Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 23 01 2017 r.

Go down 
+15
neuron
thorgall
Grajek
Janko Traderroo
kaczor
barany
Osły
mariner
Aligator
Prezes
REALISTA
Reser
delphia
zibi
dziadek
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24644
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 20:14

i cierpliwość
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24644
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 21:18

co tak zamilkli?
nie bójcie się

mariner zwyciężamy cheers
komuchy w odwrocie

poprawność polityczna odchodzi do lamusa
prawda wygrywa  Wink

tylko my jedyni nie baliśmy się prawdy głosić  Mad
hehehhehehe

i dlatego jesteśmy mariner zwycięzcami Twisted Evil

scratch
żebyś jeszcze srebra wziął scratch
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 21:32

Janko Traderroo napisał:
Panowie,
co będzie lepsze powerbank czy zapasowa bateria do smartfona?

Bo sądzę, że bateria, minutka-dwie i już pełne naładowanie, jedynie ustawienie daty i godziny.
Czy zbyt częsta wymiana baterii nie zniszczy jakichś styków w tel.?

Czy ładując powerbankiem można jednocześnie korzystać z urządzenia?

Opcjoner Ty często korzystasz, co poleciłbyś?
...
Ja mam zapasową baterie, córka korzysta z powerbanka - obydwoje jesteśmy zadowoleni ale skłaniał bym się do powerbank....
Oczywiście musi mieć odpowiednią pojemność - zasada jest, powerbank 3 X bateria np masz baterie 2400 mAh to powerb. = 7200. pzdr d......

I marka ma być, nie kupuj w marketach tego promocyjnego gowna za parę zł bo nie warto!

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 21:33

piłka ręczna

Polska zdobyła Puchar Prezydenta cheers
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 21:36

thorgall napisał:
5 lat słyszę

cierpliwość i zasady

i rozpierdolę żyda Twisted Evil

jest tylko jedna zasada: cierpliwie rozpierdalać Żyda UFO  23 01  2017 r. - Page 5 208195
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 21:39


http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/donald-trump-tpp-podatek-graniczny,49,0,2240817.html

Trampek kończy z TPP i będzie renegocjował NAFTA
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 21:42

thorgall napisał:
co tak zamilkli?
nie bójcie się

mariner zwyciężamy cheers
komuchy w odwrocie

poprawność polityczna odchodzi do lamusa
prawda wygrywa  Wink

tylko my jedyni nie baliśmy się prawdy głosić  Mad
hehehhehehe

i dlatego jesteśmy mariner zwycięzcami Twisted Evil

scratch
żebyś jeszcze srebra wziął scratch

noo Very Happy

ale srebra nie tykam- kiedyś manipulowali to i teraz też mogą
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24644
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 21:45

mariner napisał:
thorgall napisał:
co tak zamilkli?
nie bójcie się

mariner zwyciężamy cheers
komuchy w odwrocie

poprawność polityczna odchodzi do lamusa
prawda wygrywa  Wink

tylko my jedyni nie baliśmy się prawdy głosić  Mad
hehehhehehe

i dlatego jesteśmy mariner zwycięzcami Twisted Evil

scratch
żebyś jeszcze srebra wziął scratch

noo Very Happy

ale srebra nie tykam- kiedyś manipulowali to i teraz też mogą

żyd w odwrocie
Trump jak o 7.00 się obudzi to do 15.00 może zlikwidować TTiP NATO i NAFTE Laughing
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4803
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 21:48

dziadek napisał:
Janko Traderroo napisał:
Panowie,
co będzie lepsze powerbank czy zapasowa bateria do smartfona?

Bo sądzę, że bateria, minutka-dwie i już pełne naładowanie, jedynie ustawienie daty i godziny.
Czy zbyt częsta wymiana baterii nie zniszczy jakichś styków w tel.?

Czy ładując powerbankiem można jednocześnie korzystać z urządzenia?

Opcjoner Ty często korzystasz, co poleciłbyś?
...
Ja mam zapasową baterie, córka korzysta z powerbanka - obydwoje jesteśmy zadowoleni ale skłaniał bym się do powerbank....
Oczywiście musi mieć odpowiednią pojemność - zasada jest, powerbank 3 X bateria np masz baterie 2400 mAh to powerb. = 7200. pzdr d......

I marka ma być, nie kupuj w marketach tego promocyjnego gowna za parę zł bo nie warto!

Dzięki za odzew.

W czym ten powerbank jest lepszy poza pojemnością?

Wydaje mi się, że wymiana baterii minutka i idziesz dalej.
Chyba że zależy na ciągłości pracy?
A chodzenie kilka godz z tym powerem podpiętym na kabelku to jakieś nieporęczne.

Co innego gdy leży i się ładuje.
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24644
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 21:50

koooooorbaaaa!!!!
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24644
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 21:53

thorgall napisał:
koooooorbaaaa!!!!

być może...

Bo jak Jutro Trump wstanie lewą nogą do do 12.00 FED zlikwiduje Laughing

żyd nie zna dnia ani godziny Laughing
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24644
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 22:07

Z OSTATNIEJ CHWILI: Trump zapowiada obniżenie o połowę podatków dla obywateli i firm oraz wielką likwidację 75% regulacji lub "nawet więcej"
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 22:18

thorgall napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
co tak zamilkli?
nie bójcie się

mariner zwyciężamy cheers
komuchy w odwrocie

poprawność polityczna odchodzi do lamusa
prawda wygrywa  Wink

tylko my jedyni nie baliśmy się prawdy głosić  Mad
hehehhehehe

i dlatego jesteśmy mariner zwycięzcami Twisted Evil

scratch
żebyś jeszcze srebra wziął scratch



noo Very Happy

ale srebra nie tykam- kiedyś manipulowali to i teraz też mogą

żyd w odwrocie
Trump jak o 7.00 się obudzi to do 15.00 może zlikwidować TTiP NATO i NAFTE Laughing

Taaa, pizdę zlikwiduje predzej Basketball
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24644
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 22:22

OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
co tak zamilkli?
nie bójcie się

mariner zwyciężamy cheers
komuchy w odwrocie

poprawność polityczna odchodzi do lamusa
prawda wygrywa  Wink

tylko my jedyni nie baliśmy się prawdy głosić  Mad
hehehhehehe

i dlatego jesteśmy mariner zwycięzcami Twisted Evil

scratch
żebyś jeszcze srebra wziął scratch



noo Very Happy

ale srebra nie tykam- kiedyś manipulowali to i teraz też mogą

żyd w odwrocie
Trump jak o 7.00 się obudzi to do 15.00 może zlikwidować TTiP NATO i NAFTE Laughing

Taaa, pizdę zlikwiduje predzej Basketball

natychmiast mnie teraz przeproś Twisted Evil

albo przyjadę do ciebie

ps. podaj adres
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 22:27

Janko Traderroo napisał:
dziadek napisał:
Janko Traderroo napisał:
Panowie,
co będzie lepsze powerbank czy zapasowa bateria do smartfona?

Bo sądzę, że bateria, minutka-dwie i już pełne naładowanie, jedynie ustawienie daty i godziny.
Czy zbyt częsta wymiana baterii nie zniszczy jakichś styków w tel.?

Czy ładując powerbankiem można jednocześnie korzystać z urządzenia?

Opcjoner Ty często korzystasz, co poleciłbyś?
...
Ja mam zapasową baterie, córka korzysta z powerbanka - obydwoje jesteśmy zadowoleni ale skłaniał bym się do powerbank....
Oczywiście musi mieć odpowiednią pojemność - zasada jest, powerbank 3 X bateria np masz baterie 2400 mAh to powerb. = 7200. pzdr d......

I marka ma być, nie kupuj w marketach tego promocyjnego gowna za parę zł bo nie warto!

Dzięki za odzew.

W czym ten powerbank jest lepszy poza pojemnością?

Wydaje mi się, że wymiana baterii minutka i idziesz dalej.
Chyba że zależy na ciągłości pracy?
A chodzenie kilka godz z tym powerem podpiętym na kabelku to jakieś nieporęczne.

Co innego gdy leży i się ładuje.
...
W jednym i drugim musisz się liczyć z utratą energii, mnie też zdarzyło się (przy częstym wymienianiu) że złamałem tylny panel (SG S3). Niezbyt wygodne jest jedno i drugie, jak już pisałem, ja mam 2 baterie!

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24644
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 22:30

dziadek napisał:
Janko Traderroo napisał:
dziadek napisał:
Janko Traderroo napisał:
Panowie,
co będzie lepsze powerbank czy zapasowa bateria do smartfona?

Bo sądzę, że bateria, minutka-dwie i już pełne naładowanie, jedynie ustawienie daty i godziny.
Czy zbyt częsta wymiana baterii nie zniszczy jakichś styków w tel.?

Czy ładując powerbankiem można jednocześnie korzystać z urządzenia?

Opcjoner Ty często korzystasz, co poleciłbyś?
...
Ja mam zapasową baterie, córka korzysta z powerbanka - obydwoje jesteśmy zadowoleni ale skłaniał bym się do powerbank....
Oczywiście musi mieć odpowiednią pojemność - zasada jest, powerbank 3 X bateria np masz baterie 2400 mAh to powerb. = 7200. pzdr d......

I marka ma być, nie kupuj w marketach tego promocyjnego gowna za parę zł bo nie warto!

Dzięki za odzew.

W czym ten powerbank jest lepszy poza pojemnością?

Wydaje mi się, że wymiana baterii minutka i idziesz dalej.
Chyba że zależy na ciągłości pracy?
A chodzenie kilka godz z tym powerem podpiętym na kabelku to jakieś nieporęczne.

Co innego gdy leży i się ładuje.
...
W jednym i drugim musisz się liczyć z utratą energii, mnie też zdarzyło się (przy częstym wymienianiu) że złamałem tylny panel (SG S3). Niezbyt wygodne jest jedno i drugie, jak już pisałem, ja mam 2 baterie!

Jak Breżniew Laughing
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12629
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 22:35

thorgall napisał:
Z OSTATNIEJ CHWILI: Trump zapowiada obniżenie o połowę podatków dla obywateli i firm oraz wielką likwidację 75% regulacji lub "nawet więcej"
bardzo ważne info Exclamation Exclamation Very Happy
mexyk juz zareagował
http://stooq.com/q/?s=^ipc
bovespa także
http://stooq.com/q/?s=^bvp
emergin market w euforii
http://stooq.com/q/?s=eem.us&c=3m&t=c&a=lg&b=0
miedź szaleje
http://stooq.com/q/?s=hg.f&c=3m&t=c&a=lg&b=0

aż strach pomyslec co u nas Prezes drugim Gatesem afro
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 22:40

delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:

Chinska flota nie moze sie rownac z ameykanska, zarowno jesli chodzi o jakosc kadr jak i sama nawet liczbe okretow.Chinczycy maja chyba mniej okretow niz brytyjczycy.

zależy jak porównywać - jeżeli do samej floty Pacyfiku to Chiny z flotą ponad 300 jednostek już dawno wyprzedziły US Navy pod względem liczby okrętów. Są to także jednostki o wiele młodsze bo z reguły budowane w ostatnich 15 latach i stosunkowo nowoczesne. Przewaga jest widoczna zwłaszcza jeżeli chodzi o okręty podwodne - tych Chiny mają na Pacyfiku 2 razy wiecej i ta flota najbardziej "odmłodniała". Będa mieli 5 lotniskowców do 2024. Lotnictwo morskie to około 700 samolotów. Dodatkowo ich doktryna opiera się o wykorzystanie rakiet balistycznych i manewrujacych do obrony (bo przecież to nie oni bedą atakować). W jej zasięgu znajdują się amerykańskie bazy np: Guam. Generalnie mają służyć do ataków na zespoły lotniskowców. Mimo iz Amerykanie mają przewagę technologiczną to ona coraz bardziej sie kurczy a różnica w ilości jednostek, możliwość wykorzystania zasobów z niedległego lądu (lotnictwo), korzystana sytuacja z punktu widzenia logistyki już teraz daje Chinom przewagę w tym rejonie.

a już prównanie do Royal Navy to śmiech na sali - obecnie bez lotniskowca, okręty bez pocisków przeciwokrętowych, problemy z najnowszymi fregatami, stara flota podwodna, dużo mniejsza liczba okretów i wiele innych problemów. Gdyby Brytyjczycy chcieli zagrozić Chinom w rejonie Azji południowo-wchodniej nie mieli by żadnych szans na zwycięstwo.

Chinczycy nie maja ZADNYCH doswiadczen w walce morskiej, nie maja procedur dotyczacych organizacj i zarzadzania wiekszych zwiazkow taktycznych, nigd nie przeprowadzili zadnej skomplikowanej morskiej operacji, nei maja okredtow desantowych,lotniskowcow etc.
Tak naprawde wsparcie lotnicze maja tylko blisko wlasnego ladu.
Z Royal Navy przesadizlem ale porownywanie marynarki chinskiej do amerykanskiej to jakis zart.
To ze chinczycy potrafia napierdolic iles tam okretow nie znaczy ze to czyni ich potega morska, tak samo porownywanie jakosci wojsk podwodnych usa i chinskich to jakis zart.

Skad do 2024 roku wezma kadry zdolne do zarzadzanai takim lotniskowcem, pilotow doswiadczonych w startach, samoloty nadajace sie do takiej walki?
Klapki na oczach jak widac, najwazniejsza jest zdolnosc do prowadzenia prawdziwych operacji w przypadku konfliktu flota chinska musialby siedziec w portach.


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Chinska-marynarka-wojenna-rosnie-w-sile-Amerykanie-oceniaja-blyskawiczny-wzrost-potegi,wid,17462706,wiadomosc.html?ticaid=1187ee

a przeczytałeś choć artykuł który wkleiłeś? Przecież tam jest wprost napisane że w przypadku agresji na Tajwan US NAvy nie będzie miała czego szukać i prawdopodobnie nie podejmie ryzyka. Pomijając że od tego czasu mineły dwa lata i liczba nowoczesnych jednostek jeszcze wzrosła to jest tam dokładnie ta konkluzja którą podałem: na swoich wodach oraz na morzu Południowochińskim a więc potencjanej arenie starcia Chińczycy już teraz osiągneli przewagę nad US Navy.

Bredni o braku jednostek desantowych nawet szkoda komentować. Lotniskowiec jest i służy jako platforma treningowa. Drugi w budowie. Ale lotniskowiec im do obrony nie jest potrzebny. Lotniskowce budują z myśla o kolejnym kroku czyli ekspansji na dużo wiekszą skalę. Okrety podwodne jak najbradziej do porównania. Zapewne oceniasz przez pryzmat okretów zdolnych do przenoszenia rakiet balistycznych a tych w każdej flocie jest mniejszość.

A propos doświadczeń - Amerykanie także nie prowadzili operacji przeciw nowoczesnej flocie. Bombardowanie kozojebców z lotniskowców czy ostrzał Tomahawkami to nie jest doświadczenie które się przyda w takiej sytaucji.
A czy ja cos mowilem o Tajwanie?Przy tak malej odleglosci zadna flota nic na to nie poradzi.
Po prostu smieszy mnie ze uwazasz ze wystarczy najebac roznych okretow (nawet nieprzetestowanych w walce) i jzu sie jest morska potega Very Happy
To troche jak z WIelka Armada, Hiszpanie tez w to wierzyli

skoro USA zrywają z polityką "jednych Chin" to gdzie jak nie na Tajwanie i okalających go wodach ma dojść do ewentualnego starcia?


CHINY dopiero gdy przeskoczyły gospodarczo japonię (ok2009)zaczęły się wypuszczać i rozwijać się na morzu, i dopierdalać japonii cłami itp
dopiero gdy przeskoczą usa wypuszczą się na ocean (po 2028-30?), do tego czasu nie będą ani przejmować militarnie tajwanu, ani wdawać się w jakiekolwiek wojny,
raczej dalej podkopywanie stanów, rozwijanie potencjału, jeśli już to przeczekanie trumpa albo i pozorne ustępstwa, które nie zmienią w niczym celu strategicznego chin na następne 50lat. Smile

to nie jak polak który z szabelką na rosję jedzie i bez przygotowania clown
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 22:47

cat
http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/bank-of-china-porozumienie-wegry-wiktor-orban,29,0,2240797.html
Węgrzy podpisali ważne porozumienie. Bank of China wprowadzi u nich kartę debetową w juanach
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 22:57

thorgall napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
co tak zamilkli?
nie bójcie się

mariner zwyciężamy cheers
komuchy w odwrocie

poprawność polityczna odchodzi do lamusa
prawda wygrywa  Wink

tylko my jedyni nie baliśmy się prawdy głosić  Mad
hehehhehehe

i dlatego jesteśmy mariner zwycięzcami Twisted Evil

scratch
żebyś jeszcze srebra wziął scratch


noo Very Happy

ale srebra nie tykam- kiedyś manipulowali to i teraz też mogą

żyd w odwrocie
Trump jak o 7.00 się obudzi to do 15.00 może zlikwidować TTiP NATO i NAFTE Laughing

Ty thorgalu naprawdę wierzysz w ludzi polityków. Smile

trump b silnie wspiera żydów, zięć trampa to zyd, i nawet ivanka trump przeszła na judaizm. clown

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Ivanka-trump_650x400_71481295063.jpg?ver-20161122
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 23:07

Kolejna darmowa promocja na akcje z Nasdaqrwy byla.

5063 wydłubali Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 23:13

To jutro znowu korba. Wigunia odrodzi sie niczym fenix z popiołu?

Nie dobieralem SS na Europe ale tez i nie zamknalem tego co mialem.

Qrwa mac Hitler jutro znowu 11600+ mur
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 23:15

thorgall napisał:
Z OSTATNIEJ CHWILI: Trump zapowiada obniżenie o połowę podatków dla obywateli i firm oraz wielką likwidację 75% regulacji lub "nawet więcej"

Wszystko pieknie ale dlaczego ty glosowales na Dude ktory u nas zapowiadal odwrotne rzeczy ?:DDDDDD
Trafiony,zatopiony leszcz olsztynski.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 23:18

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:

Chinska flota nie moze sie rownac z ameykanska, zarowno jesli chodzi o jakosc kadr jak i sama nawet liczbe okretow.Chinczycy maja chyba mniej okretow niz brytyjczycy.

zależy jak porównywać - jeżeli do samej floty Pacyfiku to Chiny z flotą ponad 300 jednostek już dawno wyprzedziły US Navy pod względem liczby okrętów. Są to także jednostki o wiele młodsze bo z reguły budowane w ostatnich 15 latach i stosunkowo nowoczesne. Przewaga jest widoczna zwłaszcza jeżeli chodzi o okręty podwodne - tych Chiny mają na Pacyfiku 2 razy wiecej i ta flota najbardziej "odmłodniała". Będa mieli 5 lotniskowców do 2024. Lotnictwo morskie to około 700 samolotów. Dodatkowo ich doktryna opiera się o wykorzystanie rakiet balistycznych i manewrujacych do obrony (bo przecież to nie oni bedą atakować). W jej zasięgu znajdują się amerykańskie bazy np: Guam. Generalnie mają służyć do ataków na zespoły lotniskowców. Mimo iz Amerykanie mają przewagę technologiczną to ona coraz bardziej sie kurczy a różnica w ilości jednostek, możliwość wykorzystania zasobów z niedległego lądu (lotnictwo), korzystana sytuacja z punktu widzenia logistyki już teraz daje Chinom przewagę w tym rejonie.

a już prównanie do Royal Navy to śmiech na sali - obecnie bez lotniskowca, okręty bez pocisków przeciwokrętowych, problemy z najnowszymi fregatami, stara flota podwodna, dużo mniejsza liczba okretów i wiele innych problemów. Gdyby Brytyjczycy chcieli zagrozić Chinom w rejonie Azji południowo-wchodniej nie mieli by żadnych szans na zwycięstwo.

Chinczycy nie maja ZADNYCH doswiadczen w walce morskiej, nie maja procedur dotyczacych organizacj i zarzadzania wiekszych zwiazkow taktycznych, nigd nie przeprowadzili zadnej skomplikowanej morskiej operacji, nei maja okredtow desantowych,lotniskowcow etc.
Tak naprawde wsparcie lotnicze maja tylko blisko wlasnego ladu.
Z Royal Navy przesadizlem ale porownywanie marynarki chinskiej do amerykanskiej to jakis zart.
To ze chinczycy potrafia napierdolic iles tam okretow nie znaczy ze to czyni ich potega morska, tak samo porownywanie jakosci wojsk podwodnych usa i chinskich to jakis zart.

Skad do 2024 roku wezma kadry zdolne do zarzadzanai takim lotniskowcem, pilotow doswiadczonych w startach, samoloty nadajace sie do takiej walki?
Klapki na oczach jak widac, najwazniejsza jest zdolnosc do prowadzenia prawdziwych operacji w przypadku konfliktu flota chinska musialby siedziec w portach.


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Chinska-marynarka-wojenna-rosnie-w-sile-Amerykanie-oceniaja-blyskawiczny-wzrost-potegi,wid,17462706,wiadomosc.html?ticaid=1187ee

a przeczytałeś choć artykuł który wkleiłeś? Przecież tam jest wprost napisane że w przypadku agresji na Tajwan US NAvy nie będzie miała czego szukać i prawdopodobnie nie podejmie ryzyka. Pomijając że od tego czasu mineły dwa lata i liczba nowoczesnych jednostek jeszcze wzrosła to jest tam dokładnie ta konkluzja którą podałem: na swoich wodach oraz na morzu Południowochińskim a więc potencjanej arenie starcia Chińczycy już teraz osiągneli przewagę nad US Navy.

Bredni o braku jednostek desantowych nawet szkoda komentować. Lotniskowiec jest i służy jako platforma treningowa. Drugi w budowie. Ale lotniskowiec im do obrony nie jest potrzebny. Lotniskowce budują z myśla o kolejnym kroku czyli ekspansji na dużo wiekszą skalę. Okrety podwodne jak najbradziej do porównania. Zapewne oceniasz przez pryzmat okretów zdolnych do przenoszenia rakiet balistycznych a tych w każdej flocie jest mniejszość.

A propos doświadczeń - Amerykanie także nie prowadzili operacji przeciw nowoczesnej flocie. Bombardowanie kozojebców z lotniskowców czy ostrzał Tomahawkami to nie jest doświadczenie które się przyda w takiej sytaucji.
A czy ja cos mowilem o Tajwanie?Przy tak malej odleglosci zadna flota nic na to nie poradzi.
Po prostu smieszy mnie ze uwazasz ze wystarczy najebac roznych okretow (nawet nieprzetestowanych w walce) i jzu sie jest morska potega Very Happy
To troche jak z WIelka Armada, Hiszpanie tez w to wierzyli

skoro USA zrywają z polityką "jednych Chin" to gdzie jak nie na Tajwanie i okalających go wodach ma dojść do ewentualnego starcia?


CHINY dopiero gdy przeskoczyły gospodarczo japonię (ok2009)zaczęły się wypuszczać i rozwijać się na morzu, i dopierdalać japonii cłami itp
dopiero gdy przeskoczą usa wypuszczą się na ocean (po 2028-30?), do tego czasu nie będą ani przejmować militarnie tajwanu, ani wdawać się w jakiekolwiek wojny,
raczej dalej podkopywanie stanów, rozwijanie potencjału, jeśli już to przeczekanie trumpa albo i pozorne ustępstwa, które nie zmienią w niczym celu strategicznego chin na następne 50lat. Smile

to nie jak polak który z szabelką na rosję jedzie i bez przygotowania clown

ja nie twierdzę że Chiny zaatakują Tajwan. Wręcz przeciwnie nie jest to w ich interesie. Ale polityka USA może postawić Chiny w trudnej pozycji: albo uznają Tajwan za samodzielny byt (bo za USA pójdą kolejne kraje) co oczywiście jest katastrofą z punktu widzenia ich polityki jedności (a mają też problemy z innymi prowincjami) albo zaatakują Tajwan i wtedy USA w ramach sankcji zamknie im dostęp do rynku i zamrozi aktywa (czytaj przestanie spłacać dług). Zaiste diabelska alternatywa. A Amerykanie podbijają bębenek bo Trump już zapowiedział że nie dopuszczą do zajmowania kolejnych wysp na Morzu Południowochińskim przez Chiny.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30136
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 23:36

Umowa o handlu do kosza ,sami jankes ją wyjebali ,a niby była taka nanic dla europy :-)

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 23:36

Słuchajcie. Od dawna nie bylem na zaqpach w Biedroniu... dzis sie wybralem no i juz mnie chcieli oszwabic zlodzieje Evil or Very Mad
Oczywiscie doglebna analiza paragonu wykazala przekret - wcisneli mi jednego pomidorka malinowego za 15zyla! nie ma zlituj bo babsztyl na kasie nie zwazyl tylko wklepal 1szt i chooy a to cena za kg byla. Pozniej po reklamacji wyszlo 2.86pln

Nosz qrwa jak ja nie lubie takiego zlodziejstwa. niedobrze mi

A ilu tak nie sprawdzi zaplaci i pojdzie w nieswiadomosci?

Codziennie niskie ceny dobryżart
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyPon 23 Sty 2017, 23:39

https://twitter.com/DabAggin/status/823335043900833792

dobryżart
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 EmptyWto 24 Sty 2017, 00:28


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 23 01 2017 r.   UFO  23 01  2017 r. - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 23 01 2017 r.
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» UFO 18 01 2017 r.
» UFO 07 02 2017 r.
» UFO 16 03 2017 r.
» UFO 18 04 2017 r.
» UFO 09 05 2017 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: