Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra

IndeksIndeks  PortalePortale  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

UFO 07 03 2018 r.

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
mariner
Captain en Chief
Captain en Chief

Liczba postów : 17721
Registration date : 14/11/2010

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 12:43

neuron napisał:
mariner napisał:
Frater napisał:
mariner napisał:
mam takie nieśmiałe pytanie do Panów Administratorów

czy dzisiaj też mam pisać ????????

jak złożył rezygnację ??
składać to On sobie może jakieś tam modele
wniosek o dymisję odrzucony
a Ty nie siej tu wrogiej propagandy
ja pitole mariner
jak siem wyluzujesz to nawet dowcip masz adekwatny lol!
taki kalambur słowny
no no

a bo z rana mnie nie było
no i byłem załamany tym co rano na stoqu zobaczyłem
jest co prawda żle ale nie jest tragicznie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mariner
Captain en Chief
Captain en Chief

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 12:54

neuron napisał:
mariner napisał:
Frater napisał:
mariner napisał:
mam takie nieśmiałe pytanie do Panów Administratorów

czy dzisiaj też mam pisać ????????

jak złożył rezygnację ??
składać to On sobie może jakieś tam modele
wniosek o dymisję odrzucony
a Ty nie siej tu wrogiej propagandy
ja pitole mariner
jak siem wyluzujesz to nawet dowcip masz adekwatny lol!
taki kalambur słowny
no no

wczoraj wieczorem i dziś z rana wyglądało to dla mnie tragicznie
a tu proszę- jest już plus
no nic obaczym jak Słońce zajdzie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mariner
Captain en Chief
Captain en Chief

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 13:04

jeśli o mnie chodzi to jest hoojowo
172cm 79kg- 54 lata
hoojowizna
trza qrwa coś z tym zrobić
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
neuron

Liczba postów : 5901
Registration date : 29/02/2012

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 13:17

mariner napisał:
172cm 79kg- 54 lata
hoojowizna
jeżeli to wszystkie twoje problemy to graty
remedium na to jest tylko jedne
wytnij jedną nerkę, sprzedaj, jedz do thorgalla i wszytko przepijcie - jeżeli to będzie denaturat lub woda brzozowa to wystarczy na dłużej
nie spotykaj się natomiast z prezesem bo jedno popołudnie i cię namówi na jakieś stratne długie/krótkie
po powrocie do domu się zamartwiaj co zrobiłeś !!!!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Piotrek691
Cieć Forumowy

Liczba postów : 4455
Registration date : 15/04/2010

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 13:19

Krach chyba odwołany...scratch

Jenot nie przebił ostatniego dołka
Helmut mocno odbija, a z tego
co czytałem germańskie koncerny motoryzacyjne
mogłyby ponieść wymierne straty na wojnie
handlowej z usej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mariner
Captain en Chief
Captain en Chief

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 13:20

neuron napisał:
mariner napisał:
172cm 79kg- 54 lata
hoojowizna
jeżeli to wszystkie twoje problemy to graty
remedium na to jest tylko jedne
wytnij jedną nerkę, sprzedaj, jedz do thorgalla i wszytko przepijcie - jeżeli to będzie denaturat lub woda brzozowa to wystarczy na dłużej
nie spotykaj się natomiast z prezesem bo jedno popołudnie i cię namówi na jakieś stratne długie/krótkie
po powrocie do domu się zamartwiaj co zrobiłeś !!!!!

eee tam
jestem znanym tu żydofilem
zastanawiam się nad krav maga czy jakoś tak
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

Liczba postów : 25665
Registration date : 03/09/2007

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 14:09

mariner napisał:
172cm 79kg- 54 lata
hoojowizna
łeee... z takim wzrostem to na łodzi podwodnej byś mógł służyć Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 14:10

Piotrek691 napisał:
Krach chyba odwołany...scratch

Jenot nie przebił ostatniego dołka
Helmut mocno odbija, a z tego
co czytałem germańskie koncerny motoryzacyjne
mogłyby ponieść wymierne straty na wojnie
handlowej z usej.
możliwe, ale ja poranne L murzyńskie pogoniłem
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mariner
Captain en Chief
Captain en Chief

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 14:21

REALISTA napisał:
mariner napisał:
172cm 79kg- 54 lata
hoojowizna
łeee... z takim wzrostem to na łodzi podwodnej byś mógł służyć Laughing

no nie wiem
w starym zielonym dowodzie mam "wysoki"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mariner
Captain en Chief
Captain en Chief

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 14:29

podobno dzisiaj urodziny mają Kapitan Solo i Węgier
są na sali ?????
bo nie wiem czy składać życzenia czy kondolencje
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K

Liczba postów : 15319
Registration date : 29/01/2008

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 14:39

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
delphia
U F O A N A L I T Y K

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 14:43

u nas na razie oba kierunku zamurowane nosz qm
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

Liczba postów : 21057
Registration date : 08/07/2008

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 14:50

delphia napisał:
i znów to samo

https://www.pb.pl/rekordowy-grant-dla-koreanczykow-907249

Łapówka - udzielona komuś korzyść, zazwyczaj majątkowa, najczęściej pieniężna, w zamian za zrobienie czegoś, czego by nie zrobił bez uzyskania tej korzyści, lub - odwrotnie - za niezrobienie czegoś, co by zrobił.
Jakby JP Morgan nie otworzył biura w Warszawie i nie obiecał zatrudnienia w nim 3,5 tys. pracowników bez rządowego „grantu” w wysokości 20,5 mln zł, to jak się taki „grant” nazywa w mniej eleganckim języku? A jeśli JP Morgan i tak otworzyłby to biuro i zatrudnił tych pracowników, to po co było takiego „grantu” mu udzielać?. Toż to z kolei czyta niegospodarność!
Żelazny elektorat partii rządzącej po opublikowaniu tej informacji wpadł w pewien dyskomfort. Ale szybko się opamiętał i zaczął dowodzić, że:
1) to wcale nie dużo oraz, że
2) to się nam szybko zwróci.

Trzeba przyznać, że rzeczywiście nie dużo. Bo na 3,5 tys. pracowników przez 12 miesięcy przez 10 lat wypadnie raptem 48 zł miesięcznie. Początkowo się nawet zdziwiłem, że tak bogaty bank jak po takie grosze się schyla. Ale szybko sobie przypomniałem, że bogaci są bogaci właśnie dlatego, że zawsze się schylą po każde pieniądze. A jak nam się to zwróci? Otóż ci zatrudnieni pracownicy będą płacić podatki! To nie żart! Taka pojawiła się mantra. To by musiało oznaczać, że JP Morgan będzie zatrudniał bezrobotnych, którzy dziś podatków nie płacą i żyją z zasiłków! Abstrahując od tego, czy JP Morgan chciałby ich zatrudnić, pozostaje pytanie skąd ich w ogóle weźmie w obecnej sytuacji na rynku pracy, skoro nawet hipermarkety szukają pracowników? No chyba, że JP Morgan planuje płacić swoim pracownikom, a przynajmniej niektórym, powyżej wartości rynkowych. To mogłoby uzasadniać dlaczego potrzebuje „granta”. Ciekawe będzie tylko, kogo zatrudni na tych stanowiskach wynagradzanych powyżej wartości rynkowych? Ma to przećwiczone w Chinach. Za uruchomiony tam program „Sons And Daughters” - czyli zatrudniania dzieci wpływowych osób w zamian za kontrakty - musiał niedawno zapłacić amerykańskiemu rządowi 264 mln dolarów grzywny. No i zwolnił „sześciu pracowników zamieszanych” w ten proceder.
Ale żeby nikt nie myślał, że się nagle PiS zacząłem czepiać. Zacząłem za czasów SLD. W 2003 roku chwaliłem rząd, że nie udało mu się udzielić łapówki koncernowi PSA Peugeot Citroen w zamian za zainwestowanie w Radomsku. Bo zamiast troszczyć się o tworzenie specjalnych warunków dla jakieś konkretnej inwestycji powinniśmy skoncentrować się na stworzeniu przyjaznych warunków do inwestowania i prowadzenia działalności gospodarczej dla wszystkich. Oczywiście wiadomość, że nie powstanie w Polsce fabryka PSA za 700 mln euro mająca zatrudnić 3,5 tys. osób (tyle w fabryce co teraz w banku - taka ciekawostka) byłaby bardziej medialna niż wiadomość, że pan Janusz z powodu uciążliwych przepisów podatkowych nie otworzył w Radomsku warzywniaka i nie zatrudnił pani Grażynki.
W 2007 roku pisałem o Lenovo. Ten chiński koncern, który wchłonął dział komputerów IBM, zamierzał wówczas podjąć decyzję o inwestycji w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Uzależniał ją jednak od większego dofinansowania ze strony rządu i przeraża go opłata za „odrolnienie gruntu”. Początkowo Lenovo chciał zainwestować 45 mln zł i zatrudnić 500 osób. Międzyresortowy zespół do spraw inwestycji, który decyduje o wsparciu zagranicznych firm podjął wówczas decyzję o przyznani chińczykom rządowego „grantu”. Wartość projektu wzrosła szybko do 60 mln zł, a liczba miejsc pracy się podwoiła. Ciekawiło mnie, czy kilka miesięcy wcześniej Lenovo źle przygotował biznes plan i dopiero po kilku miesiącach okazało się, że próg opłacalności osiągnięty jest przy większej inwestycji i większym zatrudnieniu, czy może inwestycja będzie opłacalna już przy poziomie planowanym wcześniej, ale po jej zwiększeniu zwróci się po prostu jeszcze szybciej? Obstawiałem to drugie. Więc niby dlaczego polscy podatnicy mieli pomagać w osiągnięciu szybszej stopy zwrotu Chińczykom?
A już szczególnie śmieszne było „przerażenie” inwestorów opłatą za odrolnienie ziemi. Bo dokładnie w tym samym czasie wybuchła afera z odrolnieniem przez agentów CBAS działek na Mazurach. Gdy się wszyscy prześcigali w podpowiedziach, jak pomóc biednym inwestorom Chińskim inwestorom (na przykład poprzez poniesie opłaty za odrolnienie przez samą gminę, która potem mogłaby wystąpić do marszałka województwa o jej umorzenie) zaproponowałem, że znieść ją w ogóle - dla wszystkich. Jak cos jest niedobre dla Chińczyków, to pewnie jest też niedobre dla pana Janusza.
W tym samym roku rząd (jeszcze ten „pisowski) planował „grant” na zatrudnienie inżynierów w Krakowie i Wrocławiu dla samego Google! Bym się nie zdziwił, jakby Ministerstwo Rolnictwa zaoferowało komuś grant na zatrudnienie byłych pracowników z PGR-ów. Oni nie chcą pracować tylko wolą być bezrobotnymi, więc stworzenie dla nich miejsc pracy byłoby nie lada wyzwaniem. Ale w kraju, gdzie ludzie kombinowanie (a więc i kombinatorykę) mają we krwi, którego studenci wygrywają światowe olimpiady informatyczne, w którym firmy IT powinny się zabijać o najlepszych pracowników, przyznawanie im grantów na stworzenie miejsc pracy wołało o pomstę do nieba. Więc wołałem - bez skutku oczywiście. Bo rok później już kolejny rząd przyjął uchwałę w sprawie przekazania koncernowi z Mountain View, 3,16 mln zł (20% wartości planowanej inwestycji) na stworzenie 270 miejsc pracy. Jakby to jakiś pan Janusz dostał 20% wartości swojej inwestycji to byłaby awantura.
W roku 2011 Pan Premier Tusk poinformował, że zamierza udzielić rosyjsko-kanadyjskiemu konsorcjum „dotacji” w wysokości 450 mln euro dla ratowania miejsc pracy w gliwickiej fabryce Opla. A jak kilka lat wcześniej niejaki „Rysiek” chciał raptem ź tej kwoty go na ratowanie miejsc pracy w przemyśle hazardowym to się wszyscy oburzali. Opel z pomocy polskich podatników korzystał przez lata. Działał w specjalnej strefie ekonomicznej korzystając z przywilejów podatkowych. Pan Janusz prowadzący zakład blacharski poza SSE musiał płacić wyższe podatki. Kilka modeli Opla zostało uznanych za super innowację i wprowadzono je na listę „off-setową” - czyli polski podatnik płacił więcej za F-16, by w rozliczeniu dostać Opla.
Na dodatek pomoc dla Opla oznacza, że nikt w rządzie nie miał pojęcia ani o gospodarce, ani o negocjacjach. Fabryka Opla w Gliwicach jest chyba najnowocześniejszą fabryką Opla w Europie. Rosyjsko-kanadyjskie konsorcjum, które Opla kupiło musiałoby upaść na głowę, żeby akurat tę fabrykę zamknąć. Jeżeli więc straszyli, że „na złość mamie odmrożą sobie uszy” – trzeba im było pozwolić. Albo jeszcze lepiej, trzeba było pójść za rosyjskim przykładem traktowania inwestorów zagranicznych i wysłać do Gliwic „komando” z UKS. Coś by się z pewnością w rozliczeniach podatkowych znalazło nieprawidłowego. Przepisy mamy tak skonstruowane, że nie ma niewinnych. Mogą być tylko źle skontrolowani.
Uczciwie trzeba jednak na koniec przyznać, że nie tylko zagraniczni inwestorzy otrzymywali „granty”. Polscy pracownicy też. Do tego jednak trzeba było być górnikiem. JSW - największy w Unii Europejskiej producent węgla koksowego w Q2 2011 miał 106 mln zł straty netto wobec 373 mln zł zysku rok wcześniej. Tyle rozdali na „granty” dla pracowników w zamian za tom by nie strajkowali: podwyżka pensji (i to kilka miesięcy wstecz) w wysokości 5,5%, 160 mln zł nagrody z zysku, 10-letnie gwarancje zatrudnienia, darmowe akcje i możliwość zapisania się na akcje w ofercie publicznej w puli dwukrotnie wyższej niż dla reszty inwestorów indywidualnych!
Nasza tradycja w rozdawaniu „grantów” jest znacznie dłuższa - powyżej tylko parę przykładów. Te inwestycje i tych inwestorów „widać”. Nie widać - jak pisał Bastiat - pana Janusza, który nie otworzył warzywniaka w Radomsku i nie zatrudnił pani Grażynki. Są takich tysiące. Wszyscy razem stworzyliby więcej miejsc pracy niż PSA z Lenovo, Oplem i JP Morganem. A wówczas i te koncern miałby więcej argumentów do inwestowania w Polsce. Koncerny mają wybór. PSA mógł wybudować fabrykę w Polsce, na Węgrzech, albo na Słowacji. Wybrał Słowację. Pan Janusz natomiast warzywniaka pod Bratysławą raczej nie otworzy. Dajmy więc w końcu szansę takim panom. Stwarzając im odpowiednie warunki do prowadzenia działalności gospodarczej, stworzymy je, niejako przy okazji - jak pisał Adam Smith - również dla koncernów zagranicznych.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
delphia
U F O A N A L I T Y K

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 14:52

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Australijski-rekord-bezrecesyjnosci-7576206.html

Gospodarka Australii w minionym kwartale urosła o 0,4 proc., dzięki czemu odnotowała 106. kwartał bez tzw. technicznej recesji. To współczesny rekord świata „bezrecesyjności”. Na drugiej pozycji w tym zestawieniu plasuje się Polska.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 15:00

delphia napisał:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Australijski-rekord-bezrecesyjnosci-7576206.html

Gospodarka Australii w minionym kwartale urosła o 0,4 proc., dzięki czemu odnotowała 106. kwartał bez tzw. technicznej recesji. To współczesny rekord świata „bezrecesyjności”. Na drugiej pozycji w tym zestawieniu plasuje się Polska.

to czemu nie ma u nas czyczysta ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
delphia
U F O A N A L I T Y K

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 15:19

rekordowy deficyt handlowy w USA - wprowadzenie ceł i wojna handlowa praktycznie pewna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 15:26

delphia napisał:
rekordowy deficyt handlowy w USA - wprowadzenie ceł i wojna handlowa praktycznie pewna
będzie sie działo , ciekawe, jak surowce się zachowają w tym kontekscie, na logike powinna byc padaka a co za tym idzie w dupę dostaną EM , ale to tylko logika , "rynek" ma swoje prawa Laughing
tak samo korba na edku, kiedy praktycznie najwięcej na wojnie ucierpi Euroland, jest dowodem na to, że "rynek" kieruje się swoją "logiką"

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Komisja-Europejska-ma-gotowe-srodki-odwetowe-na-cla-Trumpa-4083929.html
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mariner
Captain en Chief
Captain en Chief

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 15:28

REALISTA napisał:
delphia napisał:

bo Indiana dał doopy i sprzedał akcje Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
delphia
U F O A N A L I T Y K

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 15:32

REALISTA napisał:
delphia napisał:
będzie sie działo , ciekawe, jak surowce się zachowają w tym kontekscie, na logike powinna byc padaka a co za tym idzie w dupę dostaną EM , ale to tylko logika , "rynek" ma swoje prawa Laughing
tak samo korba na edku, kiedy praktycznie najwięcej na wojnie ucierpi Euroland, jest dowodem na to, że "rynek" kieruje się swoją "logiką"

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Komisja-Europejska-ma-gotowe-srodki-odwetowe-na-cla-Trumpa-4083929.html

czekam aż Trump wróci do kwestii która poruszył w kampanii - restrukturyzacji długu USA. Na razie jesteśmy w fazie pożyczania.

http://money.cnn.com/2016/05/09/news/economy/donald-trump-us-debt/index.html
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 15:32

mariner napisał:
REALISTA napisał:
delphia napisał:

S mi weszło na Xiążęcej Shocked
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mariner
Captain en Chief
Captain en Chief

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 15:36

REALISTA napisał:
mariner napisał:
REALISTA napisał:
delphia napisał:

to pocałuj Różę w koniec pleców Mad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 15:39

mariner napisał:
REALISTA napisał:
mariner napisał:
REALISTA napisał:
delphia napisał:

to pocałuj Różę w koniec pleców Mad
za co ? Shocked  co ja zrobiłem ?!
odbieram S na Jankesa Twisted Evil
no i u nas wpierdol, wole jednak grać za granica, u nas zawsze musza jakiś numer wycinać Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 16:29

Popyt niecierpliwy w końcówce sesji
Jacek Rzeźniczek - Time Asset Management
7 marca 2018 16:26

Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
delphia
U F O A N A L I T Y K

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 16:44

decydujący moment - luka i linia trendu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 16:51

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 16:51

delphia napisał:
decydujący moment - luka i linia trendu

te S u nas to z dupy mam, przyjdzie mi zapłacić zaległe składki członkowskie Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 16:53

Niedźwiedzie bezradne
Jacek Rzeźniczek - Time Asset Management
7 marca 2018 16:51

lol!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
barany
MISZCZ
MISZCZ

Liczba postów : 18602
Registration date : 07/09/2007

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 17:08

Ja od wczoraj zarabiam już na L-kach, spadków już nie będzie w tym roku. Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
barany
MISZCZ
MISZCZ

Liczba postów : 18602
Registration date : 07/09/2007

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 17:09

REALISTA napisał:
delphia napisał:

Surowce jeszcze nie skończyły cyklu. Ropa najpierw musi wzrosnąć do 100$ a potem zjazd.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 17:27

no i jankes już płaci, może nie będę musiał płacić zaległych składek ? Laughing w każdym bądź razie mam juz na pokrycie strat na Xiążęcej i to z naddatkiem
u nas myślałem, że zrobią zamknięcie na maksie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 18:03

barany napisał:
Ja od wczoraj zarabiam już na L-kach, spadków już nie będzie w tym roku. Very Happy

dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Guru giełdy

Liczba postów : 1921
Registration date : 31/10/2011

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 18:20

thorgall napisał:
barany napisał:

dobryżart dobryżart dobryżart

Ropa biegnie na 100$
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Guru giełdy

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 18:25

Pilna informacja dla marinera !!!!!:

http://www.onzonsu.biz/
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dziadek
Admin

Liczba postów : 9591
Registration date : 13/11/2007

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 20:12

Kisiel, gdyby żył, miałby dziś 107 lat!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ufoforum.forumotion.com/
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO

Liczba postów : 12319
Registration date : 30/09/2007

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 20:22

dziadek napisał:

Praca, dom, praca, dom, flaszka
Praca dom, praca, dom, impreza
.......
Emerytura, flaszka
Imieniny, urodziny, święta
Zgon

Życie?

.................................................
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Guru giełdy

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 21:38

Ezet napisał:
dziadek napisał:

Praca, dom, praca, dom, flaszka
Praca dom, praca, dom, impreza
.......
Emerytura, flaszka
Imieniny, urodziny, święta
Zgon

Życie?

.................................................
Gorąca kukurydza
Masaż stóp
Przylądek Horn
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mariner
Captain en Chief
Captain en Chief

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 21:40

REALISTA napisał:
no  i jankes już płaci, może nie będę musiał płacić zaległych składek ? Laughing  w każdym bądź razie mam juz na pokrycie strat na Xiążęcej i to z naddatkiem

no cóż
nie wiem co napisać Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 21:42

rura
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Guru giełdy

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 21:59

PKC
Nano zarobek
Frytki
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Małolat

Liczba postów : 11313
Registration date : 29/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 22:22

Guru giełdy napisał:
PKC
Nano zarobek
Frytki
nano strata
ziemniaczane obierki w smalcu
niech warchlaczek zje paryje
inwestycja na kolejną zime
system .. przetrwanie 100%
lol!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Małolat

Liczba postów : 11313
Registration date : 29/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Sro 07 Mar 2018, 22:26

mariner napisał:
REALISTA napisał:
no  i jankes już płaci, może nie będę musiał płacić zaległych składek ? Laughing  w każdym bądź razie mam juz na pokrycie strat na Xiążęcej i to z naddatkiem

no cóż
nie wiem co napisać Rolling Eyes
Jak to co..? Drogo to już było! cheers albino
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dziadek
Admin

Liczba postów : 9591
Registration date : 13/11/2007

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   Czw 08 Mar 2018, 00:08

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content

PisanieTemat: Re: UFO 07 03 2018 r.   

Powrót do góry Go down

UFO 07 03 2018 r.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!
» UFO 25 01 2018 r.
» UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend
» UFO 09 01 2018 r.
» UFO 12 01 2018 r.