Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 02 10 2018 r.

Go down 
+14
Sir Nick
zibi
Małolat
Bartek
mariner
Zygmunt de Bill
MaxMartini
Reser
barany
Piotrek691
Nadaje ze Stronia
REALISTA
kamikaze
dziadek
18 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30140
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 22/05/2008

UFO 02 10  2018 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2018 r.   UFO 02 10  2018 r. - Page 5 EmptyWto 02 Paź 2018, 20:18

OpCjOnEr napisał:
zibi napisał:
czy miał z was ktoś kontakt z banknotem Australijskim Question

zajebista jest ta folia połączona z papierem affraid

super mi się podoba Basketball

Singapurskie też takie są.
ponoć nie do zdarcia

ponoć robi to dodatek jakiegoś polimeru lol!

"zachód " jest stary i zgnuśniały ,a tam się rozwijają i mają otwarte umysły lol!

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$


Ostatnio zmieniony przez zibi dnia Wto 02 Paź 2018, 20:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28111
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 02 10  2018 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2018 r.   UFO 02 10  2018 r. - Page 5 EmptyWto 02 Paź 2018, 20:19

OpCjOnEr napisał:
zibi napisał:
czy miał z was ktoś kontakt z banknotem Australijskim Question

zajebista jest ta folia połączona z papierem affraid

super mi się podoba Basketball

Singapurskie też takie są.
ponoć nie do zdarcia

mam POdobne z Rumunii (18 lat temu) Laughing Laughing Laughing i..... z Omanu affraid affraid affraid
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28111
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 02 10  2018 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2018 r.   UFO 02 10  2018 r. - Page 5 EmptyWto 02 Paź 2018, 20:21

zibi napisał:
OpCjOnEr napisał:
zibi napisał:
czy miał z was ktoś kontakt z banknotem Australijskim Question

zajebista jest ta folia połączona z papierem affraid

super mi się podoba Basketball

Singapurskie też takie są.
ponoć nie do zdarcia

ponoć robi to dodatek jakiegoś polimeru lol!

"zachód " jest stary i zgnuśniały ,a tam się rozwijają i mają otwarte umysły lol!

.... tylko, że wszyscy chcą kapuche ...... a pracować nie ma komu lol! lol! lol! affraid
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 02 10  2018 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2018 r.   UFO 02 10  2018 r. - Page 5 EmptyWto 02 Paź 2018, 20:39

Prezes napisał:
Indiana napisał:
kamikaze napisał:
mnie by musieli sporo zapłacić bym obejrzał takie gówno
ale są tacy co sami płacą i oglądają
wszystko rzecz gustu
U mnie dokładnie taka sama sytuacja, po co iść na jakiś antykościelny śmieć, gdzie z każdej strony wyłazi zło, co jest kompletnie nietrafionym obrazem. Podobnie było z filmem tego samego reżysera o lekarzach, obraził tysiące dobrych, oddanych pacjentom lekarzy, przedstawiając całe środowisko jako skretyniałą patologię.
Sam szukam w ludziach dobra, staram się otaczać dobrymi ludźmi i na kilometr omijać zło - więc na tego typu filmy nie chodzimy. Nic dobrego z oglądnięcia takiego paszkwilu nie wyniknie.

… i jeszcze Ci się Vega ze Smarzowskim pomylił, to pokazuje totalną ignorancję. Laughing

Możesz sobie rękę z tym bez nazwiska podać. Twisted Evil

jeden z drugim to celebryckie pizdy
które uzurpują sobie prawo mówienia mi co jest dobre a co złe
a są zwykłymi cieciami niewartymi uwagi
co oni wnoszą ??
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 02 10  2018 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2018 r.   UFO 02 10  2018 r. - Page 5 EmptyWto 02 Paź 2018, 21:04

PAN MATUSZ MORAWIECKI
właśnie zmielił nadających ze stronia i innych pojebów
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 10  2018 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2018 r.   UFO 02 10  2018 r. - Page 5 EmptyWto 02 Paź 2018, 21:04

Prezes napisał:
Indiana napisał:
kamikaze napisał:
mnie by musieli sporo zapłacić bym obejrzał takie gówno
ale są tacy co sami płacą i oglądają
wszystko rzecz gustu
U mnie dokładnie taka sama sytuacja, po co iść na jakiś antykościelny śmieć, gdzie z każdej strony wyłazi zło, co jest kompletnie nietrafionym obrazem. Podobnie było z filmem tego samego reżysera o lekarzach, obraził tysiące dobrych, oddanych pacjentom lekarzy, przedstawiając całe środowisko jako skretyniałą patologię.
Sam szukam w ludziach dobra, staram się otaczać dobrymi ludźmi i na kilometr omijać zło - więc na tego typu filmy nie chodzimy. Nic dobrego z oglądnięcia takiego paszkwilu nie wyniknie.

No i tu się Indiana mylisz (jak na GPW). Jesteś zaślepiony swoją osobowością. Film "Kler" akurat opowiada o słabościach, ale i pokazuje oczyszczenie lub próby oczyszczenia. W ogóle nie dotyka samej wiary, a jedynie pokazuje człowieka i jego odczucia w zawodzie księdza, pracującego w korporacji kościół. Tam pada wiele znakomitych kwestii, typu: "samotność, siostra śmierci", nie mówiąc już o przejmujących z oddali próbach zamiany roli ofiary w kata ("Na Boga, co w robicie"), prawdziwe obrazki "pokornych" sióstr opiekunek, czy wreszcie klasyczne ostre chlanie, jakie ma miejsce na wielu parafiach z najlepszym tekstem "postanowiłem z tym skończyć, jak puściłem pawia na ambonę podczas pasterki". I te oczy molestowanego chłopca, w otoczeniu sztandarów solidarności i dwulicowości tzw. kapłana... To jest przerażające, ale jakie prawdziwe. Ty nie masz dzieci, konformisto, więc Ci łatwo wszystko krytykować. Ale dla rodziców jest to bardzo bolesne. No i zakończenie baaaardzo symboliczne i zaskakujące. Cisza po seansie, nikomu nie spadła nawet jedna chrupka. Nic. A w głowie mnóstwo kłębiących się myśli...

Otwórz oczy, panie Indiana! I obejrzyj, a dopiero potem krytykuj. Masz do tego prawo.

Mam dzieci, i co to zmienia? Idąc do kina będę kasę na opluwanie Kościoła dennym reżyserom dostarczać.
Mariner słusznie zauważył, że obaj reżysery to lewackie smęty, sługi tego samego pana, więc łatwo się pomylić.
Powrót do góry Go down
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16392
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

UFO 02 10  2018 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2018 r.   UFO 02 10  2018 r. - Page 5 EmptyWto 02 Paź 2018, 21:10

Indiana napisał:
Prezes napisał:
Indiana napisał:
kamikaze napisał:
mnie by musieli sporo zapłacić bym obejrzał takie gówno
ale są tacy co sami płacą i oglądają
wszystko rzecz gustu
U mnie dokładnie taka sama sytuacja, po co iść na jakiś antykościelny śmieć, gdzie z każdej strony wyłazi zło, co jest kompletnie nietrafionym obrazem. Podobnie było z filmem tego samego reżysera o lekarzach, obraził tysiące dobrych, oddanych pacjentom lekarzy, przedstawiając całe środowisko jako skretyniałą patologię.
Sam szukam w ludziach dobra, staram się otaczać dobrymi ludźmi i na kilometr omijać zło - więc na tego typu filmy nie chodzimy. Nic dobrego z oglądnięcia takiego paszkwilu nie wyniknie.

No i tu się Indiana mylisz (jak na GPW). Jesteś zaślepiony swoją osobowością. Film "Kler" akurat opowiada o słabościach, ale i pokazuje oczyszczenie lub próby oczyszczenia. W ogóle nie dotyka samej wiary, a jedynie pokazuje człowieka i jego odczucia w zawodzie księdza, pracującego w korporacji kościół. Tam pada wiele znakomitych kwestii, typu: "samotność, siostra śmierci", nie mówiąc już o przejmujących z oddali próbach zamiany roli ofiary w kata ("Na Boga, co w robicie"), prawdziwe obrazki "pokornych" sióstr opiekunek, czy wreszcie klasyczne ostre chlanie, jakie ma miejsce na wielu parafiach z najlepszym tekstem "postanowiłem z tym skończyć, jak puściłem pawia na ambonę podczas pasterki". I te oczy molestowanego chłopca, w otoczeniu sztandarów solidarności i dwulicowości tzw. kapłana... To jest przerażające, ale jakie prawdziwe. Ty nie masz dzieci, konformisto, więc Ci łatwo wszystko krytykować. Ale dla rodziców jest to bardzo bolesne. No i zakończenie baaaardzo symboliczne i zaskakujące. Cisza po seansie, nikomu nie spadła nawet jedna chrupka. Nic. A w głowie mnóstwo kłębiących się myśli...

Otwórz oczy, panie Indiana! I obejrzyj, a dopiero potem krytykuj. Masz do tego prawo.

Mam dzieci, i co to zmienia? Mam kasę na opluwanie Kościoła dennym reżyserom dostarczać? Nigdy.

Widziałeś ten film czy tylko słuchałeś radia w swoim super aucie? Ktoś Ci naopowiadał bajek, a Ty w nie uwierzyłeś. Jakbyś widział, nie pisałbyś takich bzdur. Zupełnie inaczej byś spojrzał...

Nie oceniaj, bo i Ciebie ocenią i jeszcze Ci dołożą - tak rzecze Pismo. Poświęć swoje 2,5 h, odetchnij od tego porąbanego rynku i zobacz, jak wygląda kościół okiem reżysera. A dopiero potem wydaj swoją opinię, już Ci pisałem. A tak zachowujesz się jak chłop wpuszczony do biura, pokrzykujesz i jeszcze atrament chcesz wypić. Szkoda mi Ciebie. Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24644
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 02 10  2018 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2018 r.   UFO 02 10  2018 r. - Page 5 EmptyWto 02 Paź 2018, 21:17

Czy ja dobrze przeczytałem?
mariner byłeś w ORMO? affraid

scratch
Judo, kluby gwardyjskie scratch

affraid affraid affraid
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 02 10  2018 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2018 r.   UFO 02 10  2018 r. - Page 5 EmptyWto 02 Paź 2018, 21:23

thorgall napisał:
Czy ja dobrze przeczytałem?
mariner byłeś w ORMO? affraid

scratch
Judo, kluby gwardyjskie scratch

affraid affraid affraid

naucz się nieuku czytać i kojarzyć fakty
chcesz wpierdol ????
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 02 10  2018 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2018 r.   UFO 02 10  2018 r. - Page 5 EmptyWto 02 Paź 2018, 21:29

Prezes napisał:
Indiana napisał:
Prezes napisał:
Indiana napisał:
kamikaze napisał:
mnie by musieli sporo zapłacić bym obejrzał takie gówno
ale są tacy co sami płacą i oglądają
wszystko rzecz gustu
U mnie dokładnie taka sama sytuacja, po co iść na jakiś antykościelny śmieć, gdzie z każdej strony wyłazi zło, co jest kompletnie nietrafionym obrazem. Podobnie było z filmem tego samego reżysera o lekarzach, obraził tysiące dobrych, oddanych pacjentom lekarzy, przedstawiając całe środowisko jako skretyniałą patologię.
Sam szukam w ludziach dobra, staram się otaczać dobrymi ludźmi i na kilometr omijać zło - więc na tego typu filmy nie chodzimy. Nic dobrego z oglądnięcia takiego paszkwilu nie wyniknie.

No i tu się Indiana mylisz (jak na GPW). Jesteś zaślepiony swoją osobowością. Film "Kler" akurat opowiada o słabościach, ale i pokazuje oczyszczenie lub próby oczyszczenia. W ogóle nie dotyka samej wiary, a jedynie pokazuje człowieka i jego odczucia w zawodzie księdza, pracującego w korporacji kościół. Tam pada wiele znakomitych kwestii, typu: "samotność, siostra śmierci", nie mówiąc już o przejmujących z oddali próbach zamiany roli ofiary w kata ("Na Boga, co w robicie"), prawdziwe obrazki "pokornych" sióstr opiekunek, czy wreszcie klasyczne ostre chlanie, jakie ma miejsce na wielu parafiach z najlepszym tekstem "postanowiłem z tym skończyć, jak puściłem pawia na ambonę podczas pasterki". I te oczy molestowanego chłopca, w otoczeniu sztandarów solidarności i dwulicowości tzw. kapłana... To jest przerażające, ale jakie prawdziwe. Ty nie masz dzieci, konformisto, więc Ci łatwo wszystko krytykować. Ale dla rodziców jest to bardzo bolesne. No i zakończenie baaaardzo symboliczne i zaskakujące. Cisza po seansie, nikomu nie spadła nawet jedna chrupka. Nic. A w głowie mnóstwo kłębiących się myśli...

Otwórz oczy, panie Indiana! I obejrzyj, a dopiero potem krytykuj. Masz do tego prawo.

Mam dzieci, i co to zmienia? Mam kasę na opluwanie Kościoła dennym reżyserom dostarczać? Nigdy.

Widziałeś ten film czy tylko słuchałeś radia w swoim super aucie? Ktoś Ci naopowiadał bajek, a Ty w nie uwierzyłeś. Jakbyś widział, nie pisałbyś takich bzdur. Zupełnie inaczej byś spojrzał...

Nie oceniaj, bo i Ciebie ocenią i jeszcze Ci dołożą - tak rzecze Pismo. Poświęć swoje 2,5 h, odetchnij od tego porąbanego rynku i zobacz, jak wygląda kościół okiem reżysera. A dopiero potem wydaj swoją opinię, już Ci pisałem. A tak zachowujesz się jak chłop wpuszczony do biura, pokrzykujesz i jeszcze atrament chcesz wypić. Szkoda mi Ciebie. Evil or Very Mad

ja poczekam aż Twoje pizdowate Polsaty czy TVNy zapłacą mi za oglądanie tego
wtedy obaczę
i będę przerzucał na inny kanał podczas przerw na reklamy

nie fikaj
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO 02 10  2018 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2018 r.   UFO 02 10  2018 r. - Page 5 EmptyWto 02 Paź 2018, 21:32

mariner napisał:
mam pytanie do UFOków którzy piszą o Chinach

który i jak długo był w Chinach i poznał ich mentalność na tyle dobrze aby tu teraz pisać jako expert ???

poczytał sobie w necie????

W Chinach nie byłem.
Pracowałem z Chińczykami
i Koreańczykami i widziałem na czym to polega.
Lubisz być mrówką w mrowisku Twoja sprawa Laughing
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO 02 10  2018 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2018 r.   UFO 02 10  2018 r. - Page 5 EmptyWto 02 Paź 2018, 21:41

mariner napisał:
no cóż
nie jestem reprezentatywny czy jakoś tam
stoi mi w rozkroku
jestem za PiS
i
jestem za Rosją
a raczej za Białorusią
i
potrafię coś tam w coś tam wbić

żal mi tej ciągłej nagonki bez zrozumienia drugiej strony

Chińczycy już wygrali- możecie im najwyżej naskoczyć na kant hooja lub doopy- do wyboru
pozdro

Wiesz, moim zdaniem jesteś typowym produktem PRL-u
Lubisz silną rękę i władzę, która wskaże Ci drogę i wrogów.
Niczego znaczącego się nie dorobiłeś, więc nie lubisz
tych, którym lepiej się powiodło więc na pewno kradli.
Nie obraź się, ale tacy jak Ty w 1968 trzymali plakaty z napisami
"Syjoniści do Izreala".
W 1976 podobni do Ciebie krzyczeli na stadionie w Radomiu:
"Gierek" "Gierek", a dzisiaj na stare lata wrzeszczą:
"Jarosław Polskę zbaw" Twisted Evil
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 02 10  2018 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2018 r.   UFO 02 10  2018 r. - Page 5 EmptyWto 02 Paź 2018, 21:48

Piotrek691 napisał:
mariner napisał:
no cóż
nie jestem reprezentatywny czy jakoś tam
stoi mi w rozkroku
jestem za PiS
i
jestem za Rosją
a raczej za Białorusią
i
potrafię coś tam w coś tam wbić

żal mi tej ciągłej nagonki bez zrozumienia drugiej strony

Chińczycy już wygrali- możecie im najwyżej naskoczyć na kant hooja lub doopy- do wyboru
pozdro

Wiesz, moim zdaniem jesteś typowym produktem PRL-u
Lubisz silną rękę i władzę, która wskaże Ci drogę i wrogów.
Niczego znaczącego się nie dorobiłeś, więc nie lubisz
tych, którym lepiej się powiodło więc na pewno kradli.
Nie obraź się, ale tacy jak Ty w 1968 trzymali plakaty z napisami
"Syjoniści do Izreala".
W 1976 podobni do Ciebie krzyczeli na stadionie w Radomiu:
"Gierek" "Gierek", a dzisiaj na stare lata wrzeszczą:
"Jarosław Polskę zbaw" Twisted Evil

psycholog z dupy
poczytaj dlaczego wybrałem morze a nie studia na politechnice
może to ci otworzy twe zamknięte oczy
jak nie wiesz o czym piszesz to nie pier**l bo wyjdziesz na frajera
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO 02 10  2018 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2018 r.   UFO 02 10  2018 r. - Page 5 EmptyWto 02 Paź 2018, 21:51

mariner napisał:
Piotrek691 napisał:
mariner napisał:
no cóż
nie jestem reprezentatywny czy jakoś tam
stoi mi w rozkroku
jestem za PiS
i
jestem za Rosją
a raczej za Białorusią
i
potrafię coś tam w coś tam wbić

żal mi tej ciągłej nagonki bez zrozumienia drugiej strony

Chińczycy już wygrali- możecie im najwyżej naskoczyć na kant hooja lub doopy- do wyboru
pozdro

Wiesz, moim zdaniem jesteś typowym produktem PRL-u
Lubisz silną rękę i władzę, która wskaże Ci drogę i wrogów.
Niczego znaczącego się nie dorobiłeś, więc nie lubisz
tych, którym lepiej się powiodło więc na pewno kradli.
Nie obraź się, ale tacy jak Ty w 1968 trzymali plakaty z napisami
"Syjoniści do Izreala".
W 1976 podobni do Ciebie krzyczeli na stadionie w Radomiu:
"Gierek" "Gierek", a dzisiaj na stare lata wrzeszczą:
"Jarosław Polskę zbaw" Twisted Evil

psycholog z dupy
poczytaj dlaczego wybrałem morze a nie studia na politechnice
może to ci otworzy twe zamknięte oczy
jak nie wiesz o czym piszesz to nie pier**l bo wyjdziesz na frajera

Ja nie piszę o tym kim kiedyś byłeś,
ale o tym kim dzisiaj się stałeś Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 02 10  2018 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2018 r.   UFO 02 10  2018 r. - Page 5 EmptyWto 02 Paź 2018, 21:53

nie ma co tu filozofować
bo są tu takie pizdy co każde słowo przeinaczą i obrócą przeciwko tobie
no mam nauczkę
pisać tylko pierdoły i nic więcej
dzięki Piotrek 666
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24644
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 02 10  2018 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2018 r.   UFO 02 10  2018 r. - Page 5 EmptyWto 02 Paź 2018, 21:58

mariner napisał:
thorgall napisał:
Czy ja dobrze przeczytałem?
mariner byłeś w ORMO? affraid

scratch
Judo, kluby gwardyjskie scratch

affraid affraid affraid

naucz się nieuku czytać i kojarzyć fakty
chcesz wpierdol ????

o matko o matko
skąd ten język knajacki
Shocked
jestem przerażony

Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 02 10  2018 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2018 r.   UFO 02 10  2018 r. - Page 5 EmptyWto 02 Paź 2018, 22:08

thorgall napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
Czy ja dobrze przeczytałem?
mariner byłeś w ORMO? affraid

scratch
Judo, kluby gwardyjskie scratch

affraid affraid affraid

naucz się nieuku czytać i kojarzyć fakty
chcesz wpierdol ????

o matko o matko
skąd ten język knajacki
Shocked
jestem przerażony


daswidanja
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24644
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 02 10  2018 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2018 r.   UFO 02 10  2018 r. - Page 5 EmptyWto 02 Paź 2018, 22:11

mariner napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
Czy ja dobrze przeczytałem?
mariner byłeś w ORMO? affraid

scratch
Judo, kluby gwardyjskie scratch

affraid affraid affraid

naucz się nieuku czytać i kojarzyć fakty
chcesz wpierdol ????

o matko o matko
skąd ten język knajacki
Shocked
jestem przerażony


daswidanja

affraid
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 02 10  2018 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2018 r.   UFO 02 10  2018 r. - Page 5 EmptyWto 02 Paź 2018, 22:20


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO 02 10  2018 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 10 2018 r.   UFO 02 10  2018 r. - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 02 10 2018 r.
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» UFO 15 01 2018 r.
» UFO 02 02 2018 r.
» UFO 22 02 2018 r.
» UFO 13 03 2018 r.
» UFO 20 04 2018 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: