Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 29 - 30 04 2017 r. Weekend

Go down 
+13
Indiana
Frater
BP
mariner
zibi
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Reser
REALISTA
betonowe_buty
zupa z leszcza
delphia
MICHU
dziadek
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  29 - 30 04  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 04 2017 r. Weekend   UFO  29 - 30 04  2017 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 30 Kwi 2017, 23:17

Brutus napisał:
MICHU napisał:
Brutus napisał:
Odpust w Naszej Parafii!  Oczywiście, mini festyn i wspomnienia młodości Laughing  Cukrow za wynalezienie waty powinien dostać Nobla lol!

Właśnie zgłosiłem HiperAntek-a do nagrody Nobla i czekam na splendor.  lol!

W przyszłym tygodniu mają przyznać.  lol!
Ciszej z tym Hiper Antkiem bo go jeszcze zawiną na Srebrzysko gdzie już sporo takich  geniuszów siedzi affraid  lol!

Cicho, cichutko. Jak najciszej. Na paluszkach. lol!
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  29 - 30 04  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 04 2017 r. Weekend   UFO  29 - 30 04  2017 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 30 Kwi 2017, 23:18

Osły napisał:
Michu , jestes na liscie !!

10 finalistów Mistrzostw Milion Dolarów
Szanowny Kliencie/Partnerze,

26 kwietnia o godz. 12:00 czasu serwera oficjalnie dobiegła końca runda półfinałowa legendarnych już Światowych Mistrzostw Forex Milion Dolarów.

W rywalizacji wzięło udział 50 traderów, ale tylko 10 z najwyższymi wynikami wywalczyło sobie miejsce w Wielkim Finale, który odbędzie się 14 lipca 2017 roku w Bangkoku w Tajlandii.

Mamy przyjemność ogłosić nicki 10 traderów z całego świata, którzy wyruszą do Tajlandii, by wziąć udział w Wielkim Finale:

   Antek121
   cleuso
   Chittagong
   fery43
   jigsaw
   foerx
   Rabahdic
   lyh76684
   Mike_Love
   arielfx


Zespół XM skontaktuje się z finalistami, aby ustalić szczegóły dotyczące podróży.

Jeżeli z jakiegoś powodu któryś z wymienionych powyżej 10 traderów z najwyższymi wynikami nie będzie mógł wziąć udziału w rundzie finałowej Mistrzostw, XM wybierze zamiast tej osoby kolejnego tradera z rankingu wyników.

Już wkrótce podamy kolejne szczegóły na temat Wielkiego Finału.

To nie ja ale jak widzisz nazwa zobowiązuje.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  29 - 30 04  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 04 2017 r. Weekend   UFO  29 - 30 04  2017 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 30 Kwi 2017, 23:22

Indiana napisał:
Michu - jest dokładnie odwrotnie niż kombinujesz - im mniejszy kapitał, tym łatwiej zarabiać. Im większa pozycja, tym bardziej wpadasz w cyfrowe oko superkomputerów które skutecznie "pomogą" odpowiednio zarządzać pozycjami lol!  Zauważyłem to bardzo wyraźnie kilka miechów temu, gdy akurat siedziałem na sesji i chciałem sobie kupić chyba PKO, jedną z największych firm jakby nie było. Normalnie kupuję tak, że obliczam sobie gdzie powinno dojść, składam zlecenie ważne tydzień i zerkam raz na parę dni czy weszło, nie przejmując się zbytnio nanowahaniami cen. Zwykle wchodzi.
Natomiast kupując to PKO Żyd co chwila odskakiwał od mojej ceny, jak złożyłem po (przykład) 10.80, to od razu cena szła na 10.82, i skakała 82/83. No to cyk przestawiam na 82, cena od razu idzie na 84/85. No żesz ty wuju myślę, wklepałem 85, to od razu Żyd jeb na 87. Po paru godzinach wkurzyłam się i wziąłem PKC-em, no to weszło od razu, tyle że po maxie dnia Basketball Potem oczywiście spadło, a kupowałem nie za wiele, coś za 10k. I teraz wyobraź sobie Michu, że zamiast leszczowym zleceniem za 10k wjeżdżasz na bazarek hiperAntkiem z 10mld dopingg . Zanim cokolwiek Ci wejdzie, cena rośnie o 50% Laughing Jak skończysz kupować, minutę później jeb 60% w dół dobryżart
Z Ferrari ostanie się jeno plama oleju na parkingu doopa

To że małym kapitałem łatwiej zarabiać jest tak samo prawdziwe jak to że maluch jest lepszy od Mercedesa bo jest tańszy ceną zakupu i jest tańszy w eksploatacji w przeliczeniu na przejechany 1km.
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  29 - 30 04  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 04 2017 r. Weekend   UFO  29 - 30 04  2017 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 30 Kwi 2017, 23:35

MICHU napisał:
Indiana napisał:
Michu - jest dokładnie odwrotnie niż kombinujesz - im mniejszy kapitał, tym łatwiej zarabiać. Im większa pozycja, tym bardziej wpadasz w cyfrowe oko superkomputerów które skutecznie "pomogą" odpowiednio zarządzać pozycjami lol!  Zauważyłem to bardzo wyraźnie kilka miechów temu, gdy akurat siedziałem na sesji i chciałem sobie kupić chyba PKO, jedną z największych firm jakby nie było. Normalnie kupuję tak, że obliczam sobie gdzie powinno dojść, składam zlecenie ważne tydzień i zerkam raz na parę dni czy weszło, nie przejmując się zbytnio nanowahaniami cen. Zwykle wchodzi.
Natomiast kupując to PKO Żyd co chwila odskakiwał od mojej ceny, jak złożyłem po (przykład) 10.80, to od razu cena szła na 10.82, i skakała 82/83. No to cyk przestawiam na 82, cena od razu idzie na 84/85. No żesz ty wuju myślę, wklepałem 85, to od razu Żyd jeb na 87. Po paru godzinach wkurzyłam się i wziąłem PKC-em, no to weszło od razu, tyle że po maxie dnia Basketball Potem oczywiście spadło, a kupowałem nie za wiele, coś za 10k. I teraz wyobraź sobie Michu, że zamiast leszczowym zleceniem za 10k wjeżdżasz na bazarek hiperAntkiem z 10mld dopingg . Zanim cokolwiek Ci wejdzie, cena rośnie o 50% Laughing Jak skończysz kupować, minutę później jeb 60% w dół dobryżart
Z Ferrari ostanie się jeno plama oleju na parkingu doopa

To że małym kapitałem łatwiej zarabiać jest tak samo prawdziwe jak to że maluch jest lepszy od Mercedesa bo jest tańszy ceną zakupu i jest tańszy w eksploatacji w przeliczeniu na przejechany 1km.

bo na ufo same maluchy, czienkiecziento, garbusy, trabanty i żuki, a ty bajasz o ferrari i lamborghini.  Very Happy  


HiperAntekTESTOWY to chyba obecnie coś w ten deseń:  clown

"Szukasz dobrej strategii, która pomoże Ci zarabiać na giełdzie Forex?
Dobrze trafiłeś!
Oferujemy Ci roczną licencję na robota Automantis, którą możesz wypróbować

BEZ ŻADNEGO RYZYKA

Tak, bez ryzyka. Otrzymasz tygodniową wersję demo za darmo. Robot jest bez wątpienia lepszy niż 98% automatycznych strategii, a Ty możesz przekonać się o tym bez żadnych opłat.

Jak to działa?

Robot jest oparty na rewolucyjnej metodzie hedgingu połączonego ze schodkowym uśrednianiem equity i trailing stopem. Zastosowana technika pozwala na ucinanie strat i swobodny wzrost zysków. Strategia wykorzystuje zalety hedgingu jednocześnie eliminując jego wady - stratne pozycje nie przynoszą strat w nieskończoność (tak jak przy wielu tego typu strategiach), lecz są zamykane w najbardziej odpowiednim momencie, natomiast zyskowne zamykają się, gdy kurs się odwróci, tak, aby zmaksymalizować zyski.

W ten sposób robot osiąga niesamowite rezultaty.

Automantis Pro pozwala na dostosowanie konfiguracji do swojej własnej strategii. Pozwala na ustawienie takich parametrów jak: wielkość kontraktu na 1 lot (dla handlujących na kontach z lotem innym niż 100 000 jednostek), magic number, maksymalna strata i maksymalny zysk, zatrzymanie w określonym czasie, sterowanie trailing stopem oraz zachowaniem robota przy publikacji danych i wiele więcej! Jeśli lubisz ryzyko - możesz użyć agresywnych ustawień i zarobić bardzo szybko, jeśli nie - łagodne ustawienia przyniosą Ci stabilny zysk."

ABO TO:
"NAWIGATOR PRO

Jest to automat „wysokoprofitowy”.  Polecany dla kont ECN u brokerów z niskim i średnim spread-em do 1 pipsa (10 punktów) na parze EURUSD. Strategia zakłada zawarcie w ciągu roku  kilku tysięcy transakcji, więc czym niższy spread i oczywiście prowizja tym większe zyski na koncie. Automat zajmuje pozycje stopniowo pozwalając na zarysowywanie się sytuacji reagując na nią na bieżąco poprzez rozpoczęcie procedury zajęcia pozycji lub wstrzymanie się. Zadaniem strategii jest podążanie za trendem a wyjście z pozycji następuje po osiągnięciu zdanego przez nas zysku, co uruchamia procedurę wyjścia dla wszystkich pozycji w jednym kierunku. Istotnym jest fakt, że automat posiada udoskonaloną procedurę wyjścia, co pozwala, aby zysk z wszystkich pozycji rósł do momentu zawrócenia ceny. Powoduje to znaczne zwiększenie rentowności.
Automat NAWIGATOR we wszystkich swoich odmianach i wersjach bazuje na opracowanych przez nas zasadach tzw. „Mechaniki Rynku”, co wg. nas czyni go bezkonkurencyjnym, jeżeli chodzi o efektywność. Zaimplementowane autorskie algorytmy „Aurum-navi” i „Aurum-profit” w oparciu o analizę fundamentalną pozwalają obserwować korelacje pomiędzy wskaźnikami odpowiednio je filtrując. W oparciu o powyższe automat podejmuje decyzje o wejściu w pozycje lub wstrzymaniu się z nim. Kolejną zasadą jest dywersyfikacja wejścia poprzez podzielenie puli wejść na mniejsze części i stopniowe zajmowanie pozycji natomiast wyjście następuje po osiągnięciu zysku dla całego kierunku BUY lub SELL. Automat, pozwala na jednoczesne zajmowanie pozycji w obu kierunkach.
Nie jesteśmy zwolennikami prześcigania się na to, jakie profity osiąga dany automat, ale rozumiemy realia aukcji Allegro i poniżej przedstawiamy wyniki testu 12 miesięcznego, co pokazuje na czym polega wyższość profesjonalnych strategii. Ponadto prosimy zwrócić uwagę na wygląd wykresu. Strategia nie pozostawia „Drowndown-ów”, co jest wg. nas o wiele bardziej istotne od samego zysku." Smile
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  29 - 30 04  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 04 2017 r. Weekend   UFO  29 - 30 04  2017 r. Weekend - Page 3 EmptyPon 01 Maj 2017, 00:39


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO  29 - 30 04  2017 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 04 2017 r. Weekend   UFO  29 - 30 04  2017 r. Weekend - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 29 - 30 04 2017 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» UFO 18-19 03 2017 r. Weekend
» UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend
» UFO 03 - 04 06 2017 r. Weekend
» UFO 29 - 30 07 2017 r. Weekend
» UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: