Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 11 07 2017 r.

Go down 
+10
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
thorgall
Osły
Indiana
betonowe_buty
MICHU
mariner
Reser
Guru giełdy
dziadek
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 09:51

Osły napisał:
MICHU napisał:
betonowe_buty napisał:
MICHU napisał:
MICHU napisał:
betonowe_buty napisał:
wisielec na h1 dax? chyba prezent od szwagra

Trzymaj gardę betonowe_buty. Very Happy

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Sketch13

Rozpychają się dwie 4. What a Face

Patrz na Notację i koś Czosnka ile fabryka dała.  What a Face

to, ze wzrosnie albo spadnie to ja tez wiem, trzeba miec system, ktory pomaga sie ustawic po stronie zarabiajacej.

Ale system bez Planu tradingowego nie istnieje.

Kupić/ Sprzedać to nie wszystko, bo tyle to można na czuja.  lol!
A jak już Kupisz/Sprzedasz musisz wiedzieć co z tym dalej.
A najpierw zanim Kupisz/Sprzedasz musisz wiedzieć czy wogóle warto.
To chciałem powiedzieć,  a nie że wzrośnie albo spadnie jak już spadło.  lol!

Michu plan jest taki
tanio kupic ,drogo sprzedac
czy Ty masz inny ?

Plan Uniwersalny.
Każdy taki ma.
Po miesiącu z takim Planem dobrze jeśli nie ma straty.  lol!

Bo jak wiadomo " zarabia się w 2 strony" lol!

5-4=1 lol!
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 10:00

MICHU napisał:
Osły napisał:
MICHU napisał:
betonowe_buty napisał:
MICHU napisał:
MICHU napisał:
betonowe_buty napisał:
wisielec na h1 dax? chyba prezent od szwagra

Trzymaj gardę betonowe_buty. Very Happy

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Sketch13

Rozpychają się dwie 4. What a Face

Patrz na Notację i koś Czosnka ile fabryka dała.  What a Face

to, ze wzrosnie albo spadnie to ja tez wiem, trzeba miec system, ktory pomaga sie ustawic po stronie zarabiajacej.

Ale system bez Planu tradingowego nie istnieje.

Kupić/ Sprzedać to nie wszystko, bo tyle to można na czuja.  lol!
A jak już Kupisz/Sprzedasz musisz wiedzieć co z tym dalej.
A najpierw zanim Kupisz/Sprzedasz musisz wiedzieć czy wogóle warto.
To chciałem powiedzieć,  a nie że wzrośnie albo spadnie jak już spadło.  lol!

Michu plan jest taki
tanio kupic ,drogo sprzedac
czy Ty masz inny ?

Plan Uniwersalny.
Każdy taki ma.
Po miesiącu z takim Planem dobrze jeśli nie ma straty.  lol!

Bo jak wiadomo " zarabia się w 2 strony"  lol!

5-4=1 lol!

ja mysle ze Ty to zarabiasz w 3 strony
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 10:14

Osły napisał:
MICHU napisał:
Osły napisał:
MICHU napisał:
betonowe_buty napisał:
MICHU napisał:
MICHU napisał:


Trzymaj gardę betonowe_buty. Very Happy

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Sketch13

Rozpychają się dwie 4. What a Face

Patrz na Notację i koś Czosnka ile fabryka dała.  What a Face

to, ze wzrosnie albo spadnie to ja tez wiem, trzeba miec system, ktory pomaga sie ustawic po stronie zarabiajacej.

Ale system bez Planu tradingowego nie istnieje.

Kupić/ Sprzedać to nie wszystko, bo tyle to można na czuja.  lol!
A jak już Kupisz/Sprzedasz musisz wiedzieć co z tym dalej.
A najpierw zanim Kupisz/Sprzedasz musisz wiedzieć czy wogóle warto.
To chciałem powiedzieć,  a nie że wzrośnie albo spadnie jak już spadło.  lol!

Michu plan jest taki
tanio kupic ,drogo sprzedac
czy Ty masz inny ?

Plan Uniwersalny.
Każdy taki ma.
Po miesiącu z takim Planem dobrze jeśli nie ma straty.  lol!

Bo jak wiadomo " zarabia się w 2 strony"  lol!

5-4=1 lol!

ja mysle ze Ty to zarabiasz w 3 strony

A ja myślę, że lepiej Ci idzie zarabianie w 1 stronę niż w "2 strony".
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 10:31

Osły napisał:
thorgall napisał:
Brawo Panie Prezesie!!! Laughing Laughing Laughing


Mariner , mam  stopkę dla Ciebie   Very Happy  Very Happy

Ponadto sądzę , ze Unia Europejska musi zostać zniszczona

w kwestii nocnego oglądania
masz agregat prądotwórczy ????? Twisted Evil
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 10:47

mariner napisał:
Osły napisał:
thorgall napisał:
Brawo Panie Prezesie!!! Laughing Laughing Laughing


Mariner , mam  stopkę dla Ciebie   Very Happy  Very Happy

Ponadto sądzę , ze Unia Europejska musi zostać zniszczona

w kwestii nocnego oglądania
masz agregat prądotwórczy ????? Twisted Evil

Nie zapomnij się podzielić zyskiem 4 mld. lol!

Nie sądzę. lol!
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 10:55

Rocznica Rzezi  Wołyńskiej
a tvp info
"uroczystości z okazji narosdowego dnia pamieci ofiar ludobojstwa "

nie przechodzi im przez gardło słowo rzeź wołyńska
zeby banderowców nie urazic Mad Mad

[i]Andrzej Duda był proszony o objęcie patronatem obchodów dnia ofiar rzezi wołyńskiej. Kiedy odmówił, środowiska kresowian zareagowały dosyć ostro. Jednak tę odmowę można sensownie wytłumaczyć.

O odmowie ze strony prezydenta Andrzeja Dudy poinformował ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. W swoim poście na Facebooku stwierdził, że "Panu Prezydentowi widocznie już nie po drodze z rodzinami ofiar UPA i SS Galizien"[i]
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 11:00

Proszę dotknąć, proszę bardzo – Witold Kołodyński pochyla głowę i odgarnia siwe włosy na potylicy. Pod palcami daje się wyczuć wgłębienie w czaszce. Szerokie na sześć-osiem centymetrów i przynajmniej na jeden centymetr wklęsłe. Pierwsze skojarzenie: zupełnie jak skorupka jajka pęknięta od delikatnego uderzenia łyżeczką. Ale ten cios został zadany z całej siły siekierą. Tego uderzenia pan Witold miał nie przeżyć. Nie powinien go przeżyć. Miał wtedy 12 lat.

http://www.newsweek.pl/polska/wolyn-ostatni-swiadek-rzezi-wolynskiej-co-sie-wtedy-wydarzylo-,105324,1,1.html
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 11:16



Forex jest jak Rodeo.  dobryżart

Gracze to Kałboje.  Laughing

4 na 4 to najbardziej narowiste połączenie.   Laughing

Koniec trendu*nie, to koniec podtrendu* wcale nie bo to koniec trendu* a wcale, że nie bo to dopiero
koniec podtrendu. wariat

lol! lol! lol! lol! lol!


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Wto 11 Lip 2017, 11:34, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 11:19

Na koniec czerwca tego roku, po raz pierwszy od 1992r, mamy nadwyżkę budżetową, i to około 2 mld PLN cheers cheers cheers cheers cheers cheers

"Państwo w ruinie", "PIS to koniec znanego nam świata", "trzeba uciekać z Polski zanim runie " - he he he  cheers

Dla niektórych rzeczywiście koniec, ta nadwyżka nie bierze się z powietrza, to po prostu straty złodziei i różnych przekrętasów - aż tyle mniej zarobili w tym roku, że budżet wyszedł na plus, i to mimo mimo wypłaty 23 mld  dzieciakom   Shocked

Qwa, to ile tak naprawdę kasy traciliśmy za PO? ..... I gdzie ona szła, przecież gdyby to Polacy wyłudzali te podatki to taką gigantyczną rzekę kasy na pewno widzielibyśmy w postaci wysypu luksusowych aut i pałaców jak w Rosji, ale niczego takiego nie było. Czyli na logikę wychodzi, że zdecydowana większość z tych znikających przez lata dziesiątek miliardów złotych rocznie była wywożona za granicę. Jak z jakiegoś bantustanu, do takiej roli sprowadziła nas PO i jej przydupasy....
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 11:25

Myśli ktoś o zainwestowanie w biznes córki Marka Belki? Na pierwszy rzut oka wygląda sensownie, powinien z tego być zysk.
http://biznes.interia.pl/news/bit-evil-zadebiutuje-na-newconnect-12-lipca,2528738,4632


Zastanawiam się też czy dokupić Orlena pod dywidendę 3zł, czy właśnie odwrotnie - sprzedać i odkupić niżej scratch
Najpewniej jednak nic nie zrobię, bo jedynym pewnym wygranym na tej operacji będzie Żyd, który zgarnie 0,8% (o,4 + 0,4) prowizji bij szwagra
Na dodatek z Ciechem załadowałem się pod korek i już mam i tak za mało wolnego depo, jak mocniej jebnie na FW20 to dostanę pierwszego w życiu MC zlakoncepcja
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 11:47

MICHU napisał:

Ale ja czuję,  po prostu to wiem,  że jestem stworzony do rzeczy wielkich.  lol!

Można mieć na dax miesięcznie 5000pkt a można być na lekkim plusie.  Smile

Czas to pieniądz.  lol!

No i zdrowie jest też najważniejsze. Smile

To po co się tak denerwować bez potrzeby.

Z cyklu.... w Prezencie od Pingwina.   clown

silny egotyzm, narcyzm, brak samorefleksji i syndrom proroka (urojenia prześladowcze w tym miejscu dyskretnie pominę).  Very Happy


generalnie masz zaburzenia percepcji, i złudzenia kontroli: np stajesz na dachu bloku, widzisz szeroką przestrzeń (np forexu), wydaje ci się że rozłożysz skrzydła i z siłą wysoko polecisz w przestworza   clown

... ale przeważnie kilka metrów (%) podlecisz (albo i nie) i potem jak kamień w dół pierdykasz o glebę na wyzerowaniu depa (tj wirtualnej dopłacie razy10)  kaplica


miszaty, jesteś sam swoim obciążeniem i KAMIENIEM, piszesz zawsze że widzisz co będzie i że masz 100% racji,  i to nie pozwala ci przyznawać się do własnych błędów i elastycznie reagować na rynku.
bo na rynku mniej istotne jak zachowuje się trejder gdy RACJĘ MA, a ważniejsze jak zachowuje się gdy tej RACJI NIE MA. a ty z ANTKIEM macie RACJĘ w 100% i NIEUSTANNIE, stąd NIEUSTANNY WPIERDOL na rynku.   lol!
(a trejderowi który zarabia wystarczy nawet 50% racji, i dobre reagowanie w czasie gdy racji nie ma). Smile

zdrówko stara krówko (tj toreadorze kałboju). clown


Ostatnio zmieniony przez PINGWIN (Z MADAGASKARU) dnia Wto 11 Lip 2017, 11:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 11:48

OpCjOnEr napisał:
Osły napisał:
dzisiaj leciało o północy
( tvp ogladam tylko w nocy gdy Mariner spi i nie widzi ze  patrze na krzywusa ) Smile

kazek1805
Ładnie im Pan Prezydent pocisnoł na Westerplatte...
Brawo !!!

min. 39'30



na prawde warto obejrzeć !!!
ja pod wplywem tego filmu znacznie zmienilem zdanie o Prezydencie kaczynskim
jednak wczesnie znacznie uleglem propagandzie GW i Tuskoiwców  Embarassed

Betonowy oglada 3 razy i..
jak nie nabierze rozumu i rozsadku  to pierdolnąć sie w leb mlotkiem i jeszcze 3 razy obejrzec

To byl jedyny dotad nasz prezydent z zasadami

i chyba nieliczny na świecie
ale niestety zasady na tym burdelowatym swiecie przegrywaja z cwaniactwem i zlodziejstwem

po obejrzeniu tego filmu inacxzej trzeba patrzec na katastrofe smolenska
i choc nadal nie wierze w ruski zamach
to ta smierc ruskim byla bardzo na reke i penie chetnie by ja sprowokowali

Kaczynski jako jedyny stanal w obronie Gruzji - prawdziwych przyajciól poznaje sie w biedzie
a Sarkozy , jak to maja w zwyczaju kurwy francuskie ,  olal ich  tak jak nas w 39 roku

ciekawy film (moze troche jednostronny ) ale fakty sa faktami   i daje duzo do myslenia , myślącym
a slowa LECHA Kaczyńskiego JUZ SIE w wiekszosci SPRAWDZILY

Dlatego Gruzini nam wódkę stawiajŕ na krzywusa Laughing

Incydent gruziński– wydarzenia jakie miały miejsce 12 sierpnia 2008 r. na lotnisku w Symferopolu podczas międzylądowania prezydenckiego Tu-154M na trasie Warszawa – Symferopol (Ukraina) – Ganji (Azerbejdżan).
https://pl.wikiquote.org/wiki/Incydent_gruzi%C5%84ski

W rękach pilota wojskowego, który w sierpniu 2008 roku siedział za sterami Tu-154M leżał los nie tylko prezydentów Polski, Litwy, Estonii i Ukrainy, ale i pozostałych członków załogi oraz pasażerów. Mjr Grzegorz  Pietruczuk odmówił wykonania rozkazu Lecha Kaczyńskiego, aby lądować w ogarniętej walkami Gruzji. Pilot wojskowy wie, że miał rację. Dbał tylko o bezpieczeństwo osób na pokładzie, a mimo to został nazwany TCHÓRZEM, który przynosi wstyd Polsce.


Jeszcze się policzymy.
Autor: prezydent Lech Kaczyński do pilota mjr Grzegorza Pietruczuka.
***
no i sie doigrał, wylądował z 96 pasazerami w krzakach. dla cebie to bohaterstwo,a dla mnie nieodpowiedzialnosc i głupota i dzialania za wszelka cene, zeby ugrac cos politycznie.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 12:08

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:

Ale ja czuję,  po prostu to wiem,  że jestem stworzony do rzeczy wielkich.  lol!

Można mieć na dax miesięcznie 5000pkt a można być na lekkim plusie.  Smile

Czas to pieniądz.  lol!

No i zdrowie jest też najważniejsze. Smile

To po co się tak denerwować bez potrzeby.

Z cyklu.... w Prezencie od Pingwina.   clown

silny egotyzm, narcyzm, brak samorefleksji i syndrom proroka (urojenia prześladowcze w tym miejscu dyskretnie pominę).  Very Happy


generalnie masz zaburzenia percepcji, i złudzenia kontroli: np stajesz na dachu bloku, widzisz szeroką przestrzeń (np forexu), wydaje ci się że rozłożysz skrzydła i z siłą wysoko polecisz w przestworza   clown

... ale przeważnie kilka metrów (%) podlecisz (albo i nie) i potem jak kamień w dół pierdykasz o glebę na wyzerowaniu depa (tj wirtualnej dopłacie razy10)  kaplica


miszaty, jesteś sam swoim obciążeniem i KAMIENIEM, piszesz zawsze że widzisz co będzie i że masz 100% racji,  i to nie pozwala ci przyznawać się do własnych błędów i elastycznie reagować na rynku.
bo na rynku mniej istotne jak zachowuje się trejder gdy RACJĘ MA, a ważniejsze jak zachowuje się gdy tej RACJI NIE MA. a ty z ANTKIEM macie RACJĘ w 100% i NIEUSTANNIE, stąd NIEUSTANNY WPIERDOL na rynku.   lol!
(a trejderowi który zarabia wystarczy nawet 50% racji, i dobre reagowanie w czasie gdy racji nie ma). Smile

zdrówko stara krówko (tj toreadorze kałboju). clown

No skoro
Antek na 1/4 mocy bo 3/4 Swingów olewałem żeby sufit nie pękł Laughing
Robi w miesiąc 270% to chyba jest coś na rzeczy, że jestem narcyzem-egocenyrykiem. lol! Laughing

Ale na 4 mld to chyba Cię puknę. lol!
Albo nie, rozłożę Ci nóżki za 1 gr. lol!
Powrót do góry Go down
Guru giełdy
Fake Profil Hiob Team
Guru giełdy


Liczba postów : 3327
Location : Trejder klasy Guru
Registration date : 31/10/2011

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 12:11

betonowe_buty napisał:
OpCjOnEr napisał:
Osły napisał:
dzisiaj leciało o północy
( tvp ogladam tylko w nocy gdy Mariner spi i nie widzi ze  patrze na krzywusa ) Smile

kazek1805
Ładnie im Pan Prezydent pocisnoł na Westerplatte...
Brawo !!!

min. 39'30



na prawde warto obejrzeć !!!
ja pod wplywem tego filmu znacznie zmienilem zdanie o Prezydencie kaczynskim
jednak wczesnie znacznie uleglem propagandzie GW i Tuskoiwców  Embarassed

Betonowy oglada 3 razy i..
jak nie nabierze rozumu i rozsadku  to pierdolnąć sie w leb mlotkiem i jeszcze 3 razy obejrzec

To byl jedyny dotad nasz prezydent z zasadami

i chyba nieliczny na świecie
ale niestety zasady na tym burdelowatym swiecie przegrywaja z cwaniactwem i zlodziejstwem

po obejrzeniu tego filmu inacxzej trzeba patrzec na katastrofe smolenska
i choc nadal nie wierze w ruski zamach
to ta smierc ruskim byla bardzo na reke i penie chetnie by ja sprowokowali

Kaczynski jako jedyny stanal w obronie Gruzji - prawdziwych przyajciól poznaje sie w biedzie
a Sarkozy , jak to maja w zwyczaju kurwy francuskie ,  olal ich  tak jak nas w 39 roku

ciekawy film (moze troche jednostronny ) ale fakty sa faktami   i daje duzo do myslenia , myślącym
a slowa LECHA Kaczyńskiego JUZ SIE w wiekszosci SPRAWDZILY

Dlatego Gruzini nam wódkę stawiajŕ na krzywusa Laughing

Incydent gruziński– wydarzenia jakie miały miejsce 12 sierpnia 2008 r. na lotnisku w Symferopolu podczas międzylądowania prezydenckiego Tu-154M na trasie Warszawa – Symferopol (Ukraina) – Ganji (Azerbejdżan).
https://pl.wikiquote.org/wiki/Incydent_gruzi%C5%84ski

W rękach pilota wojskowego, który w sierpniu 2008 roku siedział za sterami Tu-154M leżał los nie tylko prezydentów Polski, Litwy, Estonii i Ukrainy, ale i pozostałych członków załogi oraz pasażerów. Mjr Grzegorz  Pietruczuk odmówił wykonania rozkazu Lecha Kaczyńskiego, aby lądować w ogarniętej walkami Gruzji. Pilot wojskowy wie, że miał rację. Dbał tylko o bezpieczeństwo osób na pokładzie, a mimo to został nazwany TCHÓRZEM, który przynosi wstyd Polsce.


Jeszcze się policzymy.
Autor: prezydent Lech Kaczyński do pilota mjr Grzegorza Pietruczuka.
***
no i sie doigrał, wylądował z 96 pasazerami w krzakach. dla cebie to bohaterstwo,a dla mnie nieodpowiedzialnosc i głupota  i dzialania za wszelka cene, zeby ugrac cos politycznie.

pilot wojskowy musi wykonywać rozkazy
inaczej jest zwykłym turystą z bidonem
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 12:21

Guru giełdy napisał:
betonowe_buty napisał:
OpCjOnEr napisał:
Osły napisał:
dzisiaj leciało o północy
( tvp ogladam tylko w nocy gdy Mariner spi i nie widzi ze  patrze na krzywusa ) Smile

kazek1805
Ładnie im Pan Prezydent pocisnoł na Westerplatte...
Brawo !!!

min. 39'30



na prawde warto obejrzeć !!!
ja pod wplywem tego filmu znacznie zmienilem zdanie o Prezydencie kaczynskim
jednak wczesnie znacznie uleglem propagandzie GW i Tuskoiwców  Embarassed

Betonowy oglada 3 razy i..
jak nie nabierze rozumu i rozsadku  to pierdolnąć sie w leb mlotkiem i jeszcze 3 razy obejrzec

To byl jedyny dotad nasz prezydent z zasadami

i chyba nieliczny na świecie
ale niestety zasady na tym burdelowatym swiecie przegrywaja z cwaniactwem i zlodziejstwem

po obejrzeniu tego filmu inacxzej trzeba patrzec na katastrofe smolenska
i choc nadal nie wierze w ruski zamach
to ta smierc ruskim byla bardzo na reke i penie chetnie by ja sprowokowali

Kaczynski jako jedyny stanal w obronie Gruzji - prawdziwych przyajciól poznaje sie w biedzie
a Sarkozy , jak to maja w zwyczaju kurwy francuskie ,  olal ich  tak jak nas w 39 roku

ciekawy film (moze troche jednostronny ) ale fakty sa faktami   i daje duzo do myslenia , myślącym
a slowa LECHA Kaczyńskiego JUZ SIE w wiekszosci SPRAWDZILY

Dlatego Gruzini nam wódkę stawiajŕ na krzywusa Laughing

Incydent gruziński– wydarzenia jakie miały miejsce 12 sierpnia 2008 r. na lotnisku w Symferopolu podczas międzylądowania prezydenckiego Tu-154M na trasie Warszawa – Symferopol (Ukraina) – Ganji (Azerbejdżan).
https://pl.wikiquote.org/wiki/Incydent_gruzi%C5%84ski

W rękach pilota wojskowego, który w sierpniu 2008 roku siedział za sterami Tu-154M leżał los nie tylko prezydentów Polski, Litwy, Estonii i Ukrainy, ale i pozostałych członków załogi oraz pasażerów. Mjr Grzegorz  Pietruczuk odmówił wykonania rozkazu Lecha Kaczyńskiego, aby lądować w ogarniętej walkami Gruzji. Pilot wojskowy wie, że miał rację. Dbał tylko o bezpieczeństwo osób na pokładzie, a mimo to został nazwany TCHÓRZEM, który przynosi wstyd Polsce.


Jeszcze się policzymy.
Autor: prezydent Lech Kaczyński do pilota mjr Grzegorza Pietruczuka.
***
no i sie doigrał, wylądował z 96 pasazerami w krzakach. dla cebie to bohaterstwo,a dla mnie nieodpowiedzialnosc i głupota  i dzialania za wszelka cene, zeby ugrac cos politycznie.

pilot wojskowy musi wykonywać rozkazy
inaczej jest zwykłym turystą z bidonem

do poczytania dla Osły
Wojna w Osetii Południowej 2008 https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_w_Osetii_Po%C5%82udniowej_2008


pilot to nie kamikadze na metaamfetaminie.
ale to by bylo zdarzenie gdyby prezydenci Polski, Litwy, Estonii, Ukrainy i pozotali sie rozjebali nad Gruzją z powodu walk jakis azjatyckich plemion. Najslynniejszy Gruzin - dziadzia Józef Stalin.


Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Wto 11 Lip 2017, 12:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 12:24



No i co z tymi 4? Basketball
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 12:24

Z wykresu wychodzi, że warto byłoby sprzedać właśnie teraz Taurona po 3.66 (z 20 gr zyskiem w ciągu tygodnia cheers ) i znowu powinien zaliczyć te 3.50 żeby odkupić. Ale kurna, ostatnio zarobił w ciul kasy, inwestycje dobrze idą, dam sobie spokój ze spekulacją chyba że rzeczywiście przesadzą ze wzrostami, bo mogę zostać na peronie jak przeskoczą 4 zł scratch
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 12:32

betonowe_buty napisał:
Guru giełdy napisał:

pilot wojskowy musi wykonywać rozkazy
inaczej jest zwykłym turystą z bidonem

do poczytania dla Osły
Wojna w Osetii Południowej 2008 https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_w_Osetii_Po%C5%82udniowej_2008


pilot to nie kamikadze na metaamfetaminie.
ale to by bylo zdarzenie gdyby prezydenci Polski, Litwy, Estonii, Ukrainy i pozotali sie rozjebali nad Gruzją z powodu walk jakis azjatyckich plemion. Najslynniejszy Gruzin - dziadzia Józef Stalin.

PILOT na ziemi podlega dowodcy
a na pokladzie samolotu kapitan pilot jest najwyzszym dowódcą
tak jak kapitan na statku

ps

a kto pozwolili tulu prezydentom leciec jednym samolotem

Kaczor byl uczciwy i dobrze chcial dla Polski
ale byl tez uparty i glab teczniczny , pewnie nawet samochodem nie umiac jechac
i olewal procedury bo On najmadrzejszy Mad Mad i brat kazal

raz sie udalo - w Gruzji a później gdy tez wbrew regulaminom zabral cale dowodztwo
juz tyle szczescia nie mial


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Wto 11 Lip 2017, 12:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 12:33

MICHU napisał:

No skoro
Antek na 1/4 mocy bo 3/4 Swingów olewałem żeby sufit nie pękł Laughing
Robi w miesiąc 270% to chyba jest coś na rzeczy,  że jestem narcyzem-egocenyrykiem.  lol!  Laughing

Ale na 4 mld to chyba Cię puknę. lol!
Albo nie,  rozłożę Ci nóżki za 1 gr.  lol!

5 WPIERDOLÓW na 1 zwycięstwo, to mizernie Twisted Evil , -500%+170%=-330%. każda małpa lepiej gra i ma lepszą skuteczność od ciebie. dobryżart

michu nawet nie chodzi że wchodzisz jak jełop na parkiet, bo jakieś plany trejdingowe już masz, problem że zdaje ci się "jestem majkel jordam", chcesz trafiać zawsze wsadem do kosza, i przedryblować i okiwać 30 żydków z kalkulatorkami. naiwne cielę z zaburzeniami percepcji co się do błędów trejdingowych nie przyznaje.  lol!

a żyd z małym lewarkiem 1:1, 2:1, 3:1 jebie takich cwaniaczków jak ty co lecą 500:1. żyd cię na okrągło będzie dymał. Smile


Ostatnio zmieniony przez PINGWIN (Z MADAGASKARU) dnia Wto 11 Lip 2017, 12:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 12:35

Osły napisał:
betonowe_buty napisał:
Guru giełdy napisał:

pilot wojskowy musi wykonywać rozkazy
inaczej jest zwykłym turystą z bidonem

do poczytania dla Osły
Wojna w Osetii Południowej 2008 https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_w_Osetii_Po%C5%82udniowej_2008


pilot to nie kamikadze na metaamfetaminie.
ale to by bylo zdarzenie gdyby prezydenci Polski, Litwy, Estonii, Ukrainy i pozotali sie rozjebali nad Gruzją z powodu walk jakis azjatyckich plemion. Najslynniejszy Gruzin - dziadzia Józef Stalin.

PILOT na ziemi podlega dowodcy
a na pokladzie samolotu kapitan pilot jest najwyzszym dowódcą
tak jak kapitan na statku

trzebaby się marinera dopytać, gdy kapitan każe "wykręć tą śrubę/rurę i tak mamy za dużo złomu" i statek zacznie tonąć to słuchać czy jednak nie. Suspect
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24643
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 12:39

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
Osły napisał:
betonowe_buty napisał:
Guru giełdy napisał:

pilot wojskowy musi wykonywać rozkazy
inaczej jest zwykłym turystą z bidonem

do poczytania dla Osły
Wojna w Osetii Południowej 2008 https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_w_Osetii_Po%C5%82udniowej_2008


pilot to nie kamikadze na metaamfetaminie.
ale to by bylo zdarzenie gdyby prezydenci Polski, Litwy, Estonii, Ukrainy i pozotali sie rozjebali nad Gruzją z powodu walk jakis azjatyckich plemion. Najslynniejszy Gruzin - dziadzia Józef Stalin.

PILOT na ziemi podlega dowodcy
a na pokladzie samolotu kapitan pilot jest najwyzszym dowódcą
tak jak kapitan na statku

trzebaby się marinera dopytać, gdy kapitan każe "wykręć tą śrubę/rurę i tak mamy za dużo złomu" i statek zacznie tonąć to słuchać czy jednak nie. Suspect

już jest lepiej
ale musisz jeszcze trochę forme podregulować rabbit
Powrót do góry Go down
Online
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 12:40

Osły napisał:
betonowe_buty napisał:
Guru giełdy napisał:

pilot wojskowy musi wykonywać rozkazy
inaczej jest zwykłym turystą z bidonem

do poczytania dla Osły
Wojna w Osetii Południowej 2008 https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_w_Osetii_Po%C5%82udniowej_2008


pilot to nie kamikadze na metaamfetaminie.
ale to by bylo zdarzenie gdyby prezydenci Polski, Litwy, Estonii, Ukrainy i pozotali sie rozjebali nad Gruzją z powodu walk jakis azjatyckich plemion. Najslynniejszy Gruzin - dziadzia Józef Stalin.

PILOT na ziemi podlega dowodcy
a na pokladzie samolotu kapitan pilot jest najwyzszym dowódcą
tak jak kapitan na statku

ps

a kto pozwolili tulu prezydentom leciec jednym samolotem

Kaczor byl uczciwy i dobrze chcial dla Polski
ale byl tez uparty i glab teczniczny , pewnie nawet samochodem nie umiac jechac
i olewal procedury bo On najmadrzejszy Mad Mad  i brat kazal

raz sie udalo - w Gruzji  a później gdy tez wbrew regulaminom zabral cale dowodztwo
juz tyle szczescia nie mial  

no wlasnie, zachowywal sie jak idiota, tyle VIPow moglo sie rozwalic przez decyzje Kaczora. Kaukaskie plemiona sie napierdzielaly i kazde z nich szukalo sojusznikow. Kaczor dal sie wciagnac, a moze i moze myslal ze uda mu sie zalagodzic konflikt. Ale byl za krotki i za bardzo nerwowy. Miedzynarodowe organizacje potepily obie strony konfliktu.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 12:48

Niezależna międzynarodowa komisja powołana do zbadania konfliktu w Gruzji, składająca się z europejskich ekspertów w dziedzinie wojskowości, prawa i historii, sporządziła raport sponsorowany przez UE i opublikowany 30 września 2009.

Raport konkluduje, iż wojna została rozpoczęta atakiem Gruzji, który był niezgodny z prawem międzynarodowym. Dalej raport stwierdza, że gruziński atak poprzedzony był miesiącami prowokacji i obie strony gwałciły wtedy prawo międzynarodowe. „Ostrzał artyleryjski Cchinwali (stolicy Osetii Południowej) przez gruzińskie siły wojskowe nocą z 7 na 8 sierpnia 2008 stał się początkiem zbrojnego konfliktu na dużą skalę.”, stwierdza raport. Potem dodaje: „Powstaje pytanie, czy owo użycie siły (...) było uzasadnione w rozumieniu prawa międzynarodowego. Otóż nie było.”[81] Raport stwierdza dalej, że zarzuty Gruzji, iż miało miejsce rosyjskie militarne wtargnięcie na dużą skalę na teren Południowej Osetii przed wybuchem wojny, nie mogło być „wystarczającym uzasadnieniem”, chociaż, przyznaje raport, fakt ten był sprzeczny z prawem międzynarodowym. „Co więcej, kontynuowane po zawarciu porozumienia o zawieszeniu ognia, działania niszczycielskie, nie są w żaden sposób usprawiedliwione
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24643
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 12:49

To dzisiaj wygrało internety dobryżart


UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Arka10
Powrót do góry Go down
Online
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 12:52

thorgall napisał:
To dzisiaj wygrało internety dobryżart


UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Arka10

Gdzie dostanę taki środek na porost włosów?

Łysy może ty coś wiesz? Basketball
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 13:00

ale pałowanie

pałowanie
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 13:11

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 56e82310

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Michu10

dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24643
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 13:15

Shocked

Powrót do góry Go down
Online
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38795
Registration date : 25/10/2010

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 13:24

thorgall napisał:
Shocked


Na pełnej.

Za zniszczenie mi życia mogę zapłacić.... Kopa w dupę.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 EmptyWto 11 Lip 2017, 13:34

Michu , ca za sukinsyn zniszczył Ci zycie ?
możesz podac po nikach ?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 11 07 2017 r.   UFO 11 07  2017 r. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 11 07 2017 r.
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» UFO 20 01 2017 r.
» UFO 09 02 2017 r.
» UFO 28 02 2017 r.
» UFO 11 05 2017 r.
» UFO 06 06 2017 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: