Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 18 08 2017 r.

Go down 
+13
neuron
Małolat
glupi
Osły
thorgall
MoralnyNiepokój
barany
REALISTA
zibi
Reser
Guru giełdy
delphia
dziadek
17 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 01:03

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Dave, dziadek, inwestor,
Sir Nick, BP

Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower sunny flower sunny

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 01:47

forex napisał:
Przypominam post delphii z poniedziałku:
Cytat :

obecne wzrosty na indeksach należy traktować jako korektę. Może się ona skończyć już dziś albo co bardziej prawdopodobne z drugiej połowie tygodnia (środa). Potem nastąpi fala trzecia która w obecnej sytuacji geopolitycznej może mieć formę krachu. Są sygnały że Kim zapowiedzianą próbę (wystrzelenie rakiet w kierunku Guam) przeprowadzi w tym tygodniu przed rozpoczęciem corocznych ćwiczeń amerykańsko-południowokoreańskich Ulchi-Freedom Guardian.
Jeśli to ma się sprawdzić, to właśnie widzimy początek fali 3.

Nogi na stół i oberwować.

zacznę od tego że ten scenariusz jest jak najbardziej w grze i można stwierdzić że miś ma teraz przewagę

Natomiast niestety ..... nie ma mnie wśród misiów - wczoraj wyleciałem na stopie praktycznie w samym szczycie a dziś przespałem moment aby się podłączyć do ruchu. Generalnie nie trafiam ostatnio decyzji - z L na USD/JPY też mnie dziś wystopowali a brałem po 109,3. Zysk praktycznie żaden a można było trochę skasować. Może pozostała część miesiąca będzie łaskawsza.

Co do alternatywnych scenariuszy - możliwa jest oczywiście korekta a-b-c (wygląda na nieskończoną) i powrót do korby.

W wersji spadkowej jest też możliwość że jesteśmy w fali b (na razie ruch jest trójfalowy) a do wykreślenia pozostałby impuls jako fala c. Jako że flat to nie sposób przewidzieć gdzie taki ruch się skończy ale możliwe podejście do strefy oporu (granatowe) lub linii trendu (czerwona).

UFO 18 08  2017 r. 2017_010

słabą stroną tej koncepcji jest to że na indeksie ruch nie wygląda na trójkę
Powrót do góry Go down
Guru giełdy
Fake Profil Hiob Team
Guru giełdy


Liczba postów : 3327
Location : Trejder klasy Guru
Registration date : 31/10/2011

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 07:05

delphia napisał:
forex napisał:
Przypominam post delphii z poniedziałku:
Cytat :

obecne wzrosty na indeksach należy traktować jako korektę. Może się ona skończyć już dziś albo co bardziej prawdopodobne z drugiej połowie tygodnia (środa). Potem nastąpi fala trzecia która w obecnej sytuacji geopolitycznej może mieć formę krachu. Są sygnały że Kim zapowiedzianą próbę (wystrzelenie rakiet w kierunku Guam) przeprowadzi w tym tygodniu przed rozpoczęciem corocznych ćwiczeń amerykańsko-południowokoreańskich Ulchi-Freedom Guardian.
Jeśli to ma się sprawdzić, to właśnie widzimy początek fali 3.

Nogi na stół i oberwować.

zacznę od tego że ten scenariusz jest jak najbardziej w grze i można stwierdzić że miś ma teraz przewagę

Natomiast niestety  ..... nie ma mnie wśród misiów - wczoraj wyleciałem na stopie praktycznie w samym szczycie a dziś przespałem moment aby się podłączyć do ruchu. Generalnie nie trafiam ostatnio decyzji - z L na USD/JPY też mnie dziś wystopowali a brałem po 109,3. Zysk praktycznie żaden a można było trochę skasować. Może pozostała część miesiąca będzie łaskawsza.

Co do alternatywnych scenariuszy - możliwa jest oczywiście korekta a-b-c (wygląda na nieskończoną) i powrót do korby.

W wersji spadkowej jest też możliwość że jesteśmy w fali b (na razie ruch jest trójfalowy) a do wykreślenia pozostałby impuls jako fala c. Jako że flat to nie sposób przewidzieć gdzie taki ruch się skończy ale możliwe podejście do strefy oporu (granatowe) lub linii trendu (czerwona).

UFO 18 08  2017 r. 2017_010

słabą stroną tej koncepcji jest to że na indeksie ruch nie wygląda na trójkę
Mnie sie wydaje, ze lepiej kupić troche jedzenia i nowe ubrania.
Na tym sie nie straci.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 07:42

Guru giełdy napisał:
delphia napisał:
forex napisał:
Przypominam post delphii z poniedziałku:
Cytat :

obecne wzrosty na indeksach należy traktować jako korektę. Może się ona skończyć już dziś albo co bardziej prawdopodobne z drugiej połowie tygodnia (środa). Potem nastąpi fala trzecia która w obecnej sytuacji geopolitycznej może mieć formę krachu. Są sygnały że Kim zapowiedzianą próbę (wystrzelenie rakiet w kierunku Guam) przeprowadzi w tym tygodniu przed rozpoczęciem corocznych ćwiczeń amerykańsko-południowokoreańskich Ulchi-Freedom Guardian.
Jeśli to ma się sprawdzić, to właśnie widzimy początek fali 3.

Nogi na stół i oberwować.

zacznę od tego że ten scenariusz jest jak najbardziej w grze i można stwierdzić że miś ma teraz przewagę

Natomiast niestety  ..... nie ma mnie wśród misiów - wczoraj wyleciałem na stopie praktycznie w samym szczycie a dziś przespałem moment aby się podłączyć do ruchu. Generalnie nie trafiam ostatnio decyzji - z L na USD/JPY też mnie dziś wystopowali a brałem po 109,3. Zysk praktycznie żaden a można było trochę skasować. Może pozostała część miesiąca będzie łaskawsza.

Co do alternatywnych scenariuszy - możliwa jest oczywiście korekta a-b-c (wygląda na nieskończoną) i powrót do korby.

W wersji spadkowej jest też możliwość że jesteśmy w fali b (na razie ruch jest trójfalowy) a do wykreślenia pozostałby impuls jako fala c. Jako że flat to nie sposób przewidzieć gdzie taki ruch się skończy ale możliwe podejście do strefy oporu (granatowe) lub linii trendu (czerwona).

UFO 18 08  2017 r. 2017_010

słabą stroną tej koncepcji jest to że na indeksie ruch nie wygląda na trójkę
Mnie sie wydaje, ze lepiej kupić troche jedzenia i nowe ubrania.
Na tym sie nie straci.

Ty wiecznie o sprawach podstawowego bytu a tu są przecież ludzie chcący lokować nadwyżki finansowe  lol!  Ubrać się i żreć to (chyba) każdy tutaj ma co.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 07:47

Nasdaczek juś tani zaczyna być... do denka sprzed tygodnia nie doszedł. 
To takie sranie będzie na raty jak widać. Co jakiś czas przebije nieznacznie poprzednie denko aby zaraz zajoba kolejnego zrobić. 

PPT pilnuje rynq niczym alfons dziwek w burdlu. 


Niewidzialna ręka rynq  dobryżart   (śmierdząca czosnkiem).
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30012
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 08:06

wieczorem mini straszek ,a rano już mega okazje cheers

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
Online
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43924
Registration date : 03/09/2007

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 08:27

czy UFO przeszło już na ciemną stronę mocy SS ?

UFO 18 08  2017 r. Darth-vader
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 08:41

REALISTA napisał:
czy UFO przeszło już na ciemną stronę mocy SS ?

UFO 18 08  2017 r. Darth-vader

a pejs czeka z tupką wazeliny  dobryżart

i nie poprawiajcie mnie bo onegdaj był tu taki jeden, który pisał o tupce
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43924
Registration date : 03/09/2007

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 09:06

pljum! pljum !
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 09:14

Trwa massive run na japońskie pieniądze! 


109 pęka w szwach  affraid
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 09:17

Ropa zaczyna marsz na 100$.
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 09:22

barany napisał:
Ropa zaczyna marsz na 100$.

Very Happy

Chyba kontynuuje? Barany powinieneś dostać rangę najcierpliwszego inwestora.

@Thorgall - można już na dax z S na L obracać?
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24563
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 09:28

MoralnyNiepokój napisał:
barany napisał:
Ropa zaczyna marsz na 100$.

Very Happy

Chyba kontynuuje? Barany powinieneś dostać rangę najcierpliwszego inwestora.

@Thorgall - można już na dax z S na L obracać?

odzalałeś?

przed załamaniem światowym?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 09:33

w sumie $ czy Y co za różnica jedno i drugie w kolosalnych długach tonie  Basketball   w sensie deficyt/GDP
Japonia jest na dobrą sprawę niewypłacalna a Jankes w zasadzie też z tym że ten drugi może w ostateczności jakąś wojenkę wywołać


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Pią 18 Sie 2017, 09:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 09:35

@Thorgall, wstawaj leniuchu!!!

Jak interesy z Opcjonerem? Lecicie po towar? Pewnie nie, Opcjoner po używkach ma stany lękowe i na pewno będzie się bał zainwestować z Tobą.

Słuchaj, jest lepszy interes do zrobienia, wchodzisz za 100k?

Opracowałem technologię zmiany zabarwienia szkła zielonego na brązowe. W ten sposób bezzwrotna butelka po piwie nabiera wartości 35 gr. Czujesz tą kasę? Więcej nie napiszę, bo nie mam jeszcze patentu przyznanego.

Na priv podaję Ci nr konta. Wpłać szybko, bo młody jakiś, bogaty po ojcu, z Poznania, chce zainwestować w mój startup.
Nie zwlekaj, możesz zostać moim największym dostawcą zielonych butelek.
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 09:37

thorgall napisał:
MoralnyNiepokój napisał:
barany napisał:
Ropa zaczyna marsz na 100$.

Very Happy

Chyba kontynuuje? Barany powinieneś dostać rangę najcierpliwszego inwestora.

@Thorgall - można już na dax z S na L obracać?

odzalałeś?

przed załamaniem światowym?

Zawsze jest przed załamaniem światowym! Jak będzie po załamaniu, to nie będzie już nic. Chyba teraz jest jedyna niepowtarzalna okazja!
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 09:38

OpCjOnEr napisał:
w sumie $ czy Y co za różnica jedno i drugie w kolosalnych długach tonie  Basketball   w sensie deficyt/GDP
Japonia jest na dobrą sprawę niewypłacalna a Jankes w zasadzie też z tym że ten drugi może w ostateczności jakąś wojenkę wywołać

Różnica jest kluczowa w strukturze zadłużenia. Japonia jest zadłużona u własnych obywateli i nigdy im kasy nie odda.
Dług USA został "wyeksportowany" i na pewno zostanie spłacony. Przynajmniej w wartości nominalnej.
Very Happy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 09:51

MoralnyNiepokój napisał:
@Thorgall, wstawaj leniuchu!!!

Jak interesy z Opcjonerem? Lecicie po towar? Pewnie nie, Opcjoner po używkach ma stany lękowe i na pewno będzie się bał zainwestować z Tobą.

Słuchaj, jest lepszy interes do zrobienia, wchodzisz za 100k?

Opracowałem technologię zmiany zabarwienia szkła zielonego na brązowe. W ten sposób bezzwrotna butelka po piwie nabiera wartości 35 gr. Czujesz tą kasę? Więcej nie napiszę, bo nie mam jeszcze patentu przyznanego.

Na priv podaję Ci nr konta. Wpłać szybko, bo młody jakiś, bogaty po ojcu, z Poznania, chce zainwestować w mój startup.
Nie zwlekaj, możesz zostać moim największym dostawcą zielonych butelek.

Co ty pieprzysz? Od kiedy to kolor butelki ma coś wspólnego z jej zwrotnością? Znam przykłady brązowych bezzwrotnych i zielonych zwrotnych.  
Poza tym w Polsce aby oddać butelki (szczególnie dużą ilość)  trzeba mieć paragony. W Helmutni się wrzuca do maszyny a u nas partyzantka panuje. 

I nie mam stanów lękowych - skąd takie brednie? Po prostu mam racjonalne obawy gdyż thorgall to mętny typek o oszukańczych zamiarach.
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 09:56

OpCjOnEr napisał:
MoralnyNiepokój napisał:
@Thorgall, wstawaj leniuchu!!!

Jak interesy z Opcjonerem? Lecicie po towar? Pewnie nie, Opcjoner po używkach ma stany lękowe i na pewno będzie się bał zainwestować z Tobą.

Słuchaj, jest lepszy interes do zrobienia, wchodzisz za 100k?

Opracowałem technologię zmiany zabarwienia szkła zielonego na brązowe. W ten sposób bezzwrotna butelka po piwie nabiera wartości 35 gr. Czujesz tą kasę? Więcej nie napiszę, bo nie mam jeszcze patentu przyznanego.

Na priv podaję Ci nr konta. Wpłać szybko, bo młody jakiś, bogaty po ojcu, z Poznania, chce zainwestować w mój startup.
Nie zwlekaj, możesz zostać moim największym dostawcą zielonych butelek.

Co ty pieprzysz? Od kiedy to kolor butelki ma coś wspólnego z jej zwrotnością? Znam przykłady brązowych bezzwrotnych i zielonych zwrotnych.  
Poza tym w Polsce aby oddać butelki (szczególnie dużą ilość)  trzeba mieć paragony. W Helmutni się wrzuca do maszyny a u nas partyzantka panuje. 

I nie mam stanów lękowych - skąd takie brednie? Po prostu mam racjonalne obawy gdyż thorgall to mętny typek o oszukańczych zamiarach.

Nie wtrącaj się, ta propozycja biznesowa jest skierowana do poważnego inwestora Very Happy

Edit:
albo chwila, chwila - możesz jeździć do Helmutni, zostaniesz project managerem ds. zautomatyzowanego procesu skupu na rynkach zachodnich.
Pasuje Ci?
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43924
Registration date : 03/09/2007

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 10:34

ale od jakiegoś czasu jest nagonka na "niedowartościowane masło" Laughing ktoś chyba ma bardzo duże zapasy

10 zł za kostkę masła - czy to już nieuchronne?
PAP - Biznes
18 Sie 2017, 10:25
https://stooq.pl/n/?f=1191782
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43924
Registration date : 03/09/2007

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 11:11

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Slabe-inwestycje-panstwowych-spolek-Wykres-dnia-3731483.html

u nas próbują gacie podciągnąć, ale to taki rozpaczliwiec Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 11:33

Powitać misiaczki Laughing

Czas na Lancz sunny
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43924
Registration date : 03/09/2007

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 11:46

OpCjOnEr napisał:
Powitać misiaczki Laughing

Czas na Lancz sunny
kupiłeś już sobie drugi zegarek za 10 k ? Laughing z dywidendy kghm ma sie rozumiec
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 13:43

No i chyba juś rach ciach brachu znowu po krachu.... 
Tylko debil może nie chcieć zostać z akcjami na week&   dobryżart
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 13:45

REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Powitać misiaczki Laughing

Czas na Lancz sunny
kupiłeś już sobie drugi zegarek za 10 k ? Laughing  z dywidendy kghm ma sie rozumiec

Kpisz czy o drogę pytasz? 
10k to ja na Lancz wydaję  dobryżart dobryżart
Zegarek za 2 miliony $
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 13:47

5821 Oporów na Nasdaczq
Można zagrywać SS ale jeśli machnie to stado Murzynów się rzuci jak hieny na longi.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 13:51

Indexy giełdowe są jak dziwki... trzeba mieć na uwadze istnienie Global Alfonsa kontrolującego burdel. Jego nie widać żeby nie straszył leszcza ale on jest. 
Tym alfonsem jest PPT.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43924
Registration date : 03/09/2007

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 13:57

OpCjOnEr napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Powitać misiaczki Laughing

Czas na Lancz sunny
kupiłeś już sobie drugi zegarek za 10 k ? Laughing  z dywidendy kghm ma sie rozumiec

Kpisz czy o drogę pytasz? 
10k to ja na Lancz wydaję  dobryżart dobryżart
Zegarek za 2 miliony $
Laughing
Provident: Polacy wydają na swoja przyjemności średnio 168 zł miesięcznie
ISBnews - Biznes
18 Sie 2017, 9:23
https://stooq.pl/n/?f=1191773&c=1&p=4+22
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 14:10

REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Powitać misiaczki Laughing

Czas na Lancz sunny
kupiłeś już sobie drugi zegarek za 10 k ? Laughing  z dywidendy kghm ma sie rozumiec

Kpisz czy o drogę pytasz? 
10k to ja na Lancz wydaję  dobryżart dobryżart
Zegarek za 2 miliony $
Laughing
Provident: Polacy wydają na swoja przyjemności średnio 168 zł miesięcznie
ISBnews - Biznes
18 Sie 2017, 9:23
https://stooq.pl/n/?f=1191773&c=1&p=4+22

No to raz w miesiacu skromnie na roxe i gramiczek ziela Laughing
Chociaż te dane sa raczej z dupy bo na same szlugi wiecej wydaja a z 30-40% spoleczenstwa jest palaca. A gdzie browary?
Chyba ze nałóg nikotynowy nie kwalifiqje sie jako "przyjemność" co poniekad jest chyba sluszne.
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24563
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. EmptyPią 18 Sie 2017, 14:12

OpCjOnEr napisał:
Indexy giełdowe są jak dziwki... trzeba mieć na uwadze istnienie Global Alfonsa kontrolującego burdel. Jego nie widać żeby nie straszył leszcza ale on jest. 
Tym alfonsem jest PPT.

Tobie od tych narkotyków to się już w głowie popierdoliło całkiem. affraid
Co ma Piesza Pielgrzymka Tarnowska do giełdy???
Shocked Shocked Shocked

http://pielgrzymkatarnowska.pl/


Ostatnio zmieniony przez thorgall dnia Pią 18 Sie 2017, 14:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 18 08  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 08 2017 r.   UFO 18 08  2017 r. Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 18 08 2017 r.
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: