Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra

IndeksIndeks  PortalePortale  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

UFO 06 04 2018 r.

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin

Liczba postów : 10335
Registration date : 13/11/2007

PisanieTemat: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 00:25

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.

SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.

Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
http://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
http://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989

Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Dave, dziadek, inwestor,
Sir Nick, BP

Administrator do spraw technicznych: SzFagier

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower sunny flower sunny

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ufoforum.forumotion.com/
Piotrek691
Cieć Forumowy

Liczba postów : 5514
Registration date : 15/04/2010

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 01:25

Nie spać. Trumpek właśnie ogłosił dodatkowo 100 miliardów w clach na chińczyka :-) nocna masakra piła mechaniczną.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
REALISTA

Liczba postów : 28061
Registration date : 03/09/2007

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 05:22

Mybach już z powrotem w garazu, teraz muszę poszukać miejsca dla osobistego odrzutowca Laughing
a Opcjoner mi nie wierzył, jak Mu dałem reko na 1000 pkt w dół na DJ najpózniej do konca przyszlego tygodnia cheers
"wojna kórej nie ma i nie będzie " dobryżart  słuchanie anali to prosta droga do bankructwa,  , analogia jak do 1938 roku

uczyć się histori bo to matka wszystkich nauk , "kto nie zna przeszlości, musi ją powtarzać" , teraz nie działa i karabiny a tzw. wojna hybrydowa, handlowa, wojna długiem...kak zwał tak zwał

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 05:30

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Doradca-Trumpa-Chiny-i-USA-wypracuja-uklad-ws-handlu-4097618.html
"Doradca Trumpa: Chiny i USA wypracują układ ws. handlu" dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
Martin Eden przywozi pokój spisany w Monachium warty mniej, niż kawałek papieru na którym jest napisany i na lotnisku mówi "przywiozlem Wam pokój! "
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 05:36

Opcjoner pisał wczoraj "
"Zaczynasz pieprzyć jak ćpun od jachtów, ruchania i wyższej matematyki.... on też czeka na daxa po 7k ale póku co się nań uwzięli lol!
Idź synu grzecznie do proboszcza się wyspowiadaj, zasil tacę a będzie zbawione depo twe."
porównywanie mnie do Generała mnie....no hmmmm...obraża l musisz Opcjoner więcej czytać i się uczyć, żeby wiedzieć , co się w świecie dzieje Evil or Very Mad w dodatku nie łapiesz niuansów sarkazmu z mojej strony Mad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator

Liczba postów : 7276
Registration date : 30/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 06:00

No i teraz zagwozdka: jak spadnie, dobierać, czy jednak wojna handlowa to wystarczający powód aby zniszczyć geometryczny układ prowzrostowy? Dobra zasada: z trendem duża pozycja, przeciwko mała i jakoś będzie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Prezes

Liczba postów : 13113
Registration date : 01/09/2007

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 06:51

Indiana napisał:
No i teraz zagwozdka: jak spadnie, dobierać, czy jednak wojna handlowa to wystarczający powód aby zniszczyć geometryczny układ prowzrostowy? Dobra zasada: z trendem duża pozycja, przeciwko mała i jakoś będzie.

No dobra, a jaki mamy teraz trend? PS Ja uciekam spod trampka na otwarciu i wracam w jedynie słuszną pozycję S. Evil or Very Mad bij szwagra
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Piotrek691
Cieć Forumowy

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 07:35

Dzień dobry cheers

Realista tak myślę, że albo złapałeś super falę niczym surfer na oceanie, albo masz wtyki w white house  Suspect
Żaden, a czytam sporo, żaden anal nie podejrzewał, że trumpek podbije stawkę w tym pokerku z chińczykami  Laughing

No, ale do rzeczy. Nie posługuję się AT. Uważam, że AT to zdecydowanie bardziej sztuka niż nauka. Miliardy ludzi
śpiewa sobie pod prysznicem, ale tylko jednostki robią kasę na śpiewaniu jako zawodowi artyści. Tak samo z AT.

Wczoraj w przypływie weny twórczej wspomagany przez flaszkę taniego wina narysowałem dwie kreski na SPX.
Ciekawe czy się sprawdzi? W nocy dolna zielona wytrzymała, ale czy dalej wytrzyma?

SPX kasowy H4. Górna zielona jedzie po szczytach od 28 stycznia.

Powrót do góry Go down
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 07:49

Piotrek691 napisał:
Dzień dobry cheers

Realista tak myślę, że albo złapałeś super falę niczym surfer na oceanie, albo masz wtyki w white house  Suspect
Żaden, a czytam sporo, żaden anal nie podejrzewał, że trumpek podbije stawkę w tym pokerku z chińczykami  Laughing

No, ale do rzeczy. Nie posługuję się AT. Uważam, że AT to zdecydowanie bardziej sztuka niż nauka. Miliardy ludzi
śpiewa sobie pod prysznicem, ale tylko jednostki robią kasę na śpiewaniu jako zawodowi artyści. Tak samo z AT.

Wczoraj w przypływie weny twórczej wspomagany przez flaszkę taniego wina narysowałem dwie kreski na SPX.
Ciekawe czy się sprawdzi? W nocy dolna zielona wytrzymała, ale czy dalej wytrzyma?

SPX kasowy H4. Górna zielona jedzie po szczytach od 28 stycznia.

a) duzo czytam
b) znam trochę mentalność Chińczyków: Jankes będzie z nimi miał problem,to nie durne araby, lada chwila będzie odpowiedź ze strony Chin
tu nawet nie tyle chodzi o cła, ale o to, ze lotniskowiec made in USA nabiera wody i to jest walka o to, żeby USA nie stracily dominacji światowej na rzecz Chin. Ta wojna już trwa od dawna, tyle, że krawaciarze w lakierkach i dzeci hossy tego nie zauważają.
Jaka waluta będzie dominująca: juan czy $ ? tego ie wiem, ale wiem , że wióry się będą sypały. Evil or Very Mad W tej sytuacji poziomy indeksów dla Trampka i Xi sa sprawą nieważną . Pójda nawet na opcję krachowa, jeśli to ma dac zwycięstwo którejkolwiek ze stron. Jesli Chinczyk okaże slabośc, to pamietaj, że to partia komunistyczna , gdzie też sa walki o wpływy i władze.
P.S. polecam serial "House of cards" , leci na netflixie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 07:58

Końcówka tygodnia w dobrych humorach
Jacek Rzeźniczek - Stooq
5 kwietnia 2018 16:49

lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

Liczba postów : 77468

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 08:00

Już się zesrać zdążyli przez noc.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 08:02

REALISTA napisał:
Mybach już z powrotem w garazu, teraz muszę poszukać miejsca dla osobistego odrzutowca Laughing
a Opcjoner mi nie wierzył, jak Mu dałem reko na 1000 pkt w dół na DJ najpózniej do konca przyszlego tygodnia cheers
"wojna kórej nie ma i nie będzie " dobryżart  słuchanie anali to prosta droga do bankructwa,  , analogia jak do 1938 roku

uczyć się histori bo to matka wszystkich nauk , "kto nie zna przeszlości, musi ją powtarzać" , teraz nie działa i karabiny a tzw. wojna hybrydowa, handlowa, wojna długiem...kak zwał tak zwał

Te 1000pkt toja myślałem, że o wig cwancyś ci chodziło! DJ to żaden problem tauzena.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 08:03

zresztą na łolstrit też są dzieci hossy

Trzy dni wzrostów na Wall Street; słabną obawy o wojnę handlową
PAP - Biznes
6 kwi 2018, 6:24
https://stooq.pl/n/?f=1228122
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 08:05

OpCjOnEr napisał:
REALISTA napisał:

Te 1000pkt toja myślałem, że o wig cwancyś ci chodziło! DJ to żaden problem tauzena.

no już dobrze, dobrze Laughing na xiążęcej gram sporadycznie, a największy potencjał SSpadkowy mają wg mnie USA ze względu na balony informatyczne z wycenami z dupy i tam sie skupiam ( bezwonnie Laughing ) , walut i surowców nie tykam
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Piotrek691
Cieć Forumowy

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 08:07

REALISTA napisał:
Piotrek691 napisał:
Dzień dobry cheers

a) duzo czytam
b) znam trochę mentalność Chińczyków: Jankes będzie z nimi miał problem,to nie durne araby, lada chwila będzie odpowiedź ze strony Chin
tu nawet nie tyle chodzi o cła, ale o to, ze lotniskowiec made in USA nabiera wody i to jest walka o to, żeby USA nie stracily dominacji światowej na rzecz Chin. Ta wojna już trwa od dawna, tyle, że krawaciarze w lakierkach i dzeci hossy tego nie zauważają.
Jaka waluta będzie dominująca: juan czy $ ?  tego ie wiem, ale wiem , że wióry się będą sypały. Evil or Very Mad  W tej sytuacji poziomy indeksów dla Trampka i Xi sa sprawą nieważną . Pójda nawet na opcję krachowa, jeśli to ma dac zwycięstwo którejkolwiek ze stron. Jesli Chinczyk okaże slabośc, to pamietaj, że to partia komunistyczna , gdzie też sa walki o wpływy i władze.
P.S. polecam serial "House of cards" , leci na netflixie

Ohhhh...jestem wielbicielem Franka Underwooda Very Happy Zajebisty serial i szkoda, że ostatni sezon ma być bez Spacyego. Uważam, że w tym przypadku
Netflix zareagował nerwowo trzymając się chorej politycznej poprawności.

Co do Chin to jest bardziej niż oczywiste. Ta walka trwa już od kilku lat. "Pas i Szlak" czy kontrakty na ropę w juanie. Chińczycy są już zmęczeni nieodpowiedzialnością fiskalną jankesów. Kwestia tylko, że to procesy obliczone na wiele lat. Trumpek widząc, że w długiej perspktywie wojna jest przegrana ewidentnie gra na zwarcie. Czy ma rację i chińczycy się tymczasowo wycofają tymczasowo ustępując pola? Ciekawe Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Piotrek691 dnia Pią 06 Kwi 2018, 08:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 08:08

Piotrek 691
zobacz dane z Helmutni Twisted Evil

Niemcy. Produkcja przemysłowa (luty): -1,6% m/m i +2,6% r/r (prognoza +0,3% m/m i +4,4% r/r)
Jacek Rzeźniczek - Stooq
6 kwietnia 2018 8:00

wiem, że fundamenty na krótki termin mogą nie mieć znaczenia, ale one wyjda na indeksach spadkami, to kwestia czasu Twisted Evil

P.S. wycofanie Kevina z serialu jest bez sensu, netflix ugiął sie pod ciśnieniem poprawności
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 08:11

Piotrek691 napisał:
Nie spać. Trumpek właśnie ogłosił dodatkowo 100 miliardów w clach na chińczyka :-)  nocna masakra piła  mechaniczną.

Przy takich infach to powinna być Niagara Falls czyli DJ już z 1 z przodu - powinien napierdalać krach bez trzymanki (np seria 5-7 sesji po - 3%) a trwa zabawa proboszcza z ministrantami. Ledwo spadnie zaraz zaciąg, ledwo zaciągną zaraz sraczka a średni level obniża się bardzo wolno.
Skoro rynek tak w sumie bardzo delikatnie reaguje ns te zagrywki, tzn że nie taki diabeł straszny i horroru nie będzie. Lada moment się uspokoi i PPT zrobi swoje.
No sorry ale nie jest to exodus dla mnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 08:13

Na GPW na shorcie zarobić to też trudny wyczyn a trend jest w teorii spadkowy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Guru giełdy

Liczba postów : 1921
Registration date : 31/10/2011

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 08:22

OpCjOnEr napisał:

Detektyw Kamil Cisowski przeprowadza wielowymiarowe śledztwo:

https://stooq.com/n/?f=1228098

cat pirat

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 08:29

OpCjOnEr napisał:
zgadzam sie, w USA rynek jest broniony ale jednak z dystrybucją, smart money wychodzi...baksterka ma za duzo do stracenia i robi dobra mine do złej gry, pomijam fakt, że jankeskie akcje sa najzwyczajnej w świecie przewartosciowane
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 08:38

A w Jankielni to nocna zjebka jest korektą wczorajszej korby czy wczorajsza korba jest korektą ogólnej niby padaki?
Hgw co tu jest korektą czego dobryżart korekta korekty w korekcie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 08:40

Na GPW żeby zarobić na zjebce to trzeba było wczoraj przed fixem przewidzieć, że murzyny w nocy spadną. Kto weźmie za chwilę na openie to zapewne napotka trudności w dalszym spadaniu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Piotrek691
Cieć Forumowy

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 09:02

REALISTA napisał:
Piotrek 691

Niemcy. Produkcja przemysłowa (luty): -1,6% m/m i +2,6% r/r (prognoza +0,3% m/m i +4,4% r/r)
Jacek Rzeźniczek - Stooq

wiem, że fundamenty na krótki termin mogą nie mieć znaczenia, ale one wyjda na indeksach spadkami, to kwestia czasu Twisted Evil

P.S. wycofanie Kevina z serialu jest bez sensu, netflix ugiął sie pod ciśnieniem poprawności

Czasami mam wrażenie, że dane (jakiekolwiek) nie mają żadnego znaczenia,
a tylko służą analom do objaśnienia gawiedzi tego co się wydarzyło. Very Happy

Spójrzmy na szwaba. Złe dane, zjeba w nocy i co? Ano jajco! juś korbią Very Happy
Jeśli się dzisiaj jednak pos...ją to anale napiszą, że to z powodu słabych danych geek
Powrót do góry Go down
Piotrek691
Cieć Forumowy

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 09:09

Otwarcie na rynku terminowym
Jacek Rzeźniczek - Stooq
6 kwietnia 2018 8:47

Po mocnej dla byków sesji wczorajszej dzisiejszy poranek ponownie wypada na minusie. Na otwarciu kontrakty na WIG20 tracą 3 pkt. w reakcji na spadki kontraktów na główne indeksy europejskie. Te ostatnie spadają z uwagi na kolejny powrót obaw o globalną wojnę handlową. Po zamknięciu Wall Street okazało się bowiem, że prezydent USA Donald Trump rozważa wprowadzenie dodatkowych ceł na chińskie produkty o wartości kolejnych 100 mld USD. Temat wojny handlowej dostarcza paliwa zmienności, ale też powoli męczy już rynki, co oznacza, że inwestorzy będą z czasem wykazywali większą odporność na kolejne doniesienia z tego frontu.

Tutaj się z Panem Jackiem zgadzam. Masz nowego sąsiada. Jednego dnia wychodzi na golasa na balkon i Shocked Jak będzie to robił często to z czasem przyzwyczaisz się
i ogarnie Cię szok jak kiedyś go zobaczysz całkowicie ubranego Laughing
Powrót do góry Go down
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 09:09

Piotrek691 napisał:
REALISTA napisał:
Piotrek 691

Jacek Rzeźniczek - Stooq

Czasami mam wrażenie, że dane (jakiekolwiek) nie mają żadnego znaczenia,
a tylko służą analom do objaśnienia gawiedzi tego co się wydarzyło. Very Happy

Spójrzmy na szwaba. Złe dane, zjeba w nocy i co? Ano jajco! juś korbią Very Happy
Jeśli się dzisiaj jednak pos...ją to anale napiszą, że to z powodu słabych danych geek

mysle, ze dziś może byc palenie glupa na zasadzie "nic sie nie stało" , padakę przełożą na przyszły tydzień żeby dobrze zamknąc tę tygodniówkę, a np. chińczyk w weekend na cos nałozy cła Laughing
z danymi masz racje, ale zjazd makro jest ewidentny i w któryms momencie to się przelozy na notowania
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Piotrek691
Cieć Forumowy

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 09:10

OpCjOnEr napisał:
A w Jankielni to nocna zjebka jest korektą wczorajszej korby czy wczorajsza korba jest korektą ogólnej niby padaki?
Hgw co tu jest korektą czego dobryżart  korekta korekty w korekcie.

Czarodzieje od fal Elliota Ci to juś wytłumaczą i poprą odpowiednimi wykresami.
Oczywiście zawsze po fakcie dobryżart
Powrót do góry Go down
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 09:11

Piotrek691 napisał:
Otwarcie na rynku terminowym
Jacek Rzeźniczek - Stooq
6 kwietnia 2018 8:47

Po mocnej dla byków sesji wczorajszej dzisiejszy poranek ponownie wypada na minusie. Na otwarciu kontrakty na WIG20 tracą 3 pkt. w reakcji na spadki kontraktów na główne indeksy europejskie. Te ostatnie spadają z uwagi na kolejny powrót obaw o globalną wojnę handlową. Po zamknięciu Wall Street okazało się bowiem, że prezydent USA Donald Trump rozważa wprowadzenie dodatkowych ceł na chińskie produkty o wartości kolejnych 100 mld USD. Temat wojny handlowej dostarcza paliwa zmienności, ale też powoli męczy już rynki, co oznacza, że inwestorzy będą z czasem wykazywali większą odporność na kolejne doniesienia z tego frontu.

Tutaj się z Panem Jackiem zgadzam. Masz nowego sąsiada. Jednego dnia wychodzi na golasa na balkon i Shocked Jak będzie to robił często to z czasem przyzwyczaisz się
i ogarnie Cię szok jak kiedyś go zobaczysz całkowicie ubranego Laughing
tu jednak jest trochę inaczej, bo wojna handlowa to recesja/spowolnienie i takie tam ; co innego jakieś doniesienia natury politycznej, te fucktycznie mozna olac ; ja w kazdym bądż razie jestem przygotowany na dziś na scenariusz świrowani jarząbka bo rzeczywiście spadki są zbyt oczywiste
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 09:12

Piotrek691 napisał:
OpCjOnEr napisał:
Hgw co tu jest korektą czego dobryżart  korekta korekty w korekcie.

Czarodzieje od fal Elliota Ci to juś wytłumaczą i poprą odpowiednimi wykresami.
Oczywiście zawsze po fakcie dobryżart

faza rynqff jest taka, że nie jeden fan AT popłynie Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 10:08

Heh, nawet luki nie ma.
Pierdolamento na wigu się zrobiło.
Tak niby spada ale widać, że o każdy punkt ciężko. Można rzec że osuwa się z braq sensownej alternatywy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 10:09

14:30 najświętszy sakrament dla rynqw całego świata

ilość bezrobotnych Murzynów

Cały traderski świat z zapartym stolcem czeka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 10:18

chociaż eska na Jankesa ma teraz sens: na korektę korekty korekty niedobrze mi
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
zibi
S I L V E R TRADER
S I L V E R      TRADER

Liczba postów : 20697
Registration date : 23/05/2008

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 10:30

es na DJ stop 24284
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
zibi
S I L V E R TRADER
S I L V E R      TRADER

Liczba postów : 20697
Registration date : 23/05/2008

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 10:46

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 10:49

RYNEK LESZCZA Twisted Evil

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Piotrek691
Cieć Forumowy

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 11:00

OpCjOnEr napisał:

Do 14.30 ruchy browna
Po 14.30 ruchy frykcyjne zoofil

Ważne aby to UFO żymianina, a nie odwrotnie Very Happy
Powrót do góry Go down
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 11:05

Piotrek691 napisał:
OpCjOnEr napisał:

Do 14.30 ruchy browna

Czajenie się wikarego do zakonnicy.
Szkoda dupy NATO pałowanie.
Zajrzę za 3h
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 11:09

OpCjOnEr napisał:
Piotrek691 napisał:
OpCjOnEr napisał:

Do 14.30 ruchy browna

Czajenie się wikarego do zakonnicy.
Szkoda dupy NATO pałowanie.
Zajrzę za 3h
bańki i pzu leci a to oznacza padake na pis20 ..kwestia godzin/dni
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator

Liczba postów : 7276

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 11:31

No leci, leci i bardzo dobrze, zarydzykowałem że jednak geometria wygra i odebrałem 5 zł niżej niż sprzedałem pakiecik PKOBP.
Zaangażowanie w akcje wzrosło do ok. 60%, czekam jeszcze na spadek ceny PGNIG, to wtedy wzrośnie mi do 80%, może uda się ostatni raz zarobić na krótkiej korekcie w górę.
Stopy blisko, się zobaczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 11:45

podciaganie gaci wig2 Laughing ...S na xiążęcej
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dziadek
Admin

Liczba postów : 10335
Registration date : 13/11/2007

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 12:56

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ufoforum.forumotion.com/
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 12:58

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K

Liczba postów : 15529
Registration date : 29/01/2008

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 13:19

Tinky Winky

Shocked

zwracam uwagę że mimo wszystko to nie alkohol ale mróz go zabił
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Prezes

Liczba postów : 13113
Registration date : 01/09/2007

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 13:22

To już nazbierałem S pod korek pod zastaw drugiej części porcelany i kryształów. Czekam na gigantyczny KRACH! Twisted Evil

GO BEARS!!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
neuron

Liczba postów : 6299
Registration date : 29/02/2012

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 13:27

Prezes napisał:
To już nazbierałem S pod korek pod zastaw drugiej części porcelany i kryształów. Czekam na gigantyczny KRACH! Twisted Evil

GO BEARS!!!
ożesz ku....
a przepraszam czy kolega zagrał kiedyś na więcej niż trzy punkty ???
mówię o zysku bo straty jak się domyślam łatwiej wysiadywać
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K

Liczba postów : 15529
Registration date : 29/01/2008

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 13:43

S póki co obowiązuje ale SL powinien być blisko

rzućcie okiem na wielokrotne dywergencje na RSI od H1 do D1. To na pewno jest ostrzeżenie dla misia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Piotrek691
Cieć Forumowy

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 14:20

Ladies and Gentlemen place your bets please Laughing

Cytując klasyka za 10 minut się okaże kto na UFO pływa bez gaci z gołą doopa
Powrót do góry Go down
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 14:26

Cały świat czeka z zapartym stolcem na wieści ilu Murzynów* zgłosiło się do urzędów pracy w marcu.

* ci z pól bawełny nie są brani pod uwagę (non-farm)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 14:35

tylko 103k?

JEST ZAJEBIŚCIE!

Hossa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 14:36

no i ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Piotrek691
Cieć Forumowy

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    Pią 06 Kwi 2018, 14:39

REALISTA napisał:
no i ?

Będzie korba pod słabego dolara i brak podwyżek stóp? wariat
To, że gospodarka ewidentnie się wali jest drugorzędne Laughing
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: UFO 06 04 2018 r.    

Powrót do góry Go down

UFO 06 04 2018 r.
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!
» UFO 17 - 18 02 2018 r. Weekend