Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 05 05 2017 r.

Go down 
+16
bog.dan
barany
Pan Nikt
Prezes
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Kazik
Aligator
Frater
Reser
spacerolog
delphia
zibi
betonowe_buty
REALISTA
MICHU
dziadek
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Janus




Liczba postów : 215
Registration date : 06/09/2007

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 20:12

OpCjOnEr napisał:
Cadzia się sqrwiła curik na 1.37 ale 90 pejsow wyszarpalem. W sumie tak z dupy ja ożenilem... kot mnie obudzil cos kole siódmej tak zerknalem na srajfon... a zamkne sobie bez wiekszego namyslu.
I wyszla calkiem dobra diecezja.

I co kot z tego będzie miałłłłłłłłłłłłłłłłłłłł?
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44187
Registration date : 03/09/2007

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 20:13

solidairuchy Evil or Very Mad

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Skonsolidowany-zysk-netto-KGHM-w-I-kw-wyniosl-398-mln-zl-wobec-719-7-mln-zl-konsensusu-7515464.html
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 20:14

betonowe_buty napisał:
betonowe_buty napisał:
w poniedziałek święto we Francji, otwierają we wtorek po wyborach luką What a Face
8 maja Dzień Zwycięstwa (Fęte de la Liberté et de la Paix)

na dax ta luka z rana to raczej fake,
wczoraj wg wskazan jednego setupu na interwale 15 min doszło do tp,
drugi i trzeci setupy dzienne pokazuja, ze spadki to korekta.

Michu, zobacz jak grają dobre systemy i przestan pierd...lic, ze masz wspaniały system,
pisalem, ze gra na same SAR to gówno

trojkat pokazywal rano kupno po niskiej cenie, bylo -0,3%
czyli 2 w 1 = niskie otwarcie i trojkat wypychajacy w gore
i tak juz ci duzo powiedzialem o co w tym chodzi

Żeby polemizować o systemie bądź jego braku musisz znać parametr horyzont inwestycji.
Dopiero potem możesz oceniać sam system.

Ja grałem najpierw na spadki jako korektę a potem..... A potem zmieniła się Rozpiska
i mi ręce przyrosły do biurka. Laughing

System jest tylko człowiek zawiódł, człowiek!!!
A to czy tak do końca zawiódł to dopiero będzie można ocenić za jakiś czas.
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 20:26

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MoralnyNiepokój napisał:
OpCjOnEr napisał:
Aligator napisał:
Aligator napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
TWARDY DYSK mi padł.
master hard disc error  Evil or Very Mad

jak odzyskać dane, nawet dysku bios nie widzi. Rolling Eyes

Miales tam świetego grala bo inaczej nie warto.
Musisz zrobić kopie przed odzyskaniem danych ale jak to ci nie powiem.

Low level RAW copy się robi - całą logiczną strukturę danych. Są do tego jakieś programy ale nie mam pojęcia czy darmowe też.

Do Ontracka zadzwonić się spytać.

Jeśli bios nie rozpoznaje urządzenia, to możesz sobie zrobić taki sam raw copy danych jak zarobić gotówkę na rachunku demo bez loginu i hasła.

włąsciwie to raz widzi w biosie przy włączaniu a raz nie, najczęściej jednak nie widzi. Shocked


"W tym przypadku mogła paść elektronika "tylko" (zakładam, że to nie ssd). Kupujesz taki sam model, przekładasz elektronikę i śmiga.
W wersji dla bogatych, albo zdesperowanych nie rób nic, tylko oddaj profesjonalistom."

ale jaką elektronikę, to nie jest całość z elektroniki? znaczy elektronika bez talerza, tj ta płytka co jest pod? Suspect

Tak, chodzi o płytkę - to najbardziej prawdopodobne uszkodzenie w Twoim przypadku.
Ale jeśli, jak dopisałeś, raz widzi, raz nie, to najtaniej jest podpiąć ten hdd pod inny PC ze sprawnym systeme i po prostu zgrać dane, jeśli dysk zostanie wykryty.
Jeśli dane są ważne, to nie rób nic, oddaj do dobrego serwisu. I nawet staraj się tego dysku nie obracać bez potrzeby.
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 20:27

Janus napisał:
OpCjOnEr napisał:
Cadzia się sqrwiła curik na 1.37 ale 90 pejsow wyszarpalem. W sumie tak z dupy ja ożenilem... kot mnie obudzil cos kole siódmej tak zerknalem na srajfon... a zamkne sobie bez wiekszego namyslu.
I wyszla calkiem dobra diecezja.

I co kot z tego będzie miałłłłłłłłłłłłłłłłłłłł?
Spacer do Lidla na szkolenie z promocji Question king
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30173
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 20:47

REALISTA napisał:
solidairuchy Evil or Very Mad

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Skonsolidowany-zysk-netto-KGHM-w-I-kw-wyniosl-398-mln-zl-wobec-719-7-mln-zl-konsensusu-7515464.html

~zieeewak 2017-05-05 20:16

zakup przez KGHM tragicznych aktywów zagranicznych był przygotowaniem do sprzedaży KGHM za grosze, a konkretnie za pieniądze które KGHM zapłacił za te g.... warte aktywa. Prawie się udało, prawie


i tak wyglądało całe to ich POrządzenie Evil or Very Mad

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 20:52

MICHU napisał:
betonowe_buty napisał:
betonowe_buty napisał:
w poniedziałek święto we Francji, otwierają we wtorek po wyborach luką What a Face
8 maja Dzień Zwycięstwa (Fęte de la Liberté et de la Paix)

na dax ta luka z rana to raczej fake,
wczoraj wg wskazan jednego setupu na interwale 15 min doszło do tp,
drugi i trzeci setupy dzienne pokazuja, ze spadki to korekta.

Michu, zobacz jak grają dobre systemy i przestan pierd...lic, ze masz wspaniały system,
pisalem, ze gra na same SAR to gówno

trojkat pokazywal rano kupno po niskiej cenie, bylo -0,3%
czyli 2 w 1 = niskie otwarcie i trojkat wypychajacy w gore
i tak juz ci duzo powiedzialem o co w tym chodzi

Żeby polemizować o systemie bądź jego braku musisz znać parametr horyzont inwestycji.
Dopiero potem możesz oceniać sam system.

Ja grałem najpierw na spadki jako korektę a potem..... A potem zmieniła się Rozpiska
i mi ręce przyrosły do biurka.  Laughing

System jest tylko człowiek zawiódł,  człowiek!!!
A to czy tak do końca zawiódł to dopiero będzie można ocenić za jakiś czas.

no ma rację michu,  Shocked
zgłoś się michu na forum z parametrami i wynikami po pierwszych testowych ok 3 latach.  cheers   bo wcześniej za mało odzwierciedlające są badania. a tak to dupę tylko wszystkim zawracasz. cheers

horyzont inwestycji niewiadomo jak długi (hmm, np półroczny Smile ) a wklejki 5razy dziennie jak jakiś szajbus. clown
http://www.myfxbook.com/systems

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Captur17


Ostatnio zmieniony przez PINGWIN (Z MADAGASKARU) dnia Pią 05 Maj 2017, 21:08, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 20:53

zibi napisał:
REALISTA napisał:
solidairuchy Evil or Very Mad

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Skonsolidowany-zysk-netto-KGHM-w-I-kw-wyniosl-398-mln-zl-wobec-719-7-mln-zl-konsensusu-7515464.html

~zieeewak 2017-05-05 20:16

zakup przez KGHM tragicznych aktywów zagranicznych był przygotowaniem do sprzedaży KGHM za grosze, a konkretnie za pieniądze które KGHM zapłacił za te g.... warte aktywa. Prawie się udało, prawie


i tak wyglądało całe to ich POrządzenie Evil or Very Mad

koniaczek?
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 20:59

MoralnyNiepokój napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MoralnyNiepokój napisał:
OpCjOnEr napisał:
Aligator napisał:
Aligator napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
TWARDY DYSK mi padł.
master hard disc error  Evil or Very Mad

jak odzyskać dane, nawet dysku bios nie widzi. Rolling Eyes

Miales tam świetego grala bo inaczej nie warto.
Musisz zrobić kopie przed odzyskaniem danych ale jak to ci nie powiem.

Low level RAW copy się robi - całą logiczną strukturę danych. Są do tego jakieś programy ale nie mam pojęcia czy darmowe też.

Do Ontracka zadzwonić się spytać.

Jeśli bios nie rozpoznaje urządzenia, to możesz sobie zrobić taki sam raw copy danych jak zarobić gotówkę na rachunku demo bez loginu i hasła.

włąsciwie to raz widzi w biosie przy włączaniu a raz nie, najczęściej jednak nie widzi. Shocked


"W tym przypadku mogła paść elektronika "tylko" (zakładam, że to nie ssd). Kupujesz taki sam model, przekładasz elektronikę i śmiga.
W wersji dla bogatych, albo zdesperowanych nie rób nic, tylko oddaj profesjonalistom."

ale jaką elektronikę, to nie jest całość z elektroniki? znaczy elektronika bez talerza, tj ta płytka co jest pod? Suspect

Tak, chodzi o płytkę - to najbardziej prawdopodobne uszkodzenie w Twoim przypadku.
Ale jeśli, jak dopisałeś, raz widzi, raz nie, to najtaniej jest podpiąć ten hdd pod inny PC ze sprawnym systeme i po prostu zgrać dane, jeśli dysk zostanie wykryty.
Jeśli dane są ważne, to nie rób nic, oddaj do dobrego serwisu. I nawet staraj się tego dysku nie obracać bez potrzeby.

a takimi programami jak MHDD, albo podobnymi do odzyskiwania danych się nie da? Suspect
https://www.dobreprogramy.pl/Odzyskiwanie-danych,Programy,Windows,224.html
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30173
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 21:03

zupa z leszcza napisał:
zibi napisał:
REALISTA napisał:
solidairuchy Evil or Very Mad

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Skonsolidowany-zysk-netto-KGHM-w-I-kw-wyniosl-398-mln-zl-wobec-719-7-mln-zl-konsensusu-7515464.html

~zieeewak 2017-05-05 20:16

zakup przez KGHM tragicznych aktywów zagranicznych był przygotowaniem do sprzedaży KGHM za grosze, a konkretnie za pieniądze które KGHM zapłacił za te g.... warte aktywa. Prawie się udało, prawie


i tak wyglądało całe to ich POrządzenie Evil or Very Mad

koniaczek?

szubieniczka Question

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
spacerolog




Liczba postów : 2143
Location : ZIEMIA
Registration date : 28/12/2012

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 21:10

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Scree147

Zaczyna wyglądać!!!


to już nie ma żadnego znaczenia michu. Surprised

metoda 100%a , zawsze trafna i nigdy nie tracąca: antek 10/10, zarządzanie kapitałem 10/10, trader10/10. dobryżart
nawet jesli na forum to przeważnie gracze drugoligowi, to kolega okazał się jordanem podwórkowym nieligowym, co koło trzepaku podrybluje nieudolnie piłką i wydaje mu się że zaszpanował przed całym światem.  Exclamation

dopiero realne konto u brokera, i zarabianie na rynku przez conajmniej kilka miesięcy może obalić niezbity fakt bycia demo podwórkową ciot(k)ą. na razie poczesne miejsce w pudle frajerów i megalomanów obok exa, generała i baraniego. Razz

ps admini nie mieli jaj żeby takiego gównianego trola wyjebać na stałe, a wyjebali banami lub zniechęcili dobrych graczy jak dezerter, karnak, tarzan czy dex. albino

Jakkolwiek to zabrzmi: z ust mi wyjąłeś !
Wpierdoliłem dzisiaj na DAX. Zarobiłem na USDJPY (na którym dopiero stawiam pierwsze kroki).
Nie wiem jak zaplanować dalszą pracę nad traderką ? Czuję, że stoję w miejscu.
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 21:14

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MoralnyNiepokój napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MoralnyNiepokój napisał:
OpCjOnEr napisał:
Aligator napisał:
Aligator napisał:


Miales tam świetego grala bo inaczej nie warto.
Musisz zrobić kopie przed odzyskaniem danych ale jak to ci nie powiem.

Low level RAW copy się robi - całą logiczną strukturę danych. Są do tego jakieś programy ale nie mam pojęcia czy darmowe też.

Do Ontracka zadzwonić się spytać.

Jeśli bios nie rozpoznaje urządzenia, to możesz sobie zrobić taki sam raw copy danych jak zarobić gotówkę na rachunku demo bez loginu i hasła.

włąsciwie to raz widzi w biosie przy włączaniu a raz nie, najczęściej jednak nie widzi. Shocked


"W tym przypadku mogła paść elektronika "tylko" (zakładam, że to nie ssd). Kupujesz taki sam model, przekładasz elektronikę i śmiga.
W wersji dla bogatych, albo zdesperowanych nie rób nic, tylko oddaj profesjonalistom."

ale jaką elektronikę, to nie jest całość z elektroniki? znaczy elektronika bez talerza, tj ta płytka co jest pod? Suspect

Tak, chodzi o płytkę - to najbardziej prawdopodobne uszkodzenie w Twoim przypadku.
Ale jeśli, jak dopisałeś, raz widzi, raz nie, to najtaniej jest podpiąć ten hdd pod inny PC ze sprawnym systeme i po prostu zgrać dane, jeśli dysk zostanie wykryty.
Jeśli dane są ważne, to nie rób nic, oddaj do dobrego serwisu. I nawet staraj się tego dysku nie obracać bez potrzeby.

a takimi programami jak MHDD, albo podobnymi do odzyskiwania danych się nie da? Suspect
https://www.dobreprogramy.pl/Odzyskiwanie-danych,Programy,Windows,224.html
Nie. Jeśli nie widać urządzenia w bios'ie to masz problem ze sprzętem, nie z danymi.
Mhdd po uruchomieniu tak samo nie pokaże Ci dysku, jeśli nie został on wykryty przez bios podczas bootowania=uruchamiania PC. Mhdd jest pomocny np. w przypadku uszkodzenia powierzchni talerzy, czyli występują błędy na dysku.

Ja cały czas rozumiem, że "bios nie widzi dysku" oznacza, że po wejściu w ustawienia bios'u w zakładce z dyskami po prostu go nie ma na pozycji interfejsu np. sata1. Tak?
Powrót do góry Go down
spacerolog




Liczba postów : 2143
Location : ZIEMIA
Registration date : 28/12/2012

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 21:19

delphia napisał:
na ten moment szczyt na DAXie wychodzi mi około 12725. Na poziomie 12800 jest równość fal 1=5 na tygodniówkach więc możliwe że to dobre miejsce do korekty. Idealnie byłoby poczekać do poniedziałku na lukę wyczerpania np. otworek 12790

Przebili szczyty, które Ci wychodziły, ale jest szansa na zamknięcie 12790. Niestety obawiam się pułapki i luki w górę.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 21:25

spacerolog napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Scree147

Zaczyna wyglądać!!!


to już nie ma żadnego znaczenia michu. Surprised

metoda 100%a , zawsze trafna i nigdy nie tracąca: antek 10/10, zarządzanie kapitałem 10/10, trader10/10. dobryżart
nawet jesli na forum to przeważnie gracze drugoligowi, to kolega okazał się jordanem podwórkowym nieligowym, co koło trzepaku podrybluje nieudolnie piłką i wydaje mu się że zaszpanował przed całym światem.  Exclamation

dopiero realne konto u brokera, i zarabianie na rynku przez conajmniej kilka miesięcy może obalić niezbity fakt bycia demo podwórkową ciot(k)ą. na razie poczesne miejsce w pudle frajerów i megalomanów obok exa, generała i baraniego. Razz

ps admini nie mieli jaj żeby takiego gównianego trola wyjebać na stałe, a wyjebali banami lub zniechęcili dobrych graczy jak dezerter, karnak, tarzan czy dex. albino

Jakkolwiek to zabrzmi: z ust mi wyjąłeś !
Wpierdoliłem dzisiaj na DAX. Zarobiłem na USDJPY (na którym dopiero stawiam pierwsze kroki).
Nie wiem jak zaplanować dalszą pracę nad traderką ?  Czuję, że stoję w miejscu.

Rozpiska A - krótkie C / i to chciałem Ci powiedzieć. /
Rozpiska B - podwójny szczyt / i to również chciałem Ci powiedzieć /

Ale Rozpiska C - wydłużone C ale bez wcześniejszej mocnej korekty to mi się nie śniło. Evil or Very Mad

I jak tu nie wierzyć: "Traduj to co widzisz i za dużo nie myśl." mur

Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 21:50

Delphia

Równość fal zaszła po 12750.

Teraz grają wydłużoną do 12825 i 12860 i 12900 i........

Po przebiciu szczytu powyżej 12667 powinno mnie obrócić na eL.

Ale wszyscy wiedzą jak to jest z obrotkami na nowym szczycie.

To przecież niemożliwe.......... mur mur mur


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Pią 05 Maj 2017, 21:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 21:53

MoralnyNiepokój napisał:

Nie. Jeśli nie widać urządzenia w bios'ie to masz problem ze sprzętem, nie z danymi.
Mhdd po uruchomieniu tak samo nie pokaże Ci dysku, jeśli nie został on wykryty przez bios podczas bootowania=uruchamiania PC. Mhdd jest pomocny np. w przypadku uszkodzenia powierzchni talerzy, czyli występują błędy na dysku.

Ja cały czas rozumiem, że "bios nie widzi dysku" oznacza, że po wejściu w ustawienia bios'u w zakładce z dyskami po prostu go nie ma na pozycji interfejsu np. sata1. Tak?

dokładnie, ale ... na ok 8 restartów, 2 razy się pojawił (pozmieniałem kabelki zasialania i ten drugi). czyli to dziwne chyba? ale jak potem z windy co wgrałem na drugi dysk chciałem wejść w ten dysk, to się winda zwiesiła, i potem znowu nie było w biosie. Smile Evil or Very Mad

więc nie wiem na ile to mechaniczne, na ile co. eh. No
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 21:58

Michu, po pierwsze wklejales tu 1-5-10-15 minutowe wykresy i nano wykresy z setkami pkt,
teraz piszesz o horyzoncie czasowym
a za 1-2 sesje skonczy ci sie kasa
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 21:58

MICHU napisał:


Rozpiska A -  krótkie C / i to chciałem Ci powiedzieć. /
Rozpiska B -  podwójny szczyt / i to również chciałem Ci powiedzieć /

Ale Rozpiska C -  wydłużone C ale bez wcześniejszej mocnej korekty to mi się nie śniło.  Evil or Very Mad

I jak tu nie wierzyć: "Traduj to co widzisz i za dużo nie myśl."  mur


Ale zawsze są 3 wyjścia: wzrośnie, spadnie albo będzie się konsolować. to po co rozpiska szczegółowa. Very Happy

Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 22:00

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:


Rozpiska A -  krótkie C / i to chciałem Ci powiedzieć. /
Rozpiska B -  podwójny szczyt / i to również chciałem Ci powiedzieć /

Ale Rozpiska C -  wydłużone C ale bez wcześniejszej mocnej korekty to mi się nie śniło.  Evil or Very Mad

I jak tu nie wierzyć: "Traduj to co widzisz i za dużo nie myśl."  mur


Ale zawsze są 3 wyjścia: wzrośnie, spadnie albo będzie się konsolować. to po co rozpiska szczegółowa.  Very Happy


brak logiki. rozpiska przyszlych wierzcholkow, bierzesz S i usredniasz straty zakladajac, ze bedzie wyzej, niezle do kabaretu albo chwyt marketingowy
prawidłowy tok myslenia - bierzesz L i liczysz na wierzchołki Smile
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 22:08

i poranne esy na ropie okazaly sie wpadką
UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Screen94
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 22:10

betonowe_buty napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:


Rozpiska A -  krótkie C / i to chciałem Ci powiedzieć. /
Rozpiska B -  podwójny szczyt / i to również chciałem Ci powiedzieć /

Ale Rozpiska C -  wydłużone C ale bez wcześniejszej mocnej korekty to mi się nie śniło.  Evil or Very Mad

I jak tu nie wierzyć: "Traduj to co widzisz i za dużo nie myśl."  mur


Ale zawsze są 3 wyjścia: wzrośnie, spadnie albo będzie się konsolować. to po co rozpiska szczegółowa.  Very Happy


brak logiki. rozpiska przyszlych wierzcholkow, bierzesz S i usredniasz straty zakladajac, ze bedzie wyzej, niezle do kabaretu albo chwyt marketingowy
prawidłowy tok myslenia - bierzesz L i liczysz na wierzchołki Smile

Jest taka książka o trejdingu "Sztuka Wojny". dobryżart

1.Zanim wejdziesz na teren wroga / na rynek / poznaj teren. Smile

Dzisiejszy błąd to gra na pałe bez uprzednio wyliczonej równości fal po 12750.

Pierdzielona gra na demo bez zapachu gotówki.

Do dupy takie coś. Sad
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 22:22

spacerolog napisał:
delphia napisał:
na ten moment szczyt na DAXie wychodzi mi około 12725. Na poziomie 12800 jest równość fal 1=5 na tygodniówkach więc możliwe że to dobre miejsce do korekty. Idealnie byłoby poczekać do poniedziałku na lukę wyczerpania np. otworek 12790

Przebili szczyty, które Ci wychodziły, ale jest szansa na zamknięcie 12790. Niestety obawiam się pułapki i luki w górę.

pozycja została - może niestety być tak jak piszesz luka w górę i kontynuacja. Będę miał decyzję w poniedziałek bo stopa zdjąłem - byłem blisko zamknięcia z ręki.

Co do równości fal - skoro mówimy o tygodniówkach to jest oczywiste że tu mogą być spore rozrzuty i raczej co do punktu się nie zdarza
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 22:28

spacerolog napisał:

Jakkolwiek to zabrzmi: z ust mi wyjąłeś !
Wpierdoliłem dzisiaj na DAX. Zarobiłem na USDJPY (na którym dopiero stawiam pierwsze kroki).
Nie wiem jak zaplanować dalszą pracę nad traderką ?  Czuję, że stoję w miejscu.

tia, na pewno nie można samymi wynikami mierzyć pracy nad sobą, bo wtedy bylaby to zwykła tresura psów pawłowa. a w grze giełdowej system nagrody i kary przecież nas oszukuje każąc szybko kasować zyski i trzymać nieakceptowalne straty. czyli nieustannie jesteśmy negatywnie tresowani (przez rynek, emocje i instynkty)  i czeba wymyśłać sposoby jak temu przeciwdziałać.  albino  
każdy jest swoim psem i swoim panem. dobryżart

niektóra praca daje efekty nie od razu, a w międzyczasie wychodzi zwierzęcy instynkt pnia mózgu. tylko miszaty naiwnie zakłada że dobry system/metoda =jest równoznaczny z= dobry trejder/zarabiający. Smile

o Indiana defacto pracuje pośrednio (przez life balance) nad zdrową pracą hormonów trejdera. Smile

a w którym miejscu jesteś. i czy dobrze idziesz. oto jest pytanie.  Razz
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 22:34

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MoralnyNiepokój napisał:

Nie. Jeśli nie widać urządzenia w bios'ie to masz problem ze sprzętem, nie z danymi.
Mhdd po uruchomieniu tak samo nie pokaże Ci dysku, jeśli nie został on wykryty przez bios podczas bootowania=uruchamiania PC. Mhdd jest pomocny np. w przypadku uszkodzenia powierzchni talerzy, czyli występują błędy na dysku.

Ja cały czas rozumiem, że "bios nie widzi dysku" oznacza, że po wejściu w ustawienia bios'u w zakładce z dyskami po prostu go nie ma na pozycji interfejsu np. sata1. Tak?

dokładnie, ale ... na ok 8 restartów, 2 razy się pojawił (pozmieniałem kabelki zasialania i ten drugi). czyli to dziwne chyba? ale jak potem z windy co wgrałem na drugi dysk chciałem wejść w ten dysk, to się winda zwiesiła, i potem znowu nie było w biosie. Smile Evil or Very Mad

więc nie wiem na ile to mechaniczne, na ile co. eh. No
Nie jest dziwne, raczej typowe. Dopóki całkiem nie padnie jest to loteria, ale skoro przy próbie odczytu (gdy był widziany przez drugi system) nie dałeś rady odczytać danych, to już nie kombinuj. Jeśli głowica nie zaparkuje, tylko spadnie na talerze, to może uszkodzić je fizycznie i będzie drożej z odzyskaniem danych, albo nieopłacalnie.
Jeśli słyszałeś jakieś dziwne stukanie, brzęczenie, piszczenie dysku, to tylko dobry serwis pomoże. Jeśli nie było dziwnych odgłosów, to na ponad 80% podmiana elektroniki pomoże. Wpisz w google i na youtube model dysku, to powinny wyskoczyć typowe usterki i porady.
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 22:40

Z życia wzięte- Rogacz wyleguje się na plaży Laughing lol!

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Red-de10
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptyPią 05 Maj 2017, 23:17

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 2017-019

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 EmptySob 06 Maj 2017, 00:43


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 05 2017 r.   UFO  05 05  2017 r. - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 05 05 2017 r.
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» UFO 04 01 2017 r.
» UFO 24 01 2017 r.
» UFO 13 02 2017 r.
» UFO 03 03 2017 r.
» UFO 22 03 2017 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: