Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 01 06 2017 r.

Go down 
+13
Małolat
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
delphia
betonowe_buty
Reser
Osły
REALISTA
bog.dan
Laser Hiperaktywny Trader
ból i cierpienie
MICHU
Indiana
dziadek
17 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12962
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptySro 31 Maj 2017, 22:17

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Dave, dziadek, inwestor,
Sir Nick, BP

Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower sunny flower sunny

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptySro 31 Maj 2017, 22:22

Pierwszy i ostatni, ale się fuksło :doping:
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38784
Registration date : 25/10/2010

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptySro 31 Maj 2017, 22:30

Indiana napisał:
Pierwszy i ostatni, ale się fuksło doping

PisanieTemat: Re: UFO 31 05 2017 r. Yesterday at 23:52 Odpowiedz z cytatem Report post to moderator or admin Lock post for new reports
Pingwin - fajnie że pokazałeś Miszatemu miejsce w szeregu geek
Ciekawi mnie zresztą jakim cudem Michu wykazuje jakiekolwiek zyski, co ktoś go zacytuje to ma wyłącznie mega straty na otwartych pozycjach (idealnie bierze S w dołku a L na górkach), a pisze że niby "zarabia". Też mnie te jego oszustwa wkurzają, a skoro widzę nowych, to muszę ostrzec przed antyJordanem foreksu: żebyście w żadnym wypadku nie wpłacili Michowi grosza w "zarząd". Cała paplanina Micha ma na celu wyłudzenie kasy od nowych.

Musiałeś mnie z kimś mocno pomylić.
Ja niczego nie sprzedaje.

Nie jestem po prostu szczęśliwy.
A nie ma nic gorszego dla depo niż nieszczęśliwy trader :-)

A jak Ci mało 75% w 9 dni / bardzo mocno się opieprzałem /
To może pokaż i zaprezentuj swoje wyniki.

Na moje Ciebie najzwyczajniej nie stać. :-)
Powrót do góry Go down
ból i cierpienie
Fake Profil Hiob Team
ból i cierpienie


Liczba postów : 2644
Location : HIOB
Registration date : 25/01/2008

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 04:19

Pierwszy dzisiaj!
Powrót do góry Go down
ból i cierpienie
Fake Profil Hiob Team
ból i cierpienie


Liczba postów : 2644
Location : HIOB
Registration date : 25/01/2008

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 04:23

No i co tam?
Nadal chcecie okraść żyda?
Powrót do góry Go down
Laser Hiperaktywny Trader

Laser Hiperaktywny Trader


Liczba postów : 68
Registration date : 31/05/2017

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 05:06

niedobrze mi  niedobrze mi  niedobrze mi

Co tu się odpierdala......... sygnał systemu
Całe wątki - X to, X tamto, siamto, sramto.
Czy to jest forum o jednym "userze" Question  Question  Jaj brakuje na bana, bo już nikt nie będzie pisał??

To może przeprowadzka pod Warszawę?

UFO 01 06  2017 r. Tworki12

Film polecam na YT - "Szpital psychiatryczny Tworki".
Powrót do góry Go down
bog.dan




Liczba postów : 1030
Registration date : 30/06/2013

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 06:20

nie wiem jaki wpływ na rynek będzie miała ta informacja.. ale wg mnie duży..

otóż UOKiK zawarł w  grudniu 2016 grupowe porozumienie  z 'ubezpieczycielami' w sprawie tzw polisolokat..
to zadziała trochę z opóznieniem, bo w ramach tego porozumienia TU muszą zawiadomić każdego klienta o mozliwosci wykupu po nowych stawkach.. własnie  teraz ludzie otrzymują informację o tym porozumieniu

mój znajomy wczoraj dostał taki list z Compensy i dzwonil po poradę co robić Wink

udupiony jest na 10-cio letnią polisę ( 5 lat ma juz za sobą ).. i teraz ma 2 opcje:
- kontynuować jeszcze 5 lat i wtedy wykup całkowity za darmo ( oczywiscie po drodze oplaty za zarządzanie )
- zerwać polisę teraz, ale z opłatą 13 %.. ( wielkość opłaty zależna od ilosci trwania polisy )..

przed porozumieniem ta 'kara" wynosila u niego 40% Smile.. a u innych TU chyba nawet 80%..

biorą pod uwagę że kontynuacja to opłata 2% zarządzania w skali roku, netto wychodzi ok 11% straty.

on zdecydował się na zakonczenie tej 'przygody" z rynkiem.. dzisiaj ma zamiar zlecić zamknięcie tej polisy w pizd..

wartość tzw polisolokat w skali kraju jest chyba bardzo duża.. więc jesli 30-40% ludzi zdecyduje sie wykup z akceptowalną stratą to TU będą umarzać j.u...

tutaj porozumienia z Compensą.. ale to jest grupówka więc inne TU maja to samo
https://www.uokik.gov.pl/szukaj.php?szukaj=compensa&x=24&y=1
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44088
Registration date : 03/09/2007

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 06:27

bog.dan napisał:
nie wiem jaki wpływ na rynek będzie miała ta informacja.. ale wg mnie duży..

otóż UOKiK zawarł w  grudniu 2016 grupowe porozumienie  z 'ubezpieczycielami' w sprawie tzw polisolokat..
to zadziała trochę z opóznieniem, bo w ramach tego porozumienia TU muszą zawiadomić każdego klienta o mozliwosci wykupu po nowych stawkach.. własnie  teraz ludzie otrzymują informację o tym porozumieniu

mój znajomy wczoraj dostał taki list z Compensy i dzwonil po poradę co robić Wink

udupiony jest na 10-cio letnią polisę ( 5 lat ma juz za sobą ).. i teraz ma 2 opcje:
- kontynuować jeszcze 5 lat i wtedy wykup całkowity za darmo ( oczywiscie po drodze oplaty za zarządzanie )
- zerwać polisę teraz, ale z opłatą 13 %.. ( wielkość opłaty zależna od ilosci trwania polisy )..

przed porozumieniem ta 'kara" wynosila u niego 40% Smile.. a u innych TU chyba nawet 80%..

biorą pod uwagę że kontynuacja to opłata 2% zarządzania w skali roku, netto wychodzi ok 11% straty.

on zdecydował się na zakonczenie tej 'przygody" z rynkiem.. dzisiaj ma zamiar zlecić zamknięcie tej polisy w pizd..

wartość tzw polisolokat w skali kraju jest chyba bardzo duża.. więc jesli 30-40% ludzi zdecyduje sie wykup z akceptowalną stratą to TU będą umarzać j.u...

tutaj porozumienia z Compensą.. ale to jest grupówka więc inne TU maja to samo
https://www.uokik.gov.pl/szukaj.php?szukaj=compensa&x=24&y=1
a to jaki będzie mialo wpływ ?

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Reforma-OFE-od-stycznia-aktywa-trafia-na-konta-emerytalne-3699809.html

22 stycznia, gdy najprawdopodobniej wystartuje cała operacja, "umorzone ma być 25 proc. jednostek uczestnictwa na rachunku każdego ubezpieczonego w otwartym funduszu emerytalnym (OFE). Ich wartość ma być zapisana na subkoncie ubezpieczonego w ZUS-ie. W ciągu następnych czterech dni każdy OFE ma przekazać aktywa odpowiadające wartości umorzonych jednostek do Funduszu Rezerwy Demograficznej (FRD) działające przy ZUS" czytamy w artykule. Przekazywane aktywa - to: gotówka, opbligacje, listy zastawne oraz akcje.

generalnie czuję smród
Powrót do góry Go down
ból i cierpienie
Fake Profil Hiob Team
ból i cierpienie


Liczba postów : 2644
Location : HIOB
Registration date : 25/01/2008

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 06:35

bog.dan napisał:
nie wiem jaki wpływ na rynek będzie miała ta informacja.. ale wg mnie duży..

otóż UOKiK zawarł w  grudniu 2016 grupowe porozumienie  z 'ubezpieczycielami' w sprawie tzw polisolokat..
to zadziała trochę z opóznieniem, bo w ramach tego porozumienia TU muszą zawiadomić każdego klienta o mozliwosci wykupu po nowych stawkach.. własnie  teraz ludzie otrzymują informację o tym porozumieniu

mój znajomy wczoraj dostał taki list z Compensy i dzwonil po poradę co robić Wink

udupiony jest na 10-cio letnią polisę ( 5 lat ma juz za sobą ).. i teraz ma 2 opcje:
- kontynuować jeszcze 5 lat i wtedy wykup całkowity za darmo ( oczywiscie po drodze oplaty za zarządzanie )
- zerwać polisę teraz, ale z opłatą 13 %.. ( wielkość opłaty zależna od ilosci trwania polisy )..

przed porozumieniem ta 'kara" wynosila u niego 40% Smile.. a u innych TU chyba nawet 80%..

biorą pod uwagę że kontynuacja to opłata 2% zarządzania w skali roku, netto wychodzi ok 11% straty.

on zdecydował się na zakonczenie tej 'przygody" z rynkiem.. dzisiaj ma zamiar zlecić zamknięcie tej polisy w pizd..

wartość tzw polisolokat w skali kraju jest chyba bardzo duża.. więc jesli 30-40% ludzi zdecyduje sie wykup z akceptowalną stratą to TU będą umarzać j.u...

tutaj porozumienia z Compensą.. ale to jest grupówka więc inne TU maja to samo
https://www.uokik.gov.pl/szukaj.php?szukaj=compensa&x=24&y=1

myślę, że powinien kontynuować to co zaczął
bo jeśli był na tyle niefrasobliwy, że podpisał taką umowę
to znaczy, że pieniądze sie go nie trzymają
i to co dostanie, szybko bardzo szybko przepier-tego
kontynuacja da mu wieloletnią szansę na unieknięcie samozagłady oszczędności
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44088
Registration date : 03/09/2007

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 06:46

UFO 01 06  2017 r. Aaea31ea44cd2ee8054e22e531a2215a
Powrót do góry Go down
ból i cierpienie
Fake Profil Hiob Team
ból i cierpienie


Liczba postów : 2644
Location : HIOB
Registration date : 25/01/2008

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 06:58

REALISTA napisał:
UFO 01 06  2017 r. Aaea31ea44cd2ee8054e22e531a2215a

świat ma ją w dupie
Powrót do góry Go down
ból i cierpienie
Fake Profil Hiob Team
ból i cierpienie


Liczba postów : 2644
Location : HIOB
Registration date : 25/01/2008

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 07:01

Laser Hiperaktywny Trader napisał:
niedobrze mi  niedobrze mi  niedobrze mi

Co tu się odpierdala......... sygnał systemu
Całe wątki - X to, X tamto, siamto, sramto.
Czy to jest forum o jednym "userze" Question  Question  Jaj brakuje na bana, bo już nikt nie będzie pisał??

To może przeprowadzka pod Warszawę?

UFO 01 06  2017 r. Tworki12

Film polecam na YT - "Szpital psychiatryczny Tworki".

ty nowy
skup sie na początek na płaceniu składek czlonkowskich
a potem będziesz mógł uczestniczyć w klubowych dyskusjach
Very Happy
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 07:23

Indiana napisał:
Pierwszy i ostatni, ale się fuksło dopingg

ostatni ale pierwszy  dopingg
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 07:24

ból i cierpienie napisał:
Laser Hiperaktywny Trader napisał:
niedobrze mi  niedobrze mi  niedobrze mi

Co tu się odpierdala......... sygnał systemu
Całe wątki - X to, X tamto, siamto, sramto.
Czy to jest forum o jednym "userze" Question  Question  Jaj brakuje na bana, bo już nikt nie będzie pisał??

To może przeprowadzka pod Warszawę?

UFO 01 06  2017 r. Tworki12

Film polecam na YT - "Szpital psychiatryczny Tworki".

ty nowy
skup sie na początek na płaceniu składek czlonkowskich
a potem będziesz mógł uczestniczyć w klubowych dyskusjach
Very Happy
pisac na forum mozna juz po oplaceniu skladki
ale krytykowac ufoków dopiero po pierwszym bankrucie
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 07:29

ból i cierpienie napisał:
REALISTA napisał:
UFO 01 06  2017 r. Aaea31ea44cd2ee8054e22e531a2215a

świat ma ją w dupie

dziwne jest to
bo Polacy zycza bliźniemu raczej źle
zeby mial gorszy samochod niz my ,zeby mial mniej pieniedzy

a tutaj - ja bede w niebie to i o innych sie martwie , zeby tez był w niebie ???
powinni zyczyc -ja do nieba a sasiad przynajmniej do czyśćca
albo niech idzie w diabły Very Happy
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44088
Registration date : 03/09/2007

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 07:30

Osły napisał:
ból i cierpienie napisał:
REALISTA napisał:
UFO 01 06  2017 r. Aaea31ea44cd2ee8054e22e531a2215a

świat ma ją w dupie

dziwne jest to
bo  Polacy zycza bliźniemu raczej źle
zeby mial gorszy samochod niz my ,zeby mial mniej pieniedzy

a tutaj - ja bede w niebie to i o innych sie martwie , zeby tez był w niebie ???
powinni zyczyc -ja do nieba a sasiad przynajmniej do czyśćca
albo niech idzie w diabły Very Happy
to jest babka Prezesa Laughing
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38784
Registration date : 25/10/2010

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 07:39

bog.dan napisał:
nie wiem jaki wpływ na rynek będzie miała ta informacja.. ale wg mnie duży..

otóż UOKiK zawarł w  grudniu 2016 grupowe porozumienie  z 'ubezpieczycielami' w sprawie tzw polisolokat..
to zadziała trochę z opóznieniem, bo w ramach tego porozumienia TU muszą zawiadomić każdego klienta o mozliwosci wykupu po nowych stawkach.. własnie  teraz ludzie otrzymują informację o tym porozumieniu

mój znajomy wczoraj dostał taki list z Compensy i dzwonil po poradę co robić Wink

udupiony jest na 10-cio letnią polisę ( 5 lat ma juz za sobą ).. i teraz ma 2 opcje:
- kontynuować jeszcze 5 lat i wtedy wykup całkowity za darmo ( oczywiscie po drodze oplaty za zarządzanie )
- zerwać polisę teraz, ale z opłatą 13 %.. ( wielkość opłaty zależna od ilosci trwania polisy )..

przed porozumieniem ta 'kara" wynosila u niego 40% Smile.. a u innych TU chyba nawet 80%..

biorą pod uwagę że kontynuacja to opłata 2% zarządzania w skali roku, netto wychodzi ok 11% straty.

on zdecydował się na zakonczenie tej 'przygody" z rynkiem.. dzisiaj ma zamiar zlecić zamknięcie tej polisy w pizd..

wartość tzw polisolokat w skali kraju jest chyba bardzo duża.. więc jesli 30-40% ludzi zdecyduje sie wykup z akceptowalną stratą to TU będą umarzać j.u...

tutaj porozumienia z Compensą.. ale to jest grupówka więc inne TU maja to samo
https://www.uokik.gov.pl/szukaj.php?szukaj=compensa&x=24&y=1

Ja Ci podpowiem dla Twojego kolegi. Laughing

Powiedz koledze, że jest taka maszynka do robienia piniędzy <forex>
Po założeniu konta niech wytarguje u Brokera minimalną wpłatę 3 stówy.
I że w rok zarobi więcej na tym niż stracił na zerwanej Polisolokacie.
Więc nie ma się czym przejmować. lol!
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 07:59

Natanek napisał:
Jeśli twoje dziecko słucha techno... chodzi na swingers party
to wiedz, że się Szatan nim interesuje

https://www.euphoria-club.pl/pl_orgy-fest-swingers-party-opaski-369.html

Może być ciekawie Laughing   Klapki muszę nowe qpić bo mi się rozwaliły.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 08:12

Najstromsza część trasy słowackiej to jest ten fragment: od Tatranskej Strby do Strbskego Plesa:

UFO 01 06  2017 r. Sk_pod10

Indiana, thorgall, Hiob: jeśli myślicie, że bym uciągnął cały majdan wraz z waszymi spasionymi dupskami, strzelbą i szkrzynką wódy pod tą górę to was chyba zdrowo pogło affraid

To qnie na Morskie Oko po dwa ciągną takich nierobów właśnie i padają...

430m do góry na 9km

Raz tylko ten odcinek robiłem bodajże 3 lata temu ale aqrat w dół to momentami obsrany byłem - ciasne zakręty jak dupa ministranta, stromo jak sqrwysyn a jeszcze trzeba się prawej strony trzymać.

Tym razem zamierzam go zrobić do góry.


A zobaczcie tam jest szczyt Satan Laughing   Wiedz, że coś się dzieje dobryżart
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 08:51

Wigunia sraczkę ma sranda
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 09:02

To piszę, żebyś zaczął ćwiczyć, nikt nie mówił że będzie lekko :cheers:
Ale z górki sobie odpoczniesz, ja mogę w dół pedałować bo mało piję, na Thorgala jako kierowcę bym nie luczył, Hiob po grzybkach też odpada. Damy radę :lol!:
Tylko kto jest najmniej pierdolnięty, żebym mu dał giwerę na miśki, jak ja będę pedałował :?:
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 09:20

Indiana napisał:
To piszę, żebyś zaczął ćwiczyć, nikt nie mówił że będzie lekko cheers
Ale z górki sobie odpoczniesz, ja mogę w dół pedałować bo mało piję, na Thorgala jako kierowcę bym nie luczył, Hiob po grzybkach też odpada. Damy radę lol!
Tylko kto jest najmniej pierdolnięty, żebym mu dał giwerę na miśki, jak ja będę pedałował Question

W dol pedalowac to chyba do tylu tylko dla relaxu. W dol to raczej trza dobrze paluchami minetki hamulcow wciskac.

Dwururke to mi - ja jestem najbardziej ogarnięty z calej stawki.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 09:26



a tu nie byłem albo nie pamietam Shocked

ale fajnie sie zapierdala, to jest mniej kręta trasa
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 09:30

i na moto:



jak widać puściutto... u nas w PL tym motorem by sie w korq przeciskal między samochodami dobryżart
Powrót do góry Go down
ból i cierpienie
Fake Profil Hiob Team
ból i cierpienie


Liczba postów : 2644
Location : HIOB
Registration date : 25/01/2008

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 10:21

OpCjOnEr napisał:


a tu nie byłem albo nie pamietam Shocked

ale fajnie sie zapierdala, to jest mniej kręta trasa

hmmm....opcjo nie dasz rady z dwiema przyczepkami
więc ja rezygnuję
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 11:00

UFO 01 06  2017 r. 0003KLQTSRIB02BG-C322-F4

nie dosc ze idiotka to jeszcze kłamczucha
co na metr ziemie przekopywała Mad Mad

i jak miało byc dobrze gdy takie miernoty awansowano i wynoszono do wladzy Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 11:18

KRAAAAAAAAAAAAACH !!!!!!!!!!!!

UFO 01 06  2017 r. 4932924
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 11:20

Przytulacie coś?
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 11:26

OpCjOnEr napisał:
Przytulacie coś?
ja juz dzisiaj 70% od kapitało wyjściowego 33 mld
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44088
Registration date : 03/09/2007

UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. EmptyCzw 01 Cze 2017, 11:36

Kaczor to jednak ma poczucie humoru Laughing
UFO 01 06  2017 r. E17c0244668b16ce1154dae91bf92a55
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 01 06  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 01 06 2017 r.   UFO 01 06  2017 r. Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 01 06 2017 r.
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: