Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 20 04 2018 r.

Go down 
+13
MoralnyNiepokój
neuron
delphia
betonowe_buty
Indiana
SYLWESTER
Guru giełdy
REALISTA
zibi
Reser
Piotrek691
kamikaze
dziadek
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  20 04  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 04 2018 r.   UFO  20 04  2018 r. - Page 4 EmptyPią 20 Kwi 2018, 20:48

zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
W tamtym tygodniu przegejowałem pomorze w tydzień 530km wliczając w to przenoszenie roweru przez wysokie wydmy w silnym wietrze, że o mało kasq z łba nie zerwało. Między Łebą a Ustką bodajże Czołpino jest chamska wydma, przez ktora trzeba przenieść rower z bagażami i wydma Łącka. Trochę też było pieprzenia się po grząskich piachach lasami ale ogarnąłem.
Dojechałem z dworca Gdańsk Oliwa do Międzyzdrojów trzymając się jak najbliżej linii brzegowej.
Później na 2 dni pojechałem przez Świnemunde do Helmutni (Wolgast, Anklam, Usedom) przypomnieć sobie dawne lata na kolarce a od paru dni gejuję dalej trasę Green Velo w przeciwnym krańcu Polski.
Lubelskie, tera w podkarpackim jestem. Zajebiste tereny tam są, ryneczek w Zamości bajera i te wiadukty nad torem kolejowym. I tak se cisnę bo pogoda zajebista. Dziś setuchnę przepedałowalem.

betonowy pisał że to miasto meneli , więc jako bezstronny możesz napisać ilu meneli cie się czepiało Question

Wszędzie są menele, na wsiach szczególnie. Czasem takie zombie się zatacza że masakra.
Co do menelstwa to Przemyśl wydaje mi się bardziej menelskim miastem bo poza ryneczkiem bida z nędzą ogólnie i nawet jednego zombiaka z reklamówką widziałem - stał i się chwiał.
W Zamościu spożyłem se qlturalnie posiłek w parq i żadna menda nie podeszła tylko czemu te jeziora powysychane w pizdu?

w parku jest taki zalew który jest spuszczany na zimę , za to w lecie jest tam dwa stanowiska świetlnych laserów na wodzie gdzie to wraz z muzyką przepięknie wygląda:cheers:

gdzie w parku znalazłeś restaurację Question

Prowiant miałem przygotowany z Lewiatana w Zwierzyńcu. Na takie wyjazdy zawsze mam jakiś prowiant.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  20 04  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 04 2018 r.   UFO  20 04  2018 r. - Page 4 EmptyPią 20 Kwi 2018, 20:51

zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
Ale zauważylem dwa pęknięcia na tylnej feldze What a Face  to może być nieciekawa sytuacja. Żeby mi się krasula nie rozkraczyła gdy znajdę się w dupie.

https://greenvelo.pl

Postawiłem se za cel przejechać całą trasę. Nieco ponad 4 stówki zostały mi do końca. lol! (większe pół od Elbląga gejowałem w tamtym roq).

Fajna trasa, fajny pomysł, fajna inicjatywa.

W Horyńcu Zdroju fajny zalew jest. Można z czołówką na łbie w nocy się przejść dookoła, tuż przy leśniczówce gdzie noclegi są za Kazika a ja utargowałem na 4 dyszki.

W Horyńcu jest zajebisty ośrodek rehabilitacyjny dla osób z KRUS które mają skierowanie geek

czyli Argos lol!

Ja tam nie wiem, tu nocowałem:

fajna miejscówa; wstaję rano za oknem centralnie jezioro mnie wita na dzień dobry  cheers
Fajne te lasy tam są dookola.

https://crr-horyniec.pl/

To. coś drogawo. Ja tam z 5 dyszek za kimę zbiłem na 4 i gitara Laughing
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30101
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 22/05/2008

UFO  20 04  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 04 2018 r.   UFO  20 04  2018 r. - Page 4 EmptyPią 20 Kwi 2018, 20:55

OpCjOnEr napisał:
zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
W tamtym tygodniu przegejowałem pomorze w tydzień 530km wliczając w to przenoszenie roweru przez wysokie wydmy w silnym wietrze, że o mało kasq z łba nie zerwało. Między Łebą a Ustką bodajże Czołpino jest chamska wydma, przez ktora trzeba przenieść rower z bagażami i wydma Łącka. Trochę też było pieprzenia się po grząskich piachach lasami ale ogarnąłem.
Dojechałem z dworca Gdańsk Oliwa do Międzyzdrojów trzymając się jak najbliżej linii brzegowej.
Później na 2 dni pojechałem przez Świnemunde do Helmutni (Wolgast, Anklam, Usedom) przypomnieć sobie dawne lata na kolarce a od paru dni gejuję dalej trasę Green Velo w przeciwnym krańcu Polski.
Lubelskie, tera w podkarpackim jestem. Zajebiste tereny tam są, ryneczek w Zamości bajera i te wiadukty nad torem kolejowym. I tak se cisnę bo pogoda zajebista. Dziś setuchnę przepedałowalem.

betonowy pisał że to miasto meneli , więc jako bezstronny możesz napisać ilu meneli cie się czepiało Question

Wszędzie są menele, na wsiach szczególnie. Czasem takie zombie się zatacza że masakra.
Co do menelstwa to Przemyśl wydaje mi się bardziej menelskim miastem bo poza ryneczkiem bida z nędzą ogólnie i nawet jednego zombiaka z reklamówką widziałem - stał i się chwiał.
W Zamościu spożyłem se qlturalnie posiłek w parq i żadna menda nie podeszła tylko czemu te jeziora powysychane w pizdu?

w parku jest taki zalew który jest spuszczany na zimę , za to w lecie jest tam dwa stanowiska świetlnych laserów na wodzie gdzie to wraz z muzyką przepięknie wygląda:cheers:

gdzie w parku znalazłeś restaurację Question

Prowiant miałem przygotowany z Lewiatana w Zwierzyńcu. Na takie wyjazdy zawsze mam jakiś prowiant.

parasolki są na starówce od dwóch tygodni można coś skonsumować w klimacie XVI wieku ,moim zdaniem jedyna tak starówka w Polsce lol!

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30101
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 22/05/2008

UFO  20 04  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 04 2018 r.   UFO  20 04  2018 r. - Page 4 EmptyPią 20 Kwi 2018, 20:57

Opcjo może w parku się minęliśmy bo widziałem gościa z rowerem na barkach Rolling Eyes

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  20 04  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 04 2018 r.   UFO  20 04  2018 r. - Page 4 EmptyPią 20 Kwi 2018, 21:03

A pomorze to najfajniejsze środkowowschodnie tak od Darłówka na wschód bo na zachód im bliżej wysp tym bardziej piździ. W Dziwnowie tak mnie wypiździło, że szok.
Przejebane mieszkać na takich właśnie zimnych wyspach jak Wolin, Uznam - piździ od morza, piździ od rzeki i piździ od kanału - słyszałem że to reumatogenny klimat jest.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  20 04  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 04 2018 r.   UFO  20 04  2018 r. - Page 4 EmptyPią 20 Kwi 2018, 21:12

zibi napisał:
Opcjo może  w parku się minęliśmy bo widziałem gościa z rowerem na barkach Rolling Eyes

To nie ja bo wiozę sporo bagaży to bym nie dał rady całegi mjdanu na plecy.
Zrobiłem se jednodniową wycieczkę ze Zwierzyńca specjalnie do Zamościa i curik inną trasą przez te wiochy jakąś Wólkę Wieprzecką, Hubale i inne pipidówy. Ładnie tam się pobudowali. Czysto i przyjemnie.

UFO  20 04  2018 r. - Page 4 Screen11

Taka o traska: 74km
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  20 04  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 04 2018 r.   UFO  20 04  2018 r. - Page 4 EmptyPią 20 Kwi 2018, 21:16

zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
W tamtym tygodniu przegejowałem pomorze w tydzień 530km wliczając w to przenoszenie roweru przez wysokie wydmy w silnym wietrze, że o mało kasq z łba nie zerwało. Między Łebą a Ustką bodajże Czołpino jest chamska wydma, przez ktora trzeba przenieść rower z bagażami i wydma Łącka. Trochę też było pieprzenia się po grząskich piachach lasami ale ogarnąłem.
Dojechałem z dworca Gdańsk Oliwa do Międzyzdrojów trzymając się jak najbliżej linii brzegowej.
Później na 2 dni pojechałem przez Świnemunde do Helmutni (Wolgast, Anklam, Usedom) przypomnieć sobie dawne lata na kolarce a od paru dni gejuję dalej trasę Green Velo w przeciwnym krańcu Polski.
Lubelskie, tera w podkarpackim jestem. Zajebiste tereny tam są, ryneczek w Zamości bajera i te wiadukty nad torem kolejowym. I tak se cisnę bo pogoda zajebista. Dziś setuchnę przepedałowalem.

betonowy pisał że to miasto meneli , więc jako bezstronny możesz napisać ilu meneli cie się czepiało Question

Wszędzie są menele, na wsiach szczególnie. Czasem takie zombie się zatacza że masakra.
Co do menelstwa to Przemyśl wydaje mi się bardziej menelskim miastem bo poza ryneczkiem bida z nędzą ogólnie i nawet jednego zombiaka z reklamówką widziałem - stał i się chwiał.
W Zamościu spożyłem se qlturalnie posiłek w parq i żadna menda nie podeszła tylko czemu te jeziora powysychane w pizdu?

w parku jest taki zalew który jest spuszczany na zimę , za to w lecie jest tam dwa stanowiska świetlnych laserów na wodzie gdzie to wraz z muzyką przepięknie wygląda:cheers:

gdzie w parku znalazłeś restaurację Question

Prowiant miałem przygotowany z Lewiatana w Zwierzyńcu. Na takie wyjazdy zawsze mam jakiś prowiant.

parasolki są  na starówce od dwóch tygodni można coś skonsumować w klimacie XVI wieku ,moim zdaniem jedyna tak starówka  w Polsce lol!

ale w sensie że jak w klimacie XVIw?

widziałem Jana Z. na qniu z jakimś czymś w dłoni
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  20 04  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 04 2018 r.   UFO  20 04  2018 r. - Page 4 EmptyPią 20 Kwi 2018, 21:24

kamikaze napisał:
Grzegorz Schetyna podczas konferencji prasowej w Goleniowie został poproszony o to, by wymienił 3-4 sukcesy Platformy Obywatelskiej. Polityk najpierw zaniemówił, potem powiedział kilka zdań o budowie orlików i dróg, po czym znowu zaczął mówić o tym, jak źle się dzieje w państwie PiS.

Laughing

to zrozumiałe, zawrót głowy ... od sukcesów. Very Happy
Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6267
Registration date : 22/12/2011

UFO  20 04  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 04 2018 r.   UFO  20 04  2018 r. - Page 4 EmptyPią 20 Kwi 2018, 21:24

@ Opcjo
A noclegi masz zaplanowane/zarezerwowane, czy spontanicznie szukasz gdy zmierzch zapadnie?
Powrót do góry Go down
Online
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24632
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  20 04  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 04 2018 r.   UFO  20 04  2018 r. - Page 4 EmptyPią 20 Kwi 2018, 21:32

mariner napisał:
no więc jest tak
pękł mi łańcuch w moim superrowerze
naprawiłem go sam i.....zonk
nie było możliwości go założyć jako naprawiony
musiałem kupić spinkę za niebotyczne 4pln rozpieprzyć naprawiony łańcuch usunąć jeden element
założyć łańcuch i spiąć spinką
po hooj tak projektować ???? Mad

ps
wcześniej obejrzałem filmik "rozkuwanie i skuwanie łańcucha" i se pomyślałem po hooj to
no to teraz już wiem geek

siodełko to masz chyba nisko ustawione?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  20 04  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 04 2018 r.   UFO  20 04  2018 r. - Page 4 EmptyPią 20 Kwi 2018, 21:54

Zygmunt de Bill napisał:
@ Opcjo
A noclegi masz zaplanowane/zarezerwowane, czy spontanicznie szukasz gdy zmierzch zapadnie?

z neta ogarniam 2 do 1 dni przed
niefajnieby zostać o zmroq we wsi, w której psy dupami szczekają
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12962
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  20 04  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 04 2018 r.   UFO  20 04  2018 r. - Page 4 EmptyPią 20 Kwi 2018, 22:15


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO  20 04  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 20 04 2018 r.   UFO  20 04  2018 r. - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 20 04 2018 r.
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» UFO 10 01 2018 r.
» UFO 29 01 2018 r.
» UFO 08 03 2018 r.
» UFO 27 03 2018 r.
» UFO 16 04 2018 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: