Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 09 11 2017 r.

Go down 
+16
Pan Nikt
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
sakitoru
thorgall
barany
MICHU
betonowe_buty
MoralnyNiepokój
Bartek
REALISTA
kamikaze
Guru giełdy
Olaf
delphia
Reser
dziadek
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30173
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 21:01

Olaf napisał:
zibi napisał:
dwa lata pracy a teraz standard czyli swoi do boju i siatka interesów jak u jebanej PO Evil or Very Mad

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/ekspresowe-tempo-i-75-milionow-zlotych-rzad-tworzy-nowy-instytut,788833.html

plus 1000 nowych etatów w BOR i ciagłe nękanie swoich przedsiębiorczych na rzecz obcych gospodarek Evil or Very Mad

http://niewygodne.info.pl/artykul8/04103-Prezent-poslow-PiS-dla-Dunczykow-i-Niemcow.htm

nie wolno również siać maku i konopi ,gdzie kiedyś tysiące hektarów były u nas obsiewane i sporo ludzi z tego żyło , a dziś żyją Czesi Francuzi itp Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil


zibi wg mnie obydwa a szczegolnie ten drugi pomysł są dobre
wiesz, że kiedyś przed wojną i w ogóle już przed zaborami byliśmy na pierwszych miejscach w europie np pod względem dzieł sztuki w melbarstwie artystycznym oraz sukiennictwie
wiel się pozmieniało ale nie można faktycznie za wszelką ceną na wsystkim robić kasy - tosą zwierzęta, żywe istoty a nie przedmioty do pomnażania swej kabzt wszelkim kosztem....a jak wiadomo są one hodowane w cianych klatkach by futerko było wysokiej jakości itp...to nie jest normalen ...to jest znęcanie się na zwierzętami, którego niekt nie bierze pod uwagę bo ważne że kasa się liczy
na moje to będe zadowolony jak będziemy na ostatnim miejscu na świecie w tym temacie...a wtedy zwierzątka będą chociaż u nas w polsce normalnie traktowane
przykład Polskiego Żubra...który sobie chodził po Polsce a przekroczył tylko odre i go ustrzeliło bydło niemieckie

jeśli chodzi o ten instytut to także bardzo dobrze...bo w Polsce zaczyna się dopiero teraz coś zmieniać w śwoiadomości polaków  jakim narodem bohaterskim jesteśmy i należy oddać cześć naszym przodkom...hstoria okrutnie jest zakłmana - szczegolnie teraz to potrzebne gdy lewak soros wydaje 18 mld usd na walkę z patriotyzmem

drobiu świń i bydła tez nie powinno się hodować w celach zarobkowych ,
no i kóz co by opcja oburzyło lol!

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30173
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 21:03

ma srebrze codzienna monotonia , spuszczenie gaci i wyciąganie , dzień wybicia bliski

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 21:11

zibi napisał:
Olaf napisał:
zibi napisał:
dwa lata pracy a teraz standard czyli swoi do boju i siatka interesów jak u jebanej PO Evil or Very Mad

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/ekspresowe-tempo-i-75-milionow-zlotych-rzad-tworzy-nowy-instytut,788833.html

plus 1000 nowych etatów w BOR i ciagłe nękanie swoich przedsiębiorczych na rzecz obcych gospodarek Evil or Very Mad

http://niewygodne.info.pl/artykul8/04103-Prezent-poslow-PiS-dla-Dunczykow-i-Niemcow.htm

nie wolno również siać maku i konopi ,gdzie kiedyś tysiące hektarów były u nas obsiewane i sporo ludzi z tego żyło , a dziś żyją Czesi Francuzi itp Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil


zibi wg mnie obydwa a szczegolnie ten drugi pomysł są dobre
wiesz, że kiedyś przed wojną i w ogóle już przed zaborami byliśmy na pierwszych miejscach w europie np pod względem dzieł sztuki w melbarstwie artystycznym oraz sukiennictwie
wiel się pozmieniało ale nie można faktycznie za wszelką ceną na wsystkim robić kasy - tosą zwierzęta, żywe istoty a nie przedmioty do pomnażania swej kabzt wszelkim kosztem....a jak wiadomo są one hodowane w cianych klatkach by futerko było wysokiej jakości itp...to nie jest normalen ...to jest znęcanie się na zwierzętami, którego niekt nie bierze pod uwagę bo ważne że kasa się liczy
na moje to będe zadowolony jak będziemy na ostatnim miejscu na świecie w tym temacie...a wtedy zwierzątka będą chociaż u nas w polsce normalnie traktowane
przykład Polskiego Żubra...który sobie chodził po Polsce a przekroczył tylko odre i go ustrzeliło bydło niemieckie

jeśli chodzi o ten instytut to także bardzo dobrze...bo w Polsce zaczyna się dopiero teraz coś zmieniać w śwoiadomości polaków  jakim narodem bohaterskim jesteśmy i należy oddać cześć naszym przodkom...hstoria okrutnie jest zakłmana - szczegolnie teraz to potrzebne gdy lewak soros wydaje 18 mld usd na walkę z patriotyzmem

drobiu świń i bydła tez nie powinno się  hodować w celach zarobkowych ,
no i kóz co by opcja oburzyło lol!

tylko, że krowy czy świnie obecnie żyją w ładniejszych oborach niż niejeden ma w domu
Michu ostatnio wklejał zdjęcie ze swojej chaty... byłem u znajomego na wsi i pokazywał mim obore na 200 krów... krówki chodzą sobie po łące na godzinę 17 - wszystkie wiedzą że trzeba z łąki iść do obory na dojenie... gdzie każda po koleji jest dojona - sma wchodzi na stanowisko - koleś tylko ją myje o podłącza ssawki i następna a ta wydopjona idzie sama na swoje stanowisko...nawet wie na które - qrwa to człowiek taki mądry czasem nie jest Shocked Shocked Shocked
poza tym wszędzie zadbane - sianko codziennie świeże ... normalnie luksus
wterynarz na zawołanie...itp
tu jak źle się ktoś z krową obchodzi to mu nie da dobrego mleka i huja zarobi
poza tym krowa jak idzie na ubuj to sciągają z niej skurę i z tego można zrobić futro... co za problem
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30173
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 21:14

promocje się szybko kończą

affraid affraid affraid
affraid affraid affraid

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 21:15

O matko ale qpa! affraid affraid

Jutro looka jak bazooka nie ma zlituj

Indiana miał dobrą czujkę, że sraka nadciąga.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 21:17

zibi napisał:
ma srebrze codzienna monotonia , spuszczenie gaci i wyciąganie , dzień wybicia bliski

1) Kęs i Kęsowa nie oddali spadku w terminie / moje życie nie jest z gumy /
2) Jedną nogą byłem nad grobem.
3) Czekamy aż strzeli stop 2 bańki wtedy obróci mnie na eS.
Odrobisz w 2 tygodnie.
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 21:19

OpCjOnEr napisał:
O matko ale qpa! affraid affraid

Jutro looka jak bazooka nie ma zlituj

Indiana miał dobrą czujkę, że sraka nadciąga.

Mam nadzieję, że nie trzymasz swojej kozy w klatce... wchodzi ustawa, która będzie zabraniała tego procederu Very Happy
musisz kozę traktować jak równoprawnego członka rodziny... mam nadzieję, że posiłki je przy stole z tobą
no i , żeby było sprawiedliwie...w waszym związq lol!
Powrót do góry Go down
BP
MOD
MOD
BP


Liczba postów : 939
Registration date : 22/11/2012

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 21:26

Olaf napisał:
OpCjOnEr napisał:
O matko ale qpa! affraid affraid

Jutro looka jak bazooka nie ma zlituj

Indiana miał dobrą czujkę, że sraka nadciąga.

Mam nadzieję, że nie trzymasz swojej kozy w klatce... wchodzi ustawa, która będzie zabraniała tego procederu Very Happy
musisz kozę traktować jak równoprawnego członka rodziny... mam nadzieję, że posiłki je przy stole z tobą
no i , żeby było sprawiedliwie...w waszym związq lol!

Właściwie już teraz powinieneś dostać bana.
Masz 2x żółta żółta
I jest to ostrzeżenie bezterminowe.
BP
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 21:38

MICHU napisał:
Z cyklu....  zdążyłem? Laughing / atak hakerski na ufo /  Razz

Komentarz rynkowy dax.

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Sketch31

Jeden pływ.
Jeden potok może mieć kilka pływów.

lol!  lol!  lol!  lol!  lol!

Nie wiem, chciałem dobrze a wszyscy jacyś tacy podenerwowani. Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 21:53

proponuję zmienić moda bo ten jakiś nadpobudliwy affraid
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 21:54

Już po spadkach w USA, teraz znowu kilka tygodni wzrostów bez korekty.
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 22:08

Olaf napisał:
proponuję zmienić moda bo ten jakiś nadpobudliwy affraid
Mnie też ta koza zaczęła razić. Raz zażartować to OK, ale za 30-tym razem już wkurza.
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 22:11

Indiana napisał:
Olaf napisał:
proponuję zmienić moda bo ten jakiś nadpobudliwy affraid
Mnie też ta koza zaczęła razić. Raz zażartować to OK, ale za 30-tym razem już wkurza.

My tu budujemy historię...w końcu opcjoner sam uwierzy i będzie pisał o swojej kozie Very Happy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 22:21

Ale nasdaczka za mordę wyciągnęli.
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 22:48

OpCjOnEr napisał:
O matko ale qpa! affraid affraid

Jutro looka jak bazooka nie ma zlituj

Indiana miał dobrą czujkę, że sraka nadciąga.

Ale najważniejsze że mam kochaną żonę, która nie powiesiła mnie za to, że chciała nie tyle pozamykać L, ale odwrócić się na S po 2570, potem dzwoniła po 2573, a ja mówię "poczekajmy, może po 80 spróbujemy".
Grunt że pozamykaliśmy wszystkie L-ki i połowę wszystkich akcji.
Poustawiałem już zlecenia odkupienia sprzedanych akcji na zajefajnym poziomie, ważne do grudnia, może jakąś szpilą dojdzie jak się padaka rozwinie a nie okaże jak zwykle malutką korekcinką w drodze na czy czysta pirat
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 22:51

Indiana napisał:
OpCjOnEr napisał:
O matko ale qpa! affraid affraid

Jutro looka jak bazooka nie ma zlituj

Indiana miał dobrą czujkę, że sraka nadciąga.

Ale najważniejsze że mam kochaną żonę, która nie powiesiła mnie za to, że chciała nie tyle pozamykać L, ale odwrócić się na S po 2570, potem dzwoniła po 2573, a ja mówię "poczekajmy, może po 80 spróbujemy".
Grunt że pozamykaliśmy wszystkie L-ki i połowę wszystkich akcji.
Poustawiałem już zlecenia odkupienia sprzedanych akcji na zajefajnym poziomie, ważne do grudnia, może jakąś szpilą dojdzie jak się padaka rozwinie a nie okaże jak zwykle malutką korekcinką w drodze na czy czysta pirat

hmm.... a na forum tylko ty piszesz? czy żona też pod twoim nickiem?
ale widzę, że żona w domu rządzi...takie czasy - zobacz kto jest kanclerzem a kto premieriem
samem baby teraz rządzą
u mnie Anette też chce rządzić...więc jej pozwalam - a niech ma dobryżart
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 23:14

coś w tematyce forum i ze stooqa giełdowego. Very Happy
https://stooq.pl/n/?f=1205100
Węgry - Zawieszono działalność kawiarni ze zwierzętami w Budapeszcie
PAP - Biznes
9.11.2017, Budapeszt (PAP) - Działalność kawiarni w Budapeszcie, w której można było głaskać różne zwierzęta, zawieszono ze skutkiem natychmiastowym po publikacji artykułu, z którego wynikało, że panują tam nieodpowiednie warunki higieniczne - podał w czwartek portal index.hu.

W kawiarni ExZootic można było podczas konsumpcji głaskać m.in. węże, pająki i kangury.

Jednakże według tekstu opublikowanego w środę na portalu hvg.hu nieżywe myszy, którymi karmiono węże, przechowywano tam w lodówce obok sera dla klientów. Co więcej, po podłodze biegały karaluchy, świnka zwisłobrzucha kąsała gości, a zwierzęta trzymano na niewielkiej przestrzeni - wiele było bardzo wychudzonych i zdychało.

Po publikacji artykułu do kawiarni udała się inspekcja. W trakcie kontroli stwierdzono szereg nieprawidłowości, w związku z czym zawieszono działalność lokalu. Kawiarnia będzie mogła wznowić działalność pod warunkiem usunięcia uchybień.

Inspektorzy stwierdzili m.in. obecność karaluchów, nieodpowiednie obchodzenie się z odpadami oraz brak dokumentów pochodzenia w przypadku niektórych produktów spożywczych. Zwierzęta zostały zbadane i okazało się, że niektóre były chore, w tym świnka zwisłobrzucha.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 23:15

Komentarz rynkowy dax.

Szybkie Algorytmy Wodzireja jeszcze nie na potwierdzonym eL.
Ale V - ka robi wrażenie. Laughing
A jak wiadomo, wiadomo do czego Wodzirejowi służy V - ka.

Kurde mole znowu będę w Wa-wie za chwilę 2 mieszkania oglądał.

dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 23:21

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
coś w tematyce forum i ze stooqa giełdowego.  Very Happy
https://stooq.pl/n/?f=1205100
Węgry - Zawieszono działalność kawiarni ze zwierzętami w Budapeszcie
PAP - Biznes
9.11.2017, Budapeszt (PAP) - Działalność kawiarni w Budapeszcie, w której można było głaskać różne zwierzęta, zawieszono ze skutkiem natychmiastowym po publikacji artykułu, z którego wynikało, że panują tam nieodpowiednie warunki higieniczne - podał w czwartek portal index.hu.

W kawiarni ExZootic można było podczas konsumpcji głaskać m.in. węże, pająki i kangury.

Jednakże według tekstu opublikowanego w środę na portalu hvg.hu nieżywe myszy, którymi karmiono węże, przechowywano tam w lodówce obok sera dla klientów. Co więcej, po podłodze biegały karaluchy, świnka zwisłobrzucha kąsała gości, a zwierzęta trzymano na niewielkiej przestrzeni - wiele było bardzo wychudzonych i zdychało.

Po publikacji artykułu do kawiarni udała się inspekcja. W trakcie kontroli stwierdzono szereg nieprawidłowości, w związku z czym zawieszono działalność lokalu. Kawiarnia będzie mogła wznowić działalność pod warunkiem usunięcia uchybień.

Inspektorzy stwierdzili m.in. obecność karaluchów, nieodpowiednie obchodzenie się z odpadami oraz brak dokumentów pochodzenia w przypadku niektórych produktów spożywczych. Zwierzęta zostały zbadane i okazało się, że niektóre były chore, w tym świnka zwisłobrzucha.

Nie wiem do czego pijesz ale strach cokolwiek na forum pisać.
Przypadek, zarządzenie losu, pech, niedopatrzenie i już nieszczęście gotowe.
Umęczona dusza stoi nad grobem ale oczywiście Narkomance wcale to nie przeszkadza a nawet kibicuje.
Reklama Żywca mi się przypomina na to wszystko.
Chce się Żyć.
Nie pier**l k**wa mać tylko oddaj pieniądze.
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 23:35

MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
coś w tematyce forum i ze stooqa giełdowego.  Very Happy
https://stooq.pl/n/?f=1205100
Węgry - Zawieszono działalność kawiarni ze zwierzętami w Budapeszcie
PAP - Biznes
9.11.2017, Budapeszt (PAP) - Działalność kawiarni w Budapeszcie, w której można było głaskać różne zwierzęta, zawieszono ze skutkiem natychmiastowym po publikacji artykułu, z którego wynikało, że panują tam nieodpowiednie warunki higieniczne - podał w czwartek portal index.hu.

W kawiarni ExZootic można było podczas konsumpcji głaskać m.in. węże, pająki i kangury.

Jednakże według tekstu opublikowanego w środę na portalu hvg.hu nieżywe myszy, którymi karmiono węże, przechowywano tam w lodówce obok sera dla klientów. Co więcej, po podłodze biegały karaluchy, świnka zwisłobrzucha kąsała gości, a zwierzęta trzymano na niewielkiej przestrzeni - wiele było bardzo wychudzonych i zdychało.

Po publikacji artykułu do kawiarni udała się inspekcja. W trakcie kontroli stwierdzono szereg nieprawidłowości, w związku z czym zawieszono działalność lokalu. Kawiarnia będzie mogła wznowić działalność pod warunkiem usunięcia uchybień.

Inspektorzy stwierdzili m.in. obecność karaluchów, nieodpowiednie obchodzenie się z odpadami oraz brak dokumentów pochodzenia w przypadku niektórych produktów spożywczych. Zwierzęta zostały zbadane i okazało się, że niektóre były chore, w tym świnka zwisłobrzucha.

Nie wiem do czego pijesz ale strach cokolwiek na forum pisać.
Przypadek,  zarządzenie losu,  pech,  niedopatrzenie i już nieszczęście gotowe.
Umęczona dusza stoi nad grobem ale oczywiście Narkomance wcale to nie przeszkadza a nawet kibicuje.
Reklama Żywca mi się przypomina na to wszystko.
Chce się Żyć.
Nie pier**l k**wa mać tylko oddaj pieniądze.

hehe...jak zwykle podsumowanie celne..
Nie wiem czy Pingwin ma tyle kasy by Ci oddać ale możesz się zapytać... kto pyta, nie błądzi Smile

PS: Po jakiego wuja zamkneli lokal przez karaluchy i zdechłe myszy w lodówce...przecież jasno określili się że jest to kawiarnia ze zwierzętami - karaluch też zwierze lol!
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 23:36

MICHU napisał:

Nie wiem do czego pijesz ale strach cokolwiek na forum pisać.
Przypadek,  zarządzenie losu,  pech,  niedopatrzenie i już nieszczęście gotowe.
Umęczona dusza stoi nad grobem ale oczywiście Narkomance wcale to nie przeszkadza a nawet kibicuje.
Reklama Żywca mi się przypomina na to wszystko.
Chce się Żyć.
Nie pier**l k**wa mać tylko oddaj pieniądze.

o tych chorych zwierzakach, karaluchach i śwince zwisłobrzuchej to nie do ciebie. Suspect jeśli uważasz inaczej, to najwidoczniej za bardzo rozszerzasz swoją narcystyczną sferę pojęciową na sprawy, które cię ani nie dotyczną ani się doń nie odnoszą. Evil or Very Mad

a tak wogóle, po co ci kasa którą i tak zaraz byś wpierdolił na giełdzie. clown

ps a kto to ta Narkomanka, ty z takiego środowiska. affraid

Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 23:39

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:

Nie wiem do czego pijesz ale strach cokolwiek na forum pisać.
Przypadek,  zarządzenie losu,  pech,  niedopatrzenie i już nieszczęście gotowe.
Umęczona dusza stoi nad grobem ale oczywiście Narkomance wcale to nie przeszkadza a nawet kibicuje.
Reklama Żywca mi się przypomina na to wszystko.
Chce się Żyć.
Nie pier**l k**wa mać tylko oddaj pieniądze.

o tych chorych zwierzakach, karaluchach i śwince zwisłobrzuchej to nie do ciebie.  Suspect jeśli uważasz inaczej, to najwidoczniej za bardzo rozszerzasz swoją narcystyczną sferę pojęciową na sprawy, które cię ani nie dotyczną ani się doń nie odnoszą.  Evil or Very Mad

a tak wogóle, po co ci kasa którą i tak zaraz byś wpierdolił na giełdzie.  clown

ps a kto to ta Narkomanka, ty z takiego środowiska.  affraid


muszę się przyznać, że jako jeden z nielicznych tu osób rozumiem Micha...kaczor też go rozumiał...może ktoś jeszcze - nas łączy jedna rzecz i cała nasza trójak o tym wie Smile

Problem u Micha jest taki, że nie panuje nad tym bo nie myśli lub jest leniwy by to robić, a szkoda bo by się coś o sobie więcej dowiedział i mógłby żyć jak człowiek z przewagą nad innymi
widać że używki nie dla każdego Smile
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 23:44

Olaf napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
coś w tematyce forum i ze stooqa giełdowego.  Very Happy
https://stooq.pl/n/?f=1205100
Węgry - Zawieszono działalność kawiarni ze zwierzętami w Budapeszcie
PAP - Biznes
9.11.2017, Budapeszt (PAP) - Działalność kawiarni w Budapeszcie, w której można było głaskać różne zwierzęta, zawieszono ze skutkiem natychmiastowym po publikacji artykułu, z którego wynikało, że panują tam nieodpowiednie warunki higieniczne - podał w czwartek portal index.hu.

W kawiarni ExZootic można było podczas konsumpcji głaskać m.in. węże, pająki i kangury.

Jednakże według tekstu opublikowanego w środę na portalu hvg.hu nieżywe myszy, którymi karmiono węże, przechowywano tam w lodówce obok sera dla klientów. Co więcej, po podłodze biegały karaluchy, świnka zwisłobrzucha kąsała gości, a zwierzęta trzymano na niewielkiej przestrzeni - wiele było bardzo wychudzonych i zdychało.

Po publikacji artykułu do kawiarni udała się inspekcja. W trakcie kontroli stwierdzono szereg nieprawidłowości, w związku z czym zawieszono działalność lokalu. Kawiarnia będzie mogła wznowić działalność pod warunkiem usunięcia uchybień.

Inspektorzy stwierdzili m.in. obecność karaluchów, nieodpowiednie obchodzenie się z odpadami oraz brak dokumentów pochodzenia w przypadku niektórych produktów spożywczych. Zwierzęta zostały zbadane i okazało się, że niektóre były chore, w tym świnka zwisłobrzucha.

Nie wiem do czego pijesz ale strach cokolwiek na forum pisać.
Przypadek,  zarządzenie losu,  pech,  niedopatrzenie i już nieszczęście gotowe.
Umęczona dusza stoi nad grobem ale oczywiście Narkomance wcale to nie przeszkadza a nawet kibicuje.
Reklama Żywca mi się przypomina na to wszystko.
Chce się Żyć.
Nie pier**l k**wa mać tylko oddaj pieniądze.

hehe...jak zwykle podsumowanie celne..
Nie wiem czy Pingwin ma tyle kasy by Ci oddać ale możesz się zapytać... kto pyta, nie błądzi Smile

PS: Po jakiego wuja zamkneli lokal przez karaluchy i zdechłe myszy w lodówce...przecież jasno określili się że jest to kawiarnia ze zwierzętami - karaluch też zwierze lol!

Nie wiem po co się wtrącasz.
Przecież to Ciebie nie dotyczy.
5000pkt w miesiąc na dax to zobaczysz jak się jeszcze raz urodzisz albo w Niebie sobie przystręczysz.  Laughing
Postronne Ufoki mam rację?


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Czw 09 Lis 2017, 23:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 23:45

Dziś we wiadomościach podali, że rozbili gang chemików - aptekarzy co robili i sprzedawali metamafe... no popacz qrwa jaka głupota
praktycznie każdy produkt w aptece to dragi
jestem w stanie stanąć w sądzie i debilom rozsypać na ławkę amfe i udowodnić że to nie jest amfa - ponieważ najpierw należy zacząć od definicji czym jest narkotyk - wtedy się okaże że wszystko co żremy bo wg ichniejszej definicji jest to środek psychoaktywny...a wiec wszystko co człowiek żre wpływa na nas psychoaktywnie - udowodni to każdy lekarz Smile
po drugie niech podadzą skład chemiczny i będziemy badać i udowodnie hujom że to co nazywają amfetaminą nie jest nią...ponieważ nie istnieją dwie takie same cząstki w przestrzeni bo kto tak twierdzi jest ignorantem lub nieukiem Smile
mam jeszcze więcej w zanadrzu zaaaaa....ale niechce mi sie tu pisać

tak czy inaczej ludzie siedzą za coś za co mogliby się wybronić z palcem w dupie...
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 2147
Age : 39
Location : Czasoprzestrzeń
Registration date : 18/08/2017

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 23:48

MICHU napisał:
Olaf napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
coś w tematyce forum i ze stooqa giełdowego.  Very Happy
https://stooq.pl/n/?f=1205100
Węgry - Zawieszono działalność kawiarni ze zwierzętami w Budapeszcie
PAP - Biznes
9.11.2017, Budapeszt (PAP) - Działalność kawiarni w Budapeszcie, w której można było głaskać różne zwierzęta, zawieszono ze skutkiem natychmiastowym po publikacji artykułu, z którego wynikało, że panują tam nieodpowiednie warunki higieniczne - podał w czwartek portal index.hu.

W kawiarni ExZootic można było podczas konsumpcji głaskać m.in. węże, pająki i kangury.

Jednakże według tekstu opublikowanego w środę na portalu hvg.hu nieżywe myszy, którymi karmiono węże, przechowywano tam w lodówce obok sera dla klientów. Co więcej, po podłodze biegały karaluchy, świnka zwisłobrzucha kąsała gości, a zwierzęta trzymano na niewielkiej przestrzeni - wiele było bardzo wychudzonych i zdychało.

Po publikacji artykułu do kawiarni udała się inspekcja. W trakcie kontroli stwierdzono szereg nieprawidłowości, w związku z czym zawieszono działalność lokalu. Kawiarnia będzie mogła wznowić działalność pod warunkiem usunięcia uchybień.

Inspektorzy stwierdzili m.in. obecność karaluchów, nieodpowiednie obchodzenie się z odpadami oraz brak dokumentów pochodzenia w przypadku niektórych produktów spożywczych. Zwierzęta zostały zbadane i okazało się, że niektóre były chore, w tym świnka zwisłobrzucha.

Nie wiem do czego pijesz ale strach cokolwiek na forum pisać.
Przypadek,  zarządzenie losu,  pech,  niedopatrzenie i już nieszczęście gotowe.
Umęczona dusza stoi nad grobem ale oczywiście Narkomance wcale to nie przeszkadza a nawet kibicuje.
Reklama Żywca mi się przypomina na to wszystko.
Chce się Żyć.
Nie pier**l k**wa mać tylko oddaj pieniądze.

hehe...jak zwykle podsumowanie celne..
Nie wiem czy Pingwin ma tyle kasy by Ci oddać ale możesz się zapytać... kto pyta, nie błądzi Smile

PS: Po jakiego wuja zamkneli lokal przez karaluchy i zdechłe myszy w lodówce...przecież jasno określili się że jest to kawiarnia ze zwierzętami - karaluch też zwierze lol!

Nie wiem po co się wtrącasz.
Przecież to Ciebie nie dotyczy.
5000pkt w miesiąc na dax to zobaczysz jak się jeszcze raz urodzisz albo w Niebie sobie przystręczysz.  Laughing
Postronne Ufoki mam rację?

Michu - zapisz to na ścianie w twoim pokoju markerem niezmazywalnym...ściany i tak masz brudne a ten napis że Dax idzie na 7000 będzie za każdym razem przypominał mnie gdy na niego spojrzysz - usłyszysz wtedy głos w główce od samego mistrza
i wykonasz rozkaz... Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect

naplujesz na ścinę Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyCzw 09 Lis 2017, 23:55

Siły bezpieczeństwa przechwyciły w Kolumbii największą w historii tego kraju ilość kokainy: 12 ton

Exclamation

jakiś baron narkotykowy będzie mocno wkurzony Twisted Evil Laughing
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyPią 10 Lis 2017, 00:00

Komentarz rynkowy dax.



Cykl Ruszenie z miejsca postoju. (Rzeka 3 Potoki)

lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
Guru giełdy
Fake Profil Hiob Team
Guru giełdy


Liczba postów : 3327
Location : Trejder klasy Guru
Registration date : 31/10/2011

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyPią 10 Lis 2017, 00:04

Gwałciciele kóz
proszeni są o zgłoszenie się
w radiowęzle
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 EmptyPią 10 Lis 2017, 00:33


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09 11 2017 r.   UFO  09 11  2017 r. - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 09 11 2017 r.
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» UFO 18 01 2017 r.
» UFO 07 02 2017 r.
» UFO 16 03 2017 r.
» UFO 18 04 2017 r.
» UFO 09 05 2017 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: