Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend

Go down 
+14
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
BP
Reser
Brutus
delphia
Frater
zibi
betonowe_buty
REALISTA
MICHU
zupa z leszcza
Pretoria
Zygmunt de Bill
dziadek
18 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptySob 06 Maj 2017, 23:26

Wiecie jaki stan po alko jest najgorszy???? [dla osób postronnych]
Takiego już wypicia ale jeszcze nie dopicia. Czasem widać idą takie zjeby z browarami po ulicach już najebani ale jeszcze pion trzymają, zaczyna im sie załączać wqrw z agresorem i głupawką i patrzą co by tu rozdupczyć i komu w pizdę dać. Taki to rzuci butelką w szybę albo w samochód itp. Albo podejdzie do kaczora w pubie i mu browca bezczelnie wychleje.... Wyrwie znak drogowy, połamie ławkę, rozjebie śmietnik itp.
Takie mendy to są najgorsze Twisted Evil  Juś lepiej niech się całkiem zachleje i leży w rowie niż tak połowicznie.
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptySob 06 Maj 2017, 23:31

OpCjOnEr napisał:
Wiecie jaki stan po alko jest najgorszy???? [dla osób postronnych]
Takiego już wypicia ale jeszcze nie dopicia. Czasem widać idą takie zjeby z browarami po ulicach już najebani ale jeszcze pion trzymają, zaczyna im sie załączać wqrw z agresorem i głupawką i patrzą co by tu rozdupczyć i komu w pizdę dać. Taki to rzuci butelką w szybę albo w samochód itp. Albo podejdzie do kaczora w pubie i mu browca bezczelnie wychleje.... Wyrwie znak drogowy, połamie ławkę, rozjebie śmietnik itp.
Takie mendy to są najgorsze Twisted Evil  Juś lepiej niech się całkiem zachleje i leży w rowie niż tak połowicznie.

to sa alkoholicy, za nastolat nie dostali wpierdol, czuja sie bezkarni, chwasty
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptySob 06 Maj 2017, 23:35

betonowe_buty napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
Aligator napisał:
zupa z leszcza napisał:
OpCjOnEr napisał:
zupa z leszcza napisał:
OpCjOnEr napisał:


A Piróg? Flagowa twarz TMSu? Rozwałkował żyda na Parkiet Czalendżu i też bazował na odchyleniach standardowych oraz ogólnie pojętej statystyce.

A co ma sprzęt do wtapiania?

ty byś u mnie też wygrał, tak bym mieszał odchyleniami od prawdziwego kursu, że byłbyś moim mistrzem
Dziś oglądałem milionerów z Urbanskim
normalnie to malo kto wychodzi z 20 tyś w kieszeni, raczej 4koła i daswidania
tym razem kasa z gry była dla fundacji polsatu
i raptem zawodnicy wygrywają milion
ciekawe co?

No niezupełnie bo tamto były zlecenia na prawdziwą giełdunię składane więc pojedynczy broker (TMS) miał tu gówno do powiedzenia jeśli chodzi o manipulację.

a to mało było strzałów z dupy po kursach, które nie istniały?

Piróg poszedł w komercje, ścianki i pudelek.
dopingg

racja, Piróg i w ogóle cfaniacy wchodza w biznesy okołorynkowe, jakby tu zarobic zeby sie nie narobic
wszedl w tjs, w tjs czasami trafi sie ktos po "pigułce gwałtu" cos sprzeda cos fajnego np. system jednej kreski albo trójkaty,
ale to tylko zajawka i mało kto to rozkmini Smile ogolnie w Polsce jest straszny opor, zeby cos pokazac, bo kazdy mysli, ze odkryl sw Graaala.
jesli ktos poswiecil 10.000 godzin, zeby cos odkryc to policzcie sobie 10.000*70 (przecietna pensja robotnika w Pl)=700.000 zł Smile
w sumie w "okolorynkowym" nie jest wazne co potrafisz, a jak to potrafisz sprzedac.
na tym polega caloswiatowy handel.

Jest ciężka praca, nie ma systemu na strzałki.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptySob 06 Maj 2017, 23:38

betonowe_buty napisał:
OpCjOnEr napisał:
Wiecie jaki stan po alko jest najgorszy???? [dla osób postronnych]
Takiego już wypicia ale jeszcze nie dopicia. Czasem widać idą takie zjeby z browarami po ulicach już najebani ale jeszcze pion trzymają, zaczyna im sie załączać wqrw z agresorem i głupawką i patrzą co by tu rozdupczyć i komu w pizdę dać. Taki to rzuci butelką w szybę albo w samochód itp. Albo podejdzie do kaczora w pubie i mu browca bezczelnie wychleje.... Wyrwie znak drogowy, połamie ławkę, rozjebie śmietnik itp.
Takie mendy to są najgorsze Twisted Evil  Juś lepiej niech się całkiem zachleje i leży w rowie niż tak połowicznie.

to sa alkoholicy, za nastolat nie dostali wpierdol, czuja sie bezkarni, chwasty

Albo przylezie taki do domu i żonę tłucze po ryju bo się nie ma na kim wyżyć. Baba pał nie zawiadomi bo najczęściej się boi jeszcze mocniejszego pobicia z zemsty a nawet jeśli już to ten dostanie pouczenie, odsiedzi 72h w areszcie i wraca dalej jest to samo. Podobno są nawet wsie, gdzie jeden taki pijak terroryzuje całą wiochę, że każdy się go boi.

Często sami mają naście albo niewiele ponad.

Natomiast alkoholizm jest bardziej ogólnym pojęciem i nie zawsze w ten sposób sie objawia. Dużo jest takich w krawatach i gajerkach znanych szanowanych itp cichaczem gul gul gul..... Basketball
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptySob 06 Maj 2017, 23:43

OpCjOnEr napisał:
betonowe_buty napisał:
OpCjOnEr napisał:
Wiecie jaki stan po alko jest najgorszy???? [dla osób postronnych]
Takiego już wypicia ale jeszcze nie dopicia. Czasem widać idą takie zjeby z browarami po ulicach już najebani ale jeszcze pion trzymają, zaczyna im sie załączać wqrw z agresorem i głupawką i patrzą co by tu rozdupczyć i komu w pizdę dać. Taki to rzuci butelką w szybę albo w samochód itp. Albo podejdzie do kaczora w pubie i mu browca bezczelnie wychleje.... Wyrwie znak drogowy, połamie ławkę, rozjebie śmietnik itp.
Takie mendy to są najgorsze Twisted Evil  Juś lepiej niech się całkiem zachleje i leży w rowie niż tak połowicznie.

to sa alkoholicy, za nastolat nie dostali wpierdol, czuja sie bezkarni, chwasty

Albo przylezie taki do domu i żonę tłucze po ryju bo się nie ma na kim wyżyć. Baba pał nie zawiadomi bo najczęściej się boi jeszcze mocniejszego pobicia z zemsty a nawet jeśli już to ten dostanie pouczenie, odsiedzi 72h w areszcie i wraca dalej jest to samo. Podobno są nawet wsie, gdzie jeden taki pijak terroryzuje całą wiochę, że każdy się go boi.

Często sami mają naście albo niewiele ponad.

Natomiast alkoholizm jest bardziej ogólnym pojęciem i nie zawsze w ten sposób sie objawia. Dużo jest takich w krawatach i gajerkach znanych szanowanych itp cichaczem gul gul gul..... Basketball

jedna kategoria to patologia, im juz nic nie pomoze. może pomoc jeśli dostali blache w czache za młodu., np. ten co ukradnie 1, później 2, 3 nie poniesie kary albo niską to się rozzuchwali. później to już nic nie pomoze. im bardziej tępy, tym gorzej.
drudzy w garniakach i krawacie jak ten z pis-u to jemu pomoze wpierdol tak żeby się zesral albo poszczal i już mu się zmieni swiatopoglad, nie będzie się musial spowiadać z grzechow.

wyobraz sobie sytuacje, patolog ma zone, która ma 6 braci, taka pi*da dostaje wpierdol Smile
Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6334
Registration date : 22/12/2011

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptySob 06 Maj 2017, 23:54

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
OpCjOnEr napisał:

Skoro taki przechuj giełdowy to po co mu te puby?
Ciekawe czy jest taki przechuj gdzieś ktoś kto wyłącznie od a do z tylko z rynqw finansowych się utrzymuje a bez tego byłby kloszardem?

Taki np. Zaorski to nie bo on ma spore zaplecze finansowe: firmy nie firm. Indiana też nie.
Ktoś kto jest bezrobotny bez żadnych innych biznesów i tylko wyspecjalizowany w łojeniu szmalu na rynkach finansowych. I ktoś kto nie pierdoli, że mu nie zależy na tych pieniądzach (jak Indiana) tylko wręcz przeciwnie - ktoś komu bardzo zależy a mimo to umie je zarabiać.

Chciałbym poznać takiego przechuja.

przecież sam siebie poznałeś. nie utrzymujesz się z tego.  Smile
chyba że to koty grają za ciebie na giełdzie, no bo wtedy to znaczy że firma inwestycyjna z pracownikami za miskę karmy. clown

Też mi się zawsze wydawało, że Opcjo jest takim przechujem. Nie jesteś, hę ..?
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 00:07

OpCjOnEr napisał:
zupa z leszcza napisał:
kupie ucho Liberatora Abaciego

a ja Evandera Holyfielda dobryżart

relikwie giełdowe, coś jak drzazga z krzyża jezuzowego, cierń z zkorony, ząb św antoniego, gwóźdź z drabiny jakubowej. Very Happy
duże pole do popisu:   Very Happy

ale zupka, w tej branży czeba uważać na podróbki. Cool


"Relikwie mogą być I, II lub III stopnia[2]:

   Najważniejsze relikwie to relikwie I stopnia. Są to części, które pozostały z ciała świętego, na przykład krew świętego, jego kości, skóra, włosy, paznokcie.
   Drugi stopień stanowią przedmioty związane z osobą świętego za jego życia ziemskiego. Są to przedmioty, którymi posługiwał się dany święty: ubrania, rzeczy osobiste, rzeczy mające bezpośredni kontakt ze świętym – jego szaty, modlitewnik, różaniec i inne przedmioty codziennego użytku.
   Relikwie trzeciego stopnia to przedmioty, które stały się relikwiami poprzez dotknięcie właściwych relikwii, pierwszego lub drugiego stopnia. Mogą to być na przykład rzeczy potarte o część ciała zmarłego świętego lub dotknięte przez samego świętego w trakcie życia."  clown
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 00:14

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
OpCjOnEr napisał:
zupa z leszcza napisał:
kupie ucho Liberatora Abaciego

a ja Evandera Holyfielda dobryżart

relikwie giełdowe, coś jak drzazga z krzyża jezuzowego, cierń z zkorony, ząb św antoniego, gwóźdź z drabiny jakubowej. Very Happy
duże pole do popisu:   Very Happy


"Relikwie mogą być I, II lub III stopnia[2]:

   Najważniejsze relikwie to relikwie I stopnia. Są to części, które pozostały z ciała świętego, na przykład krew świętego, jego kości, skóra, włosy, paznokcie.
   Drugi stopień stanowią przedmioty związane z osobą świętego za jego życia ziemskiego. Są to przedmioty, którymi posługiwał się dany święty: ubrania, rzeczy osobiste, rzeczy mające bezpośredni kontakt ze świętym – jego szaty, modlitewnik, różaniec i inne przedmioty codziennego użytku.
   Relikwie trzeciego stopnia to przedmioty, które stały się relikwiami poprzez dotknięcie właściwych relikwii, pierwszego lub drugiego stopnia. Mogą to być na przykład rzeczy potarte o część ciała zmarłego świętego lub dotknięte przez samego świętego w trakcie życia."  clown

to jest fetyszyzm (religijjny), takie zboczenie. ludziom to jest potrzebne.
**
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fetyszyzm_(religioznawstwo)
What a Face
****
religia jest przykładem, ze może powstać dzięki niej dużo dobrego poprzez wiarę: rozwiniecie edukacji, przemyslu w tym wina i piwa, ekonomii, nauki, edukacji, itd
a z drugiej strony miliony wymordowanych. to wszystko zależy od samego człowieka.
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 00:27

Nie dziwię się, że nikt normalny nie żyje tylko i wyłącznie z giełdy, nawet dla mnie jako zarabiającego będzie to tylko dodatek - jak siądę przed kompem w czasie sesji, i zaczynam się bawić pozycjami, to w 70% jest wtopa. Natomiast zarabiają i to pięknie pozycje wzięte po dokładnym policzeniu poziomów z matematyki i geometri, że tu i tu powinno dojść i tam ładuję L, stop 50pkt i nogi na stół, bo ewentualny zysk powinien 200pkt przekroczyć. Często dobrze działa stare RSI, ale z pół roku ani jednej pozycji na RSI nie otwarłem, natomiast zdarza mi się zamknąć pozycje jak jest mocno zarobiona a nie mam koncepcji co dalej. Mam też dobry system do wychwytywania punktów zwrotnych, to dzięki niemu pomiędzy 2300 a 2400 powychodziłem ze wszystkich pozycji L, zarobionych od 600 do 150 pkt. Może i źle zrobiłem, ale przez najbliższy tydzień nawet nie mam zamiaru zerknąć na notowania, więc zostawiłem tylko akcje na pastwę losu ale koni nie mam. Przy odrobinie szczęścia jak wrócę będziemy mieli zakończoną korektę i znowu może załaduję solidną pozycję L na kilka miechów. Ale to tylko może, będę się tym zajmował za tydzień, na razie myślę o nurkowaniu i buteleczkach sangrii :sunny:

Natomiast ważna rzecz - wydaje mi się, że nie można pisać on-line nawet o pozycjach rzędu 5 koni, a już szczególnie gdzie jest stop, bo jakoś dziwnym trafem zawsze odpali :lol!: Z tego prostego powodu podaję swoje pozycje dokładne dopiero po fakcie, jak zamykam to mogę od razu podać bo już mi mogą naskakać :lol: , ale otwarcie pozycji i poziom stopa nie nadaje się do podania. Przy 5 koniach szfagry kombinują, a gdybyśmy stworzyli forumowy system obracający 1000 koni to już niestety z góry wiadome jak by to się skończyło. Dlatego zostaje samotny, spokojny trejding baz napinki na wyniki. Do czego prowadzi walka o cele pokazuje biedny Michu. Nawet na demo gra hazardowo zupełnie bez sensu. Co by było gdyby miał realną pozycje 200 zł/punkt? Zainteresowani którzy powierzyli mu kasę doskonale wiedzą.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 00:33

Pingwin.

Dokonywanie trejdów na koncie demo dalej nazywasz jak palcem po mapie?

Mówisz nie tędy droga a ja już sobie obliczyłem ile zarobię na moich eS dax po 12650. dobryżart

Zobaczymy w przyszłym tygodniu o ile uda się podnieść średnią.

Gram grubo bo ok 80 zł per pkt ale wiesz Jordan Forexu lubi takie mocne cele. king
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 00:34

Indiana wierzysz w teorie spikowe, a to znaczy, ze nie jesteś jeszcze na poziomie profesjonalnego tradera.
pachnie mi to Macierewiczem (schizy, ze ktoś cie sledzi, oglada przez kamerke, zaglada do konta, podsluchuje rozmowy - zaslanianie otworu gebowego przez politykow PiSu w czasie romozwy przez kom, itd).
i nie prawda jest, ze "ktoś" czeka na pozycje twoje lub ufo. to pierdolenie.
7 ufokow na L, a 3 na S. to jest fakt, zresztą teraz wiadomo, ze 75% jest na S na daxie, a reszta na L i tak to nic nie wnosi, bo nie wiadomo dlaczego Smile
sam jesteś sobie sterem, majtkiem, okretem,
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 00:50

MICHU napisał:
Pingwin.

Dokonywanie trejdów na koncie demo dalej nazywasz jak palcem po mapie?

Mówisz nie tędy droga a ja już sobie obliczyłem ile zarobię na moich eS dax po 12650. dobryżart

Zobaczymy w przyszłym tygodniu o ile uda się podnieść średnią.

Gram grubo bo ok 80 zł per pkt ale wiesz Jordan Forexu lubi takie mocne cele.  king

twój system jest chujowy, jak można mieć S na 9 wzrostowych swieczkach?
wytłumacz mi....
UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Scree100
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 01:38

wprawdzie nie są to gąski jak hiob radzi ale ...

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/nowe-zycie-johna-godsona-byly-posel-zostal-hodowca-swin-w-nigerii,737557.html
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44199
Registration date : 03/09/2007

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 07:20

AAAPEEELLLL!!!!
SZPADLE I DO ROBOTY !
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 07:34

delphia napisał:
wprawdzie nie są to gąski jak hiob radzi ale ...

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/nowe-zycie-johna-godsona-byly-posel-zostal-hodowca-swin-w-nigerii,737557.html

Ten wypachniony i wyprasowany niuniuś?
Pewnie zwietrzył jakąś unijną dotacje dla Afryki.
Zrobił sobie fotke z kilkoma świnkami a do karmana trafiło 200tyś ojro.
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 07:56

no, z banku światowego mozna wyrwać nawet miliony dolców.
Nigeria moze stać sie krajem zaludnionym jak usa.
Pomysł na wyrwanie kasy znakomity.Ziobroczymy jak to dalej.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44199
Registration date : 03/09/2007

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 08:02

http://www.rp.pl/Spoleczenstwo/170509522-Niemcy-Pamiatki-po-Wehrmachcie-w-kolejnych-koszarach-Bundeswehry.html#ap-1
Śledczy Bundeswehry odkryli przedmioty związane z Wehrmachtem w sali odpraw w koszarach w Donaueschingen na terenie Badenii-Wirtembergii - podał w sobotę tygodnik "Der Spiegel" w swoim wydaniu internetowym.
Na ścianie pomieszczenia wisiał obraz przedstawiający żołnierza Wehrmachtu z przewieszonym przez ramię pistoletem maszynowym. Znaleziono ponadto pistolet, atrapę karabinu maszynowego i odznaczenia z czasów III Rzeszy - czytamy w "Spieglu". W witrynie przed kantyną znajdowała się kolekcja stalowych hełmów Wehrmachtu - informuje redakcja.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44199
Registration date : 03/09/2007

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 08:04

zupa z leszcza napisał:
no, z banku światowego mozna wyrwać nawet miliony dolców.
Nigeria moze stać sie krajem zaludnionym jak usa.
Pomysł na wyrwanie kasy znakomity.Ziobroczymy jak to dalej.
To tylko oznacza, że SYSTEM działa prawidłowo ; lepiej od Hiper Antka.dotacje, dofinansowania na stratupy to kasa łatwa , zdobyta bezstresowo
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44199
Registration date : 03/09/2007

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 08:28

Laughing lol! dobryżart dobryżart dobryżart

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 F7e37e278e3776df7e8679ab7b361910
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44199
Registration date : 03/09/2007

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 08:32

tu powstał najlepszy system ; ŚWIĘTE miejsce pielgrzymek trejderowców z całego świata Laughing taki odpowiednik Jasnej Góry lol!

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 C96802fb118165de3e2f5054ce5b41ef
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 09:09

Indiana napisał:

Natomiast ważna rzecz - wydaje mi się, że nie można pisać on-line nawet o pozycjach rzędu 5 koni, a już szczególnie gdzie jest stop, bo jakoś dziwnym trafem zawsze odpali lol! Z tego prostego powodu podaję swoje pozycje dokładne dopiero po fakcie, jak zamykam to mogę od razu podać bo już mi mogą naskakać Laughing , ale otwarcie pozycji i poziom stopa nie nadaje się do podania. Przy 5 koniach szfagry kombinują, a gdybyśmy stworzyli forumowy system obracający 1000 koni to już niestety z góry wiadome jak by to się skończyło. Dlatego zostaje samotny, spokojny trejding baz napinki na wyniki. Do czego prowadzi walka o cele pokazuje biedny Michu. Nawet na demo gra hazardowo zupełnie bez sensu. Co by było gdyby miał realną pozycje 200 zł/punkt? Zainteresowani którzy powierzyli mu kasę doskonale wiedzą.

To aqrat racja. Ja też ilekroć coś napiszę czasem co biorę on-line to zawsze się to kończy gównianie.
Ja myślę, że nie jest to spisek szwagrów a po prostu taki efekt psychologiczny, że mamy tendencję do podawania zagrań o małej szansie powodzenia co może stwarzać iluzję spiskową, że ktoś nam na złość robi.
Zazwyczaj zarabiają nie te pozycje wzięte tak frajersko z przekonaniem a te, co do których bardzo nie jesteśmy pewni albo wręcz uważamy, że są skazane na wtopę i nie podajemy on-line żeby się nie narażać na śmieszność... i wtedy gdy coś zaczyna żreć sami sobie po cichu kibicujemy aby tylko to wypaliło to gdzie by się tu chwalić na forum żeby zapeszyć?
Tak to chyba działa.

Global Żyd czyli Maszynka Z to taka upraszczająca iluzja optyczna, która jest upośledzonym odzwierciedleniem naszej psychiki.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 09:11

REALISTA napisał:
Laughing lol! dobryżart dobryżart dobryżart

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 F7e37e278e3776df7e8679ab7b361910

Ale co tu jest śmiesznego?
Otyły Murzyn w dresie ze słuchawkami czeka na chyba samolot i co tu zabawnego?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 09:13

betonowe_buty napisał:
MICHU napisał:
Pingwin.

Dokonywanie trejdów na koncie demo dalej nazywasz jak palcem po mapie?

Mówisz nie tędy droga a ja już sobie obliczyłem ile zarobię na moich eS dax po 12650. dobryżart

Zobaczymy w przyszłym tygodniu o ile uda się podnieść średnią.

Gram grubo bo ok 80 zł per pkt ale wiesz Jordan Forexu lubi takie mocne cele.  king

twój system jest chujowy, jak można mieć S na 9 wzrostowych swieczkach?
wytłumacz mi....
UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Scree100

Ale na przeciwstawnych ma wtedy długie - kwintesencja geniuszu, której my, maluczcy, nie ogarniamy umysłami Laughing dobryżart
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 09:15

Co myślicie o takiej oponie?

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 0

https://www.rowerystylowe.pl/p-5114/kremowa-opona-rowerowa-schwalbe-little-big-ben-28x150-40-622

Bieżnik mi się starł już w przedniej niczym zużyta prezerwatywa a cholera dość mam wiecznie czarnych opon; zaszaleję z innym kolorem. Very Happy Zielona z liścmi konopnymi byłaby zajebista.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 09:19

To my mamy Murzyna w parlamencie? affraid 

Nawet nie wiedziałem. 

Do tego Syn Boży Laughing .... God`s Son.
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 09:21

OpCjOnEr napisał:
Co myślicie o takiej oponie?

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 0

https://www.rowerystylowe.pl/p-5114/kremowa-opona-rowerowa-schwalbe-little-big-ben-28x150-40-622

Bieżnik mi się starł już w przedniej niczym zużyta prezerwatywa a cholera dość mam wiecznie czarnych opon; zaszaleję z innym kolorem. Very Happy Zielona z liścmi konopnymi byłaby zajebista.

Biale fajne, jak jeszcze przemalujesz rower na czerwono to nawet szacun u murzyna z lotniska bedziesz miał.
Taki narodowy będziesz.
Jestem za.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 09:22

betonowe_buty napisał:
MICHU napisał:
Pingwin.

Dokonywanie trejdów na koncie demo dalej nazywasz jak palcem po mapie?

Mówisz nie tędy droga a ja już sobie obliczyłem ile zarobię na moich eS dax po 12650. dobryżart

Zobaczymy w przyszłym tygodniu o ile uda się podnieść średnią.

Gram grubo bo ok 80 zł per pkt ale wiesz Jordan Forexu lubi takie mocne cele.  king

twój system jest chujowy, jak można mieć S na 9 wzrostowych swieczkach?
wytłumacz mi....
UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Scree100

Już.....

1) Okres rozpoczęcia inwestycji
2) Horyzont inwestycji
3) Koniunkcja z powyższego kontariańska strategia inwestycji.

Teraz to Byczki mają problem, a to czy na dużym wsparciu będę obracał na eL zależy jaka będzie struktura fali.
Jak chcesz to bierz sobie eL. Laughing
Tylko się nie ździw jak zobaczysz dwie czarne świeczki po 300 pkt. : Laughing
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 09:25

Sonntag Szkopen +46pkt


Morgen bis Morgen Luken der Kosmos wypierdolen!!!



nie ma zlituj nie ma zlituj nie ma zlituj nie ma zlituj
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44199
Registration date : 03/09/2007

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 09:28

OpCjOnEr napisał:
REALISTA napisał:
Laughing lol! dobryżart dobryżart dobryżart

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 F7e37e278e3776df7e8679ab7b361910

Ale co tu jest śmiesznego?
Otyły Murzyn w dresie ze słuchawkami czeka na chyba samolot i co tu zabawnego?
a co ma na bluzie, jakie logo i prawej ( jego ) ręce ? Laughing
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 07 Maj 2017, 09:28

zupa z leszcza napisał:
OpCjOnEr napisał:
Co myślicie o takiej oponie?

UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 0

https://www.rowerystylowe.pl/p-5114/kremowa-opona-rowerowa-schwalbe-little-big-ben-28x150-40-622

Bieżnik mi się starł już w przedniej niczym zużyta prezerwatywa a cholera dość mam wiecznie czarnych opon; zaszaleję z innym kolorem. Very Happy Zielona z liścmi konopnymi byłaby zajebista.

Biale fajne, jak jeszcze przemalujesz rower na czerwono to nawet szacun u murzyna z lotniska bedziesz miał.
Taki narodowy będziesz.
Jestem za.

Na jasnej oponie fajnie się jedzie w deszczu po asfalcie jak zbiera różne brudy. W ogóle nie qmam czemu wszystkie opony robią czarne?
Do samochodów też powinny być różnokolorowe; to jakaś różnica w kosztach zrobić gumę czarną czy niebieską?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend   UFO  06 - 07 05  2017 r. Weekend - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 06 - 07 05 2017 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO 17 - 18 06 2017 r. Weekend
» UFO 02 - 03 09 2017 r. Weekend
» UFO 28 - 29 10 2017 r. Weekend
» UFO 25-26 02 2017 r. Weekend
» UFO 08 - 09 07 2017 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: