Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend

Go down 
+13
SYLWESTER
k1976
zibi
Indiana
BP
Piotrek691
REALISTA
kamikaze
mariner
Guru giełdy
Reser
delphia
dziadek
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 20:20

k1976 napisał:
Piotrek691 napisał:
Guru giełdy napisał:
kamikaze napisał:
https://www.tulodz.com/wiadomosci,niedaleko-lodzi-powstaje-najwiekszy-w-europie-park-wodny-otwarcie-juz-w-2019-roku-zdjecia,wia5-3266-8193.html

zarobi toto na siebie? scratch

to nie ma zarabiać na siebie
my tym "Misiem" pokazujemy nasze możliwości
i nie jest to nasze ostatnie słwo
Very Happy

Największym "Misiem" to będzie CPK. Z punktu
widzenia ekonomicznego idiotyzm na skalę światową
Dużo taniej byłoby rozbudowywać Modlin i Okęcie.
Do kosztów CPK należy doliczyć "zaoranie" tych dwóch
lotnisk. Światowe ambicje powiatowych polityków bycia
hubem na miarę Dubaju. Qń by się uśmiał. Szczególnie
jak się weźmie pod uwagę, że producenci samolotów
idą w kierunku długodystansowców, którym huby
nie będą potrzebne.

takie skojarzenie... gdy koniunktura jest na szczycie, na fali ekstremalnego optymizmu ludzie rozpoczynają gigantyczne budowle, np. najwyższe drapacze chmur
a potem przychodzi załamanie koniunktury...

słuszna uwaga

a co do meritum - los Okęcia i tak jest przesądzony. To jest lotnisko w środku miasta i możliwości jego rozbudowy są bardzo ograniczone.
Lotnisko Okęcie

Modlin nie może być alternatywą dla Okęcia - nawet po rozbudowie nie mógłby przejąć tego ruchu. Modlin jest też niekorzystnie położony i często występują tam ograniczenia ze względu na pogodę.

Oczywiście kolos jak CPK nie jest nam do niczego potrzebny. Prawdziwy miś jest gdzie indziej - pomyślcie ile warte są grunty które zajmuje obecnie lotnisko Okęcie.

Nie zgodzę się także z tym że przyszłość to samoloty długodystansowe. Wystarczy przypomnieć sobie że A380 groziło wstrzymanie produkcji a wyprodukowało niewiele ponad 200 szt. A jednym z powodów takiego stanu rzeczy jest to że mało jest lotnisk, które mogą go obsługiwać. Być może musi nastąpić jakiś przełom technologiczny aby takie loty były opłacalne.
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 21:05

W Niemczech mają wielkie problemy z obsługą ruchu lotniczego, bo po prostu nie mają miejsca ani klimatu na budowę dużych lotnisk. Skoro pół świata korzysta z Dubaju który jest średnio po drodze, to na pewno CPK na brak ruchu nie będzie narzekać. Chiny szybko rosną na nową potęgę, a CPK leży na prostej łączącej ten kraj z Europą. Na pewno ma lepsze położenie niż Dubaj. W UE nie jest czasem tak, że cło kasuje kraj na teren którego jest wwóz towaru? Coś takiego jest, dlatego PO próbowało zniszczyć porty żeby ich pan czyli Niemcy więcej zarabiali w Hamburgu. Na szczęście pozbyliśmy się parchów i nagle w Polsce mamy boom, mimo aktywnej zdrady i skutecznego oczerniania naszego kraju przez opozycję - przykład z dziennikarzem w Londynie....
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10470
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 21:19

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/polska-gielda-kryptowalut-opuszcza-kraj,98,0,2405730.html
" Sylwester Suszek, prezes i założyciel giełdy BitBay, przyjął zaproszenie premiera Malty i zdecydował o przeniesieniu innowacyjnej firmy na słoneczną wyspę. W Polsce firma miała kłopoty z KNF i KAS.
To niewątpliwie strata dla Polski, bowiem nowoczesny start up to nie tylko największa w kraju, ale i w Europie oraz szósta na świecie, platforma handlu bitcoinami. Cztery lata bowiem zajęło Suszkowi stworzenie giełdy, która dziś jest większa od GWP. Jej klientami są głównie Polacy, ale ma również przedstawicielstwa w Indiach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Korzystają więc z niej również inni obywatele UE, Chin, Indii, Ameryki Południowej czy Afryki. W sumie obsługuje około 800 tys. klientów. "
Smucić się czy cieszyć ? scratch


Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30008
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 21:26

Getback nie miał problemów z KNF itp

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
Guru giełdy
Fake Profil Hiob Team
Guru giełdy


Liczba postów : 3327
Location : Trejder klasy Guru
Registration date : 31/10/2011

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 21:39

SYLWESTER napisał:
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/polska-gielda-kryptowalut-opuszcza-kraj,98,0,2405730.html
" Sylwester Suszek, prezes i założyciel giełdy BitBay, przyjął zaproszenie premiera Malty i zdecydował o przeniesieniu innowacyjnej firmy na słoneczną wyspę. W Polsce firma miała kłopoty z KNF i KAS.
To niewątpliwie strata dla Polski, bowiem nowoczesny start up to nie tylko największa w kraju, ale i w Europie oraz szósta na świecie, platforma handlu bitcoinami. Cztery lata bowiem zajęło Suszkowi stworzenie giełdy, która dziś jest większa od GWP. Jej klientami są głównie Polacy, ale ma również przedstawicielstwa w Indiach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Korzystają więc z niej również inni obywatele UE, Chin, Indii, Ameryki Południowej czy Afryki. W sumie obsługuje około 800 tys. klientów. "
Smucić się czy cieszyć ?  scratch



urzędnik rozumie, co to jest kilo cukru
i tego będzie się trzymał
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 21:46

Guru giełdy napisał:
OpCjOnEr napisał:
delphia napisał:

Swego czasu onegdaj lubiłem taką sieczkę a teraz słyszę w tym tylko hałas. Słuchałem trochę Sepultury, Obituary, Cannibal Corpse ale krótko miałem fazę na ten nurt muzyczny i mi jakoś przeszła.
Preferuję bardziej rytmiczne łupu-cupu Very Happy

To bezbożnicy.Zgnilizna kapitalistyczna.
Ale najpierw dwa lata na Żulawach, praca przy melioracji.
Potem wysiłek na rzecz nawrócenia i uratowania nieszczęśników.
Zadanie trudne a szanse pod znakiem zapytania.

kolega hiob jest odklejony od reala:  albino  
a w sensie dosłownym 'bezbożnicy' i 'zgnilizna kapitalistyczna' zatrudnia pobożnych przy melioracji na żuławach, żeby ci się pobożnie namęczyli i nawrócili na właściwe feudalne tory, a przy tym zadanie to im wychodzi dość łatwo a i szanse powodzenia mają dość duże. clown

natomiast ci hałasujący to tylko poboczny szum tła, efekt pogłosu pracy trybów machiny. Smile
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 21:59

Piotrek691 napisał:
Sułtan w Turcji przechodzi sam siebie.
Z jednej strony chce inwestycji i inwestorów zagranicznych,
a z drugiej odmawia uznania reguł tej gry wyznaczonych
przez Eskimosa.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Stopy-procentowe-to-zrodlo-wszelkiego-zla-7588606.html

jest kompletnie niekonsekwentny w tym gadaniu. jeśli są takim złem to powinien obniżyć do zera. poza tym to byłby naprawdę ciekawy eksperyment. albino
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 22:01

Indiana napisał:
W Niemczech mają wielkie problemy z obsługą ruchu lotniczego, bo po prostu nie mają miejsca ani klimatu na budowę dużych lotnisk. Skoro pół świata korzysta z Dubaju który jest średnio po drodze, to na pewno CPK na brak ruchu nie będzie narzekać. Chiny szybko rosną na nową potęgę, a CPK leży na prostej łączącej ten kraj z Europą. Na pewno ma lepsze położenie niż Dubaj. W UE nie jest czasem tak, że cło kasuje kraj na teren którego jest wwóz towaru? Coś takiego jest, dlatego PO próbowało zniszczyć porty żeby ich pan czyli Niemcy więcej zarabiali w Hamburgu. Na szczęście pozbyliśmy się parchów i nagle w Polsce mamy boom, mimo aktywnej zdrady i skutecznego oczerniania naszego kraju przez opozycję - przykład z dziennikarzem w Londynie....

Sorry Indiana, ale CPK to mit, który nigdy nie powstanie. Fajnie jest wciskać takie bajeczki dla ciemnego luda o wstawaniu z kolan, budowie nowej Gdyni (CPK) i itd itp... Zaporą jest kasa. Nie wiem czy się śmiać czy płakać jak słyszę tą propagandę sukcesu jak za Gierka o byciu drugą Japonią. Poczytaj wpis Dziadka powyżej. Jesteśmy, albo już mineliśmy szczyt cyklu. Idzie dołek. Jeśli za chwilę będzie brakować kasy na 500+ to skąd kasa na takie megalomańskie inwestycje? Do tego jeszcze program elektromobilności i co tam jeszcze za chwilę nam zaserwują.

Ja bym wolał zamiast mitycznych "Misiów" zejść na ziemię i skoncentrować się na dokończeniu sieci ekspresówek i autostrad w ciągu najbliższych paru lat dopóki jeszcze UE na to kasę daje bo w kolejnej perspektywie Polska prawdopodobnie dostanie mocno w d.... Praworządność to tylko zasłona dymna. Kasy ni ma, a nikt się pali do dodatkowego wspierania krajów jak my czy Węgry, które jedyne co potrafią to pokazywać fucka najważniejszym graczom na potrzeby wewnętrznej propagandy.
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 22:02


Powrót do góry Go down
Guru giełdy
Fake Profil Hiob Team
Guru giełdy


Liczba postów : 3327
Location : Trejder klasy Guru
Registration date : 31/10/2011

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 22:10

Piotrek691 napisał:
Indiana napisał:
W Niemczech mają wielkie problemy z obsługą ruchu lotniczego, bo po prostu nie mają miejsca ani klimatu na budowę dużych lotnisk. Skoro pół świata korzysta z Dubaju który jest średnio po drodze, to na pewno CPK na brak ruchu nie będzie narzekać. Chiny szybko rosną na nową potęgę, a CPK leży na prostej łączącej ten kraj z Europą. Na pewno ma lepsze położenie niż Dubaj. W UE nie jest czasem tak, że cło kasuje kraj na teren którego jest wwóz towaru? Coś takiego jest, dlatego PO próbowało zniszczyć porty żeby ich pan czyli Niemcy więcej zarabiali w Hamburgu. Na szczęście pozbyliśmy się parchów i nagle w Polsce mamy boom, mimo aktywnej zdrady i skutecznego oczerniania naszego kraju przez opozycję - przykład z dziennikarzem w Londynie....

Sorry Indiana, ale CPK to mit, który nigdy nie powstanie. Fajnie jest wciskać takie bajeczki dla ciemnego luda o wstawaniu z kolan, budowie nowej Gdyni (CPK) i itd itp... Zaporą jest kasa. Nie wiem czy się śmiać czy płakać jak słyszę tą propagandę sukcesu jak za Gierka o byciu drugą Japonią. Poczytaj wpis Dziadka powyżej. Jesteśmy, albo już mineliśmy szczyt cyklu. Idzie dołek. Jeśli za chwilę będzie brakować kasy na 500+ to skąd kasa na takie megalomańskie inwestycje? Do tego jeszcze program elektromobilności i co tam jeszcze za chwilę nam zaserwują.

Ja bym wolał zamiast mitycznych "Misiów" zejść na ziemię i skoncentrować się na dokończeniu sieci ekspresówek i autostrad w ciągu najbliższych paru lat dopóki jeszcze UE na to kasę daje bo w kolejnej perspektywie Polska prawdopodobnie dostanie mocno w d.... Praworządność to tylko zasłona dymna. Kasy ni ma, a nikt się pali do dodatkowego wspierania krajów jak my czy Węgry, które jedyne co potrafią to pokazywać fucka najważniejszym graczom na potrzeby wewnętrznej propagandy.

Kasy jest duzo i Misia zrobią
złodzieje z Platformy zostali odsunięci
i można robić dowolne projekty
wybetonować pare hektarów
to nawet ja z marinerem
dalibyśmy radę
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 22:10

Indiana napisał:
W Niemczech mają wielkie problemy z obsługą ruchu lotniczego, bo po prostu nie mają miejsca ani klimatu na budowę dużych lotnisk. Skoro pół świata korzysta z Dubaju który jest średnio po drodze, to na pewno CPK na brak ruchu nie będzie narzekać. Chiny szybko rosną na nową potęgę, a CPK leży na prostej łączącej ten kraj z Europą. Na pewno ma lepsze położenie niż Dubaj. W UE nie jest czasem tak, że cło kasuje kraj na teren którego jest wwóz towaru? Coś takiego jest, dlatego PO próbowało zniszczyć porty żeby ich pan czyli Niemcy więcej zarabiali w Hamburgu. Na szczęście pozbyliśmy się parchów i nagle w Polsce mamy boom, mimo aktywnej zdrady i skutecznego oczerniania naszego kraju przez opozycję - przykład z dziennikarzem w Londynie....

Jeszcze jedna uwaga. Owszem cło kasuje kraj, do którego jest wwóz, ale ta kasa cała wraca do Brukseli. Kraj wwozu niczego nie zatrzymuje. Tu bardziej chodzi o miejsca pracy i biznes wokół portów czy lotnisk, a nie o kasę z cła.
Powrót do góry Go down
Guru giełdy
Fake Profil Hiob Team
Guru giełdy


Liczba postów : 3327
Location : Trejder klasy Guru
Registration date : 31/10/2011

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 22:13

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
Guru giełdy napisał:
OpCjOnEr napisał:
delphia napisał:

Swego czasu onegdaj lubiłem taką sieczkę a teraz słyszę w tym tylko hałas. Słuchałem trochę Sepultury, Obituary, Cannibal Corpse ale krótko miałem fazę na ten nurt muzyczny i mi jakoś przeszła.
Preferuję bardziej rytmiczne łupu-cupu Very Happy

To bezbożnicy.Zgnilizna kapitalistyczna.
Ale najpierw dwa lata na Żulawach, praca przy melioracji.
Potem wysiłek na rzecz nawrócenia i uratowania nieszczęśników.
Zadanie trudne a szanse pod znakiem zapytania.

kolega hiob jest odklejony od reala:  albino  
a w sensie dosłownym 'bezbożnicy' i 'zgnilizna kapitalistyczna' zatrudnia pobożnych przy melioracji na żuławach, żeby ci się pobożnie namęczyli i nawrócili na właściwe feudalne tory, a przy tym zadanie to im wychodzi dość łatwo a i szanse powodzenia mają dość duże. clown

natomiast ci hałasujący to tylko poboczny szum tła, efekt pogłosu pracy trybów machiny. Smile

musisz uważać
bo marihuanę nasączają chemią
potem jakieś cuda sie z tobą dzieją
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 22:14

rozlała sie czekolada na autostradzie, firma pojdzie z torbami? What a Face
https://moto.onet.pl/aktualnosci/wlasciciel-cysterny-z-czekolada-zaplaci-ogromne-odszkodowanie/rcv5sj8?utm_source=onet_sg&utm_medium=mp&utm_campaign=moto

Odszkodowania prawdopodobnie pokryje ubezpieczyciel, ale nie wiadomo, czy kwoty odszkodowania nie przekroczą sumy gwarancyjnej polisy OC.

Stando
http://stando.com.pl/


Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Sob 12 Maj 2018, 22:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 22:18

Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 22:20

Indiana napisał:
Co jest lepsze - dać władzę PO, którzy natychmiast wrócą do starych przepisów i zegranica momentalnie nas ograbi na 200 mld zł, czy PIS-owi który za 100 mld postawi największe lotnisko Europy? Dla mnie odpowiedź oczywista.

A ja dziś wszamałem antypisową potrawę: KACZKĘ pieczoną ze szparagami i kaszą  dobryżart dobryżart
To jestem wobec tego lewakiem?
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 22:25

OpCjOnEr napisał:
Indiana napisał:
Co jest lepsze - dać władzę PO, którzy natychmiast wrócą do starych przepisów i zegranica momentalnie nas ograbi na 200 mld zł, czy PIS-owi który za 100 mld postawi największe lotnisko Europy? Dla mnie odpowiedź oczywista.

A ja dziś wszamałem antypisową potrawę: KACZKĘ pieczoną ze szparagami i kaszą  dobryżart dobryżart
To jestem wobec tego lewakiem?

to kolejne lotnisko na wsi bedzie porazka za 100 mld zl. LOT i MODLIN zrobia takie strajki, ze Morawiecki pęknie. na tej budowie i wykupie działek sporo partyjniakow zarobi.


Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Sob 12 Maj 2018, 22:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 22:25

Guru giełdy napisał:
taa,
skończyły się żarty o Chińczyku co zapierdala za miskę ryżu,
pogarda, śmichy chichy, poczucie wyższości.

To mit sprzed kilq dekad.
Powrót do góry Go down
Guru giełdy
Fake Profil Hiob Team
Guru giełdy


Liczba postów : 3327
Location : Trejder klasy Guru
Registration date : 31/10/2011

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 22:26

OpCjOnEr napisał:
Indiana napisał:
Co jest lepsze - dać władzę PO, którzy natychmiast wrócą do starych przepisów i zegranica momentalnie nas ograbi na 200 mld zł, czy PIS-owi który za 100 mld postawi największe lotnisko Europy? Dla mnie odpowiedź oczywista.

A ja dziś wszamałem antypisową potrawę: KACZKĘ pieczoną ze szparagami i kaszą  dobryżart dobryżart
To jestem wobec tego lewakiem?

PO to bandziory bez skrupułów
do tego targowica i kapusie
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 22:28

Generalnie każda formacja jest pewna gdy się całkiem ukształtuje ale wtedy juś się nie da na tym zarobić.
niepewność = możliwość zarobq
pewność = historia (brak możliwości zrobienia z tym czegokolwiek oprócz pogdybania co można było)
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 22:30

SYLWESTER napisał:
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/polska-gielda-kryptowalut-opuszcza-kraj,98,0,2405730.html
" Sylwester Suszek, prezes i założyciel giełdy BitBay, przyjął zaproszenie premiera Malty i zdecydował o przeniesieniu innowacyjnej firmy na słoneczną wyspę. W Polsce firma miała kłopoty z KNF i KAS.
To niewątpliwie strata dla Polski, bowiem nowoczesny start up to nie tylko największa w kraju, ale i w Europie oraz szósta na świecie, platforma handlu bitcoinami. Cztery lata bowiem zajęło Suszkowi stworzenie giełdy, która dziś jest większa od GWP. Jej klientami są głównie Polacy, ale ma również przedstawicielstwa w Indiach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Korzystają więc z niej również inni obywatele UE, Chin, Indii, Ameryki Południowej czy Afryki. W sumie obsługuje około 800 tys. klientów. "
Smucić się czy cieszyć ?  scratch



po opodatkowaniu dochodow z handlu kryptowalutami wysokim podatkiem czekam na filmik na youtube Zaorskiego jak zarobil (stracil) kolejne 5 mln.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 22:31

betonowe_buty napisał:
OpCjOnEr napisał:
Indiana napisał:
Co jest lepsze - dać władzę PO, którzy natychmiast wrócą do starych przepisów i zegranica momentalnie nas ograbi na 200 mld zł, czy PIS-owi który za 100 mld postawi największe lotnisko Europy? Dla mnie odpowiedź oczywista.

A ja dziś wszamałem antypisową potrawę: KACZKĘ pieczoną ze szparagami i kaszą  dobryżart dobryżart
To jestem wobec tego lewakiem?

to kolejne lotnisko na wsi bedzie porazka za 100 mld zl. LOT i MODLIN  zrobia takie strajki, ze Morawiecki pęknie. na tej budowie i wykupie działek sporo partyjniakow zarobi.

Ponoć Chopin juś za kilka lat stanie się niewydolny, byt zakorkowany z powodu ciągle rosnącego ruchu w powietrzu. 
Ponoć wolbec tego takie lotnisko to konieczna konieczność.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 22:35

betonowe_buty napisał:
SYLWESTER napisał:
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/polska-gielda-kryptowalut-opuszcza-kraj,98,0,2405730.html
" Sylwester Suszek, prezes i założyciel giełdy BitBay, przyjął zaproszenie premiera Malty i zdecydował o przeniesieniu innowacyjnej firmy na słoneczną wyspę. W Polsce firma miała kłopoty z KNF i KAS.
To niewątpliwie strata dla Polski, bowiem nowoczesny start up to nie tylko największa w kraju, ale i w Europie oraz szósta na świecie, platforma handlu bitcoinami. Cztery lata bowiem zajęło Suszkowi stworzenie giełdy, która dziś jest większa od GWP. Jej klientami są głównie Polacy, ale ma również przedstawicielstwa w Indiach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Korzystają więc z niej również inni obywatele UE, Chin, Indii, Ameryki Południowej czy Afryki. W sumie obsługuje około 800 tys. klientów. "
Smucić się czy cieszyć ?  scratch



po opodatkowaniu dochodow z handlu kryptowalutami wysokim podatkiem czekam na filmik na youtube Zaorskiego jak zarobil (stracil) kolejne 5 mln.

Szydzisz z niego przy byle okazji. Czuć, że ci żal pizdę ściska  dobryżart
Dla mnie on jest kozakiem. Samo to, że nie ukrywa ile ma pieniędzy i pokazuje konkretne trade'y z kwotami, to juś dużo wśród całej reszty zarabiaczy incognito.
No i nie bierze forsy za szkolenia a wręcz niektórym odradza zajmowanie się tym co czyni go wiarygodnym. Zaorski nie sprzedaje cudownych systemów - on niczego nie sprzedaje a uczestnictwo w TJS jest darmowe.
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 22:39

OpCjOnEr napisał:
betonowe_buty napisał:
SYLWESTER napisał:
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/polska-gielda-kryptowalut-opuszcza-kraj,98,0,2405730.html
" Sylwester Suszek, prezes i założyciel giełdy BitBay, przyjął zaproszenie premiera Malty i zdecydował o przeniesieniu innowacyjnej firmy na słoneczną wyspę. W Polsce firma miała kłopoty z KNF i KAS.
To niewątpliwie strata dla Polski, bowiem nowoczesny start up to nie tylko największa w kraju, ale i w Europie oraz szósta na świecie, platforma handlu bitcoinami. Cztery lata bowiem zajęło Suszkowi stworzenie giełdy, która dziś jest większa od GWP. Jej klientami są głównie Polacy, ale ma również przedstawicielstwa w Indiach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Korzystają więc z niej również inni obywatele UE, Chin, Indii, Ameryki Południowej czy Afryki. W sumie obsługuje około 800 tys. klientów. "
Smucić się czy cieszyć ?  scratch



po opodatkowaniu dochodow z handlu kryptowalutami wysokim podatkiem czekam na filmik na youtube Zaorskiego jak zarobil (stracil) kolejne 5 mln.

Szydzisz z niego przy byle okazji. Czuć, że ci żal pizdę ściska  dobryżart
Dla mnie on jest kozakiem. Samo to, że nie ukrywa ile ma pieniędzy i pokazuje konkretne trade'y z kwotami, to juś dużo wśród całej reszty zarabiaczy incognito.
No i nie bierze forsy za szkolenia a wręcz niektórym odradza zajmowanie się tym co czyni go wiarygodnym. Zaorski nie sprzedaje cudownych systemów - on niczego nie sprzedaje.

ty jestes z zespolem jakims i nie kkumasz tego, ze on prowadzi akcje marketingowa nie wydajac na nia zlotowki. na samym szczycie bitcoina napisal "kupno pod detronizacje bitcoina". z niego szydza inni, ci co wlasnie opisuja jego akcje. w konkursie stracil w1 transakcji polowe kapitalu. niech wystartuje w mistrzostwach, a nie w filmiku. ten gosc to hejter, ktory imponuje takim jak ty. takich w USA jest pelno. wlacz youtube.
smieszna akcja "szczegolna teoria spekulacji wedlug". pierdolenie na potrzeby motlochu.
nastepny etap konkurs w tancu z gwiazdami.
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 22:44

OpCjOnEr napisał:
Generalnie każda formacja jest pewna gdy się całkiem ukształtuje ale wtedy juś się nie da na tym zarobić.
niepewność = możliwość zarobq
pewność = historia (brak możliwości zrobienia z tym czegokolwiek oprócz pogdybania co można było)

niepewność: stan zmienny np w zakresie 0,01-99,99%
pewność to stan stały np 0 lub 100%. clown

a formacje mają np 30-60% sprawdzalności chyba kolega betonowy kiedyś wklejał linka do takich danych. Smile
czyli generalniej skuteczniej byłoby grać przeciwko formacjom.
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 22:50

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
OpCjOnEr napisał:
Generalnie każda formacja jest pewna gdy się całkiem ukształtuje ale wtedy juś się nie da na tym zarobić.
niepewność = możliwość zarobq
pewność = historia (brak możliwości zrobienia z tym czegokolwiek oprócz pogdybania co można było)

niepewność: stan zmienny np w zakresie 0,01-99,99%
pewność to stan stały np 0 lub 100%. clown

a formacje mają np 30-60% sprawdzalności chyba kolega betonowy kiedyś wklejał linka do takich danych. Smile
czyli generalniej skuteczniej byłoby grać przeciwko formacjom.

niedlugo napisza ksiazke o AT
https://blogi.bossa.pl/2018/05/11/czy-analiza-techniczna-dziala-czesc-3/
prawda jest taka, ze KAZDY moze stworzyc SWOJA AT.

Rdzeniem A.T. jest możliwość wnioskowania o przyszłych ruchach cen na podstawie kursów przeszłych, z dalszej lub bliższej przeszłości, która się w mniej lub bardziej podobny sposób powtarza. Do tego nie potrzeba nic więcej jak samego, czystego wykresu, zrobionego w dowolnym układzie i formie. M


Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Sob 12 Maj 2018, 22:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 22:51

Guru giełdy napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
Guru giełdy napisał:
OpCjOnEr napisał:
delphia napisał:

Swego czasu onegdaj lubiłem taką sieczkę a teraz słyszę w tym tylko hałas. Słuchałem trochę Sepultury, Obituary, Cannibal Corpse ale krótko miałem fazę na ten nurt muzyczny i mi jakoś przeszła.
Preferuję bardziej rytmiczne łupu-cupu Very Happy

To bezbożnicy.Zgnilizna kapitalistyczna.
Ale najpierw dwa lata na Żulawach, praca przy melioracji.
Potem wysiłek na rzecz nawrócenia i uratowania nieszczęśników.
Zadanie trudne a szanse pod znakiem zapytania.

kolega hiob jest odklejony od reala:  albino  
a w sensie dosłownym 'bezbożnicy' i 'zgnilizna kapitalistyczna' zatrudnia pobożnych przy melioracji na żuławach, żeby ci się pobożnie namęczyli i nawrócili na właściwe feudalne tory, a przy tym zadanie to im wychodzi dość łatwo a i szanse powodzenia mają dość duże. clown

natomiast ci hałasujący to tylko poboczny szum tła, efekt pogłosu pracy trybów machiny. Smile

musisz uważać
bo marihuanę nasączają chemią
potem jakieś cuda sie z tobą dzieją

wszyscy ludzie są znarkotyzowani hormonalnie oraz mentalnie, i przez funkcjonowanie mózgu, jak i energetycznie przez twory fizyczne i niefizyczne warstw rzeczywistości.
natomiast świat pojęciowy jest wszechobecny i każda istota wyciąga to co właściwe dla niej w danej chwili, co nie znaczy oczywiście że działa na ich pożytek. bo wszystko działa na pożytek Absolutu a nie poszczególnych istnień/istot. clown
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30008
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 22:54

Popek wpierdolił Hardkorowemu Koksu Shocked

widocznie trening w tańcu z ....... robi swoje affraid

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 22:57

szczegolna teoria spekulacji. czyli podpiecie sie pod Einsteina. wiem co sie stanie nie patrzac na przeszle ceny, nie patrzac na wykres, wchodze 10 razy na rynek i jak mi sie uda 1 raz to robie filmik na youtube. wiem co sie stanie patrzac na karnet zlecen. to juz było.
dobre do kabaretu.
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptySob 12 Maj 2018, 23:04

betonowe_buty napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
OpCjOnEr napisał:
Generalnie każda formacja jest pewna gdy się całkiem ukształtuje ale wtedy juś się nie da na tym zarobić.
niepewność = możliwość zarobq
pewność = historia (brak możliwości zrobienia z tym czegokolwiek oprócz pogdybania co można było)

niepewność: stan zmienny np w zakresie 0,01-99,99%
pewność to stan stały np 0 lub 100%. clown

a formacje mają np 30-60% sprawdzalności chyba kolega betonowy kiedyś wklejał linka do takich danych. Smile
czyli generalniej skuteczniej byłoby grać przeciwko formacjom.

niedlugo napisza ksiazke o AT
https://blogi.bossa.pl/2018/05/11/czy-analiza-techniczna-dziala-czesc-3/
prawda jest taka, ze KAZDY moze stworzyc SWOJA AT.

Rdzeniem A.T. jest możliwość wnioskowania o przyszłych ruchach cen na podstawie kursów przeszłych, z dalszej lub bliższej przeszłości, która się w mniej lub bardziej podobny sposób powtarza. Do tego nie potrzeba nic więcej jak samego, czystego wykresu, zrobionego w dowolnym układzie i formie. M

dokładnie, dlatego marudzenie osła było ociężałe umysłowo. w końcu mógł stworzyć jakąkolwiek własną wersję AT (o różnej skuteczności). bo samo marudzenie że AT nie działa w 95% tworzyłoby idealny antywskaźnik, a tak dobrze nie ma. bo przewaga jaką można uzyskać to kilka procent (pomnożone razy lewar) z powrotem poniżej zera przeważnie w okresach wzmożonej zmienności. clown
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 13 Maj 2018, 00:45

Eskimosi to nawet w Eurowizji wygrywają Laughing

zdecydowały głosy telewidzów

Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend   UFO  12 - 13 05  2018 r. Weekend - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 12 - 13 05 2018 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: