Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)

Go down 
+26
mariner303
TRADER
mariner
bog.dan
Frater
Bartek
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
glupi
Małolat
barany
Ezet
Reser
spacerolog
gumbas
zibi
Indiana
Aligator
kaczor
MICHU
REALISTA
betonowe_buty
Janko Traderroo
HIOB
delphia
thorgall
dziadek
30 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 13:08

REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
http://kalkuluje.pl/zysk-25-w-rok/?gclid=COOojf65rdECFRyJsgodJ1oIGA

lol! lol! lol! 

Co za leszcze, MICHU tyle dziennie robi.
jestem za tym, żeby UFO założyło fundusz zamknięty "UFOHIPERALFA" , wpłata minimalna 2 miliony PLN . Co Wy na to ?  Fundusz podpiąć pod Antka i ....... Laughing Laughing Laughing Laughing  Żeby dac dobry przykład np. Thprgall pierwszy robi przelew na dwie bańki.

http://www.roksa.pl/pl/anonse/pokaz/361671

Panna gra na długoterminowe sygnały dobryżart dobryżart

Raz w miesiącu styknie znaleźć jelenia i pensja jest.

To jakby MICHU robił transakcję raz na np. tydzień.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43915
Registration date : 03/09/2007

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 13:25

OpCjOnEr napisał:
Wszystko czeka z zapartym stolcem na NFP.

Funcik znowu jakby chciał qpę zrobić.

Indexy w tym głównie SRAX są tak spałowane, że nie wiem co je wytrąci z tego marazmu przeszło dwutygodniowego.
Phii....co naiwne wątpliwości, przeciez każdy wie, że przez najbliższe kilkadziesiąt, co ja gadam ! kilkaset lat akcje już tańsze nie będą, dziś jest ostatnia, niepowtarzalna i jedyna okazja do nabycia walorów, które w zasadzie są praktycznie wyceniane darmo !!!
Powrót do góry Go down
Online
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 13:36

Europa po raz kolejny została dotknięta tragedią. Atak, przypominający ten z Nicei, pokazuje jakie są realne zagrożenia stojące przed współczesnymi państwami demokratycznymi. W imię krwawej wojny ze światem Zachodu terroryści od lat mordują niewinne osoby. Podczas ostatniego ataku w Niemczech brutalnie zamordowany został Polak i kilkunastu niemieckich obywateli. Polski kierowca TIR-a był pierwszą ofiarą zamachu w niemieckiej stolicy.

Zamach w Niemczech nakazuje poważnie spojrzeć na wyzwania stojące przed demokratycznymi krajami Europy. Wojna z terroryzmem, niekontrolowany napływ migrantów, zagrożenie ze Wschodu, agresywna polityka Rosji w wielu rejonach świata, wyzwania geopolityczne – dziś państwa powinny poważnie podchodzić do globalnych wyzwań, jakie niesie współczesny świat. Polska władza dobrze diagnozuje zagrożenia i realnie walczy o ich neutralizację w swoim kraju. W polityce zagranicznej stara się rzetelnie, na podstawie twardych faktów oceniać sytuację na świecie i zwracać uwagę partnerom na zagrożenia. Niestety z czasem okazuje się, że miała rację, ale nie chciano jej słuchać. Tym bardziej gorszące jest to, co w Polsce robi opozycja, co światowe media mówią o moim kraju.

W Polsce trwa brutalna wojna polityczna z rządem. Dobrze zorganizowana kampania obstrukcji prowadzona przez opozycję nie zyskuje społecznego poparcia, ale ma duży rezonans, z racji powiązań polityków opozycji. Media bezrefleksyjnie powtarzają slogany o zagrożeniu demokracji w Polsce, mówią o rządach niebezpiecznych i wywołujących bunt w moim kraju. Tymczasem prawda jest zupełnie inna – w Polsce trwa walka starych elit, które po latach rządzenia zostały odrzucone, z nowym środowiskiem, które w ramach demokratycznego procesu politycznego przejęło władzę i wprowadza zmiany. Nie robi tego zaskakując obywateli, robi dokładnie to, co zapowiadało w kampanii wyborczej, dzięki czemu wygrało.

Niestety mało kto rozumie, co de facto ma miejsce w moim kraju. Elity dominujące w Polsce przez ostatnie dekady straciły poparcie społeczne w sposób na tyle jednoznaczny, że reformatorski plan PiS zyskał poparcie bardzo szerokich mas społecznych. Po raz pierwszy w historii III RP jedna partia uzyskała większość w Sejmie. I realizuje zapowiadane reformy. Wywołują one wściekłość, bowiem przekierowują strumień publicznych pieniędzy w nowe, dotąd marginalizowane kierunki i obszary. Polskie państwo zaczęło prowadzić efektywną politykę prorodzinną, zaczęło realnie walczyć z korupcją, ograniczać luki podatkowe, zmniejszać drenaż polskiej gospodarki przez obcy kapitał, a także wyrównywać szanse społeczne, przez prowadzenie innej polityki socjalnej. Zaczęło prowadzić nową politykę historyczną, która zakłada m.in. zniesienie przywilejów dla funkcjonariuszy totalitarnego komunistycznego kraju, jakim był PRL.

To wszystko uderza w interesy tych, którzy przyzwyczaili się do rządzenia Polską. Dane ekonomiczne, ogromne rozwarstwienie społeczne, którego dramatycznym objawem była skala ubóstwa i głodu wśród dzieci, skala wyzysku polskiej gospodarki, problemy demograficzne pokazywały jednoznacznie, że dotychczasowa polityka rozwojowa Polski była dla Polaków nieskuteczna, a wręcz szkodliwa. Obecne zmiany mają na celu wypracowanie nowych kanałów redystrybucji publicznych pieniędzy. Na tej zmianie grupy polityczne, które dominowały w Polsce, tracą i będą tracić. Zyskują Polacy, tracą ci, którzy rządzili. A ponieważ mają wypracowane możliwości, kontakty zagraniczne i przychylność zagranicznych partii, polityków i mediów są głośni. Jednak nie mam wątpliwości - nie po ich stronie leży racja. Beneficjentami rządów PiS są Polacy. Obecna władza zrobiła dla swojego narodu więcej w rok, niż poprzednia koalicja przez dwie kadencje rządów.

Dziś w Polsce nie toczy się walka obrońców demokracji z totalitarnym rządem. Toczy się walka brutalnych przeciwników PiS z rządem, który chce przeformułować życie społeczno-polityczno-gospodarcze. Ma do tego mandat, prawo i przyzwolenie społeczne. Choć przeciwnicy rządu są coraz brutalniejsi, próbują zdezorganizować życie kraju, coraz głośniej krzyczą i prowadzą działania niszczące dobre imię Polski, PiS nie utracił zaufania społecznego. Przedstawianie Polski, jako kraju niedemokratycznego, jest nieuzasadnione i nieprawdziwe. Rząd ma stabilną większość i ma pełne prawo rządzić. Nigdy, ani na moment, nie utracił społecznej legitymacji. Społeczeństwo legitymacji tej nie udzieliło poprzedniej władzy. To poprzednia władza została odrzucona i nie chce się z tym pogodzić.

Gdy świat walczy z terroryzmem, gdy Europa zmaga się z kolejną tragedią, gdy świat patrzy na Aleppo, gdy NATO patrzy z niepokojem na zagrożenie ze strony Rosji w Polsce trwa infantylny taniec odrzuconych elit, które brutalnie i niedemokratycznie walczą o powrót do władzy. Niestety zyskują przy tym zupełnie nienależny posłuch na świecie.

Dziś, patrząc na tragedię w Niemczech, należy jednoznacznie wskazać, że destabilizacja demokratycznego kraju, szczególnie w tak niebezpiecznym dla Europy i świata momencie może mieć bardzo dramatyczne skutki dla nas wszystkich.

Bez względu na to, co mówi i robi opozycja, Polska jest wiarygodnym sojusznikiem i partnerem zachodnich państw, prowadzi wojnę z terroryzmem, współdziała z partnerami w ramach NATO i spotkań roboczych dot. walki z terroryzmem. Nigdy nie uchylała się od obowiązku pomocy sojusznikom, zawsze prowadziła odpowiedzialną politykę, stawiając na pierwszym planie bezpieczeństwo nie tylko swoich obywateli, ale i całej Europy. Obecnie to nie rządy PiS destabilizują mój kraj, robią to politycy opozycji niemogący się pogodzić z demokratycznym wyborem Polaków.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43915
Registration date : 03/09/2007

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 13:36

OpCjOnEr napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
http://kalkuluje.pl/zysk-25-w-rok/?gclid=COOojf65rdECFRyJsgodJ1oIGA

lol! lol! lol! 

Co za leszcze, MICHU tyle dziennie robi.
jestem za tym, żeby UFO założyło fundusz zamknięty "UFOHIPERALFA" , wpłata minimalna 2 miliony PLN . Co Wy na to ?  Fundusz podpiąć pod Antka i ....... Laughing Laughing Laughing Laughing  Żeby dac dobry przykład np. Thprgall pierwszy robi przelew na dwie bańki.

http://www.roksa.pl/pl/anonse/pokaz/361671

Panna gra na długoterminowe sygnały dobryżart dobryżart

Raz w miesiącu styknie znaleźć jelenia i pensja jest.

To jakby MICHU robił transakcję raz na np. tydzień.

bez urazy Opcjo, ale jeśli facet musi płacić , żeby se zaruchac to pachnie to frajerstwem Evil or Very Mad
przeciez mozna se wygarnąc panienkę za darmo ( no ! ewentualnie postawic drinka )
Powrót do góry Go down
Online
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 13:37

po czym poznac polskiego emigranta-patriotę-idiotę?
-po tym, ze kupuje polskie siki chmielowe z masowych browarni w tej samej cenie co dobre miejscowe piwo,
w UK polski sikacz po 1-1,2 funta, tyle samo co Guinness i jego odmiany
to nie jest zaden patriotyzm tylko frajerstwo

zapierdziela taki na Angola/murzyna/Zyda/ciapatego i kupi sobie polskie piwko i mysli, ze wspiera Polskę i bilans jest patriotyczny Laughing
przyklad: olaf-kapsel-generał
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12622
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 13:50

thorgall napisał:
18 transakcji w tym roku 37zł straty
złoto dzisiaj miałem i nie zarobiłem mur
kabla L dzisiaj miałem i całe gówno zarobiłem
oddaj z Realistą piniondze !!!
Osły pomścimy Cie z Michem !!! bicz
juz 3,7mln pan Antoniusz zebrał pójdą z torbami kozak
będą tak samo szczekać jak kundle z nowoczesnej farao


Ostatnio zmieniony przez Małolat dnia Pią 06 Sty 2017, 13:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38699
Registration date : 25/10/2010

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 13:53

betonowe_buty napisał:
MICHU napisał:
MICHU napisał:
spacerolog napisał:
Zdarza mi się zerknąć na M1 i M5, żeby potwierdzić tam jakąś formację. Generalnie patrzę na D1. Obecnie mam S na DAX z poziomu 11609 (zgodnie ze wpisem z 3 stycznia o 15:06. Żadne szumy i pierdy nie wyrzuciły mnie z moich pozycji.

Okres od 03.01 do obecnie jest za krótki by stwierdzić skuteczność systemu.

Możesz wkleić krzywą kapitału za 2 lata wstecz?

Jestem ciekawy Twojego systemu.

Narazie pozycja ładnie Ci przędzie.
Całe 50pkt.

A mój system zarabia więcej w 4h niż Twój od 3 stycznia.  Smile

sam ze soba piszesz. tyle zarabiasz wiec nie dziwne, ze do pracy isc ci sie nie oplaca zarobic na depo

Oprócz tego rozmawiam jeszcze ze swoim kotem.
Smutne ale prawdziwe.
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12622
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 13:55

MICHU napisał:
betonowe_buty napisał:
MICHU napisał:
MICHU napisał:
spacerolog napisał:
Zdarza mi się zerknąć na M1 i M5, żeby potwierdzić tam jakąś formację. Generalnie patrzę na D1. Obecnie mam S na DAX z poziomu 11609 (zgodnie ze wpisem z 3 stycznia o 15:06. Żadne szumy i pierdy nie wyrzuciły mnie z moich pozycji.

Okres od 03.01 do obecnie jest za krótki by stwierdzić skuteczność systemu.

Możesz wkleić krzywą kapitału za 2 lata wstecz?

Jestem ciekawy Twojego systemu.

Narazie pozycja ładnie Ci przędzie.
Całe 50pkt.

A mój system zarabia więcej w 4h niż Twój od 3 stycznia.  Smile

sam ze soba piszesz. tyle zarabiasz wiec nie dziwne, ze do pracy isc ci sie nie oplaca zarobic na depo


Oprócz tego rozmawiam jeszcze ze swoim kotem.
Smutne ale prawdziwe.
ile już waży? dajesz mu nerki jak sie umawialiśmy?
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38699
Registration date : 25/10/2010

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 13:56

Małolat napisał:
thorgall napisał:
18 transakcji w tym roku 37zł straty
złoto dzisiaj miałem i nie zarobiłem mur
kabla L dzisiaj miałem i całe gówno zarobiłem
oddaj z Realistą piniondze !!!
Osły pomścimy Cie z Michem !!! bicz
juz 3,7mln pan Antoniusz zebrał pójdą z torbami kozak
będą tak samo szczekać jak kundle z nowoczesnej farao

Na razie lipa jest.  Smile

0,9 mln

Zobaczymy,  może się jeszcze rozkręci.  Smile

Brakuje 80pkt żeby tydzień zamknąć saldem 1500pkt.


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Pią 06 Sty 2017, 14:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38699
Registration date : 25/10/2010

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 13:58

Małolat napisał:
MICHU napisał:
betonowe_buty napisał:
MICHU napisał:
MICHU napisał:
spacerolog napisał:
Zdarza mi się zerknąć na M1 i M5, żeby potwierdzić tam jakąś formację. Generalnie patrzę na D1. Obecnie mam S na DAX z poziomu 11609 (zgodnie ze wpisem z 3 stycznia o 15:06. Żadne szumy i pierdy nie wyrzuciły mnie z moich pozycji.

Okres od 03.01 do obecnie jest za krótki by stwierdzić skuteczność systemu.

Możesz wkleić krzywą kapitału za 2 lata wstecz?

Jestem ciekawy Twojego systemu.

Narazie pozycja ładnie Ci przędzie.
Całe 50pkt.

A mój system zarabia więcej w 4h niż Twój od 3 stycznia.  Smile

sam ze soba piszesz. tyle zarabiasz wiec nie dziwne, ze do pracy isc ci sie nie oplaca zarobic na depo


Oprócz tego rozmawiam jeszcze ze swoim kotem.
Smutne ale prawdziwe.
ile już waży? dajesz mu nerki jak sie umawialiśmy?

65% karma mokra
35% karma sucha na przegryzkę.
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12622
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 14:02

MICHU napisał:
Małolat napisał:
MICHU napisał:
betonowe_buty napisał:
MICHU napisał:
MICHU napisał:
spacerolog napisał:
Zdarza mi się zerknąć na M1 i M5, żeby potwierdzić tam jakąś formację. Generalnie patrzę na D1. Obecnie mam S na DAX z poziomu 11609 (zgodnie ze wpisem z 3 stycznia o 15:06. Żadne szumy i pierdy nie wyrzuciły mnie z moich pozycji.

Okres od 03.01 do obecnie jest za krótki by stwierdzić skuteczność systemu.

Możesz wkleić krzywą kapitału za 2 lata wstecz?

Jestem ciekawy Twojego systemu.

Narazie pozycja ładnie Ci przędzie.
Całe 50pkt.

A mój system zarabia więcej w 4h niż Twój od 3 stycznia.  Smile

sam ze soba piszesz. tyle zarabiasz wiec nie dziwne, ze do pracy isc ci sie nie oplaca zarobic na depo


Oprócz tego rozmawiam jeszcze ze swoim kotem.
Smutne ale prawdziwe.
ile już waży? dajesz mu nerki jak sie umawialiśmy?

65% karma mokra
35% karma sucha na przegryzkę.
mokrą zwiększ do 75% ,bo go nie utuczymy do Wielkanocy Exclamation
UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 B7191s
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 14:16

NFP - prognozy banków.

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 72c4k5


https://comparic.pl/czego-spodziewac-sie-nfp-prognozy-10-duzych-bankow/

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 14:30

REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
http://kalkuluje.pl/zysk-25-w-rok/?gclid=COOojf65rdECFRyJsgodJ1oIGA

lol! lol! lol! 

Co za leszcze, MICHU tyle dziennie robi.
jestem za tym, żeby UFO założyło fundusz zamknięty "UFOHIPERALFA" , wpłata minimalna 2 miliony PLN . Co Wy na to ?  Fundusz podpiąć pod Antka i ....... Laughing Laughing Laughing Laughing  Żeby dac dobry przykład np. Thprgall pierwszy robi przelew na dwie bańki.

http://www.roksa.pl/pl/anonse/pokaz/361671

Panna gra na długoterminowe sygnały dobryżart dobryżart

Raz w miesiącu styknie znaleźć jelenia i pensja jest.

To jakby MICHU robił transakcję raz na np. tydzień.

bez urazy Opcjo, ale jeśli facet musi płacić , żeby se zaruchac to pachnie to frajerstwem Evil or Very Mad
przeciez mozna se wygarnąc panienkę za darmo ( no ! ewentualnie postawic drinka )

Teoretycznie tak ale to trzeba po pierwsze w miarę wyglądać a po drugie (ważniejsze) umieć to zrobić.

Jak się nie umie ani nie wygląda to pozostaje nur bezahlen Basketball
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 14:33

CAD affraid affraid affraid
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43915
Registration date : 03/09/2007

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 14:37

Aligator napisał:
zajęte
a kiedy będzie wolne ? inni uczestnicy forum rowniez chcieliby zalatwić swoje potrzeby fizjologiczne
Powrót do góry Go down
Online
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43915
Registration date : 03/09/2007

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 14:38

OpCjOnEr napisał:
CAD affraid affraid affraid
przy tak kluczowych danych, od których zależy przyszlość gatunku ludzkiego zawsze są ruchy na walutach; na indeksach to słabo Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Online
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 14:40

było


Ostatnio zmieniony przez Aligator dnia Pią 06 Sty 2017, 15:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 14:41

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 11904e0


http://www.bankier.pl/wiadomosc/W-gospodarce-USA-przybylo-156-tys-miejsc-pracy-7492520.html?utm_source=twitter.com&utm_medium=sm&utm_campaign=socialtt

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 14:45

Obniżyłem stopa poniżej poziomów równowagi (TS, KS, SSB), nie przeszła mi wiara we wzrosty na kablu!

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 PHbgn

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 14:46

http://szczecin.onet.pl/list-gonczy-za-pawlem-wlodarczykiem-ws-zabojstwa-19-latka/75t7xcz
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 14:53

https://www.obserwatorfinansowy.pl/tematyka/makroekonomia/decyzje-banku-japonii-staja-sie-coraz-bardziej-kontrowersyjne/

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43915
Registration date : 03/09/2007

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 15:00

Aligator napisał:
REALISTA napisał:
Aligator napisał:
zajęte
a kiedy będzie wolne ? inni uczestnicy forum rowniez chcieliby zalatwić swoje potrzeby fizjologiczne

co zrobisz za 8tys?
do roksy nie idę
Powrót do góry Go down
Online
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43915
Registration date : 03/09/2007

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 15:02

na razie nikt nie chce w Europie zostać bez akcji na weekend Laughing
Powrót do góry Go down
Online
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 15:03

REALISTA napisał:
Aligator napisał:
REALISTA napisał:
Aligator napisał:
zajęte
a kiedy będzie wolne ? inni uczestnicy forum rowniez chcieliby zalatwić swoje potrzeby fizjologiczne

co zrobisz za 8tys?
do roksy nie idę

nawet połsygnalu nie sprzedaż?
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43915
Registration date : 03/09/2007

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 15:07

idzie weekned !!! trawka, alkohol, panienki i sie bawimy drunken cheers

Powrót do góry Go down
Online
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43915
Registration date : 03/09/2007

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 15:07

Aligator napisał:
REALISTA napisał:
Aligator napisał:
REALISTA napisał:
Aligator napisał:
zajęte
a kiedy będzie wolne ? inni uczestnicy forum rowniez chcieliby zalatwić swoje potrzeby fizjologiczne

co zrobisz za 8tys?
do roksy nie idę

nawet połsygnalu nie sprzedaż?
jak mnie wpuścisz do kibla do masz za darmo ; siedzisz tam i siedzisz Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Online
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43915
Registration date : 03/09/2007

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 15:10

a to ja w akcji , człowiek skurwiel Laughing



dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
Online
glupi

glupi


Liczba postów : 38
Registration date : 17/10/2016

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 15:12

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Tumblr_inline_oillkrZKB51sq14jh_500

Na kakale mamy bardzo wazne dlugoterminowe wsparcie.
COT pokazuje ze Speculators ( sa prawie zawsze w bledzie) sa poszli w short wiec mysle ze mozna isc w longa juz.

a tak wogule to nie chce ktoś dołączyc do grupy mailingowej listaAT zapoczątkowanej u #tradera21?
czyli w skrócie zamknietej dla świata grupy
"Celem tej grupy jest stworzenie zespołu ludzi aktywnie trejdujących/inwestujących w celu wymiany poważnych analiz/pozycji inwestycyjnych i spekulacyjnych.
W skrócie: jeżeli widzisz jakaś okazje to wklejasz wykres(y) z analizą AT, twoje uwagi odnośnie jak ta pozycja może się rozegrać, gdzie wejść i wyjść, jakim instrumentem to atakować itp. Analizy fundamentalne są też bardzo mile widziane. Zaznaczamy ze chodzi nam o jakość a nie ilość."
jakby ktoś chciał to piszą na listaAT@boun.cr w celu info i jak dołączyć.
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 15:21

REALISTA napisał:
a to ja w akcji , człowiek skurwiel Laughing



dobryżart dobryżart dobryżart

dwa zjeby, po 3 akcji tej samej nic w tym śmiesznego
zrobia wszystko, aby zaistnieć na youtube


Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Pią 06 Sty 2017, 15:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 EmptyPią 06 Sty 2017, 15:22

REALISTA napisał:
Aligator napisał:
REALISTA napisał:
Aligator napisał:
REALISTA napisał:
Aligator napisał:
zajęte
a kiedy będzie wolne ? inni uczestnicy forum rowniez chcieliby zalatwić swoje potrzeby fizjologiczne

co zrobisz za 8tys?
do roksy nie idę

nawet połsygnalu nie sprzedaż?
jak mnie wpuścisz do kibla do masz za darmo ; siedzisz tam i siedzisz Evil or Very Mad

Nie znasz hasła
http://joemonster.org/art/26674


Ostatnio zmieniony przez Aligator dnia Pią 06 Sty 2017, 15:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)   UFO 06 - 08 01  2017 r. Weekend (Long) - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 06 - 08 01 2017 r. Weekend (Long)
Powrót do góry 
Strona 2 z 14Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» UFO 12 - 15 08 2017 r. Long Weekend
» UFO 15 - 17 04 2017 r. Weekend (Long and Holy)
» UFO 15-17 08 2014 r. Long Weekend
» UFO 04-06 01 2020 r. Weekend Long!
» UFO 01 - 04 11 2018 r. Long Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: