Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 18-19 03 2017 r. Weekend

Go down 
+15
Indiana
zupa z leszcza
Brutus
Reser
mariner
thorgall
MICHU
HIOB
neuron
betonowe_buty
martin74
REALISTA
Mleczarz
delphia
dziadek
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24632
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18-19 03 2017 r. Weekend   UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 19 Mar 2017, 20:30

OpCjOnEr napisał:
JA jestem przykladem, ze mozna (bylo) z kilqset pln wykombinowanych gdzies tam cichaczem dojsc na  gieldunce do kilqset tysiecy w kilka lat Shocked
Jednakze moim najwiekszym bledem zyciowym bylo to, ze wydawalo mi sie, iz tak bedzie juz forever no i se beztrosko wydawalem na lewo i prawo a to na roxe a to na wycieczki a to elektronika jakas a to inne bzdety itp zamiast qmulowac kapital na Schwarze Stunde.
Qrwa leszcz byl mlody i nie glupi a durny. Zyd zmienil faze rynq i sie wszystko posralo Evil or Very Mad

Tera bym chcial miec to siano w jednej qpie a tak przeruchanie, przechlane itd.

Teraz to przytulam proboszcza co niedziele i raz na jakis czas na waciki wpadnie ze $300.

Musze wymyslic jakis chytry plan aby w nowych realiach rynkowych nie bawic sie w sqbanie zyda za brode jak dzieciak tylko zeby go oskalpowac do czaszki Laughing

Moze na ta konferencje sie wybiore? Wybitni Przechuje Marketu udziela mi rad jak to zrobic? lol!

Fundusz Micha ma za duze wpisowe minimalne - nie na moje progi.

kiedy jest ta konferencja?
zabukuj dla mnie dwójke, popijemy razem
ja gorzałe przywioze, ty zapłacisz za hotel Twisted Evil
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18-19 03 2017 r. Weekend   UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 19 Mar 2017, 20:59

thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
Jest okazja do zarobienia.
Nie peniać, nóż będzie przyklejony.  Twisted Evil

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Trup210

Jak zwykle z dupy..... 50pln.... Evil or Very Mad   qrwa mać
Jeszcze się okaże na koniec, że to było 50 brutto dobryżart
chociaż z 200 by dali... komu sie chce je**ć cały dzień za Kazika?
Na reklamach w przerwach serialu w chooy siana zarobią a chcieliby za jałmużnę aby ktoś się w to angażował.  Za 500 chętnie pójdę, za 50 to mi się chujem w gaciach nie chce nawet ruszyć.

I po co jest potrzebne miejsce zamieszkania? Jakie to ma znaczenie?

5 dych za poleżenie w krzakach to mało?

ps. Opcjoner ty narkotyku ty Evil or Very Mad

ludzie są tak durni, że za sam wpis do CV by sie zgodzili
czyli za psi chooy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18-19 03 2017 r. Weekend   UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 19 Mar 2017, 21:03

Indiana napisał:
Hmm, gdybym utrzymał dotychczasowe wyniki albo chociaż utrzymał te z zeszłego roku to spokojnie mógłbym sobie żyć z dotychczasowych zysków na depo. Jednak teraz mam potężny komfort trejdowania, bo nic nie muszę - jak trejd wyjdzie to się cieszę, jak nie wyjdzie to też się cieszę że w porę uciąłem stratę i dzięki temu z optymizmem i chętnie inicjuję kolejne zauważone korzystne transakcje. Kapitał mi urósł w zeszłym roku o 34 czy 35%, w tym już o prawie tyle samo - kwotowo, bo procentowo to mam tylko 20% (cały zysk doliczyłem do depa) (czyli mógłbym nic nie robić aby utrzymać zeszłoroczny, wysoki przecież wynik), więc z kwoty rzędu  pół bańki mógłbym teoretycznie spokojnie wyżyć.

Jednak gdybym zostawił robotę i zajął się wyłącznie handlem, to od razu staje mi przed oczami projekcja przyszłości za 5 lat - samotny facet bujający się na fotelu w Kobierzynie, gaworzący z sąsiadem z celi obok o pomysłach na nowe systemy lol! Domyślacie się chyba kto jest tym sąsiadem Laughing lol!

Po prostu zajęcie się wyłącznie trejdingiem spowoduje po pierwsze że będę MUSIAŁ zarobić, a nie jak teraz jest FAJNIE jak coś wpadnie, a to zmienia w 100% rezultaty - na gorsze oczywiście. Dlatego nie robię nic, dalej zajmuję się prowadzeniem firmy, po godzinach pracy robię analizy, ciągle się uczę giełdy i powiększam kapitał emerytalny, a jak zrobi się większa sumka to wypłacę z połowę tej kasy na wspomnianą wyżej budowę hali czy domków na wynajem. Bo domków nie zabierze mi jakiś Brexit, a kasę na giełdzie i owszem. Mam świadomość, że aktualne warunki na rynku mocno przypominają ostatnie miesiące (dni?) przed Wielkim Kryzysem, gdy większości inwestorów zamiast milionów na koncie ostał się jeno sznur  - a na pewno kontrakty już wtedy były, tylko jakimś cudem nikt się nie zabezpieczył/ nie zdążył? Nie wiem, wiem że inwestorzy się masowo wieszali, a całe kraje pobankrutowały. Dlaczego mamy sądzić, że teraz będzie inaczej?

W całej literaturze pisze, że ludzie wytrzymują z trejderką do 10 lat jak im idzie, a duże banki jak GS w ogóle wyrzuciły maklerów i specjalistów od rynków, zostały same komputery. Poprzednio zajmowałem się giełdą 3 lata w 2006-2009, efekt tych trzech lat to stracone z tysiąc godzin i 9 koła, teraz wróciłem w 2015, więc mam już w sumie 5 lat stażu giełdowego, czyli połowę najwytrwalszego inwestora.

No popacz to moj casus jest dokadnie 10 lat affraid
Od grudnia 2003 do grudnia 2013 tulilem jak dziki. Od stycznia 2014 odkad wrocilem z Kambodzy zaczelo mi sie srac powoli. Putler z ta Ukraina pozniej byl i zamiast przytulanki to szarpanka. Jakies tam plusy wychodzily ale nie to co dawniej.
A w 2016 na Bretixie jeszcze wpierdol dostalem.
Sporo plusa mi generowalo zbieranie korzystnych ofert z kontraktow na midwiga ale raz ze leszcza ubylo tam ogolnie to dodatkowo musieli cos zmienic w sposobie animowania tego bo nagle to co ja zbieralem zaczynal zbierac animator Shocked
W 2012 mialem juz lekkie zawahanie wiary w system ale pozniej znowu wrocilo dobre.

Tera to sie tak czaje jak zakonnica z gromnica na zakrystii. Boje sie cos mocniej zagrac - zesrany jestem. Po 0.1 lota na trade znowu jak ministrant.
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18-19 03 2017 r. Weekend   UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 19 Mar 2017, 21:13

OpCjOnEr napisał:
Indiana napisał:
Hmm, gdybym utrzymał dotychczasowe wyniki albo chociaż utrzymał te z zeszłego roku to spokojnie mógłbym sobie żyć z dotychczasowych zysków na depo. Jednak teraz mam potężny komfort trejdowania, bo nic nie muszę - jak trejd wyjdzie to się cieszę, jak nie wyjdzie to też się cieszę że w porę uciąłem stratę i dzięki temu z optymizmem i chętnie inicjuję kolejne zauważone korzystne transakcje. Kapitał mi urósł w zeszłym roku o 34 czy 35%, w tym już o prawie tyle samo - kwotowo, bo procentowo to mam tylko 20% (cały zysk doliczyłem do depa) (czyli mógłbym nic nie robić aby utrzymać zeszłoroczny, wysoki przecież wynik), więc z kwoty rzędu  pół bańki mógłbym teoretycznie spokojnie wyżyć.

Jednak gdybym zostawił robotę i zajął się wyłącznie handlem, to od razu staje mi przed oczami projekcja przyszłości za 5 lat - samotny facet bujający się na fotelu w Kobierzynie, gaworzący z sąsiadem z celi obok o pomysłach na nowe systemy lol! Domyślacie się chyba kto jest tym sąsiadem Laughing lol!

Po prostu zajęcie się wyłącznie trejdingiem spowoduje po pierwsze że będę MUSIAŁ zarobić, a nie jak teraz jest FAJNIE jak coś wpadnie, a to zmienia w 100% rezultaty - na gorsze oczywiście. Dlatego nie robię nic, dalej zajmuję się prowadzeniem firmy, po godzinach pracy robię analizy, ciągle się uczę giełdy i powiększam kapitał emerytalny, a jak zrobi się większa sumka to wypłacę z połowę tej kasy na wspomnianą wyżej budowę hali czy domków na wynajem. Bo domków nie zabierze mi jakiś Brexit, a kasę na giełdzie i owszem. Mam świadomość, że aktualne warunki na rynku mocno przypominają ostatnie miesiące (dni?) przed Wielkim Kryzysem, gdy większości inwestorów zamiast milionów na koncie ostał się jeno sznur  - a na pewno kontrakty już wtedy były, tylko jakimś cudem nikt się nie zabezpieczył/ nie zdążył? Nie wiem, wiem że inwestorzy się masowo wieszali, a całe kraje pobankrutowały. Dlaczego mamy sądzić, że teraz będzie inaczej?

W całej literaturze pisze, że ludzie wytrzymują z trejderką do 10 lat jak im idzie, a duże banki jak GS w ogóle wyrzuciły maklerów i specjalistów od rynków, zostały same komputery. Poprzednio zajmowałem się giełdą 3 lata w 2006-2009, efekt tych trzech lat to stracone z tysiąc godzin i 9 koła, teraz wróciłem w 2015, więc mam już w sumie 5 lat stażu giełdowego, czyli połowę najwytrwalszego inwestora.

No popacz to moj casus jest dokadnie 10 lat affraid
Od grudnia 2003 do grudnia 2013 tulilem jak dziki. Od stycznia 2014 odkad wrocilem z Kambodzy zaczelo mi sie srac powoli. Putler z ta Ukraina pozniej byl i zamiast przytulanki to szarpanka. Jakies tam plusy wychodzily ale nie to co dawniej.
A w 2016 na Bretixie jeszcze wpierdol dostalem.
Sporo plusa mi generowalo zbieranie korzystnych ofert z kontraktow na midwiga ale raz ze leszcza ubylo tam ogolnie to dodatkowo musieli cos zmienic w sposobie animowania tego bo nagle to co ja zbieralem zaczynal zbierac animator Shocked
W 2012 mialem juz lekkie zawahanie wiary w system ale pozniej znowu wrocilo dobre.

Tera to sie tak czaje jak zakonnica z gromnica na zakrystii. Boje sie cos mocniej zagrac - zesrany jestem. Po 0.1 lota na trade znowu jak ministrant.

Indiana miał klienta żyda
jak żyd nie patrzył to napluł żydowi do kapelusza
od tego czasu szczęście mu sprzyja
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18-19 03 2017 r. Weekend   UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 19 Mar 2017, 21:30

thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
Jest okazja do zarobienia.
Nie peniać, nóż będzie przyklejony.  Twisted Evil

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Trup210

Jak zwykle z dupy..... 50pln.... Evil or Very Mad   qrwa mać
Jeszcze się okaże na koniec, że to było 50 brutto dobryżart
chociaż z 200 by dali... komu sie chce je**ć cały dzień za Kazika?
Na reklamach w przerwach serialu w chooy siana zarobią a chcieliby za jałmużnę aby ktoś się w to angażował.  Za 500 chętnie pójdę, za 50 to mi się chujem w gaciach nie chce nawet ruszyć.

I po co jest potrzebne miejsce zamieszkania? Jakie to ma znaczenie?

5 dych za poleżenie w krzakach to mało?

ps. Opcjoner ty narkotyku ty Evil or Very Mad

Gdyby to bylo tylko przyjsc jebnac sie na godzine i tyle to moze ok ale wyraznie napisali, ze dyspozycyjnosc caly dzien a to juz jest co innego. Poza tym wytrwac w bezruchu to nie jest wcale takie hop siup. Dupa zaswedzi albo nos albo kichniesz i przypal.
Powrót do góry Go down
Brutus

Brutus


Liczba postów : 829
Age : 46
Location : Dom zły!!!
Registration date : 03/09/2007

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18-19 03 2017 r. Weekend   UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 19 Mar 2017, 21:41

zupa z leszcza napisał:
OpCjOnEr napisał:
Indiana napisał:
Hmm, gdybym utrzymał dotychczasowe wyniki albo chociaż utrzymał te z zeszłego roku to spokojnie mógłbym sobie żyć z dotychczasowych zysków na depo. Jednak teraz mam potężny komfort trejdowania, bo nic nie muszę - jak trejd wyjdzie to się cieszę, jak nie wyjdzie to też się cieszę że w porę uciąłem stratę i dzięki temu z optymizmem i chętnie inicjuję kolejne zauważone korzystne transakcje. Kapitał mi urósł w zeszłym roku o 34 czy 35%, w tym już o prawie tyle samo - kwotowo, bo procentowo to mam tylko 20% (cały zysk doliczyłem do depa) (czyli mógłbym nic nie robić aby utrzymać zeszłoroczny, wysoki przecież wynik), więc z kwoty rzędu  pół bańki mógłbym teoretycznie spokojnie wyżyć.

Jednak gdybym zostawił robotę i zajął się wyłącznie handlem, to od razu staje mi przed oczami projekcja przyszłości za 5 lat - samotny facet bujający się na fotelu w Kobierzynie, gaworzący z sąsiadem z celi obok o pomysłach na nowe systemy lol! Domyślacie się chyba kto jest tym sąsiadem Laughing lol!

Po prostu zajęcie się wyłącznie trejdingiem spowoduje po pierwsze że będę MUSIAŁ zarobić, a nie jak teraz jest FAJNIE jak coś wpadnie, a to zmienia w 100% rezultaty - na gorsze oczywiście. Dlatego nie robię nic, dalej zajmuję się prowadzeniem firmy, po godzinach pracy robię analizy, ciągle się uczę giełdy i powiększam kapitał emerytalny, a jak zrobi się większa sumka to wypłacę z połowę tej kasy na wspomnianą wyżej budowę hali czy domków na wynajem. Bo domków nie zabierze mi jakiś Brexit, a kasę na giełdzie i owszem. Mam świadomość, że aktualne warunki na rynku mocno przypominają ostatnie miesiące (dni?) przed Wielkim Kryzysem, gdy większości inwestorów zamiast milionów na koncie ostał się jeno sznur  - a na pewno kontrakty już wtedy były, tylko jakimś cudem nikt się nie zabezpieczył/ nie zdążył? Nie wiem, wiem że inwestorzy się masowo wieszali, a całe kraje pobankrutowały. Dlaczego mamy sądzić, że teraz będzie inaczej?

W całej literaturze pisze, że ludzie wytrzymują z trejderką do 10 lat jak im idzie, a duże banki jak GS w ogóle wyrzuciły maklerów i specjalistów od rynków, zostały same komputery. Poprzednio zajmowałem się giełdą 3 lata w 2006-2009, efekt tych trzech lat to stracone z tysiąc godzin i 9 koła, teraz wróciłem w 2015, więc mam już w sumie 5 lat stażu giełdowego, czyli połowę najwytrwalszego inwestora.

No popacz to moj casus jest dokadnie 10 lat affraid
Od grudnia 2003 do grudnia 2013 tulilem jak dziki. Od stycznia 2014 odkad wrocilem z Kambodzy zaczelo mi sie srac powoli. Putler z ta Ukraina pozniej byl i zamiast przytulanki to szarpanka. Jakies tam plusy wychodzily ale nie to co dawniej.
A w 2016 na Bretixie jeszcze wpierdol dostalem.
Sporo plusa mi generowalo zbieranie korzystnych ofert z kontraktow na midwiga ale raz ze leszcza ubylo tam ogolnie to dodatkowo musieli cos zmienic w sposobie animowania tego bo nagle to co ja zbieralem zaczynal zbierac animator Shocked
W 2012 mialem juz lekkie zawahanie wiary w system ale pozniej znowu wrocilo dobre.

Tera to sie tak czaje jak zakonnica z gromnica na zakrystii. Boje sie cos mocniej zagrac - zesrany jestem. Po 0.1 lota na trade znowu jak ministrant.

Indiana miał klienta żyda
jak żyd nie patrzył to napluł żydowi do kapelusza
od tego czasu szczęście mu sprzyja
Indianowi szczęście sprzyja bo pochodzi z czerwonej nomenklatury uwłaszczonej na majątku Narodu affraid Można to oczywiście potraktować jako naplucie Żydowi.....tzn. wyprzedzenie go ale nie czarujmy się.
Oczywiście każdy komunista może się nawrócić, wystarczy że zapisze się do PiSu ale jednak absmak pozostaje jak mówi Makłowicz lol!
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18-19 03 2017 r. Weekend   UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 19 Mar 2017, 21:41

thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
JA jestem przykladem, ze mozna (bylo) z kilqset pln wykombinowanych gdzies tam cichaczem dojsc na  gieldunce do kilqset tysiecy w kilka lat Shocked
Jednakze moim najwiekszym bledem zyciowym bylo to, ze wydawalo mi sie, iz tak bedzie juz forever no i se beztrosko wydawalem na lewo i prawo a to na roxe a to na wycieczki a to elektronika jakas a to inne bzdety itp zamiast qmulowac kapital na Schwarze Stunde.
Qrwa leszcz byl mlody i nie glupi a durny. Zyd zmienil faze rynq i sie wszystko posralo Evil or Very Mad

Tera bym chcial miec to siano w jednej qpie a tak przeruchanie, przechlane itd.

Teraz to przytulam proboszcza co niedziele i raz na jakis czas na waciki wpadnie ze $300.

Musze wymyslic jakis chytry plan aby w nowych realiach rynkowych nie bawic sie w sqbanie zyda za brode jak dzieciak tylko zeby go oskalpowac do czaszki Laughing

Moze na ta konferencje sie wybiore? Wybitni Przechuje Marketu udziela mi rad jak to zrobic? lol!

Fundusz Micha ma za duze wpisowe minimalne - nie na moje progi.

kiedy jest ta konferencja?
zabukuj dla mnie dwójke, popijemy razem
ja gorzałe przywioze, ty zapłacisz za hotel Twisted Evil

Nawet tak bys chcial wycyckac biednego leszcza. Przeciez hotel wyjdzie drozej niz gorzala!

Poza tym na takiej imprezie wypada byc raczej trzezwym. Uchlac to sie mozesz u siebie w Olsztynie.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18-19 03 2017 r. Weekend   UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 19 Mar 2017, 21:43

Brutus napisał:
zupa z leszcza napisał:
OpCjOnEr napisał:
Indiana napisał:
Hmm, gdybym utrzymał dotychczasowe wyniki albo chociaż utrzymał te z zeszłego roku to spokojnie mógłbym sobie żyć z dotychczasowych zysków na depo. Jednak teraz mam potężny komfort trejdowania, bo nic nie muszę - jak trejd wyjdzie to się cieszę, jak nie wyjdzie to też się cieszę że w porę uciąłem stratę i dzięki temu z optymizmem i chętnie inicjuję kolejne zauważone korzystne transakcje. Kapitał mi urósł w zeszłym roku o 34 czy 35%, w tym już o prawie tyle samo - kwotowo, bo procentowo to mam tylko 20% (cały zysk doliczyłem do depa) (czyli mógłbym nic nie robić aby utrzymać zeszłoroczny, wysoki przecież wynik), więc z kwoty rzędu  pół bańki mógłbym teoretycznie spokojnie wyżyć.

Jednak gdybym zostawił robotę i zajął się wyłącznie handlem, to od razu staje mi przed oczami projekcja przyszłości za 5 lat - samotny facet bujający się na fotelu w Kobierzynie, gaworzący z sąsiadem z celi obok o pomysłach na nowe systemy lol! Domyślacie się chyba kto jest tym sąsiadem Laughing lol!

Po prostu zajęcie się wyłącznie trejdingiem spowoduje po pierwsze że będę MUSIAŁ zarobić, a nie jak teraz jest FAJNIE jak coś wpadnie, a to zmienia w 100% rezultaty - na gorsze oczywiście. Dlatego nie robię nic, dalej zajmuję się prowadzeniem firmy, po godzinach pracy robię analizy, ciągle się uczę giełdy i powiększam kapitał emerytalny, a jak zrobi się większa sumka to wypłacę z połowę tej kasy na wspomnianą wyżej budowę hali czy domków na wynajem. Bo domków nie zabierze mi jakiś Brexit, a kasę na giełdzie i owszem. Mam świadomość, że aktualne warunki na rynku mocno przypominają ostatnie miesiące (dni?) przed Wielkim Kryzysem, gdy większości inwestorów zamiast milionów na koncie ostał się jeno sznur  - a na pewno kontrakty już wtedy były, tylko jakimś cudem nikt się nie zabezpieczył/ nie zdążył? Nie wiem, wiem że inwestorzy się masowo wieszali, a całe kraje pobankrutowały. Dlaczego mamy sądzić, że teraz będzie inaczej?

W całej literaturze pisze, że ludzie wytrzymują z trejderką do 10 lat jak im idzie, a duże banki jak GS w ogóle wyrzuciły maklerów i specjalistów od rynków, zostały same komputery. Poprzednio zajmowałem się giełdą 3 lata w 2006-2009, efekt tych trzech lat to stracone z tysiąc godzin i 9 koła, teraz wróciłem w 2015, więc mam już w sumie 5 lat stażu giełdowego, czyli połowę najwytrwalszego inwestora.

No popacz to moj casus jest dokadnie 10 lat affraid
Od grudnia 2003 do grudnia 2013 tulilem jak dziki. Od stycznia 2014 odkad wrocilem z Kambodzy zaczelo mi sie srac powoli. Putler z ta Ukraina pozniej byl i zamiast przytulanki to szarpanka. Jakies tam plusy wychodzily ale nie to co dawniej.
A w 2016 na Bretixie jeszcze wpierdol dostalem.
Sporo plusa mi generowalo zbieranie korzystnych ofert z kontraktow na midwiga ale raz ze leszcza ubylo tam ogolnie to dodatkowo musieli cos zmienic w sposobie animowania tego bo nagle to co ja zbieralem zaczynal zbierac animator Shocked
W 2012 mialem juz lekkie zawahanie wiary w system ale pozniej znowu wrocilo dobre.

Tera to sie tak czaje jak zakonnica z gromnica na zakrystii. Boje sie cos mocniej zagrac - zesrany jestem. Po 0.1 lota na trade znowu jak ministrant.

Indiana miał klienta żyda
jak żyd nie patrzył to napluł żydowi do kapelusza
od tego czasu szczęście mu sprzyja
Indianowi szczęście sprzyja bo pochodzi z czerwonej nomenklatury uwłaszczonej na majątku Narodu affraid  Można to oczywiście potraktować jako naplucie Żydowi.....tzn. wyprzedzenie go ale nie czarujmy się.
Oczywiście każdy  komunista może się nawrócić, wystarczy że zapisze się do PiSu ale jednak absmak pozostaje jak mówi Makłowicz lol!

A skad takie rzeczy wiesz? Z dupy sobie to wyssales?
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18-19 03 2017 r. Weekend   UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 19 Mar 2017, 22:11

Z zazdrości, żal chłopiny. Biedny nie wie, że przed wojną mój pradziadek był jednym z bogatszych mieszczan (od zera do milionera, wszystko opisał w książce jak od pomocnika kowala dzięki zdumiewającej pomysłowości został zamożnym obywatelem II RP z kilkoma biznesami typu pierwszy młyn elektryczny w powiecie, stolarnia, spore pola uprawne, piaskownia, pierwszy samochód w powiecie - Tatra), dziadek za komuny wiadomo nie był milionerem bo je...ne komuchy wszystko zabrały - ale najlepszym stolarzem w mieście i też bardzo dobrze sobie żył, a ojciec pokończył kilka szkół i kierował budową osiedli w Chrzanowie. Żaden z nich ani grosza nie dostał od komuny, co więcej, zaje...ni komuniści odebrali pradziadkowi ziemie warte dzisiaj ze sto dużych baniek. Nikt nie sądzi się o ich zwrot, bo pobudowali na tym całe osiedla, a cała rodzina cieszy się zdrowiem, szczęściem i dostatkiem więc po co wracać do tego co było - i wszyscy doszli do tego bez majątku odebranego pradziadkowi, własną pracą. Ale nieudacznik zawsze swoje niepowodzenia tłumaczy "ukradli, komuna dała, partia jemu wzięła a im dała dobryżart " itp bzdety. Nie chce przyjąć do wiadomości, że za swoje życie odpowiada on sam, myśli że państwo mu da - chyba kopa w dupę, bo cóż innego państwo może dać Laughing

Trzeba zacząć pracować, modlić się i z otwartym sercem przyjmować Boże wskazówki i dary - bo jest ich bez liku, tylko zamiast chlać wódę i złorzeczyć całemu światu trzeba się wziąć do roboty.

A zastanawiałeś się, dlaczego zawsze masz pod górkę? Bo złorzeczenie i zazdrość wracają, być może zazdrościsz wielu ludziom, i nie masz pojęcia jak to destrukcyjnie działa na ciebie - złe emocje odbijają się od szczęśliwych ludzi takich jak ja, i wracają do ciebie z niszczącą siłą. Dlatego pewnie nic ci nie wychodzi. Zacznij cieszyć się że inni mają lepiej, i zobaczysz odmianę na dniach. Ja tam autentycznie się cieszę jak komuś się powodzi, żaden problem jeśli lepiej niż mi, i za to mam nagrodę.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18-19 03 2017 r. Weekend   UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 19 Mar 2017, 22:31

W końcu ciekawie sie zrobilo, merytoryka wrocila zamiast politycznych pierdow z dupy.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18-19 03 2017 r. Weekend   UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 19 Mar 2017, 22:32

zupa z leszcza napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
Jest okazja do zarobienia.
Nie peniać, nóż będzie przyklejony.  Twisted Evil

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Trup210

Jak zwykle z dupy..... 50pln.... Evil or Very Mad   qrwa mać
Jeszcze się okaże na koniec, że to było 50 brutto dobryżart
chociaż z 200 by dali... komu sie chce je**ć cały dzień za Kazika?
Na reklamach w przerwach serialu w chooy siana zarobią a chcieliby za jałmużnę aby ktoś się w to angażował.  Za 500 chętnie pójdę, za 50 to mi się chujem w gaciach nie chce nawet ruszyć.

I po co jest potrzebne miejsce zamieszkania? Jakie to ma znaczenie?

5 dych za poleżenie w krzakach to mało?

ps. Opcjoner ty narkotyku ty Evil or Very Mad

ludzie są tak durni, że za sam wpis do CV by sie zgodzili
czyli za psi chooy

No tak a pozniej przyszpanuje, ze gral w serialu dobryżart
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18-19 03 2017 r. Weekend   UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 19 Mar 2017, 22:37

Indiana: w zasadzie masz racje ale z tym modleniem sie strasznym od ciebie moheryzmem zalatuje Evil or Very Mad
Naprawde bez tego nie odnioslbys sukcesow??? To kwestia psychiki a nie zabobonow.
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18-19 03 2017 r. Weekend   UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 19 Mar 2017, 22:55

Coś Ty Opcjoner, odkąd się nawróciłem wszystko wygląda lepiej, działa lepiej, idzie lepiej. Wiara daje niesamowitą siłę i radość ze wszystkiego. Czy Ty wiesz, że gdyby jutro rynek otworzył się na 1000, i szlag by trafił całą moją kasę na giełdzie, to mówię "trudno, giełda nie wypaliła" i dalej wesoło będę robię swoje? Laughing
Niewierzący wziąłby sznur i tyle by go widziano. Wierzący wie, że cała materialna otoczka to tylko dodatek, który dziś jest, jutro nie ma, a co najważniejsze materialne rzeczy nie mają najmniejszego wpływu na prawdziwe szczęście. Nawet nie wiem jak wygląda nowy iphon i mam to gdzieś, a stać mnie żeby co chwilę mieć nowego,.
Poza tym mam mocne wsparcie - nie chcę opowiadać szczegółów, ale parę dni temu wydarzyła się naprawdę zła rzecz, i od razu pierwsza reakcja - Panie Boże, daj siłę i pomysł jak wybrnąć z tarapatów. Na rozwiązanie czekałem może z 5 minut cheers , a sprawa była poważna doping Tak właśnie działa błogosławieństwo Najwyższego, jeśli się wierzy. W normalnej sytuacje miesiące żeby wybrnąć z sytuacji, a tutaj kilka minut i załatwione sunny

Na początek posłuchaj sobie ojca Glassa, jest cała masa internetowych, bardzo dobrych rekolekcji. Od tego u mnie się zaczęło.
Pozdrawiam!
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18-19 03 2017 r. Weekend   UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 19 Mar 2017, 23:03

zupa z leszcza napisał:
kaczor napisał:
Ktos tu czuje komune czy tylko ja?
http://finanse.wp.pl/kat,1033781,title,Jednolita-cena-ksiazki-Minister-kultury-zabral-glos,wid,18730288,wiadomosc.html?ticaid=118d1b

ale mamy wszyscy jedną cenę na cyfre plus
i jakoś nikt nie sra żarem
Masz kablowki i telewizje internetowe, to tak jakby to wszystko mialo meic taka sama cene.
Juz pojales czy gumiakiem do pustej glowy trzeba wbic?
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18-19 03 2017 r. Weekend   UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 19 Mar 2017, 23:25

kaczor napisał:
Ktos tu czuje komune czy tylko ja?
http://finanse.wp.pl/kat,1033781,title,Jednolita-cena-ksiazki-Minister-kultury-zabral-glos,wid,18730288,wiadomosc.html?ticaid=118d1b

najlepsze jest to że uzasadniają to interesem czytelników dobryżart
Powrót do góry Go down
Brutus

Brutus


Liczba postów : 829
Age : 46
Location : Dom zły!!!
Registration date : 03/09/2007

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18-19 03 2017 r. Weekend   UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 19 Mar 2017, 23:28

@Indiana
Przestań się ośmieszać , to nie mój ojciec był komuchem a choćbym był największym na świecie nieudacznikiem, co to ma do rzeczy scratch
Naprawdę uważasz że obrzucając mnie wyzwiskami i insynuacjami wybielisz siebie scratch
Twój pokazowy patriotyzm i Twoja dewocyjna pobożność są zwyczajne u każdego neofity affraid Jeszcze na UFO-zlocie byłeś zwolennikiem UW, KLD i innych tego rodzaju aferałów, nagle się pajacu nawróciłeś?
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38784
Registration date : 25/10/2010

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18-19 03 2017 r. Weekend   UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 19 Mar 2017, 23:43

Wypita o 10 herbatka trzyma doskonale.
Jeszcze na noc dopakuje szklaneczkę.
3 zł na miesiąc i gites. cheers
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38784
Registration date : 25/10/2010

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18-19 03 2017 r. Weekend   UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 EmptyNie 19 Mar 2017, 23:48

Ciekawe jak pójdzie Ufokom * nowa seria?   Laughing
Żeby nie było krzywdy musicie trzasnąć 5000 pkt na dax i wiem,  że jest to dla Was niewykonalne.  cheers
A podobno nie ma ludzi do nie zastąpienia.
Zadaję temu kłam i mam nadzieję,  że Czosnek dołoży też coś od siebie.   cheers
Na to liczę.  clown

*Prośba o jak największy fpierdol na giełdzie dla Ufoków - Zwierząt nie dotyczy postronnych Ufoków - czyli zwykłych dobrych ludzi.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18-19 03 2017 r. Weekend   UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 EmptyPon 20 Mar 2017, 00:07

Indiana napisał:
Coś Ty Opcjoner, odkąd się nawróciłem wszystko wygląda lepiej, działa lepiej, idzie lepiej. Wiara daje niesamowitą siłę i radość ze wszystkiego. Czy Ty wiesz, że gdyby jutro rynek otworzył się na 1000, i szlag by trafił całą moją kasę na giełdzie, to mówię "trudno, giełda nie wypaliła" i dalej wesoło będę robię swoje?  Laughing
Niewierzący wziąłby sznur i tyle by go widziano. Wierzący wie, że cała materialna otoczka to tylko dodatek, który dziś jest, jutro nie ma, a co najważniejsze materialne rzeczy nie mają najmniejszego wpływu na prawdziwe szczęście. Nawet nie wiem jak wygląda nowy iphon i mam to gdzieś, a stać mnie żeby co chwilę mieć nowego,.
Poza tym mam mocne wsparcie - nie chcę opowiadać szczegółów, ale parę dni temu wydarzyła się naprawdę zła rzecz, i od razu pierwsza reakcja - Panie Boże, daj siłę i pomysł jak wybrnąć z tarapatów. Na rozwiązanie czekałem może z 5 minut  cheers , a sprawa była poważna doping  Tak właśnie działa błogosławieństwo Najwyższego, jeśli się wierzy. W normalnej sytuacje miesiące żeby wybrnąć z sytuacji, a tutaj kilka minut i załatwione sunny

Na początek posłuchaj sobie ojca Glassa, jest cała masa internetowych, bardzo dobrych rekolekcji. Od tego u mnie się zaczęło.
Pozdrawiam!

To po co w takim razie masz pęd do bogacenia sie skoro materialne rzeczy nie daja szczescia? To takie troche zaklamane pieprzenie jest... po co ci ta zbedna otoczka w takim razie? Nie lepiej przekazac majatek potrzebujacym i zyc szczesliwym w bidzie?
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18-19 03 2017 r. Weekend   UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 EmptyPon 20 Mar 2017, 00:09

MICHU napisał:
Ciekawe jak pójdzie Ufokom * nowa seria?   Laughing
Żeby nie było krzywdy musicie trzasnąć 5000 pkt na dax i wiem,  że jest to dla Was niewykonalne.  cheers
A podobno nie ma ludzi do nie zastąpienia.
Zadaję temu kłam i mam nadzieję,  że Czosnek dołoży też coś od siebie.   cheers
Na to liczę.  clown

*Prośba o jak największy fpierdol na giełdzie dla Ufoków -  Zwierząt nie dotyczy postronnych Ufoków -  czyli zwykłych dobrych ludzi.

brawo, postęp po melisie jest widoczny, juś prawie Indianą jesteś, cokolwiek Indianinem co oskalpuje znajomego komancza i inszego ufo apacza.  clown

ps ATR dzienny (1) ok 110pkt*21=2310 pkt - tyle byłby przy złapaniu codzienne max górki i max dołka co do pipsa. ale czy to realistyczne. alien  Suspect


Ostatnio zmieniony przez PINGWIN (Z MADAGASKARU) dnia Pon 20 Mar 2017, 00:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12962
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18-19 03 2017 r. Weekend   UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 EmptyPon 20 Mar 2017, 00:14


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18-19 03 2017 r. Weekend   UFO  18-19 03  2017 r. Weekend - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 18-19 03 2017 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» UFO 04 - 05 02 2017 r. Weekend
» UFO 17 - 18 06 2017 r. Weekend
» UFO 02 - 03 09 2017 r. Weekend
» UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend
» UFO 25-26 02 2017 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: