Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 08 11 2016 r.

Go down 
+21
barany
Indiana
kaczor
zibi
AgroTrader
predictive analytics
Małolat
MICHU
glupi
thorgall
Nadaje ze Stronia
REALISTA
Osły
kamikaze
HIOB
forex
Reser
mariner
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
delphia
dziadek
25 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 21:40

Aligator napisał:
Sir Nick napisał:
dziadek napisał:
kaczor napisał:
dziadek napisał:
kaczor napisał:
Ten kto daje bany bez ostrzezenia moderuje na bardzo niskim poziomie Mad
...
A kto i komu daje bany bez ostrzeżenia???
a ja dostalem z partyzanta?jak sie rysunek nie podobal to mozna bylo powiedziec albo usunac a nie k**wa batem od razu jak minister Blaszczak Very Happy
...
Nic mi na ten temat nie wiadomo. Przypominam że każda ingerencja moderatora jest obowiązkowo zaznaczana! Evil or Very Mad  d......

Drogi Kaczorze, dostałeś bana za wszczynanie awantury (1 dzień na ochłonięcie).
Ja rozumiem, że wczorajszy dzień mógł przynieść straty, ale to nie powód by się później na kimś z forum wyżywać! Zaczynałeś atakować wszystkich na około jak berserker.
Takie zachowanie mi się nie podoba i będę go tępić o ile będę miał możliwości.
Anonimowo tego nie zrobiłem i była adnotacja zrobiona w Twoim liście z godziny 11.24 "Proszę nie wszczynaj awantur. Ban 1d. Sir Nick".

Metoda kij i marchewki.
Kaczor czego sobie życzysz?
Kolejny "madry" Very Happy
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 21:41

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 2n0q0rm

trampek już oddał dwa głosy lol!
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38798
Registration date : 25/10/2010

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 21:46

Sir Nick napisał:
Trader 100 lat i 100% zysków rocznie Smile

Ale taki wynik to czy jest dobry zależy od kwoty zainwestowanego kapitału.
Np.  od miliona to byłby bardzo dobry wynik bo miesięcznie aż 10%,  powiedzmy na rękę bez podatku.

Ale gdyby wziąć kwotę np 2k to jakby niewiele. Zaledwie 200 zł miesięcznie.  Laughing

Dziwny relatywizm co nie?  

Możnaby się jedynie pocieszać tym,  że po roku,  dwóch,  pięciu,  w 10 -tym roku , byłoby to odpowiednio miesięcznie:
400 zł,  800 zł,  6,4k,  102,4k,

Żaden to biznes.  lol!


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Wto 08 Lis 2016, 21:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 21:50

Michu - spróbuj w realu choć 1 dzień zakończyć na plusie, a potem komentuj czy 100% rocznie to dużo czy mało Very Happy
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30154
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 21:51

kaczor napisał:
Sir Nick napisał:
dziadek napisał:
kaczor napisał:
dziadek napisał:
kaczor napisał:
Ten kto daje bany bez ostrzezenia moderuje na bardzo niskim poziomie Mad
...
A kto i komu daje bany bez ostrzeżenia???
a ja dostalem z partyzanta?jak sie rysunek nie podobal to mozna bylo powiedziec albo usunac a nie k**wa batem od razu jak minister Blaszczak Very Happy
...
Nic mi na ten temat nie wiadomo. Przypominam że każda ingerencja moderatora jest obowiązkowo zaznaczana! Evil or Very Mad  d......

Drogi Kaczorze, dostałeś bana za wszczynanie awantury (1 dzień na ochłonięcie).
Ja rozumiem, że wczorajszy dzień mógł przynieść straty, ale to nie powód by się później na kimś z forum wyżywać! Zaczynałeś atakować wszystkich na około jak berserker.
Takie zachowanie mi się nie podoba i będę go tępić o ile będę miał możliwości.
Anonimowo tego nie zrobiłem i była adnotacja zrobiona w Twoim liście z godziny 11.24 "Proszę nie wszczynaj awantur. Ban 1d. Sir Nick".

Masz problemy z czytaniem i rozumieniem prostego tekstu i emotikon, bo dla kazdego bylo wiadome ze to zarty procz Ciebie.
Jesli nie znasz znaczenia prostych emotikon i nie umiesz czytac z kontekstu to p ochuj sie za modowanie bierzesz?Zostan urzednikiem w ZUS bo do tego najwyrazniej masz zdolnosci.
Jak dla mnie to sie na maksa tylko osmieszyles, bo ja wczoraj akurat miales swietny nastroj i NIKOGO nie atakowalem, rownie dobrze osly powinien dostac za teksty o mojej matce ale wiadomo ze to byly jaja wiec nie mialem  zadnej pretensji.

Generalnei wiecej polotu ci zycze bo cos z tym ciezko u Ciebie. I jeszcze Ci przypomne ze zostales modem zamiast demokratycznie wybranego mnie i widac ze demokratyczny wybor bylby lepszy Very Happy


W sumie rozumiem jakbym bana dostal za ten obrazek z duza glowa, ale k**wa za cos czego nei zrobilem to juz jakis zart Laughing Laughing Laughing Laughing

ojcem zostaniesz Question

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Sir Nick
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Sir Nick


Liczba postów : 852
Age : 47
Registration date : 01/11/2010

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 21:53

kaczor napisał:
Sir Nick napisał:
dziadek napisał:
kaczor napisał:
dziadek napisał:
kaczor napisał:
Ten kto daje bany bez ostrzezenia moderuje na bardzo niskim poziomie Mad
...
A kto i komu daje bany bez ostrzeżenia???
a ja dostalem z partyzanta?jak sie rysunek nie podobal to mozna bylo powiedziec albo usunac a nie k**wa batem od razu jak minister Blaszczak Very Happy
...
Nic mi na ten temat nie wiadomo. Przypominam że każda ingerencja moderatora jest obowiązkowo zaznaczana! Evil or Very Mad  d......

Drogi Kaczorze, dostałeś bana za wszczynanie awantury (1 dzień na ochłonięcie).
Ja rozumiem, że wczorajszy dzień mógł przynieść straty, ale to nie powód by się później na kimś z forum wyżywać! Zaczynałeś atakować wszystkich na około jak berserker.
Takie zachowanie mi się nie podoba i będę go tępić o ile będę miał możliwości.
Anonimowo tego nie zrobiłem i była adnotacja zrobiona w Twoim liście z godziny 11.24 "Proszę nie wszczynaj awantur. Ban 1d. Sir Nick".

Masz problemy z czytaniem i rozumieniem prostego tekstu i emotikon, bo dla kazdego bylo wiadome ze to zarty procz Ciebie.
Jesli nie znasz znaczenia prostych emotikon i nie umiesz czytac z kontekstu to p ochuj sie za modowanie bierzesz?Zostan urzednikiem w ZUS bo do tego najwyrazniej masz zdolnosci.
Jak dla mnie to sie na maksa tylko osmieszyles, bo ja wczoraj akurat miales swietny nastroj i NIKOGO nie atakowalem, rownie dobrze osly powinien dostac za teksty o mojej matce ale wiadomo ze to byly jaja wiec nie mialem  zadnej pretensji.

Generalnei wiecej polotu ci zycze bo cos z tym ciezko u Ciebie. I jeszcze Ci przypomne ze zostales modem zamiast demokratycznie wybranego mnie i widac ze demokratyczny wybor bylby lepszy Very Happy


W sumie rozumiem jakbym bana dostal za ten obrazek z duza glowa, ale k**wa za cos czego nei zrobilem to juz jakis zart Laughing Laughing Laughing Laughing

Dostałeś bana właśnie za "obrazek z dużą głową" bo nie spodobał się paru osobom.
Nie znalazłem tam emotikon. Tekst był prostacki, a nie prosty.
Przyjmij karę na klatę, a nie wypłakuj się bo psujesz swój wizerunek twardziela.
Co z tego, że zostałeś demokratycznie wybrany (sam na Ciebie głosowałem) skoro nie miałeś odwagi by się wziąć za administrowanie.
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 21:58

MICHU napisał:
Sir Nick napisał:
Trader 100 lat i 100% zysków rocznie Smile

Ale taki wynik to czy jest dobry zależy od kwoty zainwestowanego kapitału.
Np.  od miliona to byłby bardzo dobry wynik bo miesięcznie aż 10%,  powiedzmy na rękę bez podatku.

Ale gdyby wziąć kwotę np 2k to jakby niewiele. Zaledwie 200 zł miesięcznie.  Laughing

Dziwny relatywizm co nie?  

Możnaby się jedynie pocieszać tym,  że po roku,  dwóch,  10 - ciu,  20 - stu... byłoby to odpowiednio miesięcznie:
400 zł,  800 zł,  2k, 4k.

Żaden to biznes.  lol!

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Xmn5n7

Laughing
Powrót do góry Go down
Sir Nick
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Sir Nick


Liczba postów : 852
Age : 47
Registration date : 01/11/2010

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 22:03

HIOB napisał:
OpCjOnEr napisał:
HIOB napisał:
forex napisał:
REALISTA napisał:
wiecie jaki największy szajs wymyśliła ludzkość ? to system operacyjny windows szczególnie ostatnia wersja 10. Myślę że w historii większego gówna człowiek nie wymyślił Evil or Very Mad
jestem śmierdzącym leniem, ale w końcu chyba zacznę sie ćwiczyć na linuksie Twisted Evil
Potwierdzam, Windows 10 jest beznadziejne. Jak była możliwość darmowego upgrade'u, to przeszedłem na 10-kę na kilku komputerach. Najpierw nawet wydawało mi się, że to była dobra decyzja, ale szybko odkryłem paskudną cechę tej wersji windows. Otóż 10-ka robi sobie aktualizacje kiedy jej pasuje, a najczęściej wtedy kiedy użytkownik potrzebuje pilnie coś zrobić. Aktualizacja na starszych maszynach wygląda tak, że komputer całkiem się przytyka - np. na reakcję po naciśnięciu klawisza trzeba czekać minutę. Dodajmy, że te aktualizacje są praktycznie codziennie. W praktyce na starszych maszynach nie da się pracować, więc z tym darmowym upgradem to był pic na wodę. Chcesz mieć normalnie działający komputer, to i tak musisz zainwestować w nowy, szybki sprzęt.

Mordowałem się może z miesiąc z 10-ką i w końcu nie wytrzymałem i zacząłem przechodzić na Linuxa. Znalazłem taką fajną dystrybucję, która bez problemu działa na słabszych maszynach. AntiX - u mnie bez problemu chodzi na lapku z 2009 r. z 1 GB RAM.

Ja mam jakiś łindołs XP i 20 letni komputer
Wszystkie nowinki i apgrejdy pierdoole
Program do drukarki od 15 lat woła o aktualizacje a ja odmawiam.
pierdoole ich
i dzięki temu śmigam .

To ty gawno pewnie robisz na tym compie, supportu nie ma juś dla XP

Mówią, ze nie ma ale raz na rok ten support jest, bardzo rzadko ale jest.
Ja man proste życie, zobacze mejle, strone www i wejde do banku.
Więcej mi nie trzeba.
Telefon tez mam prosty ,nowy- taki za 50zl, zadzwonie, wysle sms i styknie.

https://artykuly.softonic.pl/windows-xp-istnieje-sposob-by-wymusic-aktualizacje-bezpieczenstwa-nie-do-konca

"Według doniesień Betanews, aby odblokować aktualizacje dla systemu wystarczy stworzyć plik tekstowy z następującą treścią i zapisać go z rozszerzeniem .reg.

Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\WPA\PosReady] “Installed”=dword:00000001

Następnie trzeba go uruchomić i włączyć usługę Windows Update, gdzie pojawią się dostępne dla Windows XP aktualizacje. Ma to zapewnić systemowi wsparcie na kolejne 5 lat."

Oczywiście po tej zmianie system przestanie być legalny!
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28163
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 22:04

Sir Nick napisał:
kaczor napisał:
Sir Nick napisał:
dziadek napisał:
kaczor napisał:
dziadek napisał:
kaczor napisał:
Ten kto daje bany bez ostrzezenia moderuje na bardzo niskim poziomie Mad
...
A kto i komu daje bany bez ostrzeżenia???
a ja dostalem z partyzanta?jak sie rysunek nie podobal to mozna bylo powiedziec albo usunac a nie k**wa batem od razu jak minister Blaszczak Very Happy
...
Nic mi na ten temat nie wiadomo. Przypominam że każda ingerencja moderatora jest obowiązkowo zaznaczana! Evil or Very Mad  d......

Drogi Kaczorze, dostałeś bana za wszczynanie awantury (1 dzień na ochłonięcie).
Ja rozumiem, że wczorajszy dzień mógł przynieść straty, ale to nie powód by się później na kimś z forum wyżywać! Zaczynałeś atakować wszystkich na około jak berserker.
Takie zachowanie mi się nie podoba i będę go tępić o ile będę miał możliwości.
Anonimowo tego nie zrobiłem i była adnotacja zrobiona w Twoim liście z godziny 11.24 "Proszę nie wszczynaj awantur. Ban 1d. Sir Nick".

Masz problemy z czytaniem i rozumieniem prostego tekstu i emotikon, bo dla kazdego bylo wiadome ze to zarty procz Ciebie.
Jesli nie znasz znaczenia prostych emotikon i nie umiesz czytac z kontekstu to p ochuj sie za modowanie bierzesz?Zostan urzednikiem w ZUS bo do tego najwyrazniej masz zdolnosci.
Jak dla mnie to sie na maksa tylko osmieszyles, bo ja wczoraj akurat miales swietny nastroj i NIKOGO nie atakowalem, rownie dobrze osly powinien dostac za teksty o mojej matce ale wiadomo ze to byly jaja wiec nie mialem  zadnej pretensji.

Generalnei wiecej polotu ci zycze bo cos z tym ciezko u Ciebie. I jeszcze Ci przypomne ze zostales modem zamiast demokratycznie wybranego mnie i widac ze demokratyczny wybor bylby lepszy Very Happy


W sumie rozumiem jakbym bana dostal za ten obrazek z duza glowa, ale k**wa za cos czego nei zrobilem to juz jakis zart Laughing Laughing Laughing Laughing

Dostałeś bana właśnie za "obrazek z dużą głową" bo nie spodobał się paru osobom.
Nie znalazłem tam emotikon. Tekst był prostacki, a nie prosty.
Przyjmij karę na klatę, a nie wypłakuj się bo psujesz swój wizerunek twardziela.
Co z tego, że zostałeś demokratycznie wybrany (sam na Ciebie głosowałem) skoro nie miałeś odwagi by się wziąć za administrowanie.

Wilkami, wojnami, kryzysami,
Kredytami, szaleńcami za sterami,
Ruskami, żydami,
Gejami, brudasami,
Rękawami z asami,
Forami ze specami,
Nocami z babami z wąsami.


D.U.P.A. Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38798
Registration date : 25/10/2010

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 22:05

MICHU napisał:
Sir Nick napisał:
Trader 100 lat i 100% zysków rocznie Smile

Ale taki wynik to czy jest dobry zależy od kwoty zainwestowanego kapitału.
Np.  od miliona to byłby bardzo dobry wynik bo miesięcznie aż 10%,  powiedzmy na rękę bez podatku.

Ale gdyby wziąć kwotę np 2k to jakby niewiele. Zaledwie 200 zł miesięcznie.  Laughing

Dziwny relatywizm co nie?  

Możnaby się jedynie pocieszać tym,  że po roku,  dwóch,  pięciu,  w 10 -tym roku , byłoby to odpowiednio miesięcznie:
400 zł,  800 zł,  6,4k,  102,4k,

Żaden to biznes.  lol!

Betonowe_buty już poprawiłem. Laughing
Na piechotę liczę.

Od 2k w 10 roku jest 102,4 k miesięcznie uwzględniając płatności podatku.
Chyba że coś źle liczę bo coś za ogromna liczba się zrobiła. lol!
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30154
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 22:10


_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 22:25

MICHU napisał:
MICHU napisał:
Sir Nick napisał:
Trader 100 lat i 100% zysków rocznie Smile

Ale taki wynik to czy jest dobry zależy od kwoty zainwestowanego kapitału.
Np.  od miliona to byłby bardzo dobry wynik bo miesięcznie aż 10%,  powiedzmy na rękę bez podatku.

Ale gdyby wziąć kwotę np 2k to jakby niewiele. Zaledwie 200 zł miesięcznie.  Laughing

Dziwny relatywizm co nie?  

Możnaby się jedynie pocieszać tym,  że po roku,  dwóch,  pięciu,  w 10 -tym roku , byłoby to odpowiednio miesięcznie:
400 zł,  800 zł,  6,4k,  102,4k,

Żaden to biznes.  lol!

Betonowe_buty już poprawiłem.  Laughing
Na piechotę liczę.

Od 2k w 10 roku jest 102,4 k miesięcznie uwzględniając płatności podatku.
Chyba że coś źle liczę bo coś za ogromna liczba się zrobiła.  lol!

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 219td8h
podatki zjadły ponad polowe zyskow, dlatego omijanie podatkow jest takie opłacalne
ponad 5 mln do przodu What a Face
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38798
Registration date : 25/10/2010

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 22:28

betonowe_buty napisał:
MICHU napisał:
MICHU napisał:
Sir Nick napisał:
Trader 100 lat i 100% zysków rocznie Smile

Ale taki wynik to czy jest dobry zależy od kwoty zainwestowanego kapitału.
Np.  od miliona to byłby bardzo dobry wynik bo miesięcznie aż 10%,  powiedzmy na rękę bez podatku.

Ale gdyby wziąć kwotę np 2k to jakby niewiele. Zaledwie 200 zł miesięcznie.  Laughing

Dziwny relatywizm co nie?  

Możnaby się jedynie pocieszać tym,  że po roku,  dwóch,  pięciu,  w 10 -tym roku , byłoby to odpowiednio miesięcznie:
400 zł,  800 zł,  6,4k,  102,4k,

Żaden to biznes.  lol!

Betonowe_buty już poprawiłem.  Laughing
Na piechotę liczę.

Od 2k w 10 roku jest 102,4 k miesięcznie uwzględniając płatności podatku.
Chyba że coś źle liczę bo coś za ogromna liczba się zrobiła.  lol!

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 219td8h
podatki zjadły ponad polowe zyskow, dlatego omijanie podatkow jest takie opłacalne
ponad 4 mln do przodu What a Face

To wrzuć od 500k 10lat 10% dziennie.
Poczekam tyle ile trzeba będzie. lol!
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 22:33

http://forsal.pl/artykuly/991178,tiry-na-promy-rosja-chce-omijac-polske.html

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 22:34

MICHU napisał:
Pingwin

A Ty masz jakąś siostrę bliźniaczkę?  lol!

bliźniaczkę to nie, ale mam 6 sióstr.

a najsympatyczniejsza to by ci flaki nożem wypruła: clown

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 11rvg9l
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38798
Registration date : 25/10/2010

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 22:40

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
Pingwin

A Ty masz jakąś siostrę bliźniaczkę?  lol!

bliźniaczkę to nie, ale mam 6 sióstr.

a najsympatyczniejsza to by ci flaki nożem wypruła: clown

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 11rvg9l

A w życiu. Ładniejsza jest. lol!
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 23:03

delphia napisał:
Argos napisał:
a te gdyby przynajmniej nie sprobowal molestować to by byl pis-da
tu aż się prosi o molestowanie
UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Donald-trump-idzie-otoczony-mlodymi-i-pieknymi-kobietami-389408-article

aż chłopakom krawaty poszły w górę Laughing

Każda mega zajebista, pokazuje rękami że wsie jego. A ta blondyna po jego lewej najbliżej wygląda jak dawna Pamela z 30 lat temu.

Przy takich miliardach to lgną niczym muchy do gówna lol!
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 23:08

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 2h38osw


http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/wall-street-gielda-usa-sp500-wybory,168,0,2186408.html

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 23:13

Sir Nick napisał:
kaczor napisał:
Sir Nick napisał:
dziadek napisał:
kaczor napisał:
dziadek napisał:
kaczor napisał:
Ten kto daje bany bez ostrzezenia moderuje na bardzo niskim poziomie Mad
...
A kto i komu daje bany bez ostrzeżenia???
a ja dostalem z partyzanta?jak sie rysunek nie podobal to mozna bylo powiedziec albo usunac a nie k**wa batem od razu jak minister Blaszczak Very Happy
...
Nic mi na ten temat nie wiadomo. Przypominam że każda ingerencja moderatora jest obowiązkowo zaznaczana! Evil or Very Mad  d......

Drogi Kaczorze, dostałeś bana za wszczynanie awantury (1 dzień na ochłonięcie).
Ja rozumiem, że wczorajszy dzień mógł przynieść straty, ale to nie powód by się później na kimś z forum wyżywać! Zaczynałeś atakować wszystkich na około jak berserker.
Takie zachowanie mi się nie podoba i będę go tępić o ile będę miał możliwości.
Anonimowo tego nie zrobiłem i była adnotacja zrobiona w Twoim liście z godziny 11.24 "Proszę nie wszczynaj awantur. Ban 1d. Sir Nick".

Masz problemy z czytaniem i rozumieniem prostego tekstu i emotikon, bo dla kazdego bylo wiadome ze to zarty procz Ciebie.
Jesli nie znasz znaczenia prostych emotikon i nie umiesz czytac z kontekstu to p ochuj sie za modowanie bierzesz?Zostan urzednikiem w ZUS bo do tego najwyrazniej masz zdolnosci.
Jak dla mnie to sie na maksa tylko osmieszyles, bo ja wczoraj akurat miales swietny nastroj i NIKOGO nie atakowalem, rownie dobrze osly powinien dostac za teksty o mojej matce ale wiadomo ze to byly jaja wiec nie mialem  zadnej pretensji.

Generalnei wiecej polotu ci zycze bo cos z tym ciezko u Ciebie. I jeszcze Ci przypomne ze zostales modem zamiast demokratycznie wybranego mnie i widac ze demokratyczny wybor bylby lepszy Very Happy


W sumie rozumiem jakbym bana dostal za ten obrazek z duza glowa, ale k**wa za cos czego nei zrobilem to juz jakis zart Laughing Laughing Laughing Laughing

Dostałeś bana właśnie za "obrazek z dużą głową" bo nie spodobał się paru osobom.
Nie znalazłem tam emotikon. Tekst był prostacki, a nie prosty.
Przyjmij karę na klatę, a nie wypłakuj się bo psujesz swój wizerunek twardziela.
Co z tego, że zostałeś demokratycznie wybrany (sam na Ciebie głosowałem) skoro nie miałeś odwagi by się wziąć za administrowanie.

Jak nie mialem odwagi?Przeklamujesz fakty, nie mialem takiej mozliwosci ,wiec z laski swojej nie mijaj sie z prawda.
Nie wyplakuje sie tylko zadalem pytanie prosze tez o ujawnienie ksyw donosicieli, bo jak ktos robi cos takiego to na bank ma ubeckie korzenie Very Happy
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 23:15

hooj z pokemonami- idę w słomę
jutro rano będę bogatszy................o nowe doświadczenia
dobranoc
geek
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 23:18

da się zauwazyc ze tramp nosi marynarki wielkie jak worki, nawet napisali o tym w Financial Times


Donald Trump’s bad case of big suit syndrome SYNDROM WIELKIEJ MARYNARY
Could the presidential hopeful’s particular brand of bad clothes work beautifully for him? Robert Armstrong

Donald Trump’s clothes do not fit him. This fact has not been widely noticed, which is unsurprising. In a fight for attention, his outfit was always going to come in a distant fourth, behind his bouffant, his spray tan, and whatever last tumbled out of his mouth.


Yet the clothes reward study. The shoulders of his suits are too wide by at least a size, and slump over to the side. The jackets are a solid inch too long, and billow. The trousers, through bagginess, manage to look worn out, though they are not.

Slipshod sizing does not prove that Trump is poorly dressed. For there are good clothes and bad clothes, and then there are clothes well and badly worn, which are something else altogether. The two distinctions overlap, in fact, rendering four possible modes of dress.

Good/well-worn clothes are attractive, well-fitting and carried off with verve. Then there is bad/well-worn: ugly or ill-fitting clothes that nonetheless project the desired image. A familiar mixture of money, vanity and sartorial incompetence generates good/badly worn clothes. Bad/badly worn is more familiar still, and is just what the name says it is.

Keeping the discussion political, Ronald Reagan is a prime example of good/well-worn. There is a famous portrait of the former president on the White House colonnade in a brown suit. Brown suits are, traditionally, something of a joke. Looking at this one on Reagan — with a white shirt, a dark green tie, and glistening brown shoes — I have a powerful urge to own one just like it. Reagan knew how to wear a suit to accentuate his height and leanness without looking forced or pretentious. It is a trick that the current president emulates.

Hillary Clinton, surprisingly, may also fit best in the good/well-worn box. After a long career marked by some shocking failures of dress, she has settled down. Her clothes are well-tailored and offset her fundamentally awkward presence with simple designs and strong colours. She will never look great, but after decades in front of the camera she picks clothes that help her look as good as she possibly can.

Reagan’s friend and political adversary, Tip O’Neill, was a perfect case of bad/well-worn. The house speaker tended to look like a load of unironed laundry — and this contributed to his presence rather than detracting from it. In a 1976 portrait of O’Neill by Richard Avedon, his plaid suit combines hollow-looking shoulders with snugness across the midsection. The collar fails to lie flat at the back of the neck. Just enough of his trousers are visible to reveal they are too tight. He looks wonderful. The offness of the suit conveys substance and humanity, and matches an equally rumpled but serious expression. In his own way, he knew how to wear clothes.

In politics, nice clothes are rarely combined with a failed personal style. The effect of good/badly worn clothes would be political poison. Wearing good clothes without élan is to be instantaneously revealed as humourless and self-deluding. Good/badly worn clothes are found in the highest density on Wall Street, where custom suits and beautiful Hermčs ties sit dispiritedly on men who would only look at home in a lacrosse uniform. A politician who fell into a similar trap would soon be looking for a different profession.

Finally, bad/badly worn: here sits Bernie Sanders, in a frumpy suit, a button collar and an indifferent tie, badly dressed and with an academic physical presentation. There is no shame in this category when you mean to be in it. Sanders has no style, and dares you to make an issue of it, because it is his principles that matter. (It is tempting, and quite wrong, to suggest that total indifference is a style in itself, as anyone who has spent time in academia can attest.)

So, is Trump a bad/well-worn dresser or a bad/badly worn one? It is hard to say. He may go to a tailor perfectly capable of cutting him a suit that fits, if broader shoulders and fuller pants were not requested specially. Maybe Trump has found that his particular brand of bad clothes works beautifully for him. There is no doubting that his total image has succeeded spectacularly in its own vulgar terms. Alternatively, his undoubtedly expensive tailor may be making a fool of his client by playing to his bloated sense of self.

Trump’s politics are bearable only if he does not mean all the awful nonsense he says. His clothes are the opposite: they are admirable only if he means them to be every bit as awful as they are.

Robert Armstrong is head of the FT’s Lex
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 23:27

The first exit polls are out: 44% favorable rating of Clinton, 37% for Trump

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

pozamiatane
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptyWto 08 Lis 2016, 23:56

betonowe_buty napisał:
MICHU napisał:
MICHU napisał:
Sir Nick napisał:
Trader 100 lat i 100% zysków rocznie Smile

Ale taki wynik to czy jest dobry zależy od kwoty zainwestowanego kapitału.
Np.  od miliona to byłby bardzo dobry wynik bo miesięcznie aż 10%,  powiedzmy na rękę bez podatku.

Ale gdyby wziąć kwotę np 2k to jakby niewiele. Zaledwie 200 zł miesięcznie.  Laughing

Dziwny relatywizm co nie?  

Możnaby się jedynie pocieszać tym,  że po roku,  dwóch,  pięciu,  w 10 -tym roku , byłoby to odpowiednio miesięcznie:
400 zł,  800 zł,  6,4k,  102,4k,

Żaden to biznes.  lol!

Betonowe_buty już poprawiłem.  Laughing
Na piechotę liczę.

Od 2k w 10 roku jest 102,4 k miesięcznie uwzględniając płatności podatku.
Chyba że coś źle liczę bo coś za ogromna liczba się zrobiła.  lol!

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 219td8h
podatki zjadły ponad polowe zyskow, dlatego omijanie podatkow jest takie opłacalne
ponad 5 mln do przodu What a Face

podatki zjadły ponad polowe zyskow????
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24647
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptySro 09 Lis 2016, 00:11

Laughing
http://telewizjarepublika.pl/maszyny-do-glosowania-w-pensylwanii-nie-pozwalaja-oddac-glosu-na-trumpa,40406.html
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptySro 09 Lis 2016, 00:23

thorgall napisał:
Laughing  
http://telewizjarepublika.pl/maszyny-do-glosowania-w-pensylwanii-nie-pozwalaja-oddac-glosu-na-trumpa,40406.html
...
Może być też sporo głosów nieważnych affraid  Amerykanie, naród ciemny (dosłownie) może głosować na Donalda Tuska, polityka znanego i cenionego zamiast na Donalda Trumpa Laughing lol!
Część elektoratu, zwłaszcza w wielkich aglomeracjach tradycyjnie zagłosuje na PSL Wink

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 EmptySro 09 Lis 2016, 00:28


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 08 11 2016 r.   UFO  08 11  2016 r. - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 08 11 2016 r.
Powrót do góry 
Strona 8 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» UFO - 27 01 2016 r.
» UFO - 15 02 2016 r.
» UFO - 24 03 2016 r.
» UFO - 13 04 2016 r.
» UFO - 04 05 2016 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: