Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 31 10 2016 r.

Go down 
+19
Osły
HIOB
zibi
Indiana
Nadaje ze Stronia
thorgall
glupi
forex
bog.dan
delphia
kaczor
neuron
kamikaze
betonowe_buty
barany
mariner
REALISTA
MICHU
dziadek
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 27866
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 20:08

gumbas napisał:
dziadek napisał:
Nadaje ze Stronia napisał:
gumbas napisał:
Nadaje ze Stronia napisał:
...PO weryfikacji tylko ....+ 4,4 Kydo Embarassed
kydo to 500pln gdyby ktoś nie pamiętał tego fenomenu


...jesteś Młody cheers  .... to i możesz się mylić lol! lol! lol!


...zapytaj Marinera scratch

...czy Ktoś się nie boi i zbudzi Marinera sygnał systemu sygnał systemu sygnał systemu sygnał systemu sygnał systemu
...
Z tego co ja pamiętam 1 Kydo to 5% scratch
to trafiłem skoro rachunek ma 10k




.... w tym przypadku GRATYY UFO  31 10  2016 r. - Page 6 767691 UFO  31 10  2016 r. - Page 6 767691 UFO  31 10  2016 r. - Page 6 767691 UFO  31 10  2016 r. - Page 6 767691 UFO  31 10  2016 r. - Page 6 767691
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 20:19

gumbas napisał:
dziadek napisał:
Nadaje ze Stronia napisał:
gumbas napisał:
Nadaje ze Stronia napisał:
...PO weryfikacji tylko ....+ 4,4 Kydo Embarassed
kydo to 500pln gdyby ktoś nie pamiętał tego fenomenu


...jesteś Młody cheers  .... to i możesz się mylić lol! lol! lol!


...zapytaj Marinera scratch

...czy Ktoś się nie boi i zbudzi Marinera sygnał systemu sygnał systemu sygnał systemu sygnał systemu sygnał systemu
...
Z tego co ja pamiętam 1 Kydo to 5% scratch
to trafiłem skoro rachunek ma 10k
...
Przypadek bo to skromny człowiek ten nasz Nadajnik Laughing Większość milionami obraca, o Antku to nawet nie wspomnę Basketball

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 20:27

Niemcy:

During the first six months of 2016, migrants committed 142,500 crimes, according to the Federal Criminal Police Office. This is equivalent to 780 crimes committed by migrants every day, an increase of nearly 40% over 2015. The data includes only those crimes in which a suspect has been caught.

Thousands of migrants who entered the country as "asylum seekers" or "refugees" have gone missing. They are, presumably, economic migrants who entered Germany on false pretenses. Many are thought to be engaging in robbery and criminal violence.

Local police in many parts of the country admit that they are stretched to the limit and are unable to maintain law and order.

"Drug trafficking takes place right before our eyes. If we intervene, we are threatened, spat on, insulted. Sometimes someone whips out a knife. They are always the same people. They are ruthless, fearless and have no problems with robbing even the elderly." — Private security guard.

According to Freddi Lohse of the German Police Union in Hamburg, many migrant offenders view the leniency of the German justice system as a green light to continue delinquent behavior. "They are used to tougher consequences in their home countries," he said. "They have no respect for us."

"It cannot be that offenders continue to fill the police files, hurt us physically, insult us, whatever, and there are no consequences. Many cases are closed or offenders are released on probation or whatever. Yes, what is happening in the courts today is a joke." — Tania Kambouri, German police officer.

The rape of a ten-year-old girl in Leipzig, the largest city in Saxony, has drawn renewed attention to the spiraling levels of violent crime perpetrated by migrants in cities and towns across Germany — and the lengths to which German officials and the media go to censor information about the perpetrators of those crimes.

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 CTUKf7kXIAAvGgq

Nieźle się szkopy załatwiły wybierając komunistkę z NRD na kanclerza Twisted Evil
szkoda tylko że cała Europa obrywa rykoszetem
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 20:31

Myślę że tu już zostali sami profesjonaliści. Czyli nikt nie patrzy na mm tylko wchodzi na 70% i w górę. Tak samo śmieszy tych profesjonalistów 20% rocznie.... raczej wszystko albo nic. affraid też jestem z tej nowej szkoły
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 27866
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 20:33

dziadek napisał:
gumbas napisał:
dziadek napisał:
Nadaje ze Stronia napisał:
gumbas napisał:
Nadaje ze Stronia napisał:
...PO weryfikacji tylko ....+ 4,4 Kydo Embarassed
kydo to 500pln gdyby ktoś nie pamiętał tego fenomenu


...jesteś Młody cheers  .... to i możesz się mylić lol! lol! lol!


...zapytaj Marinera scratch

...czy Ktoś się nie boi i zbudzi Marinera sygnał systemu sygnał systemu sygnał systemu sygnał systemu sygnał systemu
...
Z tego co ja pamiętam 1 Kydo to 5% scratch
to trafiłem skoro rachunek ma 10k
...
Przypadek bo to skromny człowiek ten nasz Nadajnik Laughing  Większość milionami obraca, o Antku to nawet nie wspomnę Basketball



nic nato nie POradze affraid affraid affraid POwinni GO przeniść do ...Tworek Basketball Basketball Basketball
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 27866
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 20:48

....dzisiaj wigilia Sad Sad Sad

.wieczny odpoczynek......................... Panie .....


(*) (*) (*) (*)
(*) (*) (*) (*)
(*) (*) (*) (*)

sygnał systemu sygnał systemu sygnał systemu
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 20:48

U niemcurów to od razu powstanie coś jak raf. Tam są kary za rasizm po Hitlerże i jak ktoś się zorganizuje to od razu zbrojnie. Potrzeba jeszcze trochę gwałtów...
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 20:50

gumbas napisał:
Indiana napisał:
Coś w tym stylu, jak za dobrze idzie to kasuje zysk. Ale tym razem się przeliczył, no trudno, parę pkt straciłem, ale cóż, jeszcze tysiące zygzaków przed nami to mam nadzieję coś się dopracuje i będzie mi szło trochę lepiej. Ogólnie bardzo podoba mi się wymyślanie nowych systemów, zarąbista rozrywka umysłowa, a przy okazji coś tam kasy wpadnie, dzisiaj znowu HHV na kapitale, i to chodzi sunny
Edit: A dupa, mam tysiaka mniej niż wczoraj, pewnie jakieś akcje się zje...ły, ale i tak jest gicio.
faktycznie pisanie systemów i ich sprawdzanie musi być bardzo fajnym hobby. Poszukiwanie grala... i tak do końca życia. Ja to bym atakował w kierunku sztucznej inteligencji. Sprawdzał by korelacje z ostatnich kilku dni, potem największe dywergenxje i wchodził w ekstremach z take profit na kilka punktów. Taki rodzaj apache.  Mój system na pewno czerpał by z rejczaka. Podzieliłbym analizę na każdą spółkę oddzielnie z wig20. Liczył bym lop. Jeszcze jakiś algorytm na kanały co raczej niewykonalne żeby sprawnie działało. Taki system mógłby zapalić lampki oceniać procentowo wejście żeby wspierać mnie w dumaniach. A jeszcze mógłby liczyć każda transakcję, określać narybek inwestorów. Nie chce mi się za to brać bo nie wierzę w skuteczność.

Jak najbardziej można na Amibrokerze poustawiać filtry które według dowolnych kryteriów jakie Ci przyjdą do głowy wyświetlają spółki warte zainteresowania. Jeśli np. określimy sobie że chcemy grać wyłącznie na spółkach płynnych, czyli ustawiamy pierwszy filtr gdzie np. średni obrót z ostatnich np. 7 dni przekracza np. 200 tys zł (czyli Volume x Price >200000), na dodatek kurs jest w trendzie rosnącym (czyli np. znajduje się powyżej EMA(10), itd itp. i w efekcie w sekundę po uruchomieniu filtra otrzymujesz listę 50 spółek z kilkuset na giełdzie które spełniają warunki. Teraz zostało już po kolei przeklikać kolejne wykresy i ręcznie zdecydować które z wybranych chcesz kupić, ewentualnie otwierasz konto w BOŚ-iu które współpracuje z Amibrokerem i automat z Amibrokera samodzielnie kupuje i sprzedaje w określonej ilości (np. za 1000zł na spółkę) (tego jeszcze nie testowałem, ale coraz bardziej korci mnie przetestowanie - jednak co jak co ale nie ufam automatom na tyle by powierzyć im efekt mojej rocznej pracy, chyba że jakieś subkonto za 10k otworzyć?).

Problem podstawowy jest taki, że na codzień siedzę w robocie na wyjazdach i nie mam czasu na aktywną grę w czasie sesji. Jeśli kiedyś ograniczę swoją aktywność np. dzieci przejmą firmę, to właśnie w matematycznych zabawach na giełdzie widzę swoją przyszłość. Ogólnie wszystko lubię sobie planować na lata do przodu, teraz moja gra ma na celu właśnie doskonalenie techniki gry i ćwiczenie szybkiego podejmowania decyzji abym był gotowy do przejścia na zarabianie tutaj gdy nadarzy się okazja.

Nic, możliwości gry i programowania Amibrokera są miliony lub lepiej, prawdopodobnie wszyscy macie podobne lub lepsze narzędzia w swoich Metatraderach czy w co tam gracie na forexie, ja z uwagi na "zakutą w łebie na amen" informację (w jakiej zresztą przynajmniej raz w tygodniu mnie utwierdzacie) że ceny na forexie ustala sobie broker na takim poziomie żeby gracza indywidualnie wyje..ać, z cholerną agresją i wyzwiskami reaguję na każdy telefon z ofertą "pomocy w inwestycjach lol! " i nie dopuszczam nawet myśli o otwarciu dema u naj naj uczciwszego choćby brokera, a co dopiero wpłacie tam choćby równowartości piwa king
Chyba wczoraj Michu pisał o warunkach gry na głupim FW przez platformę forexową - co z tego, że na forexie niby nie ma prowizji, jeśli spread pomiędzy aktualnymi notowaniami FW20 a tym co możesz kupić/sprzedać to 2pkt, jeszcze 2pkt w d..pę za zakup i 2pkt za sprzedaż affraid, gdzie zyskowność systemów Rejczakopodobnych wynosi 2 pkt z obrotki średniorocznie, a tutaj samego poślizgu mamy 4pkt. I to jeszcze na instrumencie, które każdy może sobie za darmo wyświetlić na własnym komputerze otwierając darmowe konto do gry na GPW, to teraz wystarczy chwila by pomyśleć jakie wały brokerzy walą na instrumentach gdzie podgląd mają wyłącznie banki inwestycyjne lub osoby obracające dziesiątkami milionów EUR.....


Edit Gumbas:
Na początku miałem założenia, żeby mocno dbać o MM i zawsze mieć te 10k na konia w rezerwie na wypadek jakiegoś Brexitu na 200pkt, ale skoro gram 6-8 koniami (często mają przeciwne do siebie pozycje na różnych portfelach) i zauważyłem że wahania kapitału dzienne rzadko kiedy przekraczają 3 tysie na stracie, to po co trzymać 80k nieoprocentowanej kasy? Więc tak w miarę pojawiających się okazji na spółkach (a tych w bessie masz co dzień od groma lol! ) kupowałem, kupowałem, kupowałem, i właściwie teraz na 6 koni (tyle zostało dzisiaj L) mam niecałe 10k wolnego depozytu. Czyli otwarcie poniżej 80 pkt w dół (10k / 6koni / 20zł/pkt czyli 80pkt) w dół zeruje mi wolne depo i mam telefon od makreli, ale to w sumie szczegół, bo po prostu je pozamykam albo dopłacę do depa i tyle. Dodatkowo świadomość że mam niski depozyt nakazuje dobrze przemyśleć każdy ruch i nie grać za ostro, bo po prostu nie mam za co - jak otworzyć dodatkowe dwa konie z 10k depo? Trzeba najpierw wyszarpać Eskimosowi kolejne 6k, i dopiero wtedy lol!
Natomiast już teraz widzę, że ten wolny depozyt zainwestowany w akcje pięknie sobie rośnie, a przecież jesteśmy na dnie pod metrem mułu, to co będzie jak ruszy hossa Basketball
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 21:20

Pamiętajcie o pokorze i o stópkach Jezuska.
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 21:30

gumbas napisał:
Myślę że tu już zostali sami profesjonaliści.  Czyli nikt nie patrzy na mm tylko wchodzi na 70% i w górę. Tak samo śmieszy tych profesjonalistów 20%  rocznie.... raczej wszystko albo nic. affraid też jestem z tej nowej szkoły

ja bym cuś napisał ... ale wstyd ... wśród mega trejderów światowego formatu i multimilionerów.  Embarassed
26% w m-c, dd12%, ale na mikrolocie.   Evil or Very Mad
(60% kanadyjczyka, 33% euro, 7% inne)

prędko nie dołączę do grona profesjonalistów ... o ile kiedykolwiek ... a nie jednak nigdy.   Sad
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 21:33

HIOB napisał:
Pamiętajcie o pokorze i o stópkach Jezuska.

a jezus jak stawiał stopy? clown
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 21:40

Dziś na granicy hiszpańsko-marokańskiej doszło do ataku afrykańskich imigrantów. Prawie pół tysiąca imigrantów usiłowało w sforsować granicę, aby dostać się do Ceuty, enklawy Hiszpanii w Afryce Północnej. Próba przeskoczenia ogrodzenia granicznego udała się ponad 200 osobom. Policja informuje, że imigranci to mieszkańcy z krajów Afryki Subsaharyjskiej, głównie Mali, Wybrzeża Kości Słoniowej oraz Burkina Faso.

Like a Star @ heaven

pół Afryki wali do Europy bo pierdolnięta merkel ich zaprosiła, obiecała przyjąć każdego, daje darmozjadom socjal i bezkarność gdy łamią prawo Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 21:45

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
HIOB napisał:
Pamiętajcie o pokorze i o stópkach Jezuska.

a jezus jak stawiał stopy? clown

po wodzie stawiał
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 21:50

HIOB napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
HIOB napisał:
Pamiętajcie o pokorze i o stópkach Jezuska.

a jezus jak stawiał stopy? clown

po wodzie stawiał

chyba po winie ??
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 21:56

mariner napisał:
HIOB napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
HIOB napisał:
Pamiętajcie o pokorze i o stópkach Jezuska.

a jezus jak stawiał stopy? clown

po wodzie stawiał

chyba po winie ??

wino było do ryb
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38699
Registration date : 25/10/2010

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 22:00

Indiana napisał:
gumbas napisał:
Indiana napisał:
Coś w tym stylu, jak za dobrze idzie to kasuje zysk. Ale tym razem się przeliczył, no trudno, parę pkt straciłem, ale cóż, jeszcze tysiące zygzaków przed nami to mam nadzieję coś się dopracuje i będzie mi szło trochę lepiej. Ogólnie bardzo podoba mi się wymyślanie nowych systemów, zarąbista rozrywka umysłowa, a przy okazji coś tam kasy wpadnie, dzisiaj znowu HHV na kapitale, i to chodzi sunny
Edit: A dupa, mam tysiaka mniej niż wczoraj, pewnie jakieś akcje się zje...ły, ale i tak jest gicio.
faktycznie pisanie systemów i ich sprawdzanie musi być bardzo fajnym hobby. Poszukiwanie grala... i tak do końca życia. Ja to bym atakował w kierunku sztucznej inteligencji. Sprawdzał by korelacje z ostatnich kilku dni, potem największe dywergenxje i wchodził w ekstremach z take profit na kilka punktów. Taki rodzaj apache.  Mój system na pewno czerpał by z rejczaka. Podzieliłbym analizę na każdą spółkę oddzielnie z wig20. Liczył bym lop. Jeszcze jakiś algorytm na kanały co raczej niewykonalne żeby sprawnie działało. Taki system mógłby zapalić lampki oceniać procentowo wejście żeby wspierać mnie w dumaniach. A jeszcze mógłby liczyć każda transakcję, określać narybek inwestorów. Nie chce mi się za to brać bo nie wierzę w skuteczność.

Jak najbardziej można na Amibrokerze poustawiać filtry które według dowolnych kryteriów jakie Ci przyjdą do głowy wyświetlają spółki warte zainteresowania. Jeśli np. określimy sobie że chcemy grać wyłącznie na spółkach płynnych, czyli ustawiamy pierwszy filtr gdzie np. średni obrót z ostatnich np. 7 dni przekracza np. 200 tys zł (czyli Volume x Price >200000), na dodatek kurs jest w trendzie rosnącym (czyli np. znajduje się powyżej EMA(10), itd itp. i w efekcie w sekundę po uruchomieniu filtra otrzymujesz listę 50 spółek z kilkuset na giełdzie które spełniają warunki. Teraz zostało już po kolei przeklikać kolejne wykresy i ręcznie zdecydować które z wybranych chcesz kupić, ewentualnie otwierasz konto w BOŚ-iu które współpracuje z Amibrokerem i automat z Amibrokera samodzielnie kupuje i sprzedaje w określonej ilości (np. za 1000zł na spółkę) (tego jeszcze nie testowałem, ale coraz bardziej korci mnie przetestowanie - jednak co jak co ale nie ufam automatom na tyle by powierzyć im efekt mojej rocznej pracy, chyba że jakieś subkonto za 10k otworzyć?).

Problem podstawowy jest taki, że na codzień siedzę w robocie na wyjazdach i nie mam czasu na aktywną grę w czasie sesji. Jeśli kiedyś ograniczę swoją aktywność np. dzieci przejmą firmę, to właśnie w matematycznych zabawach na giełdzie widzę swoją przyszłość. Ogólnie wszystko lubię sobie planować na lata do przodu, teraz moja gra ma na celu właśnie doskonalenie techniki gry i ćwiczenie szybkiego podejmowania decyzji abym był gotowy do przejścia na zarabianie tutaj gdy nadarzy się okazja.

Nic, możliwości gry i programowania Amibrokera są miliony lub lepiej, prawdopodobnie wszyscy macie podobne lub lepsze narzędzia w swoich Metatraderach czy w co tam gracie na forexie, ja z uwagi na "zakutą w łebie na amen" informację (w jakiej zresztą przynajmniej raz w tygodniu mnie utwierdzacie) że ceny na forexie ustala sobie broker na takim poziomie żeby gracza indywidualnie wyje..ać, z cholerną agresją i wyzwiskami reaguję na każdy telefon z ofertą "pomocy w inwestycjach lol! " i nie dopuszczam nawet myśli o otwarciu dema u naj naj uczciwszego choćby brokera, a co dopiero wpłacie tam choćby równowartości piwa king
Chyba wczoraj Michu pisał o warunkach gry na głupim FW przez platformę forexową - co z tego, że na forexie niby nie ma prowizji, jeśli spread pomiędzy aktualnymi notowaniami FW20 a tym co możesz kupić/sprzedać to 2pkt, jeszcze 2pkt w d..pę za zakup i 2pkt za sprzedaż affraid, gdzie zyskowność systemów Rejczakopodobnych wynosi 2 pkt z obrotki średniorocznie, a tutaj samego poślizgu mamy 4pkt. I to jeszcze na instrumencie, które każdy może sobie za darmo wyświetlić na własnym komputerze otwierając darmowe konto do gry na GPW, to teraz wystarczy chwila by pomyśleć jakie wały brokerzy walą na instrumentach gdzie podgląd mają wyłącznie banki inwestycyjne lub osoby obracające dziesiątkami milionów EUR.....

No to przecież pisałem że przy taborze 100 koni i 15 razy dziennie otwórz i zamknij pozycję
tylko oszczędność miesięczna jest 90k. affraid
To jak firma forexowa ma nie zarabiać skoro cały spread bierze dla siebie.
A jak jeszcze 80% graczy traci chociażby w jakieś części depo to co dopiero wtedy.

Wracając do prowizji w BM mając ją w kwocie 1pkt w obie strony łatwo można skalpować na najmniejszych ząbkach.
A wiadomo, że u Brokerów MT4 jeśli tylko stwierdzą, że są skalpowani zaraz zaczynają się rekwoty i zawieszenia przyjmowania zleceń.
W BM większe depo per koń ale za to łatwiej pkty zbierać niż w MT4.
Chyba, że ktoś robi 2 - 3 zlecenia dziennie to nie ma aż takiej różnicy.

A propo ale żeś Indiana litanie walnął. Smile
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38699
Registration date : 25/10/2010

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 22:03

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
gumbas napisał:
Myślę że tu już zostali sami profesjonaliści.  Czyli nikt nie patrzy na mm tylko wchodzi na 70% i w górę. Tak samo śmieszy tych profesjonalistów 20%  rocznie.... raczej wszystko albo nic. affraid też jestem z tej nowej szkoły

ja bym cuś napisał ... ale wstyd ... wśród mega trejderów światowego formatu i multimilionerów.  Embarassed
26% w m-c, dd12%, ale na mikrolocie.   Evil or Very Mad
(60% kanadyjczyka, 33% euro, 7% inne)

prędko nie dołączę do grona profesjonalistów ... o ile kiedykolwiek ... a nie jednak nigdy.   Sad

26% zysku w miesiąc tego Ci nie da żadna lokata.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 22:12

osly 20 k przelal do xtb czyli tyle ile indiana w dwa dni zarabia - nja ufo ciekawy dzien jak zwykle.
Socjalisci uwazajacy sie za prawica dyskutuja o waznych swiatowych sprawach a w domu syf, naczynia niepozmywane,nawet kwiaty zdechly z braku wody Laughing
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24561
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 22:30

MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
gumbas napisał:
Myślę że tu już zostali sami profesjonaliści.  Czyli nikt nie patrzy na mm tylko wchodzi na 70% i w górę. Tak samo śmieszy tych profesjonalistów 20%  rocznie.... raczej wszystko albo nic. affraid też jestem z tej nowej szkoły

ja bym cuś napisał ... ale wstyd ... wśród mega trejderów światowego formatu i multimilionerów.  Embarassed
26% w m-c, dd12%, ale na mikrolocie.   Evil or Very Mad
(60% kanadyjczyka, 33% euro, 7% inne)

prędko nie dołączę do grona profesjonalistów ... o ile kiedykolwiek ... a nie jednak nigdy.   Sad

26% zysku w miesiąc tego Ci nie da żadna lokata.

przynosi wstyd naszemu forum nieudacznik Mad
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 22:37

Na UFO coraz więcej pierdylionerów a nawet pierdyliarderów affraid ale ostrzegam, to wszystko RESORTOWE DZIECI Shocked
Vide: Osioł, byłe MSW oraz tow. Indiana, była PZPR (dziedzicznie). itd...............Może by tak Ich zdekomunizować i zlustrować żeby trochę odpuścili i w każdym poście z przechwałkami skreślali przynajmniej jedno ZERO affraid Basketball
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 22:43

Frater napisał:
Na UFO coraz więcej pierdylionerów a nawet pierdyliarderów affraid   ale ostrzegam, to wszystko RESORTOWE DZIECI  Shocked
Vide: Osioł, byłe MSW oraz tow. Indiana, była PZPR (dziedzicznie). itd...............Może by tak Ich zdekomunizować i zlustrować żeby trochę odpuścili i w każdym poście z przechwałkami skreślali przynajmniej jedno ZERO affraid Basketball
Okradali latami POlske i POlakow i teraz sie nam w twarz smieja, pewnie jacys zydzi Mad
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 22:53

kaczor napisał:
Frater napisał:
Na UFO coraz więcej pierdylionerów a nawet pierdyliarderów affraid   ale ostrzegam, to wszystko RESORTOWE DZIECI  Shocked
Vide: Osioł, byłe MSW oraz tow. Indiana, była PZPR (dziedzicznie). itd...............Może by tak Ich zdekomunizować i zlustrować żeby trochę odpuścili i w każdym poście z przechwałkami skreślali przynajmniej jedno ZERO affraid Basketball
Okradali latami POlske i POlakow i teraz sie nam w twarz smieja, pewnie jacys zydzi Mad
Chyba niekoniecznie scratch
Osły uczciwie zarobił na solidną emeryturę przez 15 lat wywijając pałą (stodwudziestką) a Indiana to za głupi nawet na to żeby ukraść scratch Chwalić się tylko umie, też zresztą głupio lol!
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24561
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 23:03

Nawet Washington Post i NY Times piszą że Hilaria znała pytania na debatę. Laughing
Wajchowy chyba zmienił zdanie.
Żaden polityk nie jest bezpieczny. Evil or Very Mad

Tusk do pierdla !!!


Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 23:15

Coś z duchowości! Laughing

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 2qdxzqu

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 23:16

Na spokojnie, bardzo mi daleko do wyników np. Myśliwego, ale na chwilę obecną mam równe 24,78% zwrotu na zainwestowanym kapitale od początku gry na giełdzie, czyli od niecałych dwóch lat. Wychodzi po równo 12% rocznie, o ile nie zwalę wyniku do końca grudnia :-)
Trochę nie rozumiem zawiści - Myśliwy on-line jedzie po 50+ koni i zarabia w kilka dni więcej niż ja przez rok, a jakoś nikt mu nie zazdrości. Tutaj podaję swoje wyniki z kapitałem drobnego leszcza, co to jest 6 koni, a już kłuje w oczy? 10k depozytu wolnego, to jest jakiś majątek czy co?
Jakby zliczyć ilość schlanego taniego wina przez niejednych wyjdzie większa roczna kwota Laughing, no ale jak ktoś nie przepija i nie przepala co dzień 20zł/paczkę za to zbiera sobie konsekwentnie na rachunku i pomnaża to już krzywda.
Zarobioną w tym roku kasę (a nie w dniu) wpłacę na konto IKE swoje i małżonki na 2017r, i pewnie to będzie cała korzyść z giełdy w tym roku że nie będę musiał 24k z firmy wypłacać.
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 23:29

S&P500 flirtuje z ważnym wsparciem. Ciekawe czy w nocy (niska płynność) nie będzie powtórki z GBPUSD, czyli jakiś parominutowy flash crash na, dajmy na to, -5%. Oczywiście rano jankeskie fiuty znów będą na poziomie dzisiejszego zamknięcia, ale stopy zostaną po drodze elegancko wyczyszczone. Pożyjemy, zobaczymy. lol!
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24561
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 23:32

Dynia jak dynia.
Na huj drążyć?

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Wlue6h
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38699
Registration date : 25/10/2010

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 23:38

thorgall napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
gumbas napisał:
Myślę że tu już zostali sami profesjonaliści.  Czyli nikt nie patrzy na mm tylko wchodzi na 70% i w górę. Tak samo śmieszy tych profesjonalistów 20%  rocznie.... raczej wszystko albo nic. affraid też jestem z tej nowej szkoły

ja bym cuś napisał ... ale wstyd ... wśród mega trejderów światowego formatu i multimilionerów.  Embarassed
26% w m-c, dd12%, ale na mikrolocie.   Evil or Very Mad
(60% kanadyjczyka, 33% euro, 7% inne)

prędko nie dołączę do grona profesjonalistów ... o ile kiedykolwiek ... a nie jednak nigdy.   Sad

26% zysku w miesiąc tego Ci nie da żadna lokata.

przynosi wstyd naszemu forum nieudacznik Mad

Tzn chciałem podkreślić że jest to b dobry wynik.  Smile

Jednakże dobry nanotrader co dzień dzień w dzień  Laughing  tyle robi dniówki ale to się nie liczy.  

Bo ja jak to ja wymykam się wszelkim ocenom. lol!


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Pon 31 Paź 2016, 23:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38699
Registration date : 25/10/2010

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 23:46

Frater napisał:
kaczor napisał:
Frater napisał:
Na UFO coraz więcej pierdylionerów a nawet pierdyliarderów affraid   ale ostrzegam, to wszystko RESORTOWE DZIECI  Shocked
Vide: Osioł, byłe MSW oraz tow. Indiana, była PZPR (dziedzicznie). itd...............Może by tak Ich zdekomunizować i zlustrować żeby trochę odpuścili i w każdym poście z przechwałkami skreślali przynajmniej jedno ZERO affraid Basketball
Okradali latami POlske i POlakow i teraz sie nam w twarz smieja, pewnie jacys zydzi Mad
Chyba niekoniecznie scratch
Osły uczciwie zarobił na solidną emeryturę przez 15 lat wywijając pałą (stodwudziestką) a Indiana to za głupi nawet na to żeby ukraść scratch  Chwalić się tylko umie, też zresztą głupio lol!

Po prostu jeszcze mu oscylator nie zatrybił.
Ale mając fach w ręku doskonale stać go na to żeby się giełdą parać hobbystyczne w czasie wolnym i dla intelektualnej rozrywki. lol!

Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 EmptyPon 31 Paź 2016, 23:48

UFO  31 10  2016 r. - Page 6 11kxvh0

http://www.wykop.pl/link/3328349/aleksander-lukaszenka-pokazal-stevenowi-seagalowi-buraki-kapuste-i-marchewke/



jest gdzies relacja jakie warzywa jadl Morawiecki ?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 31 10 2016 r.   UFO  31 10  2016 r. - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 31 10 2016 r.
Powrót do góry 
Strona 6 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» UFO - 26 01 2016 r.
» UFO - 04 03 2016 r.
» UFO - 23 03 2016 r.
» UFO - 12 04 2016 r.
» UFO 09 06 2016 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: