Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra

IndeksIndeks  PortalePortale  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

UFO 12 01 2017 r.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin

Liczba postów : 8417
Registration date : 13/11/2007

PisanieTemat: UFO 12 01 2017 r.   Sro 11 Sty 2017, 23:36

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.

SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.

Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
http://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
http://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989

Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Dave, dziadek, inwestor,
Sir Nick, BP

Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower sunny flower sunny

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ufoforum.forumotion.com/
thorgall

Liczba postów : 19588
Registration date : 08/07/2008

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Sro 11 Sty 2017, 23:45

1 mistrz
buuuhahhahhahahahahaa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dziadek
Admin

Liczba postów : 8417
Registration date : 13/11/2007

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 00:27

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ufoforum.forumotion.com/
barany
MISZCZ
MISZCZ

Liczba postów : 18148
Registration date : 07/09/2007

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 06:54

Srebro cały czas w górę, czy jesteście z każdym dniem bogatsi tak jak wam kazałem?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

Liczba postów : 15470
Registration date : 18/05/2014

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 06:58

barany napisał:
Srebro cały czas w górę, czy jesteście z każdym dniem bogatsi tak jak wam kazałem?

czyli módlcie sie i bogaćcie
zarabianie jest proste
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
HIOB

Liczba postów : 1917
Registration date : 01/02/2008

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 07:20

barany napisał:

Srebra to tu nikt nie rozumie
ale drewno i stal, czyli surowce potrzebne do zrobienia szpadla to tak.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
barany
MISZCZ
MISZCZ

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 07:30

Osły napisał:
barany napisał:

czyli módlcie sie i bogaćcie
zarabianie jest proste

To zrozumiałe, ze bez boga i modlitwy nie można osiągnąć szczęścia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
betonowe_buty

Liczba postów : 15784
Registration date : 02/10/2007

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 07:49

pamietam pierwsza wymiane mysli na ufoforum, byl to kozo od ktorego bylo na kilometr czuc, ze nagania na swoje systemy z Andre, ktory pisal o zaletach grania pod RSI, a nie potrafil sklecic zdania bez kilku bledow i literowek.
wqurwilem sie, bo mi to przypominalo kolko wzajemnej adoracji.

Andre wyjebalo na poczatku bessy, bo RSI bylo 0 przez n-dni a dla niego sygnal kupna byl duzo wyzej.

z kolei kozo, ktory wklejal kompilacje systemow na ktorych equity wygladalo jak Tatry, z DD 70% albo wiecej i mowil, ze to normalne. Scigal sie z drugim czarodziejem, Mylogim, ktory chcial szkolic ufo z robienia systemow ale tak, zeby udowodnic ufokom, ze powinni mu dac kase, bo w zasadzie nic nie uczyl.

w sumie ludzie, którzy dali kase kozo lub mylogiemu i tak by ja stracili ale mniej finezyjnie, mniej systemowo.
Powrót do góry Go down
Prezes

Liczba postów : 11939
Registration date : 01/09/2007

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 07:58

Kolejne eL dobrane, zgodnie z trendem i systemem. A Wy dalej polujcie na lepsze eS. Względnie przyglądajcie się, jak się robi DUŻĄ kasę. Babka mi czarninkę dziś obiecała, a ja jej kolejne xxx PLN. Jak tak dalej pójdzie, to ja będę babce wypłacał więcej renty niż ZUS. Twisted Evil

Barany, czujesz zapach nadciągającej kasy? cheers

PS I znów trwa konsola, o czym wczoraj pisałem, a co będzie dalej - odpowie rynek. Albo dobra książka.

Dobra, spadam do swoich paczek, później zadzwonię po gońca z colą. A co! Jak się zarabia... Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
betonowe_buty

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 08:14

Prezes napisał:
Kolejne eL dobrane, zgodnie z trendem i systemem. A Wy dalej polujcie na lepsze eS. Względnie przyglądajcie się, jak się robi DUŻĄ kasę. Babka mi czarninkę dziś obiecała, a ja jej kolejne xxx PLN. Jak tak dalej pójdzie, to ja będę babce wypłacał więcej renty niż ZUS. Twisted Evil

PS I znów trwa konsola, o czym wczoraj pisałem, a co będzie dalej - odpowie rynek. Albo dobra książka.

Dobra, spadam do swoich paczek, później zadzwonię po gońca z colą. A co! Jak się zarabia... Very Happy

podniecasz się, gdy robisz z siebie błazna?

Powrót do góry Go down
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 08:19

betonowe_buty napisał:

pamietam pierwsza wymiane mysli na ufoforum, byl to kozo od ktorego bylo na kilometr czuc, ze nagania na swoje systemy z Andre, ktory pisal o zaletach grania pod RSI, a nie potrafil sklecic zdania bez kilku bledow i literowek.
wqurwilem sie, bo mi to przypominalo kolko wzajemnej adoracji.

Andre wyjebalo na poczatku bessy, bo RSI bylo 0 przez n-dni a dla niego sygnal kupna byl duzo wyzej.

z kolei kozo, ktory wklejal kompilacje systemow na ktorych equity wygladalo jak Tatry, z DD 70% albo wiecej i mowil, ze to normalne. Scigal sie z drugim czarodziejem, Mylogim, ktory chcial szkolic ufo z robienia systemow ale tak, zeby udowodnic ufokom, ze powinni mu dac kase, bo w zasadzie nic nie uczyl.

w sumie ludzie, którzy dali kase kozo lub mylogiemu i tak by ja stracili ale mniej finezyjnie, mniej systemowo.

a wiesz ze jest wielka roznica dac komus albo samemu przejebac kase

jak sam przegrasz to sie przynajmniej czegos nauczysz -zaplacisz za edukacje jak (nie)grać
a jak dasz komus to tylko frustracja i zlosc ze cie oszukal - nauczsz sie zeby nikomu nie ufac
ale grac sie od tego nie nauczysz
Powrót do góry Go down
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 08:23

Prezes napisał:

ja tylko czuje jak wszystkich w huia robisz (znaczy sie chcesz robić )

a gdzie czarninka sie podziała ?? babka sie rozmyśliła i bedzie suchy chleb lol!
Powrót do góry Go down
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 08:28

nasi u nas juz nawet przeciwko Londynowi graja ? Shocked

najwyzsza determinacja Smile
Powrót do góry Go down
REALISTA

Liczba postów : 22025
Registration date : 03/09/2007

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 08:32

na razie na rynkach zapanował prawie porządek: euro i jen sie umacnia a zachód rozwija korekte i żadne nanosekundowe rekordy na sraxie tego nie zmienią; u nas jest palenie frana i hossa na kghm
P.S. co to za podnieta z tym srebrem? przeciez niedawno był cos koło 1800 a dziś nawet nie przebił 1700 ? ruch to zrobił cuprum ale silver ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 08:33

Osły napisał:
Prezes napisał:

ja tylko czuje jak wszystkich w huia robisz (znaczy sie chcesz robić )

a gdzie czarninka sie podziała ?? babka sie rozmyśliła i bedzie suchy chleb lol!
Prezes pakuje za rentę babki L po 2025 i cały czas zarabia Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 08:34

koper jeszcze troche ma miejsca

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 08:46

Prezes napisał:

kup sobie książkę "W pustyni i w puczy " Very Happy

wg posłanki Muchy najlepsza książka
Powrót do góry Go down
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 08:51

zaraz "Szopka na Wiejskiej "
w roli głównej -warchoły z PO

wczoraj poseł warchoł i sprzedawczyk Siemoniak
opowiadał w tv  ze Polska duzo straci bo beda budżet skarżyć we wszystkich mozliwych swiatowych instytucjach
a  do TK zaskarża ale pod warunkiem - ze w TK nie beda orzekać sedziowie ktorycvh oni nie uznają
tzn - zaskarza ale tylko wtedy gdy skarge beda rozpatrywac ich sędziowie ( z PO)  Shocked lol!

i smieszno i straszno Mad Mad Mad

ps
teraz widac dlaczego Kaczynski tak o TK walczyl
Powrót do góry Go down
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 09:01

otwracie szopki przesuniete na 11-ta
na prosbe warchołów z PO
Powrót do góry Go down
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 09:11

W rozmowie z czerwca 2015 r. Pinior ma pytać asystenta: - No jak sytuacja, Jarku?.

Asystent odpowiada: - No właśnie dlatego do Ciebie dzwoniłem. Załatwiłem piątkę (...) Masz to już na 100 proc. (..) To podzieliłbyś się ze mną, bo mam problem jak cholera.  lol!

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tvp-ujawnila-materialy-z-podsluchu-rozmow-jozefa-piniora/b54pqxq

IKONA UCZCIWOŚCI PO -  PINIOR -detalista Smile
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 09:18

REALISTA napisał:
na razie na rynkach zapanował prawie porządek: euro i jen sie umacnia a zachód rozwija korekte i żadne nanosekundowe rekordy na sraxie tego nie zmienią; u nas jest palenie frana i hossa na kghm

Korekta czy krach? To juz nie bedzie krachu tylko korekta?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 09:19

„Jesteśmy silni, zwarci i gotowi. W każdym ministerstwie” – deklaracje tej treści składać miał w rozmowie z biznesmenami asystent Józefa Piniora, Tomasz G.

7 sierpnia Pinior i Wardęga odbyli rozmowę, w której były senator stwierdza:
„No on wysłał tysiąc złotych Jarek, tylko wiesz mi nic to nie załatwia” .

Wardęga odpowiada: To ile mu powiedzieć? On pewnie jest jedyny który reaguje, wiesz...

Pinior: Tak, ja wiem.

Wardęga: Powiedzieć mu pięć?

Pinior: No tak.

https://www.wprost.pl/kraj/10038449/Sa-nagrania-rozmow-Piniora-Jestesmy-silni-zwarci-i-gotowi-w-kazdym-ministerstwie.html

Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Czw 12 Sty 2017, 09:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 09:20

barany napisał:
REALISTA napisał:

Korekta czy krach? To juz nie bedzie krachu tylko korekta?

bedzie korekta na rynku i krach na Twoim depo Smile
a u Prezesa w rodzinie ARMAGEDON
Powrót do góry Go down
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

Liczba postów : 70027
Registration date : 30/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 09:21

Czy ktoś może mi wytłumaczyć po jakiego uja wczoraj po południu była ta korba? i wieczorem w Ameryce? wariat
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 09:24

OpCjOnEr napisał:
Czy ktoś może mi wytłumaczyć po jakiego uja wczoraj po południu była ta korba? i wieczorem w Ameryce? wariat
Odruch Pawłowa ; przeciez jak cos troche spadnie to znaczy że jest darmo i to jest niepowtarzalna okazja inwestycyjna życia Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 09:27

OpCjOnEr napisał:
zeby babka Prezesa jeszcze jedna noc spokojnie przespała
i udalo sie ,wstała dzisiaj jeszcze bogata
Powrót do góry Go down
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 09:34

Powrót do góry Go down
Prezes

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 09:37

Osły napisał:
OpCjOnEr napisał:
zeby babka Prezesa jeszcze jedna noc spokojnie  przespała

Aż musiałem przerwać jedzenie... Obecnie mamy ten sam poziom, co wczoraj, więc trudno wnioskować, kto ma rację. IMO czas na piątą falę, ale czy gwiazdy pozwolą? Tak czy inaczej, gdzie Ty krach widzisz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

Liczba postów : 19588
Registration date : 08/07/2008

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 09:42

na korektach dopieramy L na kabla
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 09:45

Wczorajasza sesja na Eurolandzie wygląda jak pomyłka.

Sztuczne na maxa wyciąganie za mordę Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad 

Jak może być normalny zdrowy popyt, który na następnym otwarciu nie trzyma levelu?

Przecież to widać, że żyd na oparach popytu upozorował widmo korby do nieba.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 09:56

Prezes napisał:
Osły napisał:
OpCjOnEr napisał:
zeby babka Prezesa jeszcze jedna noc spokojnie  przespała

Aż musiałem przerwać jedzenie... Obecnie mamy ten sam poziom, co wczoraj, więc trudno wnioskować, kto ma rację. IMO czas na piątą falę, ale czy gwiazdy pozwolą? Tak czy inaczej, gdzie Ty krach widzisz?

bo ja lawinę widze gdy jeszcze wisi
a Ty zobaczysz gdy Cie zasypie Smile
Powrót do góry Go down
betonowe_buty

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 09:57

OpCjOnEr napisał:

Sztuczne na maxa wyciąganie za mordę Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad 

Jak może być normalny zdrowy popyt, który na następnym otwarciu nie trzyma levelu?

zobaczymy co będzie się dzialo od jutra, zaczyna sie faza niedzwiedzia od 13 stycznia /powinno ostro jebnąć w dół/

wczoraj wzrostowa /zielona/ świeca z maksami kontrujaca spadki z nowym MAKSEM, z reguly po tym jest swieca spadkowa (czerwona), otworzylo się nisko i czarna
- w sumie mocna odwracajaca wzrosty

tak się robi szczyty, max i odwrót

Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Czw 12 Sty 2017, 10:06, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 10:03

Lata to wszystko jak alfons po pustym burdelu dobryżart
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 10:04

betonowe_buty napisał:
OpCjOnEr napisał:

zobaczymy co będzie się dzialo od jutra, zaczyna sie faza niedzwiedzia od 13 stycznia /powinno ostro jebnąć w dół/

wczoraj wzrostowa /zielona/ świeca z maksami kontrujaca spadki z nowym MAKSEM, z reguly po tym jest swieca spadkowa (czerwona), otworzylo się nisko i czarna

To jest NA RAZIE.... langsam aber sicher, langsam aber Zamknięcie lol!

W poniedziałek kolejne święto: Jankes ma wolne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
betonowe_buty

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 10:08

[quote="OpCjOnEr"]
betonowe_buty napisał:
OpCjOnEr napisał:

To jest NA RAZIE.... langsam aber sicher, langsam aber Zamknięcie lol!

W poniedziałek kolejne święto: Jankes ma wolne

10 swieczek nad 11.400
Powrót do góry Go down
MICHU

Liczba postów : 25162
Registration date : 25/10/2010

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 10:18

http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/gorzow-wielkopolski/g/gorzow-policjanci-odkryli-plantacje-marihuany-warta-1,3-mln-zl/

Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 10:21

OpCjOnEr napisał:

masz bogate i szerokie doświadczenia życiowe  Smile

"jak  alfons w burdelu " albo " jak proboszcz ministranta "

moze byc jeszcze - lata jak ochroniarz w Lidlu Very Happy
Powrót do góry Go down
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 10:25

MICHU napisał:
http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/gorzow-wielkopolski/g/gorzow-policjanci-odkryli-plantacje-marihuany-warta-1,3-mln-zl/

Laughing

jak tyle warta
to załozyc ze 100 tys takich plantacji
i splacic dlug Polski
Powrót do góry Go down
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 10:25

MICHU napisał:

Laughing

A mogło te 1.3 melona trafić do GUSpudarki w tym część do budżetu.

Dlatego u nas ciemnogród jest a Jankielnia jest postępowym krajem.

http://faktykonopne.pl/legalna-marihuana-jest-najszybciej-rozwijajacym-sie-rynkiem-od-czasu-internetu-szerokopasmowego/

W Jankielni cały Weed Biz +30% y/y cheers

Z drugiej strony pały są tylko takimi murzynami od ścigania tego co sobie ta banda chooyów w Warszawce na Wiejskiej wymyśli.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SYLWESTER

Liczba postów : 10054
Registration date : 20/11/2007

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 10:27

" Niemcy spalają blisko połowę węgla, jaki zużywa cała UE. Ponadto, mimo rosnącej popularności odnawialnych źródeł energii, nasz zachodni sąsiad jest wciąż niekwestionowanym liderem emisji CO2 w Europie. W skali roku posyłają ze swoich kominów do atmosfery aż 723,3 mln ton CO2 (Polska - 279 mln ton). W przeliczeniu na "głowę" jednego mieszkańca, daje to wynik 9,04 tony/os. (w Polsce - 7,15 tony/os.). Między innymi dlatego spośród wszystkich krajów UE, to w Niemczech umiera najwięcej ludzi z powodu zanieczyszczonego powietrza."
http://niewygodne.info.pl/artykul7/03536-Kto-truje-najmocniej-w-UE.htm
Uff... to nie My najgorsze w Unii ! cheers

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 10:27

Małolat , Kalksteiny witają  okupacyjne  wojska amerykanskie

tak jak w 39 roku  zydzi na wschodzie witali wyzwolencze wojsko radzieckie Very Happy Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Czw 12 Sty 2017, 10:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 10:29

Cytat :
Oznacza to, że legalna marihuana jest najszybciej rosnącym przemysłem od czasu internetu szerokopasmowego. ArcView twierdzi, że przemysł legalnej marihuany będzie rósł co roku o 25%, aż do roku 2021. Według sondażu coraz więcej Amerykanów Murzynów używa marihuany, a w ubiegłym roku paliło ją ponad 33 miliony Amerykanów.

Oznacza to DOSŁOWNIE, że jesteśmy 100 lat za Murzynami Basketball
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Prezes

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 10:29

betonowe_buty napisał:
OpCjOnEr napisał:

Widzę, że Wam osły klapkami Opcja zakrył oczy! Kto walczy z tak silnym trendem?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 10:30

SYLWESTER napisał:

" Niemcy spalają blisko połowę węgla, jaki zużywa cała UE. Ponadto, mimo rosnącej popularności odnawialnych źródeł energii, nasz zachodni sąsiad jest wciąż niekwestionowanym liderem emisji CO2 w Europie. W skali roku posyłają ze swoich kominów do atmosfery aż 723,3 mln ton CO2 (Polska - 279 mln ton). W przeliczeniu na "głowę" jednego mieszkańca, daje to wynik 9,04 tony/os. (w Polsce - 7,15 tony/os.). Między innymi dlatego spośród wszystkich krajów UE, to w Niemczech umiera najwięcej ludzi z powodu zanieczyszczonego powietrza."

nie pisz o tym głośno bo jak muslimy przeczytaja to sami do Polski spieprza Shocked
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 10:30

Wszyscy tu o krachu a jeszcze dziś na rynkach będą nowe szczyty i okazje do zajęcia nowych, bardziej wypasionych S-ek. Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 10:31

Prezes napisał:
betonowe_buty napisał:
OpCjOnEr napisał:

Widzę, że Wam osły klapkami Opcja zakrył oczy! Kto walczy z tak silnym trendem?

osły
Powrót do góry Go down
Prezes

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 10:33

ZAŚ HOSSA!!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 10:33

stare ale jare lol!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

Liczba postów : 25162
Registration date : 25/10/2010

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 10:34

Osły napisał:
OpCjOnEr napisał:

masz bogate i szerokie doświadczenia życiowe  Smile

"jak  alfons w burdelu " albo " jak proboszcz  ministranta "

moze byc jeszcze - lata jak ochroniarz w Lidlu Very Happy

Można jeszcze jak betonowe buciki naganiać na spadki przy dodatniej notacji. Laughing

3 bańki od łebka coraz bliżej. lol!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kaczor

Liczba postów : 19436
Registration date : 06/05/2009

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   Czw 12 Sty 2017, 10:36

SYLWESTER napisał:

Niemcy maja PKB gdzies z 10 razy wyzszy niz POlska wiec energochlonnosc jets znacznie nizsza.
Nie to zebym bronil palenie weglem ale liczenie emisji na glowe mieszkanca jest mocno z dupy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: UFO 12 01 2017 r.   

Powrót do góry Go down

UFO 12 01 2017 r.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» UFO 04 01 2017 r.
» UFO 10 01 2017 r.