Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend

Go down 
+16
Indiana
kaczor
zibi
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
thorgall
kamikaze
delphia
mariner
Małolat
betonowe_buty
MICHU
REALISTA
zupa z leszcza
martin74
Reser
dziadek
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 18:48

dziadek napisał:
UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Ummm14


http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bet365-konczy-dzialalnosc-w-Polsce-Razem-z-nim-ucieka-19-innych-serwisow-hazardowych-7507222.html

czy Zygmunt już przestanie pisać na ufoforum ????
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 19:00

kaczor napisał:
delphia napisał:
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/500-plus-likwidacja-rostowski,60,0,2285628.html

"(..)- Ten program ma być narzędziem polityki demograficznej, a polityka demograficzna nie może być cały czas zmieniania - ocenił. Wyjaśniał, że w Polsce musi się rodzić więcej dzieci, a rodzice decydują się na dziecko lub nie biorąc pod uwagę wiele czynników, w tym także świadczenie 500+. - Nawet jeśli ten program nie jest najlepszym możliwym programem demograficznym, to nie byłoby teraz nic gorszego, niż wycofywanie się z niego. Byłbym nawet za rozszerzeniem programu także na pierwsze dziecko - dodał. (..)"

to było do przewidzenia - następcy PiS już podbijają stawkę. Tylko czekać aż pojawi się 1000 plus albo dochód gwarantowany


Dochod gwarantowany i tak sie pojawi zeby zatrzymac rewolujce po robotyzacji Smile

Teraz kazdy sie martwi o dzietnosc a za kilkadzisiat lat beda ci placic zebys nie mial dzieci.

wot probl;em z konserwatystami zawsze do tylu jesli chodzi o realia, jak ci robole z Anglii ktorzy laili maszyny bo im miejsca pracy zabieraly

Idea Lenina w koncu zatriumfuje
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 19:01

mariner napisał:
dziadek napisał:
UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Ummm14


http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bet365-konczy-dzialalnosc-w-Polsce-Razem-z-nim-ucieka-19-innych-serwisow-hazardowych-7507222.html

czy Zygmunt już przestanie pisać na ufoforum ????

Zigi czeka az zrobisz wszystkie zęby
pamiętasz umowę mam nadzieje
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 19:04

dziadek napisał:
UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Ummm14


http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bet365-konczy-dzialalnosc-w-Polsce-Razem-z-nim-ucieka-19-innych-serwisow-hazardowych-7507222.html

Wspaniała wiadomość
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 19:29

zupa z leszcza napisał:
mariner napisał:
dziadek napisał:
UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Ummm14


http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bet365-konczy-dzialalnosc-w-Polsce-Razem-z-nim-ucieka-19-innych-serwisow-hazardowych-7507222.html

czy Zygmunt już przestanie pisać na ufoforum ????

Zigi czeka az zrobisz wszystkie zęby
pamiętasz umowę mam nadzieje

zapomniałem- przypomnij
komu mam zrobić te zęby ????
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 19:32

delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/500-plus-likwidacja-rostowski,60,0,2285628.html

"(..)- Ten program ma być narzędziem polityki demograficznej, a polityka demograficzna nie może być cały czas zmieniania - ocenił. Wyjaśniał, że w Polsce musi się rodzić więcej dzieci, a rodzice decydują się na dziecko lub nie biorąc pod uwagę wiele czynników, w tym także świadczenie 500+. - Nawet jeśli ten program nie jest najlepszym możliwym programem demograficznym, to nie byłoby teraz nic gorszego, niż wycofywanie się z niego. Byłbym nawet za rozszerzeniem programu także na pierwsze dziecko - dodał. (..)"

to było do przewidzenia - następcy PiS już podbijają stawkę. Tylko czekać aż pojawi się 1000 plus albo dochód gwarantowany


Dochod gwarantowany i tak sie pojawi zeby zatrzymac rewolujce po robotyzacji Smile

Teraz kazdy sie martwi o dzietnosc a za kilkadzisiat lat beda ci placic zebys nie mial dzieci.

wot probl;em z konserwatystami zawsze do tylu jesli chodzi o realia, jak ci robole z Anglii ktorzy laili maszyny bo im miejsca pracy zabieraly

widzę że Tobie się lewacka głupota w postaci dochodu gwarantowanego podoba

nie będą za nic płacić - kto będzie kupował to co wyprodukują roboty?

robotyzacja postępuje od dziesiątków lat. Wszystko co jest zautomatyzowane, byle taśma produkcyjna spełnia już tę definicję. I póki co cały czas ludzie są potrzebni
a skad debilny wniosek ze jak opisuje rzeczywiste lub przyszle domniemane wydarzenia to mi sie to podoba?
Spadek populacji nie oznacza spadku bogactwa, juz teraz wieszosc populacji nic nie ma, wiec twoj kometarz odnosnei kupowanai nie ma wieszkego sensu.
Co kupuje bezrobotny zyjacy z zasilkow?jakie bogactwo wygeneruje kolejny menel z wielodzietnej rodziny zyjacej z zasilkow?
Panstwo i tak zabiera bogatszym zeby utrzymywac darmozjadow, no chyba ze ty wierzysz w te lewackie brednie ze bogactwo bierze sie z pracy prostych ludzi :DDD

Robotyzacja postepuje ale nadejdzie moment krytyczny kiedy jednostka pracy robota wraz z z amortyacja bedzie tansza niz minimalna stawka dla pracownika. stad pisze o przyszlosci - komentarz ze "jak na razie" jest inaczej nic nie wnosi.

Wowczas darmozjady z rzadzacych klik beda mialy do wyboru, albo dac kazdemu miske ryzu albo wyslac roboty przeciwko ludziom i ich spacyfikowac, ale ciezko walczyc z kims kto zdycha z glodu bo motywacja dosc silna.

Uzyj czasem, glowy do myslenai a nie przetwarzania prawicowego gowna
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44159
Registration date : 03/09/2007

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 19:38

mariner napisał:
zupa z leszcza napisał:
mariner napisał:
dziadek napisał:
UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Ummm14


http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bet365-konczy-dzialalnosc-w-Polsce-Razem-z-nim-ucieka-19-innych-serwisow-hazardowych-7507222.html

czy Zygmunt już przestanie pisać na ufoforum ????

Zigi czeka az zrobisz wszystkie zęby
pamiętasz umowę mam nadzieje

zapomniałem- przypomnij
komu mam zrobić te zęby ????

nie zrobić, tylko wybić Laughing
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 19:42

https://gieldowyracjonalista.blogspot.com/2017/02/robot-ma-wielkie-oczy.html

A wracając do meritum: powiedzmy, że roboty przejmą niemal całą pracę ludzi, razem z prawnikami, sędziami, księgowymi, inżynierami, lekarzami, politykami itd. No i co z tego? Czy praca sama w sobie jest świętością? Czy chodzi o to, żeby mieć pracę czy pieniądze? Jeżeli ludzie uważają, że chodzi o to, by mieć pracę, to oczywiście będzie dla nich problem. Ale to będzie problem tylko i wyłącznie psychologiczny, a nie realny, ekonomiczny. Powyżej podałem właściwie rozwiązanie. Postęp techniczny, jak np. sztuczna inteligencja zwiększa oszczędność czasu i obniża koszty, a przez to zwiększa dochody. Większe dochody oznaczają większe podatki, które można przeznaczyć dla wszystkich tych, którzy nie potrafią dostosować się do panujących warunków. W przyszłości, dzięki olbrzymiemu postępowi, państwa - jeśli nie dojdzie do kolejnej wojny światowej albo globalnej pandemii - będą posiadać ogromne z dzisiejszego punktu widzenia dochody, które będą przeznaczać na warunki socjalne, ale nikt nie będzie już tego nazywał zasiłkami, bo po prostu będzie to coś normalnego, naturalnego. Każdy będzie dostawał pieniądze od państwa na utrzymanie, a ludzie będą mieć więcej czasu na rozwój osobisty, naukę, badania, rodzinę itp. Dlatego kapitalizm przejdzie w sposób naturalny w swego rodzaju ekonomię dobrobytu. Warto zauważyć, że już dziś państwa nazywane państwami dobrobytu, wcale nie przeżywają wielkich kryzysów gospodarczych. Należy jednak pamiętać, że aby taka wizja mogła się spełnić, to wszelka pomoc socjalna nie może opierać się na zadłużaniu państwa, ale przeciwnie - tylko nadwyżka budżetu może być wykorzystana do celów socjalnych.
...........
Tak więc wkrótce automaty będą mogły przejmować niektóre zadania umysłowe. Gdy roboty przejmą np. pracę polityków, to nastąpi ogromny spadek kosztów i olbrzymia oszczędność. Decyzje będą zawsze szybkie, optymalne (bo oparte na pełnej wiedzy ekonomiczno-socjologicznej), ludzie nie będą się wściekać, nie będzie protestów, strajków itd. - obniżą się koszty społeczne. Również gdyby robot był sędzią, to wydawałby zawsze najbardziej sprawiedliwe, optymalne wyroki w oparciu o całą wiedzę prawniczą. I nikt nie mógłby go posądzać o stronniczość. Oczywiście ktoś to wszystko musi kontrolować. Zawsze będą ludzie, ktorzy będą mieć pracę. Być może większość ludzi będzie musiała być informatykami lub kimś łączącym informatykę z innym zawodem. Fataliści od science-fiction zaczną oczywiście snuć obawy, co to będzie jak robot przejmie rolę informatyka. Ja im proponuję w takim razie, by od  razu podyskutowali, co tu zrobić jak Słońce się wypali." Very Happy


wszyscy ludziki bedom leniuchować na karaibach, tylku miszku będzie siedział i tyrał kombinujonc jak by przechytrzyć abgorytmy giełdowe.  clown


Ostatnio zmieniony przez PINGWIN (Z MADAGASKARU) dnia Sob 25 Mar 2017, 19:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 19:44

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
https://gieldowyracjonalista.blogspot.com/2017/02/robot-ma-wielkie-oczy.html

...........
Tak więc wkrótce automaty będą mogły przejmować niektóre zadania umysłowe. Gdy roboty przejmą np. pracę polityków, to nastąpi ogromny spadek kosztów i olbrzymia oszczędność. Decyzje będą zawsze szybkie, optymalne (bo oparte na pełnej wiedzy ekonomiczno-socjologicznej), ludzie nie będą się wściekać, nie będzie protestów, strajków itd. - obniżą się koszty społeczne. Również gdyby robot był sędzią, to wydawałby zawsze najbardziej sprawiedliwe, optymalne wyroki w oparciu o całą wiedzę prawniczą. I nikt nie mógłby go posądzać o stronniczość. Oczywiście ktoś to wszystko musi kontrolować. Zawsze będą ludzie, ktorzy będą mieć pracę. Być może większość ludzi będzie musiała być informatykami lub kimś łączącym informatykę z innym zawodem. Fataliści od science-fiction zaczną oczywiście snuć obawy, co to będzie jak robot przejmie rolę informatyka. Ja im proponuję w takim razie, by od  razu podyskutowali, co tu zrobić jak Słońce się wypali."


wszyscy ludziki bedom leniuchować na karaibach, tylku miszku będzie siedział i tyrał kombinujonc jak by przechytrzyć abgorytmy giełdowe.  clown

Albo bedzie jak w "Diunie" zakaz konstrukcji jakochkolwiek maszyn na podobizne czlowieka:)
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 19:54

kaczor napisał:


Albo bedzie jak w "Diunie" zakaz konstrukcji jakochkolwiek maszyn na podobizne czlowieka:)

ale japonia się wyłamie. Smile

http://gadzetomania.pl/40449,zakochany-robot-nie-chcial-wypuscic-kobiety-z-laboratorium

Wygląda na to, że doczekaliśmy się pierwszego „ataku” robota na człowieka. Kenji – humanoidalny robot trzeciej generacji został zaprogramowany tak, aby naśladować ludzkie uczucia i emocje. Efekt przerósł oczekiwania. Zakochany robot więził w laboratorium stażystkę, co chwilę ją przytulając.

Brzmi to dość śmiesznie, ale przestaje takie być, kiedy okazuje się, że każde z hydraulicznych ramion Kenjiego waży 100kg. No dobrze przestaje być śmieszne przynajmniej dla stażystki.

Zdarzenie miało miejsce w Kyoto w Akimu Robotic Research Institute należącym do Toshiby. Pechowa kobieta zajmowała się oprogramowaniem oraz testami Kenjiego. Codziennie spędzała z robotem kilka godzin. Któregoś dnia, kiedy nadszedł czas rozstania Kenji zablokował wyjście i zaczął przytulać stażystkę. Na szczęście kobieta miała przy sobie telefon i mogła zadzwonić po bardziej doświadczonych członków załogi, którym udało się czasowo wyłączyć zakochaną maszynę.

Teraz robot ma złamane serce,  ciekawe, co się stanie kiedy zacznie okazywać inne ludzkie uczucia takie jak zazdrość. Być może stażystka nie zdąży tym razem nigdzie zadzwonić. W każdym razie pamiętajcie, żeby nie okazywać nadmiernego zainteresowania robotom Toshiby. Są bardzo uczuciowe.
Smile


ten robot na wzór gąsienicy: clown
http://gadzetomania.pl/58678,polski-robot-lcp
Dobrym przykładem jest osiągnięcie polskich inżynierów z Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, którym udało się zbudować zadziwiającą maszynę. Skonstruowany przez nich robot przypomina wyglądem niewielką gąsienicę. Ma podłużny kształt i ciało składające się z kilku segmentów. Prezentuje się niepozornie, jednak jego możliwości zadziwiły świat.
UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Robot00-8f57355fdf76ef47080a7430
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 20:21

REALISTA napisał:
mariner napisał:
zupa z leszcza napisał:
mariner napisał:
dziadek napisał:
UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Ummm14


http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bet365-konczy-dzialalnosc-w-Polsce-Razem-z-nim-ucieka-19-innych-serwisow-hazardowych-7507222.html

czy Zygmunt już przestanie pisać na ufoforum ????

Zigi czeka az zrobisz wszystkie zęby
pamiętasz umowę mam nadzieje

zapomniałem- przypomnij
komu mam zrobić te zęby ????

nie zrobić, tylko wybić Laughing

ja tam Panie Kolego na niczym się nie znam
jestem inż. techniczny a nie finansowy
podobno jesteśmy bogatsi bo mamy dług ok biliona
no nic
skoro tak mówią fachowcy to tak jest i nic pan nie poradzisz
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 20:26


te same komunistyczne pizdy uczestniczyły w spotkaniu w Rzymie
nic się nie zmieniło
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 20:33

mariner napisał:
REALISTA napisał:
mariner napisał:
zupa z leszcza napisał:
mariner napisał:
dziadek napisał:
UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Ummm14


http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bet365-konczy-dzialalnosc-w-Polsce-Razem-z-nim-ucieka-19-innych-serwisow-hazardowych-7507222.html

czy Zygmunt już przestanie pisać na ufoforum ????

Zigi czeka az zrobisz wszystkie zęby
pamiętasz umowę mam nadzieje

zapomniałem- przypomnij
komu mam zrobić te zęby ????

nie zrobić, tylko wybić Laughing

ja tam Panie Kolego na niczym się nie znam
jestem inż. techniczny a nie finansowy
podobno jesteśmy bogatsi bo mamy dług ok biliona
no nic
skoro tak mówią fachowcy to tak jest i nic pan nie poradzisz
Tacy jak ty nie placili podatkwo i skladek to jest dlug czemu sie dziwisz. Tylko reke wyciagasz do ojczyzny ale od siebie nic nie dales.
taki sam z ciebei patriota jak z komuszka Maxa-Kolonko
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 20:41

kaczor napisał:
mariner napisał:
REALISTA napisał:
mariner napisał:
zupa z leszcza napisał:
mariner napisał:
dziadek napisał:
UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Ummm14


http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bet365-konczy-dzialalnosc-w-Polsce-Razem-z-nim-ucieka-19-innych-serwisow-hazardowych-7507222.html

czy Zygmunt już przestanie pisać na ufoforum ????

Zigi czeka az zrobisz wszystkie zęby
pamiętasz umowę mam nadzieje

zapomniałem- przypomnij
komu mam zrobić te zęby ????

nie zrobić, tylko wybić Laughing

ja tam Panie Kolego na niczym się nie znam
jestem inż. techniczny a nie finansowy
podobno jesteśmy bogatsi bo mamy dług ok biliona
no nic
skoro tak mówią fachowcy to tak jest i nic pan nie poradzisz
Tacy jak ty nie placili podatkwo i skladek to jest dlug czemu sie dziwisz. Tylko reke wyciagasz do ojczyzny ale od siebie nic nie dales.
taki sam z ciebei patriota jak z komuszka Maxa-Kolonko

moja kasa została zaksięgowana w Polsce
wpłynęła na rachunki w Polsce i jest tu w Polsce wydawana
jak nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj
ja płacę podatek VAT
i akcyzę też
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 20:46

mariner napisał:
kaczor napisał:
mariner napisał:
REALISTA napisał:
mariner napisał:
zupa z leszcza napisał:
mariner napisał:


czy Zygmunt już przestanie pisać na ufoforum ????

Zigi czeka az zrobisz wszystkie zęby
pamiętasz umowę mam nadzieje

zapomniałem- przypomnij
komu mam zrobić te zęby ????

nie zrobić, tylko wybić Laughing

ja tam Panie Kolego na niczym się nie znam
jestem inż. techniczny a nie finansowy
podobno jesteśmy bogatsi bo mamy dług ok biliona
no nic
skoro tak mówią fachowcy to tak jest i nic pan nie poradzisz
Tacy jak ty nie placili podatkwo i skladek to jest dlug czemu sie dziwisz. Tylko reke wyciagasz do ojczyzny ale od siebie nic nie dales.
taki sam z ciebei patriota jak z komuszka Maxa-Kolonko

moja kasa została zaksięgowana w Polsce
wpłynęła na rachunki w Polsce i jest tu w Polsce wydawana
jak nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj
ja płacę podatek VAT
i akcyzę też
a zaplaciles 18% dochodowego i prawie 50% na ZUS?
Mowisz o lewactwie i pedalach ,ale pedal ktory pracuje w Polsce na etacie przynajmniej sie zrzuca na emerytury dla inych a ty wolales grac tylko o siebie.
Taki pedal to prawdziwy patriota , co do Ciebie to mam watpliwosci.
tak samo taki dziennikarz lewak z 'Wyborczej" tez sie dorzuca na starszych i chorych ludzi, nei to co ty.

Soros tez przelewa kase do POlski i ta kasa tez jst wydawana i wraca z niej VAT i akcyza, wiec Soros tak isam patriora jak ty Very Happy
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 20:58

kaczor napisał:
mariner napisał:
kaczor napisał:
mariner napisał:
REALISTA napisał:
mariner napisał:
zupa z leszcza napisał:


Zigi czeka az zrobisz wszystkie zęby
pamiętasz umowę mam nadzieje

zapomniałem- przypomnij
komu mam zrobić te zęby ????

nie zrobić, tylko wybić Laughing

ja tam Panie Kolego na niczym się nie znam
jestem inż. techniczny a nie finansowy
podobno jesteśmy bogatsi bo mamy dług ok biliona
no nic
skoro tak mówią fachowcy to tak jest i nic pan nie poradzisz
Tacy jak ty nie placili podatkwo i skladek to jest dlug czemu sie dziwisz. Tylko reke wyciagasz do ojczyzny ale od siebie nic nie dales.
taki sam z ciebei patriota jak z komuszka Maxa-Kolonko

moja kasa została zaksięgowana w Polsce
wpłynęła na rachunki w Polsce i jest tu w Polsce wydawana
jak nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj
ja płacę podatek VAT
i akcyzę też
a zaplaciles 18% dochodowego i prawie 50% na ZUS?
Mowisz o lewactwie i pedalach ,ale pedal ktory pracuje w Polsce na etacie przynajmniej sie zrzuca na emerytury dla inych a ty wolales grac tylko o siebie.
Taki pedal to prawdziwy patriota , co do Ciebie to mam watpliwosci.
tak samo taki dziennikarz lewak z 'Wyborczej" tez sie dorzuca na starszych i chorych ludzi, nei to co ty.

Soros tez przelewa kase do POlski i ta kasa tez jst wydawana i wraca z niej VAT i akcyza, wiec Soros tak isam patriora jak ty Very Happy

z debilami nie chce mi się gadać
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 21:17


powstał problem z imigrantami
pi*da Szydło zabrała głos
w Rzymie podpisano gówno
powstanie nowy problem i będzie powołana nowa komisja potem ........

scenariusz "Gwiezdnych wojen" się realizuje

hooj mnie to obchodzi- będę sobie wąchał kwiatki od spodu
a kaczory niech nadal kwaczą

będziecie mieli co chcecie
ja już mam to w dupie
\
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 21:41

Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 21:45

pamiętajcie o jednym

dzięki waszym podatkom powstaje kasta uprzywilejowanych

płacicie im jak za zboże i jeszcze dostają zajebiste przywileje

frajer co zapierdalał po kominach teraz każdego z was może wykupić

no nic powodzenia

będziecie mieli to co chcecie

80% durnych jebanych pojebańców

Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 21:48

Hymn dawnej Rodezji, coś wam to przypomina scratch



_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 22:00

dziadek napisał:
Hymn dawnej Rodezji, coś wam to przypomina scratch



nie byłem w Rodezji ale mam hooja i kombinuja
Very Happy
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 22:09


Pamiętajcie PISowcy
mieliście kredyt zaufania- nawet u mnie
ale już nie macie
walcie się
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 22:31


qrwa ich mać
nie mogę patrzeć na te qrewskie mordy timermarsów czy innych z kur wielu
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 22:31

mariner napisał:
pamiętajcie o jednym

dzięki waszym podatkom powstaje kasta uprzywilejowanych

płacicie im jak za zboże i jeszcze dostają zajebiste przywileje

frajer co zapierdalał po kominach teraz każdego z was może wykupić

no nic powodzenia

będziecie mieli to co chcecie

80% durnych jebanych pojebańców


Byle Ukrainiec zapierdalajcy na budowie wiecej zrobil dla tego kraju niz ty panie "patrioto" Very Happy
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 22:33

22, a ja w domu; wybraliśmy się na Noc Teatrów, teatry niekonwencjonalne. No OK, sprawdzimy. Pierwsza sztuka fajna, niemy teatr bez słów, ciekawe. Ale druga to już normalnie metr poniżej mułu. Kilku debili przez pierwsze 15 minut nawet się nie ruszyło - siedzieli kompletnie bez ruchu, przez następne 15 minut zaparzyli herbatę. Indianka wytrzymała jeszcze kolejne 20 minut (debile przez ten czas włączyli telewizor - ale tylko szum szedł), no i się wqr....ł i ostentacyjnie wyszliśmy z teatru Laughing Ja pierdziu, co teraz puszczają, to już Kiepscy przy tej szmirze to arcydzieło sztuki aktorskiej i przynajmniej pośmiać się idzie. Masakra jakaś.

Wracając przez miasto oglądaliśmy nowe witryny sklepowe - to zaczyna już być przerażające, co się idzie to wszędzie nowe sklepy, a wiadomo skąd się biorą - ludziska wracają z zagranicy, chcą otworzyć jakiś interes, inwestują 50-100k w remont, zatowarowanie sklepu, po czym prowadzą go przez max. pół roku, płacąc po minimum 5k miesięcznie czynszu. Gdy już skończą się ciułane pracowicie przez lata pracy na obczyźnie pieniądze, sklep bankrutuje a na jego miejsce powstaje kolejny. Taka karuzela trwa już dobre 5 lat, żaden sklep się nie utrzymuje, rotacja masakryczna. Ostatnim etapem ewolucji stają się niestety sklepy z używaną odzieżą, jedynie te jakoś się utrzymują.... A przecież moje miasto to prężny ośrodek, blisko Krakowa i Katowic, masa zakładów pracy. Średni biznes naprawdę się kurczy. Niedobrze to wygląda.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 22:34

mariner napisał:

Pamiętajcie PISowcy
mieliście kredyt zaufania- nawet u mnie
ale już nie macie
walcie się

Thorhala i delphii nei ma - poszli pic z lewakami piwo.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 22:36

Indiana napisał:
22, a ja w domu; wybraliśmy się na Noc Teatrów, teatry niekonwencjonalne. No OK, sprawdzimy. Pierwsza sztuka fajna, niemy teatr bez słów, ciekawe. Ale druga to już normalnie metr poniżej mułu. Kilku debili przez pierwsze 15 minut nawet się nie ruszyło - siedzieli kompletnie bez ruchu, przez następne 15 minut zaparzyli herbatę. Indianka wytrzymała jeszcze kolejne 20 minut (debile przez ten czas włączyli telewizor - ale tylko szum szedł), no i się wqr....ł i ostentacyjnie wyszliśmy z teatru Laughing Ja pierdziu, co teraz puszczają, to już Kiepscy przy tej szmirze to arcydzieło sztuki aktorskiej i przynajmniej pośmiać się idzie. Masakra jakaś.

Wracając przez miasto oglądaliśmy nowe witryny sklepowe - to zaczyna już być przerażające, co się idzie to wszędzie nowe sklepy, a wiadomo skąd się biorą - ludziska wracają z zagranicy, chcą otworzyć jakiś interes, inwestują 50-100k w remont, zatowarowanie sklepu, po czym prowadzą go przez max. pół roku, płacąc po minimum 5k miesięcznie czynszu. Gdy już skończą się ciułane pracowicie przez lata pracy na obczyźnie pieniądze, sklep bankrutuje a na jego miejsce powstaje kolejny. Taka karuzela trwa już dobre 5 lat, żaden sklep się nie utrzymuje, rotacja masakryczna. Ostatnim etapem ewolucji stają się niestety sklepy z używaną odzieżą, jedynie te jakoś się utrzymują.... A przecież moje miasto to prężny ośrodek, blisko Krakowa i Katowic, masa zakładów pracy. Średni biznes naprawdę się kurczy. Niedobrze to wygląda.

Sredni biznes w handlu chinskimi ciuchami sie kurczy wedlug mnie to dobrze bo ile mozna rocznie upchnac tandety w tym kraju.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 22:45

kaczor napisał:
mariner napisał:
pamiętajcie o jednym

dzięki waszym podatkom powstaje kasta uprzywilejowanych

płacicie im jak za zboże i jeszcze dostają zajebiste przywileje

frajer co zapierdalał po kominach teraz każdego z was może wykupić

no nic powodzenia

będziecie mieli to co chcecie

80% durnych jebanych pojebańców


Byle Ukrainiec zapierdalajcy na budowie  wiecej zrobil dla tego kraju niz ty panie "patrioto" Very Happy


nie chce mi się z tobą gadać
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 22:45

A wiecie ze w USA biznes paneli solecznych,fotowoltaiki i paneli solranych jest wiecej warty niz tradycyjny przemysl weglowy?
Fakt ze naslonecznienie Kalifornii w tym pomaga ale ekspres na mznowu spierdala biorac pod uwage niemeickie postepy w tej kwestii, niedlugo znowu bedziemy dla Niemca podzespoly robic i plakac ze nas wykorzystuje ale ja wtedy przypomne ten zjebany rzad i stawianie na "wegiel"
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 EmptySob 25 Mar 2017, 22:46

mariner napisał:

powstał problem z imigrantami
pi*da Szydło zabrała głos
w Rzymie podpisano gówno
powstanie nowy problem i będzie powołana nowa komisja potem ........

scenariusz "Gwiezdnych wojen" się realizuje

hooj mnie to obchodzi- będę sobie wąchał kwiatki od spodu
a kaczory niech nadal kwaczą

będziecie mieli co chcecie
ja już mam to w dupie
\
latwo cie strolowac chociaz i tak sie lepiej juz trzymasz Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend   UFO  25 - 26 03  2017 r. Weekend - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 25 - 26 03 2017 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 3 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» UFO 17 - 18 06 2017 r. Weekend
» UFO 02 - 03 09 2017 r. Weekend
» UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend
» UFO 25-26 02 2017 r. Weekend
» UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: