Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 10.03.2008

Go down 
+37
EURO
Nadaje ze Stronia
inwestor
PoPo
cameleon
Damian
forex
loko
kLeszcz
rabe
Pan Nikt
Poffcernacy
Albin
Akwila
fastenter
przemak
Rmir
betonowe_buty
BORowik
kamikaze
busia
praktyk
Krzysztof
Indiana
wolny login
Kozoyeb
dafnia
Reser
Diablo
mobar
kydo
Laik
chudy mis
Dave
Edith
IronFX
SzFagier
41 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
AutorWiadomość
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyPon 10 Mar 2008, 23:08

dzisiaj mam dobry humor, bo od kilku dni kasuje zyski z sygnałów nie trzymam na noc, dzisaj tez chociaz czesc przymknałem...
Fajnie w koncu cos zarobić, jak przez 2 i pół tygodnie niemal codziennie wpier...l, to czasami miałem dość futures...
A tak, od razu lepiej jak jakis plsik wieczorem na CRR. No i ta wiosna ...
Budzi się czujecie to?
J ato na wsi mieszkam, wiec wszytsko z ogromna siła widać.
Fajnie rano wyjsc na ganek i słuchać ptaszków!
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyPon 10 Mar 2008, 23:10

OpCjoNeR napisał:
Indiana napisał:
Wrzuć w przeglądarkę, na wikipedii, to wyższa matematyka, tam jest ładnie opisane z przykładami. Fraktale bardzo często występują w realnym świecie, w każdej skali. Fajna rzecz, ale systemu na to jeszcze nie umiem napisać - niech się szfagry bawią, jak na razie można ich je... dużo prostszymi metodami Very Happy

Wątpię aby nasze szwagry były tak genialne. Ja napierdalam opcje "na czuja" i wychodzę na plus nawet bez bawienia się w wyliczenia parametrów podczas sesji. Jak proste metody przestaną się sprawdzać to wtedy się sięgnie do skomplikowańszych.
lol! lol!
umnie porste metody przesatły działać w lutym, trza był ozacząć główkować.
Zakodowanie tego to ja sie nie podejmuje nawet, ale są tacy co potrafią Twisted Evil
Powrót do góry Go down
lam3r3k




Liczba postów : 391
Age : 48
Location : 3city
Registration date : 12/12/2007

UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyPon 10 Mar 2008, 23:11

OpCjoNeR napisał:
Indiana napisał:
Wrzuć w przeglądarkę, na wikipedii, to wyższa matematyka, tam jest ładnie opisane z przykładami. Fraktale bardzo często występują w realnym świecie, w każdej skali. Fajna rzecz, ale systemu na to jeszcze nie umiem napisać - niech się szfagry bawią, jak na razie można ich je... dużo prostszymi metodami Very Happy

Wątpię aby nasze szwagry były tak genialne. Ja napierdalam opcje "na czuja" i wychodzę na plus nawet bez bawienia się w wyliczenia parametrów podczas sesji. Jak proste metody przestaną się sprawdzać to wtedy się sięgnie do skomplikowańszych.
lol! lol!

Kiedyś cię rozjadą. W 87 roku bańczyli nawet wystawcy calli, bo nagle skoczyła zmienność i wymagane depo. A u nas w maju 2006 to w ogóle cuda sie działy. Po jednej stronie karnetu PKC, po drugiej nic Laughing

Eat like chicken, shit like an elephant...
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyPon 10 Mar 2008, 23:15

Ciekawe swoją drogą według jakiego systemu zawalali dzisiaj rynek tymi elkami - jutro mogą od nowa, mi pasuje takie cuś, wolę to jak grać na eS Smile
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyPon 10 Mar 2008, 23:18

Co do tematu fraktalnego to już kiedyś pisałem, że wykresy cen (czegokolwiek co jest na giełdach w normalnym obrocie) są do siebie bardzo podobne i nie ma w zasadzie większego znaczenia na czym się speqluje. Wszystko wygląda podobnie: jesli jest ruch to na wszystkim z grubsza taki sam, porównując indezy europejskie w tej samej skali czasowej otrzymamy jeden chuj, po usunięciu skal i nazw ciężkoby odróżnić co jest czym.
Instrument, na którym zawieramy transakcje może się nawet nazywać chuj_ci_w_dupę dobryżart nazwijmy go w nomenklaturze skrótów 3-literowych CWD Cała filozofia polega na tym aby qpić CWD po cenie p1 i sprzedać po cenie p2 gdzie p2>p1+2*prowizja. A czym się handluje to zupełnie nieistotne, ważne tylko aby było w miarę płynne i transakcje w dwie strony. Takie bynajmniej jest moje podejście. I tak wszystko jest wirtualne, jeśli ktoś handluje np. złotem to on tak naprawdę handluje abstrakcją bo tego "złota" w formie CFD czy futures może nabrać od chuja a i tak ani uncji na oko nie zobaczy. Teoretycznie chyba nawet możliwe jest zawieranie transakcji na ilości większe niż jest kruszcu na świecie (choć nie jestem pewny). A gdyby tak zsumować wartość wszystkich opened interest na ropce to ciekawe czy ma to pokrycie w realnej ilości złóż na całym świecie he he...
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyPon 10 Mar 2008, 23:20

Indiana napisał:
No, ciekawe jaki system wziął eS na koniec. U mnie też wszystko na eL, choć sam się wyzerowałem. Nawet szybkie godzinówki, no wszystko na eL.
Ciekawe jak tam wykrywacz luk Crusa i Mylogiego ze zlotu - jeszcze nie próbowałem robić nic podobnego, a to byłoby naprawdę niezłe - zawierasz transakcje PKC na fix po sesji i zamykasz rano PKC-em na Open, a potem powrót do właściwego systemu. Genialnie proste. Tym bardziej, że sporo systemów dobrze wychwytuje kierunek luki, więc zyski mogą być spore.

PS
Fajnych leszczy mamy, jak to nasze leszcze z GPW tak napier... eLe nawet nie wagonami, a całymi pociągami, non stop nowe zlecenia po 20,40, 150 szt na każdym poziomie to chyba trzeba napisać od nowa zasady na GPW w celu ochrony gnębionych szfagrów przez rozbuchane leszcze lol!

system na godzinnych, ale na wig20 dał eSSSSSSS
na futach jeszcze nie
jutro zobaczymy co dalej

UFO - 10.03.2008 - Page 17 Captu113

na futach to chciałby jutro wystartowac w kosmos
rozwiązanie krzyżówki o 9.00, chociaz sądząc po stanach to otwarcie futa max na zamknięciu wig 20
UFO - 10.03.2008 - Page 17 Captu114
Powrót do góry Go down
cameleon

cameleon


Liczba postów : 1806
Registration date : 03/10/2007

UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyPon 10 Mar 2008, 23:21

dzieki juz z grubsza wiem o co chodzi scratch , ale chyba jednak proste rozwiazania sa najlepsze na futach Basketball
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyPon 10 Mar 2008, 23:27

lam3r3k napisał:
OpCjoNeR napisał:
Indiana napisał:
Wrzuć w przeglądarkę, na wikipedii, to wyższa matematyka, tam jest ładnie opisane z przykładami. Fraktale bardzo często występują w realnym świecie, w każdej skali. Fajna rzecz, ale systemu na to jeszcze nie umiem napisać - niech się szfagry bawią, jak na razie można ich je... dużo prostszymi metodami Very Happy

Wątpię aby nasze szwagry były tak genialne. Ja napierdalam opcje "na czuja" i wychodzę na plus nawet bez bawienia się w wyliczenia parametrów podczas sesji. Jak proste metody przestaną się sprawdzać to wtedy się sięgnie do skomplikowańszych.
lol! lol!

Kiedyś cię rozjadą. W 87 roku bańczyli nawet wystawcy calli, bo nagle skoczyła zmienność i wymagane depo. A u nas w maju 2006 to w ogóle cuda sie działy. Po jednej stronie karnetu PKC, po drugiej nic Laughing

Eat like chicken, shit like an elephant...

Maj 2006 pamiętam ale krzywda mi się nie stała bo miałem wystawione tylko calls: spadek był tak oczywisty, że nie miałem wątpliwości. Ale w czerwcu już wszedłem w puty bo zaczęło odbijać na kilka dni przed expiration i wtedy to chyba były OW20R6240 co z 1pkt na 78pkt poszły a później grzali pod koniec świece po kilkaset % od min do max. Ale się dzielnie broniłem i wybroniłem. Gorzej było w 2005 jesienią gdy jednego klienta z ING wyjebało w kosmos na ostry debet bo nashorcił opcji sprzedaży jak dziki a trochę wigunia dupła i po tym własnie INGole zabronili w ogóle wystawiać opcji.
A co do 1987 to sądzisz, że takie coś się może jeszcze powtórzyć? Tamto było spowodowane wprowadzeniem automatycznych zleceń stop a teraz mamy widełki 5% na fiucince wigowej i generalnie większa płynność jest. Mi się wydaje, że to raczej niemożliwe jest na jednej sesji spadek o 22.6% Zdarzyło się raz jedyny w historii i wątpliwe czy powtórzy aczkolwiek jaj sobie nie dam za to uciąć cyclops
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyPon 10 Mar 2008, 23:31

czy ktoś wie skąd wzięły się takie obroty na DJIA?
Powrót do góry Go down
cameleon

cameleon


Liczba postów : 1806
Registration date : 03/10/2007

UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyPon 10 Mar 2008, 23:31

OpCjoNeR napisał:
lam3r3k napisał:
OpCjoNeR napisał:
Indiana napisał:
Wrzuć w przeglądarkę, na wikipedii, to wyższa matematyka, tam jest ładnie opisane z przykładami. Fraktale bardzo często występują w realnym świecie, w każdej skali. Fajna rzecz, ale systemu na to jeszcze nie umiem napisać - niech się szfagry bawią, jak na razie można ich je... dużo prostszymi metodami Very Happy

Wątpię aby nasze szwagry były tak genialne. Ja napierdalam opcje "na czuja" i wychodzę na plus nawet bez bawienia się w wyliczenia parametrów podczas sesji. Jak proste metody przestaną się sprawdzać to wtedy się sięgnie do skomplikowańszych.
lol! lol!

Kiedyś cię rozjadą. W 87 roku bańczyli nawet wystawcy calli, bo nagle skoczyła zmienność i wymagane depo. A u nas w maju 2006 to w ogóle cuda sie działy. Po jednej stronie karnetu PKC, po drugiej nic Laughing

Eat like chicken, shit like an elephant...

Maj 2006 pamiętam ale krzywda mi się nie stała bo miałem wystawione tylko calls: spadek był tak oczywisty, że nie miałem wątpliwości. Ale w czerwcu już wszedłem w puty bo zaczęło odbijać na kilka dni przed expiration i wtedy to chyba były OW20R6240 co z 1pkt na 78pkt poszły a później grzali pod koniec świece po kilkaset % od min do max. Ale się dzielnie broniłem i wybroniłem. Gorzej było w 2005 jesienią gdy jednego klienta z ING wyjebało w kosmos na ostry debet bo nashorcił opcji sprzedaży jak dziki a trochę wigunia dupła i po tym własnie INGole zabronili w ogóle wystawiać opcji.
A co do 1987 to sądzisz, że takie coś się może jeszcze powtórzyć? Tamto było spowodowane wprowadzeniem automatycznych zleceń stop a teraz mamy widełki 5% na fiucince wigowej i generalnie większa płynność jest. Mi się wydaje, że to raczej niemożliwe jest na jednej sesji spadek o 22.6% Zdarzyło się raz jedyny w historii i wątpliwe czy powtórzy aczkolwiek jaj sobie nie dam za to uciąć cyclops
ja mysle ze wszystko jest mozliwe Very Happy poza tym w usa zniesli jakies ograniczenia w handlu, ktore wprowadzono ze wzgledow bezpieczenstwa wlasnie po krachu w 1987roku affraid
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyPon 10 Mar 2008, 23:33

cameleon napisał:
OpCjoNeR napisał:
lam3r3k napisał:
OpCjoNeR napisał:
Indiana napisał:
Wrzuć w przeglądarkę, na wikipedii, to wyższa matematyka, tam jest ładnie opisane z przykładami. Fraktale bardzo często występują w realnym świecie, w każdej skali. Fajna rzecz, ale systemu na to jeszcze nie umiem napisać - niech się szfagry bawią, jak na razie można ich je... dużo prostszymi metodami Very Happy

Wątpię aby nasze szwagry były tak genialne. Ja napierdalam opcje "na czuja" i wychodzę na plus nawet bez bawienia się w wyliczenia parametrów podczas sesji. Jak proste metody przestaną się sprawdzać to wtedy się sięgnie do skomplikowańszych.
lol! lol!

Kiedyś cię rozjadą. W 87 roku bańczyli nawet wystawcy calli, bo nagle skoczyła zmienność i wymagane depo. A u nas w maju 2006 to w ogóle cuda sie działy. Po jednej stronie karnetu PKC, po drugiej nic Laughing

Eat like chicken, shit like an elephant...

Maj 2006 pamiętam ale krzywda mi się nie stała bo miałem wystawione tylko calls: spadek był tak oczywisty, że nie miałem wątpliwości. Ale w czerwcu już wszedłem w puty bo zaczęło odbijać na kilka dni przed expiration i wtedy to chyba były OW20R6240 co z 1pkt na 78pkt poszły a później grzali pod koniec świece po kilkaset % od min do max. Ale się dzielnie broniłem i wybroniłem. Gorzej było w 2005 jesienią gdy jednego klienta z ING wyjebało w kosmos na ostry debet bo nashorcił opcji sprzedaży jak dziki a trochę wigunia dupła i po tym własnie INGole zabronili w ogóle wystawiać opcji.
A co do 1987 to sądzisz, że takie coś się może jeszcze powtórzyć? Tamto było spowodowane wprowadzeniem automatycznych zleceń stop a teraz mamy widełki 5% na fiucince wigowej i generalnie większa płynność jest. Mi się wydaje, że to raczej niemożliwe jest na jednej sesji spadek o 22.6% Zdarzyło się raz jedyny w historii i wątpliwe czy powtórzy aczkolwiek jaj sobie nie dam za to uciąć cyclops
ja mysle ze wszystko jest mozliwe Very Happy poza tym w usa zniesli jakies ograniczenia w handlu, ktore wprowadzono ze wzgledow bezpieczenstwa wlasnie po krachu w 1987roku affraid

przywrocili szorcenie na spadku i cos tam jeszcze
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyPon 10 Mar 2008, 23:38

Dennis napisał:
czy ktoś wie skąd wzięły się takie obroty na DJIA?
zabieg księgowy Laughing
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyPon 10 Mar 2008, 23:38

krotka sprzedaz akcji tylko wtedy kiedy cena wzrosnie o jeden tick.
Co do pretchera to dajcie spokoj w 87 tez mial byc aramageddon a byla korekcina, TFE jest mila dla oka ale do prognostyki sie nei ndaje.Bardziej mnei martwia poglady forexa bo cos w tym jest.


Ostatnio zmieniony przez kaczor dnia Pon 10 Mar 2008, 23:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyPon 10 Mar 2008, 23:40

Nie wiem czy słyszeliście ale jakieś 2 tyg temu KDPW zmniejszyło wdz na derywaty wiguni do 7% zmieniając jednocześnie wymogi rozliczeń z domami maklerskimi na rzecz większej dowolności. W tej chwili makrele pobierają nadal depo liczone wg stawki 9.8% a nie 7% bo uznali, że za duże ryzyko by było. Tak sobie myślę, że może to i dobrze? Gdy ściągacie arqsz do wyliczania dep stąd:
http://www.kdpw.com.pl/rozliczenia/ro_izba.jsp
to tam w środkowej zakładce od niedawna jest do wyboru współczynnik podwyższający wysokość depozytu, 4 wartości (100% - wymóg KDPW, 160% max na jakie biuro makl może sobie pozwolić). Obecnie bynajmniej w BZWBK i IDM pobierają po staremu czyli 140% a gdy wpisałem swój portfel opcji dla poziomu 7% (100% IRIP) a następnie dla levela 9.8% (140% IRIP) to wyszedł mi prawie 3-krotnie wyższy margin na całe portfolio! To pokazuje właśnie, że opcje zmieniają się nieliniowo i jak w sumie niewielka zmiana współczynnika zabezp zmienia znacząco wartość depozytu dla portfela.
Miewałem kiedyś sytuacje nawet, że musiałem zamykać na interwencji opcje zyskowne (!) . To się zdarzało na krótko przed wygaśnięciem gdy szwagry zrobiły korbę stulecia a miałem dużo calls i depa wyjebały w kosmos a premie pozostały groszowe bo opcje były bez szans. I to tak śmiesznie wyglądało: opcja warta np. 0.3pkt a depozyt ponad 1000pln ale zdarza się Very Happy


Ostatnio zmieniony przez OpCjoNeR dnia Pon 10 Mar 2008, 23:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyPon 10 Mar 2008, 23:41

kaczor napisał:
krotka sprzedaz akcji tylko wtedy kiedy cena wzrosnie o jeden tick.

A former rule established by the SEC that requires that every short sale transaction be entered at a price that is higher than the price of the previous trade. This rule was introduced in the Securities Exchange Act of 1934 as Rule 10a-1. The uptick rule prevents short sellers from adding to the downward momentum when the price of an asset is already experiencing sharp declines. The SEC eliminated the rule on July 6, 2007.
The uptick rule was also be known as the "plus tick rule".

Ciekawe dlaczego nie ma "downtick rule" kur..ow?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyPon 10 Mar 2008, 23:44

trejder napisał:
kaczor napisał:
krotka sprzedaz akcji tylko wtedy kiedy cena wzrosnie o jeden tick.

A former rule established by the SEC that requires that every short sale transaction be entered at a price that is higher than the price of the previous trade. This rule was introduced in the Securities Exchange Act of 1934 as Rule 10a-1. The uptick rule prevents short sellers from adding to the downward momentum when the price of an asset is already experiencing sharp declines. The SEC eliminated the rule on July 6, 2007.
The uptick rule was also be known as the "plus tick rule".

Ciekawe dlaczego nie ma "downtick rule" kur..ow?
To mialo zpaobiegac gwaltownym spadkom jakie wystepuja kiedy misie osiagaja rzewage i zwalaja indeks.Czemu usuneli?Nie mam pojecia, pewnie czuli ze ida lepsze czasy dla krotkich:D
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyPon 10 Mar 2008, 23:45

trejder napisał:
kaczor napisał:
krotka sprzedaz akcji tylko wtedy kiedy cena wzrosnie o jeden tick.

A former rule established by the SEC that requires that every short sale transaction be entered at a price that is higher than the price of the previous trade. This rule was introduced in the Securities Exchange Act of 1934 as Rule 10a-1. The uptick rule prevents short sellers from adding to the downward momentum when the price of an asset is already experiencing sharp declines. The SEC eliminated the rule on July 6, 2007.
The uptick rule was also be known as the "plus tick rule".

Ciekawe dlaczego nie ma "downtick rule" kur..ow?

Żeby PPT wspólnie z Jadzią mieli łatwiejszą robotę.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyPon 10 Mar 2008, 23:53

Najgorsze okresy dla wystawców opcji (szczególnie put) to są 3 ostatnie tyg przed wygaśnięciami. Jeśli wydarzyłaby się wtedy jakaś "grubsza" afera typu WTC to można zostać ugotowanym jeśli sie ma za dużo. Najgorszy teraz ten FED bo wypada 18.03. a wygaśnięcie jest 20.03, czyli może Benny nieźle namieszać a te psychole są nieprzewidywalne w takie dni. I dlatego cały czas ostrożnie z puciną jak z gównem. Call można ładować na chama bo jest bessa, o nie to się nie boję. Z tym FEDem to chyba tak specjalnie te terminy wybierają, żeby namieszać tuż przed bo wtedy można liczyc na największe stopy zwrotu z niektórych opcji.
A tak nawiasem pisząc to we wrześniu 2001 wygaśnięcie przypadało 21. a wieże jebły 11 (wtorek) a giełda otworzyła się w poniedziałek 17.09. sraczka 6%. Tez na pucinie mozna sie bylo ugotowac.
W takiej sytuacji pozostaje wejsc np. na Rysy i na glowke hop dopingg


Ostatnio zmieniony przez OpCjoNeR dnia Pon 10 Mar 2008, 23:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyPon 10 Mar 2008, 23:55

Zajrzałem na WOU i "zdziwko mnie chapło" bo widzę, że jakiś bajzel sie wkradł, a ponadto wynik zadziwiający. LLLL?? Kto to tam wklepał???
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyWto 11 Mar 2008, 00:07

Ale tak patrzac realnie to zmiana wiguni na sesji o wiecej jak 4% zdarza sie niezmiernie rzadko, w koncowce stycznia byla sraczka ponad 6% a kiedy wczesniej podobna to juz nie pamietam. I mysle, ze zakladanie krachu porownywalnego z tym z 1987 jest grubo przesadzone. To predzej sie zginie w katastrofie lotniczej albo dostanie wylewu czy padnie ofiara zabojcy niz takie zdarzenie nastapi. Bez przesady. Tym bardziej ze sa widelki.
Powrót do góry Go down
cameleon

cameleon


Liczba postów : 1806
Registration date : 03/10/2007

UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyWto 11 Mar 2008, 00:14

widzieliscie w parkiecie nawet kuczynski pisze juz o ufo Very Happy
lol!
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyWto 11 Mar 2008, 00:16

cameleon napisał:
widzieliscie w parkiecie nawet kuczynski pisze juz o ufo Very Happy
lol!

gdzie?
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 EmptyWto 11 Mar 2008, 00:21

Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.03.2008   UFO - 10.03.2008 - Page 17 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 10.03.2008
Powrót do góry 
Strona 17 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
 Similar topics
-
» UFO - 05.02.2008
» UFO - 13.02.2008
» UFO - 14.04.2008
» UFO - 09.05.2008
» UFO - 11.06.2008

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: