Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 21 09 2018 r.

Go down 
+11
delphia
Piotrek691
kamikaze
Reser
betonowe_buty
mariner
Indiana
neuron
REALISTA
thorgall
dziadek
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 21 09  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 09 2018 r.   UFO 21 09  2018 r. - Page 4 EmptyPią 21 Wrz 2018, 21:52

Indiana napisał:
Trochę boję się scalenia tych akcji, bo o ile akcje za 20 groni ciężko zwalić bo to śmieszna cena, to już po 10x scaleniu będą warte 2 zł, a to już nietrudno sobie wyobrazić że znowu na 20 groni spadnie What a Face What a Face What a Face Neutral Neutral Neutral affraid lol! lol! dobryżart dobryżart dobryżart kaplica
...
Takie same cuda z resplitem jak zaczęli na Elkopie to nawet się cieszyłem ale akurat był spotkanie w Karpaczu i Kazik mi dokładnie wytłumaczył całą tą mistykę finansów i teraz wiem że resplit to sygnał do ucieczki a ma na celu wy*ebanie akcjonariuszy!

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Bartek




Liczba postów : 6326
Location : polandow
Registration date : 19/05/2010

UFO 21 09  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 09 2018 r.   UFO 21 09  2018 r. - Page 4 EmptyPią 21 Wrz 2018, 21:57

luz NQ po 59 i odpalam browar
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 09  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 09 2018 r.   UFO 21 09  2018 r. - Page 4 EmptyPią 21 Wrz 2018, 22:01

Nasdaczek się splumskał na koniec sranda sranda sranda 

7583 miałem walić ale się rozmyśliłem

Niemniej jednak jest z czego spadać w przyszłym tygodniu.
Powrót do góry Go down
Bartek




Liczba postów : 6326
Location : polandow
Registration date : 19/05/2010

UFO 21 09  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 09 2018 r.   UFO 21 09  2018 r. - Page 4 EmptyPią 21 Wrz 2018, 22:02

Frater napisał:
Piotrek691 napisał:
Indiana napisał:
Piotrek691 napisał:
Indiana napisał:
Udało się nam trochę pokombinować i utrzymać całe stadko S, zrolowane już na serię Z, strata tylko 13 pkt netto na konia, plus prowizji ze dwa pkt czyli  15 pkt poszło do Żyda.
Na fix zwalili W20, może w Stanach też się zwalą w końcu, na poniedziałek S ładnie nam pasuje, choć 2300 też mogą zaliczyć.
Opcjoner -gratulacje, kosisz Żyda koncertowo cheers

Siema Indiana Very Happy
Trzymasz GTN? Jak ostatnio spojrzałem to lata jak Eskimos po pustym sklepie Laughing
Chodzą ploty, że KNF przy...li IB karę, że Ernestowi kapcie spadną What a Face
Trzymam, mam nawet zlecenie podwajające na wypadek jakiegoś spadku w okolice 15 groni affraid  Spółka obecnie ma WK około 2,30 zł/akcję, i to licząc ze stratami i odpisami po Getbacku, a chodzi po 10% tej ceny.
A co do latania w te i nazad, to spokojnie, była 61% korekta wzrostów, i mam nadzieję że teraz będzie dość gwałtowny rajd w górę. Mam tego w ciul, i każdy groń robi większą różnicę niż stadko koników na FW20.
Dzisiaj na koniach lekko w plecy, za to na Getinku ładnie dopisali Basketball
Tyle że do czasu sprzedaży tego i zaksięgowania zysków bez sensu jest się cieszyć, bo TW Ernest lubi wydymać inwestorów, i może to latać właściwie losowo, no ale kurna jakieś granice dymania są, teraz cena tej dochodowej jakby nie było spółki jest po cenie papieru do drukarki w jej biurach, więc trzymam twardo i będzie wóz albo przewóz cheers

Sorry, że zapytam, ale nurtuje mnie to od kilku dni. Napisałeś z tydzień temu
o kumplu, który kupił GTN a potem opylił po 25 groni bo nie chciał trzymać akcji złodzieja Ernesta.
Ty dużo piszesz o Bogu i o tym, że należy żyć zgodnie z przykazaniami.
Nie przeszkadza Ci od strony etycznej czy moralnej zarabiać na akcjach złodzieja, który tylu normalnych ludzi wydy...ł
na swoich przekrętach?

Sorry, ale tak tylko pytam....
Na demo nie ma grzechu! lol!

Fraterek po ile sie obrociles na el ,ja po 12180 z D1,i luz pod fibo po 380
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 09  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 09 2018 r.   UFO 21 09  2018 r. - Page 4 EmptyPią 21 Wrz 2018, 22:03

Piotrek691 napisał:
Indiana napisał:
Piotrek691 napisał:
Indiana napisał:
Udało się nam trochę pokombinować i utrzymać całe stadko S, zrolowane już na serię Z, strata tylko 13 pkt netto na konia, plus prowizji ze dwa pkt czyli  15 pkt poszło do Żyda.
Na fix zwalili W20, może w Stanach też się zwalą w końcu, na poniedziałek S ładnie nam pasuje, choć 2300 też mogą zaliczyć.
Opcjoner -gratulacje, kosisz Żyda koncertowo cheers

Siema Indiana Very Happy
Trzymasz GTN? Jak ostatnio spojrzałem to lata jak Eskimos po pustym sklepie Laughing
Chodzą ploty, że KNF przy...li IB karę, że Ernestowi kapcie spadną What a Face
Trzymam, mam nawet zlecenie podwajające na wypadek jakiegoś spadku w okolice 15 groni affraid  Spółka obecnie ma WK około 2,30 zł/akcję, i to licząc ze stratami i odpisami po Getbacku, a chodzi po 10% tej ceny.
A co do latania w te i nazad, to spokojnie, była 61% korekta wzrostów, i mam nadzieję że teraz będzie dość gwałtowny rajd w górę. Mam tego w ciul, i każdy groń robi większą różnicę niż stadko koników na FW20.
Dzisiaj na koniach lekko w plecy, za to na Getinku ładnie dopisali Basketball
Tyle że do czasu sprzedaży tego i zaksięgowania zysków bez sensu jest się cieszyć, bo TW Ernest lubi wydymać inwestorów, i może to latać właściwie losowo, no ale kurna jakieś granice dymania są, teraz cena tej dochodowej jakby nie było spółki jest po cenie papieru do drukarki w jej biurach, więc trzymam twardo i będzie wóz albo przewóz cheers

Sorry, że zapytam, ale nurtuje mnie to od kilku dni. Napisałeś z tydzień temu
o kumplu, który kupił GTN a potem opylił po 25 groni bo nie chciał trzymać akcji złodzieja Ernesta.
Ty dużo piszesz o Bogu i o tym, że należy żyć zgodnie z przykazaniami.
Nie przeszkadza Ci od strony etycznej czy moralnej zarabiać na akcjach złodzieja, który tylu normalnych ludzi wydy...ł
na swoich przekrętach?

Sorry, ale tak tylko pytam....
Nie znam gościa, wiem tyle że opinie o LC są fatalne i na wielu swoich spółkach wyprowadził kasę i inwestorzy potracili majątki, ale ponieważ tak o nim myśli większość inwestorów i nie chce mieć żadnych jego akcji, więc wywalając z gigantycznymi stratami jego akcje zrobiła się okazja inwestycyjna, na której zaryzykowałem słuszny % portfela. Nie jestem sędzią aby innych sądzić, natomiast gra na giełdzie to sobie doskonale zdaję sprawę że to diabelski pomysł i polega głównie na tym aby oskubać mniej inteligentnego z kasy. Tak jak Opcjoner dzisiaj znalazł frajerów sprzedających opcje po debilnej cenie na dwie godziny przed rozliczeniem, tak ja sobie dorabiam bo to lubię. I nigdy nie modlę się o powodzenie w tym szambie, bo doskonale sobie zdaję sprawę że gdy wyciągam z kontraktów 50 koła, to nie bierze się to z powietrza ale z tego, że inni inwestorzy stracili 200k, szfagry zarobiły 140k, makrele 10k, i niestety nigdy nie będzie to wyglądać inaczej.
Więc wyciągnięte z giełdy pieniądze są zdecydowanie gorszej "jakości" niż ta sama kwota, ale zarobiona uczciwie w mojej firmie, gdzie owszem sporo kasuję, ale klienci z uśmiechem dają mi kasę i cieszą się że mają najwyższej klasy rozwiązania.
Dlatego gramy tutaj bardziej stacjonarnie, pozycje trzymamy na akcjach miesiącami, na koniach i tygodnie się trzyma jak trafimy w trend, ale nie mam najmniejszego zamiaru zaprzestać uczciwej pracy i zająć się wyłącznie giełdą, mimo iż prawdopodobnie zarobiłbym tutaj znacznie więcej siedząc aktywnie całą sesję niż w firmie. Bo takich okazji jak Getin jest kilka w tygodniu, mam oprogramowanie aby je wykryć, wiedzę jak odfiltrować, ale kompletny brak czasu aby nad tym posiedzieć. Wolę iść na spacer po pracy niż pierdzielić się w akcje w bessie. Na emeryturce będzie czasu w bród, to i czas na zabawę akcjami się znajdzie. Ale to za 20 lat.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 09  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 09 2018 r.   UFO 21 09  2018 r. - Page 4 EmptyPią 21 Wrz 2018, 22:06

Indiana napisał:
Udało się nam trochę pokombinować i utrzymać całe stadko S, zrolowane już na serię Z, strata tylko 13 pkt netto na konia, plus prowizji ze dwa pkt czyli  15 pkt poszło do Żyda.
Na fix zwalili W20, może w Stanach też się zwalą w końcu, na poniedziałek S ładnie nam pasuje, choć 2300 też mogą zaliczyć.
Opcjoner -gratulacje, kosisz Żyda koncertowo cheers

No jakaś taka zajebiście sprzyjająca faza rynq mi przyszła.
Dziś po rozliczeniu to nawet ciut lepiej niż myślałem
+2.63k zarabiam zarabiam zarabiam


Obaliłem tezę Hioba o jednokierunkowości przepływu pieniądza.   Laughing  Nie jest to może teza rangi hipotezy Riemanna ale zawsze jakieś naukowe osiągnięcie lol!  Za to drugie dostaje się jednorazowy milion bucksów a za to pierwsze z czasem można mieć więcej.



19k przytuliłem w 3 tygodnie. Wpadłem w jakiś ciąg przytulawczy praktycznie wszystko tylko na FW40 a dziś delikatnie opcje wziałem.
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO 21 09  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 09 2018 r.   UFO 21 09  2018 r. - Page 4 EmptyPią 21 Wrz 2018, 22:28

pit39 napisał:
Frater napisał:
Piotrek691 napisał:
Indiana napisał:
Piotrek691 napisał:
Indiana napisał:
Udało się nam trochę pokombinować i utrzymać całe stadko S, zrolowane już na serię Z, strata tylko 13 pkt netto na konia, plus prowizji ze dwa pkt czyli  15 pkt poszło do Żyda.
Na fix zwalili W20, może w Stanach też się zwalą w końcu, na poniedziałek S ładnie nam pasuje, choć 2300 też mogą zaliczyć.
Opcjoner -gratulacje, kosisz Żyda koncertowo cheers

Siema Indiana Very Happy
Trzymasz GTN? Jak ostatnio spojrzałem to lata jak Eskimos po pustym sklepie Laughing
Chodzą ploty, że KNF przy...li IB karę, że Ernestowi kapcie spadną What a Face
Trzymam, mam nawet zlecenie podwajające na wypadek jakiegoś spadku w okolice 15 groni affraid  Spółka obecnie ma WK około 2,30 zł/akcję, i to licząc ze stratami i odpisami po Getbacku, a chodzi po 10% tej ceny.
A co do latania w te i nazad, to spokojnie, była 61% korekta wzrostów, i mam nadzieję że teraz będzie dość gwałtowny rajd w górę. Mam tego w ciul, i każdy groń robi większą różnicę niż stadko koników na FW20.
Dzisiaj na koniach lekko w plecy, za to na Getinku ładnie dopisali Basketball
Tyle że do czasu sprzedaży tego i zaksięgowania zysków bez sensu jest się cieszyć, bo TW Ernest lubi wydymać inwestorów, i może to latać właściwie losowo, no ale kurna jakieś granice dymania są, teraz cena tej dochodowej jakby nie było spółki jest po cenie papieru do drukarki w jej biurach, więc trzymam twardo i będzie wóz albo przewóz cheers

Sorry, że zapytam, ale nurtuje mnie to od kilku dni. Napisałeś z tydzień temu
o kumplu, który kupił GTN a potem opylił po 25 groni bo nie chciał trzymać akcji złodzieja Ernesta.
Ty dużo piszesz o Bogu i o tym, że należy żyć zgodnie z przykazaniami.
Nie przeszkadza Ci od strony etycznej czy moralnej zarabiać na akcjach złodzieja, który tylu normalnych ludzi wydy...ł
na swoich przekrętach?

Sorry, ale tak tylko pytam....
Na demo nie ma grzechu! lol!

Fraterek po ile sie obrociles na el ,ja po 12180 z D1,i luz pod fibo po 380
Wyleciałem w okolicach sk 144 oddając sporą część zarobku. Nie gram L bo uważam że spadki nie zostały jeszcze zanegowane a cena nadal pod spadkową linią trendu (D1).
W ok. 12500 grube S widzę, pzdr wsj
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 09  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 09 2018 r.   UFO 21 09  2018 r. - Page 4 EmptyPią 21 Wrz 2018, 22:29

ow20u182275 rano animator walnął sella po 3pkt..... What a Face What a Face   DEBIL i tak samo na I2275 czyli qpując obie strony (long straddle) to rynek musiał się oddalić o zaledwie 7pkt od otwarcia aby zarobić na tym a był cały dzień.
http://bossa.pl/index.jsp?layout=3&page=notowania&cl=wh&news_cat_id=417&zakladka=opcje
Tylko że mega szybko to wydziobał ktoś i tylko 1szt mi się udało wziąć po 3.01 bo w sumie idiotą trzeba było być aby nie qpować tego w ciemno. Powinno sie tam ustawić z oczeqjącym zleceniem po 3.5pkt. Opcje te i tak wygasły po 0 ale w międzyczasie nawet po 16 były.... więc 5-krotnie urosły po czym się zesrały do zera.
A później ow20i2250 od 15 to juś zacząłem qpować i wygasły po 32 to na tylko tym parę stóweniek wpadło.

W ostatni dzień na opcjach można nieźle zarobić.
Widać też pewne nieefektywności rynkowe, szczególnie na mwigu40 bo nie ma tej jednoczesności takiej, że idzie w tej samej chwili kontrakt i index tylko zdarzają się momenty, że ewidentnie jedno ucieka a drugie się opóźnia bo nie ma chętnych... Shocked 
Skoro qrs rozliczeniowy jest średnią z ostatniej godziny handlu (15:50-16:50) z pominięciem po 5 extremalnych wartości z obu stron no i widać było nawet na oko że ta średnia wychodzi dobrze >4080 a idioci sprzedawali 407x no to nic tylko brać darmowe pieniążki. dobryżart
https://www.gpw.pl/instrumenty-pochodne
rozliczenie 4085 a setki tego walili 404x, 405x itd pojeby.
Momentami odnoszę wrażenie, że na tych midwigach słabo ogarnięci ludzie grają. I to daje zajebistą przewagę póki trwa.

Na opcjach wigowych też czasami się tak dzieje. Np wspomniane call2250 sprzedali kilka szt po 17pkt w momencie gdy fiucina była już 2272 na baju.... 5pkt poniżej ceny. wariat  Później ktoś rzucił 4szt po 25  gdy fiuczer był jakoś 2280 już to kolejne 5pkt dyskonta, które udało mi się szybko dziabnąć. To są takie gorące kartofle do wziątki natychmiastowej - nad tym się nawet nie ma co zastanawiać tylko brać bo to jest bez ryzyka.


Dla porównania na rynkach OTC takie akcje się nie dzieją bo wszystko hula totalnie jednocześnie nie dając nawet minimalnej krzty przewagi wynikającej z samego działania rynq (albo jeśli jest to zabiera to broker nie pokazując nawet klientom). Ta dość istotna różnica powoduje, że jednak na GPW zarobić jest trochę łatwiej.
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 21 09  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 09 2018 r.   UFO 21 09  2018 r. - Page 4 EmptyPią 21 Wrz 2018, 22:32

UFO 21 09  2018 r. - Page 4 Gpw10


https://comparic.pl/padl-nowy-rekord-obrotow-na-gpw/

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30153
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 21 09  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 09 2018 r.   UFO 21 09  2018 r. - Page 4 EmptyPią 21 Wrz 2018, 22:32

pit39 napisał:
zibi napisał:
pit39 napisał:
Piotrek691 napisał:
REALISTA napisał:
Cool Holdings Inc.  

18.14 + 7.75    + 73.81%  
EPS  -8.35 $  
kolejna gwiazda współczesnej ekonomii Laughing

Wygląda na to, że na lepszych spółkach akcji zabrakło dobryżart

jabcok skupil w zeszlym roku za 40mld swoich akcjow,w tym roku planowali za 100mld skupic to i braklo towaru

w sumie gdzie tu logika kupowac po maksach w celu umorzenia,ale widac ze kasy nadmiar i trza na cos wydac

dokładnie jest kasa jest zabawa kasa wyparuje i skończy się udawanie

jabcok kupuje za swoje,maja zyski wieksze niz sie spodziewali i to  jest ok ,natomiast
banksterka kupuje za cudze
czy kasa wyparuje?moze tak,bo pierdolniecie kiedys tam bedzie i wirtualne zyski wyparuja
ale banki centralne maja patenta na kryzysy finansowe i dodrukuja
banksterka o tym wie i nie peka,jankes jebnal w kilka lat prawie 100 %od  maksa z 2007 roku

ludzi jest w chooy na świecie i dystrybucja drukowanej kasy jeszcze trochę potrwa zanim nawet dzieci w Etiopii będą operować milionami
ale za którymś razem jak z silnikiem wóz nie odpali i trzeba będzie pchać go , albo iść na piechotę lol!

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24647
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 21 09  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 09 2018 r.   UFO 21 09  2018 r. - Page 4 EmptyPią 21 Wrz 2018, 22:36

OpCjOnEr napisał:
Indiana napisał:
Udało się nam trochę pokombinować i utrzymać całe stadko S, zrolowane już na serię Z, strata tylko 13 pkt netto na konia, plus prowizji ze dwa pkt czyli  15 pkt poszło do Żyda.
Na fix zwalili W20, może w Stanach też się zwalą w końcu, na poniedziałek S ładnie nam pasuje, choć 2300 też mogą zaliczyć.
Opcjoner -gratulacje, kosisz Żyda koncertowo cheers

No jakaś taka zajebiście sprzyjająca faza rynq mi przyszła.
Dziś po rozliczeniu to nawet ciut lepiej niż myślałem
+2.63k zarabiam zarabiam zarabiam


wiesz co chcę powiedzieć Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 09  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 09 2018 r.   UFO 21 09  2018 r. - Page 4 EmptyPią 21 Wrz 2018, 22:38

Fakt, jak wyczaiłem że chyba jednak 2200 w dół nie przebijemy, to raz że pozamykałem S-ki, otwarłem konie na L, a dwa że te opcje U2300 i U2350 zacząłem powoli żenić, nie chce mi się liczyć ile to % ale z 2300 brałem w okolicach 15 a opylałem powyżej 70, 2350 opyliłem po 90 jakoś, też z piękną przebitką.
Niestety na tych szarpaniach obrócili mnie na S i to już po 40, L wyleciały i dobrze że tylko 1 koniem weszliśmy bo trochę mi ten sygnał podcapywał i słusznie jak się okazało, i dopiero znacznie wyżej dobrałem lepszych S-ek, dzisiaj korzystnie zrolowałem i spokojnie czekamy na następny sygnał odwrotki. Rynek słaby jak Bolka trampki, więc mogą się zwalić nawet nie dotykając 2300...
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30153
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 21 09  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 09 2018 r.   UFO 21 09  2018 r. - Page 4 EmptyPią 21 Wrz 2018, 22:40

thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
Indiana napisał:
Udało się nam trochę pokombinować i utrzymać całe stadko S, zrolowane już na serię Z, strata tylko 13 pkt netto na konia, plus prowizji ze dwa pkt czyli  15 pkt poszło do Żyda.
Na fix zwalili W20, może w Stanach też się zwalą w końcu, na poniedziałek S ładnie nam pasuje, choć 2300 też mogą zaliczyć.
Opcjoner -gratulacje, kosisz Żyda koncertowo cheers

No jakaś taka zajebiście sprzyjająca faza rynq mi przyszła.
Dziś po rozliczeniu to nawet ciut lepiej niż myślałem
+2.63k zarabiam zarabiam zarabiam


wiesz co chcę powiedzieć Twisted Evil

kasę zarobił , a w interes wejść nie chce Evil or Very Mad
trochę taki żydowaty scratch

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 09  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 09 2018 r.   UFO 21 09  2018 r. - Page 4 EmptyPią 21 Wrz 2018, 22:41

W dniu rozliczenia serii future i opcja to jest dokładnie to samo; jedno i drugie musi mieć ten sam qrs rozliczeniowy a jeśli w tej samej chwili różnica potrafi sięgać 5pkt między którąś tam opcją a odpowiadającej jej cenie na fiuczerze to jest to normalny arbitraż połowiczny bo biorę tylko to co wychodzi na dany moment korzystniej nie hedge'ując przeciwną stroną bo nie ma potrzeby.
call2250 za 25pkt = 2275
fw20u w tej samej chwili 2280 no to tylko idiota by się zastanawiał
To tak jakby dali qpić konia po cenie ileś minet wcześniejszej. wariat

cheers cheers   Tylko trza to widzieć i błyskawicznie reagować ciach bo takie coś nie czeka zbyt długo na chętnego.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 09  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 09 2018 r.   UFO 21 09  2018 r. - Page 4 EmptyPią 21 Wrz 2018, 22:45

Indiana napisał:
Fakt, jak wyczaiłem że chyba jednak 2200 w dół nie przebijemy, to raz że pozamykałem S-ki, otwarłem konie na L, a dwa że te opcje U2300 i U2350 zacząłem powoli żenić, nie chce mi się liczyć ile to % ale z 2300 brałem w okolicach 15 a opylałem powyżej 70, 2350 opyliłem po 90 jakoś, też z piękną przebitką.
Niestety na tych szarpaniach obrócili mnie na S i to już po 40, L wyleciały i dobrze że tylko 1 koniem weszliśmy bo trochę mi ten sygnał podcapywał i słusznie jak się okazało, i dopiero znacznie wyżej dobrałem lepszych S-ek, dzisiaj korzystnie zrolowałem i spokojnie czekamy na następny sygnał odwrotki. Rynek słaby jak Bolka trampki, więc mogą się zwalić nawet nie dotykając 2300...

No 20tka cholernie szarpała w ostatnich dwóch tygodniach. Jakaś paranoja jak to latało jak naćpany olaf z adhd bez kasy na nową działkę dobryżart 

Ja odpuściłem całkiem te opcje i chyba dobrze bo dopiero dziś je zagrałem. Sqpiłem się tylko na 40tce i to był rewelacyjny pomysł.

Cienizna jest i pewnie zleci w poniedziałek. Zrobili zaciąg pod wygaśnięcie.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 09  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 09 2018 r.   UFO 21 09  2018 r. - Page 4 EmptyPią 21 Wrz 2018, 22:53

dziadek napisał:
UFO 21 09  2018 r. - Page 4 Gpw10


https://comparic.pl/padl-nowy-rekord-obrotow-na-gpw/

No i gitara!
Makrele zarobiły i wszyscy happy.
W sumie ja też ostatnio macham tak duże obroty jakich od dawna nie trzepałem. >100 kontraktów dziennie w ostatnich paru dniach natłukłem affraid affraid affraid   a bywają sesje, że totalnie nic albo tylko kilka sztuk gdy się to brandzluje całe dnie.
Lepiej żeby się kręcił pieniądz niż żeby miało być pałowanie.
Od poniedziałq już tak nie będzie bo dziś się porolowali i wracamy do grania trendowego.

Yom kippur był, wiedźmy były. Może jakiś kraszek na październik?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 09  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 09 2018 r.   UFO 21 09  2018 r. - Page 4 EmptyPią 21 Wrz 2018, 23:35



Od 1:16:xx mega!!!

W ogóle całość fajna.
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 21 09  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 09 2018 r.   UFO 21 09  2018 r. - Page 4 EmptySob 22 Wrz 2018, 00:23


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO 21 09  2018 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 09 2018 r.   UFO 21 09  2018 r. - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 21 09 2018 r.
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» UFO 12 01 2018 r.
» UFO 31 01 2018 r.
» UFO 20 02 2018 r.
» UFO 29 03 2018 r.
» UFO 18 04 2018 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: