Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra

IndeksIndeks  PortalePortale  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

UFO 28 02 2018 r.

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Małolat

Liczba postów : 11370
Registration date : 29/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO 28 02 2018 r.   Sro 28 Lut 2018, 23:00

@zibi
50 m od BP
Zimno było woleli grzać dupe w suce.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator

Liczba postów : 7022
Registration date : 30/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO 28 02 2018 r.   Sro 28 Lut 2018, 23:13

Zibi:
Tzn. wypłacić z IKE kasę się da, ale trzeba zapłacić Belkę od zysków z 3 lat (przynajmniej ja od tylu oszczędzam), a przez dwa lata hossy i dywidendy za 3 lata bez podatku trochę się tego zysku nazbierało Basketball 
Oczywiście jeśli zaczną się zastanawiać nad nacjonalizacją, albo jakimkolwiek ograniczeniem moich praw do tej kasy, to można zawsze zapłacić tę Belkę i zlikwidować interes, albo pokombinować z certyfikatami Turbo ING, jakoś na przeciwstawnych dałoby się większość kasy wyprowadzić na zwykły rachunek.

Tylko że na razie ta kasa jest moja i tylko moja, nikt mi na nią nie czycha ani nie zamierza mi nacjonalizować, są to nasze prywatne oszczędności na emeryturę bo tej będę miał niecałe 500zł dobryżart dobryżart 
Więc niech sobie leży, jeszcze kilka bess i hoss mam nadzieję wspólnie z Indianką obrócimy tą kasiorką i nieźle przytniemy, są to oszczędności na osobnym koncie i trudne do ruszenia na jakieś głupoty więc fajna i przydatna rzecz te IKE i IKZE.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
zibi
S I L V E R TRADER
S I L V E R      TRADER

Liczba postów : 20239
Registration date : 23/05/2008

PisanieTemat: Re: UFO 28 02 2018 r.   Sro 28 Lut 2018, 23:18

Indiana napisał:
Zibi:
Tzn. wypłacić z IKE kasę się da, ale trzeba zapłacić Belkę od zysków z 3 lat (przynajmniej ja od tylu oszczędzam), a przez dwa lata hossy i dywidendy za 3 lata bez podatku trochę się tego zysku nazbierało Basketball 
Oczywiście jeśli zaczną się zastanawiać nad nacjonalizacją, albo jakimkolwiek ograniczeniem moich praw do tej kasy, to można zawsze zapłacić tę Belkę i zlikwidować interes, albo pokombinować z certyfikatami Turbo ING, jakoś na przeciwstawnych dałoby się większość kasy wyprowadzić na zwykły rachunek.

Tylko że na razie ta kasa jest moja i tylko moja, nikt mi na nią nie czycha ani nie zamierza mi nacjonalizować, są to nasze prywatne oszczędności na emeryturę bo tej będę miał niecałe 500zł dobryżart dobryżart 
Więc niech sobie leży, jeszcze kilka bess i hoss mam nadzieję wspólnie z Indianką obrócimy tą kasiorką i nieźle przytniemy, są to oszczędności na osobnym koncie i trudne do ruszenia na jakieś głupoty więc fajna i przydatna rzecz te IKE i IKZE.

i tu Cię mają lol!

ja tam młody i głupi i wierny tym z PO że nikt mi mojego nie może zabrać lol!

Tusk zajebał Lisom i nic się nie stało , a co by było gdyby to Kaczor zajebał affraid

przyjdą nowi , może z RAZEM to i Ciebie rozkułaczą dobryżart
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
zibi
S I L V E R TRADER
S I L V E R      TRADER

Liczba postów : 20239
Registration date : 23/05/2008

PisanieTemat: Re: UFO 28 02 2018 r.   Sro 28 Lut 2018, 23:20

Małolat napisał:
@zibi
50 m od BP
Zimno było woleli grzać dupe w suce.

ty byś też siorbał koffie , bo życie nie zwalnia a ludzie często pracują dla pracy , a nie dla roboty i obowiązków
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dziadek
Admin

Liczba postów : 10030
Registration date : 13/11/2007

PisanieTemat: Re: UFO 28 02 2018 r.   Czw 01 Mar 2018, 02:11

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content

PisanieTemat: Re: UFO 28 02 2018 r.   

Powrót do góry Go down

UFO 28 02 2018 r.
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!
» UFO 25 01 2018 r.
» UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend
» UFO 09 01 2018 r.
» UFO 12 01 2018 r.