Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend

Go down 
+12
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
gumbas
Ezet
Małolat
zibi
REALISTA
kaczor
mariner
Osły
thorgall
delphia
dziadek
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 15:15

Osły napisał:
Harem i eunuchy sułtana Petru

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 85aa090006e4752649cbf1e999106f80,750,0,0,0

poruchac sobie na koszt Kaczora i Spacerologa dobry pomysl - to ich idol i sami chetnie by mu dupy nadstawili  
tylko kiego huia ja mam za to płacić ??  Mad  Mad

http://www.wsensie.tv/polska/20694-petru-i-schmidt-jezdzili-po-polsce-za-pieniadze-podatnikow-spali-w-tych-samych-hotelach


"Z ustaleń >>wSieci<< wynika, że lider Nowoczesnej wraz z wiceszefową tej partii wielokrotnie wspólnie podróżowali,
a także spędzali czas w luksusowych hotelach. Wszystko na koszt podatnika
Dzień dobry
UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 2igd9ht
sie k**wa czepiasz, nowoczesny but za swoje im wycieczke kupił dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart wstawobrazek dobryżart dobryżart wstawobrazek wstawobrazek dobryżart dobryżart dobryżart wstawobrazek wstawobrazek wstawobrazek dobryżart dobryżart wstawobrazek wstawobrazek dobryżart dobryżart kaplica
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 15:19

REALISTA napisał:
mariner napisał:
kaczor napisał:
Osły napisał:
tutaj wpis idealnie pasujacy do intelektu  Kaczora i Spacerologa

Pan Walesa swietnie dołożyl pismenom - durnie nie wpadli na to, ze to system podsłuchowy nazywał sie BOLEK. I stad w tych raportach bylo caly czas Bolek i Bolek. A to ubecja tym podsłuchem rozbijała opozycje od srodka. Ale dobrze, ze p. Wałesa tam byl - myśle, ze on od samego poczatku wiedział o tym podsłuchu sb-ków nazywanym Bolek i nic nie mówil kolegom, żeby ich nie narażac, a sam rozgrywał bohatersko ubecję. Niesamowity, charyzmatyczny, przenikliwy, błyskotliwy, mądry czlowiek ! A Cenckiewicz to nieudacznik i frustrat. Nawet nie domyślił się, professor "histeryk" jeden, że BOLEK to był system podsłuchowy... Przyznaję - nie doceniłem sb-ecji. Dobrze, że mieliśmy Wałęsę!



Bolek po raz 28 zmienia linie "obrony " - teraz na "system podsluchowy - BOLEK "  Smile  i pogrąża sie coraz bardziej  niedobrze mi
dodam tylko ze  wychowaniem jego syna alkoholika zajmowal sie Cenckiewicz i On jest winny jego pijackiej śmierci
zreszta resztę dzieci tez Cenckiewicz źle mu wychował a i wnuczek- nożownik  tez po Cenckiewiczu geny lumpiarskie odziedziczył

Osly po twoim tekscie o Georgyu Michealu uwierz mi ze jestes wiele pieter nizej niz Walesa byl kiedy podpisywal te lojalki.
Jestes takim k**wa chwastem do wyrwania, pewnei jak cie kiedys kombajn rozjebie na czesci to zona,dzieci i cala wies odetchna z ulga

no to żeś pojechał po bandzie

pełna kultura wypowiedzi

Kaczor nie ma poczucia humoru Laughing  nie jest w stanie rozróżnić kiedy sie pisze dla jaj a kiedy na serio. Kiedyś nawet na poważnie wziął to, że biorę ZOMO-wską emeryturę dobryżart dobryżart dobryżart
Kaczor ! masz w wielu kwestiach rację ( np. Chin, które moim zdaniem sa papierowym, no może tekturowym mocarstwem, co nie przeszkadza, żeby inwestowali w Polsce) tylko trochę wuluzuj albo idż na siłkę Laughing
O Petru i Schmitd , o KOD-zie to już w zasadzie na poważnie się pisać nie da, bo sami się zdewaluowali do kategorii niepoważnych polityków. Oni już Kaczorowi ( temu z PiS-U Laughing ) mogą naskoczyć na zasadzie piesków kąsających  za nogawki. Schetyna to wie i zwróccie uwage, że się od nich zdystansował.
Ty, Ty Cenciewiczu jeden dobryżart dobryżart kaplica
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 16:19

thorgall napisał:
UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 1taaag

fajna laska dymanko
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 16:25

zmieniłem stopkę
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 16:41

temat- kadencyjność wójtów burmistrzów prezydentów miast a może i sołtysów

poroniony pojebany pomysł PIS Evil or Very Mad
nie mam danych i statystyk
ale
są ludzie którzy się sprawdzają i lokalna społeczność stanie za nimi murem

wprowadzanie kolejnych ograniczeń mija się z celem

jak już to wprowadzić totalny nadzór nad osobami publicznymi

wylewanie dziecka z kąpielą jest przejawem debilizmu

mam nadzieję że jakaś rządowa pi*da to przeczyta i pójdzie po rozum do głowy
Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44189
Registration date : 03/09/2007

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 16:45

zibi napisał:
to co postawili na koszt podatnika traktują jak swoje skurwysyny Evil or Very Mad
tyle tego jest że nie idzie wszystkich wyłapać Evil or Very Mad

A teraz wszyscy sie odcinają : " nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem ! " Laughing
no i lotnisko w Lublinie - dziwne kary dla Rumunów - w radzie nadzorczej lotniska jest nasz stary i niezastapiony Pawlak oraz prezydent miasta a jakże też z PSL ( przypadkowo oczywiście Laughing )
to qrwa trzeba wypalić żywym żelazem, takich wałków na poziomie miast i gmin jest całe mnóstwo Evil or Very Mad


Ostatnio zmieniony przez REALISTA dnia Sob 21 Sty 2017, 16:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 16:55

mariner napisał:
temat- kadencyjność wójtów burmistrzów prezydentów miast a może i sołtysów

poroniony pojebany pomysł PIS Evil or Very Mad
nie mam danych i statystyk
ale
są ludzie którzy się sprawdzają i lokalna społeczność stanie za nimi murem

wprowadzanie kolejnych ograniczeń mija się z celem

jak już to wprowadzić totalny nadzór nad osobami publicznymi

wylewanie dziecka z kąpielą jest przejawem debilizmu

mam nadzieję że jakaś rządowa pi*da to przeczyta i pójdzie po rozum do głowy
Evil or Very Mad
i znowu pierdolisz ruski agencie...
mało jest przypadków że przed Sumą pan Zbyszek co na kolejną kadencje miał cheęć ,a miał nikłe poparcie dał czzarnemu nowe ogrodzenie został tym wojtem czy sołtysem trzeci raz iiiiiiiii to nawet z PSLu bez poparcia king albino
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 16:58

Małolat napisał:
mariner napisał:
temat- kadencyjność wójtów burmistrzów prezydentów miast a może i sołtysów

poroniony pojebany pomysł PIS Evil or Very Mad
nie mam danych i statystyk
ale
są ludzie którzy się sprawdzają i lokalna społeczność stanie za nimi murem

wprowadzanie kolejnych ograniczeń mija się z celem

jak już to wprowadzić totalny nadzór nad osobami publicznymi

wylewanie dziecka z kąpielą jest przejawem debilizmu

mam nadzieję że jakaś rządowa pi*da to przeczyta i pójdzie po rozum do głowy
Evil or Very Mad
i znowu pierdolisz ruski agencie...
mało jest przypadków że przed Sumą pan Zbyszek co na kolejną kadencje miał cheęć ,a miał nikłe poparcie dał czzarnemu nowe ogrodzenie został tym wojtem czy sołtysem trzeci raz iiiiiiiii to nawet z PSLu bez poparcia king albino

z gośćmi co nie potrafią czytać ze zrozumieniem całego tekstu nie będę dyskutował

won do szkoły na naukę czytania

Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 17:02

mariner napisał:
Małolat napisał:
mariner napisał:
temat- kadencyjność wójtów burmistrzów prezydentów miast a może i sołtysów

poroniony pojebany pomysł PIS Evil or Very Mad
nie mam danych i statystyk
ale
są ludzie którzy się sprawdzają i lokalna społeczność stanie za nimi murem

wprowadzanie kolejnych ograniczeń mija się z celem

jak już to wprowadzić totalny nadzór nad osobami publicznymi

wylewanie dziecka z kąpielą jest przejawem debilizmu

mam nadzieję że jakaś rządowa pi*da to przeczyta i pójdzie po rozum do głowy
Evil or Very Mad
i znowu pierdolisz ruski agencie...
mało jest przypadków że przed Sumą pan Zbyszek co na kolejną kadencje miał cheęć ,a miał nikłe poparcie dał czzarnemu nowe ogrodzenie został tym wojtem czy sołtysem trzeci raz iiiiiiiii to nawet z PSLu bez poparcia king albino

z gośćmi co nie potrafią czytać ze zrozumieniem całego tekstu nie będę dyskutował

won do szkoły na naukę czytania

to sie naucz pisać , potem cwaniakuj... nadzór nad sołtysami bij szwagra ilu kolejnych urzedników chcesz stworzyć mur dobryżart
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44189
Registration date : 03/09/2007

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 17:02

Małolat napisał:
mariner napisał:
temat- kadencyjność wójtów burmistrzów prezydentów miast a może i sołtysów

poroniony pojebany pomysł PIS Evil or Very Mad
nie mam danych i statystyk
ale
są ludzie którzy się sprawdzają i lokalna społeczność stanie za nimi murem

wprowadzanie kolejnych ograniczeń mija się z celem

jak już to wprowadzić totalny nadzór nad osobami publicznymi

wylewanie dziecka z kąpielą jest przejawem debilizmu

mam nadzieję że jakaś rządowa pi*da to przeczyta i pójdzie po rozum do głowy
Evil or Very Mad
i znowu pierdolisz ruski agencie...
mało jest przypadków że przed Sumą pan Zbyszek co na kolejną kadencje miał cheęć ,a miał nikłe poparcie dał czzarnemu nowe ogrodzenie został tym wojtem czy sołtysem trzeci raz iiiiiiiii to nawet z PSLu bez poparcia king albino
Mariner jest dziś wyrażnie nie w formie Evil or Very Mad
OFE Drogi Marinerze bylo patologią ( prowizje za kupowanie za moje składki obligacji) ale należało je ZREFORMOWAĆ a nie likwidować ! Piszesz o wylewaniu dziecka z kąpielą a dokładnie w kwestii OFE to zrobiono.
Reforma OFE :
- obniżka prowizji ( i to znaczna ; premia za wyniki)
- likwidacja benchmarku
-możliwośc inwestowania za granicą na większa skale ( niech np, BMW czy IBM płacąc dywidendy płaci i polskim emerytom)
- inwestowanie np. w obligacje korporacyjne polskich firm np. przy budowie infrastruktury
Spierdolono i zmarnowano ogromny potencjał Evil or Very Mad za pieniądze z OFE można by np. zbudować elektrownie atomową, sieć autostrad i kolei ( to co chce zrobić Trump). Pieniądz sam w sobie jest bez wartości, dopiero jak pracuje w REALNEJ a nie wirtualnej gospodarce ( spekulacje na rynkach to pusty przebieg ) spełnia swoje zadanie. Cool
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 17:12

REALISTA napisał:
Małolat napisał:
mariner napisał:
temat- kadencyjność wójtów burmistrzów prezydentów miast a może i sołtysów

poroniony pojebany pomysł PIS Evil or Very Mad
nie mam danych i statystyk
ale
są ludzie którzy się sprawdzają i lokalna społeczność stanie za nimi murem

wprowadzanie kolejnych ograniczeń mija się z celem

jak już to wprowadzić totalny nadzór nad osobami publicznymi

wylewanie dziecka z kąpielą jest przejawem debilizmu

mam nadzieję że jakaś rządowa pi*da to przeczyta i pójdzie po rozum do głowy
Evil or Very Mad
i znowu pierdolisz ruski agencie...
mało jest przypadków że przed Sumą pan Zbyszek co na kolejną kadencje miał cheęć ,a miał nikłe poparcie dał czzarnemu nowe ogrodzenie został tym wojtem czy sołtysem trzeci raz iiiiiiiii to nawet z PSLu bez poparcia king albino
Mariner jest dziś wyrażnie nie w formie Evil or Very Mad
OFE Drogi Marinerze bylo patologią ( prowizje za kupowanie za moje składki obligacji) ale należało je  ZREFORMOWAĆ  a nie likwidować ! Piszesz o wylewaniu dziecka z kąpielą a dokładnie w kwestii OFE to zrobiono.
Reforma OFE :
- obniżka prowizji ( i to znaczna ; premia za wyniki)
- likwidacja benchmarku
-możliwośc inwestowania za granicą na większa skale ( niech np, BMW czy IBM płacąc dywidendy płaci i polskim emerytom)
- inwestowanie np. w obligacje korporacyjne polskich firm np. przy budowie infrastruktury
Spierdolono i zmarnowano ogromny potencjał  Evil or Very Mad  za pieniądze z OFE można by np. zbudować elektrownie atomową, sieć autostrad i kolei ( to co chce zrobić Trump). Pieniądz sam w sobie jest bez wartości, dopiero jak pracuje w REALNEJ  a nie wirtualnej gospodarce ( spekulacje na rynkach to pusty przebieg ) spełnia swoje zadanie.  Cool  

tak jestem nie w formie
takiemu Adamowiczowi to bym rence przy doopie urwał
Powrót do góry Go down
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 17:15

REALISTA napisał:
mariner napisał:
REALISTA napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:

Dla mnie caly ten system jest niepotrzebny wlacznei z poslami i wladza.
Przeciez poslowie zyja TYLKo na koszt podatnika, jakie oni dochody generuja?
Petru chociaz cos kiedys sam zarobil podobnie jak Morawiecki, a ze wykorzystuje mozliwosci to jego sprawa.
Robi podobnie jak Korwin bierze co daja:D

ten system - demokracja - kończy się na naszych oczach. Kompletnie się zdegenerowała ale takie są naturalne procesy. W EU jest zresztą tylko demokracja fasadowa - Ci którzy są przy władzy (komisarze KE)  nie pochodzą z wyboru tylko rządowych i partyjnych nominacji i są praktycznie nieusuwalni. Tylko w takim systemie Hollande który ma może z 8% poparcia rozważa kandydowanie na stanowisko Prezydenta EU i teoretycznie ma szansę gdy się chadecy z socjalistami dogadają (teoretycznie bo w praktyce raczej mizerne gdyż chadecy chcą zabrać wszystko). Czy w normalnej demokracji mógłby choć o tym pomarzyć?

Tak Petru korzysta tak jak JKM ale jest pomiędzy nimi ogromna różnica - Petru w żaden sposób nie dąży do zmiany tego systemu i uważa że obecny  jest ok natomiast JKM jasno deklaruje że z demokracją trzeba skończyć.

"Tylko w takim systemie Hollande który ma może z 8% poparcia rozważa kandydowanie na stanowisko Prezydenta EU i teoretycznie ma szansę gdy się chadecy z socjalistami dogadają"  - to dokładnie jak mianowanie komisarzy w CCCP .
Kaczor ma racje tylko nie wiem czemu tak pluje jadem ? I w Polsce i w pozostałej Unii aparat urzędniczo-polityczny rozrósł się niczym rak. Całe klany rodzinne jada od pokoleń na garnuszku budżetowym i mają całkiem duże majątki kosztem podatników. Za Gierka było 120-180k. urzędników dziś, przy teoretycznie informatyzacji jest wg. różnych szacunków 600-700k !!! Dzis politycy mają większe przywileje jak za PZPR. Wtedy nomenklatura kreciła lody na zasadzie załatwienia talonu na samochód czy lodówkę, "kupna" jakiejś badziewiastej działki czy wczasy nad morzem; dziś idzie po calości na o wiele większą skalę.
Prawacy, lewacy....chyba bez znaczenia, w USA i tak jest oligarchia a nie żadna demokracja i czy Clinton czy Trump banksterka zawsze na wierzchu bo to właśnie jest cechą oligarchii. Jakby do władzy doszedł Kuklux-klan czy NSDAP tez by mieli we władzach swoich ludzi. Ta cała niby demokracja czy wybory to kit dla plebsu, żeby myślał. że ma wybór. Otóż gówno prawda: wybór między jednym złodziejem a drugim. Gdzies sie miarka przeleje i pewnie dojdzie do jakiś OR. Niejedna cywilizacja już toprzerabiała i niby dlaczego teraz miałoby być inaczej ? Przecież ludzie wcale nie zmądrzeli.

kilka tysięcy postów wcześniej popełniłem post porównujący system polityczny USA
z systemem politycznym Rosji
nie będę przypominał bo i po co a i nie jestem z typu że tylko "ja"
hej

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15849588,Ameryka_jest_oligarchia__Zaskakujace_wyniki_badania_.html
Czy Ameryka to demokracja? Raczej oligarchia - to zaskakujący wynik badania politologów z Uniwersytetów Princeton i Northwestern. Ich zdaniem rządy chodzą na postronku elit ekonomicznych i wielkiego biznesu. - Pieniądze psują demokrację - przyznaje w rozmowie z Tokfm.pl Łukasz Pawłowski z "Kultury Liberalnej". - Te pieniądze również się ze sobą kłócą - uspokaja prof. Bohdan Szklarski z UW. - Nie lamentujmy nad amerykańską demokracją - dodaje.

Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44189
Registration date : 03/09/2007

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 17:20

szukają kasy Micha

Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44189
Registration date : 03/09/2007

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 17:27

dobry film dziś leci Laughing

Fuck VIP: Orgazm
(Fuck V.I.P: Orgasm)FILM EROTYCZNY Francja 2009
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30173
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 17:36

U nas to brat Kalinowskiego w PZZ w radzie nadzorczej oraz w ośrodku szkolenia kierowców ,wszystko to przypadek:-)

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 17:55


"hehehe"

jak to Thorgal wkleił to cytat jednego ze sławnych ludzi
Laughing
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 18:09

Ezet napisał:
REALISTA napisał:
mariner napisał:
REALISTA napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:

Dla mnie caly ten system jest niepotrzebny wlacznei z poslami i wladza.
Przeciez poslowie zyja TYLKo na koszt podatnika, jakie oni dochody generuja?
Petru chociaz cos kiedys sam zarobil podobnie jak Morawiecki, a ze wykorzystuje mozliwosci to jego sprawa.
Robi podobnie jak Korwin bierze co daja:D

ten system - demokracja - kończy się na naszych oczach. Kompletnie się zdegenerowała ale takie są naturalne procesy. W EU jest zresztą tylko demokracja fasadowa - Ci którzy są przy władzy (komisarze KE)  nie pochodzą z wyboru tylko rządowych i partyjnych nominacji i są praktycznie nieusuwalni. Tylko w takim systemie Hollande który ma może z 8% poparcia rozważa kandydowanie na stanowisko Prezydenta EU i teoretycznie ma szansę gdy się chadecy z socjalistami dogadają (teoretycznie bo w praktyce raczej mizerne gdyż chadecy chcą zabrać wszystko). Czy w normalnej demokracji mógłby choć o tym pomarzyć?

Tak Petru korzysta tak jak JKM ale jest pomiędzy nimi ogromna różnica - Petru w żaden sposób nie dąży do zmiany tego systemu i uważa że obecny  jest ok natomiast JKM jasno deklaruje że z demokracją trzeba skończyć.

"Tylko w takim systemie Hollande który ma może z 8% poparcia rozważa kandydowanie na stanowisko Prezydenta EU i teoretycznie ma szansę gdy się chadecy z socjalistami dogadają"  - to dokładnie jak mianowanie komisarzy w CCCP .
Kaczor ma racje tylko nie wiem czemu tak pluje jadem ? I w Polsce i w pozostałej Unii aparat urzędniczo-polityczny rozrósł się niczym rak. Całe klany rodzinne jada od pokoleń na garnuszku budżetowym i mają całkiem duże majątki kosztem podatników. Za Gierka było 120-180k. urzędników dziś, przy teoretycznie informatyzacji jest wg. różnych szacunków 600-700k !!! Dzis politycy mają większe przywileje jak za PZPR. Wtedy nomenklatura kreciła lody na zasadzie załatwienia talonu na samochód czy lodówkę, "kupna" jakiejś badziewiastej działki czy wczasy nad morzem; dziś idzie po calości na o wiele większą skalę.
Prawacy, lewacy....chyba bez znaczenia, w USA i tak jest oligarchia a nie żadna demokracja i czy Clinton czy Trump banksterka zawsze na wierzchu bo to właśnie jest cechą oligarchii. Jakby do władzy doszedł Kuklux-klan czy NSDAP tez by mieli we władzach swoich ludzi. Ta cała niby demokracja czy wybory to kit dla plebsu, żeby myślał. że ma wybór. Otóż gówno prawda: wybór między jednym złodziejem a drugim. Gdzies sie miarka przeleje i pewnie dojdzie do jakiś OR. Niejedna cywilizacja już toprzerabiała i niby dlaczego teraz miałoby być inaczej ? Przecież ludzie wcale nie zmądrzeli.

kilka tysięcy postów wcześniej popełniłem post porównujący system polityczny USA
z systemem politycznym Rosji
nie będę przypominał bo i po co a i nie jestem z typu że tylko "ja"
hej

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15849588,Ameryka_jest_oligarchia__Zaskakujace_wyniki_badania_.html
Czy Ameryka to demokracja? Raczej oligarchia - to zaskakujący wynik badania politologów z Uniwersytetów Princeton i Northwestern. Ich zdaniem rządy chodzą na postronku elit ekonomicznych i wielkiego biznesu. - Pieniądze psują demokrację - przyznaje w rozmowie z Tokfm.pl Łukasz Pawłowski z "Kultury Liberalnej". - Te pieniądze również się ze sobą kłócą - uspokaja prof. Bohdan Szklarski z UW. - Nie lamentujmy nad amerykańską demokracją - dodaje.

Gdyby wybory były uczciwe to trump powinien zebrać 65% a hilaria tylko 35
Powrót do góry Go down
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 18:21

Neutral

Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 18:27

Ezet napisał:
Neutral


a tam pierdolisz
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 18:33

mariner napisał:
tak jak wczoraj napisałem obejrzałem film "Ben Hur"

Juda przychodzi do Szejka prosić o konie
Szejk na to- "kto przychodzi w pokoju jest mile widziany"
wtedy jeszcze nie było chrześcijaństwa a nawet islamu

co się stało że się zesrało ????

kiedyś pisałem o filmie "Templariusze miłość i krew" czy jakoś tak
tam też Arab odniósł się z szacunkiem do głównego bohatera

co się zmieniło od tamtych czasów ???

pojawiła się ropa i USA- jebany wrzód na doopie który wpierdala się wszędzie gdzie czuje pieniądze

ale senator powiedzial ze nie zaplaci honorowego zakladu

tutaj , w polityce nic sie nie zmienilo
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 18:34

mariner napisał:
kaczor napisał:
Osły napisał:
tutaj wpis idealnie pasujacy do intelektu  Kaczora i Spacerologa

Pan Walesa swietnie dołożyl pismenom - durnie nie wpadli na to, ze to system podsłuchowy nazywał sie BOLEK. I stad w tych raportach bylo caly czas Bolek i Bolek. A to ubecja tym podsłuchem rozbijała opozycje od srodka. Ale dobrze, ze p. Wałesa tam byl - myśle, ze on od samego poczatku wiedział o tym podsłuchu sb-ków nazywanym Bolek i nic nie mówil kolegom, żeby ich nie narażac, a sam rozgrywał bohatersko ubecję. Niesamowity, charyzmatyczny, przenikliwy, błyskotliwy, mądry czlowiek ! A Cenckiewicz to nieudacznik i frustrat. Nawet nie domyślił się, professor "histeryk" jeden, że BOLEK to był system podsłuchowy... Przyznaję - nie doceniłem sb-ecji. Dobrze, że mieliśmy Wałęsę!



Bolek po raz 28 zmienia linie "obrony " - teraz na "system podsluchowy - BOLEK "  Smile  i pogrąża sie coraz bardziej  niedobrze mi
dodam tylko ze  wychowaniem jego syna alkoholika zajmowal sie Cenckiewicz i On jest winny jego pijackiej śmierci
zreszta resztę dzieci tez Cenckiewicz źle mu wychował a i wnuczek- nożownik  tez po Cenckiewiczu geny lumpiarskie odziedziczył

Osly po twoim tekscie o Georgyu Michealu uwierz mi ze jestes wiele pieter nizej niz Walesa byl kiedy podpisywal te lojalki.
Jestes takim k**wa chwastem do wyrwania, pewnei jak cie kiedys kombajn rozjebie na czesci to zona,dzieci i cala wies odetchna z ulga

no to żeś pojechał po bandzie

pełna kultura wypowiedzi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10




KACZOR TY CHUJU !!!
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 18:41

mariner napisał:
temat- kadencyjność wójtów burmistrzów prezydentów miast a może i sołtysów

poroniony pojebany pomysł PIS Evil or Very Mad
nie mam danych i statystyk
ale
są ludzie którzy się sprawdzają i lokalna społeczność stanie za nimi murem

wprowadzanie kolejnych ograniczeń mija się z celem

jak już to wprowadzić totalny nadzór nad osobami publicznymi

wylewanie dziecka z kąpielą jest przejawem debilizmu

mam nadzieję że jakaś rządowa pi*da to przeczyta i pójdzie po rozum do głowy
Evil or Very Mad
pierwsza kadencja - ucza sie i poznają  
druga  - dzialaja na korzyść   lub nie - jak sie utworza lokalne mafie to juz nie do rozbicia
i raczej czesciej lokalne grupy interesow dzialaja ale na swoja korzyść
czasem naprawdę ktos uczciwy robi dobra robote ale im dłużej tym mniej mu sie chce
a wiec strata niewielka a młodzi ,zdolni czekaja i dac im tez porzadzic

dlatego
dwie kadencje to bardzo dobre rozwiązanie
jeszcze  tak w sejmie to wprowadzic + ograniczenie ilosci poslow + likwidacja senatu


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sob 21 Sty 2017, 18:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 18:42

mariner napisał:
Ezet napisał:
Neutral


a tam pierdolisz

No to masz jeszcze bij szwagra dawkę pierdolenia bij szwagra
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 18:47

REALISTA napisał:
zibi napisał:
to co postawili na koszt podatnika traktują jak swoje skurwysyny Evil or Very Mad
tyle tego jest że nie idzie wszystkich wyłapać Evil or Very Mad

A teraz wszyscy sie odcinają : " nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem ! " Laughing
no i lotnisko w Lublinie - dziwne kary dla Rumunów - w radzie nadzorczej lotniska jest nasz stary i niezastapiony Pawlak oraz prezydent miasta a jakże  też z PSL ( przypadkowo oczywiście Laughing )
to qrwa trzeba wypalić żywym żelazem, takich wałków na poziomie miast i gmin jest całe mnóstwo Evil or Very Mad

i dlatego trzeba 2 kadencji zeby te lokalne kliki rozwalic
by np takie PSL odspawać od koryta
bo tam  wladze  przechodzi a ojca na syna lub innego pociotka

a ze moze jakiegos uczciwego sie wytnie to wuj
jak dobry to przez 8 lat mial kupe czasu zeby zrobic cos dobrego
a za 8 lat jest juz o 8 lat starszy i niech idzie dzialac na inne pole
- sam niech sie biznesem prywatnym zajmie jak taki dobry dzialacz
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 18:51

Osły napisał:
mariner napisał:
temat- kadencyjność wójtów burmistrzów prezydentów miast a może i sołtysów

poroniony pojebany pomysł PIS Evil or Very Mad
nie mam danych i statystyk
ale
są ludzie którzy się sprawdzają i lokalna społeczność stanie za nimi murem

wprowadzanie kolejnych ograniczeń mija się z celem

jak już to wprowadzić totalny nadzór nad osobami publicznymi

wylewanie dziecka z kąpielą jest przejawem debilizmu

mam nadzieję że jakaś rządowa pi*da to przeczyta i pójdzie po rozum do głowy
Evil or Very Mad
pierwsza kadencja - ucza sie i poznają  
druga  - dzialaja na korzyść   lub nie - jak sie utworza lokalne mafie to juz nie do rozbicia
i raczej czesciej lokalne  grupy interesow dzialaja ale na swoja korzyść
czasem naprawdę ktos uczciwy robi dobra robote ale im dłużej tym mniej mu  sie chce
a wiec strata niewielka a młodzi ,zdolni czekaja i dac im tez porzadzic

dlatego
dwie kadencje to bardzo dobre rozwiązanie
jeszcze  tak w sejmie to wprowadzic + ograniczenie ilosci poslow + likwidacja senatu

czasami trafi się uczciwa pierdoła jeden na miliard z którym lokalna społeczność czuje się dobrze
to co ????
ujebać go ustawą ???????
czy może sprawdzić kim jest do hooj wie którego pokolenia- ośmieszyć i dać wybór mieszkańcom
dwie kadencje to może być zła zmiana dla niektórych

Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 18:57

mariner napisał:
Osły napisał:
mariner napisał:
temat- kadencyjność wójtów burmistrzów prezydentów miast a może i sołtysów

poroniony pojebany pomysł PIS Evil or Very Mad
nie mam danych i statystyk
ale
są ludzie którzy się sprawdzają i lokalna społeczność stanie za nimi murem

wprowadzanie kolejnych ograniczeń mija się z celem

jak już to wprowadzić totalny nadzór nad osobami publicznymi

wylewanie dziecka z kąpielą jest przejawem debilizmu

mam nadzieję że jakaś rządowa pi*da to przeczyta i pójdzie po rozum do głowy
Evil or Very Mad
pierwsza kadencja - ucza sie i poznają  
druga  - dzialaja na korzyść   lub nie - jak sie utworza lokalne mafie to juz nie do rozbicia
i raczej czesciej lokalne  grupy interesow dzialaja ale na swoja korzyść
czasem naprawdę ktos uczciwy robi dobra robote ale im dłużej tym mniej mu  sie chce
a wiec strata niewielka a młodzi ,zdolni czekaja i dac im tez porzadzic

dlatego
dwie kadencje to bardzo dobre rozwiązanie
jeszcze  tak w sejmie to wprowadzic + ograniczenie ilosci poslow + likwidacja senatu

czasami trafi się uczciwa pierdoła jeden na miliard z którym lokalna społeczność czuje się dobrze
to co ????
ujebać go ustawą ???????
czy może sprawdzić kim jest do hooj wie którego pokolenia- ośmieszyć i dać wybór mieszkańcom
dwie kadencje to może być zła zmiana dla niektórych


to beda koszty - ofiara tego rozwiazania
ale to bedzie i tak tylko mniejsze zło
bo w wiekszosci jest tak jak pisalen

mozna by jeszcze zrobic ze 8 lat - przerwa 4 i liczyc na nowo 2 kadencje
taka przerwa 4 lata -to juz wszystkim dobrze zrobi
i wojtom/burmistrzom nawet najlepszym
a takze wyborcy zobacza nowe i beda mieli jakies porownanie
bo jak ktos rzadzi 4- 5 kadencji pod rzad to nikt nie wie jakby bylo bez niego - a moze jeszcze lepiej
a takze kliki jesli sa powinny sie rozpaść
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 19:02

i sie dziwili ze Hilarie pogonili Mad
to bardzo dobry i zdrowy odruch spoleczenstwa

USA pod rzadami NWO I ich czarnej kukly :

100 milionow amerykanow zyje w biedzie.
88 milionow nie ma pracy I jej nie szuka.
1% najbogatszych posiada tyle majatku co pozostale 99% populacji.
10 milionow amerykanow nie ma konta bankowego.
85 % absolwentow szkol wyzszych zamierza po studiach mieszkac ze swymi zgredami.
40 milionow obywateli otrzymuje foodstamps.
Tylko 65 % mezczyzn w wieku produkcyjnym ma robote.
Udzial w tworzeniu PKB swiata spadl z 32 % w 2000 roku do 22% obecnie.
W 49% rodzin w USA przynajmniej jedna osoba otrzymuje pomoc socjalna.
36% nie odklada zadnych pieniedzy na emeryture.
43 % ma najwyzej okolo 10 000 $ na koncie emerytalnym.
28 % nie ma zadnych oszczednosci w banku.
Co roku USA traca 500 000 miejsc pracy na rzecz ChRL.
Sredni dlug na kartach kredytowych w amerykanskich gospodarstwach domowych to 16 000 USD.
Dlug publiczny USA to okolo 17 bln USD.
Zadluzenie laczne ( panstwa , stanow , hrabstw , spolek publicznych ) to 60 bln USD.
Przyrost dlugu to okolo 150 mln USD na godzine.
Gdyby rzad federalny zaczal splacac dlug w tempie 1 baksa na sekunde , zajeloby mu to 440 000 lat.
W przemysle wytworczym pracuje tylko 5 % zawodowo czynnej ludnosci.
Co czwarty amerykanin zarabia ponizej 10 USD/h.
W ciagu ostatnich 30 lat wydatki socjalne ( po uwzglednieniu inflacji ) wzrosly o 378 %
Rzad federalny wydaje 60 % PKB na cele socjalne.

Uffffffffffffffff...
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 19:16

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro (47l.) rozpoczyna rewolucję w sądach. Cel: usprawnienie pracy wymiaru sprawiedliwości. Pierwsze reformy mają wejść w życie w tym roku.

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 767691 UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 767691
dobra zmiana
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 19:18

Gdy oczy całego świata zwrócone były w stronę USA i zaprzysiężenia Donalda Trumpa na nowego prezydenta, w Turcji doszło do prawdziwej rewolucji. Parlament przegłosował zmiany w konstytucji umożliwiające zmianę systemu politycznego kraju. Na sali obrad doszło do drastycznych rękoczynów między członkami partii rządzącej i opozycji.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 EmptySob 21 Sty 2017, 19:20

Osły napisał:
mariner napisał:
Osły napisał:
mariner napisał:
temat- kadencyjność wójtów burmistrzów prezydentów miast a może i sołtysów

poroniony pojebany pomysł PIS Evil or Very Mad
nie mam danych i statystyk
ale
są ludzie którzy się sprawdzają i lokalna społeczność stanie za nimi murem

wprowadzanie kolejnych ograniczeń mija się z celem

jak już to wprowadzić totalny nadzór nad osobami publicznymi

wylewanie dziecka z kąpielą jest przejawem debilizmu

mam nadzieję że jakaś rządowa pi*da to przeczyta i pójdzie po rozum do głowy
Evil or Very Mad
pierwsza kadencja - ucza sie i poznają  
druga  - dzialaja na korzyść   lub nie - jak sie utworza lokalne mafie to juz nie do rozbicia
i raczej czesciej lokalne  grupy interesow dzialaja ale na swoja korzyść
czasem naprawdę ktos uczciwy robi dobra robote ale im dłużej tym mniej mu  sie chce
a wiec strata niewielka a młodzi ,zdolni czekaja i dac im tez porzadzic

dlatego
dwie kadencje to bardzo dobre rozwiązanie
jeszcze  tak w sejmie to wprowadzic + ograniczenie ilosci poslow + likwidacja senatu

czasami trafi się uczciwa pierdoła jeden na miliard z którym lokalna społeczność czuje się dobrze
to co ????
ujebać go ustawą ???????
czy może sprawdzić kim jest do hooj wie którego pokolenia- ośmieszyć i dać wybór mieszkańcom
dwie kadencje to może być zła zmiana dla niektórych


to beda koszty - ofiara tego rozwiazania
ale to bedzie i tak tylko mniejsze zło
bo w wiekszosci jest tak jak pisalen  

mozna by jeszcze zrobic ze 8 lat  - przerwa 4 i liczyc na nowo 2 kadencje
taka przerwa 4 lata -to juz wszystkim dobrze zrobi
i wojtom/burmistrzom nawet najlepszym
a takze wyborcy zobacza nowe i beda mieli jakies porownanie
bo jak ktos rzadzi 4- 5 kadencji pod rzad to nikt nie wie jakby bylo bez niego - a moze jeszcze lepiej
a takze kliki jesli sa powinny sie rozpaść  

wszystko zależy od uczciwości delikwenta

mnie znasz od kilku lat i wiesz że nie piszę na poklask

opłata za wieczyste użytkownie gruntu- jest bonifikata ale gmina to ukrywa
nie informuje wprost a aby dojść do info trzeba nieżle poklikać na stronce- nie jest prosto
mam dla matki i nie odpuszczę ok 100pln bonusu

na świecie w Polsce jest mało takich frajerów jak ja co opłacają abonament RTV
ale hooj dam radę
pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend   UFO 21 - 22 01  2017 r. Weekend - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 2 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» UFO 03 - 04 06 2017 r. Weekend
» UFO 29 - 30 07 2017 r. Weekend
» UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend
» UFO 14 - 15 10 2017 r. Weekend
» UFO 09 - 10 12 2017 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: