Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra

IndeksIndeks  PortalePortale  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

UFO 27 07 2018 r.

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator

Liczba postów : 6875
Registration date : 30/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO 27 07 2018 r.   Pią 27 Lip 2018, 20:47

Ładnie, ale jakiegoś mega krachu to nie robią, jeszcze na plusy wyjdą.
Szkoda, bo trochę towaru S mam w jarmułce, największe S w tym roku Basketball
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

Liczba postów : 26380
Registration date : 03/09/2007

PisanieTemat: Re: UFO 27 07 2018 r.   Pią 27 Lip 2018, 20:49

tłiterek i pejs zbuczek chyba wylal trochę zimnej wody na rozgrzane główki Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator

Liczba postów : 6875

PisanieTemat: Re: UFO 27 07 2018 r.   Pią 27 Lip 2018, 21:47

Dziwię się mocno, że po takiej tragedii flagowych spółek, oni sobie spokojnie handlują przy nju haju, no po delikatnym 1% odejściu od szczytu.
Przecież takie zjazdy występują bezpośrednio przed krachem. Mając w perspektywie wysokie prawdopodobieństwo kilkudziesięcio procentowej rzeźni,  wywalałbym wszystko co mam w USA PKC-em. Przecież nawet jak krachu nie będzie, to w najgorszym razie można stracić (ściślej - nie zarobić) kilka % odkupując ciut drożej...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Prezes

Liczba postów : 12542
Registration date : 01/09/2007

PisanieTemat: Re: UFO 27 07 2018 r.   Pią 27 Lip 2018, 22:19

E tam, pitu sritu takie spadki. Znów się leszcze napaliły na krach. dobryżart

My otwieramy luką, ale up w poniedziałek i CDR na 220 - decydujący cios, po którym po stopach Miśka robimy 240, a potem 300. Tylko to depo dużo blokują, no ale skoro rośnie, to po co narzekać?

GO BULLS!!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

Liczba postów : 75302

PisanieTemat: Re: UFO 27 07 2018 r.   Pią 27 Lip 2018, 22:57

Na wiguńce stronk baj

ale powinno cofnąć gdzieś do połowy tej świeczki

W okolicy 224x tudzież 225x longi pekacem na kreskę z prowajdenta Laughing Laughing    (o ile w ogóle tam będzie)

CDR na hajach, nie wiem co tam Indianiec widzi do shorcenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 27 07 2018 r.   Pią 27 Lip 2018, 23:00

zasłona ciemnej chmury

jak w ryło

Shocked  Shocked

To jest fw40

zesra się
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 27 07 2018 r.   Pią 27 Lip 2018, 23:10

Pobiłem dziś swój rekord szybkości przytulenia na pozycji. Very Happy

7 seqnd!

Prawie jak HFT w mordę jeża dobryżart dobryżart

Zauważyłem, że zajebiście szybko w BOSiu wchodzą zlecenia. Jeszcze ENTER nie zdąży mi dobrze odskoczyć a tu juś wykonane Cool  Nie zamula w ogóle.

No i wziałem tą eskę po 69 a ciut później nagle ktoś rzucić na sella 62 to mu od razu chap co się będę zastanawiał.

Ktoś z was przytulił cokolwiek kiedyś w takim krótkim czasie? lol!

Nie wiem czy to na wpis do Guinnessa nie teges... bez autotradingu, klepałem z ręki ale limitu 4262 nie musiałem wpisywać BO Się automatycznie wprowadza po klepnięciu na ofertę.

Ciach-prach i voila. Mógłbym tak naqrwiać setki razy ale zbyt płytki rynek. Sporadycznie tak się udaje bo tam jest dużo takich zleceń wrednych, które się nawzajem przekładają o 1pkt a później spierdala nagle naście poziomów.
FW40 specyficzny jest, trza umieć na tym grać.

Podobno mają wprowadzić qnie na sWIG80.... jeśli też będzie 10zeta/pkt to mega ruchy tam będą przy tym nominale indexu [midwig*3]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 27 07 2018 r.   Pią 27 Lip 2018, 23:23

ESMA to w sumie aż tak nie utrudni życia bo przecież te depozyty na forexie są śmiesznie niskie w porównaniu z jakąkolwiek giełdą regulowaną.
5% będzie na cfd głównych indexów to to przecież podobnie jak na GPW - nie tragedia.
3.33% na walutach też nie dramat; to tylko problem dla leszczy ładujących pod korek na fulla; tych którzy mając 100zł chcieliby obracać milionem dobryżart
Aktualne depozyty na forexie kompletnie zaniżają realne ryzyko jakie się ponosi bo wystarczy zmiana ceny w zakresie średnich dziennych wahań (przy załadowaniu się pod korek) i depa ni ma.
Nie że jestem jakoś specjalnie za ale nie przeszkadza mi to.

Natomiast z tego co wiem to podobno mają wymuszać konieczność ustawiania stoplossów przed otwarciem każdej pozycji a to już jest bez sensu. Shocked
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
spacerolog

Liczba postów : 2131
Registration date : 28/12/2012

PisanieTemat: Re: UFO 27 07 2018 r.   Pią 27 Lip 2018, 23:30

OpCjOnEr napisał:
ESMA to w sumie aż tak nie utrudni życia bo przecież te depozyty na forexie są śmiesznie niskie w porównaniu z jakąkolwiek giełdą regulowaną.
5% będzie na cfd głównych indexów to to przecież podobnie jak na GPW - nie tragedia.
3.33% na walutach też nie dramat; to tylko problem dla leszczy ładujących pod korek na fulla; tych którzy mając 100zł chcieliby obracać milionem dobryżart
Aktualne depozyty na forexie kompletnie zaniżają realne ryzyko jakie się ponosi bo wystarczy zmiana ceny w zakresie średnich dziennych wahań (przy załadowaniu się pod korek) i depa ni ma.

Natomiast z tego co wiem to podobno mają wymuszać konieczność ustawiania stoplossów przed otwarciem każdej pozycji a to już jest bez sensu. Shocked

Mówisz poważnie ? Gdzie słyszałeś o tych wymuszanych SL ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 27 07 2018 r.   Pią 27 Lip 2018, 23:39

spacerolog napisał:
OpCjOnEr napisał:

Mówisz poważnie ? Gdzie słyszałeś o tych wymuszanych SL ?

Nie wiem na pewno, takie ploty słyszałem ktoś gadał.
Jak będzie zobaczymy ale to by chujowo na maxa było bo nie mógłbyś szybko dealować jednym klikiem tylko srać się z wiecznym wpisywaniem stopów.
Oby nie affraid
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 27 07 2018 r.   Pią 27 Lip 2018, 23:51

Wcześnie rano brałem longa na tym poziomym wężyq w strefie 744x bo tak się nic nie działo, że mogłem dać bardzo bliskiego stopa. Gdy wybiło tą dużą świeczką to tak sobie zerknąłem dokąd jest luka z przedwczoraj i w sumie tak wyszło że doszli gdzie trzeba i gdy się tylko zatrzymało to mnie tak coś tkło by to zamknać w pizdu.

A teraz zobaczcie jaki układzik risk/reward. Dałem na powiększenie, ta druga czy trzecia świeczka w tej konfiguracji gdyby tam konkretnie zająć eskę i dać sl 4pkt ponad max konfiguracji (+spread) czyli powiedzmy 5pkt no to mamy:
otwarcie pozycji: 7453
stoploss: 7462
ryzyko gdy się nie uda tracimy tylko 9pkt
zysk gdy się uda .....  fiu fiu.... affraid affraid   przykładowo zamykamy na tym 3. młotq od dołu tj 7296
157pkt
reward/risk=157/9=~17

17:1

I na takie trade'y warto polować. A przełączyłem na m15 na stałe bo ta dziwka jest tak zmienna, że na h1 za duże zakresy latają.

Ja aż tak dobrze nie złapałem no ale z połowę tego ruchu wziąłem. Kilka razy odnawiałem, ostatnia pozycja po takiej sobie juś cenie i została do poniedziałq.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 27 07 2018 r.   Sob 28 Lip 2018, 00:04

Wygląda na powolny koniec całej Wielkiej Hossy jutubowo-applowo-pejsbookowo-tweetterowej.
Nasdaq pomimo iż jeszcze jest w stanie ustanawiać kolejne maxy to poprawia poprzednie zaledwie o bardzo niewiele po czym wyraźnie zaczyna atakować coś tak niezwykłego jak podaż.
Po środowej luce z dupy wczoraj nie był w stanie jej zakryć a dziś ledwo to się udało i poszła wyprzedaż więc... ?
Świeczki tygodniowe dwie kolejne niedźwiedzie.

Nie kłócę się z tym, że trwa hossa ale stawiam śmiałą tezę, że jest to juś jej taka późna końcówka (na oparach paliwa) jak truskawek w lipcu.

Jakby to miało tak rzeczywiście walnąć nawet choćby na 6500pkt to do przytulenia będzie fchuj affraid affraid

Cza obserwować i reagować bo balon nadęty jest masakrycznie. Tu może jednodniowy flash crash znowu nastąpić jak w godzinę skasują kilka świec tygodniowych. Trza mieć tego świadomość.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 27 07 2018 r.   Sob 28 Lip 2018, 01:21

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dziadek
Admin

Liczba postów : 9841
Registration date : 13/11/2007

PisanieTemat: Re: UFO 27 07 2018 r.   Sob 28 Lip 2018, 03:10

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content

PisanieTemat: Re: UFO 27 07 2018 r.   

Powrót do góry Go down

UFO 27 07 2018 r.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!
» UFO 25 01 2018 r.
» UFO 20 - 21 02 2018 r. Weekend
» UFO 09 01 2018 r.
» UFO 12 01 2018 r.