Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra

IndeksIndeks  PortalePortale  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

UFO 02 01 2017 r.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
betonowe_buty

Liczba postów : 15784
Registration date : 02/10/2007

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 09:08

u brokera cos się pojebalo,
nie zamyka ani TP, a ni z ręki
a było 11.582

Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Pon 02 Sty 2017, 09:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K

Liczba postów : 13819
Registration date : 29/01/2008

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 09:09

ten rok zapowiada się naprawdę dobrze w gospodarce. To oczywiście oznacza iż PiSfarciarze nadal będą podejmowac działania które finalnie zaowocują "wariantem greckim"

Warszawa, 02.01.2017 (ISBnews) - Wskaźnik Menadżerów Logistyki Markit PMI polskiego sektora przemysłowego wzrósł do 54,3 pkt w grudniu br. z 51,9 pkt zanotowanych przed miesiącem, poinformowała firma Markit, specjalistyczny dostawca badań gospodarczych.
Konsensus rynkowy wynosił 52,2 pkt.

Wartość wskaźnika wynosząca ponad 50 pkt oznacza wzrost aktywności przemysłowej, a poniżej tego progu - spadek aktywności.

"W grudniu wskaźnik PMI utrzymał się powyżej neutralnego progu 50 dwudziesty siódmy miesiąc z rzędu, wskazując na poprawę warunków gospodarczych w polskim sektorze przemysłowym. Ponadto, wzrósł z najniższego poziomu od 25 miesięcy odnotowanego w październiku (50,2) do 54,3, wykazując najszybsze ogólne tempo wzrostu w sektorze od lipca 2015 " - czytamy w komunikacie.

Grudniową poprawę koniunktury odzwierciedlały wszystkie subindeksy: produkcja, nowe zamówienia, poziom zatrudnienia, czas dostaw oraz poziom zapasów pozycji zakupionych, głosi raport.

Markit zwrócił też uwagę, że w grudniu liczba nowych zamówień zwiększała się w najszybszym tempie od marca, a eksport wzrósł pierwszy raz od września, zwiększony napływ nowych zleceń oraz gwałtowny spadek zaległości produkcyjnych poskutkowały najszybszym wzrostem wielkości produkcji od czerwca 2015. Ponadto średnie koszty produkcji zwiększyły się w najszybszym tempie od stycznia 2012 roku, co zmusiło polskich producentów do najgwałtowniejszej podwyżki cen od kwietnia 2011 roku.

"Rok 2016 zakończył się bardzo dobrze dla polskiego sektora przemysłowego. Grudniowe dane wykazały wzrost wielkości produkcji, poziomu zatrudnienia oraz liczby nowych zamówień. Najnowsze prognozy IHS Markit przewidują, że do stycznia 2017 ekspansja produkcji przemysłowej r/r osiągnie próg 8%. Oznaczałoby to najsilniejszy wzrost od początku 2015. W grudniu koszty produkcji wciąż rosły, a 14,5- punktowy skok Wskaźnika Kosztów Produkcji zaobserwowany na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy był bezprecedensowy w historii badań" - powiedział starszy ekonomista IHS Markit i autor raportu Trevor Balchin, cytowany w komunikacie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

Liczba postów : 22025
Registration date : 03/09/2007

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 09:13

betonowe_buty napisał:

a było 11.582
płynność ...nie gara londynek, cuda są od rana
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
betonowe_buty

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 09:14

OpCjOnEr napisał:

UK i Luxemburg 0,8 Shocked   to sporo

Ciekawe jak wyglądają statystyki wypadkowe dla tych krajów.

w UK jest przekonanie, ze wypijasz 4 piwa i jedziesz, wypadkow tam nie widziałem, piesi mogą przechodzić na czerwonym swietle jeśli nic nie jedzie,
biora się za kierowcow, żeby uważali tez na rowerzystow, bo tam cykliści zasuwają po bus-pasie.
wypadkow nie widziałem ale ogladalem "angielska drogowke" w tv i rzucilo mi się w oczy, ze niektórzy kierowcy, którzy popełnili wykroczenie strasznie się kloca z policjantami. te gadki o tym, ze Angole to flegma sa mocno przesadzone, może dotyczy gości w cylindrach, a ogolnie sa często agresywni i latwo się wqurwiaja.
Powrót do góry Go down
betonowe_buty

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 09:24

zrealizowali TP 8-10 minut po czasie, mi wychodzi ze z 20 minut po czasie
z korzystniejsza cena dla mnie
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

Liczba postów : 10054
Registration date : 20/11/2007

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 09:26

http://niewygodne.info.pl/artykul7/03512-Najdrozsza-autostrada-bedzie-jeszcze-drozsza.htm

" Umowa między Stalexportem a państwem polskim jest oczywiście tajna, a Emil Wąsacz - którą ją podpisywał - jest dziś... prezesem Stalexportu."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kaczor

Liczba postów : 19436
Registration date : 06/05/2009

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 09:27

opcjoner z dupy jest ten twoj pomysl z videoalkomatem, dlaczego wiekszosc niepijacych kierowcow ma placic za tych pijacych?
Poza tym samo jezdzenie po pijaku powinno byc legalne, ale wyciagane surowe konsekwencje jak ktos spowoduje wypadek.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 09:31

barany napisał:
EFEKT STYCZNIA Very Happy
jak u nas tak ma wyglądać efekt stycznia to marnie to wygląda
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 09:35

delphia napisał:
ten rok zapowiada się naprawdę dobrze w gospodarce. To oczywiście oznacza iż PiSfarciarze nadal będą podejmowac działania które finalnie zaowocują "wariantem greckim"

Warszawa, 02.01.2017 (ISBnews) - Wskaźnik Menadżerów Logistyki Markit PMI polskiego sektora przemysłowego wzrósł do 54,3 pkt w grudniu br. z 51,9 pkt zanotowanych przed miesiącem, poinformowała firma Markit, specjalistyczny dostawca badań gospodarczych.
Konsensus rynkowy wynosił 52,2 pkt.

Wartość wskaźnika wynosząca ponad 50 pkt oznacza wzrost aktywności przemysłowej, a poniżej tego progu - spadek aktywności.

"W grudniu wskaźnik PMI utrzymał się powyżej neutralnego progu 50 dwudziesty siódmy miesiąc z rzędu, wskazując na poprawę warunków gospodarczych w polskim sektorze przemysłowym. Ponadto, wzrósł z najniższego poziomu od 25 miesięcy odnotowanego w październiku (50,2) do 54,3, wykazując najszybsze ogólne tempo wzrostu w sektorze od lipca 2015 " - czytamy w komunikacie.

Grudniową poprawę koniunktury odzwierciedlały wszystkie subindeksy: produkcja, nowe zamówienia, poziom zatrudnienia, czas dostaw oraz poziom zapasów pozycji zakupionych, głosi raport.

Markit zwrócił też uwagę, że w grudniu liczba nowych zamówień zwiększała się w najszybszym tempie od marca, a eksport wzrósł pierwszy raz od września, zwiększony napływ nowych zleceń oraz gwałtowny spadek zaległości produkcyjnych poskutkowały najszybszym wzrostem wielkości produkcji od czerwca 2015. Ponadto średnie koszty produkcji zwiększyły się w najszybszym tempie od stycznia 2012 roku, co zmusiło polskich producentów do najgwałtowniejszej podwyżki cen od kwietnia 2011 roku.

"Rok 2016 zakończył się bardzo dobrze dla polskiego sektora przemysłowego. Grudniowe dane wykazały wzrost wielkości produkcji, poziomu zatrudnienia oraz liczby nowych zamówień. Najnowsze prognozy IHS Markit przewidują, że do stycznia 2017 ekspansja produkcji przemysłowej r/r osiągnie próg 8%. Oznaczałoby to najsilniejszy wzrost od początku 2015. W grudniu koszty produkcji wciąż rosły, a 14,5- punktowy skok Wskaźnika Kosztów Produkcji zaobserwowany na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy był bezprecedensowy w historii badań" - powiedział starszy ekonomista IHS Markit i autor raportu Trevor Balchin, cytowany w komunikacie.
a to nie jest taki efekt końca roku ? czyli robienie kosztów jeszcze przed 2017 rokiem ? scratch
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

Liczba postów : 25162
Registration date : 25/10/2010

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 09:36

Budzę się,  pacze ale KOORBA na daxie.  lol!

Shot sprzed 3 tygodni.

dobryżart dobryżart dobryżart

lol! lol! lol! lol! lol!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Małolat

Liczba postów : 11115
Registration date : 29/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 10:05

REALISTA napisał:
barany napisał:
EFEKT STYCZNIA Very Happy
jak u nas tak ma wyglądać efekt stycznia to marnie to wygląda
wszedzie było Fuckformation.
tylko milionerzy bulionerzy szorcą
w dniu zaprzysieżenia Trummpa mają oficjalne powiesić miśka
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 10:40

Żeby nie było. Stwierdzić trzeba, że chłopaki ładnie się poubierali. Laughing

lol!  lol!  lol!  lol!  lol!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 11:41

betonowe_buty napisał:

a było 11.582

Rachunki demo mają z założenia ograniczoną funkcjonalność. Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
spacerolog

Liczba postów : 2066
Registration date : 28/12/2012

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 11:45

Moim zdaniem HELMUT KAPUTT !
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Janko Traderroo

Liczba postów : 4048
Registration date : 08/07/2009

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 11:48

SYLWESTER napisał:
http://niewygodne.info.pl/artykul7/03512-Najdrozsza-autostrada-bedzie-jeszcze-drozsza.htm

" Umowa między Stalexportem a państwem polskim jest oczywiście tajna, a Emil Wąsacz - którą ją podpisywał - jest dziś... prezesem Stalexportu."

Z tanieje gdy Białoruś przejdzie na stronę UE, wtedy zrobią linię Berlin-Mińsk i będzie taniej co by siła robocza ze wschodu miała niższe koszty dojazdu do arbajtu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 11:56

spacerolog napisał:
Moim zdaniem HELMUT KAPUTT !

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sir Nick
MOD
MOD

Liczba postów : 568
Registration date : 01/11/2010

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 13:46

OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
Opcjoner gada głupoty.
Ja jak wypiję to lepiej mi się prowadzi i jakoś wypadku nie spowodowałem.
Tak samo z bronią. Mam nielegalną i jakoś nie strzelam do przechodniów jak jadę samochodem podpity.

To gdy spowodujesz i cię zamkną do pierdla to się ogarniesz. Statystycznie szanse kilqkrotnie wyższe niż na trzeźwo więc kwestia czasu...

Takie pierdolenie pijackie, jak się może lepiej prowadzić gdy masz wolniejszy reflex i zaburzoną percepcję? Wszyscy naukowcy jednomyślnie są na całym świecie co do tego zgodni, że alkohol znacząco obniża sprawność psychomotoryczną. Zostało to udowodnione naukowo i nie słyszałem kogokolwiek aby próbował podważyć ten niezbity fakt oprócz własnie pijaqw jak ty Basketball

Widzę, że argumenty innych Cię nie przekonują - Ty wiesz i tak swoje. Smile

Ludzie po kielichu w większości przypadków jadą ostrożniej niż Ci trzeźwi.
Refleks mają mniejszy, ale jadą zgodnie z przepisami. To Ci trzeźwi jadą 100km/h przez teren zabudowany bo "mają refleks".

Nie wierzysz to spytaj dowolnego policjanta z drogówki kogo typują do kontroli w nocy - tego co jedzie grzecznie z przepisami, czy tego co przekracza dozwoloną prędkość (w granicach rozsądku).

To jest tak jak z bronią - ludzie z legalną bronią popełniają mniej przestępstw.
Ty myślisz, że każdy by do siebie strzelał - ja jestem pewien, że liczba agresywnych ludzi by się zmniejszyła (teraz bezkarkowiec jest pewien, że nikt mu nie podskoczy, gdy broń będzie dostępna nagle każdy łagodnieje...)

Na pijackich melinach ciągle dochodzi do nożowych rozpraw, a jednak nie jesteś za ograniczeniem dostępu do noży.

Zresztą kałach kosztuje około 3.000zł więc żule ich nie kupią bo policz ile za to można kupić taniego wina. ;-)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sir Nick
MOD
MOD

Liczba postów : 568
Registration date : 01/11/2010

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 13:51

W Nowym Roku życzę wszystkim zdrowia, szczęścia i duuuuużej "belki" do opłacenia w roku następnym.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
gumbas

Liczba postów : 5095
Registration date : 19/09/2008

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 14:02

Sir Nick napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
Opcjoner gada głupoty.
Tak samo z bronią. Mam nielegalną i jakoś nie strzelam do przechodniów jak jadę samochodem podpity.

To gdy spowodujesz i cię zamkną do pierdla to się ogarniesz. Statystycznie szanse kilqkrotnie wyższe niż na trzeźwo więc kwestia czasu...

Takie pierdolenie pijackie, jak się może lepiej prowadzić gdy masz wolniejszy reflex i zaburzoną percepcję? Wszyscy naukowcy jednomyślnie są na całym świecie co do tego zgodni, że alkohol znacząco obniża sprawność psychomotoryczną. Zostało to udowodnione naukowo i nie słyszałem kogokolwiek aby próbował podważyć ten niezbity fakt oprócz własnie pijaqw jak ty Basketball

Refleks mają mniejszy, ale jadą zgodnie z przepisami. To Ci trzeźwi jadą 100km/h przez teren zabudowany bo "mają refleks".

Nie wierzysz to spytaj dowolnego policjanta z drogówki kogo typują do kontroli w nocy - tego co jedzie grzecznie z przepisami, czy tego co przekracza dozwoloną prędkość (w granicach rozsądku).

To jest tak jak z bronią - ludzie z legalną bronią popełniają mniej przestępstw.
Ty myślisz, że każdy by do siebie strzelał - ja jestem pewien, że liczba agresywnych ludzi by się zmniejszyła (teraz bezkarkowiec jest pewien, że nikt mu nie podskoczy, gdy broń będzie dostępna nagle każdy łagodnieje...)

Na pijackich melinach ciągle dochodzi do nożowych rozpraw, a jednak nie jesteś za ograniczeniem dostępu do noży.

Zresztą kałach kosztuje około 3.000zł więc żule ich nie kupią bo policz ile za to można kupić taniego wina. ;-)

Dla mnie to jest plus za bronią dla wszystkich że połowa tępych karków zostałaby już odstrzelona w pierwszym roku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
zibi
S I L V E R TRADER
S I L V E R      TRADER

Liczba postów : 17858
Registration date : 22/05/2008

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 14:09

http://www.tvn24.pl/ryszard-petru-wjechal-za-granice-nowoczesna-tlumaczy,703930,s.html
Żonka będzie zaskoczona :-)

ojebie go z majątku jak brojlera :-)
Powrót do góry Go down
zibi
S I L V E R TRADER
S I L V E R      TRADER

Liczba postów : 17858
Registration date : 22/05/2008

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 14:10

http://www.tvn24.pl/ryszard-petru-wjechal-za-granice-nowoczesna-tlumaczy,703930,s.html
Żonka będzie zaskoczona :-)

ojebie go z majątku jak brojlera :-)
Powrót do góry Go down
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 14:10

Sir Nick napisał:
W Nowym Roku życzę wszystkim zdrowia, szczęścia i duuuuużej "belki" do opłacenia w roku następnym.

Tak myślisz?
Że do końca roku zdążę w swoim Dzienniczku odnotować 18 mld?

Optymista. Laughing

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kaczor

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 14:13

gumbas napisał:
Sir Nick napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
Opcjoner gada głupoty.

Dla mnie to jest plus za bronią dla wszystkich że połowa tępych karków zostałaby już odstrzelona w pierwszym roku.

Akurat kark jakby byl na cyklu z trena i tescia to by na miasto wyszedl z giwera i pol rynku odjebal jakby mu siadlo na glowe Very Happy
Nie to ze jestem przeciw broni ale akurat karki sa malo grozne, sa tylko napakowani i nie umieja sie bic a tak z gnatem to jzu zagrozenie powazniejsze Smile

Powszechne posaidanie broni an bank by zwiekszylo liczbe trupow, ale glownym argumentem jest tutaj wolnosc posiadania a nie to czy i jak sie beda ludzie zabijac.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Laik

Liczba postów : 1736
Registration date : 28/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 14:19

Czołem all Smile

Wszystkiego najlepszego w roku 2017 - czyli czytaj samych zysków na GPW

Dla mnie rok 2016 był wyjątkowo łaskawy i dobry na giełdzie. Strategia z akcjami okazała się bardzo intratna - głównie za sprawą JSW. Same kontrakty to niewielki plus co przy strategii zabezpieczenia portwela akcji też uważam za dobry wyczyn. W drugiej części grudnia to już tylko liczyłem w arkuszu excela aby odpowiednio zaksięgować PIT za 2016 i wyszło niemal idealnie. Chyba pierwszy raz w swojej historii z giełdą do samego końca miałem z góry ustaloną strategie której trzymałem się przez cały rok. Tym samym czuję komfort psychiczny i fizyczny bo pozwalało mi to praktycznie przez cały rok patrzeć na notowania bez większych emocji i często odpuszczać żmudną i przyznam, że bezsensowną obserwacje rynku.
Tym samym praktycznie niemal od nowa będę budował portwel na 2017 rok. Już w połowie listopada wybrałem 5 spółek których kursy obserwuję i notuję zachowanie. Nie spieszę się więc poczekam na rozwój sytuacji. Lampką ostrzegawczą są oczywiście Stany gdzie indeksy są na rekordach oraz polityka. Jednak nasze kasyno jest specyficzne więc nie mam wątpliwości, że 2017 będzie rokiem traderów i wielkich możliwości. Dla jednych będzie fortuna dla innych bankructwo.

Pozdrawiam i życzę właściwych pozycji Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
delphia
U F O A N A L I T Y K

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 14:31

kaczor napisał:
gumbas napisał:
Sir Nick napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
Opcjoner gada głupoty.

Akurat kark jakby byl na cyklu z trena i tescia to by na miasto wyszedl z giwera i pol rynku odjebal jakby mu siadlo na glowe Very Happy
Nie to ze jestem przeciw broni ale akurat karki sa malo grozne, sa tylko napakowani i nie umieja sie bic a tak z gnatem to jzu zagrozenie powazniejsze Smile

Powszechne posaidanie broni an bank by zwiekszylo liczbe trupow, ale glownym argumentem jest tutaj wolnosc posiadania a nie to czy i jak sie beda ludzie zabijac.

tak się składa że jak dotąd to właśnie karki z grup przestępczych posiadłay/ją broń. Oczywiście nielegalnie. Owszem były krwawe jatki ale raczej związane z porachunkami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator

Liczba postów : 5446
Registration date : 30/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 14:41

Dzięki za życzenia od wszystkich!

Również życzę wszystkim Ufokom z rodzinami aby Nowy Rok był pełen pozytywnych zdarzeń, i abyśmy wszyscy żyli zdrowo i szczęśliwie cheers
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 14:47

Laik napisał:
Czołem all Smile

Dla mnie rok 2016 był wyjątkowo łaskawy i dobry na giełdzie. Strategia z akcjami okazała się bardzo intratna - głównie za sprawą JSW. Same kontrakty to niewielki plus co przy strategii zabezpieczenia portwela akcji też uważam za dobry wyczyn. W drugiej części grudnia to już tylko liczyłem w arkuszu excela aby odpowiednio zaksięgować PIT za 2016 i wyszło niemal idealnie. Chyba pierwszy raz w swojej historii z giełdą do samego końca miałem z góry ustaloną strategie której trzymałem się przez cały rok. Tym samym czuję komfort psychiczny i fizyczny bo pozwalało mi to praktycznie przez cały rok patrzeć na notowania bez większych emocji i często odpuszczać żmudną i przyznam, że bezsensowną obserwacje rynku.
Tym samym praktycznie niemal od nowa będę budował portwel na 2017 rok. Już w połowie listopada wybrałem 5 spółek których kursy obserwuję i notuję zachowanie. Nie spieszę się więc poczekam na rozwój sytuacji. Lampką ostrzegawczą są oczywiście Stany gdzie indeksy są na rekordach oraz polityka. Jednak nasze kasyno jest specyficzne więc nie mam wątpliwości, że 2017 będzie rokiem traderów i wielkich możliwości. Dla jednych będzie fortuna dla innych bankructwo.

Dziękuję za życzenia i z wzajemnością Duuużo Zdrowia a na drugim miejscu kasy Laughing

P.S. przepraszam, że zwracam uwagę, ale mam na tym punkcie lekkiego hopla . Po raz kolejny robisz błąd : "portfel" , Embarassed
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kaczor

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 14:48

delphia napisał:
kaczor napisał:
gumbas napisał:
Sir Nick napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
Opcjoner gada głupoty.

tak się składa że jak dotąd to właśnie karki z grup przestępczych posiadłay/ją broń. Oczywiście nielegalnie. Owszem były krwawe jatki ale raczej związane z porachunkami.
Raczej kibice pilkarscy w zorganizowanych grupach przestepczych Very Happy

Wiekszosc sterydowcow nei ma nic wspolnego z mafia.
Malo ktory sterydowiec to gangusy, ale wiekszosc gangusow to sterydy.
BTW Ci chudzi sa najgorsi, jesli widziales Pitbulla to zrozumiesz Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
delphia
U F O A N A L I T Y K

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 15:04

statystyki przestępstw z użyciem broni (nie tylko palnej) z ostatnich kilku lat. Nie wygląda to źle tzn wychodzi że żyjemy w stosunkowo bezpiecznym kraju

http://statystyka.policja.pl/st/wybrane-statystyki/bron/bron-przestepstwa/50844,Przestepstwa-przy-uzyciu-broni.html
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
HIOB

Liczba postów : 1917
Registration date : 01/02/2008

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 15:04

Mydełko biały jeleń
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 15:09

HIOB napisał:
Mydełko biały jeleń
kozie jest dobre

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

Liczba postów : 19588
Registration date : 08/07/2008

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 15:10

Laik napisał:
Czołem all Smile

Mógłbyś koledze ujawnić te 5 spółek. Twisted Evil
Jak zapewne wiesz, na rynku akcyjnym nie jesteśmy przeciwnikami. To nie konie ani forex. Laughing
Wspólnymi siłami możemy podnieść kurs. Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 15:13

Panowie, całkowicie LEGALNIE, można nosić i używać broni czarnoprochowej. Jest to jednak broń w rozumieniu ustawy, i trzeba się ściśle stosować do jej zapisów. Np. postrzelanie na wiwat w Sylwestra skończy się sprawą karną, tak samo jazda z nią środkami komunikacji publicznej (pociąg, autobusy) czy noszenie jej na zgromadzeniach, jest surowo zabronione i karane więzieniem.
To że jest to broń bez pozwolenia (ponieważ nie nadaje się zbytnio do napadów ani zastosowań do bandyckich porachunków) nie znaczy że jest mniej groźna. Odwrotnie, zdecydowanie lepiej zarobić kulkę z normalnej broni ostrej, gdyż tam pocisk jest zaprojektowany tak aby przelecieć na wylot robiąc jak najmniej szkód (czyli przestrzelenie obok serca zwykle nie jest śmiertelne), natomiast broń czarnoprochowa ma większe działanie niszczące. Do obrony domu bardzo dobry sprzęt. Koszt z sejfem, prochem, europejską kartą broni (by legalnie kupować proch) zmieści się w 3k. Wypadku śmiertelnego albo zabójstwa z użyciem tej broni nie było albo o takim nie słyszałem. Mimo iż tej broni jest w Polsce kilkaset tysięcy sztuk i ciągle przybywa, bo jest legalna.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 15:14

HIOB napisał:
Mydełko biały jeleń

Mydełko Fa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 15:17

żniwa przesunięte o jeden dzień; łapać SS, szczególnie na zachodzie i nie lękać się !!! z tego wyciągania za uszy bedzie taka zjeba, jaka sie prawdziwym fizjonomom nie śniła
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 15:20

thorgall napisał:
Laik napisał:
Czołem all Smile

Jak zapewne wiesz, na rynku akcyjnym nie jesteśmy przeciwnikami. To nie konie ani forex. Laughing

nadal nie otrzymałem od Ciebie numeru konta do przelewów na zakup jednostek uczestnictwa w funduszu HIPERGAMMA
P.S. to jest fundusz zamknięty dla elyty czy otwarty dla plebsu ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 15:21

"Zaraz Miszaty przyniesie kompot i rozkręcimy impreze"

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Laik

Liczba postów : 1736
Registration date : 28/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 15:22

thorgall napisał:
Laik napisał:
Czołem all Smile

Jasne. Zresztą m.in. Indiana o nich pisał: PGE, TPE, ENEA, ENERGA i JSW.
Chyba dużo inwestorów widzi potencjał i skalę przeceny wiec wcześniej czy później mocniej się zaangażują. Ja jeszcze obserwuje i szukam informacji bo mam duże wątpliwości co do efektu stycznia w którym statycznie słabo mi idzie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 15:23

bounce lol! doping doping doping lecimy

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
delphia
U F O A N A L I T Y K

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 15:25

czego to ludzie nie wymyślą Laughing

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

Liczba postów : 19588
Registration date : 08/07/2008

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 15:34

Laik napisał:
thorgall napisał:
Laik napisał:
Czołem all Smile

Jasne. Zresztą m.in. Indiana o nich pisał: PGE, TPE, ENEA, ENERGA i JSW.
Chyba dużo inwestorów widzi potencjał i skalę przeceny wiec wcześniej czy później mocniej się zaangażują. Ja jeszcze obserwuje i szukam informacji bo mam duże wątpliwości co do efektu stycznia w którym statycznie słabo mi idzie.

dziękuję
muszę pośledzić
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Janko Traderroo

Liczba postów : 4048
Registration date : 08/07/2009

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 15:38

delphia napisał:
czego to ludzie nie wymyślą Laughing

Ale takie próby "głębokiego gardła" to powinno przed ślubem, a nie po. Teraz to już facet przepadł w butach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aligator

Liczba postów : 7297
Registration date : 21/08/2008

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 15:48

Realista bez broni na rynku?
https://www.gunworld.com.au/handguns-for-sale

Ostatnio zmieniony przez Aligator dnia Pon 02 Sty 2017, 15:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aligator

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 15:50

https://www.gunworld.com.au/sti-dvc-open-38-super-50in-chromed-gwa

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 15:56

Thorgall, Laik:
Dzisiaj czaję się na BOŚ-ia (cholera odleciał dzisiaj na +6%, brakło 10gr żeby mi weszło i chyba muszę ustawić się wyżej, bo zaczyna ta spółka wyglądać coraz lepiej) i na Ciecha, dobrze zarządzana spółka przez Kulczyków z coraz lepszymi zyskami. Całe zeszło- i tegoroczne IKZE załaduję chyba tylko tymi dwiema.

Muszę też napisać sprostowanie odnośnie sylwestrowego info o wyniku na akcjach, które było mylące ponieważ nie podałem metody liczenia %.
Tam gdzie można było prosto podać % zysku od całości kasy, bo dokładnie wiadomo ile wpłaciłem, czyli w IKE, podałem wynik 22 i 17% na plus od zainwestowanej kwoty.
Natomiast podałem również 4% zysku od akcji na Maklerze, który to zysk dotyczy aktualnie posiadanych spółek, tj. wszystkie które mam teraz (wycena aktualna/cena zakupu). Do tego jednak nie wliczają się zyski z pozamykanych spółek (bo już nie ma ich w rejestrze), a było tego trochę, i to tych na których najwięcej zarobiłem: KGHM oraz Bogdanka. Te zrealizowane zyski z akcji z kolei złożyły się na 31% na całości portfela.

Czyli gdy podliczam wynik dla całego portfela, który wyniósł 31%, to tak naprawdę akcje zrobiły zdecydowaną większość z tego zysku, około 40% dały L-ki długoterminowe na których przyciąłem ponad 200 pkt na całym stadku (dzisiaj skończyłem brać po 1962 S-ki zabezpieczające zysk na stadku), i jeszcze tysiaka na konikach walutowych ugrałem, a cała roczna gra systemowo - uznaniowa kilkoma kontraktami przyniosła DELIKATNĄ STRATĘ Exclamation

W związku z tym poważnie zastanawiam się, czy nie będzie sensowniej całkowicie darować sobie gry na kontraktach. Zachodu z tym co niemiara, denerwowanie się bo co się weźmie pozycję to idą w przeciwną, nieustannie sprawdzam te notowania co obniża mi zyski z firmy, dziesiątki godzin analizowania i wielki ch.... z tego jest na koniec roku. Praktycznie połowa zysku pochodzi mi ze stadka długoterminowych, druga połowa z akcji.... Z kontraktów nic. Nawet wynika, że strata.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 15:58

Razz Razz Razz ale cena tez niezła

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
HIOB

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 16:01

REALISTA napisał:
HIOB napisał:
Mydełko biały jeleń
kozie jest dobre

a koziego to nie znam
ale mogę wam powiedzieć, że kaprawy wygląd pochodzi od kozy
Di capra - koza
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aligator

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 16:02

REALISTA napisał:
Razz Razz Razz ale cena tez niezła

Teraz zaczniesz zarabiać Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
HIOB

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 16:07

Pamietajcie, ze mamy nowy rok i składki liczą się na nowo
Wyjątek stanowi tylko mariner bo on się juś napłacił grubo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kaczor

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    Pon 02 Sty 2017, 16:21

HIOB napisał:
Pamietajcie, ze mamy nowy rok i składki liczą się na nowo
Wyjątek stanowi tylko mariner bo on się juś napłacił grubo.
Mariner jest niski to dlugo pozyje i sie odegra, za to wysocy czesciej maja raka wiec i mniej czasu zeby zarobic.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: UFO 02 01 2017 r.    

Powrót do góry Go down

UFO 02 01 2017 r.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» UFO 04 01 2017 r.
» UFO 10 01 2017 r.