Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend

Go down 
+12
MICHU
Frater
Osły
delphia
Reser
Guru giełdy
zibi
Indiana
BP
REALISTA
kamikaze
dziadek
16 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 00:23

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Dave, dziadek, inwestor,
Sir Nick, BP

Administrator do spraw technicznych: SzFagier

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower sunny flower sunny

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 05:47

hehe... Osły miał rację
news o poleceniu przez Trumpa skontaktowania się z Ruskimi, okazał się gówno wart
posłużył jedynie wywołaniu chaosu na rynkach finansowych i ogoleniu leszcza

teraz się okazuje, że polecenie wydał prezydent elekt, a nie kandydat na prezydenta
a prezydent elekt takie polecenie miał prawo wydać

Smile
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44141
Registration date : 03/09/2007

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 08:13

Xiądz Natanek mówi, że wiedz iż coś się dzieje, Kuczyn też twierdzi, że coś sie wykluwa  Laughing

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Kuczynski-Moje-zdanie-jest-bliskie-zdaniu-Stiglitza-Bitcoin-powinien-byc-zakazany-7559422.html

lat pompowana  to ostrego , powód do odwrotu może być każdy i  dowolny , nawet jakiś wpis na tweeterze , wczoraj po bzdurnym info widać było, że usa jest już gotowe do spadania .... to jest moje subiektywne zdanie , no  potęga AT czyli świeczki tygodniowe indeksów o których wspominał Opcjo
poza tym UFO stało się bycze, nie żebym był złośliwy, ale trochę UFOkowych misiów zaczęło grać L
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 08:35

REALISTA napisał:
Xiądz Natanek mówi, że wiedz iż coś się dzieje, Kuczyn też twierdzi, że coś sie wykluwa  Laughing

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Kuczynski-Moje-zdanie-jest-bliskie-zdaniu-Stiglitza-Bitcoin-powinien-byc-zakazany-7559422.html

lat pompowana  to ostrego , powód do odwrotu może być każdy i  dowolny , nawet jakiś wpis na tweeterze , wczoraj po bzdurnym info widać było, że usa jest już gotowe do spadania .... to jest moje subiektywne zdanie , no  potęga AT czyli świeczki tygodniowe indeksów o których wspominał Opcjo
poza tym UFO stało się bycze, nie żebym był złośliwy, ale trochę UFOkowych misiów zaczęło grać L

politycy ubiją bitcoina, lub wezmą go pod kontrolę, lub zostawią samemu sobie  Laughing
jedno z trzech

moim zdaniem z ewentualnymi działaniami poczekają aż bańka urośnie; przy $50-$100 tys za bitcoina, będzie odpowiednio duża

tak naprawdę chyba nie sposób przewidzieć co będzie, przetrwanie bitcoina może być na rękę różnym tajnym służbom, wywiadom
będą głośno mówili że bitcoin pozwala anonimowo dokonywać operacji finansowych terrorystom i przestępcom, a w praktyce opracują metody identyfikacji osób dokonujących tych operacji


Ostatnio zmieniony przez kamikaze dnia Sob 02 Gru 2017, 08:40, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 08:38

REALISTA napisał:
Xiądz Natanek mówi, że wiedz iż coś się dzieje, Kuczyn też twierdzi, że coś sie wykluwa  Laughing

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Kuczynski-Moje-zdanie-jest-bliskie-zdaniu-Stiglitza-Bitcoin-powinien-byc-zakazany-7559422.html

lat pompowana  to ostrego , powód do odwrotu może być każdy i  dowolny , nawet jakiś wpis na tweeterze , wczoraj po bzdurnym info widać było, że usa jest już gotowe do spadania .... to jest moje subiektywne zdanie , no  potęga AT czyli świeczki tygodniowe indeksów o których wspominał Opcjo
poza tym UFO stało się bycze, nie żebym był złośliwy, ale trochę UFOkowych misiów zaczęło grać L

permanentne miśki najszybciej biorą L, gdy zaczyna się bessa Twisted Evil
najpierw dostają ostro po kieszeni w hossie, a potem mają poprawkę w bessie
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44141
Registration date : 03/09/2007

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 09:16

kamikaze napisał:
REALISTA napisał:
Xiądz Natanek mówi, że wiedz iż coś się dzieje, Kuczyn też twierdzi, że coś sie wykluwa  Laughing

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Kuczynski-Moje-zdanie-jest-bliskie-zdaniu-Stiglitza-Bitcoin-powinien-byc-zakazany-7559422.html

lat pompowana  to ostrego , powód do odwrotu może być każdy i  dowolny , nawet jakiś wpis na tweeterze , wczoraj po bzdurnym info widać było, że usa jest już gotowe do spadania .... to jest moje subiektywne zdanie , no  potęga AT czyli świeczki tygodniowe indeksów o których wspominał Opcjo
poza tym UFO stało się bycze, nie żebym był złośliwy, ale trochę UFOkowych misiów zaczęło grać L

permanentne miśki najszybciej biorą L, gdy zaczyna się bessa Twisted Evil
najpierw dostają ostro po kieszeni w hossie, a potem mają poprawkę w bessie

Jeden z forumowczów to napisał i to jest moim zdaniem kwintesencja obecnej fazy rynków

"28 lat jestem na giełdach. Chodzi mi konkretnie kto rzuca te koszyki GS, DB czy Morgan. Nasze TFI, OFE pod korek w akcjach, na innych rynkach podobnie, warunki do zwały są dobre.
Lewar w Chinach, Kanadzie, Australii (chodzi mi o całe gospodarki) też na ekstremalnych poziomach, w USA i UE nie lepiej."  tyle w temacie, zobaczymy , pod trampopodatki, których nie ma, jada ostro od roku...gonią  i gonią tego króliczka , ja też jestem msiem, ale starym i doświadczonym przez los czyli drukowaną hosse  Laughing i nie pakuję SS na pałę ale z drugiej strony wiem, że na SS jest obecne duuuużo wIększy potencjał do zarobku niż na L i akcjach , tak jak w cytacie: lewary, fundy po korek w akcjach, na zachodzie też,  sam zdaje się cos o tym wklejałeś , UFO londzi , nadchodzą podwyżki stóp % i  prawdopodobne jesteśmy w szczycie cyklu gospodarczego
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 09:25

REALISTA napisał:
kamikaze napisał:
REALISTA napisał:
Xiądz Natanek mówi, że wiedz iż coś się dzieje, Kuczyn też twierdzi, że coś sie wykluwa  Laughing

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Kuczynski-Moje-zdanie-jest-bliskie-zdaniu-Stiglitza-Bitcoin-powinien-byc-zakazany-7559422.html

lat pompowana  to ostrego , powód do odwrotu może być każdy i  dowolny , nawet jakiś wpis na tweeterze , wczoraj po bzdurnym info widać było, że usa jest już gotowe do spadania .... to jest moje subiektywne zdanie , no  potęga AT czyli świeczki tygodniowe indeksów o których wspominał Opcjo
poza tym UFO stało się bycze, nie żebym był złośliwy, ale trochę UFOkowych misiów zaczęło grać L

permanentne miśki najszybciej biorą L, gdy zaczyna się bessa Twisted Evil
najpierw dostają ostro po kieszeni w hossie, a potem mają poprawkę w bessie

Jeden z forumowczów to napisał i to jest moim zdaniem kwintesencja obecnej fazy rynków

"28 lat jestem na giełdach. Chodzi mi konkretnie kto rzuca te koszyki GS, DB czy Morgan. Nasze TFI, OFE pod korek w akcjach, na innych rynkach podobnie, warunki do zwały są dobre.
Lewar w Chinach, Kanadzie, Australii (chodzi mi o całe gospodarki) też na ekstremalnych poziomach, w USA i UE nie lepiej."  tyle w temacie, zobaczymy , pod trampopodatki, których nie ma, jada ostro od roku...gonią  i gonią tego króliczka , ja też jestem msiem, ale starym i doświadczonym przez los czyli drukowaną hosse  Laughing i nie pakuję SS na pałę ale z drugiej strony wiem, że na SS jest obecne duuuużo wIększy potencjał do zarobku niż na L i akcjach , tak jak w cytacie: lewary, fundy po korek w akcjach, na zachodzie też,  sam zdaje się cos o tym wklejałeś , UFO londzi , nadchodzą podwyżki stóp % i  prawdopodobne jesteśmy w szczycie cyklu gospodarczego

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend 767691
bardzo mądry - i zabawny - komentarz Smile
Powrót do góry Go down
BP
MOD
MOD
BP


Liczba postów : 939
Registration date : 22/11/2012

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 09:34


BK by BP

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Wig20_17
UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Fw20_117

Zadziałała grawitacja?
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 10:17

Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 11:12

Misie się cieszą na zwałę, bysie takie jak ja to już zajebiaszczo się cieszą, bo będą promocje na tanie akcje i tanie longi cheers 
Całe miesiące promocji, a najlepsze jak zawsze pod koniec zarabiam zarabiam zarabiam zarabiam
Czy dadzą KGHM albo PKN po 25zł ?  zarabiam Przy fajnym Armageddonku na Zachodzie, jak pójdą PKC-e, to wsio możliwe  cheers
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44141
Registration date : 03/09/2007

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 11:27

http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/reforma-systemu-podatkowego-w-usa-o-krok-od-wejscia-w-zycie,795270.html
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30136
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 11:34

kamikaze napisał:
REALISTA napisał:
Xiądz Natanek mówi, że wiedz iż coś się dzieje, Kuczyn też twierdzi, że coś sie wykluwa  Laughing

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Kuczynski-Moje-zdanie-jest-bliskie-zdaniu-Stiglitza-Bitcoin-powinien-byc-zakazany-7559422.html

lat pompowana  to ostrego , powód do odwrotu może być każdy i  dowolny , nawet jakiś wpis na tweeterze , wczoraj po bzdurnym info widać było, że usa jest już gotowe do spadania .... to jest moje subiektywne zdanie , no  potęga AT czyli świeczki tygodniowe indeksów o których wspominał Opcjo
poza tym UFO stało się bycze, nie żebym był złośliwy, ale trochę UFOkowych misiów zaczęło grać L

politycy ubiją bitcoina, lub wezmą go pod kontrolę, lub zostawią samemu sobie  Laughing
jedno z trzech

moim zdaniem z ewentualnymi działaniami poczekają aż bańka urośnie; przy $50-$100 tys za bitcoina, będzie odpowiednio duża

tak naprawdę chyba nie sposób przewidzieć co będzie, przetrwanie bitcoina może być na rękę różnym tajnym służbom, wywiadom
będą głośno mówili że bitcoin pozwala anonimowo dokonywać operacji finansowych terrorystom i przestępcom, a w praktyce opracują metody identyfikacji osób dokonujących tych operacji

skoro ktoś to kopał latami i miał tego w chooy to logiczne że na takim rynku słabo się opłacało sprzedawać po 200 - 400 $ bo efekty kopania słabe

więc ostro podpompowali robiąc szum , a potem fura ludzi z emocjami żyje na tym własnym życiem lol!

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30136
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 11:37

znów najadą nas hordy ekologów Evil or Very Mad

http://niewygodne.info.pl/artykul8/04148-Protesty-ekologow-ws-nowej-tamy-za-3-2-1.htm

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 11:40

REALISTA napisał:
http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/reforma-systemu-podatkowego-w-usa-o-krok-od-wejscia-w-zycie,795270.html

"redukcja podatków korporacyjnych (Corporate Income Tax - CIT) z obecnych 35 procent do 20 procent będzie miała charakter trwały"

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend 767691

znakomity ruch, podatki w wysokości 20%-25% dla dużych firm są moim zdaniem optymalne
z tym że mniejsze firmy powinny mieć jeszcze mniejsze podatki, a tak chyba w tej reformie nie jest
najbogatsi najwięcej zyskają, a to powiększy - i tak ogromne - rozwarstwienie majątkowe w USA
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30136
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 11:41

kamikaze napisał:
REALISTA napisał:
http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/reforma-systemu-podatkowego-w-usa-o-krok-od-wejscia-w-zycie,795270.html

"redukcja podatków korporacyjnych (Corporate Income Tax - CIT) z obecnych 35 procent do 20 procent będzie miała charakter trwały"

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend 767691

znakomity ruch, podatki w wysokości 20%-25% dla dużych firm są moim zdaniem optymalne
z tym że mniejsze firmy powinny mieć jeszcze mniejsze podatki, a tak chyba w tej reformie nie jest
najbogatsi najwięcej zyskają, a to powiększy - i tak ogromne - rozwarstwienie majątkowe w USA

ale może zaczną płacić podatki w kraju Question

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 11:51

zibi napisał:
kamikaze napisał:
REALISTA napisał:
http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/reforma-systemu-podatkowego-w-usa-o-krok-od-wejscia-w-zycie,795270.html

"redukcja podatków korporacyjnych (Corporate Income Tax - CIT) z obecnych 35 procent do 20 procent będzie miała charakter trwały"

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend 767691

znakomity ruch, podatki w wysokości 20%-25% dla dużych firm są moim zdaniem optymalne
z tym że mniejsze firmy powinny mieć jeszcze mniejsze podatki, a tak chyba w tej reformie nie jest
najbogatsi najwięcej zyskają, a to powiększy - i tak ogromne - rozwarstwienie majątkowe w USA

ale może zaczną płacić podatki w kraju Question

myślę, że są na to spore szanse
zresztą na razie jest marchewka w postaci niższego CIT, a pewnie do kompletu będzie i kij
kombo marchewka + kij daje najlepsze efekty Twisted Evil Smile
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44141
Registration date : 03/09/2007

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 11:56

kamikaze napisał:
REALISTA napisał:
http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/reforma-systemu-podatkowego-w-usa-o-krok-od-wejscia-w-zycie,795270.html

"redukcja podatków korporacyjnych (Corporate Income Tax - CIT) z obecnych 35 procent do 20 procent będzie miała charakter trwały"

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend 767691

znakomity ruch, podatki w wysokości 20%-25% dla dużych firm są moim zdaniem optymalne
z tym że mniejsze firmy powinny mieć jeszcze mniejsze podatki, a tak chyba w tej reformie nie jest
najbogatsi najwięcej zyskają, a to powiększy - i tak ogromne - rozwarstwienie majątkowe w USA

No pytane raczej retoryczne : dolar up bo przegłosowali czy down bo wzrośnie zadłużenie ( trudno tu nie przyznac racji demokratom) indeksy up czy wprost przeciwnie: sprzedaż fucktów ?
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44141
Registration date : 03/09/2007

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 11:58

kamikaze napisał:
zibi napisał:
kamikaze napisał:
REALISTA napisał:
http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/reforma-systemu-podatkowego-w-usa-o-krok-od-wejscia-w-zycie,795270.html

"redukcja podatków korporacyjnych (Corporate Income Tax - CIT) z obecnych 35 procent do 20 procent będzie miała charakter trwały"

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend 767691

znakomity ruch, podatki w wysokości 20%-25% dla dużych firm są moim zdaniem optymalne
z tym że mniejsze firmy powinny mieć jeszcze mniejsze podatki, a tak chyba w tej reformie nie jest
najbogatsi najwięcej zyskają, a to powiększy - i tak ogromne - rozwarstwienie majątkowe w USA

ale może zaczną płacić podatki w kraju Question

myślę, że są na to spore szanse
zresztą na razie jest marchewka w postaci niższego CIT, a pewnie do kompletu będzie i kij
kombo marchewka + kij daje najlepsze efekty Twisted Evil Smile
te wszystkie gugloamazonopejszbuki i tak będą stosować "optymalizacje" ..nie przestawisz lwa na dietę wegetariańską Laughing
Powrót do góry Go down
Guru giełdy
Fake Profil Hiob Team
Guru giełdy


Liczba postów : 3327
Location : Trejder klasy Guru
Registration date : 31/10/2011

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 12:14

REALISTA napisał:
Xiądz Natanek mówi, że wiedz iż coś się dzieje, Kuczyn też twierdzi, że coś sie wykluwa  Laughing

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Kuczynski-Moje-zdanie-jest-bliskie-zdaniu-Stiglitza-Bitcoin-powinien-byc-zakazany-7559422.html

lat pompowana  to ostrego , powód do odwrotu może być każdy i  dowolny , nawet jakiś wpis na tweeterze , wczoraj po bzdurnym info widać było, że usa jest już gotowe do spadania .... to jest moje subiektywne zdanie , no  potęga AT czyli świeczki tygodniowe indeksów o których wspominał Opcjo
poza tym UFO stało się bycze, nie żebym był złośliwy, ale trochę UFOkowych misiów zaczęło grać L
He he, piewcy wolnego rynku już telepią się na taboretach
Niby oni wszyscy za wolnoscią ale pod jednym warunkiem
ma być tak jak oni chcą
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44141
Registration date : 03/09/2007

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 12:20

Guru giełdy napisał:
REALISTA napisał:
Xiądz Natanek mówi, że wiedz iż coś się dzieje, Kuczyn też twierdzi, że coś sie wykluwa  Laughing

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Kuczynski-Moje-zdanie-jest-bliskie-zdaniu-Stiglitza-Bitcoin-powinien-byc-zakazany-7559422.html

lat pompowana  to ostrego , powód do odwrotu może być każdy i  dowolny , nawet jakiś wpis na tweeterze , wczoraj po bzdurnym info widać było, że usa jest już gotowe do spadania .... to jest moje subiektywne zdanie , no  potęga AT czyli świeczki tygodniowe indeksów o których wspominał Opcjo
poza tym UFO stało się bycze, nie żebym był złośliwy, ale trochę UFOkowych misiów zaczęło grać L
He he, piewcy wolnego rynku już telepią się na taboretach
Niby oni wszyscy za wolnoscią ale pod jednym warunkiem
ma być tak jak oni chcą
gdyby ludzie np. uznali, ze nie korzystają z pieniądza, tylko uprawiają na prawdę wolny rynek na zasadzie barteru: ja Ci HIOB daję pęczek rzodkiewek z mojego ogródka a Ty m za to miseczkę kaszy Laughing  też byśmy zostali okrzyknięci przez ałtorytety gwałcicielami wolności gospodarczej lol!

https://www.tvn24.pl/honduras-wladze-wprowadzily-stan-wyjatkowy-po-wyborach-prezydenckich,795276,s.html
tam jeszcze ludzie zachowali świadomosc
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 12:47

Ciekawe piwerko odkryłem niedawno:

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Biale_ipa_browar_artezan_piwo-1024x1024

Fajnie wchodzi mimo 6 volt łagodne w smaq z cytrusowa nuta.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 12:49

kamikaze napisał:
hehe... Osły miał rację
news o poleceniu przez Trumpa skontaktowania się z Ruskimi, okazał się gówno wart
posłużył jedynie wywołaniu chaosu na rynkach finansowych i ogoleniu leszcza

teraz się okazuje, że polecenie wydał prezydent elekt, a nie kandydat na prezydenta
a prezydent elekt takie polecenie miał prawo wydać

Smile

jak dotąd sukcesy Muellera prowadzącego śledztwo w sprawie ingerencji Rosji w wybory są umiarkowane tzn wykrył przestępstwa ludzi z otoczenia Trumpa ale nie mające związku z samymi wyborami. To nie wystarczy to doprowadzenia do impeachmentu Trumpa.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 13:07

Indiana napisał:
Misie się cieszą na zwałę, bysie takie jak ja to już zajebiaszczo się cieszą, bo będą promocje na tanie akcje i tanie longi cheers 
Całe miesiące promocji, a najlepsze jak zawsze pod koniec zarabiam zarabiam zarabiam zarabiam
Czy dadzą KGHM albo PKN po 25zł ?  zarabiam Przy fajnym Armageddonku na Zachodzie, jak pójdą PKC-e, to wsio możliwe  cheers

Perspektywa qpna Orlenu po 25 zyla wcale nie jest atrakcyjna - atrakcyjna jest perspektywa zrealizowamia po takiej cenie shorta z leveli obecnych Laughing
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 13:28

REALISTA napisał:
kamikaze napisał:
zibi napisał:
kamikaze napisał:
REALISTA napisał:
http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/reforma-systemu-podatkowego-w-usa-o-krok-od-wejscia-w-zycie,795270.html

"redukcja podatków korporacyjnych (Corporate Income Tax - CIT) z obecnych 35 procent do 20 procent będzie miała charakter trwały"

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend 767691

znakomity ruch, podatki w wysokości 20%-25% dla dużych firm są moim zdaniem optymalne
z tym że mniejsze firmy powinny mieć jeszcze mniejsze podatki, a tak chyba w tej reformie nie jest
najbogatsi najwięcej zyskają, a to powiększy - i tak ogromne - rozwarstwienie majątkowe w USA

ale może zaczną płacić podatki w kraju Question

myślę, że są na to spore szanse
zresztą na razie jest marchewka w postaci niższego CIT, a pewnie do kompletu będzie i kij
kombo marchewka + kij daje najlepsze efekty Twisted Evil Smile
te wszystkie gugloamazonopejszbuki i  tak będą stosować "optymalizacje" ..nie przestawisz lwa na dietę wegetariańską Laughing

i tu masz rację, o ile wspomniany kij nie zadziała
sporo wielkich koncernów jest opanowanych przez lewaków, a oni z czystej chęci szkodzenia Trumpowi staną na głowie, by do amerykańskiego fiskusa z i ich miliardowych zysków trafiło nie więcej jak 5 dolarów i 13 centów Twisted Evil Laughing
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 13:51

KORBA NA BITCOINE

W sobotę... żydowski święty dzień jacyś geje handlują i to poza kontrolą pejsa Laughing

No chyba im to nie w smak trochę.

Ale w końcu nałogi mają na czym grać nawet w week&y dobryżart dobryżart
Kwestia czasu gdy Michu się przestawi.
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 14:25

OpCjOnEr napisał:
Indiana napisał:
Misie się cieszą na zwałę, bysie takie jak ja to już zajebiaszczo się cieszą, bo będą promocje na tanie akcje i tanie longi cheers 
Całe miesiące promocji, a najlepsze jak zawsze pod koniec zarabiam zarabiam zarabiam zarabiam
Czy dadzą KGHM albo PKN po 25zł ?  zarabiam Przy fajnym Armageddonku na Zachodzie, jak pójdą PKC-e, to wsio możliwe  cheers

Perspektywa qpna Orlenu po 25 zyla wcale nie jest atrakcyjna - atrakcyjna jest perspektywa zrealizowamia po takiej cenie shorta z leveli obecnych Laughing
No coś Ty, po 25 zyla można kupić przy ryzyku 100k (gdyby spadło do zera) 40 kontraktów, które po roku - dwóch będą warte minimum 100zł, czyli do zarobienia jest minimum 300 000, czyli 3x więcej niż wymagane depo na najgorsze ryzyko w razie bankructwa (ale jak monopolista może zbańczyć? ).
Natomiast przy szorceniu po 106, jak teraz mamy, to może się okazać że już za tydzień możemy zwiedzać poziomy rzędu 135zł, a za miesiąc 160zł, a za dwa 200zł, jak obecna zwałka okaże się zmyłką, na co są 10.000 razy większe szanse niż że Orlen zbańczy i spadnie do zera. No to przy 40 koniach S i cenie wylotu 206zł, masz 100zł możliwej straty na konia, czyli 4 razy więcej niż zaangażowany kapitał - bez sensu.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 15:59

REALISTA napisał:
http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/reforma-systemu-podatkowego-w-usa-o-krok-od-wejscia-w-zycie,795270.html

czyli scenariusz prosty - tak mi wychodzi z AT

czeka nas korba ,hossa ,raj świętego ...

ale wczesniej trzeba bylo byka strząsnąć - W PIATEK
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 16:02

zibi napisał:
znów najadą nas hordy ekologów Evil or Very Mad

http://niewygodne.info.pl/artykul8/04148-Protesty-ekologow-ws-nowej-tamy-za-3-2-1.htm

2,2 MLD
a zbierali sie do tego przez dziesiatki lat
niby duze pieniadze ale jak porownamy jakie kwoty przewalane sa w bankach centralnych

czy chcby u nas na kupno patriotow czy obsluge dlugu

to za te pieniadze moglibysmy nowa Polske pobudowac


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sob 02 Gru 2017, 16:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 16:09

OpCjOnEr napisał:
KORBA NA BITCOINE

W sobotę... żydowski święty dzień jacyś geje handlują i to poza kontrolą pejsa Laughing

No chyba im to nie w smak trochę.

Ale w końcu nałogi mają na czym grać nawet w week&y dobryżart dobryżart
Kwestia czasu gdy Michu się przestawi.

mam nadzieje ze betonowy nakupił bitcoina
po spadku na 9200 - tak jak mu dobrze radziłem - wg sygnalu mojego systemu , za darmochę Shocked
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend EmptySob 02 Gru 2017, 16:41

Dużo się tu na forum pisze o Indiankach i słusznie, Indianki są the best!
Ja też postanowiłem pochwalić się swoją ulubioną Indianką lol!lol!lol!

UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Indian10
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend   UFO  02 - 03  12  2017 r. Weekend Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 02 - 03 12 2017 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO 21 - 22 01 2017 r. Weekend
» UFO 18-19 03 2017 r. Weekend
» UFO 03 - 04 06 2017 r. Weekend
» UFO 29 - 30 07 2017 r. Weekend
» UFO 19 - 20 08 2017 r Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: