Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Kto będzie pisał na UFO ?

Go down 
+40
fastenter
Poffcernacy
rabe
BORowik
Akwila
gryzliwy
mikrob
IronFX
Laik
kamikaze
calgon
PoPo
mikoz
kydo
loko
busia
Prezes
umysłu
Indiana
Małolat
praktyk
malec
melex259
weteran
Franz
dafnia
forex
Rmir
franco
Kozoyeb
dziadek
Diablo
mobar
EURO
Dave
betonowe_buty
Reser
karnak
SzFagier
chudy mis
44 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Kto będzie pisał na UFO ?
zarejestrowani
Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Vote_lcap57%Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Vote_rcap
 57% [ 67 ]
wszyscy
Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Vote_lcap43%Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Vote_rcap
 43% [ 51 ]
Wszystkich Głosów : 118
 
Poll closed

AutorWiadomość
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyCzw 21 Lut 2008, 20:56

wszyscy, nie ma rozwoju bez nowej krwi i konkurencji, każdy selekcjonuje informacje i sam wyciąga wnioski inaczej czekają nas stereotypy
Powrót do góry Go down
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16384
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyCzw 21 Lut 2008, 21:57

Tylko zarestrowani. Powód - ten sam, co Judasz. lol!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyPią 22 Lut 2008, 07:47

wszyscy..
nie rozumiem tych co nie chca sie rejestrowac, ale takie ich prawo. A dlaczego wszyscy? Bo fakt rejestracji nie powoduje przyrostu rozumu. Kilku zarejestrowanych moze pieprzyc bez sensu (byl kiedys swietny rysunek Mleczki) , a znamy przyklady niezarejestrowanych (BP) ktorzy bardzo merytorycznie pisza.
Konluzja: wszyscy Smile
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyPią 22 Lut 2008, 08:22

wszyscy!
zmieniłem zdanie.
jednak niech bedzie swoboda, a ja sobie szybko wzrokim omine bezesensowne fragmenty. I tak polowy nie czytam tylko lecę dalej, damy radę Exclamation
Powrót do góry Go down
busia

busia


Liczba postów : 8625
Age : 47
Location : Gdańsk
Registration date : 02/01/2008

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyPią 22 Lut 2008, 09:11

zarejestrowani
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyPią 22 Lut 2008, 13:08

bez zmian serce za wszystkimi, ratio - zarejestrowani, chyba ze opracujemy metode blokowania bezsensownych osobistych wycieczek ale to tylko dodatkowa robota dla adminow
Powrót do góry Go down
praktyk




Liczba postów : 4205
Registration date : 03/10/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptySob 23 Lut 2008, 18:08

już kiedyś o tym pisałem, ale korzystam z innych serwerów gdzie pierwsza strona jest stroną rejestracji (dla zarejestrowanych logowania) a wejście na forum jest tylko dla zarejestrowanych. Jestem za blokadą dlatego, że na takie fora zaglądają zawsze ludzie którzy potrzebują rady, są fachowcami i chętnie korzystają z doświadczeń innych uczestników, mają inną ocenę problemu, nie ma tekstów obraźliwych, ludzie życzliwi są bardzo cenieni przez innych. Na takie fora chętnie zaglądam, jak również czytam i piszę, Tu nie jest ważna ilość stron, ale ważne jest w danym momencie zwrócenie uwagi na inne szczegóły. Każdy może wcześniej podać ważną informację, która może uchronić od wtopy, czy wskazówkę która pomoże podjąć właściwą decyzję. Jeśli goście nie chcą pisać, mogą po rejestracji tylko czytać nie ujawniając się żadną wypowiedzią, wtedy nikt im się do "tajnego systemu" na komputerze nie dobierze, ale za to taki nie będzie obrażał innych bez podania argumentów, nie będzie mógł z jakichś kilkunastu różnych kart pre-paid wchodzić na forum i mieszać. Jeśli ktoś chce sprawdzić to niech spróbuje wejść bez logowania na większość serwerów o tematyce informatycznej czy telewizji satelitarnej, tam ludzie dzielą się wiedzą i nie ma tam takich jak tu ignorantów. Również koronnym argumentem jest to, że admini (tu ukłon do naszych) na zamkniętych forach mają o wiele mniej stresu, kłopotów i pracy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyNie 24 Lut 2008, 23:31

zarejestrowani
Powrót do góry Go down
loko

loko


Liczba postów : 3137
Location : Warszawa
Registration date : 30/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyNie 24 Lut 2008, 23:35

nie dajmy sie zwariowac. to z zalozenia mialo byc otwarte forum. na bzdury nie nalezy odpowiadac. duzo wiecej wycieczek np politycznych robia zarejestrowani. alternatywa jest totalne zamkniecie forum ale chyba nie o to chodzi.
Powrót do góry Go down
kydo
Trader na medal
Trader na medal



Liczba postów : 11220
Age : 54
Registration date : 28/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyPon 25 Lut 2008, 00:03

wszyscy
Powrót do góry Go down
http://kydofin.blog.onet.pl/
Franz

Franz


Liczba postów : 804
Age : 39
Registration date : 28/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyNie 02 Mar 2008, 00:45

Chcialbym sie spytac kiedy konczy sie ankieta, bo widze, ze kiedy nie ma admina, to na forum robi sie burdel. Sad
Powrót do góry Go down
mikoz

mikoz


Liczba postów : 43
Registration date : 18/09/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyNie 02 Mar 2008, 15:42

Zarejestrowani
Z ogromną pasją czytam codziennie wypowiedzi szanownych UFOludków, chociaż sam rzadko się wypowiadam. Może dlatego, że to forum powinno być wskazówką-pomocą do zajęcia odpowiedniej pozycji. Ja tymczasem swego czasu niezłą miałem wtopę, wolę więc posłuchać innych. Cenię sobie wysoko wypowiedzi wielu uczestników tego forum i nie chciałbym czytać bzdur czy różnych szykan.
Może dobrym pomysłem jest powrócenie do tematu za np 3 miesiące.
Pozdrawiam wszystkich i życzę więcej zyskownych niż stratnych pozycji.
Powrót do góry Go down
PoPo




Liczba postów : 891
Location : Warszawa
Registration date : 16/01/2008

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptySro 05 Mar 2008, 23:35

zarejestrowani
Powrót do góry Go down
calgon




Liczba postów : 75
Registration date : 15/10/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyCzw 06 Mar 2008, 06:30

zarejestrowani
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyCzw 06 Mar 2008, 23:11

zarejestrowani

Cool
Powrót do góry Go down
busia

busia


Liczba postów : 8625
Age : 47
Location : Gdańsk
Registration date : 02/01/2008

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyCzw 06 Mar 2008, 23:12

Dodam komentarz - zarejestrowani.
Jestem 100% za demokracją, ale przebrnąć przez 5 stron to jak na mnie za dużo - był by tylko bogaty - to szmak - i dalej, ale prowokuje sie ten czy drugi i jest dyskusja i o to im chodzi. Forum się dupi, wpisy są - dyskusji nie ma.
Bi bij szwagra :popampersie: biegusiem j bogatych!!!!
Powrót do góry Go down
Laik

Laik


Liczba postów : 1761
Location : Małopolska
Registration date : 28/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyCzw 06 Mar 2008, 23:17

Zarejestrowani study
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyCzw 06 Mar 2008, 23:28

wg mnie na forum powinni pisac

pierwszy wariant ;
tylko zarejestrowani
najlepiej zeby to był tylko szwgier i wyznaczeni szwagry szwagra
a leszcze mogą czytac ,podziwiac i kase przynosic (dopuszczalne jest też używanie wazeliny)

mozliwy jest tez wariant drugi ;
zrobic tak zeby pisali wszyscy a czytac mogli tylko zarejestrowani -niech sie poduczą
///////////

mikoz napisał
.......Może dlatego, że to forum powinno być wskazówką-pomocą do zajęcia odpowiedniej pozycji..........


mikoz
jak Ty na forum szukasz wskazowek u tych ktorym w zamiam chcesz obrobić depo
to lepiej weź sobie na wstrzymanie z gra na fut
moge Cie zapewnic ze dla piszacych tutaj
najlepsza dla Ciebie pozycja bedzie taka ktora umozliwi przeplyw pieniedzy z Twojego depo
na ich rachunek
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyCzw 06 Mar 2008, 23:53

TYLKO ZALOGOWANI

TOLERANCJA obecnie jest swoja karykatura.

Tolerowac to znaczy nie akceptuje, ale toleruje i nic wiecej

Scierwa nie cierpie, ale moze zyc


Wolnosc polega na dysponowaniu swoja wlasnoscia i posiadania wyboru
jesli Forum jest wspolna wartoscia uzytkownikow, wiadomo bez nich by nie istnialo. To za wlascieli mozna uznac zalogowanych uzytkownikow ktorzy maja prawo powiedziec

chamstwa nie zniese

nie uprawiajmy jakiejs odmiany POPRAWNOSCI POLITYCZNEJ.

Nasza wolnoscia jest niedac im prawa pisac

Ich wolnoscia jest sie zalogowac

a jak nie to zapraszamy na strone poswiecona pamieci wujka staszka

http://tiny.pl/qj8c
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyPią 07 Mar 2008, 00:46

Az k.. napisze bo sprawa jest tego warta Wink

Głosowalem za atrybutami READ/WRITE dla gosci Smile

Dlaczego?

Nawet sobie nie zdajecie sprawy ile stracicie, jest wielu wartosciowych "gosci" albo takich co napisza 5 postow na krzyz ale ziarnko do ziarnka... spytajcie Krzystofa (o ile dobrze pamietam) czy bylo warto ze podalem mu linak do softu robiacego statystyki ParkietChallange. Linek mi wpadl w lape wiec wrzucilem a gdybym sie musial rejestrowac to by mi sie nie chcialo... A zreszta po co to tlumaczyc, czujecie to podskornie tylko lepiej sie ludzic ze to cos zmieni na lepsze w poziomie tego forum. Rejestracja bedzie oznaczac zamkniecie sie we wzajemnym kolku adoracji. O to wam chodzi? To poczatek konca....

A co do "bogatych" i innych trolli - od tego do ciezkiej cholery jest regulamin i moderacja i jak ktos go nie przestrzega to kasowac takie posty. Zupelnie nie rozumiem w czym macie problem? (Pytanie do najglosniej krzyczacych za rejestracja) Najwiekszy syf na forum robia wlasnie zarejestrowani ktorym puscily zaworki i rozladowuja swoje cisnienie we flejmach z "bogatymi". No bo przeciez tak trudno wlaczyc ignore mode co? No chyba ze tak leczycie swoj kompleks "malego" panowie ;p

Zarejestrowalem sie w sumie tylko po to zeby oddac ten glos. Czytam was namietnie od czasow bankiera i tak naprawde to dzieki wam "wdepnalem" w kontakty i pykam sobie na DT edukacyjnie jednym konikiem (na razie jestem pod kreska sobie ale nauka przeciez kosztuje Wink Nauczylem sie tu bardzo wiele i wiem ze jeszcze wiele sie naucze. Nie pisze bo nie pisze gdy nie mam nic do napisania (w przeciwiwienstwie do wielu z was) a na razie jestem cienki jak bolka trampki w te klocki. A flejmy czytam z rozbawieniem, ze tez sie wam chce tracic na to czas... oj ten Freud chyba cos na rzeczy ma bo innego wytlumaczenia nie widze Wink

Uff.. wystarczy, jutro tez jest dzien Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyPią 07 Mar 2008, 01:53

zarejestrowani, bo:

1. To chyba nie jest forum, na którym się pisze coś raz na szybko, bo się potrzebuje rady. To nie poradnik kulinarny pani domu...

2. Rejestracja trwa sekundy.

3. Użytkownicy będą mogli rozpoznać tego, kto pisze w długim terminie. A tak, raz napisze Johnny, raz Marysia, raz User19, a tak na prawdę, będzie to ta sama osoba...


Ja nie piszę dużo, bo obserwuję i się uczę, ale to nie znaczy, że co post mam się incognito wysławiać...

geek farao rendeer jocolor elephant afro
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyPią 07 Mar 2008, 03:15

Zarejestrowałem się dzisiaj bo myślałem że Forum jest dostępne tylko dla zarejestrowanych. Jakże się myliłem. Wink

Byłem na różnych forach i myślę że logowanie ma sens. Podnosi kulturę wypowiedzi, użytkownicy chwilę się zastanowią, zanim nacisną przycisk Send. Tak więc głosuję: ZAREJESTROWANI.
Powrót do góry Go down
mikrob

mikrob


Liczba postów : 160
Age : 59
Location : Pomorze
Registration date : 29/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyPią 07 Mar 2008, 06:21

tylko zarejestrowani
Powrót do góry Go down
gryzliwy




Liczba postów : 121
Registration date : 08/02/2008

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyPią 07 Mar 2008, 08:53

Witam
Czuję się jak żaba,
nie lubię się logować i wypowiadać (często zapominam hasło)
lubię wiedzieć co inni myślą i choć
czasem awantury mnie drażnią zagłosowałem
na 'wszyscy'
pozdr.
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyPią 07 Mar 2008, 09:28

ja to sie qrwa ciesze, że mam swój kącik, w razie czego to bede tam tylko pisał, a jakby co to reszte zapraszam tez, miejsca jest dość. Jak czytam tych popaprańców, to mam ochote zamknąć te okienko i juz więcej tu nie wracać, bo dla mnie to jest żenujące, jak dałem obcym ludziom do poczytania forum, to każdy stwierdził, że merytoryki to jest mało, a gówno leje sie z każdej strony. DLATEGO STAWIAM WNIOSEK KOLEJNY: OGóLNY NIECH SE BEDZIE śMIETNIKIEM I POLIGONEM BOJóW MIEDZY TROLEM I RESZTą TOWARZYSTWA A DLA CHCąCYCH PISAć TYLKO O GIEłDZIE I TYLKO O FUTACH PROSZE UTWORZYć ODDZIELNY WąTEK. W TEN SPOSóB PółGłóWKI SA ZADOWOLONE, A NORMALNI MAJą SWóJ KąCIK. W TYM KąCIKU KAżDY INNY WPIS UZNANY PRZEZ ADMINA ZA OFF TOPICS MA BYć BEZDYSKUSYJNIE WYWALANY, BO TO CO NAJWAZNIEJSZE W TEMACIE FORUM, NA OGóLNYM ZNIKA W GóWNIE
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyPią 07 Mar 2008, 12:46

Chyba zdążyłem rzutem na taśmę. Ja optuję za wszyscy choć sam jestem zainteresowany. Czasem folklor wnosi trochę rozrywki, czasem napisze coś sensownego a przy okazji jaka szkoła charaktreu. W Księdze Przysłow jest napisane "Żelazo ostrzy się żelazem a człowieka człowiekiem". Poza tym jak mamy filtry w systemach to dlaczego nie na oczach? Wspólczucie tylko dla adminów bo mają dodatkową robotę
Powrót do góry Go down
weteran




Liczba postów : 211
Location : dworzec
Registration date : 28/08/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyPią 07 Mar 2008, 12:47

wszyscy ale z czujnymi adminami
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: tomik   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyPią 07 Mar 2008, 12:49

tylko zarejestrowani
Powrót do góry Go down
BORowik

BORowik


Liczba postów : 3065
Age : 54
Location : prawie w Wawie?
Registration date : 12/12/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyPią 07 Mar 2008, 13:00

Nie będę się rozpisywał, paru z Was wypunktowało większość argumentów i kontrargumentów. Powiem tylko, że po paru dniach zapie..... mogłem wreszcie usiąść przed kompem, giełdą i oczywiście forum a tu.... durne rozmówki schizofrenika, mitomanów m-dzy sobą czy nie wiem jeszcze jak to nazwać a posty wartościowe gdzieś giną w tym albo wręcz ludzie odpuszczają i nie piszą. Uwierzcie, taki pojeb jak Bogaty i wszystkie jego klony nie wytrzyma i w końcu się zarejestruje a wtedy będzie bardziej uważał na to co pisze. Dlatego niezmiennie tylko
zarejestrowani

_________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.

Jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić  Wink

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem  Twisted Evil
Powrót do góry Go down
rabe

rabe


Liczba postów : 1329
Location : Zielona Góra
Registration date : 08/11/2007

Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 EmptyPią 07 Mar 2008, 13:03

ONLY LOG IN!!!
zadnych "gości"
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto będzie pisał na UFO ?   Kto będzie pisał na UFO ? - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Kto będzie pisał na UFO ?
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kto będzie pisał na UFO ?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Komunikaty Adminów-
Skocz do: