Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 16 02 2017 r.

Go down 
+17
Indiana
gumbas
Aligator
mariner
Prezes
MICHU
Małolat
kaczor
betonowe_buty
zibi
HIOB
REALISTA
barany
spacerolog
thorgall
Reser
dziadek
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 18:24

HIOB napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:

fiutowi kaczorowi- celowo z małej

nie jestem homo niewiadomo

wal się pizdo

ps
panie /pani BP- jestem gotowy na ban
zwisa mi to


imponujesz mi
masz zajebiście twardą psychikę Twisted Evil

nerwy sa niepotrzebne
gra jest prosta
elki po 1666
oddać po 2200
jest 500 pktów plus na prowizje?
worek kasy na plecy i można sie luzować w Mielnie
tudzież w Międzyzdrojach

No to przecież Mój mentor Indiana pisał, że eLki brane po 1700 wiezie na 2300
I z Żoną i dzieciakami na Karaiby jedzie.
Drinki za moje zdrowie. lol!
Powrót do góry Go down
myśliwyl
Stalowe JAJA
Stalowe JAJA
myśliwyl


Liczba postów : 12554
Age : 58
Location : małopolska
Registration date : 28/08/2007

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 18:37



Po niespełna trzech miesiącach ewidentnej hossy na rynku pojawiła się specyficzna grupa nabywców akcji. To ci, którzy mieli pełno obaw o koniunkturę na warszawskim parkiecie w 2015 i 2016 roku. Kierował nimi strach, gdy WIG20 (WIG20, 2215.36 +1.42%, News) szorował po dnach w okolicy 1700 punktów. Wtedy, kiedy nasza gospodarka rozwijała się w tempie znacząco przekraczającym 3%, a dochodzącym nawet do 4%. Byli mocno niechętni polskim akcjom bezpośrednio po wyborach prezydenckich w USA i przerażeni spadkami kursów naszych akcji w pierwszej połowie listopada 2016. Teraz, nabrali niebywałego zapału do kupowania akcji. Teraz, gdy WIG20 wyszedł nad poziom 2200 punktów, a z drugiej strony martwią słabe dane o wynikach naszej gospodarki w ubiegłym roku ci inwestorzy pędzą kupować nasze akcje i fundusze akcyjne jakby już za kilka dni nie było takiej możliwości. Jakby okres istnienia naszej giełdy miał zostać mocno ograniczony i już wkrótce giełda papierów wartościowym przy Książęcej miała zostać zlikwidowana.

Ci niecierpliwi, a spóźnieni w zakupach akcji stanowią dużą część gorączkowego popytu, który od kilkunastu sesji nadaje ton koniunkturze na naszym rynku akcji. A to dzieje się pomimo mocno niejasnych perspektyw gospodarczych Polski w następnych latach i pomimo rozgrzanej do czerwoności koniunktury w USA. Wspomniani uczestnicy rynku zachowują się tak, jakby z początkiem bieżącego roku zniknęły - jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - niemal wszelkie ryzyka inwestycyjne. Specyficzna to grupa. I mocno emocjonalne bywają jej reakcje na giełdowe wydarzenia. Zresztą ten typu inwestorów staje się zauważalny zawsze w czasie prawdziwej hossy. A zaczynają dominować na rynku w fazach tuż przed większymi korektami spadkowymi lub przed całkowitym zakończeniem rynku byka. Tylko, kto pamięta takie prawidłowości giełdowe występujące w czasie hossy? Przecież ostatnia prawdziwa hossa na GPW skończyła niemal równo 10 lat temu.

Wielką niewiadomą pozostaje reakcja wspomnianej grupy inwestorów w momencie rozpoczęcia poważniejszej korekty spadkowej na rynkach bazowych, czyli w USA i w Europie Zachodniej. Czy potraktują, naturalną w takich warunkach, tendencję spadkową na warszawskim parkiecie jako okazję do tańszych zakupów? Czy też uznają, że "przestrzelili" i panicznie będą pozbywali się polskich akcji na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy"? Wygląda na to, że odpowiedź na to pytanie powinna być w najbliższych dniach najważniejszym czynnikiem determinującym skłonność do podejmowania ryzyka na warszawskiej giełdzie.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 18:47

myśliwyl napisał:
mariner napisał:
myśliwyl napisał:
to jutro open znowu po 2220
moje S stoją między 30 a 40 czekamy !!!!!
chyba ze otworzą po 30 to od razu pełne S

co tam wciągasz ???
ja walę tylko kawę z rana
masz wątpliwości indeks zamknięty po 2216 baza rozjechana na -10 punkta z rana ładnie wigunie na zielono zapalić (sam pomogę na tko ) i miśki same zrobią 2230 affraid
a nie daj BÓG jak jankes na plusy wyjdzie affraid

jeśli o mnie chodzi to nie mam usprawiedliwienia
możesz popytać pana Kazimierza
natomiast jeśli chodzi o np Osły to mam swoje zdanie
zdanie pozytywne i każdy inny może mi na kant hooja skoczyć
ja mam odwagę aby o tym napisać
inni tulą uszy i się chowają we własnej doopie

brak opinii jest przyzwoleniem na hoojowiznę

no nic pozdrawiam
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 19:49

mariner napisał:
Indiana napisał:
Mariner - za niedługo (juś?) powinna być korekta rzędu 200 pkt, więc nic prostszego niż załadować niżej L, do czyczysta mamy jeszcze rok solidnego zarabiania na L.

Prezes, po ile brałeś te nowe L? Ja mam wypasione (najlepsze przynajmniej od roku cheers ) S-ki po 2222, lubię fajne okrągłe cyferki.

Netto jestem i tak na malutkim L, mam więcej L longterm niż S krótkoterminowych, ale przynajmniej na ewentualnej korekcie nie będę tracił.

gram realnie
nie za 500 czy 1000 pln
moje emocje można usprawiedliwić
jestem w doopie doopy
ale
nie jestem złośliwy
pozdrawiam
pozdrawiam też Dziadka
jeśli nie ściemnia to razem będziem budować stodołę
tyle

...
UFO  16 02  2017 r. - Page 5 WjYgn

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 19:55

dziadek napisał:
mariner napisał:
Indiana napisał:
Mariner - za niedługo (juś?) powinna być korekta rzędu 200 pkt, więc nic prostszego niż załadować niżej L, do czyczysta mamy jeszcze rok solidnego zarabiania na L.

Prezes, po ile brałeś te nowe L? Ja mam wypasione (najlepsze przynajmniej od roku cheers ) S-ki po 2222, lubię fajne okrągłe cyferki.

Netto jestem i tak na malutkim L, mam więcej L longterm niż S krótkoterminowych, ale przynajmniej na ewentualnej korekcie nie będę tracił.

gram realnie
nie za 500 czy 1000 pln
moje emocje można usprawiedliwić
jestem w doopie doopy
ale
nie jestem złośliwy
pozdrawiam
pozdrawiam też Dziadka
jeśli nie ściemnia to razem będziem budować stodołę
tyle

...
UFO  16 02  2017 r. - Page 5 WjYgn


lubię Cejrowskiego
i jego program "Boso przez świat"
hej
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 20:01

Z cyklu.... Walka systemów. Smile

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Screen11

Z tym, że jeszcze nie wszystko policzone. Embarassed
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 20:01

barany napisał:
Małolat napisał:
barany napisał:
Ropa w górę! Very Happy
Miszczu w tym roku gdzie Miszcz organizuje "Oazowy Kurs Trejdingu Futures" w Toruniu czy Częstochowie ?
Może Kalwaria? confused
I kiedy ? Tak jak rok temu na wakcjach?

Pewnie w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej.

a dla kolegi marinera szanownego członka naszej społeczności, mantra relaksacyjna do powtarzania: cheers

 -  jestem oazą spokoju,
 -  j e s t e m o a z ą s p o k o j u,
 - JESTEM OAZĄ SPOKOJU,
- jestem kuurrwa jebaną oazą pierdolonego spokoju. clown

OMMMMM. I HOOJ.

dobryżart
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 20:08

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
barany napisał:
Małolat napisał:
barany napisał:
Ropa w górę! Very Happy
Miszczu w tym roku gdzie Miszcz organizuje "Oazowy Kurs Trejdingu Futures" w Toruniu czy Częstochowie ?
Może Kalwaria? confused
I kiedy ? Tak jak rok temu na wakcjach?

Pewnie w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej.

a dla kolegi marinera szanownego członka naszej społeczności, mantra relaksacyjna do powtarzania: cheers

 -  jestem oazą spokoju,
 -  j e s t e m o a z ą s p o k o j u,
 - JESTEM OAZĄ SPOKOJU,
- jestem kuurrwa jebaną oazą pierdolonego spokoju. clown

OMMMMM. I HOOJ.

dobryżart


noo
w końcu spotkałem pokrewną duszę
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 20:08

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
barany napisał:
Małolat napisał:
barany napisał:
Ropa w górę! Very Happy
Miszczu w tym roku gdzie Miszcz organizuje "Oazowy Kurs Trejdingu Futures" w Toruniu czy Częstochowie ?
Może Kalwaria? confused
I kiedy ? Tak jak rok temu na wakcjach?

Pewnie w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej.

a dla kolegi marinera szanownego członka naszej społeczności, mantra relaksacyjna do powtarzania: cheers

 -  jestem oazą spokoju,
 -  j e s t e m o a z ą s p o k o j u,
 - JESTEM OAZĄ SPOKOJU,
- jestem kuurrwa jebaną oazą pierdolonego spokoju. clown

OMMMMM. I HOOJ.

dobryżart
Mariner obstawił 15 hornów, 10 sueskich i 3 islandie, pół życia jest na szali
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 20:11

Teraz offtopic.
Przyznajcie ze macierewicz to przechoj kozak. Powinien miec pomnik za zycia. Obecnie zniszczony troche zryty beret, wiek i walka z kurestwem odbily pietno.
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 20:13

myśliwyl napisał:


Po niespełna trzech miesiącach ewidentnej hossy na rynku pojawiła się specyficzna grupa nabywców akcji. To ci, którzy mieli pełno obaw o koniunkturę na warszawskim parkiecie w 2015 i 2016 roku. Kierował nimi strach, gdy WIG20 (WIG20, 2215.36 +1.42%, News) szorował po dnach w okolicy 1700 punktów. Wtedy, kiedy nasza gospodarka rozwijała się w tempie znacząco przekraczającym 3%, a dochodzącym nawet do 4%. Byli mocno niechętni polskim akcjom bezpośrednio po wyborach prezydenckich w USA i przerażeni spadkami kursów naszych akcji w pierwszej połowie listopada 2016. Teraz, nabrali niebywałego zapału do kupowania akcji. Teraz, gdy WIG20 wyszedł nad poziom 2200 punktów, a z drugiej strony martwią słabe dane o wynikach naszej gospodarki w ubiegłym roku ci inwestorzy pędzą kupować nasze akcje i fundusze akcyjne jakby już za kilka dni nie było takiej możliwości. Jakby okres istnienia naszej giełdy miał zostać mocno ograniczony i już wkrótce giełda papierów wartościowym przy Książęcej miała zostać zlikwidowana.

Ci niecierpliwi, a spóźnieni w zakupach akcji stanowią dużą część gorączkowego popytu, który od kilkunastu sesji nadaje ton koniunkturze na naszym rynku akcji. A to dzieje się pomimo mocno niejasnych perspektyw gospodarczych Polski w następnych latach i pomimo rozgrzanej do czerwoności koniunktury w USA. Wspomniani uczestnicy rynku zachowują się tak, jakby z początkiem bieżącego roku zniknęły - jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - niemal wszelkie ryzyka inwestycyjne. Specyficzna to grupa. I mocno emocjonalne bywają jej reakcje na giełdowe wydarzenia. Zresztą ten typu inwestorów staje się zauważalny zawsze w czasie prawdziwej hossy. A zaczynają dominować na rynku w fazach tuż przed większymi korektami spadkowymi lub przed całkowitym zakończeniem rynku byka. Tylko, kto pamięta takie prawidłowości giełdowe występujące w czasie hossy? Przecież ostatnia prawdziwa hossa na GPW skończyła niemal równo 10 lat temu.

Wielką niewiadomą pozostaje reakcja wspomnianej grupy inwestorów w momencie rozpoczęcia poważniejszej korekty spadkowej na rynkach bazowych, czyli w USA i w Europie Zachodniej. Czy potraktują, naturalną w takich warunkach, tendencję spadkową na warszawskim parkiecie jako okazję do tańszych zakupów? Czy też uznają, że "przestrzelili" i panicznie będą pozbywali się polskich akcji na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy"? Wygląda na to, że odpowiedź na to pytanie powinna być w najbliższych dniach najważniejszym czynnikiem determinującym skłonność do podejmowania ryzyka na warszawskiej giełdzie.
Wywiady, zdjecia, auutografy, to ja.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 20:14

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
barany napisał:
Małolat napisał:
barany napisał:
Ropa w górę! Very Happy
Miszczu w tym roku gdzie Miszcz organizuje "Oazowy Kurs Trejdingu Futures" w Toruniu czy Częstochowie ?
Może Kalwaria? confused
I kiedy ? Tak jak rok temu na wakcjach?

Pewnie w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej.

a dla kolegi marinera szanownego członka naszej społeczności, mantra relaksacyjna do powtarzania: cheers

 -  jestem oazą spokoju,
 -  j e s t e m o a z ą s p o k o j u,
 - JESTEM OAZĄ SPOKOJU,
- jestem kuurrwa jebaną oazą pierdolonego spokoju. clown

OMMMMM. I HOOJ.

dobryżart

1) Tzw nudny trading.
2) Jeśli nie to patrz pkt 1)
3) Jeśli się nie da to zmniejsz pozycję i patrz pkt 1)

Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 20:18

MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
barany napisał:
Małolat napisał:
barany napisał:
Ropa w górę! Very Happy
Miszczu w tym roku gdzie Miszcz organizuje "Oazowy Kurs Trejdingu Futures" w Toruniu czy Częstochowie ?
Może Kalwaria? confused
I kiedy ? Tak jak rok temu na wakcjach?

Pewnie w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej.

a dla kolegi marinera szanownego członka naszej społeczności, mantra relaksacyjna do powtarzania: cheers

 -  jestem oazą spokoju,
 -  j e s t e m o a z ą s p o k o j u,
 - JESTEM OAZĄ SPOKOJU,
- jestem kuurrwa jebaną oazą pierdolonego spokoju. clown

OMMMMM. I HOOJ.

dobryżart

1) Tzw nudny trading.
2) Jeśli nie to patrz pkt 1)
3) Jeśli się nie da to zmniejsz pozycję i patrz pkt 1)

Pierdolisz jak potłuczony. Gdzie tu sens, gdzie logika?
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 20:18

Małolat napisał:
REALISTA napisał:
kaczor napisał:
Jesli to prawda to mamy naprawde komuchow u wladzy O_o

najpierw polacza PKn z Orlenem a pozniej pozamyka sie zachodnie stacje pod pozorem walk iz wyludzeniami (polski leszcz to lyknie) i wtedy 7 zeta Tuska to bedzie marzenie Very Happy

na razie jest euforyja, ale zobaczymy co dalej, jak kurz opadnie ; "PPT Morawiecki" działa Laughing ( PERN ? PZU ? PKOBP ?
na samym PKO w jednej trans poszlo 1mln akcji
ruszył mateuszek giełde ruszył lol!

dopingg  dopingg
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 20:42

gumbas napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
barany napisał:
Małolat napisał:
barany napisał:
Ropa w górę! Very Happy
Miszczu w tym roku gdzie Miszcz organizuje "Oazowy Kurs Trejdingu Futures" w Toruniu czy Częstochowie ?
Może Kalwaria? confused
I kiedy ? Tak jak rok temu na wakcjach?

Pewnie w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej.

a dla kolegi marinera szanownego członka naszej społeczności, mantra relaksacyjna do powtarzania: cheers

 -  jestem oazą spokoju,
 -  j e s t e m o a z ą s p o k o j u,
 - JESTEM OAZĄ SPOKOJU,
- jestem kuurrwa jebaną oazą pierdolonego spokoju. clown

OMMMMM. I HOOJ.

dobryżart
Mariner obstawił 15 hornów, 10 sueskich i 3 islandie, pół życia jest na szali

Islandia była jedna

Hornów Sueskich i Panamskich już nie liczyłem- kilka
w Argentynie jakaś hoojowizna Parana czy jakoś tak
w Australii stulecie ichniego "rugby"" obejrzane w ichniej TV itp
w sumie hooj doopa i kamieni koopa
nigdzie nie byłem i nic nie widziałem
Elektryczne Gitary

jestem życiową pizdą

pozdrawiam

Powrót do góry Go down
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16392
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 20:55

mariner napisał:
gumbas napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
barany napisał:
Małolat napisał:
barany napisał:
Ropa w górę! Very Happy
Miszczu w tym roku gdzie Miszcz organizuje "Oazowy Kurs Trejdingu Futures" w Toruniu czy Częstochowie ?
Może Kalwaria? confused
I kiedy ? Tak jak rok temu na wakcjach?

Pewnie w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej.

a dla kolegi marinera szanownego członka naszej społeczności, mantra relaksacyjna do powtarzania: cheers

 -  jestem oazą spokoju,
 -  j e s t e m o a z ą s p o k o j u,
 - JESTEM OAZĄ SPOKOJU,
- jestem kuurrwa jebaną oazą pierdolonego spokoju. clown

OMMMMM. I HOOJ.

dobryżart
Mariner obstawił 15 hornów, 10 sueskich i 3 islandie, pół życia jest na szali

Islandia była jedna

Hornów Sueskich i Panamskich już nie liczyłem- kilka
w Argentynie jakaś hoojowizna  Parana czy jakoś tak
w Australii stulecie ichniego "rugby"" obejrzane w ichniej TV itp
w sumie hooj doopa i kamieni koopa
nigdzie nie byłem i nic nie widziałem
Elektryczne Gitary

jestem życiową pizdą

pozdrawiam


Przestań się mazać! Chłopaki nie płaczą! Very Happy

Obejrzałem stan rachunku - imponujący obrazek, mimo że trochę się pospieszyłem z dobieraniem. Ale już na openie będzie bananowy song!

GO BULLS!!
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 20:56

potrafię też ugotować rosół z kur wielu
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 21:06

mariner napisał:
potrafię też ugotować rosół z kur wielu

może Pani BP coś dołoży do przepisu ????
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30173
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 21:07

mariner napisał:
potrafię też ugotować rosół z kur wielu

spróbuj dupę poderwać
jak ci się uda w miarę szybko to wszystko ok

a jeśli nie to pisz do programu "chłopaki do wzięcia" jeszcze dopiszesz sobie status gwiazdy Very Happy

nawet szczena i bandziorek w teledyskach już grają

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$


Ostatnio zmieniony przez zibi dnia Czw 16 Lut 2017, 21:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 21:08

gumbas napisał:
myśliwyl napisał:


Po niespełna trzech miesiącach ewidentnej hossy na rynku pojawiła się specyficzna grupa nabywców akcji. To ci, którzy mieli pełno obaw o koniunkturę na warszawskim parkiecie w 2015 i 2016 roku. Kierował nimi strach, gdy WIG20 (WIG20, 2215.36 +1.42%, News) szorował po dnach w okolicy 1700 punktów. Wtedy, kiedy nasza gospodarka rozwijała się w tempie znacząco przekraczającym 3%, a dochodzącym nawet do 4%. Byli mocno niechętni polskim akcjom bezpośrednio po wyborach prezydenckich w USA i przerażeni spadkami kursów naszych akcji w pierwszej połowie listopada 2016. Teraz, nabrali niebywałego zapału do kupowania akcji. Teraz, gdy WIG20 wyszedł nad poziom 2200 punktów, a z drugiej strony martwią słabe dane o wynikach naszej gospodarki w ubiegłym roku ci inwestorzy pędzą kupować nasze akcje i fundusze akcyjne jakby już za kilka dni nie było takiej możliwości. Jakby okres istnienia naszej giełdy miał zostać mocno ograniczony i już wkrótce giełda papierów wartościowym przy Książęcej miała zostać zlikwidowana.

Ci niecierpliwi, a spóźnieni w zakupach akcji stanowią dużą część gorączkowego popytu, który od kilkunastu sesji nadaje ton koniunkturze na naszym rynku akcji. A to dzieje się pomimo mocno niejasnych perspektyw gospodarczych Polski w następnych latach i pomimo rozgrzanej do czerwoności koniunktury w USA. Wspomniani uczestnicy rynku zachowują się tak, jakby z początkiem bieżącego roku zniknęły - jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - niemal wszelkie ryzyka inwestycyjne. Specyficzna to grupa. I mocno emocjonalne bywają jej reakcje na giełdowe wydarzenia. Zresztą ten typu inwestorów staje się zauważalny zawsze w czasie prawdziwej hossy. A zaczynają dominować na rynku w fazach tuż przed większymi korektami spadkowymi lub przed całkowitym zakończeniem rynku byka. Tylko, kto pamięta takie prawidłowości giełdowe występujące w czasie hossy? Przecież ostatnia prawdziwa hossa na GPW skończyła niemal równo 10 lat temu.

Wielką niewiadomą pozostaje reakcja wspomnianej grupy inwestorów w momencie rozpoczęcia poważniejszej korekty spadkowej na rynkach bazowych, czyli w USA i w Europie Zachodniej. Czy potraktują, naturalną w takich warunkach, tendencję spadkową na warszawskim parkiecie jako okazję do tańszych zakupów? Czy też uznają, że "przestrzelili" i panicznie będą pozbywali się polskich akcji na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy"? Wygląda na to, że odpowiedź na to pytanie powinna być w najbliższych dniach najważniejszym czynnikiem determinującym skłonność do podejmowania ryzyka na warszawskiej giełdzie.
Wywiady, zdjecia, auutografy, to ja.
Powrót do góry Go down
BP
MOD
MOD
BP


Liczba postów : 939
Registration date : 22/11/2012

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 21:12

mariner napisał:
mariner napisał:
potrafię też ugotować rosół z kur wielu

może Pani BP coś dołoży do przepisu ????

Po Twojej dzisiejszej samokrytyce nic do dodania.
A ban zawieszony, tylko nie przesadzaj ...
BP
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 21:20

BP napisał:
mariner napisał:
mariner napisał:
potrafię też ugotować rosół z kur wielu

może Pani BP coś dołoży do przepisu ????

Po Twojej dzisiejszej samokrytyce nic do dodania.
A ban zawieszony, tylko nie przesadzaj ...
BP

straszysz ????
mnie ????
wal śmiało
zwisa mi to i powiewa
daswidanja

Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 21:21

myśliwyl napisał:
mariner napisał:
myśliwyl napisał:
to jutro open znowu po 2220
moje S stoją między 30 a 40 czekamy !!!!!
chyba ze otworzą po 30 to od razu pełne S

co tam wciągasz ???
ja walę tylko kawę z rana
masz wątpliwości indeks zamknięty po 2216 baza rozjechana na -10 punkta z rana ładnie wigunie na zielono zapalić (sam pomogę na tko ) i miśki same zrobią 2230 affraid
a nie daj BÓG jak jankes na plusy wyjdzie affraid

a trzymasz jeszcze te brane 100 pkt niżej? Ja mam symboliczne 1 S i pięćdziesiąt parę pkt straty. Grać grubo przeciw takiemu silnemu trendowi to zbyt wielkie ryzyko więc wielkiej krzywdy mi nie zrobią ale Ty się chyba w taki detal nie bawisz.

Widać że pejsacz wcisnął pedał w podłogę i jedzie ponad 500 pkt bez korekty
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30173
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 21:28

mariner napisał:
BP napisał:
mariner napisał:
mariner napisał:
potrafię też ugotować rosół z kur wielu

może Pani BP coś dołoży do przepisu ????

Po Twojej dzisiejszej samokrytyce nic do dodania.
A ban zawieszony, tylko nie przesadzaj ...
BP

straszysz ????
mnie ????
wal śmiało
zwisa mi to i powiewa
daswidanja


Michu ma tabletki zapewne coś pożyczy Very Happy

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 21:28

REALISTA napisał:
lol! lol! lol!
"W ogóle rząd powinien połączyć wszystkie polskie firmy w jedną. Najlepiej niech się nazywa Holding Dobra Zmiana. Jego budżet powinien być połączony z budżetem kraju. Nie musi nic produkować, będzie miał dotacje i będzie zatrudniał wszystkich członków partii. A pieniądze na dotacje weźmie się od firm, w końcu one mają."    Laughing

albino
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 21:34

zibi napisał:
mariner napisał:
BP napisał:
mariner napisał:
mariner napisał:
potrafię też ugotować rosół z kur wielu

może Pani BP coś dołoży do przepisu ????

Po Twojej dzisiejszej samokrytyce nic do dodania.
A ban zawieszony, tylko nie przesadzaj ...
BP

straszysz ????
mnie ????
wal śmiało
zwisa mi to i powiewa
daswidanja


Michu ma tabletki zapewne coś pożyczy Very Happy

jeden człowiek uważa drugiego za normalnego
ale ten drugi chce zabłysnąć wobec innych
i tu pojawia się problem
no nic -takie życie
Powrót do góry Go down
myśliwyl
Stalowe JAJA
Stalowe JAJA
myśliwyl


Liczba postów : 12554
Age : 58
Location : małopolska
Registration date : 28/08/2007

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 21:44

delphia napisał:
myśliwyl napisał:
mariner napisał:
myśliwyl napisał:
to jutro open znowu po 2220
moje S stoją między 30 a 40 czekamy !!!!!
chyba ze otworzą po 30 to od razu pełne S

co tam wciągasz ???
ja walę tylko kawę z rana
masz wątpliwości indeks zamknięty po 2216 baza rozjechana na -10 punkta z rana ładnie wigunie na zielono zapalić (sam pomogę na tko ) i miśki same zrobią 2230 affraid
a nie daj BÓG jak jankes na plusy wyjdzie affraid

a trzymasz jeszcze te brane 100 pkt niżej? Ja mam symboliczne 1 S i pięćdziesiąt parę pkt straty. Grać grubo przeciw takiemu silnemu trendowi to zbyt wielkie ryzyko więc wielkiej krzywdy mi nie zrobią ale Ty się chyba w taki detal nie bawisz.

Widać że pejsacz wcisnął pedał w podłogę i jedzie ponad 500 pkt bez korekty
nie mam trzeba było ciąć ze stratą teraz odrabiania na pół roku
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 21:48

myśliwyl napisał:
delphia napisał:
myśliwyl napisał:
mariner napisał:
myśliwyl napisał:
to jutro open znowu po 2220
moje S stoją między 30 a 40 czekamy !!!!!
chyba ze otworzą po 30 to od razu pełne S

co tam wciągasz ???
ja walę tylko kawę z rana
masz wątpliwości indeks zamknięty po 2216 baza rozjechana na -10 punkta z rana ładnie wigunie na zielono zapalić (sam pomogę na tko ) i miśki same zrobią 2230 affraid
a nie daj BÓG jak jankes na plusy wyjdzie affraid

a trzymasz jeszcze te brane 100 pkt niżej? Ja mam symboliczne 1 S i pięćdziesiąt parę pkt straty. Grać grubo przeciw takiemu silnemu trendowi to zbyt wielkie ryzyko więc wielkiej krzywdy mi nie zrobią ale Ty się chyba w taki detal nie bawisz.

Widać że pejsacz wcisnął pedał w podłogę i jedzie ponad 500 pkt bez korekty
nie mam trzeba było ciąć ze stratą teraz odrabiania na pół roku

kasa z reprywatyzacji się skończyła ????????????????????????????????????
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24653
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 21:53

eh mariner
jednak trzeba było mi powierzyć piniądze Twisted Evil

byłby zysk a nie strata
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 16 Lut 2017, 21:56

thorgall napisał:
eh mariner
jednak trzeba było mi powierzyć piniądze Twisted Evil

byłby zysk a nie strata

jutro pucharowy piątek
dam radę
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 02 2017 r.   UFO  16 02  2017 r. - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 16 02 2017 r.
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO 04 01 2017 r.
» UFO 24 01 2017 r.
» UFO 13 02 2017 r.
» UFO 03 03 2017 r.
» UFO 22 03 2017 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: