Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 01 05 2017 r. Labour Day!

Go down 
+12
Frater
gumbas
mariner
Aligator
Indiana
barany
REALISTA
MICHU
Osły
Reser
zupa z leszcza
dziadek
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 EmptyPon 01 Maj 2017, 23:19

mariner303 napisał:
Osły napisał:
mariner napisał:
OpCjOnEr napisał:
Jestem za radykalnym i raz na zawsze odcieciem pieprzonej pępowiny watykańskiej od Rzeczpospolitej.
Na koscioly pieniadze zawsze sa, atrakcyjne grunty dla kleru sa zawsze za praktycznie darmo "sprzedawane" i nie istnieje temat opodatkowania dochodow koscielnych (taca, datki pogrzeby śluby chrzciny itp - czyste sianko do koperty a skarbowka udaje ze nie ma tematu a zwyklego leszcza z kazdej zlotowki rozlicza).
Jestem za uchwaleniem Polski jako państwa ŚWIECKIEGO a nie wyznaniowego i wycofania tej debilnej "koronacji" Jezusa na krola Polski dobryżart
Powinno byc jak w Jankielni: pelna swoboda wyznaniowa ale brak wspolzaleznosci finansowej od rzadu czy FEDu. Kościoly jako firmy, ktore same sie musza utrzymac i legalnie placic podatki.

ja jestem za tym aby każdemu kto coś ukradł upierdolić rękę

i cale UFO ( no moze prawie cale ) by było bez rąk  affraid
bo zyda okradają

pm

czerwona
Dłuższy ban - wiesz dlaczego.
BP

ja to bym proponował zeby dwoch modów nie banowało jednego usera jednocześnie
jeden zaczął niech jeden ew. kończy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 EmptyPon 01 Maj 2017, 23:21

Osły napisał:
Opcjo sie starzeje
juz drugi raz Go widzę naprawdę wkurwionego na forum Smile

nerwy puszczają - za dlugo na foreksie i opcjach grasz  Very Happy

Bo coraz wiecej zjebow i debili dostrzegam dookola siebie. Shocked

Czasami mimowolnie zerkam w autobusach na tych ludzi to sie zastanawiam czy oni w ogole wiedza po co z domow wyszli.
Potrafie docenic kogos madrego, ktory z sensem cos mowi i potrafi mnie zainspirowac (nawet jesli nie do konca temat rozumiem) ale glupota mnie po prostu wqrwia choc czasem tez śmieszy.
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 EmptyPon 01 Maj 2017, 23:24

OpCjOnEr napisał:
Osły napisał:
Opcjo sie starzeje
juz drugi raz Go widzę naprawdę wkurwionego na forum Smile

nerwy puszczają - za dlugo na foreksie i opcjach grasz  Very Happy

Bo coraz wiecej zjebow i debili dostrzegam dookola siebie. Shocked

Czasami mimowolnie zerkam w autobusach na tych ludzi to sie zastanawiam czy oni w ogole wiedza po co z domow wyszli.
Potrafie docenic kogos madrego, ktory z sensem cos mowi i potrafi mnie zainspirowac (nawet jesli nie do konca temat rozumiem) ale glupota mnie po prostu wqrwia choc czasem tez śmieszy.

to przez narkotyki Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 EmptyPon 01 Maj 2017, 23:24

OpCjOnEr napisał:
Osły napisał:
OpCjOnEr napisał:
gumbas napisał:
OpCjOnEr napisał:
Jestem zatwardzialym i zagorzalym antyklerykałem od jakichs 23 lat i nie zmienie swoich pogladow dopoki nie doświadcze jebanego CUDU, ktory nagram na iPhone i bede mogl wielokrotnie odtworzyc jako niezbity dowod, ze to prawda.
Albo jakies "objawienie" niech mi sie ukaze. Caly czas czekam i nic oprocz pieprzenia baranow.

Brednie powtarzane tysiace razy staja sie prawda.
jak sie w koncu wysrasz na rzadko to iw cud...  nagraj to na srajfona

Jesli cudu kiedys doswiadcze to centralnie pojde na boso w samych gaciach do Lichenia i bede tam krzyzem lezal przez tydzien przepraszajac za grzechy Laughing

No ale najpierw ten cud, bitte.... cokolwiek ... nie wiem... niech np. ze sciany sie zmateializuje ktoras Matka Boska i do mnie przemowi albo cokolwiek innego czemu przecza prawa fizyki klasycznej.

daj znac na forum
pojadę i połoze sie krzyzem obok Ciebie

bo co to do Boga za problem żeby z obrazu na scianie  przemówił ??
to dlaczego taki uparty i nowych owieczek nie przygarnie

No wlasnie.
W XXIw wierzyc w niepokalane poczęcie, gadajacego węża i aniołki z harfami w niebie... tak samo to realne jak Harry Potter i komnata czarownic.
Szkoda pradu, ide spac.

Jest taka piosenka Wszyscy święci baluja w niebie... to sie zastanawiam JAK? Laughing  Allohol to grzech, lufka to grzech, dymanko grzech, hazard tez grzech to na trzezwaka jak ministranci na harfach sobie graja? dobryżart  i tak cale eony?
Przeciez to świra w tym niebie by szlo dostac z nudow.

i dlatego w nagrodę pójdziesz do piekła , tam jest ciekawie  ,  wesoło i cieplo
dziwki ,alkohol , dragi hazard i nie trzeba nikogo słuchać - byc grzecznym
i spotkasz tam 90 % kleru i wielu ministrantów
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 EmptyPon 01 Maj 2017, 23:30

Z niektorymi rozmowa wyglada tak jak w tym skeczu, klient drugi:



3:23-3:26 rozjebal schemat calkowicie hahahahaaa

Jak to pierwszy raz ogladalem zbakany kiedys to myslalem ze sie udusze ze śmiechu.

To jest mega śmieszne ale jesli z niektorymi ludzmi rozmawia sie w ten sposob zupelnie powaznie to to wtedy jest tragiczne.

W tamtym m-cu czekalem na autobus nocny na przystanq, byla 23:50 podeszla jakas blondynka i obczaja ten rozklad obczaja obczaja w koncu mowi do telefonu, ze pojedzie tramwajem o 23:14 dobryżart Ktos jej tam chyba wytlumaczyl, ze te ten tramwaj juz pojechal a ta zobaczyla ze nie ma nastepnego to poszla z buta a za jakies 3min przyjechal nocny autobus gdzie obok wisi rozklad.
No centralnie nic nie ściemnilem.
I ożeń sie z taka idiotka Basketball
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 EmptyPon 01 Maj 2017, 23:32

Opcjoner
najwyrazniej zaszly jakies chemiczne interakcje w mozgu
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 EmptyPon 01 Maj 2017, 23:33

mariner napisał:
OpCjOnEr napisał:
Jestem za radykalnym i raz na zawsze odcieciem pieprzonej pępowiny watykańskiej od Rzeczpospolitej.
Na koscioly pieniadze zawsze sa, atrakcyjne grunty dla kleru sa zawsze za praktycznie darmo "sprzedawane" i nie istnieje temat opodatkowania dochodow koscielnych (taca, datki pogrzeby śluby chrzciny itp - czyste sianko do koperty a skarbowka udaje ze nie ma tematu a zwyklego leszcza z kazdej zlotowki rozlicza).
Jestem za uchwaleniem Polski jako państwa ŚWIECKIEGO a nie wyznaniowego i wycofania tej debilnej "koronacji" Jezusa na krola Polski dobryżart
Powinno byc jak w Jankielni: pelna swoboda wyznaniowa ale brak wspolzaleznosci finansowej od rzadu czy FEDu. Kościoly jako firmy, ktore same sie musza utrzymac i legalnie placic podatki.

ja jestem za tym aby każdemu kto coś ukradł upierdolić rękę


a każdemu kto bluzga obciąć język.   clown

ps miejmy nadzieję że kolega mariner będzie konsekwentny i sam sobie uczciwie odetnie (chyba że jest pipi) albino


ps ale tak prywatnie uważam że najlepsza jest adekwatność (plus ew lekkie zadośćuczynienie). cat
czyli jak ktoś kogoś przejechał samochodem to też go rozjechać,albino

natomiast wszelka mściwość to jest chore. niedobrze mi
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 EmptyPon 01 Maj 2017, 23:37

thorgall napisał:
Opcjoner
najwyrazniej zaszly jakies chemiczne interakcje w mozgu
odwracalne ?
po odstawieniu narkotyków , hazardu - gieldy , Roksy i podjęciu uczciwej pracy , najlepiej fizycznej
czy juz sprawa definitywnie przegrana ? Shocked
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 EmptyPon 01 Maj 2017, 23:40

Osły napisał:
thorgall napisał:
Opcjoner
najwyrazniej zaszly jakies chemiczne interakcje w mozgu
odwracalne ? po odstawieniu narkotyków
czy juz sprawa definitywnie przegrana ? Shocked

Evil or Very Mad
zobacz, interes mu juz nie sztymuje
na gieldzie tez nie idzie

obawiam sie ze tylko cud pomoc moze
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 EmptyPon 01 Maj 2017, 23:43

thorgall napisał:
Osły napisał:
thorgall napisał:
Opcjoner
najwyrazniej zaszly jakies chemiczne interakcje w mozgu
odwracalne ? po odstawieniu narkotyków
czy juz sprawa definitywnie przegrana ? Shocked

Evil or Very Mad
zobacz, interes mu juz nie sztymuje
na gieldzie tez nie idzie

obawiam sie ze tylko cud pomoc moze
czyli pozostaje mu juz tylko teraz krzyzem w Licheniu sie kłaść i cierpliwie czekac ..
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 EmptyPon 01 Maj 2017, 23:44

thorgall napisał:
Emanuel Macron to psychopata
Francja to ma przejebane Laughing

a tam melanchon fajniejszy, jakby 90% podatkowy żabojadom dopieprzył, toby nawet centralę carefura i renaulta przeniesła się do polski. a tak będzie we w francji po staremu. cat
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 EmptyPon 01 Maj 2017, 23:49

mariner napisał:
OpCjOnEr napisał:
mariner napisał:
OpCjOnEr napisał:
Jestem zatwardzialym i zagorzalym antyklerykałem od jakichs 23 lat i nie zmienie swoich pogladow dopoki nie doświadcze jebanego CUDU, ktory nagram na iPhone i bede mogl wielokrotnie odtworzyc jako niezbity dowod, ze to prawda.
Albo jakies "objawienie" niech mi sie ukaze. Caly czas czekam i nic oprocz pieprzenia baranow.

Brednie powtarzane tysiace razy staja sie prawda.

chodzi o skutki społeczne i osobiste

aktor Globisz po wylewie czyta Biblię

zrozumiesz albo i nie

No to niech czyta - ktos mu zabrania?
Ja sobie mitologie Cthulhu moge czytac w zamian i co - bede glupszy?

jedni ćwicząc nabierają szacunku do innych
inni ćwicząc chcą być lepsi od innych


co mam napisać ??????

że jesteś ludzką pizdą ???
tak  bo jesteś jebany frajerze
koniec dyskusji

kompletny brak myślenia logicznego, i jakoś szacunku do kolegów trajderów niewidać, tylko stałe wkurwienie na wszystkich że pejs oskubuje na rynku. Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 EmptyPon 01 Maj 2017, 23:54

Hehe

Sprawdziłem,  że te moje demo chodzi od połowy kwietnia.
Czyli do pełnych 3 tygodni to jeszcze jeszcze.
A i jest powyżej 3 dni.  lol!

Wystarczy kilka dni korekty i już będzie porządnie w strefie zysku.  
I to wszystko bez żadnego ślęczenia po 12h codziennie, nadrabiania odpalanych stopów i poślizgów.

Wychodzi, że przy odpowiednim MM i dyscyplinie oraz skuteczności każda strategia jest zyskowna. Rolling Eyes

A Opcjoner dlaczego piszczy to nie wiem.  scratch
Przecież On też zawsze zarabia.  scratch


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Wto 02 Maj 2017, 00:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 EmptyPon 01 Maj 2017, 23:57

Osły napisał:
thorgall napisał:
Opcjoner
najwyrazniej zaszly jakies chemiczne interakcje w mozgu
odwracalne ?
po odstawieniu narkotyków , hazardu - gieldy , Roksy i  podjęciu uczciwej pracy , najlepiej fizycznej
czy juz sprawa definitywnie przegrana ? Shocked

w dupie chyba zaszly....
ganja to nie narkotyk, gielda to nie hazard a roxa to nie nalog Laughing

z moim wyksztalceniem w tym kraju nie ma pracy lol!

Musialbym poszukac zagranica. Z zawodu jestem bezrobotnym i mam wieloletnie doswiadczenie w pierdzeniu w stołek.
Chociaz moze do Ratusza bym sie nadawal w Wawie... tam takie kompetencje sa wysoko cenione. Moge zlozyc CV?
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 EmptyPon 01 Maj 2017, 23:58

na statku to każdy marinera rozumiał
a tu to jakieś zatwardzenie jest w tej sprawie
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 EmptyWto 02 Maj 2017, 00:00

PINGWIN: masz ciekawe rozkminy, ciebie tez lubie czytac tak ogolnie.

Co sie z dexem stalo? Zaćpal sie?


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Wto 02 Maj 2017, 00:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 EmptyWto 02 Maj 2017, 00:02

mariner303 napisał:
Osły napisał:
mariner napisał:
OpCjOnEr napisał:
Jestem za radykalnym i raz na zawsze odcieciem pieprzonej pępowiny watykańskiej od Rzeczpospolitej.
Na koscioly pieniadze zawsze sa, atrakcyjne grunty dla kleru sa zawsze za praktycznie darmo "sprzedawane" i nie istnieje temat opodatkowania dochodow koscielnych (taca, datki pogrzeby śluby chrzciny itp - czyste sianko do koperty a skarbowka udaje ze nie ma tematu a zwyklego leszcza z kazdej zlotowki rozlicza).
Jestem za uchwaleniem Polski jako państwa ŚWIECKIEGO a nie wyznaniowego i wycofania tej debilnej "koronacji" Jezusa na krola Polski dobryżart
Powinno byc jak w Jankielni: pelna swoboda wyznaniowa ale brak wspolzaleznosci finansowej od rzadu czy FEDu. Kościoly jako firmy, ktore same sie musza utrzymac i legalnie placic podatki.

ja jestem za tym aby każdemu kto coś ukradł upierdolić rękę

i cale UFO ( no moze prawie cale ) by było bez rąk  affraid
bo zyda okradają

pm

czerwona
Dłuższy ban - wiesz dlaczego.
BP


BP
POCAŁUJ OPCJONERA W DUPĘ I POCIĄGNIJ MU LODA

TEMU ZŁODZIEJOWI

WAL SIĘ
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 EmptyWto 02 Maj 2017, 00:07

new12 napisał:
mariner303 napisał:
Osły napisał:
mariner napisał:
OpCjOnEr napisał:
Jestem za radykalnym i raz na zawsze odcieciem pieprzonej pępowiny watykańskiej od Rzeczpospolitej.
Na koscioly pieniadze zawsze sa, atrakcyjne grunty dla kleru sa zawsze za praktycznie darmo "sprzedawane" i nie istnieje temat opodatkowania dochodow koscielnych (taca, datki pogrzeby śluby chrzciny itp - czyste sianko do koperty a skarbowka udaje ze nie ma tematu a zwyklego leszcza z kazdej zlotowki rozlicza).
Jestem za uchwaleniem Polski jako państwa ŚWIECKIEGO a nie wyznaniowego i wycofania tej debilnej "koronacji" Jezusa na krola Polski dobryżart
Powinno byc jak w Jankielni: pelna swoboda wyznaniowa ale brak wspolzaleznosci finansowej od rzadu czy FEDu. Kościoly jako firmy, ktore same sie musza utrzymac i legalnie placic podatki.

ja jestem za tym aby każdemu kto coś ukradł upierdolić rękę

i cale UFO ( no moze prawie cale ) by było bez rąk  affraid
bo zyda okradają

pm

czerwona
Dłuższy ban - wiesz dlaczego.
BP


BP
POCAŁUJ OPCJONERA W DUPĘ I POCIĄGNIJ MU LODA

TEMU ZŁODZIEJOWI

WAL SIĘ

Shocked
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 EmptyWto 02 Maj 2017, 00:15

najwyższy czas zrobić ankietę, kto jest katolikiem i tych zostawić
reszte kont skasować i niedopuszczać patologicznego elementu do dyskusji
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 EmptyWto 02 Maj 2017, 00:15

Gość napisał:
mariner303 napisał:
Osły napisał:
mariner napisał:
OpCjOnEr napisał:
Jestem za radykalnym i raz na zawsze odcieciem pieprzonej pępowiny watykańskiej od Rzeczpospolitej.
Na koscioly pieniadze zawsze sa, atrakcyjne grunty dla kleru sa zawsze za praktycznie darmo "sprzedawane" i nie istnieje temat opodatkowania dochodow koscielnych (taca, datki pogrzeby śluby chrzciny itp - czyste sianko do koperty a skarbowka udaje ze nie ma tematu a zwyklego leszcza z kazdej zlotowki rozlicza).
Jestem za uchwaleniem Polski jako państwa ŚWIECKIEGO a nie wyznaniowego i wycofania tej debilnej "koronacji" Jezusa na krola Polski dobryżart
Powinno byc jak w Jankielni: pelna swoboda wyznaniowa ale brak wspolzaleznosci finansowej od rzadu czy FEDu. Kościoly jako firmy, ktore same sie musza utrzymac i legalnie placic podatki.

ja jestem za tym aby każdemu kto coś ukradł upierdolić rękę

i cale UFO ( no moze prawie cale ) by było bez rąk  affraid
bo zyda okradają

pm

czerwona
Dłuższy ban - wiesz dlaczego.
BP


BP
POCAŁUJ OPCJONERA W DUPĘ I POCIĄGNIJ MU LODA

TEMU ZŁODZIEJOWI

WAL SIĘ
Dwa dni to jednak za mało za rażące i uporczywe drwiny z regulaminu! czerwona czerwona ban 7 dni dziadek

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 EmptyWto 02 Maj 2017, 00:26

zupa z leszcza napisał:
najwyższy czas zrobić ankietę, kto jest katolikiem i tych zostawić
reszte kont skasować i niedopuszczać patologicznego elementu do dyskusji

Hosse przetrwają tylko misie z depo jak bunkier przeciwatomowy. Laughing
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 EmptyWto 02 Maj 2017, 00:39


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 05 2017 r. Labour Day!   UFO  01 05  2017 r. Labour Day! - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 01 05 2017 r. Labour Day!
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» UFO 09 01 2017 r.
» UFO 27 01 2017 r.
» UFO 16 02 2017 r.
» UFO 07 03 2017 r.
» UFO 18 05 2017 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: