku OTC a ten cwaniaczek z xtb w ostatniej chwili wlepił akcje wziął kase i    biegusiem biegusiem biegusiem biegusiem biegusiem biegusiem biegusiem biegusiem
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 20:33

OpCjOnEr napisał:
Na wiguńce też taka mielonka codzienna, jebie się to i jebie juś dwa tygodnie te same ceny sprawiajac wrażenie niskiej zmienności.
Jak nagle wypierd pójdzie na 100pkt w dwa dni to się wszyscy zdziwią.
Kwestia tylko kiedy i w którą stronę.

Szwabinka się spałowała na maxa
bo to powinno porządnie pierdolnąć, oczyścić się i wtedy można by zacząc nową , prawdziwą hosse ; takie catharsis to chyba jedyny sposób na przyciągnięcie drobnicy; bez drobnicy jest właśnie tak jak jest, czyli  BEZTRENDZIE
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
zibi
S I L V E R TRADER
S I L V E R      TRADER

Liczba postów : 16230
Registration date : 23/05/2008

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 20:34

thorgall napisał:
Laughing

I KTO TU SIĘ HUJOWO ZACHOWUJE Very Happy

miał być offset , ale pewnie znów w ramach inwestycji pojawiły się typu " budowa tuczarni trzody chlewnej"Evil or Very Mad

więc im podziękowano

normalne negocjacje które nie doszły do skutku

a z pretensjami do Siemoniaka i Tuska niech łapuwę oddają lol!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 20:36

Chińczyk cały tydzień sie opierdziela, teraz ci :
Japonia - Dzień Sportu i Zdrowia - dzień wolny

Kanada - Święto Dziękczynienia - dzień wolny

a robić nie ma komu  Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 20:37

zibi napisał:
thorgall napisał:
Laughing

miał być offset , ale pewnie znów w ramach inwestycji pojawiły się typu " budowa tuczarni trzody chlewnej"Evil or Very Mad

więc im podziękowano

łapÓwę  Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
zibi
S I L V E R TRADER
S I L V E R      TRADER

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 20:57

z racji tego że u nas motoryzacja leży i kwiczy policzyć można ile kasy (korzyści) czerpią zagraniczni przyjaciele

i tak średniorocznie kupujemy z 500tyś nowych aut + około 800 tyś używanych
zakładając ,że średnia cena zakupu nowego auta 50 tyś i używki coą około 25 tyś to daje nam sumę ok 45 mld złotych ,
dodajmy do tego 15 tyś ciągniów średnio po 200 tyś = 3mld zł + inne maszyny i będzie spokojnie z 60 mld

dodajmy do tego sprzęt rtv itp(chodzi o wydatki grubsze na coś co nie jest prod u nas ) i zapewne bedziemy mieli rocznie z 100-120 mld zł

co jakiś czas jest jakiś grubszy wydatek typu f-16 , leopardy itp

z grubsza od 2000 roku z naszego kraju wyjechało 2 bln zł z tej racji tylko że jesteśmy dziadami i nic "grubszego" nie produkujemy

dodatkowo co roku wyjeżdża coś około 40 mld jako zapłata za ropę i z 20mld jako zapłata z a gaz

i raz coś k**wa nie kupisz i jż się na Ciebie obrazili Twisted Evil

jakie to k**wa partnerstwo i przyjaźń to ja tego nie kumam lol!
Powrót do góry Go down
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 20:59

Szkoda się je**ć, browara trzeba odpalić.

Etykieta w minimalistycznym stylu - fajna. cheers 

i dobre

4 zyla w Oszołomie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
zibi
S I L V E R TRADER
S I L V E R      TRADER

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 21:00

REALISTA napisał:
zibi napisał:
thorgall napisał:
Laughing

więc im podziękowano

łapÓwę  Laughing

tu myślisz że on jak bierze to zwraca uwagę na detale Wink
Powrót do góry Go down
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 21:01

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Tym-beda-zyly-rynki-sezon-wynikow-spolek-amerykanskich-7480216.html
"Tym będą żyły rynki: sezon wyników spółek amerykańskich"
oczywiście prognozy będą tak ustawione, żeby "analitycy i rynek zostali pozytywnie zaskoczeni" Laughing tylko srednia P/E dla S&P najwyższa w historii
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
betonowe_buty

Liczba postów : 14739
Registration date : 02/10/2007

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 21:03

OpCjOnEr napisał:

co Ty pierdolisz, jeśli wziales szorta po 10500 i rynek się otwiera luką 10400 to realizacja jest po 10400, a nie po 10482... rzeczywiście "dobry zart";
chyba dziś masz zły dzień ... pracujesz w UK za funty czy jak?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 21:07

fajna muza

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Pią 07 Paź 2016, 21:08

betonowe_buty napisał:
OpCjOnEr napisał:

co Ty pierdolisz, jeśli wziales szorta po 10500 i rynek się otwiera luką 10400 to realizacja jest po 10400, a nie po 10482... rzeczywiście "dobry zart";
chyba dziś masz zły dzień ... pracujesz w UK za funty czy jak?

To może się zmieniło ale znam takie przypadki, osobiście nawet kiedyś tak miałem że zrealizowało mi się z ceną jaka była ustawiona a nie jaka była rzeczywiście.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: UFO 07 10 2016 r.   Today at 19:00

Powrót do góry Go down

UFO 07 10 2016 r.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» UFO 01 - 03 01 2016 r. HAPPY NEW YEAR!!!
» UFO - 26 01 2016 r.
» UFO - 09 02 2016 r.
» UFO - 12 02 2016 r.
» UFO - 24 02 2016 r.