Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra

IndeksIndeks  PortalePortale  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

UFO 20 -21 01 2018 r. Weekend

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
MICHU

Liczba postów : 28115
Registration date : 25/10/2010

PisanieTemat: Re: UFO 20 -21 01 2018 r. Weekend   Nie 21 Sty 2018, 20:58

Indiana napisał:
dziadek napisał:

https://www.msn.com/pl-pl/finanse/firmy/prawie-800-milion%c3%b3w-z%c5%82otych-pgnig-przyznaje-%c5%bce-cz%c4%99%c5%9b%c4%87-swojego-maj%c4%85tku-musi-spisa%c4%87-na-straty/ar-AAuViV3?ocid=sf
Ciekawe skąd takie informacje biorą się w takim czasie i przy takim poziomie ceny, wszystko dokładnie według geometrii. U mnie sprzedaż całych akcji na PGNIG wynikała z faktu osiągnięcia APP równego 200% pierwszej fali wzrostowej, po czymś takim zwykle następuje solidna korekta, a jeszcze na Bankierze ktoś zauważył że mamy tutaj nietoperka, i rzeczywiście od razu znalazłem pięknego stworka o idealnych proporcjach.
Bardzo podobne formacje wystąpiły na W20, dlatego też nieco przedwcześnie wziąłem komplet S-ek, według geometrii powinienem poczekać do okolic 2620 na W20 lub 2630/2635 na koniach, ale to tylko 1% wyżej więc wziąłem w piątek, a nuż się w stanach nie dogadają z budżetem to jazda może być już od poniedziałku. Czyżby na GPW wróciły fundusze oparte o matematykę? W to mi graj, bo co jak co ale matematykę to kocham i chętnie powalczę na tym gruncie z pejsem cheers Nie tylko kasa się tu liczy, ale i dobre łamigłówki, a tego jak widać chyba nie zabraknie w najbliższym czasie cheers
Wklejam nietoperka z PGNIG:

Kaczor kiedyś pisał,  że formacje harmoniczne nie są same w sobie samograjem,
bo ich realizacja nie jest zagwarantowana na 100%.

Sam wielokrotnie widziałem na własne oczy jak takie formacje się załamywały i pękały jak bańka mydlana.
No ale co na giełdzie jest pewne na 100%?
Jednakże przy z/ r = 3 prawdopodobieństwo 50/50 w zupełności wystarczy.
Nawet jak powyżej 6.90 Nietoperek odleci to zostanie jeszcze 9 prób z 10.
Ogólnie powinno być in plus.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 20 -21 01 2018 r. Weekend   Nie 21 Sty 2018, 21:13

Z cyklu..... Złote Myśli. Laughing

Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 20 -21 01 2018 r. Weekend   Nie 21 Sty 2018, 21:15

Piotrek691 napisał:
Indiana napisał:

Guru ma rację jeśli chodzi o real life a nie o ścisłe zasady księgowości: jacht, drogi samochód, willa z ogrzewanym basenem to owszem niby aktywa, ale wymagające bardzo dużych nakładów aby je utrzymać. Czyli sam fakt posiadania ich generuje spore wydatki - czyli według Twojej definicji pasywa - bo wiesz z góry ze za środki do czyszczenia basenu musisz dać 1000zł miesięcznie, za ubezpieczenie i utratę wartości drogiego auta to nawet kilkadziesiąt koła rocznie itd itp; więc dla księgowego Guru mówi może i źle, ale dla normalnego łebskiego gościa - jest to zwykła brutalna prawda Laughing

Cześć Indiana. Mam wrażenie, że normalny łebski gościu nigdy by nie kupił jachtu, samochodu czy basenu, których koszty utrzymania są dla niego zbyt wysokie i przewyższają potencjalne korzyści jakie takie "aktywa" mogą przynieść czyli np. potencjalny wzrost wartość nieruchomości (basen), zwabienie lepszych wypasionych klientów (yacht czy odleciana fura).

Dzięki za odpowiedź i Pozdrawiam.

Już mnie w Hooya nie zrobisz. Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K

Liczba postów : 15156
Registration date : 29/01/2008

PisanieTemat: Re: UFO 20 -21 01 2018 r. Weekend   Nie 21 Sty 2018, 21:33

Piotrek691 napisał:
delphia napisał:
Amerykanom zostało 5,5 h i goverment shutdown stanie się faktem. W grę wchodzi nawet  wariant z przedłużeniem prowizorium zaledwie o kilka dni. Na szczęście jest weekend i budżetówka "nie robi" więc zyskują dwa dni na dalsze negocjacje.

Do poniedziałku mnóstwo czasu. Muszą się dogadać bo jakie inne mają wyjście? Owszem były już w historii tego typu cyrki, ale zawsze się dogadywali. Zresztą cały ten cap to zwykła szopka dla celów politycznych. Jest face time on TV i każdy najmądrzejszy z całej wsi.

weekend się kończy i na razie nie ma deal`u
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
zibi
S I L V E R TRADER
S I L V E R      TRADER

Liczba postów : 19684
Registration date : 23/05/2008

PisanieTemat: Re: UFO 20 -21 01 2018 r. Weekend   Nie 21 Sty 2018, 21:45

delphia napisał:
Piotrek691 napisał:
delphia napisał:
Amerykanom zostało 5,5 h i goverment shutdown stanie się faktem. W grę wchodzi nawet  wariant z przedłużeniem prowizorium zaledwie o kilka dni. Na szczęście jest weekend i budżetówka "nie robi" więc zyskują dwa dni na dalsze negocjacje.

Do poniedziałku mnóstwo czasu. Muszą się dogadać bo jakie inne mają wyjście? Owszem były już w historii tego typu cyrki, ale zawsze się dogadywali. Zresztą cały ten cap to zwykła szopka dla celów politycznych. Jest face time on TV i każdy najmądrzejszy z całej wsi.

do jutra się dogadają

https://www.sadistic.pl/swinie-pradem-vt463326.htm
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 20 -21 01 2018 r. Weekend   Nie 21 Sty 2018, 21:48

delphia napisał:
Piotrek691 napisał:
delphia napisał:

Jeden się ucieszył za mocno. Laughing

Drugi udał, że wogóle się nie cieszy. Laughing

A trzeci stwierdził wprost, że nie warto być szczodrym
bo zarobi więcej gdy zarobi mniej. Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Piotrek691
Cieć Forumowy

Liczba postów : 4418
Registration date : 15/04/2010

PisanieTemat: Re: UFO 20 -21 01 2018 r. Weekend   Nie 21 Sty 2018, 21:58

delphia napisał:

Och dopiero jutro ok. 7.00 naszego czasu mają coś tam głosować. Jestem ciekawy otwarcia rynków. Sprawa nie jest nowa. Była
na tapecie od dni. Czysto teoretycznie Shutdown powinien być już w piątkowych cenach? scratch
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
zibi
S I L V E R TRADER
S I L V E R      TRADER

Liczba postów : 19684
Registration date : 23/05/2008

PisanieTemat: Re: UFO 20 -21 01 2018 r. Weekend   Nie 21 Sty 2018, 22:05

Piotrek691 napisał:
delphia napisał:

Och dopiero jutro ok. 7.00 naszego czasu mają coś tam głosować. Jestem ciekawy otwarcia rynków. Sprawa nie jest nowa. Była
na tapecie od dni. Czysto teoretycznie Shutdown powinien być już w piątkowych cenach? scratch

już w 2013 roku była podobna sytuacja i świat się nie skończył
ja to bym prędzej wyglądął nieoczekiwanego Wink

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Piotrek691
Cieć Forumowy

Liczba postów : 4418
Registration date : 15/04/2010

PisanieTemat: Re: UFO 20 -21 01 2018 r. Weekend   Nie 21 Sty 2018, 22:10

zibi napisał:
Piotrek691 napisał:
delphia napisał:

No dobra. Jedynie zareagował Edek luką 60 pipsów w górę, ale to chyba ma raczej związek z koalicją w Hitlerowie. Zobaczymy
jak się otworzą gold, usej i dax. Moim zdaniem to nie jest coś co wstrząśnie światem Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MoralnyNiepokój

Liczba postów : 2477
Registration date : 11/03/2010

PisanieTemat: Re: UFO 20 -21 01 2018 r. Weekend   Nie 21 Sty 2018, 22:21

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MICHU

PisanieTemat: Re: UFO 20 -21 01 2018 r. Weekend   Nie 21 Sty 2018, 23:07

Piotrek691 napisał:
zibi napisał:
Piotrek691 napisał:
delphia napisał:

No dobra. Jedynie zareagował Edek luką 60 pipsów w górę, ale to chyba ma raczej związek z koalicją w Hitlerowie. Zobaczymy
jak się otworzą gold, usej i dax. Moim zdaniem to nie jest coś co wstrząśnie światem Very Happy

Hehe

Edek już potwierdza,  że giełdy powinny iść w górę.
Dax ma wygrzanego Stochastica więc przynajmniej korekta w locie tylko pytanie z jakiego poziomu tak aby wsparcie wytrzymało.
Hedże już 2 krotnie zostały ubrane w eS to i Wodzirej już zadba by nie wyszły z tych pozycji zanim porządnie nie zarobi na eL.
Praleczka program Pranie już na chodzie. lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dziadek
Admin

Liczba postów : 9514
Registration date : 13/11/2007

PisanieTemat: Re: UFO 20 -21 01 2018 r. Weekend   Pon 22 Sty 2018, 00:38

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content

PisanieTemat: Re: UFO 20 -21 01 2018 r. Weekend   

Powrót do góry Go down